SSV verrassend langs Terneuzen Eén foutje en je bent weg Ongunstige loting Heieen Maenhout A-tennistoernooi Zeeuwse zwemmers sterk in Oosterhout Theo van Tatenhove op schot voor Veere 17 VCK maakt 4-0-achterstand goed tegen 's-Heer Arendskerke: 4-4 Nipte zege Borssele in toernooi districtsbeker Zaalvoetbal Walcheren van start Mirjam Dieleman in estafetteploeg Ramon Kuipers wint kartrace Passchier/W esterweel naar de halve finales uitslagen wb woensdag 28 augustus 2002 van onze sportredactie VLISSINGEN - SSV'65 heeft gisteravond voor een verrassing gezorgd door het oefenduel met Terneuzen te winnen. De zater- g-eersteklasser was thuis met 3-2 te sterk voor de zondag hoofdklasser. Zeelandia Mid delburg was in eigen huis met 2- 0 te sterk voor Oostkapelle. SSV'65 - Terneuzen 3-2: Cen trale verdediger Danny Magito bracht Terneuzen uit een vrije trap op 1-0. Gezien het veld- overwicht van de hoofdklasser in de eerste helft was die voor sprong terecht. Jordy Bakker vergrootte de voorsprong voor de bezoekers: 0-2, maar daarna knokte SSV zich terug en Paul Bom speelde daarin een belang rijke rol. Zowel bij de 1-2 van Christiaan Boon als de 3-2 vlak voor tijd van Ermo Cappon was hij aangever. Voor de 2-2uit een strafschop, tekende Bom zelf. Zeelandia Middelburg - Oost kapelle 2-0: Zeelandia Middel burg kreeg de betere kansen, waarvan er twee werden benut. Marcel Lourens maakte 1-0, Jacco de Looff tekende voor de 2-0. 's-Heer Arendskerke-VCK 4-4: Lange tijd was de thuisclub op permachtig. Marco Goedegebu- re (2x), Jan van de Klooster en Patrick Nieuwenhuijse brach ten Arendskerke op een 4-0- voorsprong. Daarna stapelde de zaterdag-tweedeklasser blun der op blunder. VCK profiteerde daar optimaal van en sleepte er door doelpunten van Stefan Wielemaker, Walter Balthazar (2x) en Martin Koppejan nog een 4-4-gelijkspel uit. Vlissingen - Jong Ambon 7-1: Jong Ambon had weinig tot niets in te brengen, Nus Taniwel kon niet meer dan de eer - uit een strafschop - redden. Lunven Vermeer (1-0), KhaledBoufrahi (2-0 en 3-0), Nasser Gashi (4-0) en Christian Maas (5-0) hadden daarvoor al voor Vlissingen ge scoord. Andermaal Lunven Ver meer en Ngefu Sandi zetten de 7-1-eindstand op het bord. Arneinuiden-Serooskerke 3-0: In een sportieve wedstrijd was Arnemuiden de gevaarlijkste ploeg. Arjen Reinhout drukte het overwicht uit in een 1-0-voorsprong. Met een knap pe vrije trap van net buiten de zestien meter maakte Ronnie Moerdijk er 2-0 van, waarna Marinus Baas de eindstand op 3-0 bepaalde. door Ron de Waal VLISSINGEN - In het restant van de wedstrijden in de eerste ronde van de districtsbeker sloeg Borssele een goede slag te gen Wolfaartsdijk: 1-0. Poule 17. Borssele-Wolfaarts- dij k 1 -0In de eerste helft waren de ploegen aan elkaar gewaagd. Borssele kwam in de tweede helft sterker uit de startblok ken. Tot één minuut voor tijd wist de thuisploeg zich geen raad met de mogelijkheden, tot dat Wiljam Boone aan alle onze kerheid een einde maakte: 1-0. Poule 26. SPS-NVS 2-1: De van onze sportredactie OOSTERIIOUT - De Zeeuwse zwemmers hebben bij de de 24e langebaanwedstrijd in het Wil- helminakanaal van Oosterhout sterk gepresteerd. Bij