PZC Terneuzen simpel langs RKJVV Beachvolleybal wordt een hit SNS Open heeft alsnog een sterk deelnemersveld José de Wit wijst Imre van Overloop terug in IJzendijke Ronald van Remortel solide langs Tom Huis 17 Trainer Ardjan Lekaj bezorgt Steen zege op AZVV Verlies voor Hontenisse in bekerstrijd 40r. 4 Van Barneveld gooit in Sluiskil uitslagen agenda maandag 12 augustus 2002 door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Na de 0-1-ne derlaag tegen de beloften van KSK Beveren en het 2-2-gelijk- spel tegen Zaamslag mocht Ter- neuzen zaterdagavond zijn eerste overwinning in de voor bereiding op het nieuwe seizoen begroeten. Het werd er één met dubbele cijfers: op eigen veld versloeg de hoofdklasser het Bossche RKJVV met 10-0. Steen was AZW in Axel met 1-2 de baas en Zaamslag was op eigen veld met 4-2 te sterk voor RIA W. Terneuzen-RKJW 10-0: Ter- neuzen begon aan het oefenduel met RKJW nog zonder Geert de Poorter, Erik de Koeijer en Do minique Verlinde (wiens rentree eerst na de winterstop voorzien is), maar had weinig moeite om vlot af te rekenen met de zwakke tegenstander. Trainer Dimitri VLISSINGEN - Yerseke heeft een eerste stap gezet richting de tweede ronde van het beker toernooi. In poule 8, waarin ook nog Kruiningen en Zaamslag uitkomen, werd de eerste wed strijd gewonnen. Op eigen veld werd het tegen Hontenisse 4-2. De zaterdag-derdeklasser was vooral in de eerste helft de bete re ploeg en de 1-0-voorsprong (treffer Padden van de Water) was dikverdiend. Na de pauze ging de sportieve wedstrijd veel meer gelijk op. Yerseke kwam na een uur op 2-0 via Bart van Steveninck. Alain Joos zorgde zes minuten later voor de aan- sluitingstreffer. Snel daarna zorgde Van Ste veninck voor 3-1 en Christiaan van der Jagt liet acht minuten voor tijd uit de rebound de 4-1 aantekenen. Vlak voor tijd be nutte Edward Tieleman een strafschop: 4-2. Mbuyu had voor aanvang van de wedstrijd weliswaar met een extra training gedreigd als de bezoekende zondag-vierde klasser niet met meer dan 6-0 zou worden afgedroogd, maar zover liet Terneuzen het niet ko men. Binnen tien minuten was het al 2-0 en daarna werd de score in de eerste helft verder uitge bouwd tot 5-0. Na de hervatting (toen Jordy Bakker, Ronald van Sliedregt, Randy Lauret en Remco van Leeuwen de plaat sen ingenomen hadden van Ste fan Saey, Jacky Lambert, Hu- bert van den Hemel en Dennis de Kraker) werden daar nog eens vijf treffers aan toege voegd. Stefan Saey scoorde drie keer, Ronald van Sliedregt en Mike But elk tweemaal. De ove rige doelpunten kwamen op naam van Williams Benoit Moukoko (strafschop), Jacky Lambert en Jordy Bakker. AZVV-Steen 1-2: Steen opende het duel met AZW met een of fensief, maar het was de thuis club die na een kwartier spelen de score opende door een doel punt van Leon Goossen en daar na ook het initiatief nam. Het betere veldspel van de zaterdag- tweedeklasser leverde echter geen treffers op en daarvoor kreeg AZW na de rust de reke ning gepresenteerd. Wouter de Neijs scoorde na een uur spelen de gelijkmaker en kort voor het eind was het trainer Ardjan Le kaj (in het veld gekomen omdat Steen de beschikking over niet meer dan twaalf spelers had), die de bezoekers de zege bezorg de: 1-2. Zaamslag-RIA W. 4-2: Zaam slag bleef tegen RIA W ver ver wijderd van het niveau van de wedstrijd tegen Terneuzen, maar was niettemin zoveel ster ker dat het verdiend met 4-2 won. Peter Hamelink wees de thuis club al in de eerste helft de weg naar de overwinning met twee treffers. Na de hervatting scoor den ook Jacco den Hamer en Wouter Buijze. Voor RLA W., dat een goede indruk naliet en een paar maal gevaarlijk wist te counteren, waren Mohammed Zaamslag-aanvoerder Erik Tissink (links) kijkt geconcentreerd naar de verrichtingen van RIA W.