PZC dinsdag 20 augustus 2002 Met grote blijdschap en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje en broertje ALEXANDER Geboren op 19 augustus 2002. Martin, Johanna, Tessa en Femke Brasser-Dekker Noordeinde 7 4371 TE Koudekerke Erg blij zijn wij met en dankbaar voor de geboorte op 6 augustus van onze Nieuw-Zeelandse kleindochter: LANA dochter van Rianne Joziassse en Wayne Bonnett 67, St. James Avenue 8005 Christchurch N.Z. e-mail: bonnet@ihug.co.nz Bram en Mien Joziasse, Oostkapelle/Christchurch, 19 augustus 2002. Na een kort leven ziekte en strijd, is door de Heere uit ons midden weggenomen ons innig geliefd dochtertje, zusje, (achter)kleinkind en nichtje MONIEK KAAN in de jeugdige leeftijd van 7 maanden. Wij treuren, doch niet als degenen die geen hoop hebben. Moge de God aller genade de ledige plaats met Zichzelf vervullen. Sam en Ilona Kaan-Nijsse Mariska en verdere familie 4413 CL Krabbendijke, 19 augustus 2002. Burg. Sandbergstraat 13 Gelegenheid tot condoleren dinsdag 20 en woens dag 21 augustus van 20.00 tot 21.30 uur aan huis en na de begrafenis in de kerkzaak De rouwdienst zal D.V. donderdag 22 augustus om 10.00 uur worden gehouden in de zaal van de Ge- ref. Gemeente, J. W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Krabbendijke. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Met heel veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van ons lief kleindochtertje en nichtje Jacomina Janneke Kaan MONIEK 20 januari 2002 t 19 augustus 2002 Wij hopen dat Ilona, Sam en Mariska de kracht mo gen krijgen om dit verdriet te kunnen dragen. M. Nijsse J. J. Nijsse-Nieuwenhuize Mark en Danielle Kon. Wilhelminastraat 28 4401 CW Yerseke Wij zijn geschokt door het overlijden van PATRICK GOETHEER Wij wensen Philip, Elly, Richard, Simone en Eva veel kracht en steun toe om dit verlies te dragen. Familie Smallegange-Bruijn Familie Smallegange-Harpe Wij vernamen het intens verdrietige bericht dat op 18-jarige leeftijd aan de gevolgen van een ongeval is overleden onze oud-leerling PATRICK GOETHEER Patrick behaalde vorig jaar zijn diploma op het Buys Ballot College. Ons meeleven gaat uit naar zijn ouders, zijn broer Richard, zijn zus Simone, zijn vriendin Eva en verde re familie. Richard en Simone zijn leerlingen van on ze scholengemeenschap. Wij bidden hen allen dat zij zich gedragen weten door God, ook in deze droevige omstandigheden. Bestuur, directie, personeel en leerlingen van het Buys Ballot College te Goes A. M. Boon. voorzitter van het bestuur Drs. P. Favier, voorzitter van de centrale directie Diep geschokt zijn wij door het overlijden van onze oud-leerling PATRICK GOETHEER We wensen Philip, Elly, Richard, Simone en Eva heel veel sterkte toe voor nu en de tijd die komt. Leerlingen, team, S.C.. M. R.. O.R. Ichthusschool Wolphaartsdijk Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van PATRICK GOETHEER Patrick was eerstejaars student aan onze opleiding Werktuigbouwkunde Wij wensen zijn ouders, familie en vrienden veel kracht en steun toe in deze moeilijke tijd. Het opleidingsteam Werktuigbouwkunde Hogeschool Zeeland Vlissingen, 19 augustus 2002. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van PATRICK GOETHEER zoon van onze collega Elly Goetheer Wij hopen dat Elly, Philip, Richard, Simone en Eva evenals hun familie en vrienden de kracht kunnen vinden hun weg zonder Patrick verder te vervolgen. Daartoe wensen wij hen veel sterkte. Wij hopen dat dierbare herinneringen aan Patrick hen daarbij tot steun zijn. Collega's van de Trombosedienst Zeeland PATRICK Vol energie, altijd bezig, genietend van het leven, wintersportmaatje, veelbelovend... Plotseling afge broken een bloem in de knop. We zullen je missen. Philip, Elly, Richard en Simone veel sterkte