Ziekenhuis wil snel duidelijkheid PZC Deltapaviljoen voldeed aan eisen brandveiligheid Hardrijders staan er gekleurd op Zierikzeeënaar ruimt Russisch afval Eis celstraf voor seks met slapende vrouw -14 Uitblijven toegezegde 1,3 miljoen zou ten koste gaan van verpleegafdeling lezers schrijven Fietspad Hogelandseweg krijgt twee bruggetjes Kaalslag Meester Ramsburg II weekenddiensten agenda Zomerconcert vrijdag 23 augustus 2002 door Marcel Modde ZIERIKZEE - Minister Bom- hoff (LPF) van Volksgezondheid moet snel laten weten of hij van plan is het eerder toegezegde extra budget voor het optuigen van het ziekenhuis in Zierikzee ook daadwerkelijk uit te beta len. Blijft die duidelijkheid uit, dan dreigt de heropening van een beperkte verpleegafdeling alsnog aan de neus van het Zweeds Rode Kruisziekenhuis voorbij te gaan. Het dagelijks provinciebestuur laat nog deze week een brief uit gaan, waarin de bewindsman wordt gevraagd om duidelijk heid over de door zijn voorgan ger toegezegde 1,3 miljoen euro per jaar. Dat is gisteren besloten na overleg van wethouder A. van der Wouden van Schouwen- Duiveland en voorzitter J. Broertjes van de Raad van Be stuur van de Stichting Ooster- scheldeziekenhuizen (SOZ), ge volgd door ruggespraak met gedeputeerde G. de Kok. Broertjes heeft kenbaar ge maakt uiterlijk komend voor jaar de oogheelkundige kliniek op de nu leegstaande tweede verdieping van het Zierikzeese ziekenhuis operationeel te wil len hebben. Omdat voor die dis cipline alle ruimte hard nodig is, wil ook de Raad van Bestuur zo snel mogelijk weten hoe de kan sen zijn voor terugkeer van een beperkte verpleegafdeling. Die komt in het gedrang wanneer het extra budget uitblijft. De SOZ heeft zelf geen geld om de plannen voor te financieren, zo heeft Broertjes aangegeven. Hij BIGGEKERKE - Het veelbe sproken fietspad langs de Hoge- landseweg bij Biggekerke wordt uitgevoerd met twee bruggetjes. In december van dit jaar moet het project van start gaan. Inmiddels is er bij de gemeente één bezwaarschrift binnenge komen tegen de door de ge meente Veere verleende kapver- gunning. De klaagster vreest voor het idyllische karakter van de Hogelandseweg. Parallel langs deze weg moet een nieuw fietspad komen. Op twee plek ken, bij de Meliskerksche en de Domburgsche Watergang, wor den bruggetjes gebouwd. Voor de veiligheid van de fietsers is er gekozen om aparte overgangen te maken. Volgens een woord voerster van het waterschap Zeeuwse Eilanden worden de werkzaamheden in twee fasen uitgevoerd. Vanaf december tot en met januari, en vervolgens vanaf maart tot en met mei, zal door Marcel Modde NEELTJE JANS - Het Deltapa viljoen van Waterland Neeltje Jans voldeed aan de laatste wet telijke eisen met betrekking tot de veiligheid. Een brandnield- installatie noch sprinklers zijn voor een dergelijk complex ver plicht, aldus brandweercom mandant A. Willemstein van de gemeente Veere. Amper vier weken geleden kreeg Waterland van de ge meente een gebruiksvergun ning nieuwe stijl. Op aangeven van de brandweer waren in het Deltapaviljoen diverse bouw kundige aanpassingen aange bracht om de veiligheid van bezoekers en personeel te ver beteren. Daarbij werd geen re kening gehouden met ratten, die zich onder de vloer van keuken en restaurant tegoed deden aan vrijliggende stroomkabels. Een brandmeldinstallatie of een sprinklersysteem hadden vol gens Willemstein kunnen voor komen dat het entreegebouw volledig in vlammen opging. Verplicht is een dergelijke voor ziening vooreen complex als het Deltapaviljoen niet, legt hij uit. Bepalend is of in een gebouw mensen overnachten. Het Del tapaviljoen ging na zeven uur 's avonds op slot en was dan ver laten. Een ander criterium is het aantal bouwlagen, in