W l&M Vedior PZC Voor een ander zoek je ook de ideale werkplek PEDAGOGISCH MEDEWERK(ST)ERS VOOR DE NASCHOOLSE OPVANG VOOR 20-27 UUR EEN PEDAGOGISCH MEDEWERK(ST)ER VOOR DE NASCHOOLSE OPVANG VOOR 13 -23 UUR Aankomende verkopers mv Ervaren verkopers miv We doen mooie dingen in de GGZ.... MEDEWERKER BEGELEIDING M/V G G Z W N B Is dit jouw baan? zaterdag 10 augustus 2002 Het Vedior-concern behoort tot de mondiale top 3 van dienstverleners op het gebied van uitzenden, detacheren, jobsearch en werving selectie. genoteerde onderneming met wereldwijd meer dan 2.200 vestigingen en ruim 18.000 medewerkers. In Nederland zijn elke dag circa 30.000 llexkrachten via Vedior aan het werk. Vedior is één van de Nederlandse uitzendformules van het concern. Vedior heeft een landeli|ke spreiding met 130 vestigingen. Vedior is voor de vestiging in Middelburg op zoek naar een fulltime (m/v): Consulent die in staat is de perfecte match te maken tussen de talenten van de flexkracht en de wensen van de opdrachtgever. Het profiel Als consulent heb je een spilfunctie binnen de Vedior-organisatie. Je houdt van commerciële uitdagingen en hebt een zakelijke, dienstverlenende instelling. Personele vraagstukken van bedrijven in de regio hebben jouw interesse. Acquisitie, relatie beheer en personeelsmanagement vormen dan ook een belangrijk onderdeel van jouw functie. Een goed inlevingsvermogen en interesse in de persoon achter de flexkracht zijn daarbij van groot belang. Wij vragen Voor deze functie zoeken wij een kandidaat die beschikt over hbo-werk- en -denk niveau en enige jaren relevante werkervaring, of een mbo-diploma aangevuld met enige werkervaring in de commerciële dienstverlening. Wij bieden Als consulent ben je verantwoordelijk voor jouw eigen portefeuille met bedrijven, gedetacheerden en flexkrachten. Je kunt rekenen op een uitdagende werkomgeving met een open sfeer, waarin veel ruimte is voor eigen inbreng en initiatief. Wij bieden je ruime mogelijkheden om je verder te professionaliseren in jouw vakgebied. Verder kun je goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden tegemoet zien, zoals het volgen van in- en externe opleidingen. Als je interesse hebt in deze veelzijdige functie ontvangen wij graag voor 24 augustus a.s. een korte brief, vergezeld van jouw cv. Stuur je sollicitatie naar Vedior, t.a.v. Ineke van Dorst, Leijsenhoek 2, 4901 ET Oosterhout. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jaco Stoffels, tel. (0118) 62 38 55. Walcheren kinderopvang KINDEROPVANG WALCHEREN is een organisatie die 30 kinderopvangcentra en het Gastouder project Walcheren beheert. In totaal maken ongeveer 2.000 gezinnen gebruik van de opvang. Kinderopvang is in beweging en de vraag naar kinderopvang groeit. Kinderopvang Walcheren wil voldoen aan de vraag, maar vindt daarnaast een goede kwaliteit van de opvang heel belangrijk. De kinderopvang vindt plaats over heel Walcheren. Staf en management werken vanuit het centraal kantoor te Middelburg Op korte termijn zoeken wij voor verschillende nieuw te starten NSO groepen in Middelburg en Vlissingen. voor een bestaande NSO groep in Vlissingen. Bij de naschoolse opvang worden maximaal 20 kinde ren in de basisschoolleeftijd opgevangen na schooltijd en tijdens de schoolvakanties. De openingstijden van de NSO groepen zijn tijdens schoolweken maandag, dinsdag en donderdag na 14,45 uur en woensdag en vrijdag na 11.30 uur tot 18.00 uur. Tijdens de school vakanties elke dag van 8.00 - 18.00 uur. Wij vragen: Een opleiding op MBO-niveau, bijv. SPW of AB Ervaring in een gelijksoortige functie Goede contactuele vaardigheden - Zelfstandigheid Enthousiasme Creativiteit Affiniteit met de leeftijdsgroep. Wij bieden: Een arbeidsovereenkomst van een halfjaar, bij ge bleken geschiktheid omzetting naar onbepaalde tijd. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Kinderopvang. Salariëring in schaal 9 tot 19, met een maximaal maandsalaris van 1.922,36 (bij 36 uur per week). Informatie over bovenstaande vacature is te verkrijgen bij Erna Ramstijn, regiomanager, tel.nr. 0118-615769. Wij willen de kinderen in een evenwichtig pedagogisch klimaat opvangen en denken dat de samenstelling van de teams hierop van invloed is. Wij verzoeken daarom met name mannelijke en allochtone pedagogisch medewerkers te reageren. Schriftelijke reacties tot uiterlijk 21 augustus 2002 richten aan: Centraal Kantoor Kinderopvang Walcheren t.a.v. sollicitatiecommissie NSO, Meiveldpad 2, 4336 XW Middelburg. Wegens toenemende drukte hebben wij voor onze filialen in Bergen op Zoom, Breda, Etten-Leur, Oosterhout, Rijen, Roosendaal en Zevenbergen, op korte termijn behoefte aan Je hebt onlangs een, bij voorkeur detailhandels of commerciële opleiding afgerond of je hebt noemenswaardige winkelervaring. Je toont veel initiatief en inzet, bent communicatief vaardig en waarschijnlijk tussen de 18 en 25 jaar jong. Je bent een enthousiaste en actieve teamplayer die klantvriendelijkheid hoog in het vaandel heeft staan. Je hebt enigszins affiniteit met elektronische produkten zoals tv's, computers en huishoudelijke artikelen. vacaturecode AV) Je hebt de functie aankomende verkoper goed doorstaan en hebt door deze kennis een goede bekendheid met de elektro-detailhandel en inmiddels een noemenswaardige ervaring opgebouwd. Binnen je huidige of laatste werkkring ben je de uitdaging kwijt en daardoor op zoek naar een jong, dynamisch en groeiend bedrijf, (vacaturecode EV) Geïnteresseerde kandidaten worden een goed basissalaris met uitstekende secundaire voorwaarden en een aantrekkelijk bonusstelsel in het vooruitzicht gesteld. Je kunt bovendien profiteren van een intern opleidingsplan zodat je je eigen toekomst kan bepalen. Heb je interesse7 Zet je motivatie op papier en stuur deze samen met CV en pasfoto naar: Mikro-Electro, Afdeling Personeelszaken Ettenseweg 48, 4706 PB Roosendaal. Onder vermelding van de vacaturecode. bel tel: 0165 598500 Beste service, laagste prijs! Bergen op Zoom. Breda. Oen Bosch. Etten-Leur. Goes. Hulst. Middelburg. Mlddelhamls. Oostburg. Oosterhout. Raamsdonksveer. Roosendaal, Rijen. Schljndel. Tilburg. Terneuzen. Vlissingen, Vught. Waalwijk. Zevenbergen, en Zlerikzee GGZ WNB staat voor Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Noord-Brabant, maar ook voor respect, aandacht en openheid. Geen abstracte begrippen, maar concrete uitgangspunten voor de zorg. GGZ WNB is een eigentijdse instelling voor behandeling en begeleiding van mensen met psychische problemen en psychiatrische stoornissen. Per 1 september 2002 ontstaan er binnen de sector Ouderen op afdeling "De Schans" vacatures voor de functie van (vacaturenummer: VOV/02/081) De vacatures kunnen zowel fulltime als partime worden ingevuld. |A1gemene informatief De Schans is de gesloten klinische afdeling voor opname, crisisinterventie, observatie en kortdurende behandeling van ouderen, omdat ze zich in de thuissituatie, meestal tijdelijk, niet meer kunnen handhaven. Mogelijke problemen waarmee cliënten worden opgenomen zijn: depressie, psychose, ernstige ontreddering door recente levensgebeurtenissen, cognitieve stoornissen (bijv. bij dementie). De diagnostische fase (observatie, onderzoek) varieert van enkele dagen tot vier weken. De behandelfase duurt enkele dagen tot drie maanden. Functie-informatie De werkzaamheden bestaan o.a uit Het observeren van en dagelijkse zorg bieden aan de cliënten op basis van een individueel verpleegplan; Het zorgdragen voor de uitwerking van verpleegkundige activiteiten en organiseren van de zorg voor de individuele cliënt. [Opleidings-eisen Het diploma ZV of Verzorgende IG. [Arbeidsvoorwaarden Het bij de functie van medewerker begeleiding behorende salaris bedraagt minimaal 1468,- en maximaal 2280,- bruto per maand op fulltime basis, overeenkomende met de salarisschaal van functiegroep 40. [Belangstelling Voor inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw C. de Jonge, hoofd afdeling De Schans, telefoon 0164-289300. Uw schriftelijke reactie kunt u tot 30 augustus a.s. richten aan de dienst PO&O, o.v.v. vacaturenummer VOV/02/081 t.a.v. mw. A. Franken, personeelsconsulente. GGZ WNB streeft naar een grotere deelname in het arbeidsproces van medewerktstjers met een allochtone achtergrond en geeft de voorkeur aan deze medewerktst)ers in geval van gelijke geschiktheid. Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Noord-Brabant respect .aandacht, openheid www.ggzwnb.nl Centraal adres GGZ WNB: Postbus 371 4600 AJ Bergen op Zoom T 0164-28 91 00 F. 0164-24 00 46 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Onze opdrachtgever, de Human Capital Group, is een internationaal opererende technische consultancygroep met partners in België, Nederland en Luxemburg. De Human Capital Group is al ruim elf jaar actief in de (petro)chemie, civiele industrie, farmaceutische industrie, informatica, raffinaderijen en de voedingsindustrie. De opdrachtgevers van de Human Capital Group zijn onder meer actief in Antwerpen, Brussel, Vlissingen, Tessenderlo, Moerdijk, Bergen op Zoom, Breda, Rotterdam, Geleen, Maastricht en Roermond. Door toenemende activiteiten is de Human Capital Group dringend op zoek naar meerdere projectme dewerkers (voor bepaalde of onbepaalde tijd): 1. Lead Engineer Mechanical Piping Uw ruime ervaring in industriële pijpleidingprojecten stelt u in staat voorstudies te maken en projecten te controleren en te coördineren voor ontwerp en installatie. U bepaalt welke materialen, diktes en sterktes de pijpleidingen moeten hebben. 2. Civil Structural Steel Engineer U heeft een uitstekende kennis van en ervaring in het berekenen en het ontwerpen van beton- en staalcon structies en funderingen. Bovendien bent u in staat de uitgewerkte ontwerpen te controleren. 3. Process Engineer U bent verantwoordelijk voor de follow-up van het project, de supervisie en de controle van de engineering. U optimaliseert de processen of realiseert een nieuw proces om zodoende een betere kwaliteit en/of een efficiëntere manier van werken na te streven. 4. Safety Supervisor U bent verantwoordelijk voor de introductie en de opvolging van alle veiligheidsvoorschriften. U voorziet de contractors en de werfleiders van de nieuwe standaardisaties met betrekking tot de veiligheid. U beschikt over een VCA-2. 5. Cost controller U houdt alle kosten bij die voor een project zijn gemaakt en u maakt een kostenopgaaf voor de nog te maken kosten. U rapporteert aan de project manager en stelt een budget op. 6. Construction planner U signaleert waar het in de constructie qua tijdspanne mis kan gaan. U heeft kennis van specifieke plan programma's, zoals Primavera, Artemis of MS-project. 7. Electrical Instrumentation Designer U bepaalt de routing van de elektriciteits- instrumentatiekabel(s). Bovendien bepaalt u welke bevestigings punten gebruikt moeten worden en hoe de ophanging van een kabel gerealiseerd dient te worden. U heeft een gedegen kennis van AutoCAD 14 en 2000 en/of E-plan. Kennis van - en ervaring in werken met hoogspanning is een pré. 8. PLC-programmeur U bent verantwoordelijk voor het programmeren van courante PLC-sturingen. U heeft een grondige kennis van Siemens S5 en S7 en/of Allen Bradley en/of Sattline. Kennis van de Franse taal is geen must maar is een voordeel. 9. Instrument Technician U evalueert, installeert, verplaatst, test en onderhoudt meet- en regeltechnische installaties. U heeft goed inzicht in industriële elektronische schakelingen. U bent verantwoordelijk voor het elektronische aspect van automatisering. Bovendien heeft u voldoende mechanische achtergrond om met mechanische ontwerpers en technici te kunnen overleggen. 10. Analist-programmeur JAVA U heeft minimaal 3 jaar ervaring als JAVA developer. Kennis van JAVA, EJB, JDBC, Wepsphere Weblogic, (d) HTML en XML is noodzakelijk. 11. Oracle developer U heeft minimaal 3 jaar ervaring als Oracle developer. Kennis van Oracle, designer, forms, PL/SQL is nood zakelijk. 12. Validatie-ingenieur U bent verantwoordelijk voor de validatie van reingingsprocessen en heeft een goede kennis van cGMP, USP (FDA), FAT, SAT. European Pharmacopeia en Clean Room technologie. U stelt validatieverslagen en -protocol len op, bent geïnteresseerd in bedrijfsprocessen en heeft een basiskennis van elektronisch informatiebeheer. Verder bent u een echte teamspeler die zich goed in het Engels kan uitdrukken. 