-aanvaller Geertjan de Smet. foto Charles Strijd Hassan (2-1, ook de ruststand) en Geertjan de Smet (4-2) de doelpuntenmakers. Oostburg-Hoek 2 3-7: Rieno van Oost was als vanouds trefzeker en bezorgde Hoek binnen een halfuur al een 3-0-voorsprong, waarna ook Bart Poppe nog eens scoorde. Nadat Jurgen Dhoore de ruststand op 1-4 had bepaald, liepen de bezoekers naar een veilig ogende 1-6- voorsprong weg via Tim Brou wer en Bart Poppe. Stefan Ro che en Pieter Morel mochten de score daarna weliswaar een draaglijker aanzien geven, maar uiteindelijk werd het door Simon Heesbeen 3-7. Spui-Hontenisse 2 6-0: Spui had zaterdagmiddag geen enke le moeite met het tweede elftal van Hontenisse, dat na een 3-0- rustand naar een 6-0-nederlaag werd gespeeld. Twee spelers verzorgden de totale productie van de thuisclub. Zowel Alex Meijer als Remco Hamelink scoorde in het eenzijdige duel driemaal. Steen 2-Schoondijke 3-2: Rudy Pardon opende voor de rust voor Steen de score. Na de hervatting werd het door Rob van Waes eerst 1-1 voordat Luc Verhagen en één van de bezoekende ver dedigers de stand naar 3-1 til den. In de slotminuten bepaalde Karsten de Feijter de eindstand op 3-2. Corn Boys-Terneuzen Al 5-4: Veel deden Corn Boys en de A- junioren van Terneuzen zater dagmiddag niet voor elkaar on der. De gelijkopgaande wed strijd ging ook gepaard met gen doelpunten. Corn Boys leidde bij de rust met 3-1 en won uit eindelijk met 5-4. Voor de thuis club scoorden Stefan Burbach (tweemaal). Martin Dhaene (tweemaal) en Mario Roegiest, voor Terneuzen Hairam Collin (driemaal) en Jesko de Craene. Koewacht-AZVV 2 6-4: De ruststand was 3-3, de eindstand 6-4. Christoff Coene (tweemaal Peter Audenaerd, Bram Cor- nelissen, Carlo van Grimberghe en Reindert Broos waren geza menlijk verantwoordelijk voor de score van Koewacht. Voor AZW 2 schoten Marco de Vet, Jacco den Doelder, Richard Willems en Peter Wieland raak. Hulsterloo-Graauw 5-0: Voor de rust waren Hulsterloo en Graauw nog redelijk aan elkaar gewaagd, maar na de hervatting was de thuisclub zoveel sterker dat het uiteindelijk 5-0 werd. De ruststand was nog 0-0waar na Jimmy van Laere de score opende. Zijn voorbeeld werd in het verdere verloop van de wed strijd gevolgd door Winand van Haelst (tweemaal), Hans Ferket en Mark van Eek. Philippine-Vogelwaarde 4-0: Philippine nam al vrij vroeg in het oefenduel met Vogelwaarde een 1-0-voorsprong door een doelpunt van Björn den Hamer, maar kon daarna nauwelijks zijn stempel op de wedstrijd zet ten. Pas toen Jim de Jongh in de tweede helft met een afstands schot voor 2-0 zorgde gaven de bezoekers zich gewonnen. Job van der Vinnen zoi'gde voor 3-0 en opnieuw Jim de Jongh voor de 4-0-eindstand. door Peter van Kouteren GOES - Het SNS Open Zeeuws damtoernooi, dat vandaag in Goes begint, kent ondanks de afwezigheid van ex-wereld kampioen Guntis Valneris en re gerend wereldkampioen Alexei Tsjizov een sterk deelnemers veld. Vadim Vimy en Mark Podolski schreven ieder een open toer nooi in Nederland op hun naam en zijn in de hoofdgroep de be langrijkste kandidaten voor de eindzege. Virny is qua rating op papier de grootste favoriet. Podolskv werd zaterdag in Brunssum winnaar van het open NK. Wirny was eerder in Nijmegen de sterkste in een goed bezet toernooi. Aart Wal raven, voorzitter van het orga niserend comité in Goes, is over zijn eerdere teleurstelling heen en blij met het deelnemersveld. ,,Van degenen