dit geval slechts één. Ook wordt de 'vuur- belasting' van een complex meegewogen in de afweging vt)or het al dan niet verplicht stellen van brandalarm of auto matische sproeiers Tevens wordt gekeken naar de verschil lende compartimenten binnen het gebouw. Zijn die te groot, dan moeten bouwkundige maatregelen worden genomen om te voorkomen dat het vuur zich te gemakkelijk over de hele ruimte kan verspreiden. Derge lijke aanpassingen zijn recent in het Deltapaviljoen uitgevoerd. Overdag De directie van Waterland valt niets te verwijten, stelt de brandweercommandant na drukkelijk. Al kan ook hij niet ontkennen dat de situatie moge lijk een stuk vervelender had kunnen aflopen, indien de brand niet 's avonds maar over dag was uitgebroken. Door de wil uiterlijk in oktober zeker heid. Zoniet, dan hakt de SOZ zelf de knoop door en wordt de hele verdieping ingericht als oogheelkundig centrum. De geplande verpleegbedden zijn bedoeld voor patiënten die herstellende zijn van een (niet- risicovolle) operatie. Ook moe ten er in het ziekenhuis een aan tal bedden komen als buffer voor het verpleeghuis Cornelia. Daarnaast gaat het basisplan uit van huisvesting van een huisartsenpost in het zieken huis, moet ook de ambulance dienst onder het zelfde dak wor den gebracht en wordt gedacht aan verdere uitbreiding van de poliklinische faciliteiten. Van der Wouden: „Op zich ziet het er helemaal niet slecht uit voor Zierikzee. Als de minister maar over de brug komt met dat geld. Zeeland, het ziekenhuis en de zorgverzekeraars hebben hun huiswerk gedaan. Het hele plan is tot op de cent nauwkeu rig doorgerekend. Minister Borst heeft toezeggingen ge daan, dan moet daar nu gewoon uitvoering aan worden gegeven. Wanneer dat snel gebeurt, loopt T o^ooi dat parallel met mijn idee om het ziekenhuis in Zierikzee als basisvoorziening tot voorbeeld te laten dienen voor de regio's Goes en Vlissingen in de toe komstige discussie in het kader van de fusieplannen." Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor reecties op in de PZC ver nen redactionele berichten, artikelen of commentaren. De reactiat beloopt uiterlijk 7 dagen. Plaatsing van bijdragen betekent niet dat d redactie de meningen en stellingen van de inzenders onderschrijft Open brieven, oproepen, gedichten en anonieme inzendingen word niet geplaatst. Bijdragen mogen niet langer zijn dan 250 woorden De 60 dactie behoudt zich het recht voor inzendingen te bekorten. Over weigerde brieven wordt niet gecorrespondeerd. door Ron Magnée er aan het pad van Biggekerke naar Middelburg worden ge werkt Het werk wordt naar verwachting eind augustus aan besteed. Al jaren klagen omwo nenden over de grote onveilig heid op de Hogelandseweg. Ter plekke geldt een snelheidslimiet van vijftig kilometer per uur maar veel automobilisten lap pen die aan hun laars. De Hoge landseweg wordt nogal eens als sluiproute gebruikt. Daarnaast maken veel schoolgaande kin deren gebruik van de route. Uit politieonderzoek van 1997 bleek dat het traject één van de gevaarlijkste van Zeeland is. Een tijd lang pleitte het water schap Zeeuwse eilanden voor een doseerinrichting. Die zou de weg onaantrekkelijk moeten maken voor automobilisten. Pas in september 2000 ging het waterschap overstag en stemde in met de aanleg van een fiets pad. Daarna duurde het nog tot april dit jaar voordat de verde ling van de kosten tussen het waterschap en de gemeente Vee re was uitgevochten. De flitspaal bij de Braakman is beklad. foto Peter Nicolai door Eugène Verstraeten BRAAKMAN - Automobilisten die met te hoge snelheid langs de flitspaal bij de Braakman razen staan er letterlijk gekleurd op. Hoewel een vandaal de paal heeft 'behandeld' met blauwe verf, werkt het apparaat nog