DELTA Hogazon m sa tfi m w r PZC o TERNEUZEN Iwaarden Schilders PZC L'V+'l ,90 Werkelijk goed werk tempo-team uitzendbureau Wil ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN FLEXIBELE PARTIMERSm/v(20uur) en OPROEPKRACHTEN m/v zaterdag 10 augustus 2002 I/W 13 DELTA is een gezond en sterk expanderend bedrijf en biedt buitengewoon interessante functies, waarbij verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief en vrijheid DELTA om te ondernemen centraal staan. N.V. DELTA Nutsbedrijven richt zich met circa 1.500 medewerkers op de levering van een integraal productenpakket; zij verzorgt voor Zuidwest- Nederland de distributie van elektriciteit, gas, water, radio- en televisiesignalen en telecommunicatie- en milieudiensten. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot haar activiteiten. De orga nisatie is een zeer actieve speler in de liberaliseren de energiemarkt, waarin zij zich heeft ontwikkeld tot een succesvolle en marktgerichte partij. Voor de afdeling Nettenservice district West, Vlissingen, hebben wij een vacature: 2e Monteur nettendïenst E/C Kerntaken: Binnen deze functie: verricht je graafwerkzaamheden; assisteer je bij het maken van moffen, verdeelkasten, transformatorkasten en schakelstations; los je storingen op; voer je onderhoud uit aan CAI-netten. Voor deze functie zoeken wij kandidaten die ons product en de klant centraal stellen. Profiel: Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij dat je beschikt over: een LTS-E diploma; het VEV-diploma Monteur Laanspanningsnetten; een CAI-opleiding aansluitingen (bijvoorbeeld MHA-module CAI); de bereidheid aanvullende opleidingen te volgen; beschikt over rijbewijs B(E); woont in Vlissingen of omgeving (in verband met wacht en storingsdiensten). Informatie: Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer Jan Dees, Districtsmanager West, telefoon nummer (0118) 88 36 07 Voor de afdeling Nettenservice district Zuid, Terneuzen, hebben wij twee vacatures voor: 2e Monteur nettendïenst G/IV Kerntaken: Binnen deze functie: stel je de klant centraal; verricht je graafwerkzaamheden; assisteer je bij de aanleg, het onderhoud en het saneren van transportleidingen voor gas en water; neem je deel aan de wacht- en storingsdienst. Profiel: Om deze functie te kunnen uitoefenen, verwachten wij dat je beschikt over: een LTS-diploma (bij voorkeur wtb) en de opleiding assis tent distributiemonteur G/W; de bereidheid zo nodig aanvullende opleidingen te volgen; het rijbewijs B(E) hebt; in het district Zuid woont (gaat wonen). Informatie: Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer Leo Gijzel, Districtsmanager Zuid, telefoonnum mer (0115) 88 51 23. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; een pensioen- en ziektekostenregeling; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen; het maximum te bereiken salans in beide functies ligt op ruim €2.000,- bruto per maand. Interesse? Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, voorzien van een CV voor 24 augustus richten aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Postbus 5048 4330 KA Middelburg tel. 0800-5150 Internet: http://www.delta.nl e-mail: vacatures@delta-zld.nl Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een vakbekwame Iwaarden Schilders is een schil dersbedrijf met een uitstekende reputatie. Ons bedrijf voert schilderwerken uit in heel Zeeland en omringende regio's. Met een groep enthousias te vakmensen zetten wij ons in voor kwaliteitswerk. Onze opdrachtgevers zijn woning bouwverenigingen, instellingen, overheid, bedrijven, aannemers en particulieren. Wij houden ons bezig met schilde ren, glaszetten, wandafwerking, filmwerk, pleisterwerk en betonre- novatie. ïuv Wij streven ernaar om binnen onze