Derde plaats ondanks harde val PZC Zeiler Erwin Veldman leert razendsnel in de Laser-klasse Sranang blijft in spoor van West Stars Vier Zeeuwse spelers krijgen wild card in toernooi Vlissingen ■Mrz Geluk bij een ongeluk voor motorcoureur Arno Slabbekoorn Late aanwinst Terneuzen Erelijst h Davy Dubbeldam vierde in Berlare Tweede plaats karter Hamelink agenda uitslagen Hulsterloo wint op karakter van Kieldrecht Terèse van Lare beste veterane triatlon Douai dinsdag 27 augustus 2002 door Henk de Winter TOLBERT - Met een gebroken sleutelbeen stond motorcoureur Arno Slabbekoorn uit 's-Heer Abtskerke zaterdag in het Gro ningse Tolbert na de race in de Superstock-klasse op het podi um. Zijn valpartij tegen het eind van de race zorgde voor het stopzetten van de wedstrijd. „Een geluk bij een ongeluk dat ik op het circuit lag en niet er naast. Kreeg ik toch nog een derde plaats toegewezen", ver telde Slabbekoorn met gemeng de gevoelens. Een paar ronden voor het einde van de wedstrijd schoof het ach terwiel weg van zijn Suzuki-ra- cemachine. Met zijn voorwiel kwam Slabbekoorn in het gras terecht en was hij de controle over zijn motor kwijt. „Het ge beurde allemaal heel snel en ik maakte een vreselijke klapper. Ik weet nog dat ik nog even door het gras heb gereden, Daarna schoof ik over het circuit. Had ook bijna geen lucht meer. Alles deed zeer toen ik op de grond lag." Gekneusde ribben Met een gebroken rechtersleu- telbeen en een paar gekneusde ribben stond Slabbekoorn en kele minuten later op het finish- podium. Hij bleef ondanks zijn valpartij lijstaanvoerder in de Superstock-klasse. „Als een ra- TERNEUZEN - Zondaghoofd klasser Terneuzen heeft zich kort voor de competitiestart versterkt met een aanvallende middenvelder. Het gaat om de Belg Johan van Rumst, afkomstig van Beveren, die onder meer met ADO Den Haag en FC Zwolle onderhan delde over een contract. Omdat die afsprongen, kwam Van Rumst met Terneuzen overeen minstens tot de winsterstop bij de hoofdklasser te voetballen. ce wordt stilgelegd met een rode vlag, dan zijn de posities van de ronde daarvoor bepalend voor de einduitslag. Ik besefte het onmiddellijk toen ik op de grond lag: Als ze maar afvlag- gen. Dan ben ik nog derde." De motorrijder uit 's Heer Abts kerke heeft na zijn val in Tolbert nog steeds de leiding in het kam pioenschap in handen, maar weet dat zijn achtervolgers hem kort op de hielen zitten. De voorsprong bedraagt acht punten op Richard Fluttert. Ro bert van der Molen staat derde op negen punten. De winnaar krijgt er in Assen 25 punten bij. De tweede 20 en de derde 16. Slabbekoorn: „Ik moet in Assen bij de eerste drie zitten, anders is het mis."De Geldropse sport arts Luiten constateerde na af loop een breuk op dezelfde plaats als die van een jaar gele den, opgelopen tijdens een race in Hengelo. Met het herstel zou vier tot zes weken gemoeid zijn. Dat betekent dat Slabbekoorn de wedstrijd in het voorpro gramma van de fameuze Bol d'Or op het circuit van Magny- -Cours in Frankrijk waar schijnlijk aan zijn neus voorbij ziet gaan. Als enige Nederlan der mocht Slabbekoorn op uit nodiging van Suzuki in deze speciale