steeds. „Er is nog geen enkel signaal binnengekomen dat de flitspaal defect is", zegt politiewoord voerder H. van Opdorp. „De kentekens staan er misschien wat blauw op, maar de camera werkt gewoon door." Een onbekende heeft de flitspaal deze week versierd met een spuitbus blauwe verf. Wie de paal nadert, wordt gecon fronteerd met een vriendelijk lachend gezicht op het kastje en een haastig gespoten tekst die waarschijnlijk het woord 'dom- bo's' moet voorstellen. „Een la chend gezicht vinden wij wel leuk, maar we halen dit er toch maar af", zegt Van Opdorp. Van Opdorp constateert overigens dat het aantal vernielingen flink is verminderd. „Dat komt, denk ik omdat we intensiever controleren. Bij de surveillances gaat extra aandacht uit naar het in de gaten houden van de flits palen." De actie van de verf- spuiter bij de Braakman is ech ter aan het wakend oog van de politie ontsnapt. aangevreten elektriciteitsdra den was zogeheten lekstroom ontstaan, waardoor de isoleren de bekleding rond de kabels is gaan smeulen. Daarbij kwam een damp vrij, die zich onder de vloer ophoopte en uiteindelijk tot ontbranding is gekomen. Willemstein: „De brandweer wordt in de gemeente Veere vroegtijdig betrokken bij bouw projecten. Dat zal waarschijn lijk ook bij de nieuwbouw van het Deltapaviljoen het geval zijn. Ik zal dan zeker de aanslui ting van een brandmeldinstal latie aanbevelen." Het walvis paviljoen en het Topshuis heb ben die voorziening al wel. Knaagdieren Ook ongediertebestrijders zouden vaker bij nieuwbouw projecten moeten worden ge raadpleegd, vindt P. Traas uit Baarland. Hoewel het veelal met een sisser afloopt, zorgen ratten volgens hem zeer regel matig voor gevaarlijke situa ties. „Dat probleem wordt zwaar onderschat." De ratten vanger ziet dat niet alleen in ou dere gebouwen, ook nieuwe panden zijn vaak letterlijk een open uitnodiging voor knaag dieren. Als voorbeeld noemt hij het Oosterscheldeziekenhuis in Goes, waar een collega van hem twee jaar terug in actie moest komen, omdat ratten aan de stroomdraden knabbelden. „Er wordt bij de bouw door gaans heel slecht afgedicht. Tijdelijke doorgangen voor af voerbuizen, verkeerde borin gen, afdichtdoppen van kruip ruimten die er niet opzitten; dat soort praktijken kom ik bijna dagelijks tegen. Ratten kunnen zo zonder al te veel moeite bij de stroomleidingen komen." Het inpakken van de kabels in afge goten betonnen vloeren of sta len buizen is voldoende veilig, aldus Traas. Een ander probaat middel is een nieuw soort kabel met een vies smaakje. Hij betreurt het ook dat Water land geen professioneel bedrijf heeft ingehuurd voor bestrij ding van de ratten. „Nu is waar schijnlijk alleen een vangkooi met gif neergezet. Maar het eer ste wat je moet doen wanneer je een rat onder de vloer ziet, is de boel hermetisch afsluiten, heel het pand inspecteren op aanvre tingen en dan bestrijden." Vrijwilligers aan het werk bij het Baikalmeer in Rusland. door Inge Heuff ZIERIKZEE - Tijdens je vakantie twee we ken afval ruimen op een eiland in het Bai kalmeer in het zuiden van Siberië. En alle (reis)kosten zelf betalen ook. Tim Broer uit Zierikzee is net terug van deze onderne ming. Twee weken lang heeft hij talloze zak ken afval bij elkaar geraapt. „Ik snap niet dat daar geen ondernemer instapt: alleen al aan oud ijzer ligt daar voor een kapitaal." Samen met vier andere Nederlanders te kende Tim Broer, in het dagelijks leven fi nancieel adviseur bij een bank, dit voorjaar in op een schoonmaakactie van Greenpeace Rusland bij het Baikalmeer. Het Baikal meer in zuidoost-Siberië is het grootste diepste en koudste zoetwatermeer op aarde. Het staat bekend om zijn bijzondere dieren wereld. Zo'n 750 soorten komen uitsluitend daar voor. Samen