ZSC-WIK geen campingwedstrijd XSKyt11''1 Zeeuwen spelen sterk op het strand Debuterend Bruse Boys wint DFS-cup Ovaa en Huiszoon heersen in clubcross Brouwershaven gaat flink onderuit: 0-7 Scharendijkse zaterdag-derdeklasser boekt 4-1-overwinning in oefenduel Dennis Raadtgever Fusieclub grijpt titel Lesley Kerkhove sluit succesvolle serie af met zege op\. Van de Buys pakt winst na ultieme jump uitslagen s 17 maandag 19 augustus 2002 dnnr Ko de Ridder SCHARENDIJKE - De oefen- wedstrijd tussen ZSC'62 en i VVIK'57 (4-1) was zaterdag ze- I ]{er geen veredelde camping- i wedstrijd. Het oefenduel in de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen werd, voor zover i mogelijk, heel serieus genomen. Beide teams misten echter nog enkele spelers vanwege vakan- tie en werk. WIK-trainer Jaap de Ridder, die begonnen is aan zijn derde seizoen, werd daar het meest door gedupeerd en dan met name in verdedigend i opzicht. De Ridder had de rest van zijn team niet gewijzigd, maar voor al de buitenkanten van de de fensie functioneerden nog niet optimaal. Trainer Ton van der Spaan, die overkwam van Dui- veland en bij ZSC'62 aan zijn eerste seizoen bezig is, was al verder met het raamwerk van zijn team. Deze positionele factoren kwa men duidelijk tot uiting in de 4- 1-overwinning van ZSC'62. Na twintig minuten kwam ZSC'62 aan de leiding door een fraaie individuele actie van Wouter Fi- oole. Tien minuten later werd het 2-0 door aanvoerder .Niels van de Moezel. WIK'57 werkte wel hard, maar wanneer de ploeg eens een goede actie liet zien - veelal door Leon Hen- drikse - trok ZSC'62 aan de noodrem. Scheidsrechter Co- bussen was soms erg tolerant, VLISSINGEN - Door een afge tekende 6-2-overwinning op Dauwendaele mag Zeelandia Middelburg zich een jaar lang kampioen van Middelburg noe men. MZ VC eiste de derde plaats voor zich op door in een halve compe titie Jong Ambon en Nieuwland te verslaan. Grote man bij Zee landia Middelburg was Alberto Morgado met drie doelpunten. want meer dan een vrije trap werd er niet gegeven. Na de rust onderging WIK'57 nog een aderlating, want de cre atieve Marco Ganseman vertrok voortijdig omdat hij nog een reis voor de boeg had. WIK'57 bleef wel werken, maar moest vaak achter de tegenstander aanlo pen. Dat kostte veel energie en het tempo van de wedstrijd daalde zienderogen. Door per soonlijke fouten van WIK-ver- dedigers kwam ZSC'62 door Martin Kiezenberg op 3-0 en het werd zelfs 4-0 door Niels van de Moezel. Kort voor het eindsig naal was het Erik de Vlieger die de bal vanaf twintig meter fraai over ZSC'62-keeper Leon Wee- da schoot en daannee de eind stand op 4-1 bepaalde. Later stadium Beide trainers waren tevreden en keken met vertrouwen naar de komende wedstrijden in de districtbeker, waarin beide ploegen aardige tegenstanders treffen. Zaterdag-vierdeklasser WIK'57 stuit op Colijnplaatse Boys, Kwadendamme en Mevo, terwijl het één klasse hoger spe lende ZSC'62 het moet opnemen tegen Bruse Boys, Noad'67 en Zierikzee. „Vorig seizoen pakten we de laatste periode, nu richten we ons op de eerste periode", keek Jaap de Ridder vooruit. „Ik vind het belangrijker om jeugdige spelers in te passen, zodat we in een later stadium eventueel suc ces kunnen boeken", vulde aan voerder Patrick de Broekert echter aan. ZSC-coach Ton van der Spaan had een andere insteek. „Ik wil vooral geen degratievoetbal spelen." Zijn mening werd ge deeld door Wouter Fioole en aanvoerder Niels van de Moe zel. Die laatste bekende vooral de gestopte Jacco Heijboer te zullen missen vanwege zijn cre atieve inbreng. ZSC'62-WIK'57 4-1 (2-0). 