Uitgeteld..? 7 - Poppe PZC 10 FAMILIE BERICHTEN Laat ze niet vallen Giro 222111 Begrafenisverzorging Voor een zorgzame begeleiding Bekendmaking woensdag 7 augustus 2002 Als mens zijn wij zo klein, zo nietig En jij, jij had een hart van goud. Wij, wij zijn zo droevig, zo verdrietig Je was een mens, waar ieder van houdt. Dwars door de stille leegte Klinkt de echo van jouw lach Zachtjes, van een afstand Steeds denken we aan jouw grappen Steeds horen we weer jouw stem Dan voelen we weer die leegte Omdat jij er niet meer bent. Met grote droefheid geven wij u kennis dat, thuis in alle rust is overleden mijn zorgzame man en onze lieve vader GABRI DE JONGE 22 mei 1953 5 augustus 2002 Elly de |onge-Israël Richard en Rachèl Patricia Ds. H. Boersmastraat 16 4481 CE Kloetinge Gabri is thuis. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen aldaar, donderdag 8 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt vrijdag 9 augustus om 13.50 uur gehouden in dorpshuis De Wemel, Dorps plein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in De Wemel gelegenheid tot condoleren. Pa, de leegte die jij achterlaat is niet te beschrijven We hadden je nog zoveel te vragen Je moest nog zoveel doen We hadden nog zoveel van je willen genieten Dit had niet jouw laatste ronde mogen zijn Pap we houden voor altijd van je -XXX- Patricia Richard Rachèl Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde broer, zwager en oom GABRI DE JONGE Wilhelminadorp: M. Kole-de Jonge J. J. Kole Lewedorp: Eric - Ceciel Wilhelminadorp: John - Diana Serooskerke: Joop - Ingrid Yerseke: lolanda - Kees Neefjes en nichtjes Wilhelminadorp, 5 augustus 2002. Je hield nog zoveel van het le\>en maar je had het niet in eigen hand. Ongevraagd moest je het verlaten en wij staan machteloos aan de kant. Flink was jij je hele leven en je vocht ervoor zolang je kon. Maar deze strijd was niet te winnen voor ons blijft slechts de vraag, waarom? Moegestreden is van ons heengegaan onze lieve schoonzoon, zwager en oom GABRI DE JONGE Hansweert: G. L. Israël M. Israël-Kole Kruiningen: Piet Israël (in herinnering) Pieter Annelies Krabbendijke: Ineke Langendijk-Israël Ko Langendijk Marianne Gilbert Zo bijzonder... een vriendschap zoals de onze Een vriendschap zoals de onze is voor altijd. Hand in hand... zijn we samen met Elly en de kinderen tot aan de drempel gegaan. Lieve GABRI met veel verdriet laten we je gaan. Nieuw-Haamstede: Jaap en Hennie Rolf en Hanneke Dan Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van GABRIEL DE JONGE Wij wensen Elly, Richard en Rachèl en Patricia veel sterkte toe. Rinus en Cobie Vol ongeloof en geschrokken vernamen wij het bericht dat onze collega GABRI DE JONGE na een korte ziekteperiode is overleden. Gabry zal in onze gedachten blijven als een zeer ge waardeerde en betrokken collega. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Vestigingsmanager en groepsleiders TPG Post vestiging Goes Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega GABRI DE JONGE We hebben Gabry leren kennen als een zeer sympa thieke postbode en een collega die stond voor zijn werk. Wij wensen Elly, Richard en Rachèl en Patricia heel veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Collegae TCP Post Vestiging Goes hand in hand gingen wij door het leven, met jouw hand in mijn hand heb ik je laten gaan. Verslagen en vol verdriet delen wij u mede, dat van ons is heengegaan mijn lieve man en maatje, onze vader, Ben en opa BEN WANSINK in de leeftijd van 67 jaar. Wij houden zo veel van hem en zullen hem vreselijk missen. Betty Wansink-van der Pluym kinderen en kleinkinderen 5 augustus 2002 Donker Curtiusstraat 314384 GG