Tweede monsterscore Duiveland Beachvolleybal wordt een absolute hit Virny topfavoriet in damtoernooi Vader en zoon Stange finishen zij aan zij in HZ-schaaktoernooi DFS haalt uit tegen Mevo (0-7), SKNWK verspeelt 4-1-voorsprong Sterk begin Yerseke in bekerstrijd Dubbele cijfers voor Terneuzen Fortis en Swift doen ritme op uitslagen agenda door Peter van Kouteren GOES - Het SNS Open Zeeuws damtoernooi dat vandaag in Goes begint kent ondanks de afwezigheid van ex-wereldkampioen Guntis Valneris en regerend wereld kampioen Alexei Tsjizov een sterk deelnemersveld. Vadim Virny en Mark Podolski schreven ieder een open toer nooi in Nederland op hun naam en zijn in de hoofd groep de belangrijkste kan didaten voor de eindzege. Virny is qua rating op papier de grootste favoriet. Podolsky werd zaterdag in Brunssum winnaar van het open NK. Virny was eerder in Nijmegen de sterkste in een goed bezet toernooi. Aart Walraven, voorzitter van het organiserend comité in Goes, is over zijn eerdere teleur stelling heen en blij met het deelnemersveld. „Van dege nen die wel komen, zijn er toch een paar heel goed in vorm." Walraven heeft op 6 septem ber een gesprek met de we- relddambond FMJD, om te voorkomen dat de overkoe pelende bond in de toekomst opnieuw zonder instemming van de leden plotsklaps een evenement aan de interna tionale kalender toevoegt Walraven, verwijzend naar het toernooi in Siberië, dat het open Zeeuwse in de wie len rijdt: „Ik heb mijn gram daarover geuit, maar de te leurstelling van me afgezet. Ik richt me nu op degenen die wel komen." Gelukkige hand Behalve de twee toernooi- winnaars is ook Zoja Golub- jeva (ex-wereldkampioene bij de vrouwen) van de partij Bovendien werd de in de hoofdgroep ingedeelde Mi- chiel Kloosterziel uit Rijns burg onlangs Nederlands kampioen bij de junioren. Walraven: „Dan heb je een gelukkige hand." Walraven stak acht maanden terug met zijn comitéleden Ad Bouwens uit Aagtekerke, Jaap Verstraete uit Oostka- pelle en Cees de Jonge uit Amsterdam de eerste stek ken voor het toernooi. „We zijn natuurlijk sterk afhan kelijk van ons budget", ver telt hij. „SNS is onze hoofd sponsor. Daarnaast hebben we aan de gemeente Goes (die een garantiesubsidie heeft verstrekt), het Beach hotel en bungalowpark Het Kust licht in Zoutelande en onze adverteerders in het toer- nooiboekje prima co-spon sors. Bovendien verblijven veel deelnemers bij particu lieren in Goes. Ik hoop dat we er nog een jaartje aan vast kunnen plakken." Persoonlijk „Het is een hele klus om zo'n toernooi te organiseren, maar we doen het hartstikke graag. Wij vinden het be langrijk dat de damsport wordt gepromoot. Als je weet wat je te verteren hebt, kun je aan de slag. Ik benader alle deelnemers persoonlijk. Nee, zelfs geen e-mailtje. Ik bel ze op, of leg met de Russen bij voorbeeld contact via hun contactpersoon in Neder land. Het toernooi kent naast de hoofdgroep een zogenoemde Zwitserse groep. In de hoofd groep wordt in twee poules een eerste schifting gemaakt. Zaterdag volgen de finales. In poule A behoren de jonge Arjo Kousemaker en Zeeuws kampioen Cees Rijk tot de deelnemers. In poule B mag de Zeeuwse j eugdspeler Ben nie Provoost ervaring op doen. De eerste acht uit de hoofd groep en de Zwitserse groep strijken een geldprijs op. De winnaar van de hoofdgroep gaat met zevenhonderd euro naar huis. Aart Walraven: ,De winnaar van de Zwitser se groep krijgt bovendien de toezegging dat hij