PERSONEEL I n de Groot-de Kam ^sr uitvaartver zorg i ng Ben de Graaff MULTRASHIP PZC Financiële Administratie Word verkoper bij Ben de Graaff! Wat doet het Nationaal Reumafonds? Filiaalleidster Witte PrOtOnSecurity W15 Een flexibele kijk op vast werk tempo-team r~ l ZOEKT CREATIEF TALENT De verkopers van Ben de Graaff houden ons graag bezig. verkoper (m/v) tapijt&parket TOWAGE SALVAGE OFFSHORE SERVICES SCHIPPERS KAPITEINS 1E STUURMANNEN 0 Witteveen is voor haar filiaal in Vlissingen op zoek naar een: met commerciële instelling Een goede filiaalleidster voelt aan hoe een klant benaderd wil worden en speelt hierop in. En dat geeft aan hoe wij bij Witteveen tegen onze klanten aankijken. U bent verantwoordelijk voor het openen en sluiten van de winkel. U maakt de indeling voor de personele bezetting en zorgt ervoor dat de winkel er netjes uitziet. Daar komen wat admi nistratieve taken bij kijken. Kortom, u bent degene die het filiaal draaiende houdt. Het is belangrijk, dat u feeling heeft voor kwaliteit, kleur en mode. Een commerciële instelling spreekt voor zich. Opleiding speelt niet zo'n grote rol. Veel meer waarde hechten wij aan de combinatie opleiding en (levens)ervaring. Daarom gaan onze gedachten uit naar iemand van een jaar of veertig, vijftig die weer 'lucht' heeft om een leuke taak op te pakken. Het is een functie voor 38 uur, maar 32 uur is bespreekbaar. veen Interesse? Richt dan uw schriftelijke reactie met curriculum vitae, binnen twee weken na het verschijnen van deze adver tentie, aan Witteveen mode B.V., afdeling Personeelszaken, t.a.v. Antoinette Dekker, Postbus 123, 3990 DC Houten. U kunt ook e-mailen naar dekker.witteveen@euretco.net. Indien u eerst meer informatie wenst kunt u contact met haar opnemen op telefoonnummer (030) 6 34 94 22 of de internetsite van Euretco bekijken op www.euretco.com. Witteveen is een succesvolle en sterk groeiende damesmodeketen en een business-unit van de Euretco-groep. In de ±65 filialen verspreid over geheel Nederland verkopen wij comfortabele en stijlvolle kleding zaterdag 10 augustus 2002 Zoekt: Beveiligingsmedewerkers (m/v) Werkgebied: Rotterdam-Rijnmond; West-Brabant; Zeeland. Functie-eisen: Diploma Algemeen; Beveiligingsmedewerker (ABM); In het bezit van rijbewijs B. Eigenschappen: Goede communicatieve vaardigheden; Flexibele instelling; Klantgerichtheid; Veel lef. Stuur uw schriftelijke sollicitatie naar: Proton Security t.a.v. mevrouw L. Overbeeke Meekrapstraat 8 4451 AM Heinkenszand Valerius school Wijngaardstraat 8,4351 AP Veere. Tel: 0118-506021 zoekt een enthousiaste leerkracht voor 0,8 fte in de bovenbouw) Het nieuwe schoolgebouw (sinds 2001) ligt in de monumentale kern van Veere. De school telt ±80 leerlingen verdeeld over 4 combinatiegroepen. We zoeken iemand, die: enthousiast, flexibel en gemotiveerd is. affiniteit heeft met combinatiegroepen en met oudere kinderen. bereid is gedifferentieerd onderwijs te geven, onderwijs benadert vanuit een christelijke levensovertuiging. Informatie: Ruud van Leerzem (directeur) 0118-637366. Brieven met CV (vóór 26 augustus) aan: Ruud van Leerzem, Kinderdijk 6,4331 HG Middelburg. Tempo-Team Projecten is een label van Tempo-Team dat zich richt op het detacheren van gespecialiseerd personeel ten behoeve van uitvoeringsorganisaties in de sociale zekerheid en gemeenten. Met name gemeentelijke sociale diensten vormen de doelgroep. Voor diverse gemeentelijke sociale diensten in West-Brabant en Zeeland zoeken wij: Startende bijstandsconsulenten (m/v) je behandelt aanvragen in het kader van de Abw en aanverwante regelingen. Tevens verstrek je informatie en geef je voorlichting over bovenstaande wet ten en indien nodig verwijs je door naar andere welzijnsinstellingen. Ook het vemchten van (periodieke) hercontroles en arbeidsmarkttoeleiding behoort tot de werkzaamheden. Je beschikt over een afgeronde hbo- of academische opleiding, uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een