Zeeuws-Vlaanderen Zeeuws-Vlaanderen POELWIJCK hoofd Techniek (m/v) teamleider Techniek (m/v) AFDELINGSHOOFD M/V U bent niet voor één gat te vangen Kinderen? yacHTGenvice van Gwaay bv Dieselmonteur Provincie Zeeland Medewerker begrotingszaken (V/mj zaterdag 10 augustus 2002 j'W12 De Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit Thuiszorg en Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze 2000 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Binnen de Facilitaire Dienst is plaatsingsmogelijkheid in een fulltime dienstverband Het ziekenhuis heeft alle algemene specialismen in huis. Het ziekenhuis diagnosticeert, behandelt, verpleegt en verzorgt de patiënten op drie locaties in de regio: De Honte in Terneuzen, Antonius in Oostburg en Liduina in Hulst polikliniek UW TAKEN: De dienst Techniek draagt zorg voor de gebouwen, installaties en apparatuur. Er werken in deze dienst veertien mensen bij de locatie De Honte en acht mensen bij de locatie Antonius. Als hoofd Techniek staat u in voor de planning, de organisatie en de coördinatie van de werkzaamheden en u ziet toe op een correcte uitvoering. Daarnaast analyseert u de werkprocessen en u initieert innovaties. U bent verantwoordelijk voor de uitvoering en de naleving van de wettelijke regelgeving. Kwaliteitsnormen worden door u opgesteld en u ziet toe op de realisatie hiervan. Het hoofd van de Facilitaire Dienst krijgt van u onderbouwde voorstellen over vak inhoudelijke aangelegenheden en facilitair beleid. Bovendien stelt u de afdelingsbegroting op, u dient onderbouwde begrotingsvoorstellen in en u beheert het goedgekeurde budget binnen vastgestelde kaders. Ook het personeelsbeleid binnen de afdeling is bij u in goede handen. Verder zit u het afdelingsoverleg voor en voert u functioneringsgesprekken. U neemt deel ZIEKENHUIS ZEEUWS-VLAANDEREN m m mm m aan projectgroepen, werkgroepen en commissies. Tenslotte adviseert u de bouwcoördinator over grote projecten en draagt u zorg voor de uitvoering van kleine projecten. UW INBRENG: U heeft met succes een opleiding op HBO-niveau afgerond. U beschikt over leidinggevende ervaring en managementvaardigheden op HBO-niveau. U heeft bovendien een klantgerichte houding. Eisen worden gesteld aan organisatievermogen, integriteit, doorzettingsvermogen en volharding WIJ BIEDEN: Een dienstverband voor onbepaalde tijd. De werkzaamheden worden verricht van maandag tot en met vrijdag in dagdienst. De salariëring is gebaseerd op FWG functiegroep 60, minimaal 2.247 en maximaal 3.504 bruto per maand op fulltime basis. De overige arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend geregeld conform de CAO Ziekenhuizen. INLICHTINGEN Voor meer informatie over ds functie kunt u tijdens kantooruren bellen naar de heer C. Bier. hoofd Facilitaire dienst, iel: 0115-688135. De selectieprocedure bestaat onder meer uit een gesprek met de selectiecommissie en eventueel met een delegatiecommissie en een functiegerichte medische aanstellingskeuring. SOLLICITATIE: Uw schriftelijke sollicitatie inclusief CV dient uiterlijk 30 augustus 2002 in ons bezit te zijn. U kunt uw sollicitatie richten aan Ziekenhuis Zeeuws- Vlaanderen. afdeling Personeelszaken en Opleidingen, la.v. mevrouw V.A Martens, personeelsfunctionaris, Wielingenlaan 2,4535 PA Terneuzen. De Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit Thuiszorg en Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze 2000 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Binnen de Facilitaire Dienst van locatie De Honte is plaatsingsmogelijkheid voor een in een fulltime dienstverband Het ziekenhuis heeft alle algemene specialismen in huis. Het ziekenhuis diagnosticeert, behandelt, verpleegt en verzorgt de patiënten op drie locaties in de regio: De Honte in Terneuzen, Antonius in Oostburg en Liduina in Hulst (polikliniek). UW TAKEN: De dienst Techniek draagt zorg voor de gebouwen, installaties en apparatuur. Er werken in deze dienst veertien mensen bij de locatie De Honte en acht mensen bij de locatie Antonius De functie van teamleider houdt in dat u