die wel komen, zijn er toch een paar heel goed in vorm." Walraven heeft op 6 september een gesprek met de werelddam- bond FMJD, om te voorkomen dat de overkoepelende bond in de toekomst opnieuw zonder in stemming van de leden plots klaps een evenement aan de in ternationale kalender toevoegt. Walraven, verwijzend naar het toernooi in Siberië, dat het open Zeeuwse in de wielen rijdt: ..Ik heb mijn gram daarover geuit, maar de teleurstelling van me afgezet. Ik richt me nu op dege nen die wel komen." Kampioen Behalve de twee toernooiwin- naars is ook Zoja Golubjeva (ex-wereldkampioene bij de vrouwen) van de partij. Boven dien werd de in de hoofdgroep ingedeelde Michiel Kloosterziel uit Rijnsburg on langs Nederlands kampioen bij de junioren. Walraven: „Dan heb je een gelukkige hand." Walraven stak acht maanden terug met zijn comitéleden Ad Bouwens uit Aagtekerke, Jaap Verstraete uit Oostkapelle en Cees de Jonge uit Amsterdam de eerste stekken voor het toer nooi. „We zijn natuurlijk sterk afhan kelijk van ons budget", vertelt hij. „SNS is onze hoofdsponsor. Daarnaast hebben we aan de ge meente Goes (die een garantie subsidie heeft verstrekt), het Beach hotel en bungalowpark Het Kustlicht in Zoutelande en onze adverteerders in het toer- nooiboekje prima co-sponsors. Bovendien verblijven veel deel nemers bij particulieren in Goes. Ik hoop dat we er nog een jaartje aan vast kunnen plak ken." Klus „Het is een hele klus om zo'n toernooi te organiseren, maar we doen het hartstikke graag. Wij vinden het belangrijk dat de damsport wordt gepromoot. Als je weet wat je te verteren hebt, kun je aan de slag. Ik benader alle deelnemers per soonlijk. Nee, zelfs geen e-mail- tje. Ik bel ze op, of leg met de Russen bijvoorbeeld contact via hun contactpersoon in Neder land." Het toernooi kent naast de hoofdgroep een zogenoemde Zwitserse groep. In de hoofd groep wordt in twee poules een eerste schifting gemaakt. Za terdag volgen de finales. In pou le A behoren de jonge Arjo Kou semaker en Zeeuws kampioen Cees Rijk tot de deelnemers. In poule B mag de Zeeuwse jeugd speler Bennie Provoost ervaring opdoen. De eerste acht uit de hoofdgroep en de Zwitserse groep strijken een geldprijs op. De winnaar van de hoofdgroep gaat met zevenhonderd euro naar huis. Aart Walraven: „De winnaar van de Zwitserse groep krijgt bovendien de toezegging dat hij volgend jaar in de hoofd groep mag meedoen. Dat zal de strijdlust nog verhogen." door Willy van Leeuwen IJZENDIJKE - José de Wit heeft in IJzendijke de enkel 5-6 van het Tiola Open tennistoernooi gewonnen. De speelster uit Slijkplaat speelde in de finale tegen Imre van Overloop beke ken en hield de zenuwen goed in bedwang. Van Overloop pro beerde haar tegenstandster en clubgenote onder druk te hou den, maar verder dan 6-3 6-4 liet José de Wit haar niet komen. In de enkel 3-4 ging Tanja van den Dikkenberg met de winst aan de haal tegen Isabel Leen houwers. Leenhouwers won nog wel de eerste set met 6-2, maar zag daarna de taaie Van den Dikkenberg, die veel inzet toon de, terugkomen met 6-4 6-4. Opvallend was de overwinning van Carla Paridaen uit Aarden burg. Ze speelde een spannende driesetter tegen Maud Kuijpers, maar ondanks de 6-2-setwinst in de eerste set kon de talentvol le speelster uit IJzendijke het niet afmaken. Paridaen speelde erg goed en zeer gevarieerd en wist op inzet veel ballen nog te redden. Paridaen won uiteinde lijk met tweemaal 6-4. Astrid Steyaert wist Ineke de Bruycke- re in drie sets af te troeven in de enkel 7 35+. Steyaert won met 4- 6 6-4 7-5. Op de zonovergoten en drukbezette finaledag zagen