de jongensjunioren 2 en 3 be wees Niek de Ridder uit Koe wacht terecht op de eerste plaats te staan in het landelijke langebaanklassement. Hij won de 1000 meter vrije slag met gro te overmacht. Koewacht zwemster Carmen de Ridder versloeg op de 1000 meter vrije slag Marinka Bil van de Storm vogel, maar moest de Haarlemse Viki Boviatsis voor laten gaan. Bil verstevigde wel haar tweede positie in het landelijke lange baanklassement. Charles Potin van Luctor be haalde in Oosterhout brons op de 1000m vrije slag mannen. Bij de vrouwen eindigde dames Sa bine van Waes (ZCK) op dit MIDDELBURG - Het zaalvoet bal in de regio Walcheren begint maandag 2 september de com petitie 2002/2003. De afdelingen Vlissingen en Middelburg zijn opgeheven en ondergebracht in het Walcherse zaalvoetbal dat nu bestaat uit 73 teams verdeeld over zes klas sen. Elke klasse bestaat uit 12 teams, alleen de tweede klasse telt 13 formaties. De locaties waarin wordt ge speeld zijn Baskensburg (Vlis singen), de Belt (Souburg), Voorborch, Nassaulaan en de Kruitmolen (Middelburg) en de Halve Maan (Oostkapelle). van onze sportredactie KAPRUN - Mountainbikester Mirjam Dieleman is op het laat ste moment opgenomen in de Nederlandse estafetteploeg die vandaag in Kaprun (Oostenrijk) een gooi doet naar de wereldti tel. De 21-jarige Vlissingse ver vangt nationaal kampioene Daphny van den Brand die te Rillandia-Val Aan 7-0: Het overwicht van de thuisploeg werd voor rust al in een 3-0-voorsprong uitgedrukt. Het klasseverschil was ook in de tweede helft duidelijk zicht baar, hetgeen uiteindelijk in een 7-0-zege voor de thuisploeg re sulteerde. Voor Rillandia scoor den Arjan Koopmans (3x), Mar- tijn Elsakker, Moerad Gokog- lugil, Hakim Didi en een eigen doelpunt van Val Aan. Domburg-Robur 4-0: Een fel aandringend Domburg strand de in de eerste helft op een stug verdedigend Robur. Na een bui- tenspeldoelpunt van Johan van de Berg knakte er iets bij de be zoekers. Via tweemaal Wilco vanEijzeren en een schitterende lob van Coen Minderhoud werd het tenslotte 4-0 voor Domburg. Breskens-Kapelle 1-0: Twee goed combinerende ploegen kregen in de eerste helft de nodi ge kansen, maar wisten niet tot scoren te komen. Na de hervat ting werd Breskens iets domi nanter en werd Kapelle bij vla gen teruggedrongen. Na een goede actie van Serge de Ruijs- scher kon Berry Polderman in de voorlaatste minuut Breskens aan de niet meer verwachte overwinning helpen: 1-0. sterkere thuisploeg kreeg voor rust via Sander Simons het dek sel op de neus: 0-1. Invaller Pe ter Noordijke maakte er binnen dertig seconden na rust met een kopbal 1-1 van. Uit een afgesla gen aanval bezorgde Jacco Jan- se zijn ploeg tien minuten voor tijd de volle winst: 2-1. Poule 27. Vosmeer-MOC'17 0-1: In een harde maar sportieve wedstrijd leken beide ploegen lang op een puntendeling af te stevenen. Twintig seconden voor het laatste fluitsignaal wist Jan van Kleeren met een schot van zo'n twintig meter MOC'17 een onverwachte over winning te bezorgen: 0-1. sÉÉ - i Moment uit de wedstrijd tussen Patrijzen (witte broek) en Veere. foto DirkJan Gjeltema van onze sportredactie 'S-HEERENHOEK - Veere heeft gister avond