goed ontwikkeld analytisch vermogen. Je hebt affiniteit met de doelgroep en bent geïnteresseerd in de ontwikkelingen in de Sociale Zekerheid. Je bent flexibel en bereid om in het werkgebied van West-Brabant en Zeeland bij opdrachtgevers te werken. Je start op 30 september 2002 met de cursus. Na een theoriegedeelte van 27 dagdelen volgt een stage van vier tot zes weken. Als je de cursus en stage hebt afgerond, word je gedetacheerd bij een Gemeentelijke Sociale Dienst in de regio. Ervaren bijstandsconsulenten (m/v) Tevens zoeken wij bijstandsconsulenten met ervaring binnen het werkveld, Je beschikt over dezelfde eigenschappen die nodig zijn voor de functie van startende bijstandsconsulenten en bent minimaal 24 uur per week beschikbaar Je wordt gedetacheerd via Tempo-Team Projecten. Tempo-Team Projecten biedt goede toekomstmogelijkheden, vakgerichte opleidingen en intensieve begeleiding. Heb je interesse in één van de bovenstaande vacatures? Schrijf dan een sollicitatiebrief met motivatie en cv naarTempo-Team Projecten, Nieuwe Ginnekenstraat 38,4811 NS in Breda. Je kunt je brief richten aan mevrouw L Kloosterman-Durinck of email naar lian.kloosterman.durinck@tempo-team.nl. Voor meer informatie kun je bellen (076) 533 06 40. www.tempo-team.nl PROJECTEN De Koninklijke Hollestelle Groep is gevestigd in een schitterende behuizing op het industrieterrein de Poel II in Goes. Naast Hollestelle Kranentechniek BV maken Hollestelle Konstruktie BV en Hollestelle Handel BV deel uit van de Koninklijke Hollestelle Groep. In totaal zijn ruim 80 mensen bij het bedrijf werkzaam. Wij zijn wij per direct op zoek naar een medewerk(st)er Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste medewerk(st)er die beschikt over: Boekhoudkundige ervaring; Kennis van Excel; Stressbestendigheid, accuratesse, teamgeest en zelfstandigheid; Mbo niveau; Praktijkdiploma Boekhouden, MBA of studerend hiervoor. Tot de taken behoren alle voorkomende boekhoudkundige werkzaamheden en het beheer over de verzekerings portefeuille. Tevens ondersteunt u de administrateur m.b.t. het maken van financiële rapportages. Het betreft een fulltime functie. Geïnteresseerd in deze veelzijdige, afwisselende nieuwe functief Dan verzoeken wij u uw sollicitatie met uitgebreide c.v. te richten aan de Koninklijke Hollestelle Groep, t.a.v. mevr. H.C. Trouw, afdeling personeelszaken. f Mij I er"""" a AMUNDSENWEG 10 POSTBUS 62 4460 AB GOES TEL 0113-27.77.77 FAX 0113-27.77.75 E-MAIL trouw@hollestelle.nl ACQUISITIE WORDT NIET OP PRIJS GESTELD GEKROONDE TECHNIEK SINDS Als uitvaartverzorging is de Groot-de Kam al jaren koploper op het gebied van de persoonlijke uitvoering van de uitvaart. Oor hebben voor de persoonlijke wensen die de overledene had en het correct uitvoeren daarvan is ons streven. Tenslotte is er op het gebied van de uitvaart de laatste jaren veel veranderd, wat tot gevolg heeft dat men met creatieve en originele ideeën een uitvaart een persoonlijke tint kan geven. Zodoende hebben wij gemerkt dat er veel originali teit en creativiteit is onder de mensen. We willen hierop inspelen d.m.v. een originaliteitswedstrijd. Hoe zou u een onderwerp als uitvaart, rouwproeces of afscheid vorm geven? Is dat in de vorm van een gedicht, een foto of een illustratie? Of liever iets tastbaars, zoals een beeld of een gedenkmonument (in tekening of op schaal)? Misschien geeft u de voorkeur aan speciaal ontworpen kleding of een be paald motief in de kistbekleding. De uitwerking is geheel vrij en iedereen kan meedoen. Inzendingen zullen op onze open dag van 28 sep tember a.s. tentoongesteld worden. Op die manier willen wij laten blijken dat er tegenwoordig meer mogelijk is dan vroeger. De 3 meest creatieve en originele inzendingen zullen worden beloond met een prijs. Tevens zal op de open dag een publieks prijs uitgereikt worden. Meer informatie is te verkrijgen via Alexander de Groot op