Hoek laat Langeveld buiten elftal W PZC grf i Provoost stunt op openingsdag Korfbaltoernooien hebben topaffiches Bart Roelse verstevigt koppositie in Biervliet T ;v 3 f Woods grijpt 33e titel Ilse van Broekhoven kent sterk begin in jeugdtoernooi Hulst Zware kuitblessure Pieter de Munnik 15 Middenvelder blijkt inderdaad schorsing achter zijn naam te hebben De Block op vierde plaats Internationaal hockeytoernooi Rapide Hulst uitslagen Rentmeester mist podium agenda dinsdag 13 augustus 2002 Hoor Jan Roovers VLISSINGEN - Nog ruim twee weken hebben de korfbal teams om zich voor te bereiden op de veldcompetitie die op 31 augustus van start gaat. Fortis uit Oost-Souburg en TOP uit Arnemuiden doen dat zaterdag met een oefendag met interna tionale deelname. Waar de Oost-Souburgse over- gangsklasser op deze traditio nele oefendag twee jaar gele den nog met een deelnemers veld van overgangs- en eerste- klassers startte en de dag vorig seizoen met louter overgangs klassen al wat meer uitstra ling gaf, kan de organisatie nu een topaffiche presenteren. En dat is helemaal passend bij de status van Fortis, als beste ploeg van Zeeland. „Dan krijg je voor een dergelijk evene ment ook ploegen van naam, omdat die weten dat ze daar hun selecties in de voorberei ding serieus kunnen testen", weet Peter Crucq. Op de uitnodiging die Fortis verstuurde is dan ook positief gereageerd door de verenigin gen AKC uit Antwerpen, Ex celsior Delft, Koog Zaandijk, Meervogels en Oranje Wit. Met AKC heeft de organisatie van de oefendag de vice-Europees kampioen en een aantal inter nationals in huis gehaald. Ex celsior Delft (op het veld) en Meervogels uit Zoetermeer (in de zaal) zijn landelijke hoofd klassers, Koog Zaandijk en Oranje Wit zijn top-over- gangsklassers. Een elite-gezelschap dat ga rant staat voor een oefendag van hoog niveau, mede omdat de ploegen hebben toegezegd op competitiesterkte te zullen verschijnen. Het selecte groep je arbiters dat de oefendag leidt komt uit Zuid-Holland, Brabant en Zeeland. De reser veteams van de deelnemende clubs openen de toernooidag om 12.30 uur. TOP Op een steenworp afstand van Oost-Souburg houdt TOP za terdag in Arnemuiden de jaar lijkse vierkamp. Met de deel name van Riviera uit Antwer pen heeft ook deze oefendag een internationale bezetting. Met Rust Roest uit Eindhoven (vorig seizoen gedegradeerd uit de eerste klasse) en RWA uit Rhoon wordt de vierkamp af gewerkt in zes speelrondes van veertig minuten. „Een nuttige oefendag", ver wacht Ria de Ridder, die vorig seizoen zowel in de zaal als op het veld met de ploeg promo veerde naar de eerste klasse. De TOP-vierkamp begint om 11.00 uur. door Jan Dagevos VLISSINGEN - Hoek blijkt Björn Langeveld zaterdag in de bekerwedstrijd tegen Kloetinge inderdaad ten onrechte te heb ben opgesteld. Navraag bij de KNVB gisteren heeft de leiding van de Zeeuws-Vlaamse hoofd klasser geleerd dat de voetballer nog een schorsing achter zijn naam heeft staan. Kloetinge wees Hoek daar zaterdagmid dag voor het begin van de ont moeting al op, maar het bestuur van de Zeeuws-Vlaamse club besloot de speler toen gewoon mee te laten doen. Hoek heeft na de officiële lezing van de KNVB inmiddels maat regelen genomen en besloten Langeveld voor de bekerwed strijd van vanavond tegen Baro nie buiten het elftal te laten. „We willen geen enkel risico meer nemen", stelt