de talrijke toeschouwers ook nog Ellen Aerssens en Marion van Overloop de routiniers Rita de Clerck en Ria Vermeire aftroe ven met 7-5 6-4. Veronique Gal- le en Irene Vervaet deden het prima in de dubbel 7 en wonnen met 6-1 6-7 6-4 een zinderende finale. Ingrid Cauwels en Rita van Voren hadden in de finale 7 35+ weinig moeite met het duo Loonstijn/Vervaet: 6^-1 6-3. Patrick Marteyn, die momen teel in Slijkplaat woont maar geboren en getogen is in IJzen dijke, wilde graag winnen en bleef in de enkel 3-4 drie wed strijden ongeslagen. Hij klopte Tony Seen met 6-1 6-2, gaf Paul Hendrikse het nakijken met 6-2 6-2 en ook Richard Hamelink kon de linkshandige speler niet van de eindzege afhouden. Kirsten Deij speelde weer zeer overtuigend in de enkel 5-6. De Terneuzenaar heeft ontzettend veel talent en weet dat ook in daden en punten om te zetten. Harde slagen richting de baseli ne, een prima backhand en een goed loopvermogen zorgden er ook weer voor dat hij in de finale Steve van Hulle met 6-2 6-4 ver sloeg, Harry Riemens won de titanen strijd tegen Eric de Rijcke in de enkel 5-6 35+. Riemens gaf de tennisser uit Oostburg weinig kansen waardoor de Visserijf eesten voor Riemens nog een ex tra glans kregen: 6-1 6-2. Veel waardering oogstte plaatselijke favoriet Tristan de Sutter. Hij speelde de laatste toernooien al erg sterk en ook zijn 'eigen' Tio la Open wilde hij graag op zijn naam schrijven. Met 6-7 7-5 en 7-6 kreeg hij de strijdvaardige en beweeglijke Kevin de Rooy op de knieen. Voor Koen Naes- sens was het Tiola Open een toernooi met een lach en een traan. Naessens won zowel in het enkel- als het dubbelspel, maar moest door een blessure van zijn partner Miranda Wel- vaert in de finale van het ge- mengddubbel opgeven. Advertentie APK KEURING VOOR SLECHTS lil 88,15) VOORDELIG DOOR DE i i Voor een onafhankelijke APK Keuring van uw aulo benl 11| u bi| Profile Tyrecenler aan hel juiste adres. Bij Profile Tyrecenter kunt u alti|d geheel vri|bli|vend uw auto loten j controleren Hiermee bespaar» u oonzienli|k op uw §1 onderhoudsbeurten KEURING PTOFILE PASSIE TOT IN IEDER DETAIL Valesca van Dijk (links) brengt haar tegenstandsters Fanny Lafeber en Thecla Veldhuizen (rechts) in de problemen. foto Ruben Oreel Vijftienhonderd deelnemers werken zich in Vrouwenpolder in het zweet I KOLE - LUCTOR t». Ind Hoge Weg, Afnltoweg Ooatburg !nd S'ompe.vhoel" Tfcniportweg neuxen Ind HughenJuyl. Hugherduys 2 Tel: 0114-31 40 80 Tel: 0117-45 23 77 Tel: 0115-61 39 81 door Ron de Waal VROUWENPOLDER - Dat het beachvol leybal in Nederland geweldig aan populari teit aan het winnen is, werd het afgelopen weekeinde opnieuw bewezen op het strand van Breezand bij Vrouwenpolder. Uit alle windstreken waren de beste spelers van het land op het laatste plaatsingstoernooi voor het finaleweekeinde, volgende week in Scheveningen, afgekomen. En allemaal met hetzelfde doel: gekroond worden tot Queen of King of the Beach. Met een grote glimlach op zijn gezicht stond Jaap Vos de verschillende wedstrijden te aanschouwen. „Beachvolleybal wordt een absolute hit", zei de speaker van het Lipton Ice Tea Beachvolleybaltoernooi toen hij een blik wierp over de ruim zeventig velden die waren uitgezet bij Breezand. Zo'n vijftien honderd spelers en speelsters, waarvan bij na 99 procent op een recreatief niveau, werkten zich in het mulle zand in het zweet. Voor een klein gedeelte was het echter pure ernst. De beste zestien vrouwen en mannen van het land streden de afgelopen tijd in een cyclus van zes t oernooien om de individuele titel Queen of King of the Beach. „Iedereen speelt op