volgend jaar in de hoofdgroep mag meedoen. Dat zal de strijd lust nog verhogen." maandag 12 augustus 2002 door Maurice Steketee j ZIERIKZEE - Duiveland is de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen sterk begonnen. De Oosterlandse liet de eerdere I 7-1-overwinning op Noad'67 volgen door een 8-1-zege op het bezoekende Herkingen. SKN WK verspeelde tegen Chrislan- dia een 4-1-voorsprong. Duiveland - Herkingen 8-1: Duiveland had geen kind aan Herkingen. Bij rust leidde de kersverse zaterdag-derdeklas ser al met 6-0 door treffers van Ronald Zwager (3x), Lex Zwang (2x) en Barry Steen- poorte. Na de pauze konden de bezoekers nog wel wat terug doen door een te korte terug speelbal af te straffen, maar op nieuw Zwang en Steenpoorte VLISSINGEN - Yerseke heeft een eerste stap gezet richting de tweede ronde van het beker toernooi. In poule 8, waarin ook nog Kruiningen en Zaamslag uitkomen, werd de eerste wed strijd gewonnen. Op eigen veld werd het tegen Hontenisse 4-2. De zaterdag-derdeklasser was vooral in de eerste helft de bete re ploeg en de 1-0-voorsprong (treffer Padden van de Water) was dikverdiend. Na de pauze ging de sportieve wedstrijd veel meer gelijk op. Yerseke kwam na een uur op 2-0 via Bart van Steveninck. Alain Joos zorgde zes minuten later voor de aan sluitingstreffer. De overwinning van de thuis ploeg kwam echter nooit in ge vaar, omdat snel daarna Van Steveninck voor 3-1 zorgde. Christiaan van der Jagt liet acht minuten voor tijd uit de re bound de 4-1 aantekenen. Vlak voor tijd benutte Edward Tiele- maneen strafschop: 4-2. maakten er vervolgens nog 8-1 van. Mevo - DFS 0-7: De bezoekers uit Burgh-Haamstede waren duidelijk een maatje te groot voor Mevo. Bij rust was het duel al beslist door doelpunten van Anco van der Linde (2x), Tom Minnaar en Mariko Rouw. Ook na rust had Mevo weinig in te brengen. Via treffers van Jeroen Grefkens, René Brussé en Arco Dekker liep DFS eenvoudig verder uit naar 0-7. SKNWK - Chrislandia 4-4: In een aantrekkelijk duel was SKNWK lange tijd de betere ploeg. Nieuwkomer Maarten Padmos opende de score voor de thuisclub en via Ronald van Vossen werd het al snel 2-0. Chrislandia kwam daarna terug tot 2-1maar Emiel Kuijten ver grootte de marge voor rust nog tot 3-1Na rust liep het een stuk minder bij SKNWK Via Leon Goedegebuure werd het nog wel 4-1maar daarna was het Chris landia dat de klok sloeg en zich op gelijke hoogte knokte. De Meeuwen-Wïssenkerke 11-1: Tot aan de rust kon Wis- senkerke het tempo van De Meeuwen nog aardig bijbenen. Maar vooral in de tweede helft werd de zaterdag-vierdeklasser overlopen dooreen sterk combi nerend De Meeuwen. Martijn Hengst (4x), Robert van der Graaf (2x), Wilco Dingemanse, Arnold Krijger, Patrick Koppe- jan, Michiel Brouwer en Lenn- art Bommeljé verzorgden de productie van de thuisclub. Robbin Moreauw redde de eer voor Wissenkerke. Arnemuiden-NSW 3-4: Arne- muiden en NSW schotelden het publiek een aantrekkelijk duel voor. Bij rust leidden de bezoe kers met 3-1 door treffers van Karei Snijders (2x) en Corno Langerak. Kees Davidse scoor de voor de thuisclub. Na de pau ze kwam Arnemuiden terug in de wedstrijd door opnieuw Da vidse en Marinus Baas. William van de Giessen maakte het vier de doepunt voor NSW en be sliste daarmee de wedstrijd. Serooskerke-Walcheren 2-2: Al na vijf minuten keek Seroosker ke tegen een achterstand aan Duiveland (lichte sokken) had zaterdag geen kind aan Herkingen. door