vice-voor- zitter Guido van Schaik van Hoek. „De zaak zit een beetje ingewik keld in elkaar. Björn is officieel voor twee wedstrijden ge schorst, maar het is niet duide lijk of hij al een wedstrijd heeft uitgezeten. Uit voorzorg laten we hem vanavond niet meespe len. Dan heeft hij die wedstrijd alvast te pakken. Mocht blijken dat hij ook die tweede nog moet uitzitten, dan zal hij volgende week ook tegen RBC niet mee doen." Langeveld kwam vorig seizoen uit voor Kloetinge en liep in de slotfase van de competitie, in de wedstrijd tegen Dovo op 4 mei, tegen zijn vijfde gele kaart aan. Daarop werd hij met ingang van 9 mei voor twee duels geschorst. Een daarvan had hij normaliter een week later, in de laatste competitiewedstrijd van Kloe tinge tegen SDVB moeten uit zitten, maar doordat het bericht volgens het bestuur van Kloe tinge te laat binnenkwam, speelde hij in dat duel nog ge woon mee. Op het moment dat Langeveld eind mei Kloetinge voor Hoek verruilde, zat hij dus sowieso nog met een straf, die hij bij de eerste de beste officiële wed strijd uit moest zitten. Die gele genheid diende zich zaterdag aan bij de derby Kloetinge- Hoek, in de voorronde van de Amstel Cup. Zowel Hoek als Langeveld vertelde echter van niks te weten en dus maakte de middenvelder gewoon deel uit van de basiself. „We hebben de KNVB gisteren per brief laten weten dat we te goeder trouw hebben gehan deld", zegt Van Schaik. „We wa ren écht niet op de hoogte van de schorsing. Normaliter staat zo iets op het overschrijvingsfor mulier, maar dat was bij Björn niet het geval." Consequenties De zaak-Langeveld kan voor Hoek nog wel eens nare conse quenties hebben. Kloetinge kan door Rinus Verberkmoes BIERVLIET - De vierde van de acht te verrijden wedstrijden in de strijd om het regionale auto crosskampioenschap is in de klasse tot 1550cc een prooi ge worden voor Bart Roelse. De in woner van Waterlandkerkje stuurde zijn Honda drie keer met ruime voorsprong naar de winst. Bij de sprinters was Mark van Goethem de sterkste. Slechts in de eerste manche moest de Roelse het hoofd bui gen. De winst ging toen naar Johnny Voogdt uit IJzendijke, die daarna steeds ver achter Roelse als tweede de finish be reikte. Mario Broekhoven (Hoek) volgde zijn voorgangers in het spoor en werd derde. Door deze ontwikkelingen nam Roel se de leiding in het algemeen klassement steviger in handen. In de klasse tot 1950cc zette het trio Paul van der Poel (Putte), Jan Groot Bleumink (Roosen daal) en Patrick Gabriëls uit het Belgische Kalmthout de toon. Deze teamrijders moesten alle zeilen bijzetten om Vlissinger Leonard van de Ven buiten de topdrie te houden. Dat lukte, omdat Van de Ven in de slotman- che de finish door pech niet haalde. Van der Poel won uit eindelijk voor Groot Bleumink. In de zwaarste klasse, de toer- wagens met een cilinderinhoud van meer dan 1950cc, ging de zege opnieuw naar Puttenaar Henk Burgers. Hij verstevigde daarmee zijn leidende positie in deze klasse ten opzichte van on- BRUGGE - Sandra de Block heeft tijdens een baanwedstrijd in Brugge goed gepresteerd op de 1500 meter. De atlete van RKHAV behaalde een vierde plaats bij de senioren. De tijd van de Hulsterse was 5.03,75 hetgeen meteen haar beste seizoentijd was. Aniek Aper is de laatste weken aardig op dreef. De Hulster D-juniore realiseerde tijdens een vijf kamp in het Belgische