Hoek is klaar voor de competitie Eltingh heeft er veel fans bij PZC Klassementsleider Mol vroeg geklopt Desire de Schepper boekt dubbel succes 16 Zaterdag-hoofdklasser wint jubileumduel in Hontenisse met 7-0 Onderzoek fusie AZVV en Axel krijgt vervolg Reynaertloop van RKHAV gaat niet door Vierde plaats Martin Totté agenda Van Berkel is klasse apart Schaalje grijpt net naast winst uitslagen maandag 26 augustus 2002 door Aector Dooms KLOOSTERZANDE - Zater- dag-hoofklasser Hoek is klaar voor de competitie. Tot die con clusie kwam trainer Angelo Nijskens zaterdag na de 7-0- winst in de jubileumwedstrijd tegen Hontenisse. Hoek sloot met het laatste oefenduel een perfecte voorbereiding af. Alle ogen zijn nu gericht op de eerste voetbalkraker in Hoek tegen FC Lisse, dat zaterdag door mana ger Patrick Naudts werd beke ken. We hunkeren met z'n allen naar de competitie", gaf Nijs kens de geldingsdrang van zijn spelers aan. Nijskens stuurde zaterdag te gen Hontenisse twee teams het veld in: een zogeheten schaduw elftal (voor rust) en zijn eerste keus, die de tweede helft binnen AXEL - Het onderzoek naar de haalbaarheid van een fusie tus sen de voetbalverenigingen AZ VV en Axel krijgt een vervolg. Beide clubs hebben een onder zoekscommissie in het leven ge roepen, die de komende weken de mening van de achterban zal polsen. Om na te gaan of er voldoende draagvlak bij de achterban is. stellen beide verenigingen hun leden in de gelegenheid om hun mening te geven over een moge lijke fusie. Via een brief zijn de leden vorige week uitgenodigd voor een gesprek met de onder zoekscommissie van hun club. Om een zo objectief mogelijk advies uit te kunnen brengen, voert de commissie gesprekken met vertegenwoordigers van al le elftallen en andere geledingen binnen de vereniging. Eind sep tember worden de gesprekken afgerond, waarna beide onder zoekscommissies de bevindin gen zullen rapporteren aan het hoofdbestuur. de lijnen kwam. Daar deed Nijs kens ook niet geheimzinnig over. „Ja, dat is nagenoeg mijn basiselftal voor volgende week. Maar we moeten eerst nog een paar scherpe trainingen afwer ken", wilde hij nog niet alles prijsgeven. De aanloop naar het voetbalsei zoen verliep voor Hoek crescen do. „We hebben een stevige ba sis gelegd en veel wedstrijden op ons niveau gespeeld. Daarom kwam Hontenisse voor ons niet slecht uit. We hebben aan auto matismen kunnen werken", stelde de trainer tevreden vast. Een ander aspect is dat Hoek bijna geen blessureleed kende, waardoor men kon putten uit de voltallige selectie. Zo ontbrak tegen Hontenisse alleen de zieke Frank de Wispelaere, die waar schijnlijk een infectie heeft op gelopen. Hoewel Hoek tegen de zondag derdeklasser (de club viert dit jaar het 75-jarig bestaan) slechts met een 1-0-voorsprong de rust inging, vond Nijskens dat zijn spelers ontzettend gre tig waren. „We hebben doorlo pend op de helft van de tegen stander gespeeld. Hontenisse moest hiervoor later de tol beta len. De ploeg, die na rust speel de, heeft