wedstrijd starten. Eind september valt op het cir cuit van Assen de beslissing in door Eldridqe Pentury GOES - De smaakmaker aan de kant van eredivisionist West Stars zei dat hij de wedstrijd puur als lolletje had beleefd. „Je hebt het toch kunnen zien? We heb ben veel gelachen, veel gedold. Maar in de competitie doen we dit natuurlijk niet", zei Mourad Boukhari na de gewon nen bekerwedstrijd tegen Sranang. De Rotterdamse futsallers lieten gister avond volop hoogstandjes zien, maar het Goese verweer mocht er zijn: 7-10. Jermaine Vanenburg, de virtuoos van West Stars, wilde net als Boukhari doen geloven dat hij en zijn ploegmakkers niet voluit waren gegaan. „Surinamers zet ten Surinamers niet graag voor schut", zei de 24-jarige Amsterdammer die ver guld was door de komst van de vele toe schouwers. Ramon Dahoe van Sranang, die Vanenburg kent, wist wel beter. „Jer maine wilde er echt wel voor gaan hoor. Met zoveel publiek op de banken wilde hij dolgraag panna's geven. Dat had-ie van tevoren gezegd." Vanenburg liet gisteravond slechts twee panna's (bal door de benen van de tegen stander) noteren. Eén bij Adil Fertoute en één bij Gaffin de Meza. Alex van de Hoven werd tweemaal gepoort (door Mourad Boukhari en Eddie van Gils). Verder vielen de spelers van West Stars op door de weergaloze schijnbewegingen en vloeiende combinaties. Mourad Boukhari (20) ging daarbij voorop met supersnelle voetbewegingen en koele as sists. Hoofdklasser Sranang verbaasde aan het begin van de wedstrijd met een com fortabele 2-0-voorsprong. Ramon Da- hoe schoot na een counter de 1-0 achter Eddie Small Coutinho. Gaffin de Meza, die met frivool spel niet onderdeed voor de spelers van West Stars, zorgde met een Jermaine Vanenburg van West Stars aan de bal in de bekerwedstrijd tegen het Goese Sranang. foto Dirk-Jan Gjeltema lob voor 2-0. „Maar we hadden heus niet de illusie dat we zouden winnen", zei Pearl Doesburg van Sranang. „Je weet toch dat ze terugkomen. Het krachtsverschil kwam inderdaad aan het licht, al zag West Stars een forse voorsprong (2—9) kleiner worden door vier doelpunten van Pearl Doesburg en één van Ryan de Meza. De 7-10-uitslag was volgens Boukhari eigenlijk te mager. „Het had 10-0 moeten worden voor ons in plaats van 10-7Ramon Dahoe was er juist blij mee. „Als je vooraf zou weten dat je met een verschil van drie goals zou verliezen van West Stars, teken je voor die uitslag." het Nederlands kampioen schap. In die race is Slabbe koorn er in ieder geval bij, laat hij weten. „Wat er ook gebeurt, kost wat het kost. Daar ben ik er bij. Ik moet wel. Het is al erg ge noeg dat ik de race in Frankrijk waarschijnlijk niet kan rijden en ook niet tijdens het WK Su- perbikes." door Rudy Boogert VLISSINGEN - Vier Zeeuwse tennissers hebben van de orga nisatie van het Theelen Van der Weele A-toemooi in Vlissin gen vrij baan gekregen naar het hoofdtoernooi. De Middelburg se broers Mare en Tom Felius kregen bij de mannen een wild card, de Zeeuws-Vlaamse Rian- ne Verdonck en Schouwse Mer- lyn Atoon bij de vrouwen. Behalve het Zeeuwse kwartet kregen nog acht andere spelers een wild card in handen gedrukt van de