Beveren maar liefst vijf per soonlijke records. Samantha van Remortel kwam tijdens dezelfde wedstrijd met drie persoonlijke records naar huis. Zij eindigde als tiende. de tuchtcommissie van de voet balbond verzoeken om de wed strijd ongeldig te verklaren en te laten overspelen. Daartoe moet wel een officiële aanklacht wor den ingediend. Kloetinge heeft de voetbalbond inmiddels van het voorval op de hoogte ge steld, maar heeft nog geen offi cieel protest laten horen. De lei ding van de club beslist daar later over. „Als Kloetinge op deze manier een ronde verder wil komen in het bekertoernooi, moeten ze dat zelf maar weten", reageert oefenmeester Angelo Nijskens laconiek. „Wij hebben zaterdag op een sportieve manier van Kloetinge gewonnen (2-1). En als dat resultaat uiteindelijk niet zal tellen, beschouwen we het maar als een nuttige oefen wedstrijd." X. j 1 7 i der andere Hendrik Mentzy uit Hulst, die tweede werd. Bij de kevers won Simon de Visser, die door gebrek aan concurrentie zijn rondjes solo mocht draaien. Als een solist reed ook Mark van Goethem (De Klinge) zijn spurts bij de sprinters. Superieur joeg hij in alle manches zijn zelfbou wer als eerste over de meet. Sjakko de Visser (Sluiskil) bleef hem nog enigszins in het spoor, met daarachter Leonard van de Ven en Martijn Ferket (Graauw die ondanks een dubbele zij waartse salto toch de finish haalde. Bij de vrouwen gaven evenals in de vorige editie Marion van Aart (Oud-Gastel) en Sari Guiljam uit Zaamslag elkaar nauwelijks iets toe. De ene keer was het de Honda van Guiljam die als eer ste af gevlagd werd, de andere keer de Opel van Van Aart. Van Aart won de beslissende vierde manche. Bij de groep 'starters' (de bal- kenklasse), was Ruben van Overmeeren uit Zaamslag ver reweg de beste. Eurvin Harte (Sluiskil) werd hier tweede voor Tony Voet uit Zaamslag. HULST - Hockeyvereniging Rapide uit Hulst houdt al heel lang een traditie in ere. Dat is het internationale toernooi voor zowel vrouwen als mannen. Dit jaar staat de 44e editie op stapel. En ook nu kan de organisatie re kenen op de inbreng van diverse buitenlandse teams. Zaterdag en zondag is het zover. Dan vormen de velden van het sportpark aan de Grote Kreek- weg het decors van het 44e Rabo Hockeytoernooi. Volgens mede organisator Jan Roos hebben 36 teams zich aangemeld, die af komstig zij n uit onder meer Bel gië, Frankrijk, Engeland, Kroa tië en zelfs Moldavië. Het toernooi wordt zaterdag om 10.00 uur officieel geopend, de wedstrijden starten om 10.30 uur. De wedstrijdduur is be paald op twintig minuten en er wordt strijd geleverd in poules van zes teams, die een halve competitie afwerken. Op die manier werkt men naar een hal ve finales en een finale toe. De finalewedstrijden starten zon dagmiddag omstreeks 14.30 uur. Cees Rijk (rechts) in gepeins verzonken tijdens zijn partij tegen N'Diaga Samb. foto Mechteld Jansen van onze sportredactie GOES - Bennie Provoost heeft op de eerste dag van het dam- toernooi SNS Zeeland Open voor een daverende verrassing gezorgd. De pas zestienjarige speler uit Aagtekerke hield gis teren in Sportpunt Zeeland in Goes de voormalige wereld kampioen Wadim Wirny op een gelijkspel. Na een gelijkopgaande klassie ke partij kreeg de jonge Zeeuw het in de tijdnoodfase benauwd toen de Oekraïner, die al j aren in Duitsland woont, een sterke doorstoot nam. Provoost