organisatie een nieuwe afbouwploeg te vormen die zelfstandig kan stukadoren, filmen, spackspuiten, sierpleisteren enz. Als eerste stap in die richting proberen wij een stukadoor te vinden die naast stukadoren ook ambitie heeft om: Verantwoordelijkheid te nemen over projecten Een team afbouwers te vormen en hieraan leiding te geven Zelfstandig contacten te onderhouden met opdrachtgevers Deze baan biedt veel vrijheid en groeimogelijkheden, maar vraagt ook om doorzettingsvermogen, stressbestendigheid en een groot verantwoordelijkheidsgevoel Wij vragen: Grondige kennis van afbouwwerkzaamheden Relevante kennis van apparatuur en materialen Verantwoordelijkheidsgevoel en goede contactuele eigenschappen Dienstverlenende en collegiale instelling Eigen initiatief, motivatie en flexibiliteit Wij bieden; Interessante werkzaamheden bij uiteenlopende projecten Een prettige werksfeer in een gezonde onderneming Goede beloning en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Opleidingsmogelijkheden Ruimte voor ontplooiing van eigen initiatieven Spreekt ditje aan, stuur dan een sollicitatiebrief met CV naar: Dorpsstraat 33, Postbus 53, 4413 ZH Krabbendijke E-mail info@iwaardenschilders.nl Fax 0113-502978 Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Gerard van Iwaarden op telefoonnummer 0113-501475 Hogazon Geveltechniek is een zelfstandige onderneming welke is gespecialiseerd in het fabriceren en monteren van rolluiken, kozijnen, zonweringen en serres. Om ons team te versterken, zijn wij op korte termijn op zoek naar: KUNSTSTOF-ALUMINIUMKOZIJN MONTEURS Functieomschrijving: - monteren van rolluiken en zonweringen; - monteren van kunststofkozijnen Functie-eisen: - net en accuraat kunnen werken; - ervaring een pre doch niet vereist Wij bieden: - uitstekende arbeidsvoorwaarden; - afwisselend werk Tevens zijn wij op zoek naar een: LEERLINGMONTEUR/ASSEMBLEUR Functieomschrijving: - assembleren van rolluiken; - voorkomende werkzaamheden op de werkplaats Functie-eisen: - net en accuraat kunnen werken - affiniteit met kunststof-aluminium producten is een pre Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Hogazon Geveltechniek, Schouwersweg 5, 4451 HS Heinkenszand t.a.v. de heer J. J. van Horssen. Geveltechniek ZONWERINGEN KOZIJNEN SERRES ROLLUIKEN Schouwersweg 5, Heinkenszand - Tel 0113 - 56 88 00 Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor Speciaal Onderwijs en Voortgezet Speciaal Onderwijs in Zeeland vraagt voor Praktijkschool Het Bolwerk (VO) te Middelburg Vakleerkracht gymnastiek Maximum salarisschaal 10. Werktijdsfactor 0,5224 (15 lesuren en 10 taakuren), vanaf maandag 26 augustus 2002. Bevoegdheid: voorkeur voor akte MO-P (A.L.O.), mrt en akte speciaal onderwijs. Procedure: solliciteren tot 20 augustus. Selectie brieven 21 augustus. Gesprekken 23 augustus. Wij zoeken een zorgzame collega met een krachtige persoonlijkheid. Onze school betrekt aan het eind van het komend schooljaar een nieuwe locatie. Wij bieden een persoonlijke begeleiding om het werk met onze leerlingen onder de knie te krijgen. U komt in een sterk betrokken team. Naast uw bevoegdheid verwachten we enthousiasme, inzet, begrip, inzicht, geduld, relativeringsvermogen en een gezonde dosis humor. Richt uw brief aan: Bestuur Stichting Samenwerkings scholen voor SO en VSO in Zeeland, p/a Praktijkschool Het Bolwerk, Verwerijstraat 514331 TB Middelburg. Benoe ming is in principe voor het eerste jaar tijdelijk. Indien mo gelijk kan daarna een benoeming voor onbepaalde tijd worden aangegaan. Informatie directeur Leen van Duivendijk (0118-616831) of waarnemend directeur Fons Joosten (0118-634155) MlI NeBus Loyalty BV ontwikkelt en voert spaarsystemen uit voor onder andere tankstations en winkels. NeBus maakt deel