een eigen doelpunt. Hal verwege de eerste helft bracht Anthonie Poppe beide partijen in evenwicht. Tien minuten la ter kwam Walcheren opnieuw op voorsprong door een treffer van Vincent de Rijke, maar nog voor rust kwam Serooskerke langszij via Eric van Middel koop. In de tweede helft had de thuisclub nog wel een licht overwicht, maar doelpunten le verde dit niet op. Rillandia-Veere 2-0: In een ge- lijkopgaand duel nam Rillanda voor rust de leiding door een doelpunt van Arjan Koopmans. Ook in de tweede helft waren beide ploegen aan elkaar ge waagd, maar het was opnieuw Rillandia dat scoorde, ditmaal via Hakam Didi. ZPR'84-GPC 3-0: GPC keek bij rust al tegen een 3-0-achter- stand aan door doelpunten van Ronald de Martelare (2x) en Pe ter van Meer. Krabbendijke-Volharding 4-0: Voor rust kwam de thuisclub op een 2-0 voorsprong via Steven Constandse en Ardjan Verburg. Na rust miste de zaterdag-vier deklasser veel kansen en hield Volharding de schade beperkt. Alleen Arj an Lobbezo en Marcel Moerland vonden het nog. 's-Heer Arendskerke-Hoeven 3-1: 's-Heer Arendskerke sprong slordig met de kansen om, maar kwam voor de rust toch op voorsprong door een treffer van Marco Goedegebure. Diezelfde speler maakte er na een halfuur in de tweede helft vanaf elf meter ook 2-0 van. Er ik de Pijpe bracht de Braban ders nog wel terug tot 2-1, maar één mi nuut later bepaalde Jan van de Klooster de eindstand op 3-1. Wolfaartsdijk-Kloetinge 2 3-3: Vlak na rust kwamen de reser ves van Kloetinge op 0-1 door een kopbal van Jimmy Nieuw- dorp. Nog in dezelfde minuut tekende Dennis Schipper voor de gelijkmaker. Via Jaap Esser en Niels Lodewijk liep Kloetin ge uit naar 1-3. Maar door twee doelpunten van Arnold van Ge- merden kwam Wolf aartsdijk verdiend langszij Wemeldinge-Kruiningen 0-6: Zaterdag-vierdeklasser Wemel- dinge had weinig in te brengen tegen het een klasse hoger spe lende Kruiningen. Bij rust was het 2-0 door doelpunten van Ar no van de Berge en Edwin van Houte. Na rust liep Kruiningen eenvoudig uit naar 0-6. Jordan van Langevelde, Adriaan van de foto Marijke Folkertsma Plasse, Edwin Arens en Sjoerd Stoffels zorgden voor de tref fers. Domburg-Luctor'88 8-1: In de eerste helft kwam Domburg al snel op een 3-0-voorsprong. Luctor'88 kon voor rust nog wel wat terug doen via Serge de Blaeij, maar na rust werd de ploeg uit Heinkenszand overlo pen door een sterk Domburg. De doelpunten voor Domburg kwamen van Chiel Maranus (3x), Johan van den Berg (2x), Koen Minderhoud, Patrick Pro voost en Wilco van Eijzeren. MOC'17-Zeeland Sport 1-2: MOC'17 kwam voor rust op voorsprong via Visser. Na rust hadden de Vlissingers het betere van het spel. Eerst maakte Ru ben de Keizer gelijk en via Eric- Jaan Baas pakte Zeeland Sport zelfs de volle winst. TERNEUZEN - Na de 0-1-ne- derlaag tegen de beloften van KSK Beveren en het 2-2-gelijk- spel tegen Zaamslag mocht Ter- neuzen zaterdagavond zijn eerste overwinning in de voor bereiding op het nieuwe seizoen begroeten. Het werd er één met dubbele cijfers: op eigen veld versloeg de hoofdklasser het Bossche RKJVV met 10-0. Terneuzen begon aan het oefen duel met RKJW nog zonder Geert de Poorter, Erik de Koeij- er en Dominique Verlinde, maar had weinig moeite om vlot af te rekenen met de zwakke tegen stander. Binnen tien minuten was het al 2-0 en daarna werd de score in de eerste helft verder uitge bouwd tot 5-0. Na de hervatting (toen Jordy Bakker, Ronald van Sliedregt, Randy