had ondanks de oplopende span ning de stelling goed doorgere kend, want Wirny slaagde er niet in een winnende voortzet ting te vinden. Hij wikkelde wel af naar een eindspel met materi aalvoordeel, maar Provoost kwam eerder op dam en kon met succes de vijandelijke schijven bedreigen. Van de overige drie Zeeuwse deelnemers slaagde alleen Arjo Kousemaker er gisteren in een punt uit het vuur te slepen. Te gen de voormalige wereldkam pioene Zoja Golubjeva uit het Letse Riga moest de Goesenaar wel voortdurend op zijn tellen passen, maar bereikte toch vei lig de remisehaven. De Middel burger Daaf Kasse kreeg tegen Kees Thijssen, een van de kans hebbers voor de eerste plaats in hoofdgroep B, geen schijn van kans. De man uit Diemen kwam goed uit de opening en kon al na vijfentwintig zetten afwikkelen naar een gewonnen stelling. Kees Rijk hield het tegen de Se- negalees N'Diaga Samb langer vol, maar de Zeeuwse kampioen uit Lewedorp ging uiteindelijk ten onder aan een uitgedunde linkervleugel. Mark Podolski, de grootste kanshebber voor de eerste plaats in hoofdgroep A, maakte gisteren geen fouten. Tegen Fred Ivens uit Naaldwijk brak hij door naar dam en won in het eindspel, zodat hij samen met N'Diaga Samb de leiding pakte in zijn groep. Aan het open toernooi nemen dit jaar 34 spelers deel. Een aan tal Zeeuwen zorgde in de eerste ronde voor een verrassing. De beste prestatie kwam op naam van Ko Louwerse uit Yerseke, die de sterke Ad van Tilborg uit Tilburg versloeg. Ook de over winning van Jan van de Wete- ringh uit Sta venisse op de sterke Culemborger Kees van den Bosch mocht er zijn. Tiger Woods had tijdens de Buick Open vier slagen minder nodig dan zijn naaste concurrenten. foto Al Goldis/AP van onze sportredactie GRAND BLANC - Tiger Woods heeft de Buick Open op zijn naam gebracht. De Amerikaan se golfer hield met een totaal van 271 slagen de concurrentie op de Warwick Hills Golf en Country Club duidelijk op af stand. Zijn landgenoten Mark O'Mea- ra, Brian Gay, Fred Funk en de Mexicaan Esteban Toledo had den voor de vier ronden vier sla gen meer nodig. Voor Woods was het zijn 33e titel op de US PGA Tour. Hij bewees met zijn zege in zijn eerste toernooi sinds de Britse Open klaar te zijn voor het US PGA Championship volgende week. „Het was wel zwaar om hier te spelen", aldus de nummer één van de wereld. „Af en toe zat het wel een beetje mee. Maar soms moet je ook geluk hebben om een toernooi te kunnen win nen." RTR doorWilly van Leeuwen HULST - Ilse van Broekho ven is goed begonnen in de categorie meisjes tot en met 11 jaar tijdens het jeugdten- nistoernooi in Hulst. De Ter- neuzense won tweemaal ach ter elkaar. Ze versloeg Michelle van Bindsbergen met 6-3 6-1 en ook Nora de Meijer moest er aan geloven. De Meijer werd geklopt met tweemaal 6-0, waardoor Ilse van Broekho ven nu als eerste eindigt in poule 2 van deze categorie. Ook Renske Fraanje kende een dubbel succes. Ze versloeg Lieke Boeding en Eva Sarneel met tweemaal 6-0 en is daardoor ook eerste geworden in haar poule. Jes- ke Boeding won in poule 4 van Liselot Kaijser met tweemaal 6-0, terwijl Lotte Roeland met 6-1 6-3 de baas was over Julie de Dobbelae- re. Bij de 13-jarigen boekte Renee Pieters een overwin ning (6-0 6-1) op Marlies Ver- stege. Karlijn Agten boekte in de categorie tot en met 16 jaar haar eerste poulezege. Ze versloeg Mandy Ouden