een oefenwedstrijd van Patrijzen ge wonnen. De zaterdag-derdeklasser was te sterk voor de zondag-derdeklasser. Hoewel het vriendschappelijke treffen niet de volle negentig minuten duurde, vanwege de invallende duisternis floot scheidsrech ter Wim Broekhoven wat eerder af, vielen er acht doelpunten. Veere-speler Theo van Ta tenhove scoorde liefst driemaal. René Michel Gerritsen tekende gisteren in 's-Heerenhoek voor de openingstreffer: 0-1. Marc van Hanegem bracht Patri j zen vervol- nummer als achtste. Op de 3000m finishte haar clubgenoot Daisy de Ridder als achtste. Zij werd op de voet gevolgd door Selena van Hoek van Stormvo gel en clubgenote Petra Vink. Stephanie Rombout van ZCK presteerde goed op de 3000m schoolslag vrouwen. Ze tikte als jongste deelneemster als derde aan. Bij de jeugd zwom de 12-jarige Yair Klazen van de Stormvogel naar een knappe derde plaats op de 1000 m vrije slag. Bij de meis jes finishte Scheldezwemster Shanyra van Bambost als vier de. Danique van Peenen uit Vlissingen bewees op de 500 me ter vrije slag bij de sterkste in haar categorie minioren 5 te ho ren. Ze werd met een voor sprong van vijf seconden eerste. Joy Tramper van Zeelandia tik te in deze categorie als vierde AMSTERDAM - De twaalfjari ge Ramon Kuipers uit Middel burg heeft de vierde wedstrijd om de Bridgestone Kart Cup ge wonnen. De wedstrijd werd ver reden op het internationale kar- tcircuit van Amsterdam. De Bridgestone Cup omvat een serie van zes wedstrijden die wordt verreden op zes verschil lende circuits met de topvijf van het Nederlands kampioenschap junioren lOOcc aan de start. In de kwalificatiewedstrijden had Ramon Kuipers de pole-posi- tion veroverd. In de eerste race wist hij zich na een slechte start terug te vechten naar de koppo sitie en stond die niet meer af. In de tweede race vocht hij een lan ge strijd uit met zijn grootste concurrent, maar ook deze wist hij te winnen. veel last van hooikoorts heeft. Bondscoach Leo van Zeeland had Dieleman aanvankelijk al leen meegenomen voor de indi viduele wedstrijd, die zondag wordt verreden. Bij de mannen is voormalig olympisch kampi oen Bart Brentjens niet inzet baar in de teamestafette. Hij on dervindt te veel last van een val tijdens een training. Brentjens neemt wel deel aan de individu ele wedstrijd. door Lucien Roelandt CONTY - Voor de tweede keer op rij vertegenwoordigt Christi aan Provoost Nederland op het WK enkelspan mennen. In het Oostenrijkse Ebbs eindigde de koetsier uit Domburg vier jaar geleden individueel op een vijf de plaats. Met het nationaal team sleepte hij de bronzen me daille binnen. Prestaties die Christiaan Provoost dit week einde met zijn paard Hombre tijdens het WK in het Franse Conty hoopt te verbeteren. Wat zijn kansen betreft wenst de Zeeuw zich aan geen voorspel ling te wagen. Hij weet uit erva ring dat winst en verlies dicht bij elkaar liggen. „Het krachts verschil is zo gering dat je je geen foutje kunt pex-mitteren. Neem het wereldkampioen schap in Oostenrijk. Met alleen nog de vaardigheidsproef te rij den ging ik aan de leiding. Maar bij het kegeltjes rijden gooide ik er één balletje af. Weg wereld kampioenschap, zelfs