Vlissingen Ben is thuis, alwaar geen bezoek. Wij nemen afscheid van hem op vrijdag 9 augustus om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren aldaar. LIEVE BEN Ruim twaalf jaar hoorde je bij onze familie. Bedankt voor alle liefde en zorg die je mama en ons hebt gegeven. Bedankt lieve opa Ben, we houden van je. Seattle, USA: Jan en Amy de Rie-O'Brien Cameron Velden: Lianne en Rob Janse-de Rie Christel, Mariëlle Oost-Souburg: Annemiek en Peter Bos-de Rie Jolien, Sjoerd, Stijn Vlissingen: Monique de Rie en Rob Veen Maaike, Menno, Jasper "Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend, moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Verdrietig, omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa MARINUS KLOET - Rinus - 9 januari 1929 6 augustus 2002 Zierikzee: M. Kloet-Brons Ouwerkerk: Cor en Monika Kloet-Loyal Brouwershaven: Rinus en Ardie Kloet-Dokman Sander Kyra Kerkwerve: Bart en Conny Kloet-van Sluijs Kim Iris en Benjamin Ellemeet: Betsie en Paul de Graaf-Kloet Elroy Ilse Roosendaal: Nellie en Jos Goos-Kloet Tim Marijn Cas Krabbendijke: Ernst en Heieen Kloet-Lindenberg Kayleigh Tristan Zierikzee: Hennie en Janleen van Liere-Kloet Maud Britt Zuidwellestraat 20 4301 GT Zierikzee De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal vrijdag 9 augustus om 15.00 uur gehouden worden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met verslagenheid geven wij u kennis dat na een moedige strijd op 6 augustus 2002 op 73-jarige leeftijd is heengegaan onze altijd behulpzame broer, zwager en oom MARINUS KLOET echtgenoot van M. Brons Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, zullen wij hem in liefde en dankbaarheid blijven herdenken. Zierikzee: H. E. Koster-Kloet t A. C. Koster t Bruinisse: B. Kloet S. Kloet-Bil Zierikzee: C. Kloet N. W. Kloet-Flohil E. Leeuw-Kloet C. Leeuw t L. Kloet 7 J. Kloct-Brons W. L. Luijendijk-Kloet J. Luijendijk Oud-Beijerland: J. van Bloois-Kloet L. A. van Bloois t Middelburg: P. A. Kloet t A. Kloet-van Hou te Zierikzee: J. Kloet t A. J. Kloet-Bil Burgh: L. W. Schot-Kloet t W. C. Schot C. T. P. Schot-van Sluis Neven en nichten Zierikzee, 6 augustus 2002. Een herinnering in liefde is een herinnering voor altijd. Met liefde denken wij terug aan mijn zwager en onze oom M. KLOET ome Rinus Joh. Kloet (in herinnering) A. J. Kloet-Bil Coby en Eddy Andrea en Paul Jacco Nella en Jurjen Zierikzee, 6 augustus 2002. In ons land wordt 1 op de 150 mensen getroffen door epilepsie Wij staan voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting via een infolijn, folders en brochures, begeleide vakantieactiviteiten, individuele hulp en epilepsie- projecten in ontwikkelingslanden. Word donateur. Er is nog zoveel te doen. Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsie Infolijn: 0900-8212411 (€0,10 ptr minuut) Nationaal Epilepsie Fonds Postbus 270 3990 GB Houten wwwepilcpsie.nl Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mee dat na een langdurig ziekbed van ons is heengegaan onze moeder en zuster MARTINA SUZANNA WILLEMSEN sedert 1955 weduwe van Cornelis Kooij Zacht en kalm overleden in het bijzijn van haar familie. Rotterdam, 5 mei 1914 t Doorn, 3 augustus 2002 Bram Fred en Lidy Bram en Truus Bergweg 2, Doorn. Corresponden tiead res Planterslaan 33, 3956 W Leersum De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Heden is overleden onze buurman CHRIS REIJNOUDT Henk en Saas Hans en Trudy Mevr. Rooze Scheldestraat 30, 4461 ER Goes. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van CHRIS REIJNOUDT Wij wensen zijn familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. We zullen je missen. Pieter. Margreet Moison en kinderen En medewerkers BOER KASSE Voor ons was hij een man vol belangstelling en altijd meelevend. We zullen hem missen. Leo, Jolien, Jack en Chris Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, groot- en overgroot moeder JANNETJE STROO-BOOGAARD weduwe van Janus Abraham Stroo in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: Piet Martha Stroo-Daems Jan en Karen Marina en Jankees Vlissingen: Kees en Ria Stroo-van Riet Yvonne en Ronald Els en Tonnie Vlissingen: Jan en Lenie Stroo-Goedhart Ronald en Bregje Patricia en Michael Vlissingen: Jaap Stroo Koudekerke: Jannie Stroo Vlissingen: Willy en Rinus Borgs-Stroo Frans Anneke Vrouwenpolder: Matty en Lein Melis-Stroo Paul' Bart Den Haag: Sarath en Manosha Vithana- Illesinge en achterkleinkinderen Vlissingen, 6 augustus 2002. Corresponden tiead res St. Kruislaan 6. 4383 AK Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 9 augustus van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcentrum "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Om 12.30 uur zal er aldaar een afscheidsdienst worden gehouden, waarna de begrafenis zal plaats hebben om 13.30 uur op de Algemene Begraaf plaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Al zittend in je stoel gaat het leven aan je voorbij. Je bent tevreden zoals je daar zit. Je hebt zelfs nog een beetje pit. Wij zijn er nu al op gerust dat je eindelijk hebt je rust. O 5 augustus 2002 is volkomen onverwachts over leden onze moeder, schoonmoeder, oma en groot oma MARIA JACOBA JOZINA DE LEEUW-OORS weduwe van J. de Leeuw in de leeftijd van 90 jaar. Bep en Juul Vogel-de Leeuw Patrick en Debby Célinè, Dominique Remco Jan en Dorothy de Leeuw-van Tilburg Marco Yvonne Tony en Silvia de Leeuw-Geers Joyce en Elvis Ricky Met dank aan de medewerkers van verpleeghuis 't Gasthuis (afd. Watertoren) en dokter Meijers voor de goede zorg. Correspondentieadres Zach. Jansenstraat 51, 4332 VD Middelburg Op zaterdag 10 augustus zal om 12.00 uur een korte overdenking plaatsvinden in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de -« familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze,^^ advertentie als zodanig te beschouwen. Dc aan ons toevertrouwde begrafenis wordt met persoonlijke zorg uitgevoerd Wij verzorgen geen crematies. Tel: 0118 616012 Hugo de Grootlaan 53 - 4334 AT Middelburg Ik zal u niet begeven en zal u niet verlaten. Jozua 15b Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een liefdevolle verzorging in St. Maarten in de Groe is overleden onze lieve moeder, grootmoeder en over grootmoeder MAATJE JER1NA ANTHONISSE-SCHERP weduwe sinds 13 oktober 1992 van Adriaan Anthonisse op de leeftijd van 95 jaar. Goes: Nel Kraak-Anthonisse Piet Kraak Dordrecht: Marie de Haze-Anthonisse Jan de Haze t Rinus en Evelien Adrie Greg, Britt Cor en Andrea Laura, Jesse Marcel t Kloetinge: Leen Anthonisse Willy Anthonisse-Witte Andy en Catelijn Mariola en Marco Goes, 5 augustus 2002. Sint Maarten in de Groe Correspondentieadres: Ina Boudier-Bakkerlaan 5, 4481 DB Kloetinge De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 9 augustus om 12.00 uur in "Zaal onder de Toren", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal om ongeveer 13.00 uur de begrafe nis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde zaal. Geen bloemen. Een speciaal woord van dank voor de bijzonder goede verzorging van liet personeel St. Maarten in de Groe en Dr. Oortman. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. 