daarvan kunnen profi teren." Dat alleen Barry van der Hooft HULST - De elfde editie van de Reynaertloop in Hulst, een weg wedstrijd over twaalf kilome ter, is dit jaar van de kalender geschrapt. De loop die voor 5 oktober op de kalender stond, blijkt samen te vallen met 'Dwars door Oostak ker', een loop die deel uitmaakt van het Runnerscriterium van de Stichting Sport Promotie Zeeuws-Vlaanderen. Gezien de concurrentie daarvan heeft de organiserende atletiekvereni ging RKHAV gemeend de Rey naertloop te moeten schrappen met een prachtige lob in de eer ste helft wist te scoren, was ook te danken aan enkele goede red dingen van Hontenisse-doel- man Manfred Bisschop. Boven dien werden er doelpunten van Barry van der Hooft, na een vloeiende combinatie tussen Arjen Oostdijk en Bart Poppe, en Leon van den Ouden om twij felachtige reden wegens buiten spel afgekeurd. „Twee zuivere doelpunten, maar ach, we ma ken ons daar niet druk om", zei Nijskens. Boogbal Het pleitte voor de ploeg van trainer Rudy Rietjens dat Hon tenisse Hoek met faire middelen tegemoet trad en vanuit de ver dediging probeerde aan een aanval te bouwen. Hoek speelde vanzelfsprekend in een hoger tempo, maar wist pas halverwe ge de eerste helft de score te ope nen. Nadat Arjen Oostdijk en Leon van den Ouden al dichtbij de openingstreffer waren ge weest, zag Barry van der Hooft zijn fraaie boogbal van buiten het zestienmetergebied over doelman Bisschop tegen het net belanden: 1-0. Hontenisse ver scheen één keer in de buurt van het Hoek-doel. Uit de daarop volgende tegenaanval rondde Van der Hooft een voorzet van Poppe af. maar scheidsrechter F. Smits keurde het doelpunt na het vlagsignaal van de grens rechter af. In de tweede helft liepen de Hoek-combinaties aanvanke lijk wat stroef. Nadat Wesley de Smet rechtstreeks uit een hoek schop invaller-doelman Marco de Kort verraste en scoorde, stoomde Hoek door naar een 7- 0-overwinning via treffers van Mare Minnaert. Arjan Human (na prima actie Kanu), nog maals De Smet, Djamel Buyse (kopbal uit hoekschop De Smet) en weer Human (na voorberei dend werk van Rieno van Oost). Hontenisse-Hoek 0-7 (0-1). '23. Bar ry van der Hooft 0-1, 63 Wesley de Smet 0-2, 68. Mare Minnaert 0-3. 73 Arjan Human 0-4, 80. Wesley de Smet 0-5, 84. Djamel Buyse 0-6, 89 Arjan Human 0-7. Scheidsrechter F. Smits (Terhole). Aantal toeschou wers: 200. Hontenisse: Manfred Bisschop (60 Marco de Kort): Peter van Dijk (63. Dimitri van der Pas), Danny Pau wels, Luc Vermeerssen. Wilco Broekhoven; Alain Joos. Jeroen Maas, Gyon Asselman, Jelle Verhoe ven; Michel van Bunder (73. Arjan Ferket) en Dave de Booy. Hoek (eerste helft): Björn van Aver- maet; Wesley de Smet. Djamel Buy se, Patrick de Guchteneire, Arco Herrebout; Bart Poppe, Thomas Ra- gut, Arjen Oostdijk. Mare Minnaert, Ba rry van der Hooft en Leon van den Ouden Tweede helft: Jurgen Belpairc. Jo- han Miicher. Gunter de Meyer, Bjom Langeveld, Franky Standaert; Wesley de Smet, Djamel Buyse. Musa Kanu, Mare Minnaert; Rieno