SSV door oog van de naald Fusieploeg haalt flink uit Walcheren kraakt De Noormannen Dauwendaele verslikt zich in gretig MZVC Zaamslag te laat op gang in Kruiningen WHS wint van Tholense Boys Duiveland legt eersteklasser het vuur na aan de schenen: 3-2 maandag 26 augustus 2002 SINT ANNALAND - Derde klasser WHS boekte een ver diende bekerzege op tweede- klasser Tholense Boys. Het werd in Sint Annaland 3-1. Poule 1. Bruse Boys - Zierikzee 4-1 (1-1). 15. Patrick Verhaart 0-1, 24. George Geluk 1-1, 75. Jacob van den Berge 2-1, 78. Jacob van den Berge I 3-1, 87. George Geluk 4-1. Scheids- I rechter: C.K. van de Linde (Wemel- I dïnge). Gele kaart: Ruben van de I Berg en Erik Giljam (Bruse Boys), Envin Nelissen ZierikzeeAantal toeschouioers: 100. Noad'67 - ZSC'62 0-0: De Schouwse bezoekers hielden tweedeklasser Noad'67 knap in I bedwang. Grote kansen waren er niet te noteren. Poule 2. WHS - Tholense Boys 3-1: De moeilijke voorbereiding I van Tholense Boys kreeg een j vervolg in de derby tegen WHS. De ploeg van Romeo van Aerde werd naar een regelmatige ne- derlaag gespeeld. Egbert Moer- i land maakte m de eerste helft de openingstreffer. Direct na rust maakte Michel Mosselman 2-0 en Moerland maakte met en I streep in de kruising 3-0. Vlak 1 voor tijd redde Ronnie de Graaff de eer voor de bezoekers. SSV'65 - Duiveland 3-2 (1-0). 15. 1 Paul Bom. 1-0, 50. Paul Eversdijk 2- 0,51.LexZwang2-1, 62. LexZwang 2-2, 80. Francis Lokerse 3-2. Scheidsrechter: F.M. Paardekooper. Gele kaart: Paul Bom (SSV65). Aantal toeschouwers: 93. Poule 26. Ouwerkerk - Stave- I nisse 4-2: Peter Eerland zette de bezoekers wel op 0-1, maar Oby I Kikstra maakte er 1-1 van. Inde tweede helft kwam Ouwerkerk i op 2-1 door Jakkoo Brouwer. Je- f remy Gierman bracht Stavenis- se daarna voor de tweede keer i langszij maar de Thoolse ploeg verloor toch door treffers van i Kikstra en Erwin van der Maas (strafschop). I SPS - NVS afgelast: Het veld in Poortvliet was onbespeelbaar. Dinsdagavond staat hét beker duel opnieuw op de rol/. Poule 27. Smerdiek - FC Bergen 1-2: FC Bergen, dat de eerste helft een overwicht had, kwam door Vincent Baartmans en Raymond Suykerbuyk op 0-2. Erik van Haaften maakte nog wel 1-2, maar verder kwam Smerdiek niet. Na rust waren de gastheren de sterkste van de twee teams, maar gescoord werd er niet. Gert-Jan van Ham miste zelfs een strafschop. van onze sportredactie VLISSINGEN - Zaterdag tweedeklasser FC Dauwendae le verslikte zich in de eerste be kerwedstrijd in derdeklasser MZVC. De ploeg van Henk Wil- lemse verloor met 2-1. Eerste klasser Oostkapelle opende met een 5-2-zege op Serooskerke. Poule 3. GPC Vlissingen - Ka- pelle 2-4: Jeroen van Ommeren opende met een fraaie kopbal de score voor de thuisploeg. Kapel- Ie kwam vijf minuten later op gelijke hoogte door Ruud Hoo- gesteger. Direct na rust ver hoogden de bezoekers het tem po. Jon Herselman en Niels Kole maakenl-2en 1-3. Vijf minuten voor tijd werd het 2-3 door Jim my Pinas, maar een tweede tref fer van Kole voorkwam verdere problemen voor Kapelle. Bevelanders - Goes 0-4: Goes was de betere ploeg, maar tot vijf minuten na rust kon de thuisploeg een