geen me daille. Dat bewijst wel hoe ge ring het krachtsverschil is. Een voorspelling geven is dan ook moeilijk. Het is niet meer dan een gokje wagen." Provoost acht zich echter zeker niet kansloos. De Zeeuw weet ook op welk onderdeel hij zijn slag kan slaan; de marathon. „De marathon is mijn sterkste onderdeel. Bovendien is de ma rathon die we hier moeten rij den vrij lang. Dat vergt veel kracht. Dus op het lijf van mijn paard geschreven. Want Hom bre is een paard met zoveel wil en kracht dat hij wel twee mara thons kan lopen." Het karakter van de dertienjari ge ruin speelt Provoost echter ook parten in de dressuur. „Door zijn wilskracht gaat Hombre in de dressuur soms wat al te on stuimig door de baan. En dat kost wel eens puntenDus hangt het op dat onderdeel een beetje af wat de jury graag ziet. Ik hoop dan ook dat ik op onderdeel niet teveel achterstand oploop." Niet alleen het paard en de koet sier is volgens Christiaan Pro voost belangrijk maar ook de groom. Hij is dan ook blij dat hij Cees van Baaren uit het Utrechtse Kerkbouw heeft kun nen strikken om hem te helpen door het parkoers van de mara thon en vaardigheidstraject te loodsen. „De groom speelt een voorname rol in het bijsturen en het in evenwicht houden van de wagen. Door een blessure van mijn vrouw Marina en gezins uitbreiding zat i k zonder groom. Maar Cees was bereid om mij te helpen en we zijn ondertussen aardig op elkaar ingespeeld. Bovendien legt hij ook wat meer gewicht in de schaal dan Mari na. En dat is wel belangrijk als het er hard aan toe gaat. Wat de kansen voor een team medaille aangaat, is Christiaan door Barry van der Hooft VLISSINGEN - Heieen Maen hout heeft het niet getroffen bij de loting voor de eerste ronde van het Theelen Van der Weele A-toernooi in Vlissingen. De jonge Terneuzense tennisster werd gekoppeld aan de 27-jari- ge Hanneke Ketelaars, die op jacht gaat naar haar achtste op eenvolgende toernooizege in Vlissingen. De twee andere vrouwelijke Zeeuwse deelnemers, Rianne Verdonck en Merlyn Atoon, moeten het in de eerste ronde te gen respectievelijk Mireille Bink en Afke Hartog opnemen. Hartog speelde in het verleden voor de organiserende vereni ging De Schelde en woont nu in Eindhoven. Bij de mannen komt Tom Felius als eerste Zeeuw in actie tegen Joost Jansen. Frank Clausing treft Jeroen Heinhuis, terwijl Mare Felius het moet opnemen tegen Rik Tui'kensteen. Gisteren werden in Vlissingen de finales van het kwalificatxe- toernooi bij de mannen afge werkt. Willem Hoimikx plaatste Christiaan Provoost: „Ik hoop de meegereisde supporters uit Zeeland te kunnen belonen met een wereldkampioenschap." foto Ruben Oreel Menner Christiaan Provoost gaat voor WK-titel zich in sectie A ten koste van Kermy Kandel (6-4 6-3) en in de eindstrijd van sectie B bleek Coen van Gils met 6-3 6-2 te sterk voor Patric Couprie. Flo- ris Kilian wees in sectie C Ro mano Frantzen met 2-6 6-3 6-1 terug en in de laatste sectie van de kwalificaties won Jasper Hunting met 6-0 6-3 van Ordaan van der Werf. Patric Couprie en Romano Frantzen mogen overigens, on danks hun nedexiagen, toch deelnemen aan het hoofdtoer nooi. Couprie neemt de plaats in van