Heieen beste van zusjes Maenhout Steen houdt schade beperkt PZC Van Overloop en De Gijsel winnen toernooi Biervliet Derde tennistitel Vervaet/De Vries Hontenisse hard onderuit bij RCS Jeugdig Goes al vroeg op dreef Dominic de Maagt niet te stuiten 17 Donovan Blackman klopt broer Duncan in Vliegende Hollander-toernooi Van de Vlist succesvol uitslagen agenda maandag 5 augustus 2002 door Willy van Leeuwen CLINGE - Dominic de Maagt was niet te stuiten in het K4- jeugdtennistoernooi in Clinge. De Maagt won het toernooi zo wel bij de 14- als 16-jarigen. Roderick Maas leverde even eens een mooie prestatie door zowel bij de jongens 10 als de jongens 12 jaar met de hoofd prijs aan de haal te gaan. Bij de meisjes won Ashley Dieleman bij de 10-jarigen, maar ze moest bij de 12-jarigen haar meedere erkennen in Angeli- que van der Meet. De finales leverden spannende wedstrijden op. De spelers en speelsters waren vrijwel voort durend aan elkaar gewaagd. Roderick Maas speelde de fina le bij de jongens 10 jaar tegen Marlon de Maagt en kwam niet in de problemen. Hij hield De Maagt goed onder druk en daardoor won Maas overtui gend met 6-2 6-1. Tegen Vin cent Bol kreeg Roderick Maas bij de 12-jarigen meer tegen stand. Na een duidelijke 6-1- setwinst in de eerste set kwam Bol sterk terug in de tweede set en won verdiend met 2-6. In de derde set kon Vincent zijn ni veau niet meer handhaven waardoor Roderick Maas zijn tweede toernooizege kon bin nenhalen: 6-4. Bij de 14- en 16-jarigen was Dominic de Maagt veel te sterk. In zijn enkel 14-finale gaf hij Ruben Joos geen schijn van kans en won hij gemakkelijk met tweemaal 6-1. Joos mocht het in de enkel 16 finale nog eens proberen, maar opnieuw was Dominic de Maagt niet te verslaan. Hij won nu met 6-2 6- 3 danzkij degelijk spel en vrij wel geen fouten. Bij de meisjes was Angelique van der Meet de betere speelster. Ze gaf Ashley Dieleman, die wel al bij de 10- jarigen de eerste prijs had ge wonnen, veel diepe ballen en dat was teveel voor de goed spelende Ashley Dieleman. Dieleman probeerde met goed geplaatste ballen het tij nog te keren, maar verder dan 6-4 6-3 kwam ze niet meer. door Willy van Leeuwen TERNEUZEN - De finaledag van het Vliegende Hollander tennistoernooi in Terneuzen kende veel spannende finales, maar vooral de eindstrijd van zowel de vrouwen- als mannen- enkel was speciaal. Bij de man nen speelden de broers Donovan en Duncan Blackman tegen el kaar, terwijl bij de vrouwen de zusjes Heieen en Stefanie Maenhout elkaar de loef moes ten afsteken. Ditmaal versloeg de dertienja rige Heieen Maenhout haar twee jaar oudere zus, dat was haar nooit eerder gelukt. ,,Ik heb in de finale drie rackets ka potgeslagen en heb uiteindelijk met een van Stefanie geleend racket de wedstrijd gewonnen. Daar ben ik heel blij mee"aldus de toernooiwinnares gister avond na een zinderende en aantrekkeli j ke eindstrij d tussen twee talentvolle jeugdige speel sters van Animo. Voor beiden is ongetwijfeld een mooie toe komst in de tennissport wegge legd. Ferme slagen Stefanie Maenhout begon erg goed en bestookte haar zus met ferme slagen. Op dat moment had Heieen nog niet het goede antwoord daarop gevonden, waardoor de eerste set een ge makkelijke prooi voor Stefanie Maenhout werd: 2-6. Vervol gens paste Heieen Maenhout spel wat aan en wilde ze haar zus de fouten laten maken. He- leen