score voorko men. Maarten Griep scoorde 0-1. Kees Reijnhout kreeg ver volgens een goede kans op de ge- lijkmaker, maar na de tweede treffer van Griep halveiwege de tweede helft was Bevelanders geklopt. Via doelpunten van Niels Paardekooper en Shan non Braafhart werd het 0-4. Poule 4. Patrijzen - 's-Heer Arendskerke 1-0: De bezoekers waren rust beter, maar de beste kansen waren via Niels Mulder en Wilfred van de Dries voor Pa trijzen. Na rust was de thuisclub beter, maar liet Arendskerke (Frank Goedegebure) de fraai ste mogelijkheden liggen. De aardige wedstrijd werd in het voordeel van de thuisploeg be slist door Niels Mulder. Nieuwdorp - Apollo'69 3-0: De thuisploeg was scherper en won verdiend. Peter Kastelein open de na tien minuten de score en Ferhan Tophal tekende voor de 2-0-ruststand. In het begin van de tweede helft had Apollo een overwicht, maar na de doeltref fende counter van Martin de Hamer in de 65e minuut was de wedstrijd gespeeld. Poule 5. Oostkapelle - Seroos kerke 5-2: Via een treffer van Nicky Holmes kwam Seroos kerke na twintig minuten op voorsprong, maar twee minuten later leverde een strafschop van Edwin Meerman al de gelijkma ker op. Dennis van der Welle en Wilfred Schipper maakten 3-1. Frank Allaart leek na rust met de 3-2 de spanning terug te brengen, maar die treffer werd direct gevolgd door een goal van Dennis van der Welle. Turgut Kizilarslan zorgde voor 5-2. Domburg - Veere 1-4: De thuis ploeg had te veel afwezigen om het Veere moeilijk te maken. Binnen een kwartier was het al 0-2 door treffers van Renato Dijkstra en René Michel Gerrit sen. Johan van de Berg zorgde 1-2, maar via Dijkstra werd de marge weer op twee doelpunten gebracht. Ko Brand miste na rust een strafschop. Jacques Blijlevens benutte wel een pe nalty: 1-4. Poule 6. Arnemuiden - RCS 3-0: De ongeslagen winnaar van de Sloepoort Cup kwam er niet aan te pas. Arjan Reijnoudt strafte met een fantastische lob van dertig meter zwak uitverdedi gen van de bezoekers af. In bles suretijd van de eerste helft zorg de Johnny Crucq voor 2-0. Vijf minuten na rust werd het ook nog 3-0 door Jacco Moerdijk, die in een scrimmage attent was. Dauwendaele - MZVC 1-2: Al na vijf minuten kwam MZVC, dat met veel meer inzet aan de wedstrijd begon, via Joël le Due op vooi'sprong. Jeroen van de Schelde tekende halverwege de eerste helft onverwacht voor de gelijkmaker. MZVC was aange slagen en de thuisclub leek me teen door te drukken. De ploeg creëerde in de rest van de wed strijd een overwicht, maar in de slotminuut werd de ploeg ver rast door een uitval, die door Winay Ganesh werd afgerond. Poule 7. De Meeuwen - VCK 0-1: Arjen Kats besliste al in de der tigste minuut de wedstrijd. Hij kopte fraai raak uit een hoek schop. De thuisclub drong hier na wel aan, maar het spel was onsamenhangend Zeelandia Middelburg - Breskens 6- 0 (2-0). 