dag met 6-3 7-6. Bij de zeventien jarigen won ze met 6-0 6-2 van Jalou Woltering. Philippine Danny Vantricht heeft zich in het enkelspel 6 van het eer ste Mosseltoernooi in Philip pine geplaatst voor de kwartfinale. Vantricht kreeg weinig tegenstand van Rinus Witte: 6-2, 6-0. Adri Van tricht was succesvol in het enkel 7. Hij schakelde zijn te genstander Segers uit in de tweede ronde en bereikte daardoor de kwartfinale: 7-6 6-1. Ook Harry van Quekel- berghe deed het prima in dit schema. Hij was met 6-0 6-3 de baas over zijn tegenstan der Dekker en staat nu in de kwartfinale tegenover Mar co van Overdulve. Die won zijn eerste wedstrijd in dit toernooi met 6-1 6-0 van Willem Wille. door Jan Dagevos VLISSINGEN - Kloetinge kan deze week tijdens het duel om de Amstel Cup met RBC (vandaag) en de wedstrijden voor de Delta Zeeland Cup (donderdag en za terdag) niet beschikken over Pieter de Munnik. De rechts back heeft aan de ontmoeting met Hoek een zware kuitblessu re overgehouden. De aanvoerder van Kloetinge raakte in de zestigste minuut geblesseerd na een overtreding van Arjan Human, De aanvaller kreeg hiervoor de gele kaart. „Het was een vieze overtreding. Hij kwam met gestrekt been in", zegt trainer Diederik Hiensch van Kloetinge. „Ik had de in druk dat Arjan een beetje ge frustreerd was. Ik snap dat er gens ook wel. Hij komt terug uit het betaalde voetbal en wil zich zeker in zo'n duel (Human kwam ooit uit voor Kloetinge) waarmaken." De Munnik beweegt zich inmid dels op krukken voort om het been zoveel mogelijk te ontlas ten. „Er zit veel vocht in de bin nenkant van de kuit", legt Hiensch uit. „We hopen dat het alleen maar een flinke kneuzing is. Deze week moet hij nader on derzocht worden." De Munnik moet dus vanavond het tweede duel in de voorronde van de Amstel Cup - de uitwed strijd tegen eredivisionist RBC - aan zich voorbij laten gaan. Ook Wouter Labrujère, die herstel lende is van een kuitblessure, ontbreekt. „We zullen in de ver dediging wat moeten schuiven", zegt Hiensch. „Jeffrey Fr ij ters is een optie, maar ook die kampt nog met een blessure. We heb ben meerdere mogelijkheden. Ook Micha Lekawael kan op rechts spelen." Voor Kloetinge wordt de wed strijd tegen RBC (20.00 uur in Roosendaal) een tweede serieu ze test. Hiensch: „We zullen te gen RBC natuurlijk flink onder druk komen te staan. Dan kan ik een mooi beeld krijgen van onze defensie." De oefenmeester geeft zijn ploeg na het verlies van zater dag tegen Hoek weinig kans op het bereiken van de tweede ron- Dammen Goes. Eerste ronde SNS Zeeland Open. Hoofdgroep A: Fred Ivens-Mark Podolski 0-3, Cees Rijk-N.Diaga Samb 0-3, Arjo Kousemaker-Zoja Golubjeva 1-1, Anton van Berkel-Michiel Kloosterziel 1-1. Hoofdgroep B: Vitalia Doumesh-Wim van der Kooij 1-1Arie van de Weteringh - S. Keita 1-1, Wadim Wirny-Bennie Pro voost 1-1, Kees Thijssen-Daaf Kasse 3-0. Zwitserse groep: Francis Tholel-Jos de Wild 2-0, Be Eggens-Jesse Bos 2-0, Bri an Koullen-Jan Moens 2-0, Johan Lem- stra-Rene Dusebout 2-0, Jolien de Graag-Joost Verplak 1-1, Martijn Rent meester-Martin de Wolf 1-1, Jan van de Weteringh-Kees van den Bosch 2-0, Ko Louwerse-Ad van Tilborg 2-0, Wim Kop- pejan-Sally de Jong 0-2, Jaap de Jonge- Erwin Heslinga 0-2, Jan Fokkink-Jan Flik- weert 1-1, Andy Damen-Rianka Rent meester 1-1, Martijn van Gortel-Wim van Schie 1-1, Piet Bakelaar-Adrïe