van Oost en Arjan Human. Hoek-speler Wesley de Smet (midden) heeft Hontenisse-keeper Marco de Kort gepasseerd en zal de bal in het lege doel schuiven. foto Wim Kooyman door Wim de Vos HENGSTDIJK - Ainper tien ki lometer waren er gereden toen Peter Mol al wist dat hij niet meer voor de hoofdprijs in de kermiskoers van Hengstdijk in aanmerking kon komen. Vroege materiaalpech sloeg hem terug en toen de Kapellenaar de aan sluiting met de groep opnieuw had gemaakt, had hij het al snel gezien. De vogels waren reeds gevlogen, realiseerde Mol zich en er restte niets anders dan voorin de groep mee te strijden. De overwinning in Hengstdijk ging uiteindelijk naar de Belg Bart Verwimp. De wedstrijd in Hengstdijk maakte onderdeel uit van de Ronde van Zuid-West-Neder- land. Daarvoor komen de vier wedstrijden in aanmerking, die onder auspiciën van de Belgi sche vrije bond WAOD in Zeeuws-Vlaanderen worden gehouden. Enige tijd geleden vonden er wedstrijden in Eede en Schoondijke plaats en over een paar weken komen de vrije renners nogmaals in Eede in ac tie. Peter Mol was in Hengstdijk ge brand op een goede klassering, omdat hij klassementsleider is. Omdat de 'vogels' Bart Verwimp en Patrick Bolssens (want dat waren de renners die al in een vroeg stadium uit het peloton waren ontsnapt) geen bedrei ging vormden kwam de leiden de positie van Mol niet in ge vaar. „Toch baalde ik enorm dat ze weg waren. Ik heb momenteel weer goede benen en had zonder pech ongetwijfeld mee kunnen doen voor de overwinning. Dit hoort echter ook bij de wieler sport", vertelde Mol na afloop. Ouderen De voormalige amateur toonde vorige week in de dernykoers van 's-Heer Arendskerke ook al in een goede vorm te verkeren door achter Dennis Raadtgever als tweede te finishen. „Ik heb ook al een paar keer meegedaan bij de amateurs. Dat gaat nog redelijk goed. Maar ik vraag me dan af of dat wel een goed teken is voor de wielersport op zich. Ik volg de wedstrijden natuurlijk nog en dan is hettoch opvallend dat de ouderen de toon blijven zetten in de wedstrijden", aldus Mol, die nadrukkelijk stelde met meer in te zijn voor een te rugkeer bij de elite's. „Als ik weer volop zou gaan trainen en het zou nog beter gaan in de wedstrijden, dan ben ik bang dat ik er weer over zou denken opnieuw een licentie aan te wagen. Ik houd het daar om bewust op weinig trainen en ik rijd ook niet meer dan één wedstrijd per week." In Hengstdijk werd de wedstrijd door de Belgen ai vroeg openge broken. Verwimp en Bolssens gingen snel op avontuur, von den elkaar goed en bouwden hun voorsprong snel uit naar één minuut. In de groep (met daarin naast Mol ook Hulste naar Eric Vereecken) was de sa menwerking niet altijd even goed, waardoor ervan een geor ganiseerde tegenactie geen sprake was. Voor de twee leiders betekende dat dat hun positie niet meer in gevaar kwam. Bart Verwimp was uiteindelijk de snelste in de spurt voor Patrick Bolssens die echter wel de eerste renner uit de B-categorie was In de wedstrijd