de dagelijkse gang van zaken in de afdeling Techniek organiseert en controleert. U bent het aanspreekpunt van de locatie. U voert het beleid van de afdeling uit met betrekking tot klant gerichtheid, geldende voorschriften en de advisering van het afdelingshoofd hierin. U stelt roosters op die u invoert in de dienstroosterpianningen. Bij afwezigheid van medewerkers zorgt u voor interne vervanging. Verder coördineert en controleert u de werkzaamheden van de mede werkers op het gebied van vakinhoud en houding. U onderhoudt actief en passief de contacten met teamleiders en afdelingshoofden van alle diensten. Daarnaast voert u werkoverleg en functioneringsgesprekken. ZIEKENHUIS ZEEUWS- VLAANDEREN Ook de coördinatie van kleine projecten en uitvoerende werkzaamheden is in uw handen. UW INBRENG: U hebt de nodige vakkennis op MTS-niveau, bij voorkeur in de richting werktuigbouw, die u verkreeg door opleiding en/of ervaring. U beschikt over leidinggevende ervaring en managementvaardigheden op MBO-niveau. U heeft bovendien een klantgerichte houding en kunt u zelfstandig werken. Eisen worden gesteld aan integriteit, doorzettings vermogen en volharding WIJ BIEDEN: Een dienstverband voor onbepaalde tijd. De werkzaamheden worden verricht van maandag tot en met vrijdag in dagdienst. De salariëring is gebaseerd op FWG functiegroep 50, minimaal 1.682 en maximaal Z738 bruto per maand op fulltime basis. De overige arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend geregeld conform de CAO Ziekenhuizen. INLICHTINGEN: l'oor meer informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren bellen naar de heer A. Hoyset, hoofd Techniek, tel: 0115-688111 en de heer C. Bier, hoofd Facilitaire dienst, tel: 0115-688135. De selectieprocedure bestaat onder meer uit een gesprek met de selectiecommissie en eventueel met een delegatiecommissie en een functiegerichte medische aanstellingskeuring. SOLLICITATIE: Uw schriftelijke sollicitatie inclusief CV dient uiterlijk 30 augustus 2002 in ons bezit te zijn U kunt uw sollicitatie richten aan Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen, afdeling Personeelszaken en Opleidingen, t.a.v. mevrouw V.A. Martens, personeelsfunctionaris, Wielingenlaan 2, 4535 PA Terneuzen. V» ZORGCENTRUM VOOR DE REGIO De Stichting beheert het verzorgingshuis Poelwijck te 's-Heer Arendskerke, gemeente Goes. Het verzorgingshuis biedt plaats aan 105 bewoners, waarvan 20 plaatsen binnen een verpleegunit. In de aanleunwoningen wordt thuiszorg geboden aan verzorgingshuisgeïndiceerden. Daarnaast vindt zorg- en dienst verlening plaats aan ouderen in het totale verzorgingsgebied van de Stichting. Als zorgcentrum is de Stichting verantwoordelijk voor de coördinatie van de zorg en het beheer van de gemeenschappelijke voorzieningen van het woonzorg centrum Vorsvliet te 's-Gravenpolder en het woonzorgcentrum Meuleweie te Wolphaartsdijk. Bij het verzorgingshuis staan 41 aanleunwoningen. Tevens beheert de Stichting binnen de gemeente Borsele, in vijf woonkernen, 107 bejaardenwoningen met centrale voorzieningen en alarmering. De Stichting Poelwijck heeft een protestants-christelijke grondslag. Vanwege het vertrek van de huidige functionaris ontstaat met ingang van 1 september a.s. binnen zorgcentrum Poelwijck een vacature voor: met een vast dienstverband voor 36 uur per week Functie-inhoud: Geeft leiding aan een zorgafdeling en coördineert de werkzaamheden. Is verantwoordelijk voor de kwantiteit en kwaliteit van de geleverde multidisciplinaire bewonerszorg, alsmede de schriftelijke verantwoording hiervan binnen het zorgdossier. Is verantwoordelijk voor een adequate personeelsplanning en voor de organisatie van de werkzaamheden op afdelingsniveau. Is mede verantwoordelijk voor het totale zorgbeleid. Heeft afdelingsoverstijgende taken die betrekking hebben op interne processen binnen de dienst verzorging. Heeft intern contacten met bewoners en diens relaties, met de medewerkers van eigen en overige teams en met behandelaars, zorgaanbieders en met aan het werk gerelateerde instanties. Heeft externe