bracht meer ballen terug en daar had Stefanie de nodige moeite mee. Uiteindelij k sleepte Heieen er een verdiende 6-4- setwinst uit. Na enkele stukgeslagen rackets en vele rally's kwam de dei-de set pas op gang. Heieen Maenhout ging, na een 0-3-achterstand, goed door en won met 6-3, waardoor ze de toernooizege op zak kon steken. Dan is Stefa nie beter en dan ik weer", zei de toernooiwinnares. Machteld Fraanje stal de show bij de enkel 5. Ze won in de fina le gemakkelijk van Martine Daelman gemakkelijk met 6-2 6-3. Manon Dutree speelde frank en vrij de finale in de enkel 7 en won overtuigend met 6-0 6-3 van haar tegenstandster Meeu- se. Geen uitdaging Bij de mannen ging de finale in de enkel 3 zoals gezegd tussen de broers Donovan en Duncan Blackman. Hoewel het voor bei de tennissers geen echt grote uitdaging meer is om in een fi nale tegenover elkaar te staan, probeerden ze het elkaar wel zo moeilijk mogelijk te maken. In de eerste set was Donovan be ter op dreef en won met 6-3. Duncan profiteerde van een lichte dip bij Donovan die met zijn backhandslice de ballen te vaak in het net of uit sloeg. Duncan greep zijn kans en won met 2-6. In de derde set herstel de Donovan zich weer en won eenvoudig met 6-2. Dit toernooi is zeker geslaagd door Willy van Leeuwen BIERVLIET - Joël van Overloop en Carlo de Gijsel bleken in de dubbel 5 van het Open Haring- toernooi in Biervliet niet te kloppen. Eerst wonnen ze van Paul van Waterschoot en Rudy de Smet (6-1 6-4) en daarna werden Peter Vercruysse en Jan Maarten van de Vrie met 6-3 6-3 aan de kant geschoven. Ook de laatste poulewedstrijd tegen Norbert Willemsen en Martin Vinje sloten Overloop en De Gij sel winnend af: 6-2 2-6 6-3. Eric de Rijcke en Eric Hensen, als favorieten aan dit toernooi begonnen, stelden hun fans niet teleur. In de finale tegen Hanny Langeraert en Eric Asselman hadden ze echter wel een drie setter nodig. De eerste set werd door De Rijcke/Hensen gewon nen met 6-3, maar die voor sprong moesten ze in de tweede set al direct inleveren: 3-6. In de derde en beslissende set gingen de favorieten goed door en maakten ze hun plaatsing waar: 6-3. In de dubbel 7 gingen de Duit- GROEDE - Marijke Vervaet en Georgette de Vries werden voor het derde jaar achter elkaar de winnaars van het vrouwendub- bel 40+ van het veteranenten- nistoernooi in Groede. In de fi nale bleven ze met drie sets de baas over Reindl/Breickmann met 5-7 6-4 6-1. In de eerste set speelden Reindl/Breickmann erg sterk en moesten Vervaet/De Vries nog in het goede ritme komen. Dit gebeurde in de loop van de twee de set en toen was er geen hou den meer aan. Vervaet/De Vries won na de der de zege op rij een speciaal hier voor beschikbaar gestelde geld prijs. Door de regen moesten er in drie finales geloot worden voor de eerste prijs. In de dubbelklasse 55+ waren Hans Catsman en Hans Gussen- hoven gelukkig met het lot, wist voor Bart van de Sande uit Bres- kens. Deze speler ontwikkelt zich in een ijltempo en boekt succes na succes. Nu slaagde hij erin om zowel de enkel 4 als 5 te winnen. In de enkel 4 slaagde hij erin Tim van Dijk het nakijken te geven: 6-3 6-4, terwijl favo riet Michiel van der Windt hem niet kon stoppen in de enkel 5. Van der Windt bleef in de eerste set nog bij tot de tiebreak, maar sers Thomas en Werner Koch met de toernooizege aan de haal. Ze wonnen met 6-2 6-0 van