zo'n toernooi driemaal in een steeds wisselende samenstelling", legde Vos uit. „De hele opzet is om zoveel mogelijk punten te verzamelen om uiteindelijk bij de beste acht aan de halve finale te mogen be ginnen. Aanstaande zondag gaan daarvan de beste vier weer strijden om de hoofd prijs", zei Vos, die de formule typeert als het alternatief voor de Masters. De spelers die zich in Scheveningen met el kaar mogen meten, kunnen zich daar een aardig financieel gewin mee verschaffen. Voor de Queen of the Beach ligt een som van tweeduizend euro te wachten, terwijl voor de mannelijke tegenhanger nog duizend eu ro meer in het verschiet ligt. „Maar dat zijn dan individueel wel de allerbeste beachvol- leyballers van het land. Voor een speler die nooit met z'n oorspronkelijke partner speelt, en dus verschrikkelijk veelzijdig moet zijn, mag best iets klaar liggen", aldus Vos. Dat de formule aanslaat werd onderstreept door Richard Rademaker uit Doetinchem. Het twintigjarige lid van de beachvolley- balselectie van Jong Oranje durfde zelfs te stellen dat hij zijn activiteiten bij eredivi- sionist Nefit/Orion in de zaal niet de voor keur geeft. „Op 4 september speel ik nog een World Tour op Mallorca en dan is de voorbe reiding op het zaalseizoen al begonnen. Ik heb goede afspraken met mijn trainer ge maakt, maar ideaal voor het team is het na tuurlijk niet", wist Rademaker. Brazilië Toch weet het talent uit Doetinchem als geen ander dat zijn activiteiten op het zand hem alleen maar voordelen geven als hij de zaal weer moet opzoeken. „Je moet ontzet tend veelzijdig zijn, omdat je in het zand na tuurlijk veel minder plaatsgebonden bent. Er worden zoveel meer facetten aangespro ken dan in de zaal, dus dat is alleen maar voordelig." Wanneer Rademaker een spon sor weet te strikken die hem ook een volle dig winterprogramma kan laten afwerken, is de kans zeker aanwezig dat het lid van Jong Oranje zich uitsluitend gaat storten op hetbeachgebeuren. „In Brazilië, Zuid-Afri- ka en Amerika zijn genoeg wedstrijden, maar het kost veel geld om daaraan deel te nemen." Dat Rademaker mogelijkheden heeft om tot de internationale top door te breken, be wees hij vorige op het WK voor junioren op Sicilië, toen hij aan de zijde van zijn twee lingbroer Roland tot een vijfde plaats reik te. Of Rademaker in Vrouwenpolder vol doende punten had verzameld om door te dringen tot de halve finale in Scheveningen, liet hij nog even in het midden. „Het zal een dubbeltje op zijn kant worden", sprak hij twijfelachtig. Enkele spelers in het circuit zijn ondanks het eventueel ontbreken van voldoende punten echter al wel verzekerd van een fina- leplek in Scheveningen. „Sander Muideren Richard de Kogel, die zich al eens tot King lieten kronen in de afgelopen twee edities, en Rebecca Kadijk en Marit Leenstra krij gen zonodig een wild-card", liet Jaap Vos al op voorhand weten. door Willy van Leeuwen SINT JANSTEEN - Ronald van Remortel heeft de enkel 3-4 van het Smash Open toernooi in Sint Jansteen op zijn naam geschre ven. Van Remortel, die al eerder in Hulst in de prijzen viel, won na een solide partij van Tom Huis. In de eerste set wist hij Huis al snel te breken en daardoor kon hij de set met 6-2 naar zich toe trekken. In de tweede set was Tom Huis wat beter op dreef en nam hij een kleine voorsprong. Die bleek echter niet voldoende om de op toeren zijnde Van Re mortel te stoppen. Via 3-3 en 6-4 greep Van Remortel de eerste prijs in Sint Jansteen. In de finale van het gemengd- dubbel 3-4 won de combinatie Jacqueline Hiel/Richard Bral de eerste prijs door het duo Vër- haegen/Wouters