Doorn 1-1, Cees de Jonge-Wieneke Flikweert 2-0, Anton Geldof-Gijs Schoenmaker 0-2, Leonie de Graag-Albert Labis 0-2. Sportprijsvragen Lucky Day: 4-8-15-23-25-36-38-46-47-48- 49-51-53-56-58-62-69-73-75-79 (onder voorbehoud). Toto13 1 Ajax - PSV X 2 Arsenal - Liverpool X ~3 Haarlem - Sparta X 4 E.Cottbus-Leverkusen X 5 FC Nurnberg - VfL Bochum X 6 BM Gladbach - B.Munchen X 7 Schalke 04-Wolfsburg X 8 Stuttgart - Kaiserslautern X 9 Hamburger - Hannover 96 X 10 Arm.Bielefeld - Bremen X 11 Kilmarnock - Glasg.R verv. 12 Aberdeen-Celtic "Ï3 AS Monaco - OI.Marseille Winnende rijtje: 1 -1-2-3-2-3-1-3-1-1-2-2-2. (onder voorbehoud) Tennis de. Zoals bekend gaan de eerste twee teams uit de poule over naar de volgende ronde. „We zijn een beetje afhankelijk van de uitslag bij Hoek-Baronie. Als Baronie weet te winnen en wij niet met al te grote cijfers van RBC verliezen, hebben we nog een kansje." Kloetinge speelt in de laatste poulewedstrijd tegen Baronie. Hoek Rieno van Oost en Bart Poppe keren terug in de selectie van Hoek voor het bekerduel van vanavond met Baronie (19.30 uur in Hoek). Beide spelers de den afgelopen zaterdag ritme op in het tweede, maar mogen nu weer met de hoofdmacht mee doen. ..Natuurlijk probeer je ook in dit soort wedstrijden wat uit, maar ik wil zo stilletjes aan wel naar een vaste formatie toe", zegt oefenmeester Angelo Nijskens. Arjan Oostdijk, Arco Herre- bout, Patrick de Guchteneire, Michel Mullaert, Leon van den Ouden en Björn Langeveld val len vanavond buiten de selectie. Zij werken een training af. „Baronie is een gerenommeerde ploeg", weet Nijskens. „Twee seizoenen geleden werden ze nog algeheel kampioen van Ne derland." Zaterdag hield de Bredase formatie aardig stand tegen RBC. Het werd slechts 3-1 voor de eredivisionist. VLISSINGEN - Ruud Rent meester uit Goes is vierde geworden tijdens een wieler wedstrijd voor junioren in het Belgische Bierbeek. Dennis Martens uit Koewacht finishte als zesde in Heusden. Davy Dubbeldam (Sluiskil) reed in Bottelare naar een ne gende plaats bij de elites zonder contract. Arnemuidenaar Jac ques Schuit werd tiende. Pa trick Tolhoek uit Yerseke was in dezelfde categorie goed voor een zesde plek in Borgt-Grim- beren. Johnny Hoogerland ein digde als tiende in Gelrode. 6-0 6-1, Y. Maenhout-Y. Woltering 7-6 6-3, D. Wong-T. Neve 6-0 6-0. JE 15: J. Schut-D. van Reekum 6-2 6-3, J. Smit s-A. Dam 6-3 6-2, D. Audenaerdt-K. Bonne 6-0 6-0, P. Voorbrood-L. Bles 7-5 6-3. JE 17: J. Inghels-K. Bonne 6-1 6-0, N. Jansen-K. Bonne 6-0 6-0, R. Kobus- sen-K. Vermunt 6-0 6-0. JD 11: De Maagt/van Peteghem-De Bruïjn/lvens 6-3 6-3, Aerts/van de Gucht-Fermont- /Van Harn 6-1 6-1, Frauenfelder/Verste- gen-Pieters/Seghers6-26-1,Beens/Ne- ve-Faas/van der Schelling wo, Faas/Van der Schelling-Van de Lee/Smit wo. JD 15: De Meijer/Schut-Campfens/Schakel 6-1 6-3. JD 17: Ingjjels/Mulder-Aude- naerdt/Van Broekfioven 6-4 6-3. GD 11: De Haas/De Zeeuw-Sarneel/Smet 6-3 6-3. Mosseltoernooi in Philippine: VE 7: N Berendsen-I. Stofferis 6-4 2-6 6-4. VE 8-9: A. Maas-N. Verplanke 6-3 6-4. VD 7: Stofferis/Vermeulen-Pieters/Pieters 6-2 2-6 6-3, Roeland/Pieters-Clement/ Geuze 7-5 6-4. VD 8-9: Boone/Post- Bruinings/Megen 6-4 7-6. ME 6: D. Van- tricht-R. Witte 6-2 6-0. ME 7: W. Roe- landt-A. Pieters 6-4 3-6 6-3, W de Rooy-R. de Graeve 6-4 6-1W. Wille-R Witte 6-3 6-4, A. Vantricht-M. Segers 7-66-1, H