Kuhlmann/Van Lare. Bij de vrouwen pakten Petra van Strien en Anja van Damme on geslagen de eerste prijs. Ze klopten Paula Zegers en Aafke van Brug (6-3 6-4), versloegen Miriam de Gijsel en Vivian de Bock (6-2 7-5) en ook Ilse de Zeeuw en Deborah Dusarduyn konden hen niet van de over winning afhouden: 6-3 3-6 7-5. In het gemengddubbel 5-6 wer den Peter Zeegers en Marion van Overloop de verrassende winnaars. Ze gingen er na een spannende finale tegen Aafke van Brug en Stefan Dijkers met de eerste prijs van door. Van Brug/Dijkers kwam na verlies in de tiebreak van de eerste set sterk terug met een 6-2- setwinst, maar in de derde set grepen ze net naast de toernooi zege: 6-4. Mark Praas en Magda de Paepe hadden het zwaar in het gemengddubbel 7 tegen de plaatselijke favorieten Henny Neve en Maagd Arens, maar Praas en De Paepe zegevierden wel met 6-3 5-7 6-2. Jan Geerts de goede troef te trekken voor de mannenenkel, waardoor Bert van Schouwen genoegen moest nemen met de tweede prijs. Tenslotte werd er geloot in de gemengd-dubbelklasse 40+ tus sen De Vries/Dey en Vervaet- /Witte, waarbij uiteindelijk De Vries/Dey na loting als winnaar uit de bus rolde. Het duo Van der Laan/Kruit werd poulewinnares in de vrou- wendubbelklasse 55+. Ze won nen met 6-0 6-0 van Van Kerk- voort/Jansen van Roosendaal, klopte Den Hamer/Lippens met 6-3 6-1 en ook Griese/Den Duik moesten er met 6-1 6-3 aan gelo ven zodat Van der Laan/Kruit ongeslagen toernooiwinnaar werd. Cor Lagendijk en Cor Dey ein digden ongeslagen als eerste in de poule van de mannendubbel 40+. foto Wim Kooyman Steen-aanvaller Eddy van den Bosch (tweede van rechts) neemt het doel van Lokeren onder vuur. Beloften Lokeren boeken nipte 2-1-overwinning doorJurqen Naeye SINT-JANSTEEN - In zijn eerste oefenwedstrijd van het nieuwe seizoen incasseerde de kersverse zondag-derdeklas ser Steen een nipte thuisne derlaag. Van de beloften van Lokeren werd met 1-2 verlo ren. Ondanks deze nederlaag kunnen de gastheren terugkij ken op een verdienstelijk re sultaat. De beloften van Lokeren, bestaande uit spelers van ze ventien en achttien jaar aan gevuld met de 28-jarige IJs lander Audun Helgason, zijn al bijna een maand bezig met de voorbereiding op het nieu we seizoen, waarbij dagelijks tweemaal wordt getraind De Belgische jonkies probeerden het verschil in trainingsarbeid uit te buiten door vanaf het be- ginsignaal een hoog baltempo te hanteren. Steen werd in de opbouw vroeg onder druk gezet en de tactiek van trainer Freddy Herman, voormalig assistent van bondscoach George Leek- ens, resulteerde in de ope ningsfase in veel balbezit, maar weinig doelgevaar. Een maal aangekomen bij de zes tienmeterlijn verzandde de Belgische aanval in besluite loosheid, waardoor Steen doelman Danny Oppeneer weinig in actie hoefde te ko men. De thuisploeg ging beduidend zuiniger met de kansen om. Na een halfuur onderschepte middenvelder Gino Vink een breedtepass van Christof de Breucker, waarna hij Stijn Dobbelaer in stelling bracht. De jeugdige spits, overgeko men van de A-junioren, bracht met een bekeken lob zijn ploeg op een 1-0-voor- sprong. Het antwoord van Lokeren liet tien minuten op zich wachten. Kenny Veirdeghem lanceerde Tom Bruggeman, die doelman Oppeneer met een fraai schot kansloos liet. Steen-trainer Ardjan Lekaj wisselde in de rust vier spelers en nog voor dat zij aan het hoge