Lauret en Remco van Leeuwen de plaat sen ingenomen hadden van Ste fan Saey, Jacky Lambert, Hu- bert van den Hemel en Dennis de Kraker) werden daar nog eens vijf treffers aan toege voegd. Stefan Saey scoorde drie keer, Ronald van Sliedregt en Mike But elk tweemaal. De ove rige doelpunten kwamen op naam van Williams Benoit Moukoko (strafschop), Jacky Lambert en Jordy Bakker. VLISSINGEN - In de aanloop naar de competitie veldkorfbal, die 31 augustus begint, werkten tal van Zeeuwse ploegen een oe fenduel af. Fortis-Swift en Tjo- ba-Kwik waren zaterdag de openingsnummers. Fortis- Swift eindigde in 14-5 voor de thuisploeg, Tjoba bleef tegen de Antwerpse ereklasser met 15-15 knap overeind. Tot voor kort was Fortis-Swift voor spelers en publiek een beladen derby, maar dat is ver leden tijd. Gelet op het klasse- verschil (Fortis is overgangs klassen Swift op het veld tweedeklasser) is dat ook niet zo verwonderlijk. De 14-5-over- winning van Fortis in het oefen duel was dan ook normaal. Eersteklasser Tjoba, evenals vorig seizoen weer gastheer voor ereklasser Kwik uit Ant werpen, begon de oefencam pagne uitstekend. Coach Wilko Fokke, die de coaching van Han Verbeke heeft overgenomen, moest in deze wedstrijd Jolanda Kole en Mark-Peter van de Meer nog missen (vakantie), maar had in Jojanneke Fokke, Marcel de Dreu en Robert van Schaik goede vervangers. Vijftienhonderd deelnemers werken zich in Vrouwenpolder in het zweet door Ron de Waal VROUWENPOLDER - Dat het beachvolleybal in Nederland geweldig aan populariteit aan het winnen is, werd het afgelo pen weekeinde opnieuw bewe zen op het strand van Breezand bij Vrouwenpolder. Uit alle windstreken waren de beste spelers van het land op het laatste plaatsingstoernooi voor het finaleweekeinde, vol gende week in Scheveningen, afgekomen. En allemaal met hetzelfde doel: gekroond wor den tot Queen of King of the Beach. Met een grote glimlach op zijn gezicht stond Jaap Vos de ver schillende wedstrijden te aan schouwen. „Beachvolleybal wordt een absolute hit", zei de speaker van het Lipton Ice Tea Beachvolleybaltoernooi toen hij een blik wierp over de ruim zeventig velden die waren uitgezet bij Breezand. Zo'n vijftienhonderd spelers en speelsters, waarvan bijna 99 procent op een recreatief ni veau, werkten zich in het mulle zand in het zweet. Voor een klein gedeelte was het echter pure ernst. De beste zes tien vrouwen en mannen van het land streden de afgelopen tijd in een cyclus van zes toer nooien om de individuele titel Queen of King of the Beach. „Iedereen speelt op zo'n toer nooi driemaal in een steeds wisselende samenstelling", legde Vos uit. „De hele opzet is om zoveel mogelijk punten te verzamelen om uiteindelijk bij de beste acht aan de halve fina le te mogen beginnen. Aan staande zondag gaan daarvan de beste vier weer strijden om de hoofdprijs", zei Vos, die de formule typeert als het alter natief voor de Masters. Veelzijdig De spelers die zich in Scheve ningen met elkaar mogen me ten, kunnen zich daar een aar dig financieel gewin mee verschaffen. Voor de Queen of the Beach ligt een som van tweeduizend euro te wachten, terwijl voor de mannelijke te genhanger nog duizend euro meer in het verschiet ligt. „Maar dat zijn dan individueel wel de allerbeste beachvolley- ballers van het land. Voor een speler die nooit met z'n oor spronkelijke partner speelt, en Valesca van Dijk (links) brengt haar tegenstandsters Fannv Lafeber en Thecla