en troost toegewenst. Sjaak en Jacqueline Kloet Annemarie en Mark Mary Naomi Bram en Truus Horsman Christiaan Harry William Met ontzetting heb ik kennisgenomen van het plotse ling overlijden van mijn buurjongen PATRICK GOETHEER Ik wens Philip, Elly, Richard en Simone veel sterkte toe. A. J. Tramper Wolphaartsdijk, 17 augustus 2002. Algemene kennisgeving Tranen vallen op je koude handen, wanneer ik naar je kijk. Telkens denk ik aan die handen. Nooit meer...binnen handbereik. Met verslagenheid moeten wij afscheid nemen van onze innige geliefde dochter en zus JAQUELINE DE RI|KE Goes 13-6-1964 t Nijmegen 17-8-2002 Hulst: J. F. de Rijke M. F. de Rijke-Vermeersen Alphen a/d Rijn: Marjan en Ester Goes: Elly 4561 LE Hulst, 17 augustus 2002. Mostaertstraat 37 Wij nemen van haar afscheid op donderdag 22 au gustus 2002 om 9.30 uur in het crematorium, Bella- mystraat 28c te Temeuzen. Samenkomst vóór aanvang van de afscheidsdienst in het crematorium. Zo plotseling ben je van ons heengegaan daar heeft niemand ooit bij stilgestaan. Wat in onze herinnering blijft is je lach, je genoot van het leven. Bedank voor alles wat je ons hebt gegeven. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar zeer dankbaar voor zijn liefde en zorg, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze zorg zame papa HUBERTUS JACOBUS BEK (Bert) in de leeftijd van 50 jaar. Hoedekenskerke: Ineke Bek-Steijn Walter Marlies Dennis Marco 18 augustus 2002. Vrielingweg 14453 RV Hoedekenskerke Op donderdag 22 augustus zal er om 19.30 uur een avondwake worden gehouden in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna er in het rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder, gelegenheid is om afscheid te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden vrijdag 23 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk te Kwa dendamme. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.-K. Kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in Verenigingsge bouw 'De Burcht' gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Als 'n auto stilviel, had jij altijd 'n oplossing. Nu jij stilvalt, hebben wij er geen. Intens verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zoon, broer, zwager en oom BERT BEK in de leeftijd van 50 jaar. Kwadendamme: M. Bek-Uitterhoeve W. Bek t Gilbert t Vlissingen: Ineke de Jager-Bek Johan de Jager Wim, Margreet Goes: Magda Reijns-Bek John Reijns Frank, Marcel Kwadendamme: Wim Bek Leny Bek-de Pundert Marleen, Joke Hoedenkenskerke: Kees Bek Jeanet Bek-Doene Willem-Jan, Maaike Middelburg: Hans Bek Els Bek-de Winter Marieke, Liselotte Kwadendamme: Peter Bek Jeanet Bek-Wou terse Leon, Robert, Ronald Wij wensen Ineke en haar kinderen veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Bedroefd en met grote verslagenheid, vernamen wij dat'plotseling is overleden, onze schoonzoon, zwager en oom BERT BEK Kwadendamme: M. P. Steijn-Remijn Kwadendamme: Marian en Nico Vermuë André, Margot, Remco 's-Gravenpolder: Mare en Rianka Steijn Manon, Kirsten, Ankie 's-Gravenpolder: Wilfried en Ina Steijn Kelly, Tessa Ineke, Walter, Marlies, Dennis en Marco, wij zullen er altijd voor jullie zijn. Kwaddendame, 18 augustus 2002. Wij verliezen een fijne vriend en collega door het overlijden van BERT BEK Wij wensen zijn vrouw, kinderen, moeder, zussen en broers veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Fam. Hoebeke Rilland Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van BERT BEK Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe bij dit plotselinge verlies. Rene Ronald en Martje Elbert en Jolanda Jurgen Fam. Van Gilst Rick Jeroen Leo en Marian Jacco en Margot Bedroefd, maar dankbaar voor de leuke en goede vriendschap moeten we afscheid nemen van onze