telefoonnummer 06-25171998 en via on ze website www.degrootdekam.nl. Uiterlijke inzend- datum is 20 september a.s. OPEN DAG: ZATERDAG 28 SEPTEMBER A.S. VAN 1 0.00 TOT 1 7.00 UUR Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg, tel. 01 1 8-61 2868 Werken als verkoper bij Ben de Graaff is zo gek nog niet. Geen dag is hetzelfde. En geen klant is hetzelfde. Je streeft er naar om, klant- en service- gericht, verkopen te realiseren waardoor je collega's weer op pad kunnen. Want nieuwe vloerbedekking of nieuw parket, nieuwe gordijnen of een Oosters tapijt: het huis wordt weer een stukje mooier. Natuurlijk wil jij ook gevarieerd werk. Ben je een verkoper met een professio nele en positieve instelling, dan is er altijd plaats bij Ben de Graaff. Wil je het vak van verkoper graag leren, dan krijg je intern een goede opleiding. Ben de Graaff biedt je veel verantwoordelijkheid in een leuk team. Dus, solliciteer bij Ben de Graaff voor een baan die het echte verschil maakt! Ben de Graaff zoekt voor het filiaal Vlissingen een Wil je meer weten over deze gevarieerde baan? Bel dan eens met de heer H. Sulkers 0118-418414 en maak eens een afspraak voor een goed gesprek. Ons adres is: Koudekerkseweg 9, 4382 EA Vlissingen. Kijk ook op www.bendegraaff.nl Echte vakmensen. Je ziet 't verschil. Multraship is een internationaal opererend sleepvaart- en bergingsbedrijf, actief in haven-, kust- en zeesleepdienst, hulpverlening, dienstverlening ten behoeve van overheid, aannemers, offshore-industrie en binnenvaart. Wij zijn i.v.m. diverse nieuwe projecten en uitbreiding van onze werkzaamheden op zoek naar: voor onze door waterjets aangedreven communicatievaartuigen U bent in het bezit van een Groot Vaarbewijs en bij voorkeur van een geldig STCW '95 30 mijls vaarbevoegdheid en heeft ervaring op dit soort vaartuigen of bent bereid een scholing te onder gaan. U zult ingezet worden ten behoeve van het project Wrakopruiming Westerschelde. voor onze sleepboten. U bent in het bezit van een geldig STCW '95 vaarbevoegdheid en u heeft aantoonbare erva ring in de zee(sleep)vaart. Voor alle functies geldt: U houdt van aanpakken en bent flexibel. Wij bieden een aantrekkelijk salaris en goede aanvullende arbeidsvoorwaarden. Bent u de juiste persoon voor een van deze uitdagende en afwisselende functies, stuur dan een schriftelijke sollicitatie met C.V. vóór 20 augustus a.s. naar MULTRASHIP TOWAGE SALVAGE T.a.v. Mevr. J.S. Nuijten-Muller Scheldekade 48, 4531 EH Terneuzen jnuijten@multraship.nl www.multraship.nl Wij geven veel steun aan het wetenschappelijk onderzoek. Ruim 70% van het wetenschap pelijk onderzoek in Nederland wordt gefinancierd door het Na tionaal Reumafonds, wat alleen mogelijk is door uw giften, want de overheid geeft ons geen sub sidie. Helaas is het nog steeds niet mogelijk om reuma echt te genezen. Toch is de afgelopen decennia veel verbeterd. Zo ko men tegenwoordig steeds min der reumapatiënten in een rol stoel terecht, dankzij betere me dicatie en nieuwe behandelin gen op het gebied van fysiothe rapie, ergotherapie en orthope die. Ook zijn er medicijnen ont wikkeld die patiënten mobiel houden. Die pijn en beschadi ging aan gewrichten voorko men. Er worden hoge verwach tingen gekoesterd van de nieuw ste golf medicijnen, de zoge naamde biologicals, antistoffen werkzaam tegen eiwitten die ge wrichtsontsteking veroorzaken. Ook in de reumahirurgie is grote vooruitgang geboekt. Naast de vele initiatieven waar mee wij patiënten helpen, zoals aangepaste vakanties, individue le hulp en het financieel steunen van meer dan 100 reumapatiën tenverenigingen, besteden wij veel aandacht aan het weten schappelijk onderzoek. Toch blijft reuma nog altijd volksziek te nummer 1. Steun de reumabestrij- ding! Giro 324, Amsterdam. Nationaal Reumafonds Voor vragen over (Leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 www.reumafonds.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 45