met Duitsers, Italianen, een enkele Amerikaan en Russen zouden de vijf Nederlanders een flink stuk terrein ont doen van al het afval. Dit is in de loop der ja ren achtergelaten door de lokale bevolking en de 40.000 toeristen die jaarlijks het ei land bezoeken. „Er is wel een officiële vuil- stort, maar de enige weg er naartoe lag be zaaid met glas en spijkers", vertelt Broer. „Die hebben we dus ook helemaal schoon gemaakt." Greenpeace Rusland wilde met de actie bij de bevolking en de (lokale) over heden de aandacht vestigen op de giganti sche vervuiling die daar dagelijks plaats vindt. „Het lijkt er op dat de mensen een schoon plekje zoeken om hun zooi te dum pen", vertelt Broer. „Overal langs de kust waar de mensen wonen, ligt het afval ver spreid." In twee dagen hadden de 45 vrij wil- door Aector Doorns MIDDELBURG - Een 21-jarige inwoner uit Rotterdam moest zich gisteren bij de rechtbank in Middelburg verantwoorden voor gemeenschap inet een vrouw die door lichamelijke on macht niet in staat was weer stand te bieden. Voor officier van justitie R. Rammeloo was het duidelijk dat de man het slachtoffer tijdens haar slaap seksueel had misbruikt, terwijl ze niets had gemerkt. De eis van achttien maanden ge vangenisstraf kwam hard aan bij de verdachte, want hij vond dat hij niets verkeerd had ge- daan. „We zijn op een matras in de kamer gaan liggen. Ze heeft zichzelf helemaal uitgekleed. We hebben gevreeën en seks ge had. Ze was volledig bij haar positieven." Een vrouw getuig de dat het slachtoffer al sliep toen de verdachte naast haar ging liggen. „Ze was 'out' van de alcohol", had ze verklaard. Aan het voorval op 15 juli vorig jaar in Middelburg was een gezellig avondje stappen vooraf gegaan. De Rotterdammer en de vrouw maakten deel uit van een groep jongeren, die meegingen naar de woning van een bevriend paar. Daar werd nog gedronken en geblowd. Nadat enkele bezoe kers naar huis gingen bleven twee koppels achter. Het slacht offer kwam er de volgende mor gen achter dat ze - zonder het te weten - gemeenschap heeft ge had met verdachte. Ze deed aangifte bij de politie. De man, die binnenkort bij zijn zwangere vriendin in Vlissingen gaat wonen, vertelde nattigheid te voelen toen bleek dat de vrouw al weg was toen hij wak ker werd. Voor de officier stond het vast dat hij misbruik heeft gemaakt van de situatie. „Het is zonder haar instemming ge beurd", benadrukte hij. StrafpleitsterS. Köller zag geen bewijs. „Mijn cliënt heeft vrij willig seks met haar gehad. Het gebeurt vaker dat mensen door drank niet meer weten dat er ge meenschap is geweest. De vrouw heeft zichzelf in die posi tie gebracht." De rechtbank doet 4 september uitspraak. Geen extra verdieping op flat Schutterij straat Vlissingen in verband met geluidshinder ScheldewerfGeweldig dat Ge deputeerde Staten zich met ge luidsoverlast bezig houden (PZC, 21-8). Misschien is het mogelijk dat Gedeputeerde Sta ten zich ook eens bezig houden met geluidsoverlast door scoo ters, brommers en motoren (géén auto's) op de Vlissingse boulevards. De boulevards wor den steeds meer gebruikt als ra cebaan. De bewoners zijn het meer dan zat en de gemeente Vlissingen en de politie hebben er ook dit seizoen weer niets aan gedaan. Louis van Heulen Boulevard Bankert 34 Vlissingen meente Veere gaat zonder om slag letterlijk 'voor de bijl' Kaprijp, bekende waterschaps- formule. Denk aan Vondels uit spraak: „Eeuwig gaat voor ie ogenblick." Dieke Vaarzon Morel Walcheren, de 'tuin van Zee land', wie kent het nog, die ver rukkelijke tuin? Met zijn kron kelende, vaak nog beklinkerde wegen, de oude polder- en zee dijken volgend, de hoge scha duwrijke bomen als een koepel daar overheen. Oude eiken en iepen, maar vooral de