eindigde Mol uiteindelijk als vijfde en hij was i daarmee vierde bij de B's. TERNEUZEN - Martin Totté uit St. Jansteen is zaterdag in een wedstrijd voor neo-ama- teurs in het Belgische Verre broek op de vierde plaats geëin digd. Totté maakte deel uit van een zeven man sterke kopgroep, die ruim vijftig kilometer voor het peloton uitreed. Er kwamen in Verrebroek zestig rennersaan het vertrek. maandag- Futsal Beker: FM Sranang - West Stars. Locatie: Sportpunt Zeeland, Goes. Aanvang 21.00 uur. door Willy van Leeuwen VOGELWAARDE - Wedstrijd leider Desire de Schepper zal de zesde editie van het Bossepie- lendubbeltoernooi in Vogel waarde niet snel vergeten. De Schepper won zowel het man nen- als het gemengddubbel in de categorie 3-4. Bij de mannen speelde hij samen met Dennie Cappendijk en in het gemengd dubbel bleef hij samen met Bea trix Verhaegen ongeslagen. In het vrouwendubbel 6 ging de toernooizege naar het duo Ra demakers/Vermunt. In het Bossepielentoernooi wordt er veel in poules gespeeld. Zo ook in het mannendubbel 3- 4. Desire de Schepperen Dennie Cappendijk bleven ongeslagen. Ze wonnen met duidelijke cij fers van Gino Roctus en Laurens Scheerders (8-4) en ook Stefan Bogaart en Koen van den Berg konden niet voor een verrassing zorgen. De Schepper/Cappen- dijk won met 8-3 en werd daar door eerste in de poule. Was dit toernooi voor De Schep per een succes, ook Krijn de Vries deed van zich spreken. Hij won samen met Alain Hiel de fi nale in het mannendubbel 5 Rudi Martens en Stijn Cant lie pen in de finale tegen een 6-1 6- 4-nederlaag aan. Paul d'Hooghe en Henk van de Voor de gingen met de eerste prijs aan de haal in het dubbel 5 35+ Knjn de Vries kwam op de fina ledag tweemaal in actie. Hij won ook het dubbelspel in de ca tegorie 6 samen met Patrick Vonk. Het duo De Vries/Vonk boekte een 6-3 6-3-overwinning 's-GRAVENPOLDER - Tijdens deDamnacht van's-Gravenpol- der, die in de nacht van vrijdag op zaterdag werd gehouden, was Anton van Berkel uit Til burg een klasse apart. In 27 partijen haalde de natio naal meester, die onlangs nog op de zevende plaats eindigde in het SNS Zeeland Open. maar liefst 72 punten, wat betekent dat hij in maar drie partijen re mise moest toestaan. Van de overige 25 deelnemers aan de Damnacht was Bennie Provoost uit Aagtekerke de sterkste. Hij had negen punten voorsprong op de Goesenaar Arjo Kouse maker, die derde werd in de finale tegen Patrick Baumgarte (zaterdag nog sa men met Jacco Eltingh actief in de clinic in Axel) en Frank van Drongelen. Jacques Freyser en Hans Theunis vonden hun Wa terloo in de finale van het dub bel 7. Tom de Rijk en Marcel Groffen wisten hen af te troeven met 6-4 6-1. Joyce Wauters en Martine de Nijs wonnen de finale in het vrouwendubbel 7 tegen Astrid van Cadsand en Jolanda Kerre- mans gemakkelijk met 6-3 6-1. Wat Desire de Schepper en Krijn de Vries lukte bij de man nen, lukte Wies van de Starre eveneens bij de vrouwen en in het gemengddubbel. Van de Starre was samen met