toernooileiding. Bij de mannen waren dat Eric Reuijl (verliezend finalist van vorig jaar), Ruben de Kleijn, Stefan Aarts en Boy Wijnmalen, alle- vier tennissers uit de Neder landse topdertig. Bij de vrou wen kregen veterane Eva Pera, Alexa de Bont, Emilie van Boe kei en Nicole Thijssen een gratis plaats in het schema. De laatste twee speelsters zijn veertienja rige talenten uit de selectie van Jong Oranje. Het toernooi startte gisteren met de eerste kwalificatieron den. Bij de mannen strijden 23 spelers voor vier plaatsen in het hoofdtoernooi; bij de vrouwen zijn eveneens vier plaatsen te verdelen onder elf speelsters. De jeugdige Zeeuws-Vlaamse He- leen Maenhout bereikte als eer ste het hoofdtoernooi. Na een walk-over tegen haar zus f.tePha™e T °ver™« (e-ie-^opAnoüM'gttplaa,,,' zich als derde Zeeuwse speelsté bij de beste 32. De andere drie vacante plaa». in het vrouwentoernooi werd,- ingevuld door Ly-HuongDini Marit Blom en Selma Andradt" Bij de mannen worden vanmor gen de vier finales gespeeld it het kwalificatietoernooi Daar in zullen niet de Zeeuwen Jok nv Quaak. SjoerdHuisin'tVelö Mtcluel van Kuijk, Gareth Lat Orestis Molopodis en Sven Ver-i meulen aantreden, wantditsex- tet sneuvelde gisteren vroegtn. dig in het toernooi. Alleen Hlc in 't Veld won een partij, mai verloor vervolgens in de tweede ronde van Patric Couprj. Daardoor bleef de Zeeuwse ia. breng in het hoofdtoernooi bi j de mannen eveneens beperkt to: drie spelers: de broers Felius et Frank Clausing. De vier kwalificatiefinales zip Willem Hornikx - Kenny Kan- del, Patric Couprie - Coen va) Gils, Romano Frantzen - Floris Killian en Jasper Hunting i Ordaan van de Werf. De viel winnaars van partijen gaan sa men met de zes wild-cardspt- Iers en de 22 door de bond aar gewezen spelers uitmaken vn zondag de opvolger van En Brummen zal worden. De loting voor het zowel he mannen- als vrouwentoernoc vindt vanmiddag om 14.00 ud plaats. VLISSINGEN - Het Theelen Van Vlissingen wordt deze week voor de De vorige winnaars op een rijtje: der Weele A-tennistoernooi ie; veertiende keer gehouden. FM Sranang - West Stars 7-10 (2-3). Ramon Dahoe 1-0, Gaffin de Meza 2-0, Appie Ahan- nah 2-1, Mourad Boukhari 2-2, Fourad El Hamdaoui 2-3, Egon Salzmann 2-4, Egon Salzmann 2-5, Fourad El Hamdaoui 2-6, Hennie Lettinck 2-7, Egon Salzmann 2-8, Ed die van Gils 2-9, Pearl Doesburg 3-9, Does burg 4-9, Jermaine Vanenburg 4-10, Ryan de Meza 5-10, Doesburg 6-10, Doesburg 7-10. 1989 Sander Groen Simone Schilder 1990 Richard Krajicek Nathalie van Dierendonki 1991 Johan Vekemans Heieen van der Berg 1992 Paul Dogger Yvette Basting 1993 Ralph Kok Eva Haslinghuis 1994 Martij n Belgraver Monique Kiene 1995 Ralph Kok Hanneke Ketelaars 1996 Huib Troost Hanneke Ketelaars 1997 Martijn Bok Hanneke Ketelaars 1998 Marcel Reuter Hanneke Ketelaars 1999 Martijn Bok Hanneke Ketelaars 2000 Bart Beks Hanneke Ketelaars 2001 Erik Brummer Hanneke Ketelaars 24 wc los VLISSINGEN - De Zeeuws- Vlaamse elites zonder contract reden een voortreffelijke koers in het Belgische Berlare. Davy Dubbeldam uit Sluiskil werd vierde, Martin de Jaeger uit Westdorpe tiende en Danny Schaut