12. Alberto Morgado 1-0,19. Alberto Morgado 2-0, 50. Jacco de Looff 3-0, 72. Mare Roose 4-0, 79 Jacco de Looff 5-0,87. Mark Roose 6- 0. Scheidsrechter: Eddy Goormach- tig. Gele kaartAlberto Morgado (Zeelandia Middelburg). Aantal toeschouwers: 125. door Rudy Booqert GOES - Duiveland lijkt nu al klaar voor de competitie, SSV'65 heeft nog huis werk in de tas. Niettemin opende de Goe- se eersteklasser het bekertoernooi zaterdag in eigen huis met een 3-2-over- winning op de derdeklasser uit Ooster- land. Duiveland kreeg de complimenten, SSV'65 de punten. Waarom heeft een eersteklasser zo veel moeite met een derdeklasser? In de Am- stel Cup gelden blijkbaar andere wetten dan in de reguliere competitie. Onder schatting van de eersteklasser? Extra motivatie bij de derdeklasser om de 'reus' te vloeren? Het antwoord op deze vragen zal wel even mystiek blijven als het ant woord op de vraag waarom iemand zich zelf niet kan kietelen. SSV'65 was echter gewaarschuwd. Dui veland is niet zomaar een ploegje uit het lagere amateurvoetbal. Vorig seizoen stormde het superieur (gemiddeld bijna vier doelpunten per wedstrijd) naar de titel in de vierde klasse en in de voorbe reiding op het nieuwe seizoen heeft de ploeg die lijn doorgetrokken. Monsterze ges op SNS en Herkingen (8-0 en 8-1), zelfs op tweedeklasser Noad'67 (7-1). En als dat niet genoeg alarmbellen deed rinkelen bij SSV'65, dan deed de opening van de wedstrijd zaterdag dat wel. De eerste kans was binnen twee minuten voor Duiveland-aanvaller Ronald Zwa ger, die een voorzet maar rakelings naast het doel van SSV'65 kopte. De thuisploeg was meteen wakker en stelde zich in op een serieus bekermiddagje. Speerpunten De aanvallende ideeën van SSV'65 ko men dit seizoen onder anderen van twee jeugdige nieuwkomers. Christiaan Boon (Apollo'69) en Pim Bruins (RBC) waren zaterdag de speerpunten in de Goese aanvallen en toonden zich aantrekkelij ke aanwinsten. De snelheid van Boon zorgde aan de rechterkant voor het nodige gevaar; de techniek en durf van Bruins gaf de Oos- terlandse defensie eveneens handenvol werk. Zijn vroege schot op de kruising was bijvoorbeeld om in te lijsten. De smet op het spel van Bruins was ech ter zijn patent op het missen van kansen. Hij kreeg zeker vijf goede kansen om te scoren, maar ze waren niet aan hem be steed. Of hij draalde te lang, of zijn schot was te slap, of Duiveland-doelman Hans Capelle lag weer 's in de weg. „Maai Pim komt er wel", voorspelde SSV-trainer SSV'er Paul Bom (links) schermt de bal af voor Duivelander Eric Fierens. foto Willem Mieras Adriaan Nieuwenhuijse. „Het gaat om dat eerste doelpunt. Als 't ie die eenmaal gemaakt heeft, komt het vanzelf." Achterin experimenteerde Nieuwen huijse met een driemans-defensie, maar dat bracht (nog) niet wat hij er van ver wachtte. Het was meteen goede test case voor het Goese driemanschap, want de tegenstander had een 'duivels' aanvals- trio tot zijn beschikking met Barry Steenpoorte, Ronald Zwager en Lex Zwang: beweeglijk, snel en doelgericht. Vorig seizoen goed voor 55 van Duive- lands 75 doelpunten. Rebound De eerste doelpunten waren zaterdag echter voor SSV'65. Na een kwartier - Nieuwenhuijse was met name te spreken over de eerste twintig minuten van zijn ploeg - opende Paul Bom de score. Hij be nutte de rebound van een schot van Jan- Willem van Dijk. Vijf 'minuten in de tweede helft werd de marge verdubbeld, toen Paul Eversdijk een corner van Ron