van Quekelberghe-H. Dekker 6-0 6-3, M. van Overdulve-W. Wille 6-1 6-0. ME 8-9: A Roeland-F. Feleus 6-2 6-0, H. Neve-H. van Minnen 6-3 6-0, S. van Harn-E. Franken 4-6 6-2 6-3, P. van Strien-W. Thans 7-5 4-6 6-1, A. Jan- se-A. Verplanke 6-0 6-1. MD 6: Van- tricht/Vantricht-Witte/IJsebaert 4-6 6-1 6-1. MD 7 Jonkman/Scheele-Vis ser/Visser 6-2 6-7 6-4, Kriekaard/Rom- pa-Jonkman/Scheele 6-4 6-3, Pieters/ Visser-Schepper/van de Starre 7-5 6-4. GD 6: Michielsen/Michielsen-Nijsse/de Graeve 7-6 4-6 6-2, Paridaen/Dhon- t-Aerssens/Aerssens 7-5 6-0, Weeren/ Avermaete-Visser/Visser 2-6 6-3 6-3. GD 7: Stofferis/Visser-Vantricht/Van- tricht 7-5 6-1, Serneels/van Laethem- Pieters/Albicherwo. GD 8-9: Pieters/Cor- nelius-Visser/Wesdorp 6-0 6-3, Roe land/Roeland-Krabben/van de Walle 6-1 6-0, Dhert/Visser-Thans/Thans 6-1 6-1. Wielrennen Cincinnati. Masters-Series, mannen, 3 miljoen euro. Finale: Moya (Spa/16) - He witt (Aus/117-57-6. Manhattan Beach Vrouwen, 585.000 euro. Finale: Rubin (VSt/12) - Davenport (VSt/7) 5-7 7-6 6-3. Luctor Belting jeugdtennistoernooi in Hulst ME 9- M. de Haan-E. de Dobbelae- re 6-0 6-0. ME 11: R. Fraanje-L. Boeding 6-0 6-0, R. Fraanje-E. Sarneel 6-0 6-0, F. Tophoven-L. Boeding 6-1 6-1, L. van Broekhoven-M. van Bindsbergen 6-3 6-1,1. van Broekhoven-N. de Meijer 6-0 6-0, J. Snoei-N. van Strien 2-1 opgave. N. de Haas-J. Boeding 6-1 2-6 6-2, J. Boeding-L. Kaijser 6-0 6-0, L Roe- land-J. de Dobbelaere 6-1 6-3, R. Pieter- s-M. Verstegen 6-0 6-1, N. Ouden dag-S de Bakker 6-0 6-3, S. Roeland-J. Snoei 6-1 7-5 ME 15: J. Woltering-S. van Woerden 6-0 6-0, K. Agten-N. Ou dendag 6-37-6, S van Milligen-M. Top- hoven 6-0 6-0. ME 17: S. Pauwels-W. van Dijk 6-3 6-0, K. Agten-J Woltering 6-0 6-2, M. van Milligen-V. Berends 3-6 6-3 6-3. MD 11: Van Broekhoven/Kaij- ser-Van Strien/Van Strien 6-2 6-2 MD 15: Tophoven/Wolterlng-De Maagt/van Puyvelde 6-3 2-6 6-3. JE 11: M de Maagt-M. Ivens 6-0 6-0, J. Vloet-M. Ivens 6-0 6-0, D. Houg-W. Smet 6-0 6-7 6-2, J. Aerts-B. van Harn 6-1 7-5, J. Aerts-J. Seghers 6-1 6-1, Y. Wolte ring-S. de Bruijn 6-1 6-1, Y. Aarssen-T. van Peteghem 6-4 6-2, Y. Aarssen-W. Pieters 6-3 6-2, D. de Maagt-J. Winkelg Potalegre. Ronde van Portugal. Tiende etappe, Covilha - Portalegre: 1 Petrov (Bul) 161,5 km in 3.45.01, 2. Moller (Den) 110,3. Horrach (Spa). Algemeen klasse ment: 1. Horrach 39.11.26,2. Moller 0.38, 3. Sousa 0.39. Medina de Pomar. Ronde van Burgos. Eerste etappe. Burgos - Medina de Po- mar: 1. Grabsch (Dui) 155 in 3.57.08, 2. Bartoli (Ita), 3 Frattini (Ita). dinsdag- Dammen SNS Zeeland Open. Tweede en derde ronde. Aanvang tweede ronde om 9.30 uur, derde ronde om 15.00 uur. Lokatie: Sportpunt Zeeland aan deZwembadweg in Goes. Trimlopen Vijfde Zomerloop. Organisatie: atletiek vereniging De Wielingen. Locatie: De Traverse, Groede. 19.30 uur: jeugd (750 en 1500 meter). 19.50 uur: 3250, 6500 en 9750 meter. Inschrijven: kantine voetbal vereniging Groede. Voetbal Amstel Cup. Poule 8. RBC-Kloetinge (20.00 uur), Hoek-Baronie (19.30 uur). Vriendschappelijk. Terneuzen-Lovende- gem (20.00 uur), HVV'24-Steen (19.30 uur), Veere-Breskens (20,00 uur), IJzen- dijke-Zaamslag (19 30 uur), Terneuzen 2- Aardenburg (19.30 uur), Axel-Clinge (19.30 uur), HW'24 2-Graauw (19.30 uur Steenbergen-Bruse Boys (19.15 uur), Riliandia-Roosendaal (19.30 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 35