Ontwikkelen &afdrukken Uitgeteld..? PZC PZC FAMILIEBERICHTEN KLEURENFOTO'S Ook in uw vakantie dagelijks de PZC Laagste Pr,ls' 10 kleinbeeld- KIL rolletje, ongeacht het aantal opnamen wrnm Met GRATIS indexprint! voorn* maandag 5 augustus 2002 Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden moch ten hebben, geven wij kennis, dat na een zorgzaam leven toch nog onverwacht is overleden, onze gelief de moeder, schoonmoeder, oma en zuster ELISABETH RINN weduwe van Francois de Koeijer 14 februari 1919 t 3 augustus 2002 Onze dank gaat uit naar liet personeel van Verpleeghuis Ter Schorre", afdeling Storm meeuw voor de goede verzorging. Terneuzen; L. C. de Koeijer D. I. de Koeijer-Kolijn Salt Lake City (U.S.A.): Ilse en Dennis Axel: Fanina en Arno Florian, Sandor, Elize, Levi Terneuzen: Ludo en Heidi Axel: A. Rinn 3 augustus 2002. Correspondentieadres: Kortenaerlaan 26, 4535 BW Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 8 augustus om 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bel- lamystraat 74 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tol condoleren in de Opstandingskerk. Degenen die geen rouwcirculaire ontvangen heb ben, worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Stil ben je van ons heengegaan Ie hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven fe was een schat voor ons allen Ie moeten missen zal ons zwaar vallen Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn. delen wij u mede dat heden, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve vader en opa CORNELIS CHRISTIAAN VAN SON weduwnaar van Johanna Jacobs op de leeftijd van 83 jaar. Onze dank gaat uit naar de verzorgenden van Zorgcentrum Ter Weel unit 5 voor de liefdei'olle verzorging. Goes: Theo en Lidy Goes: Ulbania en |ohan Goes: Dignis t Goes: Dina, Marissa, leroen Kloetinge: Charlotte Goes, 2 augustus 2002. Correspondentieadres: Spaakstede 55-14. 4465 EK Goes Onze vader en opa is opgebaard in het Uitvaartcen trum "Goes", Zuidvlietstraat 57 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 6 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. Een samenkomst zal worden gehouden woensdag 7 augustus om 13.15 uur in het Uitvaartcentrum, waarna om ongeveer 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Uitvaartcentrum. Indien u geen kaart heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zijn hart heeft voor ons geklopt. Zijn handen hebben voor ons gewerkt. fe hebt je strijd gestreden. PA Theo en Lidy Heden overleed onze geliefde broer en zwager CORNELIS CHRISTIAAN VAN SON in de leeftijd van 85 jaar. N. Nieuwersteeg-van Son W. Poortvliet-van Son D. Boutens-van Son K. J. van Son M. van Son-Vonk D. van Son C. M. van Bers-van Son D. J. van Bers J. v/d Linde-van Son S. v/d Linde Th. P. Rijkhals-van Son D. Rijkhals M. van Son J. K. Lecomte neven en nichten Goes, 2 augustus 2002. Ogen gevuld met tranen. Voorgoed weg uit het heden, maar voor altijd in ons verleden. Dina Marissa Jeroen Zachtjes ging jij heen. Nu ben ik alleen. On uitsprekelijk verdriet Vergeten zal ik je niet. Charlotte Zover wij konden zijn wij met je meegegaan, zachtjes ben je van ons heengegaan. Liefde heb je ons gegeven, in onze harten zul je altijd verder leven. Ulbania en |ohan Lieve Pa Zwijgzaam stil en zonder vragen, heb jij je ziekte gedragen. Ie vocht met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. Zó ben je langzaam... moegestreden, van ons weggegleden. En na een dappere maar ongelijke strijd uit je lijden nu bevrijd. Rust zacht lieve Pa. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed in woonzorg centrum "de Blide" van ons is heengegaan onze lie ve vader JOHANNES PIETER HLIJSSEN weduwnaar van Martinetta Donze op de leeftijd van 87 jaar. Magrette: Truus Verstraten-Huijssen Aarnout Verstraten Terneuzen, 2 augustus 2002. Correspondentieadres: Eglanlierweg 14, 4571 SM Axel De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal worden gehouden op woensdag 7 augustus om 10.00 uur in rouwcentrum "Terneuzen", Roosevelt- laan 6, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbcgraafplaats. Beliamystraat 28b, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het rouwcentrum. Bedroefd geven wij u kennis dat. rustig en kalm, op de hoge leeftijd van 86 jaar. van ons is heengegaan mijn dierbare vader, schoonvader en onze opa FRITS BAKKER weduwnaar van Bervl Lee Kruisland: Michael en Marianne Laurens, Eline 4756 BN Kruisland, 3 augustus 2002. Meester Molstraat 13. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 8 augustus a.s. om 13.00 uur in de aula van het cre matorium te Bergen op Zoom. Mastendreef 5. Samenkomst in het crematorium vanaf 12.45 uur. Wilt u, indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig be schouwen. Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer, de man van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed van ons bent heengegaan, zeggen wij "Dank je" voor wat je hebt gedaan. Na een moeilijke periode waarin wij het onvermij delijk naderende afscheid moesten aanvaarden, ge ven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa MARINUS RAAS echtgenoot van Seraphina Ars Hij is 84 jaar geworden. Lewedorp: S. Raas-Ars 's-Heerenhoek: Adri Raas 's-Heerenhoek: Ria en Kees Maas-Raas Patricia en Arjo Yvonne en Dennis Lewedorp. 