contacten met collega's uit andere instellingen voor zover de werkzaamheden en beroepsuitoefening dat vereisen. Participeert binnen het systeem van bereikbaarheidsdiensten. Functie-eisen Beschikt over actuele verpleegkundige kennis en vakinhoudelijke vaardigheid m.b.t. het algemeen ziekenhuis. Functioneert op HBO-niveau, minimaal niveau 4 aangevuld met middenkaderopleiding. Heeft kennis van actuele managementtechnieken en beschikt over praktische leidinggevende vaardigheden. Beschikt over kennis en vaardigheid inzake procesmatig werken. Is in staat om de, aan de functie-inhoud gerelateerde, aspecten zelfstandig uit te voeren. In contacten met bewoners, familie relaties, behandelaars en medewerkers worden eisen gesteld aan communicatieve vaardigheden, belangen behartigen, conflicthantering en coachen in het bijzonder. Heeft interesse in mensen. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Informatie en sollicitatie: Wilt u nadere informatie over bovenstaande functie dan kunt u contact opnemen met de heer F. Ivens, hoofd zorgverlening. Op werkdagen te bereiken tussen 09:00 uur en 16:00 uur. Telefoonnummer: 0113-561820. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie vóór 24 augustus 2002 te richten aan de afdeling Personeelszaken van Stichting Poelwijck, Slotstraat 15, 4458 BK te 's-Heer Arendskerke of via e-mail: jcdekoeijer@poelwijck.nl. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 5 september 2002. Een eventueel vervolggesprek met teamleden kan worden gepland in de daarop volgende week. Doelstelling Tbe Stichting OosterschtWuïlekenhuizen is een dynamische organi&tte die er naar streeft om voortdurend de kwaliteit van de zorgjrggr h^r p«jj,iënten op het hoogst «fc» megelijke niveau te brengen en 9 te houden. Structuur De Stichting OoiterscheJdeziekenhuizen met 1200 medéwerkers en een capaci- teit.yan 364 bedden verdeeld over de locaties Goes en - Zierikzeë'bieBt vrijwel alle medische specialismen. Een fusie met Ziekenhuis Walcheren wordt voorbereid. Goede werkplek Om gezamenlijk het gestelde doel te bereiken schept de StichtingOosterschelde- ziekenhuizen voorwaarden waardoor de medewerkers r?het- plezierJumnen werken en gdède -* mogelgkheden krijgen zich te ontplooien. voor de Dienst Informatievoorziening en Administratie zoeken wij op korte termijn twee: Het betreft twee fulltime functies waarvan één voor onbepaalde tijd en één voor de periode van 1 jaar Vacaturenummer: 02.99. De Dienst Informatievoorziening en Administrate bestaat uit de werkplekken automatisering, medische registratie en archivering en de financiële administratie. De financiële administratie beffetst de patiëntenadministratie, debiteuren- en crediteuren administratie en de grootboek administratie en rapportage. Functie-informatie: De functionarissen zijn verant woordelijk voor het op adequate wijze bijhouden van de grootboek administratie. zodat een tijdige, relevante en betrouwbare (management) rapportage, begroting en verantwoording wordt aangemaakt en verstrekt. Wij zoeken kandidaten die: beschikken over een relevante opleiding op Hbo-niveau; ervaring hebben op het werkterrein financiële administratie; ervaring hebben met tekst verwerking en geautomatiseerde gegevensverwerking; op correcte wijze om kunnen gaan met vertrouwelijke gegevens van medewerkers en patiënten, goede contactuele vaardigheden bezitten; zelfstandig en in teamverband kunnen werken; accuraat en ordelijk kunnen werken; prioriteiten in werkzaamheden kunnen stellen; stressbestendig zijn en het vermogen bezitten om te kunnen werken in een turbulente omgeving. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Wij bieden: Een aansteling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen Salariëring volgens FWG schaal 45 (minimaal 1.483,- en maximaal €2.410,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer J. Krijnen, werkplekmanager financiële administratie, telefoonnummer (0113) 23 43 50 of de heer T Verhaeghe de Naeyer, hoofd Dia, telefoonnummer (0113) 23 42 56. Sollicitaties kunt u richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a v. de Dienst Personeel en Managementondersteuning, bestemmingenummer 90. Postbus 106, 4460 BB Goes of via e-mail n het Sluitingsdatum: 24 augustus 2002. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN mensen aan het werk voor mensen Ben je moeder of wil je moeder worden? Stop dan mei roken. Hel is slecht voor jezelf en voor je longeharen) kind. Meer iifimtie? lel llll 1311 |l llVt 1.11 p/i) ZOEKT Werken op en rond het water, aan grote en kleine zeiljachten. Een wereld van verschil met werken in een garage of vaste werkplek. Wij zoeken een service gerichte monteur met een brede interesse voor zowel nieuwbouw als onderhoud aan dieselmotoren. Ook een specialisatie op buitenboord motoren is mogelijk. Heb je voldoende opleiding/ervaring en plezier in sleutelen aan motoren, ben je perfectionist in je werk en wil je je kennis en vaardigheden verder ontwikkelen? Dan ben jij diegene die wij zoeken! Interesse? Stuur of mail dan je sollicitatie voorzien van cv binnen 7 dagen naar: Yachtservice van Swaay BV T.a.v.: dhr. L. van Swaay Postbus 34 4310 AABRUINISSE E-mail: vanswaay@xs4all.nl Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. De stafafdeling Financieel-Economische zaken (FEZ) is belast met: beleidsvoorbereiding en -uitvoering, be drijfseconomische zaken, kostenanaly- ses,(product)begroting en rekening, meer jarenraming, financiële administratie, financiële advisering taken en subsidies, provinciale belastingen en financiële werk zaamheden voor derden. Jouw sollicitatie kun je, met vermelding van het functienummer 610900 in de lin kerbovenhoek van je brief, tot 26 augus tus a.s. zenden aan de personeelsfunc tionaris van de stafafdelingen, mevrouw A.C.M. Jansen. Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze vaca ture wordt niet op prijs gesteld. Wij zoeken voor de stafafdeling Financieel Economische Zaken twee enthou siaste "Schoolverlatersdie als willen komen werken, (vacaturenummer 610900). Werkervaring is voor deze functies dus niet vereist. Het is mogelijk om deze functies in deeltijd te vervullen (50/50%). Je wordt ingezet voor: werkzaamheden bij de samenstelling van begroting, jaarrekening en de meer jarenraming; het verzamelen, analyseren van bedrijfsvoermggegevens binnen de organisa tie (werkbegroting, management- en bestuursrapportages); werkzaamheden op het gebied van financiën en bedrijfsvoering voor andere afdelingen, assisteren bij het beheer van het bedrijfsvoeringsysteem; werkzaamheden betreffende administratieve organisatie en interne controle. Wij vragen van je: een afgeronde HEO-opleiding bij voorkeur BE); zelfstandig en in teamverband kunnen werken; een klantvriendelijke instelling. Aanstelling/Salaris: Je wordt aangesteld in algemene dienst voor bepaalde tijd (een jaar). Het is de bedoeling dat je in de functie medewerker begrotingszaken ervaring opdoet zo dat je kunt doorstromen naar een andere functie (binnen of buiten onze organisa tie). Het jaarsalaris dat wij bieden bedraagt maximaal ruim 34.914,— bruto (schaal 8, inclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering). Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 2.597,84. De Provincie Zeeland kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals het pensioenpakket ABP, het ziektenkostenverzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekosten regeling (IZR), gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof, een kinderopvangregeling, flexibele werktijden, studiefaciliteiten. Overige informatie: Wil je meer weten over deze instroomfunctie, dan kun je contact op nemen met de heer A.K. van den Hoven,hoofd van de stafafdeling Financieel Economische Zaken, telefonisch bereikbaar onder (0118) 631542. De provincie streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede indiensttreding van gehandicapten en leden van etnische minderhe den. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen met nadruk uitgenodigd te solliciteren. De sollicitatie gesprekken vinden plaats op 3 september 2002.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42