Anne- miek Hermans veel te sterk in de finale van het dubbel 7 35+ te gen Lisette Deruyck en Anjes Steyaert: 6-0 6-3. Van de Starre kwam in het gemengd dubbel 7 35+ samen met Guust de Schep per niet in de problemen in de fi nale tegen Paula Geus en Adri Wauters. Van de Starre/De Schepper won zonder veel te genstand met 6-2 6-1. Ongeslagen In het gemengddubbel 3-4 was Desire de Schepper opnieuw in goede vorm. Samen met Beatrix Verhaegen bleef hij ongeslagen tegen Cappendijk/Van Die- rendonck en Scheerders/Adri- aansens. Cappendijk en Van Die- rendonck werden met 10-3 aan de kant geschoven en ook Lau rens Scheerders en Marisa Adri- aansens konden de uitstekend spelende combinatie De Schep- per/Verhaegen niet stuiten. Het werd 11-2. Philippe de Baets en Debby Schelfaut deden het prima in het gemengddubbel 5. Ze ein digden als eerste in de poule voor De Kesel/Van de Voorde en Rademakers/d'Hooghe. HOVER - Bij een koers voor ju nioren in het Belgische Hover is wielrenner Ralph Schaalje als tweede geëindigd. In de koers over een heuvelach tig parkoers demarreerden al vroeg twee renners. Tien kilo meter voor het einde werden de ze twee achterhaald door een kwartet, waaronder Schaalje. De 17-jarige Axelaar werd ver volgens tweede in de eindsprint. Geslaagde clinic geeft jubileum TV Axel extra glans Atletiek door Willy van Leeuwen AXEL - Zaterdagmorgen. De tennisbanen van de jubilerende tennisvereniging Axel zijn in korte tijd omgetoverd tot een ondiep zwembad. Eregast Jacco Eltingh is die morgen om half zeven uit Epe vertrokken om in Axel een clinic te verzorgen, maar daar hebben de weergo den geen rekening mee gehou den. Toch is TV Axel, dat het 50- jarig bestaan viert, de feestdag goed begonnen. Jacco Eltingh arriveert zoals het een echte vedette betaamt: in een limousine. Hij wordt bij zijn aankomst bij het clubhuis door veel Axelse tennisliefheb- bers, die de plensbuien trotse ren, luid toegejuicht. Eltingh laat het over zich heen komen en mengt zich al snel tussen het pu bliek, dat dit gebaar enorm waardeert Op dat moment zijn de 54 jeugdleden al in het club huis te vinden, want zij zouden deelnemen aan een clinic van Jacco Eltingh. Maar helaas, de weergoden verpestten het feest. Toch slaagt Eltingh er in om de jeugdige tennisliefhebbers te boeien. Niet met de clinic, maar wel verbaal. Zowel de jongeren als hun ouders mogen allerlei vragen op de toptennisser afvu ren. Eltingh geeft spontaan ant woord en de jeugd hangt aan zijn lippen. Tenslotte is de voor malig wereldkampioen in het dubbelspel niet elke week in Axel te bewonderen. Als El tingh het voorstel doet nog een keer terug te komen naar Axel voor de clinic kan hij niet meer stuk. Daarna wordt er met man en macht gewerkt om de banen toch nog droog te krijgen voor de clinic voor de senioren. Allerlei weerdeskundigen wor den geraadpleegd en jawel, het blijft droog. Rond één uur gaat Eltingh, die ook tijdens de lunch samen met sponsors en andere genodigden een zeer goede in druk achterlaa