baltempo gewend waren, keek de thuis ploeg al tegen een 2-1-achter- stand aan. Een voorzet vanaf de linkerflank werd door Tom Bruggeman bij de tweede paal binnengegleden, waarmee de voormalig speler van Aalst zijn tweede goal van de avond maakte. Reflex Kort na deze treffer liet inval ler Gino van de Broeke de kans op de gelijkmaker liggen (over), waarna Lokeren het heft weer in handen nam. De Pool Jazek Jerszynski mocht veelvuldig op de rechterflank oprukken, maar zijn voorzet ten vonden geen succesvol ver volg. Michael van Schoor was het dichtst bij een doelpunt, maar hij stuitte op een uitste kende reflex van goalie Op peneer. Halverwege de tweede helft kregen de bezoekers een uitge lezen mogelijkheid om de sco re uit te bouwen. Uitblinker Tom Bruggeman werd in het zestienmetergebied gevloerd door Marco Ottjes, waarna ar biter Frank Sturms de bal op de stip legde. Spelverdeler Au dun Helgason, die bij Lokeren op de transferlijst staat, plaatste zich achter de bal, maar de IJslandse internatio nal deed zijn marktwaarde geen goed aan door de bal hoog over te schieten. Steen bleef in het laatste kwartier conditioneel over eind en hield achterin de gelederen goed gesloten. Maar in aanvallend opzicht kon het geen vuist meer maken om de gelijkmaker te forceren. door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - Zondag-derde klasser RCS haalde gistermid dag in zijn eerste oefenwed strijd in de aanloop naar het nieuwe voetbalseizoen hard uit tegen Hontenisse. In Souburg werd het 11-1. IJzendijke kreeg klop van RIA W. (2-7). Clinge versloeg Koewacht met 3-1. RCS-Hontenisse 11-1: RCS had in het openingsduel van deze voorbereiding geen kind aan Hontenisse en won moeiteloos met 11-1. Voor de rust al trof de thuisclub zevenmaal doel, na de hervatting werden daar nog eens vier treffers aan toege voegd. Hontenisse kon daar hal verwege de tweede helft slechts een doelpunt van Harold Ferket tegenover stellen. Voor RCS scoorden Wessel Vermeulen (4x), Martin Janse (3x), Harold Vermeulen (2x), Machiel Marckelbach en Chris van Heuven van Staereling. Vijf minuten voor tijd werd het duel gestaakt vanwege de slechte weersomstandigheden Koewacht-Clinge 1-3: Bruno van Assche opende voor Koe wacht weliswaar de score, maar nog voor de rust werd het 1-3 door doelpunten van Thomas de Decker, Peter Drumont en Den nis de Block. De ruststand bleek achteraf tevens de eindstand. Philippine-Steen 2 2-1: In de eerste helft (die vanwege het on weer boven Philippine maar dertig minuten duurde) nam de thuisclub een 1-0-voorsprong door een doelpunt van Rachel Jansen, maar in de tweede helft bracht Rudy Pardon de stand weer in evenwicht. Jim de Jong zorgde daarna voor de beslis sing: 2-1. IJzendijke-RIA W. 2-7: IJzen dijke miste vijf vaste basis krachten door werkzaamheden en vakantie en daarvan profi teerde een veel gretiger RIA. Door doelpunten van Daryl Radwidjan en Ruud Audenaerd (2x) nam RIA een voorsprong van 0-3. Nog voor de pauze scoorde Vincent Calon tegen voor de thuisclub. Na rust scoorden Geertjan de Smet, Mo- hamed Hassan (2x) en Gert-Jan Jonckheijm voor RIA en Camile de Looze voor IJzendijke. De broers Duncan (links) en Donovan Blackman flankeren de zusjes Stefanie (tweede van links) en Heieen Maenhout. Allemaal haalden ze de finale. foto Wim Kooyman van onze sportredactie CADZAND - De familie Van de Vlist was heer