20. Wou ter Fioole 1-0,30. Niels van de Moe zel 2-0, 60. Martin Kiesenberg 3-0, 76. Niels van de Moezel 4-0, 85. Erik de Vlieger 4-1. Scheidsrechter: G. Cobussen (Scharendijke). Aantal toeschouwers: 75. dam zijn veel te ver weg. Alleen daarom al rijd ik nu alleen nog maar op de weg", aldus Raadt gever die als de mogelijkheid zich voordoet wel aan wedstrij den op de weg achter de derny deelneemt. Eerder dit seizoen werd hij bijvoorbeeld a). eens derde in Prinsenbeek en'zater dag schreef hij dus het konings nummer van het Wïèlërt^eek- einde van 's-Heer Arendskerke op zijn naam. In de eindstrijd (tien "renners hadden zich daarvoor whten te plaatsen na het rijden'van elk twee series) werd er erg rustig van start gegaan, „Dat'ihoest ook wel", vertelde Dbnnis Raadtgever later. „De' Vweede serie waarin ik uitkwam was erg sterk bezet. Dat leek wel een fi nale." Nadat er ruim tien minu ten was gereden (de finale ging over vijftien minuten en een ronde) kwam er enige afschei ding, maar toch moest'ei" een spurt aan te pas komen oim over de zege te beslissen. Péter Mol, die dus behoorlijk inspannin gen had moeten verrichtéri, pro beerde Dennis Raadtgevëf nog te bedi'eigen. Achter dertig van gangmaker Rinie van Hóoijd- onk ging Raadtgever echter als eerste over de aankomstlijn. Tandem Op de tandem werd Jan-Willem Mulder werd samen met Rascal Schoots Nederlands kampioen visueel-gehandicapten. De coureur uit Twello grossjert in titels, niet alleen in eigeti land maar vooral ook mondiaal'. Mulder reed met zijn va'stewoor rijder Pascal Schoots uit Tiel een slimme wedstrijd. Hij'hield de kopgroep met onder meer Ar nold Polderman uit Axel, bij el kaar. In de slotfase probëerde het duo Bas Goossens eri Luuk Lucassen een bres te slaan 'maar in de laatste ronde wist'Mulder die plooi recht te strijken.'In de spurt tussen de twee duo'ö lieten Mulder en Schoots er geèh twij fel over bestaan wie de 'sjielste was. Voor Arnold Polderman restte samen met voorrijder Edward Vermaas uit 's-Gravenhage niet meer dan de vierde plaats Een speler van WIK'57 (midden) geeft een voorzet inhet oefenduel met ZSC'62. foto Pieter Honhoff door Ron de Waal ZOUTELANDE - Het twaalfde Inhome Beachvolleybaltoer- nooi heeft bij de vrouwen én de mannen Zeeuwse winnaars mogen begroeten. Op het strand van Zoutelande waren Henriët- te Bakker en Marjolein Theune de winnaressen bij de vrouwen, terwijl Joop Dees en Peter Ver burg de overwinning bij de mannen voor zich opeisten. Vertwijfeld keken vele badgas ten zaterdag naar de verrichtin gen in het mulle zand, zichzelf bijna hardop afvragend wat de deelnemers bezielde om onder deze tropische omstandigheden zware inspanningen te leveren. Toch kostte het organisator Hennie Swartjes ook dit jaar geen enkele moeite om het toer nooi vol te krijgen. „Ik had het