nie Hillebrand snoeihard tegen de tou wen kopte. Vlak voor tijd viel Eversdijk overigens uit met een zware knieblessu re. De wedstrij d leek gespeeldmaar Dui veland toonde veerkracht. Een minuut na de 2-0 van Eversdijk profiteerde Lex Zwang van weifelend ingrijpen van SSV- goalie Blommaert (2-1). TXvintig secon den na de aftrap schoot Zwager met een gekruld schot over, maar tien minuten daarna zette hij met een lange trap Zwang opnieuw voor de keeper en met een diagonaal schot maakte hij de ver rassende gelijkmaker. De krachten van Duiveland vloeiden toen echter langzaam uit de benen. SSV' 6 5 had in de persoon van Pim Bruins nog wat energie over. Tien minuten voor tijd brak hij door de achterste linie van Duiveland en bood invaller Francis Lo kerse een niet te missen kans: 3-2. SSV'65 - Duiveland 3-2 (1-0). 15. Paul Bom 1- 0, 50. Paul Eversdijk 2-0, 51. Lex Zwang 2-1, 62. Lex Zwang 2-2, 80. Francis Lokerse 3-2. Scheidsrechter: F.M. Paardekooper. Gele kaart: Paul Bom (SSV'65). Aantal toeschou wers: 93. SSV'65: Rudi Blommaert; Maurice van den Hemel, Wim Westenberg, Paul Eversdijk (90. -); Eimo Cappon, Paul Bom, Yuri Baart; Ronnie Hillebrand (75. Francis Lokerse), Christiaan Boon (57. Remon Bal), Pim Bruins, Jan-Willem van Dijk (46. Armando Lange- beeke). Duiveland: Hans Capelle; Jasper van Almenkerk, Jaco de Bruine, Leo Burgers, Mark IJzelenberg; Jan IJzelenberg (83. Mar- nix van der Hulle), Dennie le Comte (63. Eric Fierens), Marcel de Bruine; Barry Steenpoor te, Lex Zwang, Ronald Zwager. van onze sportredactie VLISSINGEN - De Noorman nen had gistermiddag weinig in te brengen in het bekertreffen met Walcheren. Het duel tussen de zondag-vierdeklassers ein digde in een ruime 9-0-zege in het voordeel van de Vlissingers. Poule 17. Wemeldinge - Luc- tor'88 4-4: De wedstrijd kwam pas na rust echt op gang. De thuisploeg maakte in die fase een vroeg opgelopen achter stand ongedaan en leek tot twee keertoe(3-l en 4-2) zeker van de winst. Luctor'88 kwam echter in de slotfase sterk sterk terug. Voor Wemeldinge waren Wouter Dagevos, John Mol (2x) en Ferry van der Sluis productief. Bij Luctor'88 kwamen de goals op naam van Mark Raas, Arnold Hagenaar (2x) en Maurice Hijs- kens. Borssele - Wollaartsdijk afge last. Het duel werd wegens de slechte toestand van het veld af gelast. De ontmoeting wordt nu morgenavond gespeeld. Poule 18. Hansweertse Boys - Hoedekenskerke 2-2: Beide ploegen konden met de einduit slag tevreden zijn. Hoedekens kerke omdat de thuisploeg na een sterk begin en de 1-0-voor- sprong kansen had om door te drukken, Hansweertse Boys omdat het na de 2-2 nog onder druk kwam te staan door een slotoffensief van de gasten. De goals waren van Sjoerd Back en Josef den Hollander (Hans weertse Boys) en van Fred Vel- kers en Martijn Eckhardt (Hoe dekenskerke). Krabbendijke - Heinkenszand 0-0: Heinkenszand had een licht overwicht in de matige wed strijd, maar kreeg slecht enkele kleine mogelijkheden. Het ge lijkspel was terecht. Poule 19. Nieuwland - Lewe- dorpse Boys 4-3: Steef de Rijke tekende voor 1-0. Rinus de Win ter maakte na een halfuur 1-1, maar opnieuw De Rijke zorgde voor 2-1. Een