Veldhuizen (rechts) in de problemen. foto Ruben Oreel dus verschrikkelijk veelzijdig moet zijn, mag best iets klaar liggen", aldus Vos. Dat de formule aanslaat werd onderstreept door Richard Ra demaker uit Doetinchem. Het twintigjarige lid van de beach- volleybalselectie van Jong Oranje durfde zelfs te stellen dat hij zijn activiteiten bij ere- divisionist Nefit/Orion in de zaal niet de voorkeur geeft. „Op 4 september speel ik nog een World Tour op Mallorca en dan is de voorbereiding op het zaalseizoen al begonnen. Ik heb goede afspraken met mijn trainer gemaakt, maar ideaal voor het team is het natuurlijk niet", wist Rademaker. Toch weet het talent uit Doe tinchem als geen ander dat zijn activiteiten op het zand hem alleen maar voordelen geven als hij de zaal weer moet op zoeken. „Je moet ontzettend veelzijdig zijn, omdat je in het zand natuurlijk veel minder plaatsgebonden bent. Er wor den zoveel meer facetten aan gesproken dan in de zaal, dus dat is alleen maar voordelig." Wanneer Rademaker een spon sor weet te strikken die hem ook een volledig winterpro- gramma kan laten afwerken, is de kans zeker aanwezig dat het lid van Jong Oranje zich uit sluitend gaat storten op het beachgebeuren. „In Brazilië, Zuid-Afrika en Amerika zijn genoeg wedstrijden, maar het kost veel geld om daaraan deel te nemen." Dat Rademaker mogelijkhe den heeft om tot de internatio nale top door te breken, bewees hij vorige op het WK voor juni oren op Sicilië, toen hij aan de zijde van zijn tweelingbroer Roland tot een vijfde plaats reikte. Of Rademaker in Vrou wenpolder voldoende punten had verzameld om door te dringen tot de halve finale in Scheveningen, liet hij nog even in het midden. „Het zal een dubbeltje op zijn kant worden", sprak hij twijfelach tig- Verre trips Ook Thecla Veldhuizen, één van de vrouwelijke toppers uit het Drentse Dwingelo, sprak haar twijfels uit over haar deelname in Scheveningen. „Helaas heb ik door een bles sure een wedstrijd gemist, waardoor ik waarschijnlijk te weinig punten heb", zei Veld huizen, die om dezelfde reden als Richard Rademaker ook weer aan de zaalcompetitie deel gaat nemen. „Een sponsor voor die verre trips vind je niet zomaar, en om in de winter al leen maar te trainen, dat zie ik niet zo zitten." Enkele spelers in het circuit zijn ondanks het eventueel ontbreken van voldoende pun ten echter al wel verzekerd van een finaleplek in Schevenin gen. „Sander Mulder en Ri chard de Kogel, die zich al eens tot King lieten kronen in de af gelopen twee edities, en Rebec ca Kadijk en Marit Leenstra krijgen zonodig een wild card", liet Jaap Vos al op voor hand weten. van onze sportredactie VLISSINGEN - Sven en Wim Stange hebben het Hogeschool Zeeland schaaktoernooi giste ren zij aan zij afgesloten. De va der en zoon uit Burgh-Haamste de sloten het toernooi af met een score van vijf punten uit negen wedstrijden. Maar die scores kwamen op zeer verschillende manieren tot stand. Zoon Sven had de sterkste start, vader Wim had een ijzersterke middenstuk en het slot was weer voor Sven. De tweede ronde was voor de 'Stanges' wellicht het meest memorabel. Sven trof de sterke Rus Posazhennikov en hield deze speler (met 200 rankingpunten meer achter zijn naam) zeer knap op een remise. Op hetzelfde moment speelde Wim tegen grootmeester en de ui teindel i j ke winnaar Friso Nij - boer. Het was vanzelfsprekend geen schande dat Wim verloor, maar het betekende meteen een om mekeer in zijn toernooi. Hij speelde eerst remise tegen Goverde en won toen driemaal op rij, van De Morree, Sparre- boom en Ammerlaan. Daardoor steeg hij met stip op de ranglijst en trof de internationaal mees ter Jan Werle, die in de zevende ronde te sterk bleek. Het toernooi van Sven verliep Bridge Burgh-Haamstede. Bridgekring'68. Groep rood: 1. Hr. Karstens - Gedrojo 65.28%, 2. Hr. Oosters - v. Went 59.72%, 3 Ep Kuipers 55 21%. 