vriend Wij wensen Ineke, de kinderen, de familie en ieder een die hem dierbaar was veel sterkte toe. Phil en Theo Marja en Sam Manon - Saskia - Kim Marion en Eric Jaco - Tara - Mila Sylvia en Jan Marieke en Anne Met diepe ontroering en grote verslagenheid namen we kennis van het geheel onverwachts overlijden van een gewaardeerd collega BERT BEK Ons medeleven gaat uit naar Ineke, de kinderen en verdere familieleden. Autodemontagebedrijf J. van Ommen, Breskens Autobedrijf Fa. Hoogerwerf, Bruinisse Autosloopbedrijf H. C. Stouten B.V., Middelburg Autodemontagebedrijf Van Veen, Middelburg Autodemontagebedrijf Ad Stouten B.V.. Oosterland Autosloopbedrijf H. C. Stouten B.V., Serooskerke Autodemontagebedrijf Otte, 's-Heer Arendskerke Autodemontagebedrijf Eindewege B.V., 's-Heer Arendskerke A.utodemontagebedrijf Tomauto B.V., Temeuzen Diep geschokt zijn wij na het bericht van het plotse ling overlijden van BERT BEK echtgenoot van ons oudercommissielid Ineke, vader van onze leerling Marco, en oud-leerlingen Walter, Dennis en Marlies God geef hen kracht Blijf hen nabij nu en in de toekomst. Wij wensen Ineke, Waller, Dennis, Marlies en Marco alle kracht en sterkte toe om dit zware verlies te dra gen. Leerlingen, teamleden, oudervereniging, medezeggenschapsraad en schoolcommissie van de Mgr. Heyligersschool Kwadendamme Enige kennisgeving Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Met droefheid geven wij kennis dat vrij onverwacht van ons is heengegaan onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder SARA SUSANNA PLATTEEUW-DE LA HOUSSAIJE weduwe van Lëier Jacobus Platteeuw in de leeftijd van 76 jaar. Evert Platteeuw Lier Platteeuw Maria Platteeuw-Waebeke Arvid en Marjan Toos Stroo-Platteeuw Martin Stroo Sander Carola, Rachel Vlissingen. 18 augustus 2002. Vredehoflaan 40-008 Correspondentieadres: Prinsenstraat 33, 4381 AX Vlissingen. Moeder is opgebaard in het rouwcentrum Over toom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 21 augustus om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere, na een ernstige ziekte, uit ons midden weggenomen, onze lieve zorgzame man, vader en opa HENDRIK BEEKE 13 februari 1926 19 augustus 2002 Wolphaartsdijk: W. J. Beeke-Snoep Wolphaartsdijk: Wim en Agatha Beeke-Kole Henk, Bart, Rick, Sarah, Niek 's-Gravenpolder: Cobie en Laurus Markusse-Beeke Martin en Aresia, Evelien, Alex Wolphaartsdijk: Ellie en Adri Maas-Beeke Linda en Louis, Wilma en Arjen Jolanda, Joeri Wolphaartsdijk: Marian en Wim van Kessel-Beeke Albert, Marjolein, Henco Ter Valcke, Goes 19 augustus 2002 Correspondentieadres: Veerweg 58, 4471 NC Wolphaartsdijk. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op D.V. 21 augustus tussen 19.30 en 20.30 uur in het rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. D.V. 22 augustus om 13.00 uur zal er een rouw dienst worden gehouden in 'De Brug', Oostkerke- straat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Wol phaartsdijk. Na afloop van de begrafenis is er in 'De Brug' gele genheid tot condoleren. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in 'Ter Valcke'. afdeling palliatieve zorg. Geen bloemen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen dat de Heere door de dood heeft weggenomen onze zeer geliefde vriend (opa) dhr. H. BEEKE Sterke de Heere zijn vrouw en verdere familie en trooste hen in hun verdriet. Jan en Monica Bosman Anne, Eline, Han, Jan-Willem en Mare Grijpskerke, 19 augustus 2002. Allen hartelijk dank voor de belangstelling, kaarten en attenties, die onze 65-jarige huwelijksdag onverge telijk hebben gemaakt. Familie Feijtel-Hout Pasteurstraat 13a Kruiningen Het heeft ons goed gedaan om zoveel belangstelling, bloemen en kaarten ontvangen te hebben tijdens het verblijf in het ziekenhuis en thuis. We hebben het zeer gewaardeerd en betuigen ieder een onze oprechte dank. Arie en Paula van Eenennaam Oost-Souburg. Er is een abrupt einde gekomen aan het leven van onze vader, schoonvader en opa MARINUS CORNELIS KUZEE 18 augustus 1924 t 19 augustus 2002 Kees Kuzee Tilly Kuzee-Arends Dick Kuzee Beppy Kuzee-Masius Nathalie en Marco Glen en Marieke Marja Kuzee Jan Bartels Angela en Michael Correspondent ieadres Sottegemstraat 62. 