sterk afstands schot van Edwin Fraanje in de slotminuut van de eerste helft leverde de enigszins geflatteer de 2-2-ruststand op. Eén mi nuut voor tijd werd het 2-3 door Jan Verton, die een verdedi- gingsfout bij Nieuwland be kwaam afstrafte. Richard Ja cobs tekende vervolgens vanaf de aftrap direct voor de gelijk- maker en in blessuretijd zorgde j Steef de Rijke met zijn derde I treffer ook nog voor 4-3. Walcheren - De Noormannen 9- 0: Een gehavend Noormannen had niets in te brengen tegen Walcheren. Voor rust hielden de bezoekers de schade nog be perkt (3-0), na de rust was Wal cheren ontketend. Vier treffers van Vincent de Rijke, drie van Mike Geljon (ex-GPC), en één van Iemke Kuijper en Ruud Hoosemans zorgden voor de 9- 0-eindstand. Poule 20. Schoondijke - Oost burg 1-5: Toen de bezoekers door Jurgen Dhoore de leiding namen, knapte er iets bij de thuisploeg en kon een soepel spelend Oostburg nog voor de pauze uitlopen naar 0-4 door goals van Mario Quekelberge, Abubakar Kourouman en op nieuw Jurgen Dhoore (straf schop). Kort na rust scoorde Remco Kramer tegen, waarna Jurgen Dhoore 1-5 maakte. Aardenburg - VC Vlissingen 2- 3: Vlissingen opende sterk maar naarmate de eerste helft vorder de, kreeg Aardenburg meer greep op de wedstrijd. In de 35e minuut opende Arjen Quaak de score voor de thuisploeg. Na de rust boog Vlissingen die achter stand om in 1-3 door doelpunten van Leroy Grootvaan, Nasser Gashi en Khaled Boufrahi. An- gelo Sinack maakte 2-3. Poule 21. Jong Ambon - Cad- zand 4-1: De Middelburgers troffen in Cadzand heel lang een gelijkwaardige tegenstander. Toen na rust Rui da Silva Gomes zijn ploeg op voorsprong zette, kwam Cadzand via een treffer van Tim Caki op gelijke hoogte: 1-1. Niet voor lang, want vlak daarna wist invaller Paulo da Silva Gomes 2-1 te maken. De Zeeuws-Vlamingen moesten met tien man de wedstrijd uit spelen, toen een speler met een blessure moest uitvallen. De drie wissels waren bij Cadzand gebruikt. Jong Ambon profi teerde. Eerst schoot Juan Tuhu- leruw de thuisclub naar 3-1 en in de slotfase gaf Paulo da Silva Gomes zijn invalbeurt glans door met zijn tweede treffer de eindstand op 4-1 te bepalen. Zeeland Sport - Hoofdplaat 6-1: Zeeland Sport was duidelijk een maat te groot voor Hoofplaat. De thuisploeg liet zelfs nog di verse kansen onbenut. Score verloop: Roel Schreurs 1-0 (strafschop), Roland Cosijn 2-0, Roel Schreurs 3-0 (strafschop), Ender Igdeci 4-0, Roland Cosijn 5-0, Joan van den Ameele 5-1 (strafschop), Davy van Geers- daele 6-1. Zeelandia Middelburg zet Breskens lachend aan de kant: 6-0 door Maurice Steketee MIDDELBURG - Zeelandia Middelburg heeft de goede lijn uit de voorbereiding doorge trokken in het bekerduel met Breskens. De ploeg van Huib Meerman stuurde de Zeeuws- Vlamingen met een 6-0-neder- laag naar huis. Voor Breskens waren de druiven extra zuur, omdat de ploeg ook nog eens twee spelers door blessures verloor. De voetballers van Breskens maakten zaterdagavond een ongeconcentreerde en mach teloze indruk in het bekertref fen tegen de fusieploeg uit Middelburg. Binnen twintig minuten keek de formatie van Rinus Zegers al tegen een 