en meester in het Haaietandentoernooi in Cad- zand. Annemarijn van de Vlist won zowel de enkel 6 als en de enkel 7. Het vrouwendubbel 7 werd ge wonnen en in het mannendub bel 8 eindigde de familie Van de Vlist als tweede. De finaledag van dit volgens or ganisator Jacky de Bruine zeer gezellige toernooi werd ontsierd door het onsportief gedrag van Dominic Klein in de enkel 8. Eerder deze week waren er al meer moeilijkheden geweest, tijdens de finalepartij tussen Pepijn van Geel en Dominic Klein werd het volgens De Brui ne echter te gortig. ,,Hij is van de baan gehaald," aldus het korte commentaar van De Bruine, die er niet veel meer woorden aan vuil wilde maken. Uiteindelijk won Pepijn van Geel de finale met 6-1 4-1. In de mannen enkel 5 was de fi nale tussen Wout Spruitenburg en Vincent de Geus een gemak kelijke klus voor Spruitenburg, die dan ook met 6-1 6-2 zege vierde. In de enkel 6 won Sprui tenburg van Helmund Rutt met 7-6 6-4. zag daarna zijn winstkansen vervliegen met 6-2 in de tweede set in het voordeel van de jeug dige Bressiaander. Tennis Terneuzen Vliegende Hollandertoer- nooi. Finales. VE 3: H. Maenhout-S. Maenhout 2-6 6-4 6-3. VE 5: M. Fraan- je-M. Daelman 6-2 6-3. VE 7: M. Dutree-A. Meeuse 6-0 6-3. VE 8: K. Pauw-J. Verschelling 6-4 2-6 6-1VD 5, poule: 1. Boddaert/Hoogstad. VD 6, pou le: 1. Dannenburg/Eijke. VD7:Van Broek hoven/Van Boom-Pauw/Pauw 7-6 7-6. VD 7 35+: Van Loo/Buijs-Alberti/Van der Hooft 2-6 6-2 6-2. VD 8: De Braal/Ferm- ont-Stoelinga/Stofferis 1-6 6-3 6-2. ME 3: Donovan Blackman-Duncan Black man 6-3 2-6 6-3. ME 4: B. van de San de-T. van Dijk 6-3 6-4. ME 5: B. van de Sande-M. van der Windt 7-6 6-2 ME 6: K de Vries-W. Boender 6-1 6-0 ME 6 35 B Verscheure-P. Koole 4-6 7-5 7-6. ME 7: T. de Sutter-H. van Dorsselaer 6-2 6-3. ME 7 35+: A Verschelling-A. Holt slag 6-3 2-6 6-4 ME 7 50+: T. Geuze-D. Vrolijk 6-4 6-2. ME 8: M. Pauw-W. Sinke 7-6 3-6 7-5. ME 8 35+: M. van de Bos sche-S. Augustinus 6-2 6-2. MD 5. Baumgarte/De Braal-Hoek/Martens 6-2 7-6. MD 6: De Vries/Van Beest-Van Aver- maete/Nouwen 7-5 4-6 6-3. MD 7: Van Limmen/Faas-Morcus/deRooij 6-1 6-2. MD 7 50+: Houterman/De Feijter-Geuze- /Van Quekelberghe 6-3 5-7 6-1. MD 8: Plasschaert/Rouw-Roodzant/Slager 6-3 3-6 6-3. GD 5: Van Loo/Van der Windt -Adriaansens/Neve 5-7 6-3 6-4. GD 6: Beltman/Vlassenrood-Houg/Hiensch 6- 2 2-6 6-2. GD 7: Van Broekhoven/Van Broekhoven-De Jonge/Visser 6-1 6-1. GD7 35+: Van Broekhoven/Van Broekho- ven-Nijsten/Nijsten 6-3 6-2. GD 8: De Waal/Pauw-Speleman/De Rijke 6-3 5-7 7-6. Clinge. K4-jeugdtoernooi. Finales. ME 10 jaar: 1A. Dieleman, 2. L. Roeland. ME 12 jaar: A. van der Meet-A. Dieleman 6-46-3. Derde/vierde plaats: L. Agten-M Aerts 6- 3 6-4. ME 14 jaar: 1L Agten ME 16 jaar: 1. L. Dingenouts. MD 12 jaar: 1 Vercruys sen/Boeding, 2. Aerts/Roeland JE 10 jaar: R. Maas-M. de Maagt 6-2 6-1Derde- /vierde plaats: S. van der Gucht-M. van Landeghem 6-3 6-1. JE 12 jaar: R. Maas-V. 8ol 6-1 2-6 6-4. Derde/vierde plaats: M. de Maagt-S. van der Gucht 6-3 6-4. JE 14 jaar: D. de Maagt-R. Joos 6-1 6-1 Derde/vierde plaats: J. Schut-P. Voorbrood 6-1 6-2. JE 16 jaar: D. de Maagt-R. Joos 6-2 6-3 Derde/vierde plaats: D. Audenaerdt-B. van Broekho ven 7-6 6-4. JD 12 jaar: 1De Maagt/Van Broekhoven, 2. Van Broekhoven/Aude- naerdt. Cadzand. Haaietandentoernooi. Finales VE 7, poule: 1A. van de Vlist, 2. E. Rom- pa. VE 8: M