toernooi wel twee maal vol kunnen krijgen", zei hij. Kwantitatief kende hij geen problemen, zijn zoektocht naar kwalitatief sterke spelers had meer voeten in de aarde. Het steeds toenemende aantal lan- delijke toernooien heeft ook zijn weerslag op de sterkte van het deelnemersveld in Zoutelande. „De keuze voor de deelnemers is groot. Ik vind dit een pijnlijke ontwikkeling, omdat velen nu het weer en de sterkte van het deelnemersveld tegen elkaar af wegen, alvorens te komen. Bo vendien is de mentaliteit van de spelers veranderd. Er wordt makkelijker omgegaan met voorinschrijvingen. Vaak is het afwachten wat er daadwerke lijk komt", legde Swartjes uit. Zo kreeg Swartjes zaterdag morgen met de afmelding van Natanja Lokerse een teleurstel ling te verwerken. „Misschien is het niveau niet acceptabel voor haar?", vroeg hij zich hardop af. „Maar dan zeg ik op mijn beurt, kom dan toch en bewijs dat je de beste bent." Bij de mannen bleef in de persoon van Rini Boutens een speler van naam weg. On danks de tegenslagen ging Swartjes zaterdagmorgen vro lijk van start. „Ik blijf hier mee doorgaan. Je ziet dat er toch meer dan voldoende belangstel ling is. Het verlies aan toppers moet je dan maar op de koop toenemen." Peter Verburg, die samen met Joop Dees aan de bakermat stond van het beachvolleybal in Zeeland, kon de woorden van de organisator beamen. „Het heeft zo 'n tien jaar enorm in de lift ge zeten, maar de laatste jaren is het vooral op het prestatief ge bied gestagneerd", zei Verburg. Tijdens de wedstrijden bewezen de routiniers Dees en Verburg dat zij in Zeeland nog steeds vrijwel onverslaanbaar zijn. Bij de vrouwen ging het Dynamo duo Henriëtte Bakker en Marjo lein Theune van het Middel burgse Dynamo verrassend met de overwinning aan de haal. door Wim de Vos 's-HEER ARENDSKERKE - De renners in de dernykoers van 's- Heer Arendskerke moesten het zaterdagavond soms even zon der gangmaker doen. Vooral in de finale viel het gepruttel van de motoren soms even weg, maar toen bleven de consequen ties voor de renners uit. De drie coureurs die op het ere podium terechtkwamen - Den nis Raadtgever uit Goes, Peter Mol uit Kapelle en Johnny van de Klooster uit Lewedorp - kre gen allen in de eindstrijd met motorische pech van de derny te maken. Peter Mol moest het zelfs drie ronden zonder 'eigen' derny doen. Voor Dennis Raadtgever duurde dat malheur slechts even. De coureur uit Goes was tenslotte de allersterkste en schreef daarmee het slotnum mer van het Wielerweekeinde van 's-Heer Arendskerke op zijn naam. De renners gingen soepel met het voor even uitvallen van de derny om. Peter Mol: „Ik ben toen in de rug van een ander mee gereden. Daardoor reden we met zijn tweën achter één derny. Natuurlijk was dat niet ideaal maar het duurde drie ronden en dat was wellicht iets te lang. Het heeft me misschien wel de winst gekost." Durven Voor Dennis Raadtgever bleef het nadeel dus tot een minimum beperkt. Slechts even moest hij de rol lossen en verder toonde hij aan goed uit de voeten te kunnen achter de motor. „Het is een kwestie van durven. Je moet dicht tegen de rol aan rijden en bovendien ook de juiste kant weten te vinden om maar zo weing mogelijk last van