in de finale met 1-6 en tweemaal 6-3 terug te wijzen. De finaledag van de Smash Open leverde veel aantrekkelij ke partijen op. Reggy Bun en Koen van de Berg wisten de toe schouwers te boeien met veel rally's en aantrekkelijk snel spel. In de eerste set sleepte Bun er nog een 6-4-winst uit, maar die inspanning moest hij beko pen in de tweede set; 4-6. In de beslissende derde set gaf Bun nog even wat gas bij en dat was teveel voor de dapper strijdende Koen van de Berg: 6-2. In het mannendubbel 5 kregen Alain Hiel en Patrick Vonk wei- SLUISKIL - Raymond van Bar neveld is de grote trekpleister tijdens de Kanaalzone Open in Sluiskil. Het dartstoernooi start op donderdag 22 augustus. Tot het toernooi worden 128 mannen en 32 vrouwen toegela ten. Het toernooi wordt middels hetknock-outsysteem gespeeld. Raymond van Barneveld zal in het toernooi uitkomen tegen de kwartfinalisten bij de mannen en de halvefinalisten bij de vrouwen. Daarna zal hij een de monstratiewedstrijd spelen te gen IJzendijkenaar Jean-Paul van Acker, die de aansluiting met de wereldtop lijkt te gaan maken. Van Acker plaatste zich onlangs voor de World Dart Tro phy, die dit najaar in Utrecht wordt gehouden. nig voeten aan de grond tegen Stephan Buijsse en Maikel van Jole. Buijsse/Van Jole won de fi nale overtuigend in twee sets met 6-3 6-2. In de dubbel 6 gin gen Franse/Van Goethem sim pel met 6-4 6-1 langs het koppel De Schepper/De Vries. De com binatie David/Bauwens deden het uitstekend in het gemengd- dubbel 6. Ze hielden in de finale de zenuwen goed in bedwang en gaven daardoor Blanckaert en Misseghers weinig kansen. Daardoor kwamen David en Bauwens eenvoudig aan de 6-2 6-3-winst. Tennis SintJansteen. Smash Open. VE1 A van Goethem-M. Dreesmann 6-2 4-6 6-1. VD 7: Lammens/Vlaeminck-Van Dam- me/Smet 2-6 6-3 6-3 ME 3-4: R. van Re- mortel-T. Huis 6-2 6-4. ME 5: R. Bun-K. van de Berg 6-4 4-6 6-2. ME 6: K. de Vries-B. Verscheure wo. ME 7: S. Ver- straeten-H. van Dorsselaer 6-3 6-4. MD 5: Buijsse/Van Jole-Hiel/Vonk 6-3 6-2. MD 6: Franse/Van Goethem-De Schep per/De Vries 6-4 6-1 MD 7. De Saegher /Seghers-Nachtegael/Nanna 2-6 7-6 6-4 GD 3-4: Hiel/Bral-Verhaegen/Wou- ters 1-6 6-3 6-3. GD 6: David/Bauwens -Blanckaert/Misseghers 6-2 6-3. GD 7 Wentzler/Kegels-Kesel/Mariman 6-2 6-4. IJzendijke. Tiola Open Finales. VE 3-4: T van den Dikkenberg-I. Leenhouwers 2-6 6-4 6-4. VE 5-6: J de Wit-I. van Overloop 6-3 6-4. VE 7: C. Paridaen-M. Kuijpers 2-6 6-4 6-4. VE 7 35+: A. Steyaert-I. de Bruyckere 4-6 6-4 7-5. VE 8: A Moens-S. de Rechter 3-6 6-3 6-4. VD5-6 35+: Aerssens/Van Overloop-De Clerck- /Vermeire 7-5 6-4 VD 7: Galle/Vervaet -De Gijsel/Van Strien 6-1 6-7 6-4 VD 7 35+: Cauwels/Van Voren-Loonstijn/Ver vaet 6-1 6-3. ME 3-4 Poule: 1. P. Marteijn. ME 5-6: K. Detj-S. van Hulle 6-2 6-4. ME 5-6 35+: H. Riemens-E. de Rijcke 6-1 6-2. ME 7 35+: T. de Sutter-K. de Rooy 6-7 7-5 7-6 ME 7 35+: K. Naes- sens-H. Borghouts7-6 7-6. MD 5-6: Van Hulle/Van Overloop-De Jonge/Van Hul le 2-6 6-3 6-1, MD 5-6 3~5+: De Rij cke/Dutree-Baas/De Jonge 6-1 7-6 MD 7 Freyser/Theunis-Holtslag/Sponselee 0-6 7-5 6-4 MD 7 35+: Goemaere/Naes sens-Brakman/Dons 6-3 7-6. GD 5-6; Kuijpers/De Jonge-Scherbeijn/Meijaard 6-4 6-3. GD 5-6 35+: Van Tiggelen/Van Leeuwen-Van Overloop/Naessens 6-4 4- 6 6-2 GD 7: Daelman/- Sponselee-Van Broekhoven/Van Broek hoven 6-3 6-4 GD 7 35+: Wiersum/Wier- sum-Welvaert/Naessens wo. maandag Dammen SNS Zeeland Open. Opening om 14.30 uur, aansluitend om 15.00 uur aanvang van de eerste ronde. Lokatie: Sportpunt Zeeland aan de Zwembadweg in Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 31