prachtige zilvergrijze abelen. De weitjes omzoomd met meidoom, de bramen, de kamperfoelie, de wilde roosjes van de egelantier. Daartussen verscholen de veelal witte boerderijtjes met groene luiken, en dan plotseling zo'n klein dorp, de kerktoren haast verscholen tussen het geboomte van de oude kastanjes. De inun datie kwam, nauwelijks weer boven water diende herverka veling zich aan. Walcheren nu? Het is zo keurig, zo netjes verdeeld, zulke mooie rechte hoofd(snel)wegen, keuri ge al even rechte fietspaden daarnaast. De dorpen eindeloos uitgebreid met nieuwbouw. Als je het ene dorp uitrijdt, ben je al bijna weer in het volgende. De steden 'verstedelijkt'. Elk vroe ger mooi plekje is nu een uitge breide camping. De 'tuin' van eens is een aangeharkt gazon geworden, zonder verrassingen. Nee, de tijd van vroeger terug halen kunnen wij niet, dat is een illusie. Wat wij wél kunnen doen is met open oog en het besef van nü ons realiseren wat er nog rest op Walcheren aan cultuurhisto risch landschap en dat behoe den en beschermen. Zo'n stukje rest er nu nog langs de Hogelandseweg tussen Big gekerke en Krommenhoeke. Het waterschap besluit maar liefst 252 bomen te kappen, met on derbegroeiing (vogels!), voor een vrijliggend fietspad. De ge- Goes Graag zou ik willen reageren op het artikel in de PZC van 19 au gustus over het sluiten van de Paa u wenburgschool en het ver trek van directeur Ko Cornelis Hij heeft volkomen gelijk als hij zegt dat de Paauwenburgschool een school was waar tolerantie, saamhorigheid en gelijkwaar digheid voorop stonden. Het was een school waar veel aan dacht werd besteed aan het in dividuele kind. Ik ben het vol komen met hem eens dat het een slechte ontwikkeling is dat al leen de cito-resultaten nog lij ken te tellen. Kinderen zijn unieke, volwaardige wezens, die niet voortdurend getoetst zouden moeten worden, of ver geleken met anderenVan het le ven kunnen genieten is van veel groter belang dan beoordeeld worden naar je prestaties in het leven. De waarde van een mens hangt niet af van wat hij pres teert en dat wordt helaas nog wel eens gedacht. Ik ben heel blij dat de Paauwenburgschool zo'n plezierige school was, waar mijn kinderen gelukkige men sen waren. Daar wil ik Ko Cornelis en alle andere leer krachten heel hartelijk voorbe danken. En ik wens hen net zo veel geluk toe in hun verdere leven. Carla Coppoolse-Aerssens Van Dam van Isseltstraat 7 Vlissingen Ik las in de PZC van 20-8 over de gevaarlijke situatie die ont staan is, nu er steeds auto's in de bocht geparkeerd staan bij de Punt, Oostperkweg. Ik vind het daar ook levensgevaarlijk, heb al een keer met mijn auto de bos sen in moeten duiken, omdat er halverwege een vrachtwagen tegemoet kwam en ik geen kant meer op kon. Ik zie daar ook nog eens een vet ongeluk gebeuren en snap ook niet dat daar auto's mogen staan. De politie hoeft daar waarschijnlijk geen vier keer op een dag te zijn, om te zien hoe gevaarlijk het is. Corina Smit Grootmede 98 Middelburg foto Tim Broer ligers twee volle vuilniswagens bij elkaar geraapt en zo ging het twee weken lang door. Alles moest weg, tot het kleinste scherfje of plastic dopje. Het was zwaar werk en vies, er lagen ook dode dieren. „We hebben het afval zo mogelijk gescheiden. Plastic en blik konden naar de recycling. Maar glas niet, want ze hebben in Rusland geen glasrecy clingfabriek." Beschaamd Terwijl de deelnemers werkten, leidde Greenpeace Rusland bestuurders rond en sprak met de media. De bevolking van het nabijgelegen dorpje werd betrokken bij het schoonmaken en ook toeristen boden hun hulp aan, beschaamd als ze waren dat bui tenlanders hun troep op kwamen ruimen. De gouverneur is voor en na de actie op be zoek geweest en kon zijn ogen niet geloven. 