Giro 222111 0900-8212411 ummersaie 60% korting imabo PZC ZATERDAGHULP v- Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsie Infolijn: Nationaal Epilepsie Fonds f "Je kind zal het maar hebben!" Giro 860 BELADINGSCHAUFFEUR M/V vrijdag 23 augustus 2002 I badmeubels I tegels I schouwen garagedeuren I stenen I dakpannen kasten/wanden Met de kasten van Imabo Pilaar wordt opruimen een fluitje van een cent. Een vouwkastwand biedt u een zee aan overzichtelijke bergruimte en is een verrijking van uw interieur. De kast wordt geheel naar uw wensen op maat gemaakt. Schoonheid en functionaliteit gaan hand in hand. Wij leveren aan particulieren, aannemers en installateurs. Ook verzorgen wij de totale montage! Imabo Pilaar. Solide basis voor al uw bouwplannen. PILAAR Bouwmaterialen - Albert Joachimikade 33 4463 AA Goes Tel. (0113) 215 401 - Fax (0113) 216 232 maandag t/m vrijdag 8.30 t/m 17.30 uur zaterdag 9.30 t/m 15.30 uur Heb je een tik van aparte schoenmodes, kom dan bij ons werken. Wij vragen: leeftijd tussen 17 en 25 jr. Stuur een sollicitatiebrief met CV en pasfoto naar: De Leeuw Schoenmodes t.a.v. mevr. E. de Leeuw Lange Vorststraat 67 4461 JN Goes ,fo v - -v - - i ''-.V.V' DE LEEUW SCHOENMODES lange vorststraat 67 4461 jn goes langeviele 2 4331 It middelburg Nergens is de stilte zo in Je hoort hooguit een gro dringend als op het wad. epje vogels, ergens in de verte. Deze stilte. Die rust. Dat gevoel. Daar doen wij het voor. Doe met ons mee. Steun de Waddenvereniging. Word lid. Bel (0517) 493 600. www.waddenvereniging.nl Waddenvereniging Laat haar niet vallen In ons land wordt 1 op de 150 mensen getroffen door epilepsie. Via familie, school, werk, buren of kennissen hebben veel meer mensen er mee te maken. Steun daarom ons werk. Dat is letterlijk van levensbelang. Het Nationaal Epilepsie Fonds staat voor: -wetenschappelijk onderzoek -voorlichting via een infolijn, folders en brochures - begeleide vakantieactiviteiten - individuele hulp -epilepsieprojecten in ontwikkelings landen 0,10 per minuut) Word donateur. Er is nog zoveel te doen. Postbus 270, 3990 GB Houten (j^i www.epilepsie.nl gemeente - Borsele WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING toepassing artikel 15 Onderwerp Burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele maken bekend dat een aanvraag om bouwgunning is ingediend voor het bouwen van een woning op het adres Boonmanstraat 23 in het bestemmingsplan 's-Heerenoek "De Blikken II", kadastraal bekend gemeente Borsele, sectie K. nummer 227. Gebleken is dat het bouwplan op het volgende punt strijdig is met dit geldende bestemmingsplan, namelijk; - De afstand van de woning tot de zijdelingse perceelsgrens, aan de linkerzijde, bedraagt 3 m1 in plaats van de gestelde 4 m'; Burgemeester en wethouders zijn echter voornemens vrijstel ling te verlenen met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, waardoor realisatie van het bouwplan alsnog planologisch mogelijk wordt. Inzage Alvorens deze vrijstelling te verlenen ligt het bouwplan met in gang van 23 augustus 2002 gedurende vier weken ter inzage op het gemeentehuis, afdeling Interne Zaken, Stenevate 10 te Heinkenszand. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 08.30- 12.30 uur en donderdagavond van 17.00-20.00 uur. Zienswijze Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen belangheb benden hun zienswijze over het voornemen om vrijstelling te verlenen naar keuze schriftelijk of mondeling naar voren bren gen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 14450 AA Heinkenszand. tel. 0113-238383. Heinkenszand, 15 augustus 2002 GOEDKEURING BESTEMMINGSPLAN "BEDRIJVENTERREIN CRUIJCKELCREKE" Burgemeester en wethouders van de gemeente Noord- Beveland maken, ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 28 lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, be kend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 3 juli 2001, nummer 015871/13 dir. RMW, hebben goedge keurd het bestemmingsplan "Bedrijventerrein Cruijckelcre- ke". Het bestemmingsplan voorziet in een planologische rege ling ten behoeve van de ontwikkeling van een nieuw be drijventerrein bij Wissenkerke. De Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer heeft op 23 oktober 2001 het besluit van Ge deputeerde Staten vervangen door een eigen besluit, in die zin dat de Minister goedkeuring onthield aan het gehe le bestemmingsplan. De Raad der gemeente Noord-Beveland en Gedeputeer de Staten van Zeeland hebben vervolgens bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep inge steld tegen het vervangingsbesluit van de Minister van VROM. De Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State heeft bij uitspraak van 21 augustus 2002 deze be roepen gegrond verklaard, en het besluit van de Minister vernietigd. Dit betekent dat het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten van 3 juli 2001 herleeft. Het besluit van Gedeputeerde Staten ligt, tezamen met het