Leenknecht-N. Bouwman 7-6 6-3. VD 7: Van de Vlist/Van de Vlist -Steyaert/De Feijter 7-6 6-3. ME 5: E. Spruitenburg-V. de Geus 6-1 6-2 ME 6: E.Spruitenburg-H Rutt7-66-4.ME7 C de Geus-P. van Geel 6-1 6-3. ME 8: P. van Geel-D. Klein 6-1 4-1. MD 5: Sprui tenburg/Van Rossem-De Geus/De Geus 6-4 6-4. MD 6, poule: 1. Van Teylingen- /De Geus, 2. Corveleijn/Van Noord. MD 7 Rutt/Rutt-Leenknecht/Leenknecht 6-2 6-3. MD 8: Van der Hooft/Bliek-Van de Vlist/Van de Vlist 6-3 6-4. GD 4, poule: 1 Scheerders/Kool, 2. Verheul/De Meijer. GD 7: Moorbroek/Mooibroek-Witte/de Bruine 6-4 6-1. Groede. Veteranentoernooi Con Forza Finales. VD 40+: Vervaet/De Vrïes- -Reindl/Breickmann 5-7 6-4 6-1 VD 55 1. Van der Laan/Kruit. ME: J Geerts-B van Schouwen na loting MD 40+, poule 1. Lagendijk/Dey, 2 Vervaet/Bouman. MD 55+: Catsman/Gussenhoven-Tel genhof/Den Duik, na loting GD 40+: De Vries/Dey-Vervaet/Witte na loting. GD 55 Van der Laan/Catsman-Van Driel/Van Driel 6-2 3-6 6-4. Biervliet. Open Haringtoernooi. Finales. VD 7, poule: 1. Van Strien/Van Damme. VD 6: Vervaet/De Haan-Arens/Mullaert 6-3 4-6 7-6. MD 5, poule: 1. Van Over loop/De Gijsel, 2. Wiliemsen/Vinje. MD 6 De Rijcke/Hensen-Langeraert/Asselman 6-3 3-6 6-2. MD 7: Kock/Koch-Kuhlmann- /Van Lare 6-2 6-0 MD 8: Wilting/Kuhl- mann-Riemens/Vermeule 6-1 1-6 6-2. GD 5: Zeegers/Van Overloop-Van Brug- /Dijkers7-62-6 6-4. GD 7: Praas/DePae pe-Neve/Arens 6-3 5-7 6-2. GD 8: Roe- land/Roeland-Van Liere/De Haan wo. Voetbal Heinkenszand Maximaaltoernooi Kloetinge-Goes 0-1. Johan Tuin 0-7. Heinkenszand-Arnemuiden 2-3. Richard Wiskerke 7-0, Marijn van Liere 2-0, Jacky de Smit 2- 7, Jacky de Smit 2-2, Jacky de Smit 2-3. Heinkenszand-Kloetinge 0-4. Pieter de Graaff 0- 7, Ronald Zuijdwegt 0- 2, Wilco de Valk 0-3, John Bentschap Knook 0-4. Goes-Arnemuiden 0-0. Kloe- tinge-Arnemuiden 1-0. Pieter de Graaft 7-0. Heinkenszand-Goes 2-3. Anne Wille- boordse 0-1, QwenTran 0-2. Nigel Holm es 1-2, Remco van der Does 2-2, Niels Paardekooper 2-3 Eindstand: 7. Goes 3-7 (4-2). 2. Kloetinge 3-6(5-1). 3 Arnemuiden 3-4 (3-3). 4. Hein kenszand 3-0 (4-10). van onze sportredactie HEINKENSZAND - Hoe word je kampioen in de hoofdklasse A? Met een goed gemixte groep voetballers, die voor elkaar door het vuur gaat. Dat zegt 'er varingsdeskundige' Leo van der Weijden, nu trainer van Goes maar eind jaren tachtig de lon gen van Heerjansdam, kampi oen in de bollenstreek-hoofd klasse. Van der Weijden beleefde zater dag bij het Maximaaltoernooi in Heinkenszand een hernieuwde kennismaking met de hoofd klasse. Met zijn nieuwe club Goes trof de oefenmeester uit Roosendaal hoofdklasser Kloe tinge. Zijn ultra-jonge ploeg stuntte met een 1-0-overwin- ning (sublieme stiftbal van rou tinier Johan Tuin) en legde zo de basis voor de uiteindelijke toer nooizege in het nog prille voet balseizoen. Het 0-0-gelijkspel tegen Arne muiden en de 3-2-winst op Heinkenszand waren voldoen de voor de toernooiwinst. Maar Van der Weijden was niet zo ge lukkig met het toernooi. ,,Veel te vroeg", vond hij. „Mijn spelers hebben zich nu volledig in het zuur gelopen, zichzelf afge brand, maar dat hoort pas in week 5 te gebeuren." maandag- Schaken Hogeschool Zeeland Schaaktoernooi Tweede ronde, aanvang- 11,30 uur. Der de ronde, aanvang: 18.30 uur. Locatie Hogeschool Zeeland, Edisonweg, Vlis- slngen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 29