titelverdediger Erik Brum- mer, die gistei'en door een lies blessure moest afzeggen. Het zelfde geldt voor Bas Wild uit Pui-merend en zijn plaats wordt nu door Frantzen ingenomen. Claudia Reijmering en Leonie Mekel moeten door blessures ook verstek laten gaan in Vlis singen en hun plaatsen in het hoofdtoernooi bij de vrouwen worden ingenomen door de lucky-losers Annelien Smal en Anouk Tigu, die maandag in de finale van de kwalificaties met 6-1 6-2 door Heieen Maenhout aan de kant werd gezet. gens naast en voorbij Veere. Theo van Ta tenhove en Jason Blommaex-t zorgden er echter voor dat de gasten met een 3-2-voor- sprong gingen nxsten. Door de tweede goal van Theo van Tatenho ve liep Veere nog verder uit. Jeffrey Geldof deed wat terug, waarna Theo van Tatenho ve zijn derde van de avond aantekende. door Willy van Leeuwen SINT PHILIPSLAND - Mark Passchier en Cynthia Wester weel verrasten in het gemengd dubbel 3-4 van het Open dub- beltoernooi van Ruucstoppelen in St. Philipsland door de als tweede geplaatste combinatie Van de Wekke/Pollemans te ver slaan. In beide sets hielden de combi naties elkaar in evenwicht, maar Passchier/Westerweel wist tweemaal op het beslissen de moment de kloof te slaan naar 6-4. Joke en Rolf van de Weegen deden goede zaken in het gemengddubbel 5. Ze waren met tweemaal 6-3 de baas over Edwin Braat en Irma van der Weegen en gaan door naar de kwartfinale. Peter Kraaybeek en Marsha Knop moesten tegen Nancy Schrauwen en Martijn van de Graaf nog even doorpak ken om tot de 6-4 setwinst te ko men. Daarna moesten ze slechts twee games prijsgeven. Martine Parren/Sjaak Linders en Jan Bolier/Rietje Verwijs leken op drie sets af te stevenen, maar Parren/Linders slaagden erin om met 7-6 6-4 de kwartfinale te bereiken. In het vrouwendubbel 5 was ook een verrassing. De favorieten José van Agtmaal en Mattie van Schilt werden er in de kwartfi nale uitgeknikkerd door Angela Kouwenberg en Irene Buijs. Zij wonnen met 6-3 6-4 en spelen in de halve finale tegen Anka Kruiken en Joke van der Weegen. Dammen Velp. NK, achtste ronde: Hans Jansen - Thijssen 1 -1Mathijsen - Clerc 0-3, Schol- ma - Wesselink 1-1, Barkel - Gérard Jan sen 0-3, Van den Akker - Meijer 1-1, Dolf ing - Heusdens 1-1, Van Dusseldorp - Winkel 1-1. Stand: 1. Gérard Jansen 14, 2. Dolfing en Scholma 12,4. Clerc, Wes selink en Heusdens 10, 7. Barkel 9, 8. Hans Jansen, Meijer, Thijssen en Winkel 8, 12. Van den Akker en Van Dusseldorp 7,14. Mathijsen 3, Sportprijsvragen Lucky Day: 5-6-13-14-17-23-24-27-31-34- 35-37-41 -56-59-62-64-69-70-73 (onder voorbehoud). Tennis Provoost optimistisch. „Met Yvorxne de Ruiter (Rotterdam), Frank van der Vegt (Eersel) en mij denk ik dat we een sterk team vormen. Zonder pech schat ik de kans op een medaille hoog in." De Zeeuw weet zich in Frank rijk in de stiijd om het eremetaal ook gesteund door een behoor lijke achterban. Op initiatief van het bestuur van de Stichting Horses by the Sea vertrekt za terdag van vanuit Dombui'g een bus met supporters richting Conty. „De mensport leeft niet in Zeeland. Als er dan toch een bus met supporters richting Frankrijk komt om je aan te moedigen, heb je dus toch wat los