4382 EP Vlissingen. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij in Zorgcentrum Roggeveen Buitenrust mocht ontvangen. Pa is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Bui- tenhovelaan 1, Middelburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 23 au gustus a.s. van 12.00 tot 12.30 uur in bovenge noemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte op de begraaf plaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze biljartvriend SIETZE MOLEMA Biljartvereniging De Legerdiek Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis 'Vlied berg'. afd. Kasba, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze schoonzus, tante en oudtante NEL NET weduwe van Piet Jellema in de leeftijd van 87 jaar. Namens de familie A. van der Veen-Net Koudekerke, 18 augustus 2002, Verpleeghuis Vliedberg. Correspondentieadres: Regentenlaan 16. 4336 GV Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woensdag 21 augustus om 10.00 uur in het crema torium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Toch nog onverwacht is op 88-jarige leeftijd van ons heengegaan, onze lieve moeder en schoonmoe der ANTJE ELIZABETH MARIA LUCAS-SPELBRINK Ouwerkerk: Gerard en Anneke Burgh-Haamstede, 17 augustus 2002 Verzorgingshuis 'Duinoord' Kloosterweg 18 Correspondentieadres: G. C. Lucas, Koningin Julianastraat 2, 4305 AJ Ouwerkerk. Onze moeder is opgebaard in de rouwkamer van verzorgingshuis 'Duinoord'. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op don derdag 22 augustus om 10.30 uur in crematorium 'Rotterdam' aan de Maeterlinckweg 101 te Rotter dam-Zuid. Na de plechtigheid is er in het crematorium gele genheid tot condoleren. Annies wens: veel bloemen. Mooi was die tijd. Bedroefd om zijn heengaan, maar met dankbare herinnering aan de liefde die hij ons heeft geschon ken, en dankbaar dat een verder lijden hem be spaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, onze vader, opa en overgrootvader DIRK NICOLAAS BOERS weduwnaar van Maria Klazina van de Voorde op de leeftijd van 92 jaar. Rotterdam: Corrie Engelsma-Boers Eduard Engelsma Overslag: Lia Keesen-Boers Frits Keesen t Ria fanny en Ronald Nicole en Siegfried Temeuzen: Dirk Boers Elly Boers-Klopmeyer Alex en Esther Ewald Mendonk: Jo Versloot en achterkleinkinderen Temeuzen, 18 augustus 2002. Correspondentieadres: Johannes Vermeerstraat 30, 4532 HE Temeuzen. Onze vader en opa ligt opgebaard in rouwcentrum 'Temeuzen', Rooseveltlaan 6. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 22 au gustus van 19.30 tot 20.00 uur. De samenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden vrijdag 23 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium 'Temeuzen', Bella- mystraat 28c, Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenisplech tigheid in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In plaats van kaaarten De letters van je naam, staan in ons hart geschreven. We dragen je met ons mee. Voor altijd ben je in ons le\>en. Voor uw blijk van medeleven die u als familieleden, vrienden, kennissen en buren betoond hebt tijdens haar ziekte en bij het overlijden van mijn lieve vrouw en moeder PAULA AARNOUTSE-DUSARDUIJN betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Adrie Aamoutse William Aamoutse IJzendijke, augustus 2002. Elke dag een stapje dichter naar het einde Elke dag een beetje van je kracht verkleind Elke dag wat zwaarder wat je torsen moet Doch al gaande wetend, eens komt alles goed Rustend na het leven, rusten bij de bron Vanwaar lang geleden ook de weg begon Hierbij geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve broer, zwager en onze oom LEENDERT MARINUS MAAS in de leeftijd van 91 jaar. Hij werd liefdevol verzorgd in zorgcentrum 'Vrem- dieke' en de laatste vier maanden in verpleeelmk 'Ter Schorre', afd. 