de wind te hebben", vertelde Raadtge ver, die in het verleden regelma tig op de baan actief was maar daar inmiddels een punt achter heeft gezet. „Vroeger ging ik regelmatig naar de baan in Rotterdam, Maar die bestaat niet meer. De banen van Alkmaar en Amster door Klaas Verspoor BURGH-HAAMSTEDE - Het toernooi om de DFS-cup is zaterdag gewonnen door Bruse Boys. De zaterdag-derdeklas ser uit Bruinisse, die voor het eerst deel nam aan het evenement, won alle duels. DFS eindigde a!s tweede, gevolgd door de reserves van Oostkapelle en het puntloze Mevo. Voor het eerst in het bestaan van de DFS- cup werd het toernooi voor aanvang van het voetbalseizoen gespeeld. En daardoor kon het gebeuren dat het evenement zon der titelverdediger Zierikzee gespeeld werd. Bruse Boys, met de nieuwe trainer Olaf Filius, trad graag als vervanger op en de Bruenaren deden dat met verve. Drie duels op rij werden door de hoogstspelen- de deelnemer van het toernooi gewonnen. Onder extreme weersomstandigheden begon het toernooi zaterdagochtend om half elf. „We hebben afgesproken dat de ploegen doorlopend mogen wisselen en ook onderbreken we de wedstrijden", liet Anjo Rouw van de organisatie vooraf al weten. In de openingswedstrijd van het toernooi klopte DFS, dat in Edwin Kriens ook al een nieuwe trainer heeft, het Mevo van Jan Heikamp (debuterend bij Mevo) met 1-0. Bruse Boys klopt daarna het tweede elftal van Oostkapelle met 3-1. Doordat zowel DFS als Bruse Boys ook hun tweede wedstrijd won (Bruse Boys versloeg Mevo met 3-0, DFS won nipt met 3-2 van Oost kapelle 2) was er in de laatste speelronde sprake van een heuse finale. DFS kreeg in het treffen met Bruse Boys wel enige kansen maar door een treffer van Marco Ketting ging de winst naar de Duivelandse ploeg. Mevo ging daarna nog met 5-0 kansloos ten onder tegen Oostka pelle. door lepTriou VLISSINGEN - De hitte zorgde zaterdag bij de clubcross van de MSV De Uitlaat voor een gerin ge opkomst. De aanwezige rij ders trokken zich niets aan van de warmte en zorgden voor aan trekkelijke wedstrijden. Bij de 250cc was Casper Ovaa oppermachtig, Hetzelfde kon gezegd worden van Nicky Huis- zoon bij de 125cc. Beiden leid den van start tot finish. Verder waren er dubbeloverwinningen voor Stefan Hage (65cc) en Mark Boot (85cc). In de mini- klasse werd de winst gedeeld door Kevin Spruyt en Benjamin Torbijn. Koen Verbrugh en Ad Geldof wonnen beiden een manche in de veteranenklasse. Voor Casper Ovaa was er zater dag geen vuiltje aan de lucht. De Souburger vertrok in beide manches van de 250cc vanaf de kop en won beide keren met gro te overmacht. Richard Leeuwe- steijn nestelde zich in de eerste manche al snel op de tweede plaats en stond die niet meer af. Erik van der Wekken leek onbe dreigd derde te gaan worden. Maar de Zierikzeenaar zakte naarmate de manche duurde steeds verder weg. Freddie Blaas werd nu derde, voor Rick van de Broek. In de tweede man che waren de topklasseringen snel vergeven. Ovaa greep de ze ge, Van de Broek werd tweede en hield Leeuwesteijn en Blaas achter zich. Bij de 125cc is Nicky Huiszoon. momenteel absoluut de sterk ste. De jonge Vlissinger reed ook zaterdag weer met overmacht tweemaal naar de