uit Sas van Gent finishte als twaalfde. Diezelfde Schaut reed een dag later in Kaprijke opnieuw naar een twaalfde plaats. Frangois Franse uit Kwaden- damme pakte in Melsele een elf de plaats. Zijn ploeggenoot van Willebrord Wil Vooruit, Rob Koole uit Goes, werd er twaalf de. Jacques Schuit uit Arnemui- den reed in Ottergem naar een dertiende plaats. Bij de junioren was er een vierde plaats voor Dennis Martens uit Koewacht in Haaltert. Pieter Israël uit Kruiningen werd achtste in Lennik en Ruud Rent meester uit Goes kwam als vijf de over de meet in Puurs. STRI.TEN - Karter Jean-Pierre Hamelink uit Vogelwaarde is in een clubwedstrijd op het circuit in Strijen als tweede geëindigd. Hamelink was in de ICA-klasse het toonbeeld van regelmaat. Tijdens de tijdronde scoorde hij de tweede tijd en zowel in de eerste als tweede wedstrijd boekte hij eveneens een tweede plaats Wel moest hij zijn grote rivaal Ruud van Rooyen uit Roosendaal in beide manches voor laten gaan en zag daardoor zijn voorsprong in het algemeen klassement slinken tot vijf pun ten. De jonge Randy Herenthals uit Kamperland werd negende bij de jeugd. dinsdag Voetbal Amstel Cup, districtsbeker. Poule 9: HW'24-Terneuzense Boys (19.00 uur). Poule 17: Borssele-Wolfaartsdijk (19.00 uur). Poule 25: Terhole-Spui (19 00 uur). Poule26:SPS -NVS(19 OOuur). Poule 27: Vosmeer-MOC'17 (19 30 uur). Vriendschappelijk Bruse Boys-Noad'67 (19.00 uur), Zonnemaire-ZSC 62 2 119.00 uur), Rillandia-Val Aan (19.30 uur), Dom- burg-Robur (19.30 uur), Kapelle-'s-Heer Arendskerke (19,00 uur), VC Vlissingen- Jong Ambon (19.30 uur), Arnemuiden- Serooskerke (19,00 uur), Dauwendaele- Apollo'69 (19.00 uur), Zeelandia Middel- burg-Oostkapelle (19.30 uur), Cadzand- Groede (19.30 uur), SC Gastel-Tholense Boys, Breskens-Kapelle(19.30 uur). Hon- tenisse-AZVV (19.30 uur), RCS-Tern- .Boys (19.30 uur), SSV'65-Terneuzen (19.00 uur), Breskens-VCK (19.30 uur), Patrijzen-Veere (19.15 uur). door Koen de Vries MIDDELBURG - Erwin Veld man heeft met succes een voor zichtig begin gemaakt met het zeilen in de Laser-klasse. De 18- jarige Middelburger eindigde het afgelopen weekend tijdens zijn tweede wedstrijd in deze klasse als tweede op het Open Belgisch kampioenschap. Veldman is van plan zich vol gend jaar helemaal te concen treren op de Laser-klasse. Dit jaar is een overgangsjaar, waar in hij ook nog wedstrijden vaart in de Flash-klasse, waarin hij zich samen met zijn broer Stephan (21) tot de wereldtop mag rekenen. In die Flash-klas se staan de gebroeders Veldman aan kop van het Landrover klassement. Twee jaar geleden werd Erwin wereldkampioen in de Splash-klasse. Erwin Veldman kiest net als zijn broer voor de Laser omdat bij de mannen in dat boottype op de Olympische Spelen gevaren wordt. „De beste zeilers van de wereld die in een eenmansboot varen, kiezen daarom allemaal voor de Laser. De overstap van de Flash naar de Laser komt voor Erwin Veld man te laat om een goede kans op deelname aan de Spelen in Athene (2004) te maken. Het Olympisch traject is al opge start en nog bijna niemand in Nederland weet dat hij zijn am bities verlegd heeft. „Ik moet nu eerst resultaten