gemaakt. Ik hoop ze te kun nen belonen met een wereld kampioenschap. Wie weet, mis schien krijg ik daarmee ook nog een aantal Zeeuwen zo enthou siast dat ze zelf gaan mennen", zegt Provoost. New York. US Open, 16,6 miljoen euro Mannen, eerste ronde: Schalken (Ned/24 - Philippoussis (Aus) 6-7 4-6 6-3 5-3 op gave Phïlippoussis wegens knieblessu re, Novak (Tsj/14) - Krajicek (Ned) 6-1 5-4 opgave Krajicek, Van Lottum (Ned) - Hor na (Per) 6-4 7-6 4-6 6-4, Gimelstob (VSt) - Kempes (Ned) 6-4 3-6 6-3 6-7 6-3, Agassi (VSt/6) - Ginepri (VSt) 6-3 6-3 6-3, Dupuis (Fra) - Gaudenzi (Ita) 6-3 6-3 4-2 opgave Gaudenzi, Lopez (Spa) -Sa (Bra) 7-5 7-6 6- 3, Gaudio (Arg) - Martin (VSt) 6-2 6-3 0-6 7-5, Arazi (Mar) - Olivier Rochus (Bel) 6-2 6-2 6-4, Gambill (VSt) - Knowle (Oos) 6-2 2-1 opgave Knowle, Moya (Spa/9) - Voinea (Roe) 3-6 6-4 6-3 7-6. Vrouwen, eerste ronde: Toeljaganova (Oez) - Serra Zanetti (Ita) 6-0 6-0, Widjaja (Ino) - Koernikova (Rus) 6-3 6-0, Serena Williams (VSt/1) - Morariu (VSt) 6-2 6-3, Foretz (Fra) - Stevenson (VSt) 6-4 5-7 6-3, Tulyaganova (Oez) - Serra-Zanetti (Ita) 6- 0 6-0, Razzano (Fra) - Diaz-Olivia (Arg) 7-5 6-1, Safina (Rus)-Grande (Ita) 7-6 6-1, Zu- luaga (Col) - Taylor (VSt) 6-3 4-6 6-2, Pa- nova (Rus/22) - Osterloh (VSt) 6-1 6-1, De- chy (Fra/26) - Matevzic (Slv) 6-3 7-6, Han- tuchova (Slw/11) - Pratt (Aus) 6-2 6-1, Fa rina Elia (lta/13) - Rippner (VSt) 6-1 6-4, Clijsters (Bel/7) - Martinez-Granados (Spa) 6-1 6-0, Zvonareva (Rus) - Gagliardi (Zwi) 6-3 6-3, Casanova (Zwi) - Kostanic (Kro) 6-4 6-3, Washington (VSt) - Garcia (Spa) 6-4 6-3, Torrens-Valero (Spa) - Roesch (Dui) 7-6 6-3, Frazier (VSt) - Rua- no-Pascual (Spa) 6-3 6-3, Sugiyama (Jap/18) - Mi-Ra Jeon (ZKo) 6-3 6-3, Smashnova (lsr/17) - Mikaelïan (Zwi) 7-6 6-4, Coetzer (ZAf) - Poetsjek (WRu) 7-6 7- 6, Molik (Aus) - Wartusch (Oos) 6-4 6-0, Nagyova (Slw) - Daniilidou (Gri/29) 7-5 4- 67-5, Mauresmo (Fra/10) - Benesova (Tsj 6-3 6-2, Raymond (VSt/21) - Hopkins (VSt) 6-4 6-3. Sint Philipsland. Open dubbeltoernooi Ruucstoppelen: VD 5: Kouwenberg- /Buijs-Van Agtmaal/van Schilt 6-3 6-4, Kruik/van der Weegen-Verwijs/Verwijs 6-3 6-7 6-3, VD 6: Reijngoudt/Filius-Teb- bens/van Sabben 6-1 6-2, Everaers/Jan- sen-Verwijs/Koldijk 6-3 6-4, VD 7: Steijn/Verkerke-Giljam/Goedegebuure 6-3 7-5, Van Duuren/Buys-Van Mar- le/Stouten 7-5 7-5, VD 8: De Kock/Ver- meulen-De Zeeuw/Gommans 6-4 6-2, MD 3-4: Draaier/Potter-Van de Kastele/Fleurbaay 4-6 6-3 6-1, Hogen- doorn/Steenpoorte-Van Gemerden/Goedegebuure 7-6 6-1, Pas- schier/Otte-Vreeke/Vreeke 3-6 6-1 6-1, MD 5: Heemes/Luijendijk-Nouwen/Kou- wenberg 7-6 3-6 7-5, Dekker/Verkoute- ren-Musters/Verwijs 6-1 6-1, Zwage- maker/Steenpoorte-Van de Est/Neele 6-1 6-3, Kot/van der Velde-Filius/van de Geijn 6-4 6-3, Boxce/Lindhout-Den En- gelsman/Reijngoudt 7-6 6-0, MD 6: Klein/Stouten-lriks/Ligtenberg 6-1 6-2, Van der Velde/Kot-Van de Heiden/Dek ker 6-3 7-6, Mosseiman/Verwijs-Van de Graaf/Schrauwen 6-3 6-1, Hage/Filius- -Goedegebure/van de Ree 6-2 6-0, MD 7: Quak/Jumelet-Huijsmans/de Wit 6-2 6-3, Luijsterburg/Bus-Everaers/Boon 6-46-1, Polder/Polder-Kruys/lntven6-1 6-1, Poot/Giljam-Weeland/de Haan 6-2 6-0, MD 8: Laanen/Botermans-Van