overwinning. Opvallend was weer het rijden van 'good old' Henk Buys die in de eerste manche al in het begin ten val kwam maar zich toch nog opwerkte naar de zesde plaats. In de tweede vocht hij een mooi duel uit om de tweede plaats met Roel van de Bergen, wat hij in z'n voordeel besliste. Dave de Jonge eiste in de eerste manche de tweede plaats op maar kwam in de tweede ten val waarna de motorcrosser na een inhaalrace nog als vierde f inish- .te. ZIERIKZEE - Lesley Kerkhove uit Zierikzee heeft zaterdag een succesvolle tenniszomer afge sloten met haar vierde toernooi zege in vijf weken. In Geldrop won ze het plaatselijke K4 -toer nooi in de categorie tot en met twaalf jaar. De successtory van de tienjarige speelster begon ruim een maand geleden bij het Mosseltoernooi in Bruinisse. Daarin won ze op de slotdag het gemengddubbel 7. Een week later was ze in het K4-toernooi van Oost-Souburg de sterkste in zowel het enkel als dubbelspel. Weer een week verder werd ze tweede in Noordwijkerhout, wat ze zeven dagen later verbe terde met de toernooizege in het Limbugse Helden. Het slot van de succeszomer van Lesley Kerkhove kwam zaterdag in Geldrop. Door de aaneenrijging van overwinningen maakte ze een reuzensprong op de nationale ranglijst: van 175 naar een top- 24-klassering, waardoor ze ko mende winter in de K2-cyclus mag deelnemen. van onze sportredactie VLISSINGEN - In een oefen duel met het twee klassen hoger spelende Tholense Boys kon za terdag-vierdeklasser Brouwer shaven tot aan de rust aardig meekomen (0-2). In de tweede helft was het echter definitief gedaan met het verzet van de thuisploeg: 0-7. SKNWK gaf in de slotfase tegen 's-Heer Arendskerke een 2-1-voor sprong uit handen en verloor met 3-2. Brouwershaven-Tholense Boys 0-7: Wim Schot en Michael de Jong tekenden voor een 0-2- ruststand na een eerste helft, waarin de thuisclub het tempo van de bezoekers nog aardig kon volgen. Na de thee lukte dat niet meer en liepen de bezoekers uit naar 0-7 door doelpunten van Ronnie de Graaf (2x), Francel Kousema ker (2x) en Saïd Oumhamed. SKNWK-'s-Heer Arendskerke 2-3: De bezoekers waren de eer ste helft iets beter en de 0-1- voorsprong door een treffer van Frank Goedegebure was dan ook verdiend. Direct na de thee had SKNWK een overwicht. De nieuwelingen Jan Jaap Padmos en zijn broer Maarten zetten SKNWK op een 2-1-voor sprong. Na een ingelaste extra drink- pauze leverden twee treffers van Jan van de Klooster de be zoekers toch een 2-3-zege Colijnsplaatse Boys-Duiveland 1-4: Voor rust kon de thuisploeg het tempo van Duiveland bijbe nen, maar daarna bleek de der deklasser een maatje te groot. Ronald Zwager (2x) en Barry Steenpoorte scoorden voor Duiveland. Kees van der Wee- Ie redde de eer voor de thuis club. Odio-Walcheren 2-4: Walche ren was heer een meester, maar keek door twee fouten vlak na rust plotseling tegen een 2-0- achterstand aan. Door doelpun ten van Marco Schroevers en Paul Bunnik de ploeg de stand weer gelijk, waarna Mike Gel- jon en Jeroen Dijker voor de eindstand zorgden. Arnemuiden-Halsteren 0-0: In een gelijkopgaande wedstrijd wet weinig hoogtepunten was de beste kans vlak voor tijd voor de bezoekers, maar de poging van Boukhari werd