taan de slag met een veertigtal senioren van ver schillend niveau. Eltingh wordt geassisteerd door Patrick Mar- teyn, José de Wit en Anniek van Waes. Eltingh geeft geduldig adviezen, leert de deelnemers volleren en steelt de show met prachtige acts. Tilly Dierick slaat de bal per on geluk op het hoofd van Eltingh, maar die kan er om lachen. Als hij plotseling de bal met zijn fo rehand opvangt, op zijn racket laat liggen en achter zijn rug om de bal weer terugspeelt, ligt het talrijke publiek in een deuk Dan retourneert hij ineens de bal van tussen zijn benen. El tingh is heer en meester in dit spelletje en laat anderen daar volop van meegenieten. Fotoca mera's klikken als nooit tevoren en het is duidelijk dat dit voor Jacco Eltingh geen verplicht nummer is. Hij heeft er duide lijk plezier in. Tiebreak Aan het einde van de clinic wordt er nog een demonstratie wedstrijd in pro sets gespeeld met Eltingh, Patrick Marteyn, Patrick Baumgarte en Philip IJsebaert. De twee Patricks sla gen erin om onder het toeziend oog van meer dan tweehonderd bezoekers in de tiebreak te win nen. Eltingh blijft ook nog even op de jubileumreceptie hangen. „Ik doe per jaar ongeveer zestig van deze clinics. Momenteel heb ik het erg druk met de voorbe reiding van het tenniskampioe- nentoemooi in Eindhoven, dat van 3 tot en met 6 oktober plaatsvindt. Dan komen John McEnroe, Mats Wilander en veel andere tennisgrootheden, dus dat wordt een spektakel", zegt Eltingh. „Ik heb nog steeds plezier in het verzorgen van cli nics. Trouwens, zoiets kun je niet spelen, anders wordt het een sleur. Het zijn voor mij zali ge dagen. Het is altijd moeilijk in te schatten of het geslaagd is, maar de reacties zijn zeer posi tief." Eltingh bewees in Axel dat hij een uitstekende ambassadeur voor de tennissport is. De jeugd kreeg een foto met zijn handte kening én de wetenschap dat ze Eltingh zeker nog eens terug zullen zien. Jacco Eltingh gaf de jubileumviering, die door de plensbuien zo slecht begontoch nog veel extra glans. TV Axel voorzitter Wilfried Roelandt roemde tijdens de goed bezoch te receptie de inzet en de sponta ne werkwijze van Eltingh, die er sinds zaterdag heel veel fans bij heeft gekregen. Bergen op Zoom. NK meerkamp. Vrou wen, zevenkamp: 1 Miller (VSt) 5382, 5. Yvonne Wisse (AAC) 5220 (Nederlands kampioene), 10. Visser (AV '34) 4545,13. Jutte (AAC) 4157. Zeeuws kampioenschap pupillen en CD- junioren in Terneuzen. Jongens-pupil len C meerkamp- 3. S. Bouterse (Schel desport). 600m: 3. S. Bouterse 2 15,54. B meerkamp: 1. J. van der Hooft (Wielin gen). lOOOm: 3. J. van der Hooft 3.55,06. Al meerkamp: 1F. de Roo, 2. N. den Ex ter (beiden Scheldesport). 1000m: 2. E. Mabelis (Wielingen) 3.30,75. D. 80m: 2. R P. de Roo 10,67,3. R. Koelewijn (beiden Scheldesport) 10,72. 1000m: 1 M. van Fraeyenhove 3.24,04, 2. Q. Volleman (beiden Scheldesport) 3.27,23. 