'Kogge II'. Hoek: S. Leunis-Maas Temeuzen: E. H. Maas-Meertens neven en nichten Temeuzen, 18 augustus 2002. Corr.adres: Akkerwindelaan 68, 4537 CG Temeuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de Opstan- dingskerk. Bellamystraat 74 te Temeuzen, op don derdag 22 augustus vanaf 9.45 uur. Vervolgens begint in de Opstandingskerk om 10.15 uur een herdenkingsdienst, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbcgraaf- plaats te Temeuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief om vangen hebben, verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een kort ziek zijn is van ons heengegaan, onze lieve moeder en oma ELISABETH SUZANNA BRUIJNOOGE sinds 31 augustus 1968 weduwe van Iz. A. Brakman Oud-hoofd van de Nuts kleuterschool te Schoondijke. Geboren te Schoondijke overleden te Vlissingen 17 juni 1910 16 augustus 2002 Zoetermeer: Ria Koen-Brakman Arie Koen Zoetermeer: Marja Koen Zoetermeer: Arjen Koen 4507 AR Schoondijke. Willemsweg 5 De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 21 augustus om 14.00 uur in de S.O.W. Kerk te Schoondijke, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in voornoemde Kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De Here is mijn Herder Psalm 25 Na een gezond en heel lang leven, 96 jaren mij op deze aarde gegeven, ben ik aan het eind van mijn kracht, zacht ingeslapen voor de nacht. Zal het mij zelf geen zorg meer baren ik dank hierbij een ieder die bijdroeg tot de verzorging van mijn laatste jaren MAAIKE KNOESTER-DWARSWAARD weduwe van Arie Knoester 23-2-1906 18-8-2002 Gedurende 22 jaar werd ze liefdevol verzorgd in 'De Blide'. Een woord van dank aan het personeel is hierbij op zijn plaats. Temeuzen: Coby en Ger Smies-Knoester Marion en Hans - Danielle, fordy Harry en Jeannet Enschede: Janny en Willem Vogel-Knoetster Ilona en Jan - Ray, Marco, Jolien, Robin Dionne en Henk Esmahan Correspondentieadres: Reaumurstraat 25. 4532 KJ Temeuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 25 augustus om 12.45 uur in de Opstandingskerk, Bel lamystraat 74 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie con doleren in voornoemde kerk. De laatste uren voor het einde dan wordt die grote wereld klein, is plotseling alles onbeduidend, tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden, verliest zijn glans, verliest zijn zin. maar achter die gesloten ogen. glanst een gigantisch groot begin. Rust zacht, lieve OMA en klein OPOETJE Marion en Hans - Daniëlle, fordy Harry en Jeannet Ilona en Jan - Ray, Marco, folien, Robin Dionne en Henk Esmahan Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder WILHELMINA KOERS-BOSMAN Wilma Middelburg, Bilthoven, 3 augustus 1910 14 augustus 2002 Den Dolder: Willem en Heieen Koers Amsterdam: Jan Willem Koers Marieke Koers Tucson. Arizona (USA): Lily Kingery - Koers Holten: Marina en Gert Jan Vooren Sue Sanne Lotte South Norwalk, Connecticut (USA): Bart Jan Le Poole Amsterdam: Niels Koers Correspondentiead res W. J. Koers, Hertenlaan 33a. 3734 CE Den Dolder De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN S. M. OVERTOOM Badhuisstraat 37 - 4381 LN Vlissingen Telefoon 0118 - 413417 - 412772 Rouwcentrum, Van Dishoeckstraat 620

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 62