boeken, zodat ik uitnodigingen voor trainin gen en wedstrijden krijg. Ook de Nederlandse watersportbond heeft nog niets van zich laten horen. Gewoon omdat ze nog niet weten dat ik in de Laser vaar." Veldman richt zich daar om op de Olympische Spelen van 2008, die in Peking worden gehouden. De overstap naar de Laser-klas- se verloopt vooral voor Erwin Veldman boven verwachting. Bij zijn broer Stephan zijn de re sultaten nog wat minder. Bij Er win Veldman's eerste wedstrijd, de Nieuwpoortweek, finishte hij in de middenmoot. Op het Belgisch kampioen schap, gehouden tussen Knokke en Heist, moest hij alleen Philip Borgmans voor laten gaan. Deze Belg nam deel aan de Spelen van 2000 in Sydney. Hij versloeg wel Wannes van Laer, de winnaar Stefan (links) en Erwin Veldman stappen over naar de Laser-klasse. van de Nieuwpoortweek. „Ik moet de komende maanden na- tuuurlijk hard gaan trainen, maar ook werken aan mijn ge wicht. Ik weeg zeventig kilo en dat is te weinig voor de Laser klasse. Tijdens de Nieuwpoort week kon ik bij windkracht vier de boot nauwelijks in bedwang houden. Ik moet naar de tachtig of 85 kilo. Ik ga spiermassa kwe ken in het fitnessscentrum." foto Ruben Oreel Stephan Veldman eindigde op het Belgisch kampioenschap als 25e, Rutger Krijger uit Goes als tiende, John van Doorn uit Mid delburg als 29e en Martin West dorp uit Wemeldinge als 24e. KIELRECHT - Hulsterloo boekte in een vriendschappelijk duel een zwaar bevochten 3-2- zege op het Belgische Kiel drecht. Vooral in de slotfase van dit duel tegen de derdeklasser provinciaal moest Hulsterloo alles uit de kast halen om de ze ge veilig te stellen. Kieldrecht, dat volgens Hul- sterloo-trainer Paul de Kort al zes weken in training was, had wat meer fysieke inhoud. Toch opende Hulsterloo na tien mi nuten de score via Stefano de Vos. Na een halfuur liet Stefano de Vos 0-2 aantekenen. In de tweede helft werd de druk van Kieldrecht steeds groter en de Belgen werkten de achter stand weg: 2-2. Toen de arbiter tien minuten voor tijd Jan Bos man met een tweede gele kaart van het veld stuurde zag het er somber uit voor de Zeeuws-Vla mingen. Toch pakte Hulsterloo op karakter de winst. Nadat Wi- nand van Haelst een goede mo gelijkheid had laten liggen, liet hij vijf minuten voor tijd met een van richting veranderde vrije trap de 2-3 noteren. DOUAI - Terèse van Lare uit Sluis is als eerste veterane en derde in het totaalklassement geëindigd op een halve triatlon in het Franse Douai, waar in to taal 205 deelnemers aan de start stonden. De triatlete uit Sluis kwam na de 2500 meter zwemmen als tiende uit het water na 43 minu ten en 18 seconden. Tijdens de 80 kilometer fietsen rukte ze op naar de tweede plaats, maar tij dens de afsluitende 20 kilome ter lopen moest ze verrassend de Frangaise Marie-Claude Gold man laten passeren. Van Lare wist Goldman een paar weken geleden in Etaples nog achter zich te houden. De zege was voor de Begische Il se Geldhof. Haar winnende tijd was 4 uur, 35 minuten en 46 se conden. Van Lare kwam binnen na 4 uur, 41 minuten en 26 se conden. Bij de mannen maakte Jan van Baar uit Sluis zijn debuut op de halve triatlon. Het was een ge slaagd debuut, want hij kwam als vijfde veteraan binnen met een eindtijd van 4 uur, 40 minu ten en 47 seconden. De Frans man Christophe Buquet won. Hij noteerde 3.46,58 uur. Atletiek COFA-trimloop Sluiskil. 