genoemde bestemmingsplan en de uitspraak van de Raad van State, met ingang van maandag 26 augustus 2002 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie (sector Grondgebied, kamer 1.17), Voorstraat 31 te Wissenkerke. Gedurende bovenvermelde termijn kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Beroep kan worden ingesteld door: a. degene die zich tijdig op grond van artikel 27, lid 1 of 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot Gedeputeer de Staten heeft gewend, b. een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich overeenkomstig artikel 27, lid 1 of 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot Ge deputeerde Staten te wenden. Indien beroep is ingesteld kan binnen bovenvermelde ter mijn van zes weken tevens een verzoek om voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State worden ingediend. Ingevolge artikel 28 lid 7 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening treedt het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring in werking daags na afloop van de hierboven genoemde beroepstermijn, tenzij binnen deze termijn is verzocht om voorlopige voorziening. In dat geval treedt het besluit tot goedkeuring pas in werking als op het verzoek om voorlopige voorziening is beslist. Wissenkerke, 23 augustus 2002. Burgemeester en wethouders van Noord-Beveland, De secretaris. De burgemeester, drs. D. Sinke C. J. van Liere Plaats uw advertenties in de PZC gemeente - orsele keuken showroommodellen en voorraadapparatuur tot WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING Toepassing artikel 15 Onderwerp Burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele maken bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is ingediend voor het bouwen van een woning op het adres Vermeustraat 12 in het bestemmingsplan 's-Heerenhoek 'De Blikken II', kadastraal bekend gemeente Borsele, sectie K, nummer 844. Gebleken is dat het bouwplan op het volgende punt strijdig is met dit bestemmingsplan, namelijk: door de rechterzijgevelrooilijn - de erker wordt 575 i gesitueerd. Burgemeester en wethouders zijn echter voornemens vrijstel ling te verlenen met toepassing van artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, waardoor realisatie van het bouwplan alsnog planologisch mogelijk wordt Inzage Alvorens deze vrijstelling te verlenen ligt het bouwplan met in gang van 23 augustus 2002 gedurende vier weken ter inzage op het gemeentehuis, afdeling Interne Zaken, Stenevate 10 te Heinkenszand. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 08.30- 12.30 uur en donderdagavond van 17.00-20.00 uur. Zienswijze Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen belangheb benden hun zienswijze over het voornemen om vrijstelling te verlenen naar keuze schriftelijke of mondeling naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders. Postbus 14450 AA Heinkenszand, tel. 0113-238383. Heinkenszand, 23 augustus 2002. Keukenmarket geeft 10 jaar garantie op keuken, apparatuur en werkblad ÉlARlSTON ATAG (Bauknecht 'jóiËrS? BOSCH Een hersenaandoening bij kinderen is heel ingrijpend. Voor kind en ouders. Daarom wil de Hersenstichting Nederland investeren in snellere diagnostiek en betere behandeling voor aangeboren hersenaandoeningen bij kinderen. We doen dat door het financieren van wetenschappelijk onderzoek en fCBF= het geven van voorlichting. Geef daarom gul. Hersenstichting Nederland Korte Houtstraat 10.2511 CD 's-Gravenhage - 070 - 360.4816 - www.hersenstichting.nl OVET B.V. is een stuwadoors/cargadoorsbedrijf met ongeveer 100 werknemers en met over- en opslag- terminals in Terneuzen en Vlissingen Voor onze terminal in Terneuzen zijn wij op zoek naar een Taakomschrijving zorgen voor het gereedmaken van te verladen partijen en het beladen van vracht auto's, binnenschepen en duwbakken met veredeld product. Dit gebeurt met behulp van een laadschop, waarbij de hoge kwaliteit van het pro duct verzekerd blijft. De werkzaamheden worden in beginsel in tweeploegendienst verricht, maar op termijn is plaatsing in drieploegendienst voorzien, inclusief een regelmatig terug kerende zondagdienst. De standplaats is Terneuzen, maar het kan voorkomen dat ook op de locatie in Vlissingen werkzaamheden verricht moeten worden. De beladingschauffeur valt onder de dagelijkse leiding van de terminal. Functie-inhoud het verzorgen van de bevoorrading van veredelingsinstallaties en het afvoeren van veredeld product samenwerken met drijvende kranen in scheepsruimen het verzorgen van opslag en afslag van de bulk opgeslagen goederen Functie-eisen opleiding op MTS-niveau leidinggevende capaciteiten, waarbij in overleg leiding geven voorop staat alertheid op kwaliteit van en in het werk is een must Geïnteresseerden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie voor 6 september 2002 richten aan OVET B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 1200, 4530 GE Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28