uit van het Neckermann-concern en de Karstadt-Quelle groep. De organisatie telt zo'n 121.000 medewerkers en behoort tot de grootste handels ondernemingen in Europa. NeBus verleent haar diensten aan de zakelijke markt. Denk hierbij aan spaarprogramma's en database beheer voor grote ondernemingen, zoals benzinemaatschappijen, supermarkten en financiële instellingen, in met name Nederland, België, Duitsland en Zwitserland. Bij NeBus Loyalty BV werken meer dan 150 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Hulst. NeBus Loyalty BV breidt zich steeds verder uit. Bij nieuwe diensten, markten en klanten passen ook nieuwe collega's. Voor het magazijn in Vogelwaarde is Tempo-Team op zoek naar nebus loyalty Logistiek medewerkers (m/v) Vanuit het magazijn in Vogelwaarde worden alle bestelde cadeaus naar de "spaarders" in onder andere Nederland, België. Duitsland en Zwitserland verzonden. Als Logistiek medewerker ben je verantwoordelijk voor het correct afhandelen van deze bestellingen. Je bent bezig met het hele logistieke proces, van goederenontvangst en opslag tot orderpicken. en het inpakken en verzendklaar maken van de artikelen. Enthousiasme en nauwkeurigheid zijn veel belangrijker dan opleiding en ervaring. Er zijn zowel parttime als fulltime vacatures. Interesse? Kom dan langs Bij Tempo-Team Uitzendbureau aan de Nieuwstraat 66 in Terneuzen of bel voor meer informatie met Miranda de Mul (0115) 612 389. www.tempo-team.nl Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding l zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. w ZEELAND a Recreatieprojecten Zeeland BV exploiteert 10 hoogwaardige amusements-centra met speelautomaten. Funtastic vestigingen zijn er in Middelburg, Vlissingen, Goes, Hulst, Haamstede, Renesse, Ouddorp en Dishoek. Carrousel in Vlissingen is een voor Nederland unieke formule, speciaal op families met kinderen gericht. ToverSluis in Sluis biedt een met Carrousel vergelijkbare opzet. De amusementscentra van Recreatieprojecten Zeeland voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen met onder ander KEMA- certificatie. Ruim 80 goed opgeleide medewerkers binnen de amusementscentra dragen bij aan een professionele uitstraling met veel aandacht voor gastheerschap en klant vriendelijkheid. Voor Carrousel zoeken wij: voor vakantieperioden en de weekenden De partime functie is aanvankelijk voor bepaalde tijd. Bij gebleken geschiktheid kan het dienstverband worden omgezet naar een functie voor onbepaalde tijd. Wat moet je doen Je bent samen met je collega's binnen Carrousel het aanspreekpunt voor bezoekers. Je draagt bij aan de sfeer in het amusementscentrum en zorgt dat iedereen zich er thuis voelt. Je geeft uitleg over de verschillende speelautomaten en ziet toe op een juist gebruik ervan. Wat vragen wij Een enthousiast en iniatiefrijk medewerker met goede contactuele eigenschappen en een flexibele instelling die bereid is om in een variabel rooster te werken in zowel dag- als avonddiensten, verdeeld over alle dagen in de week. Jouw leeftijd is tenminste 18 jaren, je hebt MBO werk- en denkniveau en bent op korte termijn beschikbaar. Wat bieden wij Een afwisselende en boeiende job in een dynamisch amusementscentrum met enthousiaste collega's in een informele werksfeer. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Heb je interesse in een van deze functies stuur dan je sollicitatiebrief met C.V binnen 2 weken naar: Recreatieprojecten Zeeland, afdeling personeelszaken, Postbus 456, 4330 AL Middelburg. Geef aan naar welke functie je solliciteert. Voor verdere informatie over de functies kunt u zich richten tot Eric Herkemij, Frank van der Hart of Thijs Koopman (tel. 01 18-430152)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 43