4. Hr.v.d Wekken (R) - Exoo 54 86%, 5. Ds v d. Berg (C) Roskam 54.51%, 5 Mv. Lansdorp - Hr. Zuidmeer 54.51%, 7. Hr Ponsie - v. Al phen 51 39%, 8. Ep. Veenema 50.35%, 9. Hr. Blonk - Boele 48.61%, 10. Hr. Krowin- kel - Verheul 46.88%, 11. Ds Lievense - Tuinman 46.18%, 12. Hr. Berggren - Mv. Brinckman 45.83%, 13. Ds. Deïst - v. Oeveren 34.72%, 14. Ep. de Jong 31.94%. Groep blauw: 1 Hr. v.d. Sluis - Mv. Fok ker 64.00%, 2 Ep. v. Schie 57.08%, 3. Hr. Killan - Mv. Oosters 54.00%, 4. Ep. Bek kens 53.50%, 5. Hr v.d. Dool - Mv. Peters 52.92%, 6. Ds. v Wanrooy - Hegge 52.08%, 7. Ep. Heeres 51.67%, 8 Ep. Zim merman 51.00%, 9. Hr. Du-Buf - Mv. Udo 50.00%, 10. Ep. v.d. Berge 49.58%, 11. Ep Dijkstra 45.50%, 12. Ds. Kleyn - Reyon 36.00%, 13. Ds. Glimmerveen - Kruit 33.33%. Groep groen; 1. Hr. Coppoolse - Schubert 64 58%, 2. Ds v. Alphen - Ponsie 58.33%, 3. Hr. Boot - Mv v. Geesbergen 55.00%, 4 een stuk regelmatiger. Hij speel de vier keer remise, won drie keer en verloor slechts twee maal (van de vrouwen-meester en het Zeeuwse talent Koen Leenhouts). Ook zijn remise, gisteren op de slotdag, tegen Mark de Waal (tegenwoordig wonend in Middelburg) met een rating van ruim 2300, was een prestatie om bij te schrijven. Wim Stange - Friso Nijboer, 5 au gustus 2002, tweede ronde. I.d4 Pf6, 2.c4 g6, 3.g3 Lg7, 4.Lg2 0- 0, 5Pf3 d6, 6.0-0 Pc6, 7.Pc3 Tb8, 8.h3a6, 9.a4Pa5,10.Pd2 Pd7, ll.e3 c5, 12.dS Pb6, 13.De2 e6, 14.Dd3 exd5, 15.cxd5 c4, 16. Dc2 Ld7, 17.Tel Tc8,18.Kh2Le8,19.Ta3Pd7, 20.Lfl f5, 21.Dbl LJ7, 22x4 b5, 23.axb5 axb5, 24.Pxb5 Db6, 25.Pxd6 Dxd6, 26.Dal Db6, 27.Kgl Tc5 0-1. Posazhennikov - Sven Stange, 5 au gustus 2002, tweede ronde. 1x4 e5, 2.P/3 Pf6, 3.Pxe5 d6, 4.Pf3 Pxe4, 5.d3 Pf6, 6.d4 d5, 7.Ld3 Ld6, 8.0-0 0-0, 9 Lg5 Lg4, 10 Pbd2 Pbd7. II.c3 c6, 12.Dc2 Dc7, 13.h3 Lh5. 14.Tfel Tfe8, 15 Ph4 Tad8. 16.P/5 Lf8. 17.b4 Txel+, 18.Txel Te8. 19 Txe8 Pxe8. 20.g4 Lg6, 21.P/3 Lxf5, 22.Lxf5 g6, 23.Ld3 65, 24x4 a6. 25.Dxa2 Dc8, 26x5 Pg7, 27.De2 Pe6, 28.1A2 Ld6, 29 Pe5 Pdf8. 30.D/3 Dc7, 31.D/6 Lxe5, 32.Dxe5 Dxe5, 33.dxe5 g5, 34.L/5 Pg6. 35.Lxg6 fxg6, 36.Kg2 h6, 37.Kg3 Kg7, 38 h4 Kf7. 39.hxg5 hxg5, 40.Le3 Ke7, 41.Kf3 remise pagina 18: Gyimesi grijpt naast de beker Ep. v. Duin 54.17%, 4 Ds. Hogerheijde - v.d. Wekken 54.17%, 6. Ds. d. Both - Hof stede 53.75%, 7. Ep. Stokla 51.25%, 8. Ep Leeflang 49.17%, 9. Ep. Heyboer 46.67%, 10. Ep Stouten 42.92%, 11. Ds. Prins -Ge- schiere 35.83%, 12. Ds. v. As - Boom 34 17% Groep wit: 1 Hr. Lansdorp - Schutte 64 58%, 2. Ds. Slager - v. Wingerden (A) 60.83%, 3 Hr. Hegge - v. Wanrooy 58.33%, 4. Ds Flohil - Viergever 57.08%, 5. Ds. v.d. Duijn - Henderson 55.83%, 6 Hr. v. Eek - Mv. d. Feyter 52.08%, 7. Ep. v Boxtel 48.75%, 8. Ep. v. Drie 45.00%, 9. Ds. Kromhout v.d. Meer - v.d. Stolpe 43.33%, 10. Hr. Bekman - Quik 37,08%, 12. Ep. Verdonk 35.00%. maandag Dammen SNS Zeeland Open Opening om 14.30 uur, aansluitend om 15,00 uur aanvang van de eerste ronde Locatie: Sportpunt Zeeland aan de Zwembadweg in Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 25