24 en 25 augustus 2002 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen: Vlissingen, zat. 0.00-24.00 uur: W. N. Osterman, De Kempenaerstraat 2, tel.(0118)479791. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. zon. 0.00-24.00 uur: J.M.G. Roebroeck en E.R. van Russen Groen, Leliënlaan 2, tel. (0118) 412225. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Middelburg, vrij. 17.00-zat. 23.00 uur: S. A. van den Haak, Rouaansekaai 47, tel. (0118) 639933. zat. 23.00-zon. 23.00 uur: K.R.G.S. Boejharat, Noordweg 419, tel. (0118)639933. Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid, Souburg, Nieuwland en Arnemuiden, zat. 0.00-24.00 uur: I. v.d. Driest, Lekstraat 6, Oost-Souburg, tel. (0118) 461630. zon. 0.00-24.00 uur: H.J. Roelofsen, Pr. Bernhardstraat 2, Ar nemuiden, tel. (0118) 601308. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30-18.00 Gapii ie, Grijpskerke, Oostkapelle, Se- rooskerke. Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: R. van Tol, Markt 36, Veere, tel. (0118) 501271. Domburg, Aagtekerke, Westkapelle, vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: W. Spekhorst, J.W, Schuurmanstraat 6, Domburg, tel. (0118) 581271. Meliskerke, Zoutelande, Koudekerke en Biggekerke. vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: P. K. Noorlander, Middelburgsestraat 94, Koudekerke, tel. (0118) 551231. Biggekerke en Meliskerke (artsen Bou- wense en Stutterheim), vrij. 18.00-ma 08.00: B, Bouwense, Valkenisseweg 42, Bigge kerke, tel. (0118) 552190. Tandartsen: Walcheren: D. P. Laverman, Meanderlaan 218, Mid delburg, tel. (0118) 635787. Spreekuur 11.00-12.00 uur. Verloskundigen: Vlissingen, vrij. 20.00- zat. 20.00 uur:H. Hament, tel.(0118)471140, zat. 20.00-zon. 22.00 uur J. van Dierendonck, tel. (0118) 471140. Middelburg, vrij. 21.30-zon. 21.30 uur: M. de Jonge, tel. (0118) 616761 Dierenartsen: Landbouwhuisdieren: tel. (0118) 633803. Kleine huisdieren: E. v. d. Akker en M. de Bruijn, Kanaal straat 3, Oost-Souburg, tel. (0118) 460860. Spreekuur 11.00-12.00 en 17.00-18 00 uur. Landbouwhuisdierenpraktijk Walche ren (grote huisdieren): Oude Domburgseweg 33a te Oostkapel le tel. (0118) 633803, za. en zo. visites aanmelden van 08.00-09.00 uur. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: R. Roskam, Kelderweg 1, tel. (0118) 592838. Stichting Dierenambulance Walcheren: alarmnummer 06-23268462. Vogel- en Egelopvang 'De Mikke': Het hele weekend bereikbaar onder tel. 0118 628288. Apotheken Stadsgewest Vlissingen/Middelburg: 24-uursdienst (voor spoedeisende re cepten): Apotheek Hummelen, Markt 69, Middel burg, tel. (0118) 612134. Zat. 10.00-19.00 uur: Apotheek De Singel, Singel 9, Vlissin gen, tel.(0118)412730. Thuiszorg: Walcheren: voor gezinsverzorging, wijkverpleging en uitleen verpleegartikelen, tel. 0118- 684000. i STREEKACTIVITEITEN 1 BIGGEKERKE - Dorpshuis, 14.00 uur Koersbal, biljart en soos voor ouderen; Kaasboer Biggekerke, 9.00-12.00 uur Tossen. Inschrijving tussen 8,45-9.00 uur; OOSTKAPELLE - Halve Maan, 10.00 uur Badminton voor 50-plussers; VLISSINGEN - Het Bolwerk, 14.00 uur Koersbal; Sint Jacobskerk, 12.00 uur. Middagpau zeconcert door organist Okke Dijkhuizen uitCulemborg; WESTKAPELLE - Halve Maan, 10 00- 11.30 uur: Badminton voor 50-plussers ZOUTELANDE - Camping de Meerpaal. 10.00-12.00 uur: Lawaaioptocht mei ter; Muziektent, 20.00-22.30 uur: Country Western Dansavond; Camping Valkenisse, 19.00-21,00 uur Stoeikussen. GOES - In de serie zomercon- certen in de Grote of Maria Magdalenakerk in Goes geert morgen de Friese organist Dirk Donker een concert. Donker speelt werken van Buxtehude, Mendelssohn en Vieme. Het concert begint om 20.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 14