2-0-achterstand aan. Vooral de Bx-essiaanse verdediging stond vaak te schutteren. Al berto Morgado strafte zwak uitverdedigen van Breskens- doelman Roy den Dunnen ge nadeloos af. En nog geen tien minuten later tekende diezelf de Morgado met een diagonaal schot de 2-0 aan. Het talent, dat uit de eigen jeugd komt van Zeelandia Middelburg, was bij vlagen ongrijpbaar voor de Zeeuws-Vlaamse ver dediging. Ook in de tweede helft had de thuisclub geen kind aan Bres kens. Uitblinker Morgado was weliswaar met een rugblessu re gewisseld, maar Zeelandia Middelburg heeft met Jacco de Looff nog een scorende spits in huis. Met een hard schot na een indi viduele actie zette De Looff de 3-0 op het scorebord en ook in valler Mark Roose mocht nog een duit in het zakje doen. De linkermiddenvelder fleurde zijn rentree na een blessure op met twee treffers. De score had nog hoger uit kunnen vallen, maar een strafschop van De Looff werd knap gestopt door de Breskens-goalie. Breskens kon daar nauwelijks kansen tegenoverstellen Flaters „We hebben het de tegenstan der behoorlijk makkelijk ge maakt door een aantal grote flaters te maken", blikte Bres- kens-oefenmeester Rinus Ze gers terug op de wedstrijd. „Ik vond de nederlaag wel wat ge flatteerd, maar we anticipeer- T Breskens-keeper Roy den Dunnen (links) krijgt bij een aanval van Zeelandia Middelburg assisten tie van Gerben Schram (rechts). foto Ruben Oreel den vandaag bijzonder slecht op de lange bal van Zeelandia Middelburg. Misschien dat we ook wel het onheil over ons hebben afgeroepen door met drie spitsen te spelen. De trai ner zal vanavond dan ook wel even in de spiegel kijken. Ik heb de intentie goed voetbal te spelen, maar op dit moment krijgen we teveel doelpunten tegen, dus 'zullen we de speel stijl wat moeten aanpassen." De coach van Zeelandia Mid delburg kon een stuk opge wekter zijn. Huib Meerman had zichtbaar genoten van het spel van zijn ploeg. „Zo hoort voetbal gespeeld te worden. Er was veel beweging en agressi viteit vandaag. Het is nu voor al zaak dat we met beide benen op de grond blijven staan, want in de competitie kan het zo weer heel anders gaan", al dus Meerman. En ook over de ontwikkeling van Alberto Morgado is Meerman uiterma te tevreden. „Hij ontwikkelt zich fantastisch. Ik hoop dat hij er straks in de wintermaan den ook nog steeds staat. Maar daar heb ik alle vertrouwen in. Het is een goed ventje." Zeelandia Middelburg: Edwin Overbeeke; Michel Sinke, Piet Baan, Jan de Rijke, Alper Kog (65. Robert Janssen); Ruud de Vroe, Evert Eikenhout (69. Mark Roose), Pascal van den Berg, Ifter Adre Sessa Leiteao; Jacco de Looff en Alberto Morgado (46. Daan Eiken hout). Breskens: Roy den Dunnen; Serge Nöthen (16. Niels Mookhoek), Ma rio Corthals, Gerben Schram, Mi chel Cocquit; Johnny den Besten, Dwight van Hulle, Arno Zwegers; Esad Osmaiiovski, Robbie van de Wijnckel (26. Erik de Rechter), Sven Verploeg. van onze sportredactie VLISSINGEN - Tweedeklasser Zaamslag verloor zaterdag bij derdeklasser Kruiningen. De Zeeuws-Vlaamse promovendus verloor met 2-1. Onder leiding van Arjan Koopmans haalde Rillandia flink uit tegen VVC'68 (1-5). In het duel