15,75 km. Man nen: 1, P. van Remortel (Hulst) 1.02.33 uur; 2. H. de Haan (Terneuzen) 1.04.34; 3. H. Kuyer (Terneuzen) 1.06.35; 4. C. Vlij- minck (Stekene) 1.07.09; 5. F. van de Woestijne (Watervliet) 1.12.52. 10,5 km. Mannen: 1. P. Jansen (Sluiskil) 38.41 mi nuten; 2. T. Bun (St. Jansteen) 39.13; 3. T. Lauret(Zaamslag)39.45;4. R. Reijngoudt (Terneuzen) 41.42; 5. E. Kersten (Zuid- dorpe) 42.44. Vrouwen: 1. I. van Over loop (Koewacht) 56.00 minuten; 2. C. Zegers (Koewacht) 56.06. 5,25 km. Man nen: 1. M. Roels (Terneuzen) 19.28 minu ten; 2. H. van de Griendt (Sluiskil) 19.53; 3. A. den Hartog (Sluiskil) 20.23; 4. W. Fa ro (Breskens) 21.06; 5. A. Maes (Terneu zen) 21.47. Vrouwen: 1. E. Zweistra (Ter neuzen) 25.30 minuten; 2. A. de la Ruelle (Koewacht) 29.58; 3. M. van Vooren (Ter neuzen) 30.08. Dammen Velp. NK, zevende ronde: Barkel - Van Dusseldorp 3-0, Gérard Jansen - Schol- ma 1-1, Wesselink-Mathijsen 1-1,Clerc- Hans Jansen 1-1, Thijssen - Dolfing 0-3, Heusdens - Van den Akker 1-1, Meijer - Winkel 1-1. Stand: I .GérardJansen, Dol fing en Scholma 11 punten, 4. Wesselink, Heusdens en Barkel 9,7. Clerc, Hans Jan sen, Meijer, Thijssen en Winkel 7,12. Van den Akker en Van Dusseldorp 6, 14. Ma thijsen 3. Darts Week 12 Zomercompetitie ZDF. Poule 1 Friends-Darts on Fire 3-10. Poule 2: L.B.- Van Alles Wat 4-9, Zwitserse Kaas-Topo Giggio 4-9, Just 4 Fun-The Duke 11-2. Poule 3: De Combinatie-Midcity 2 8-5, Midcity 1-Summerhart8-5. Sportprijsvragen Tennis New York. US Open. 16,6 miljoen euro. Mannen, eerste ronde: Costa (Spa/8) - Norman (Zwe) 6-2 6-4 3-6 6-3, Levy (Isr) - Pavel (Roe/30) 1-67-64-66-3 6-4, Ferreira (ZAf) - Vacek (Tsj) 6-3 6-4 7-5, Chang (VSt) - Clavet (Spa) 7-6 3-6 6-4 7-6, Delgado (Par)-Bogomolov (VSt) 6-3 6-7 0-6 6-4 7-5. Vrouwen, eerste ronde: Mandula (Hon) - Oremans (Ned) 4-6 6-4 6-2, Davenport (VSt/4) - Dyrberg (Den) 6-2 6-1, Henin (Bel/8) - Reeves (VSt) 6-1 6-2, Dementie va (Rus/12) - Obata (Jap) 6-2 6-4, Myskina (Rus/15) - Marrero (Spa) 4-6 6-4 6-0, Hoesarova (Slw) - Geznenge (Bul) 6-0 7- 5, Bielek (VSt) - Voracova (Tsj) 6-4 6-4, Chladkova (Tsj)-Tu (VS) 6-0 6-4, Tanasu- garn (Tha)-Rittner (Du) 6-4 6-7 6-2, Black (Zim)-Salerni (Arg) 6-3 6-7 6-4, Koeznets- ova (Rus)-Kremer (Lux/19) 7-6 6-2, Sre- botnik (Slv)-Granville (VS) 6-3 6-4. Tennis Vlissingen. Theelen Van der Weele A- toernooi. Kwalificatierondes. Mannen. Sectie A, eerste ronde: Jan- Willem Mooren - Sven Vermeulen 7-5 6- 1, tweede ronde: Willem Hornikx - Jan- Willem Mooren 6-0 6-0, Kenny Kandel - Gareth Lau 6-2 6-4, finale: Willem Hor nikx - Kenny Kandel wordt vandaag ge speeld (11.00 uur). Sectie B, eerste ronde: Sjoerd Huis in 't Veld - Murre 6-1 6-2, Coen van Gils - Ores tis Molopodis 6-0 6-0, tweede ronde: Pa trie Couprie-Sjoerd Huis in 'tVeld 1-66-3 6-2, Coen van Gils - Eric Kuijlen 6-3 6-3, fi nale: Patric Couprie - Coen van Gils wordt vandaag gespeeld (10.00 uur). Sectie C, eerste ronde: Marcel Strijbosch - Leon Lobach 6-2 7-5, Sabin Tigu - John ny Quaak 6-1 7-6, tweede ronde: Roma no Frantzen - Marcel Strijbosch 6-2 5-7 6- 4, Floris Killian - Sabin Tigu 3-66-26-3 f- nale: Romano Frantzen - Floris Kiilia- wordt vandaag gespeeld 110,00 uur) Sectie D, eerste ronde: Bastiaan Bess sen - Michiel van Kuijk 6-16-1, Pascalvjj de Sande - Nik van de Berg 6-1 opga.; Van de Berg, tweede ronde: Jaspt Hunting - Bastiaan Beszelsen 6-0 6-3 Ordaan van de Werf - Pascal van de San I de 6-4 6-0, finale: Jasper Hunting Ordaan van de Werf wordt vandaag ga speeld (10.00 uur). Sectiewinnaars fin=> naar hoofdtoernooi. Vrouwen. Sectie A, tweede ronde: Kir van de Steen - Ellene Meijer3-66-36-1.fi nale: Selma Andrade - Kim van de Steer 6-0 6-0. Sectie B, finale: Ly-Huong Dinli Verhaegen 6-3 6-1Sectie C, tweederon- de: Smal - Karin Lems 5-7 6-3 6-4, finale Marit Blom - Smal 6-16-1. SectieD.twee de ronde: Heieen Maenhout - Stephan Maenhout walk-over, finale: Heter Maenhout - Anouk Tigu 6-1 6-2. Sect* winnaars finale naar hoofdtoernooi. Voetbal - Amstel Cup. Poule 1: Hoek2-Honteniss: 2 4-0, Koewacht 2-HW 2 0-3. Poule 2 AZW 2-Hoofdplaat 2 9-1, Zaamsls:| 2-Aardenburg 2 3-1. Poule 3: IJzendi 2-Breskens2 1-2, Biervliet2-Oostburg. 1 -4. Poule 4: Terneuzense Boys2-Axei. 3-1,Terneuzen2-Philippine25-1 Poule 5: Ria 2-Spui 2 0-8, Corn Boys 2-Vogel waarde 2 0-2. Poule 6: Clinge 2-Sluiskil: 0-5. Poule 7: ZSC 2-DFS 2 3-8, Duive-j land 2-Wissenkerke 2 17-1. Poule 8: Be velanders 2-SVR 4-0, SKNWK 2-MZVC 2 5-0. Poule 9: Arnemuiden 2-Seroo' kerke 2 1-2, Veere 2-Oostkapelle 21~ Poule 10: Kloetinge 2-Meeuwen 2 atc Yerseke 2-GPC 2 2-1. Poule 11: Nieuw land 2-Kapelle 2 0-6, Heinkenszanc 2-Wemeldinge 2 2-1. Poule 12: Arende kerke 2-Kruïningen 2 4-0, Wolfaartsdijl 2-Krabbendijke 2 1-3. Poule 13: Nieuw dorp 2-Apollo 2 1-2, VCK 2-SSV 2 2-3 Poule 14: Colijnsplaatse Boys2-Zonne maire 2 3-0, Zierikzee 2-Brouwershave; 2 14-0. Poule 15: Bruse Boys 2-Goes. 0-3, Renesse 2-Mevo 2 1-3. Poule 16 Dauwendaele-Walcheren 3-3, Zeelan dia 2-Luctor 2 3-1. Poule 17: Jong Ambon 2-Hoedekenske- ke 2 4-2, Borssele 2-Hansweertse Boys. afg. Poule 18: Rillandia 2-WC'68 2a,: Tholense Boys 2-DVO 2 afg. Poule 26 Zeeland Sport 2-RCS 2 1-5, Vlissmgr 2-Patrijzen 2 2-5. Poule 21: Zwaluw 2-Stavenisse 2 afg, Noad'67 2-Sme: diek 2 4-2. Poule 22: Dinteloord 2-DSE:2 afg, WHS 2-Klundert 2 3-1. Poule123 SPS 2-lnternos 2 afg. Halsteren 2-FSV2 Bedrijfsvolleybal gaat van start TERNEUZEN - In sporthal 'I Zwaantje in Terneuzen begin! vandaag de 34e jaargang van het Terneuzense bedrijfsvolley bal. De veertig teams die hebben ingeschreven zijn onderver deeld in zes klassen. De teams van EPA en Winter De Bruin/Scheldesport 2 zijn gestopt, nieuw is het team var. Hydro IS Partner Verder speel! een aantal ploegen onder eer andere naam: NHI-copyservift start in de tweede klasse A als TeVoRe, het team van hoofd klasser Foto Neelemans is door Zaman Sport overgenomen Deltan 1 en 2 wordt Delta 1 en - De eerste wedstrijdsene begin, om 19.30 uur, in totaal staan per speelavond zestien wedstrijder pp het programma.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 38