door doel man Meulmeester fraai over de lat gewerkt. Rillandia-ARC 0-5: De uit de hoofdklasse gedegradeerde be zoekers waren een klasse te sterk voor de thuisploeg. Kant tekende met een hattrick voor de 0-3-ruststand en Spanjaard en Verheyen voor 0-5. Kruiningen-Breskens 1-3: De eerste helft was voor Breskens, dat door Angelo Cornelis en Robbie van de Wijnckel op 0-2 kwam. In de slotminuut kon Edwin Arens vanaf elf meter voor 1-2 zorgen. Vijf minuten voor tijd leverde een fantasti sche lob vanaf dertig meter van Michel Cocquit nog 1-3 op. Heinkenszand-Patrijzen 0-4: De thuisclub was de eerste helft kansloos tegen een vlot combi nerend Patrijzen. Door Wilfred van den Dries (2x), Joffrey Geldof en Arjan Verburg werd het 0 -4Na de thee viel er weinig meer te beleven. GPC-Wissenkerke 6-1: De be ginfase was voor GPC, dat via Ronald Kloppenburg naar 2-0 uitliep, waarna Peter Me uien- berg tegenscoorde. De tweede helft was helemaal voor GPC. Rian Peene, Björn de Ronde, Jeroen van Ommeren en Eric de Ruijter zorgden voor 6-1. De Meeuwen-Nevelo Oister- wijk 3-2: De Meeuwen boog voor rust een achterstand om in een 2-1-voorsprong door twee treffers van Jan Pieter de Vries. In de tweede helft kwam Nevelo al snel langszij, maar uiteinde lijk bepaalde Martijn Hengst de eindstand op 3-2. Noad'67-Zinkwegse Boys 4-2: Via A-junior Danny Steyn kwam Noad op voorsprong, maar nog voor de pauze maakte Zinkweg gelijk. Na de pauze was Noad beter. Via Kees Jan Verstrate, Maurice de Goede en opnieuw Steyn werd het 4-2. Apollo-Klundert 3-3: Bij rust leidde de ploeg uit 's-Graven- polder met 3-1 door doelpunten van Frank de Bruine (2x) en Jean Paul Uitterhoeve. In de tweede helft was Klundert be ter waardoor het terecht 3-3 werd. Smerdiek-Veere 0-2: Halverwe ge de eerste helft scoorde René Michel Gerritsen met een lob 0- 1. Daarna kwam Smerdiek be ter in de wedstrijd, maar Veere won doordat Jacques Blijlevens een strafschop benutte. Domburg-RCS 0-4: De tweede helft was duidelijk voor RCS. Via Wessel Vermeulen, Michael Cabenda, Harold Vermeulen en Martin Janse werd het eenvou dig 0-4. Een aanvaller van Mevo (links) probeert een Bruse Boys-verdediger af te schudden. foto Pieter Honhoff manche: 1. Stefan Hage, 2. Johnny van Eekelen, 3. Jeffrey van Kempen. Mini- klasse, 1e manche: 1. Kevin Spruyt, 2 Benjamin Torbijn, 3. Joey de Looff, 4. Gi- an Carlo Buys, 5. Brian Verburgh. 2e manche: 1. Benjamin Torbijn, 2". Kevin Spruyt, 3. Gian Carlo Buys. Veteranen, 1e manche: 1. Koen Verburgh, 2. Wim Verwijmeren, 3. Peter Maranus. 2e man che: 1. Ad Geldof, 2. Wim Verwijmeren, 3. Peter Boone. Oudercross. 1e en 2e manche: 1. Wim Kerkhoven. Dagklasse ment 250cc: 1. Casper Ovaa, 2.,Richard Leeuwesteijn, 3. Rick van de Broek. 125cc: 1. Nicky Huiszoon, 2. RoélVan de Bergen, 3. Dave de Jonge. 85ccz 1 Mark Boot, 2, Marlon Merison,3.Til bertde Vis ser. 65cc: 1. Stefan Hage, 2. Johnny van Eekelen, 3. Jeffrey van Kempen. Mini- klasse: 1. Benjamin Torbijn, 2. Kevin Spruyt, 3. Joey de Looff. 