Kra- nen/Verkerke 6-2 6-1, Adrïaanse/Van Steenpaal-van de Peet/Braat 7-6 6-4, Verstrate/Jansen-De Jager/Verwijs 6-1 0-6 6-3, GD 3-4: Passchier/Westerweel- -van de Wekke/Pollemans 6-4 6-4, GD 5: Knop/Willegers-lzeboud/Zwagemaker wo, Van der Weegen/van der Weegen- -Braat/van der Weegen 6-3 6-3, GD 6: Flikweert/Moerman-lzeboud/Schrau- wen wo, Kraaybeek/Knop-Schrauwen- /van de Graaf 6-4 6-2, Parren/Linders- Bolier/Verwijs 7-6 6-4, Dettingmeij- er/Slotboom-Goedegebure/van de Ree wo, GD 7: Den Engelsman/Poot-Maas- /van Nieuwenhuyze wo, Reijngoudt/van de Berg-Wessels/Scheele 6-3 3-6 7-6, Duinhouwer/Duinhouwer-Sondermey- er/Bomas 6-3 6-2. Vlissingen. Theelen Van der Weele A- toernooi. Kwalïficatierondes. Mannen, finales. Sectie A: Willem Hornikx-Kenny Kandel 6-4 6-3. Sectie B: Coen van Gils- Patric Couprie 6-3 6-2. Sectie C: Floris Ki- lian-Romano Frantzen 2-6 6-3 6-1. Sectie D: Jasper Hunting-Ordaan van de Werf 6- 0 6-3. Sectiewinnaars naar hooftoernooi. Voetbal Intertoto Cup, finale, tweede wedstrijd: VfB Stuttgart (Dui) - Lille (Fra) 2-0, VfB Stuttgart geplaatst voor Uefa-beker. Ful- ham (Eng) - Bologna (Ita) 3-1, Fulham ge plaatst. Engeland. Competitie: Arsenal West Bromwich Albion 5-2 (3-0), Charlton - Tottenham Hotspur0-1 (0-1). Zwemmen Zeeuwse deelnemers langebaanwed strijd in het Wilhelminakanaal van Oos terhout. Mannen, 1000 m schoolslag masters 25+: 7 A. Dekker (ZCK); 500m vrije slag minioren: 14 R. van Doeselaar (ZCK) 23 T. Tramer (ZEEL); 1000 m vrije slag junioren 1: 3 Y Klazen (STV) 9. N. Tramper (ZEEL) 16 R. Brinkman (LUC) 20 M. Odenthal (LUC) 23 J. v.Wallemburg (LUC); 1000 m vrije slag mannen: 3 C. Po- tin (LUC) 12 J. Dellebeke (STV); 1000m vrije slag masters 25+: 8. A.Dekker (ZCK) 10 J.de Munck (ZEEL); 1000m vrije slag junioren 2+3: 1 N. de Ridder (ZCK) 7. S. Nieuwehuize (ZEEL) 8. R. Visser (STV) 9. R. Stroo (STV) 19. Y. Lekatompessy (LUC 3000m vrije slag mannen: 10. C. Potin (LUC) 19. J. Dellebeke (STV) 28. M. Schu ring (STV) 36. J. van Gastel (OND) 56. J In den Bosch (ZCK) 59. M. Soolsma (STV 3000m schoolslag mannen: 18. G. v. Damme (ZCK) 19. M. de Nijs (ZCK). Vrouwen, 1000m schoolslag masters: 45 2. I. v Assche (SCH); 500m vrije slag minioren; 1. D. v.Peenen (STV) 4. J. Tramper (ZEEL) 8. M. v.Dort (LUC) 11. Y. Wouters (STV), 20. L. Beezemer (SCH) 21 L. Brinkman (LUC) 23. E, Brinkman (LUC) 29. I. Janssen (LUC) 31. E. v.Dort (LUC), 1000 m vrije slag junioren 1: 4 S. van Bambost (SCH) 9. M. Knuist (STV) 15. N. Kruis (STV) 16 N. Bommelje (LUC) 17. M de Hamer (ZCK) 20. S. v. Doeselaar (ZCK) 21. A. Pel (STV) 33. F. de Nijs (ZCK) 1000m; Vrije slag vrouwen: 8. S.v. Waes (ZCK), 20, C- Meijer (LUC); 1000 m vrije slag masters 25+: 1 J. Stoel (ZEEL) 2. T. de Munck (ZEEL) 35+ 3. M. v.Hoek (STV); 45+: 3. I.v.Assche (SCH); 1000 m vrije slag jeugd 1: 2. C. de Ridder (ZCK) 3. M. Bil (STV) 5. T. Loppies (STV) 30. S. van Gastel (OND); 3000 m vrije slag vrou wen: 8. D. de Ridder (ZCK) 9. S. van Hoek (STV) 10. P. Vink (ZCK) 17. L. Vink (ZCK) 20. C. Potin (LUC) 28. N. Constandse (LUC); 3000 m schoolslag vrouwen: 3. S. Rombout (ZCK) 5. E. Nijskens (ZCK).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 17