tussen Wissen kerke en Robur werden tien doelpunten gemaakt. De Goese- naren scoorden tweemaal meer dan Wissenkerke (4-6). Poule 8. Kruiningen - Zaamslag 2-1: De basis voor de overwin ning werd door Kruiningen in de beginfase van de tweede helft gelegd. Toen liep de derdeklas ser uit naar een 2-0-voorsprong. Na vijf minuten kopte eerst Ewout Dek een voorzet van On- n ie Scholten tegen het net en een paar minuten later liet Adriaan van de Plasse Zaamslag-doel- man Bart Corstanje kansloos met een geplaatste schuiver: 2- 0. Nadat Kruiningen een 2-0- voorsprong had genomen, ging Zaamslag feller spelen en dat resulteerde tien minuten voor tijd in een treffer. Jacco den Ha mer schoot uit een strafschop zijn ploeg naar 2-1, maar daar bleef het bij. Poule 10 VVC'68 - Rillandia 1-5: WC'68 moest na een halfuur verder met tien man. Libero Marco Ernest kreeg rood van arbiter Bruinoo- ge, toen hij een doorgebroken speler onderuit haalde. Rillan dia benutte de strafschop en had geen kind meer aan de ploeg uit Halsteren. Arjan Koopmans was de grote man bij Rillandia. Hij scoorde driemaal, waarvan een keer uit een strafschop. Ha- kam Didi en Peter Kepers waren de andere doelpuntenmakers. Erkan Kaliscan scoorde voor WC'68. Poule 14 Brouwershaven - Volharding 4- 1: Een verdiende overwinning. Al voor rust kwam Brouwersha ven op een comfortabele voor sprong door twee treffers van Jan Constandse en één van Frank Kristelijn. Frank Oost- dijk zorgde namens de ploeg uit Ovezande nog wel voor 3-1, maar na rust trok de thuisploeg het bekerduel middels een goal van Edwin Hof definitief naar zich toe. Wissenkerke - Robur 4-6: Een doelpuntrijk duel met een bizar scoreverloop. Wissenkerke leid-- Arjan Koopmans scoorde drie maal voor Rillandia. de bij rust door treffers van Er- win Tazelaar, Robbin Moreauw en Mark van Leeuwaarden met 3-0. In de tweede helft maakte Robbin Moreauw na een fraaie solo 4-0 en leek het duel beslist. Echter, Robur kwam door een pure hattrick van Dennis Weij- ers (één keer uit een strafschop) terug tot 4-3. In de laatste tien minuten stort te Wissenkerke volledig in. Ro bur profiteerde gretig van het gebrek aan zelfvertrouwen bij de tegenstander. Jeroen Gerrit sen zorgde voor 4-4 en door twee goals van Andy Latusia ging Robur met de volle winst aan de haal. Poule 16 Kwadendamme - WIK'57 1-8: Kwadendamme had met twee geblesseerde doelmannen een keepersprobleem en daardoor moest veldspeler Frank Franse gedwongen in het doel staan. Elmar Verhage, Erik de Vlieger en Leon Hendrikse zorgden voor 0-3. Een treffer van Johan Beulens betekende de 3-1-rust- stand. Na rust liep de zaterdagploeg verder uit. Leon Hendrikse, Do minic van Doorn en Elmar Ver hage (3x) scoorden voor de ploeg uit Kerkwerve. Colijnsplaatse Boys - Mevo 6-0: Colijnsplaatse Boys 'sloeg de bres in de eerste helft, waarin de gehele productie werd verzorgd. Abdul Begde was de gevierde speler met drie doelpunten (1-0, 2-0 en 4-0). Bertus Zoetewey scoorde tweemaal (3-0 en 6-0). Graham Holmes maakt de vijf de treffer voor Colijn. De tweede helft werd vervolgens een for maliteit.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 17