125cc club: 1. Leo Huijmans, 2. Kevin Braam, 3. Jacco de Kort. 250cc club: 1, Martijn Klem, 2. Dennis Onderdijk, 3. Hanco Adriaanse. Veteranen: 1. Wim Verwijmen; 2. Koen Verburgh, 3. Ad Geldof. Oudercross: 1. Wim Kerkhove, 2. Niels van Ham, 3. Peter Witte. Voetbal Burgh-Haamstede. Negende editie DFS- cup. Uitslagen poulewedstrijden: DFS Mevo 1-0, Bruse Boys-Oostkapelte 2 3-1, Oostkapelle 2-DFS 2-3, Mevó-Bruse Boys 0-3, Bruse Boys-DFS 1-0, Oostka pelle 2-Mevo 5-0. Eindstand: 1< Bruse Boys 3-9(7-11,2. DFS 3-6 (4-3), 3. Oostka pelle 2 3-3 (8-6), 4. Mevo 3-0 (0-9). 's-HEER ARENDSKERKE - De hoge temperaturen inspireer den de renners die vrijdagavond aan de Irimkoers van 's-IIeer Arendskerke deelnamen blijk baar. Vanaf de eerste meters werd er strijd geleverd en de spanning bleef er tot het'aller laatste moment in. Edwin Fran se uit Lewedorp werd uiteinde lijk door medevluchter Tjitte van de Buys uit Middelburg ge klopt. Honderdveertien coureurs kwamen aan de start. Mqt'name in de sportklasse A lieten'de fa vorieten zich verrassen, Vooral door de inspanningen van'Andy van Loon. De renner uit Hoo- gerheide demarreerde herhaal delijk en kwam uiteindelijk met zes andere renners aan' kop. Naast Van Loon waren dat Ed win Franse, Patrick Gbverse, John van de Vreede, Piet' Fase, Miquel van Tongeren én Tjitte van de Buys. Dit zevental had elkaar ^hel ge vonden, maar zag de' voor sprong nimmer greter wiorden dan een halve minuut. De'finale werd ingeluid door Van dé Buys. Alleen Edwin Franse hétd nog voldoende krachten over om mee te gaan. In de spurt leek Franse de beste papierert te heb ben, maar met een ultieme jump slaagde Van de Buys er alsnog in om Franse te kloppen. Bridge Burgh-Haamstede. Groep rood: 1. Hr Lansdorp-v. Went 65.00%, 2. Hr. Blonk - v. Eek 62.50%, 3. Hr. Hegge - v. Wanrooy 61.25%, 4. Ep. v.d. Berge 58.75%, 5. Ep. Kuipers 51.25%, 6. Hr. Krowinkel - Ver heul 50.83%. Groep blauw: 1. Mv. Lans dorp - Hr. Zuidmeer 61.98%, 2. Mv. Doc ker - Hr. Klaver 58.85%, 3. Ep. Heeres 57.81%, 4. Ds. de Both - Hofstede 54.69%, 5. Ds. Slager - v. Wingerden (A) 54.17%, 6. Ds. Brouwer - Quik 50.00%, Groep groen: 1. Ds. Flohil - Kort 69.79%, 2. Ep. v Drie 61.46%, 3. Ds. Deist - v. Oeveren 60.94%, 4. Ep. Leeflang 57.81%, 5. Ds. Ho- gerheijde - v.d. Wekken 53.13%. Groep wit: 1. Ds. Kleyn - Reydon 65.42%, 2. Hr. Du Buf - Mv. Udo 62.08%, 3. Hr. Gedrojc - Karstens 61.67%, 4. Ep. Stokla 60.00%, 5. Hr. Ouden - v.d. Werken (R) 57.08%, 6. Ds. Kromhout v.d. Meer - v.d. Stolpe 55.42%. Motorcross Vlissingen-Oost. Clubwedstrijd MSV De Uitlaat. 250cc, 1e manche: 1. Casper Ovaa, 2. Richard Leeuwesteijn, 3. Fred die Blaas, 4. Rick van de Broek, 5. Erik van der Wekken. 2e manche: 1Casper Ovaa, 2. Rick van de Broek, 3. Richard Leeuwe steijn, 4. Freddie Blaas, 5. Matthijs Lam- pio. 125cc, 1e manche: 1, Nicky Huis zoon, 2. Dave de Jonge, 3. Roel van de Bergen, 4. Ronald Vrijelinck, 5. Leo Stroo. 2e manche: 1. Nicky Huiszoon, 2 Henk Buys, 3. Roel van de Bergen, 4 Da ve de Jonge, 5. Martin Stroo. 85cc, 1e manche: 1. Mark Boot, 2. Marlon Meris- son, 3. Stephan van Ham, 4. Gilbert de Visser, 5. Steven Ovaa. 2e manche: 1. Mark Boot, 2. Marlon Merisson, 3. Gilbert de Visser, 4. Stephan van Ham, 5. Steven Ovaa. 65cc, 1e manche: 1Stefan Hage, 2. Jeffrey van Kempen, 3. Gino Nagtegaal, 4. Perry Nagelkerke, 5. Mike van Ham. 2e

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 25