80mh: 3. T Rijnberg (Scheldesport) 17,54 Hoog: 2. B. Boidin (RKHAV) 1,40. Ver: 1. R. Koe lewijn 4,65, 2. R.P. de Roo 4,61, 3. H. Lavooy 4,41Kogel: 2. E. Vermeer (Schel desport) 5,98. Discus: 2. T. Dieleman (Scheldesport) 12,62. Speer: 1. R Koele wijn 30,13, 2. B. Boidin 24,80, 3. D. Gou- looze 22,87. Ver: 1A. Vlaming 5,56, 2. B. de Jonge 5,52, 3. N. Geelhoed 4,87 Dis cus: 3. D. van der Veeken (RKHAV) 23,79. Meisjes-pupillen C meerkamp: 3. G, Due- rinck (Scheldesport). 600m: 1. G, Due- rinck 2.19,86. B meerkamp: 3. L. de Vries (Scheldesport). 1000m: 2. L, de Vries 3.58,61A1 meerkamp: 1 E. Platteeuw, 2. K. Bannani (beiden Scheldesport). 1000m: 1. E Platteeuw 3.39,35, 3. B. Lu- teijn (Wielingen) 3.53,92. A2 meerkamp: 1. B. Manders (Wielingen), 2. F. Boekel- man (Sprint), 3. S. Lernout (RKHAV). lOOOm. 2. S. Lernout3.42,81 D. 60m:3. E. van Hoeve (Scheldesport) 9,00. 600m: 1. E van Hoeve 1.48,24,2. A. Aper (RKHAV) I.49,54.Hoog: 2. S. van Remortel (RKH AV) 1,30. Ver: 2. E. van de Zande 4,03,3. L. Dekker 3.92. Kogel: 2. A. Aper 9.37. 3. A. Baauw (RKHAV) 9,15. Speer 1 M. Boe- kelman 42,81, 2. A. Aper 26,48, 3. E van de Zande 23,45. C. 80m: 1 A. Seghers (RKHAV) 10,83,3. C. de Vries (Wielingen) II.47. 600m: 1 N. van Leest (RKHAV) 1.52,48 80mh: 1. J Loof (Scheldesport) 13,67,2. A. Seghers 15,86.3. N. van Leest 15,94. Discus: 1. D. Fluyt 21,33, 2. A. Bak ker (Scheldepsort) 20,09,3. H. Danschut- ter 17.05. Speer: 1. A. Bakker 25,14, 2. J Loof 20,05,3. D. Fluyt 19,58. Bekervoetbal Jacco Eltingh laat een aantal leden van TV Axel zien op welke manier ze hun racket vast moeten houden. foto Wim Kooyman Poule 1: Bruse Boys-Zierikzee 4-1, Noad'67-ZSC 0-0. Stand: Bruse Boys 1-3, Noad'67 1-1, ZSC 1-1,Zierikzee 1-0. Poule 2: WHS-Tholense Boys 3-1, SSV- -Duiveland 3-2. Stand: WHS 1-3, SSV'65 1-3, Duiveland 1-0, Thol. Boys 1-0. Poule3: GPC-Kapelle 2-4, Bevelan ders-Goes 0-3 Stand: Goes 1-3, Kapel- Ie 1-3. Bevelanders 1-0, GPC 1-0. Poule 4: Patrijzen-Arendskerke 1-0, Nieuw- dorp-Apollo 3-0. Stand: Nieuwdorp 1-3, Patrijzen 1-3, Arendskerke 1-0, Apollo 1-0. Poule 5: Domburg-Veere 1-4, Oostkapelle-Serooskerke 4-2. Stand: Veere 1-3, Oostkapelle 1-3, Se rooskerke 1-0, Domburg 1-0. Poule 6: Arnemuiden-RCS 3-0, Dauwendaele-MZVC 1-2. Stand: Arne- muiden 1-3, MZVC, 1-3. Dauwendaele 1-0, RCS 1-0. Poule 7 Meeuwen-VCK 1-0, Zeelandia Middelburg-Breskens 6-0. Stand: Zeelandia 1-3, MZVC 1-3, Meeuwen 1-0, Breskens 1-0. Poule 8: Krumingen-Zaamslag 2-1, Yerseke-Hontenisse 4-2 Stand: Yerse- ke 1-3, Kruiningen 1-3, Zaamslag 1-0, Hontenisse 1-0. Poule 9: Steen-AZVV 4-1, HW'24-Tern Boys afg. Stand: Steen 1-3, HW'24 1-0, Tern. Boys 0-0, AZW 1-0. Poule 10: VVC'68-Rillandia 1-5, Kogelvangers-Grenswachters 1-4. Stand: Rillandia 1-3, Grenswachters 1-3. Kogelvangers 1-0. VVC'68 1-0 Poule 14: Brouwershaven-Volharding 4-1, Wissenkerke-Robur 4-6 Stand: Brouwershaven 1-3, Robur 1-3, Wissen- kerke 1-0. Volharding 1-0. Poule 15: Dreischor-DFS 3-7, Renesse-SKNWK 1-4. Stand: DFS 1-3, SKNWK 1-3, Dreischor 1-0, Renesse 1-0 Poule 16 Kwadendamme-WIK 1 -8, Col Boys-Me vo 6-0. Stand: WIK 1-3, Col Boys 1-3 Mevo 1-0, Kwadendamme 