07-08-2001 IN HERINNERING JO 07-08-2002 Een jaar, het lijkt wel gisteren. Hoe dierbaar je voor me was. Zo'n pijn om jou, omdat je hier niet meer bent. Ze zeggen dat het minder wordt, maar wanneer. Het missen wordt niet minder, maar steeds een beetje meer. Nu weet ik uit ervaring, hoe eenzaam eenzaam is. Voor altijd in mijn gedachten. Huub - BEGRAFENISVERZORGING |.C. HOEKMAN Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten J ft in geheel Midden-Zeeland Centraal telefoonnummer: 0113 311 444 HOOFDKANTOOR: Cddeloozcpad 20,4463 A) Goes tel. 0113 227525 ia» 312978 ROUWCENTRA. Oldeloozepid 20 Goes Kllskinderschewcg I Kapclle heImerswaal Voorontwerpbestemmingsplan "Steehof" inspraak- en informatie avond Met ingang van 8 augustus tot en met 4 september 2002 ligt het voorontwerpbestemmingsplan Steehof voor eenieder ter inzage in kamer 3.10 op de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling van het gemeentehuis Oude Plein 1 in Kruiningen Het gemeentehuis is op werkdagen voor het publiek geopend van 08 30 tot 12.00 uur en verder uitsluitend op afspraak. Een afspraak kunt u maken via het sectorsecretariaat, telefoonnummer (0113) 39 53 95 Inhoud van het bestemmingsplan Het bestemmingsplan heeft tot doel hel gebied gelegen tussen de Steeweg, Damstraat en de Postweg te voorzien van bestemmingen die de ontwikkeling van een woonwijk mogelijk maken. De nieuw te ontwikkelen wijk gaat uit van de bouw van ISO woningen in de periode van 2002 tot en met 2013, Dit volgens een in het plan opgenomen faseringsregeling. Inspraakprocedure Belangstellenden kunnen over het voorontwerp mondeling met ons van gedachten wisselen en hun inspraakreactie naar voren brengen op een informatieavond c.q. hoorzitting die op woensdag 21 augustus 2002 om 19.30 uur wordt gehouden in Dorpshuis de Zaete in Yerseke. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden hun inspraakreactie over het voorontwerp ook schriftelijk aan ons kenbaar maken (Postbus 70. 4416 ZH Kruiningen).De ingebrachte inspraakreacties zullen wij betrekken bij de afweging of het voorontwerp zoals dit nu wordt gepresenteerd als ontwerpbestemmingsplan ter inzage wordt gelegd. Nadere informatie over het bovenstaande is te verkrijgen bij de heer J Smeenk van de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling Hij is bereikbaar onder telefoonnummer (0113) 395 235. Kruiningen, 7 augustus 2002. namens burgemeester en wethouders van Reimerswaal, ir. J. Gideonse, hoofd afdeling Ruim.telijke en Economische Ontwikkeling. Oude Plein 1 Postbus 70 Tel.: Fax: Internet: 4416 AK Kruiningen 4416 ZH Kruiningen 0113 - 39 50 00 0113 - 39 53 33 www.reimerswaal.nl gemeente@reimersw3al.nl Een uiterst besmettelijk virus heeft ons waddengebied bereikt. Het veroorzaakt onder zeehonden een levensbedreigende ziekte. De Zeehondencreche Pieterburen verwacht de komende maanden dan ook vele zieke en (helaas) nog veel meer dode zeehonden. Uitgeteld' Nee. de Zeehondencrèche is als klinisch opvangcentrum op het meest dramatische scenario voorbereid. Er zijn - in betere tijden - medici|nen ontwikkeld waarmee nog niet besmette en besmette dieren kunnen worden behandeld, om ze straks weer gezond uit te zetten zeehondencrèche p ieter b u ren Geef geld, ieder zeehondenleven telt. Met vrijwilligers alleen redden we het met Wc hebben uw financiële bijdrage hard nodig. Geef alstublieft eenmalig iets extra's, ook als u al donateur bent Adres Postcode Woonplaats Stuur mij een acceptgiro voor een eenmalige (extra) bijdrage aan de Zeehondencrèche Pieterburen. U kunt ook direct een bijdrage leveren door een bedrag over te maken op het speciale actierekenlngnummer Giro 8028. Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar: Stichting Zeehondencrèche, Antwoordnummer 959,99S0 WL Pieterburen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 34