13. Werkvoorbereider U bent verantwoordelijk voor de material take-off, het samenstellen van werkpakketten en alle werkzaamheden die ten behoeve van een werfproject dienen te gebeuren. Andere hooggeschoolde technische profielen zijn ook altijd welkom te solliciteren. Indien u in aanmerking wilt komen voor één van bovengenoemde vacatures, gelieve u uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae te richten aan: JSERVICES L&M Services B.V. P.O. Hooftstraat 150, 1071 CG Amsterdam Voor informatie kunt u mailen naar: info@lenmservices.nl Vacatures M/V Medewerker bediening Vacaturenummer 51862-02 Werkzaamheden: bediening in een hotel. Contract: vast, 40 uur per week. Werklocatie: Renesse. Gevraagd: zelfstandig kunnen werken. Reacties naar cwi Zierikzee, telefoon (0111) 41 29 53. Technisch leidinggevende Vacaturenummer 51861-02 Werkzaamheden u gaat het werkproces in de gaten houden en leidinggeven aan ongeveer 10 productiemedewerkers. Contract: vast, 38 uur per week. Werklocatie: Burgh-Haamstede. Gevraagd: afgeronde MTS-opleiding, technisch onderlegd en ervaring met leidinggeven. Reacties naar cwi Zierikzee, telefoon (0111) 41 29 53. Medewerkers snackbar Vacaturenummer 51841-02 Werkzaamheden: het bereiden en afrekenen van snacks en frites. Contract: vast, 32 uur per week. Werklocatie: Zierikzee. Gevraagd: je bent flexibel ingesteld. Reacties naar cwi Zierikzee, telefoon (0111) 41 29 53. - Busbegeleider Vacaturenummer 51763-02 Werkzaamheden: vooreen taxibedrijf zijn wij op zoek naar een busbegeleider voor dagelijks vervoer van scholieren, je dient in Goes te wonen. Voor deze functie is het van belang dat je enig overwicht hebt. Contract: vast, 18 uur per week. Werktijden zijn van 7.15 uur tot 8.30 uur en van 14.30 uur tot 16.30 uur. Op woensdag van 11.30 tot 13.45 uur- Werklocatie: Noord-Beveland. Gevraagd: er is geen specifieke opleiding vereist. Bel voor informatie naar cwi Goes, telefoon (0113) 24 05 00. Zelfstandig werkend kok Vacaturenummer 51468-02 Werkzaamheden: wij zoeken een zelfstandig werkend kok voor alle voorkomende werkzaam heden. Contract: tijdelijk, 38 uur per week. Werklocatie: Goes. Gevraagd: svh. Gemotiveerd; zelfstandig werkend. Bel voorinformatie naar cwi Goes, telefoon (0113) 240500. Medewerkers restaurant Vacaturenummer 51480-02 Werkzaamheden- een restaurant is op zoek naar een zelfstandig werkend kok, een parttime kok, een medewerker voor in de bediening en een mede werker voor de afwas. De werktijden voor de verschillende functies zijn in overleg met de werk gever. Contract: vast, 40 uur per week (contract- vormen verschillen per functie). Werklocatie: Yerseke. Gevraagd: voor de zelfstandig werkend kok is ervaring een vereiste. Voor de overige functies niet. Er wordt niet naar een gerichte opleiding gevraagd. Bel voor informatie naar cwi Goes, telefoon (0113) 24 05 00. Kraanbouwmonteur Vacaturenummer 50896-02 Werkzaamheden: de taken bestaan uit het elektrisch en mechanisch afmonteren van kranen. Het is complex en afwisselend werk Belangrijk is dat je ervaring hebt met zowel mic- als elektrodelassen. Je moet zelfstandig kunnen werken. Contract: vast, 38 uur per week. Werklocatie: Goes. Gevraagd: communicatief en commercieel aangelegd zijn. Kwaliteitsbewust en flexibel ingesteld zijn. Accuraat en zelfstandig kunnen werken. Bel voor informatie naar cwi Goes, telefoon (0113) 24 05 00. Lader/losser Vacaturenummer 51844-02 Werkzaamheden: vooreen werkgever zijn wij op zoek naar een lader/losser voor het assisteren van de heftruckchauffeurs. De werkzaamheden bestaan uit het laden en lossen, afpikken en afkoppelen van vrachtwagens. Gevraagd: voor deze vacature is geen specifieke opleiding vereist. U moet wel van aan pakken weten. Contract: tijdelijk, 40 uur per week. Locatie: Westerscheldetunnel. Bel voor informatie naar cwi Goes, telefoon (0113) 24 05 00. Glazenwasser Vacaturenummer 51848-02 Werkzaamheden, een bedrijf in Aagtekerke zoekt een glazenwasser voor diverse gebouwen. Contract: tijdelijk; maar wel langer dan 12 maanden. Werklocatie: Walcheren. Opleiding, er zijn geen specifieke opleidingseisen. Reacties naar de heer Bouterse, telefoon (06) 510 484460 CENTRUM VOOR WERK EN INKOMEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 44