1-0. Poule 17: Borssele-Wolfaartsdijk afg, Wemel dinge-Luctor 4-4. Stand: Wemeldinge 1 -1Luctor 1 -1Borssele 0-0, Wolfaafls dijk 0-0. Poule 18: Hansweertse Boys -Hoedekenskerke 2-2, Krabbendijke -Heinkenszand 0-0. Stand: Hansw. Boys 1-1, Hoedekenskerke 1-1, Krabbendijke 1-1, Heinkenszand 1-1. Poule 19: Nieuw land-Lewedorpse Boys 4-3, Walcheren -Noormannen 9-0. Stand: Walcheren 1-3, Nieuwland 1-3, Lewedorpse Boys 1-0, Noormannen 1-0. Poule 20: Schoondijke-Oostburg 1-5. Aardenburg-Vlissingen 2-3 Stand Oostburg 1-3, Vlissingen 1-3, Aarden burg 1-0, Schoondijke 1-0. Poule 21 Jong Ambon-Cadzand 4-1 Zeeland Sport-Hoofdplaat 6-1. Stand Zeel Sport 1-3, Jong Ambon 1-3, Cadzand 1-0, Hoofdplaat 1-0. Poule 22: Philip pine-IJzendijke 2-2, Ria-Sluis 9-0. Stand: Ria 1-3, Philippine 1-1, IJzendijke 1 -1, Sluis 1-0. Poule 23: Biervliet-Clinge 2-4, Corn Boys-Graauw 5-0. Stand: Corn Boys 1-3, Clinge 1-3, Biervliet 1-0, Graauw 1-0. Poule24:SDO'63-AxelO-6, Hulsterloo-Sluiskil 1-1. Stand: Axel 1-3, Hulsterloo 1-1, Sluiskil 1-1, SD0 1-0 Poule 25: Terhole-Spui afg, Groede-Koewacht 1-4. Stand: Koe wacht 1-3, Terhole 0-0, Spui 0-0, Groe- de 1-0. Poule 26: Ouwerkerk-Stavenisse 4-2, SPS-NVS afg. Stand: Ouwerkerk 1-3, SPS 0-0, NVS 0-0, Stavenisse 1 -0. Poule 27: Smerdiek-FC Bergen 1-2, Vosmeer -MOC afg. Stand: Bergen 1-3, Vosmeer 0-0. MOC 0-0, Smerdiek 1-0. Poule 34 Vogelwaarde-Odio 2-3, NSV-Vivoo 2-2. Stand: Odio 1-3, NSV 1-1, Vivoo 1-1, Vogelwaarde 1-0. Vrouwenbeker Poule 4: Terneuzen-Kloetinge 3-5, Ter 3 Boys-Meeuwen 3-4. Reservebeker Poule 1: Hoek 2-Hontamsse 2 4-0. Koe wacht 2-HW 2 0-3 Poule 2: AZW 2-Hoofdplaat 2 9-1, Zaamslag 2-Aar denburg 2 3-1. Poule 3 IJzendiikc 2-Breskens 21-2, Biervliet 2-Oostburg 2 1-4. Poule4:Terneuzense Boys2-Axel2 3-1 .Terneuzen 2-Philippïne 2 5-1. Poule 5: RIA W. 2-Spui 2 0-8, Corn Boys 2-Vo gelwaarde 2 0-2 Poule 6: Clinge 2- Sluiskil 2 0-5. Tennis Vogelwaarde. Bossepielentoernooi. Fi nales. VD 6. Poule: 1 Rademakers/Ver munt, VD 7: Wauters/De Nijs-Van Cads and/Kerremans 6-3 6-1. VD 7 35+: Van de Starre/Hermans-Deruyck/Steyaen 6-0 6-3. VD 8-9: Boone/Lacunes-Basti aansen/Hubregsen 3-6 7-5 6-3 MD 3-4. Poule: 1De Schepper/Cappendijk. MD5. Hiel/De Vries-Martens/Cant 6-1 6-4 MD 5 35+ Poule: 1. D'Hooghe/Van de Voor de MD 6 DeVries/Vonk-Baumgarte/Van Drongelen 6-3 6-3. MD 7: De Ri|k/Grof fen-Freyser/Theums 6-4 6-1. MD 7 35+ Van Dijk/Piessens-Nachtegael/Sturm 64 6-3. GD 3-4 Poule: 1 De Schepper/Verhaegen GD 5. Poule Schelfaut/De Baets. GD 6: WautersYan derKlooster-Visser'Vsser6-16-4 Gul Neels/De Buck-Mulcer/Campfens 6-4 6-0. GD 7 35+: Van de Starre/De Schep- per-Geus/Wauters 6-26-1 Wielrennen Hengstdijk. Kermiskoers voor vrije ren ners. A-categorie: I.EartVerwimplBl.i AndyvanOlmen(B).2 Koen Heyrmanl 4. Andy Landijker (B), 5. Michel de Ko ning (Terhole). B-categorie: 1. Patrick Bolssens (B), A Freddy van Gene (B) 3. Hans Verlmden (B), 4. Peter Mol (Kqpelle). 5. Eric Ver eecken (Hulst).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 34