2 augustus 2002. Correspondentieadres: Van Zijlstraat 18. 4455 BA 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 6 augustus om 10.50 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatshebben op het R.-K. kerkhof aldaar. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuari um naast de kerk. Na afloop van de begrafenis is er in "De Jeugdhoe- ve" gelegenheid tot condoleren. Met dank aan het personeel Zorgcentrum "De Kraayert" en het Oosterscheldeziekenhuis. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. In een rotsvast vertrouwen op haar Heer is van ons heengegaan ons aller geliefde moeder en oma HENDRIKA VERMEER-WESTMAAS Aarlanderveen Leiderdorp 12 oktober 1912 27 juli 2002 Vlissingen: Caroline Stuurwold-Vermeer joop Stuurwold jan-Dirk jaap Cathelijne en verdere familie H. Roland Holstlaan 44 4385 KJ Vlissingen Bedroefd delen wij u mede dat, in zorgcentrum "De Vurssche" is overleden mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder JACOBA ELISABETH BOLLEMAN echtgenote van Jan Absalon van Doorn in de leeftijd van 88 jaar. Axel: J. A. van Doorn Axel: Betsie en Armand de Gijsel-van Doorn Saskia Evert en Monique. Thijs, /ens C? Terneuzen: Nico van Doorn en Adrie Dieleman Oostburg: Piet en Sannie van Doorn-Vermeulen lohnny en Elize. Sean, Thomas Koen en Monique. Olaf Axel: Maatje en Bram Buijck-van Doorn Martin en Irmie, Thom, Sil Renee en Mary. Joost C? Middelburg: Jan en Mieke van Doorn-Deij )ohn en Sandra Leo Hulst: Adrie en Lucy van Doorn-Pateer Sylvia en Richard, Jochem-Jeroen, Anna, Robbert Frank en Suzan, Laura, Mitchel Axel: Leen en Ina van Doorn-van Grol Ronald Eric en Lucia. Saralt, Anneke Judith en Axel, Merijn Terneuzen: Kees en Ina van Doorn-de Regt Ilse en Joris Willem Jan en Cynthia Terneuzen: Debora van Doorn en Wim de Fouw Martine en Huub Sebastiaan Axel. 2 augustus 2002. Correspondentieadres: Gen Sikorskistraat 8, 4571 XM Axel Wij nodigen u uit voor de dienst waarin we afscheid nemen op donderdag 8 augustus om 14.00 uur in de S.O.W. kerk. Koestraat 2. Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kerk. Met dankbaarheid omdat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede, dat na een liefdevolle verzorging in "Rozenoord" onver wacht, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa IZAAK LEENHOUTS sinds 25 oktober 1994 weduwnaar van Dina Elizabeth Fremouw in de leeftijd van 89 jaar. Knokke-Heist: Corry en Tonny Brakman-Leenhouts Brugge: Erwin en Benedikte Breskens: Daisy en Cris Sluis, 3 augustus 2002. Correspondentieadres: Nieuweweg 4, 4524 CH Sluis Platanen 15, 8300 Knokke-Heist De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 7 augustus om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te St. Anna ter Muiden, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Sluis. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Kogge" aan de Lange Wolstraat te Sluis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij ons gaf. geven wij u kennis dat zacht en kalm is overle den onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder KATHARINA DINGENA LOOKMAN-DE REGT weduwe van Jan Lookman op de leeftijd van 90 jaar. Heinkenszand: Attie Wisse-Lookman Jan Wisse Wolphaartsdijk: Anton Lookman Nieuwerkerk: Karin van der Weele-Wisse Mark van der Weele Myrthe en Kyra Middelburg: Lisette Wisse 3 augustus 2002. Papeweg 60, 4471 BH Wolphaartsdijk De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 8 au gustus om 15.00 uur in "De Brug". Oostkerkestraat 5 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw. "de Heer is mijn Herder" Verdrietig, maar dankbaar voor haar hoge leeftijd en getroost door haar rotsvaste geloofsvertrouwen, nemen wij afscheid van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder ANTJE LUIJK DE WITTE weduwe van Marinus Luijk Koudekerke. 6 december 1905 Middelburg. 2 augustus 2002 Hoofddorp: Kees Luijk t en Annie Luijk-Aarnoutse Rino en Margot Annemieke en Robbert Linda en Huns Martin en Rick Peter en Janine Esther en Simone Johan en Marieke Victoria Canada: Wim Luijk en Lillian Luijk-Curry Martin 's-Gravenhage: Johan Luijk en Riet Luijk-Ovaa Marco en Milou Dorris en Kika Ronald en Bernadette Godelieve Richard en Anneke loeri, Ingmar t Bente en Arne Marianne en Marcel Soest: Rinus Luijk en Sarie Luijk-Boone Marcel en Hetty Tim en Tessa Lisette en Niels Jesse Correspondentieadres: Sirtemastraat 278, 2513 SW 's-Gravenhage. Moeder is opgebaard in verzorgingstehuis Swerfrust aan de Laurens Stommesweg 1 te Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid némen op woensdag 7 augustus a.s. van 12.15 tot 12.45 uur, waarna om 13.00 uur de dienst tot haar gedachtenis zal worden gehouden in de kerkzaal van Swerfrust. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de grote zaal van Swerfrust. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. www.pzc.nl/adverteren Breda: Lange Brugstraat (076) 522 60 70, Ridderstraat (076) 514 40 Middelburg: Lange Geere (0118) 61 26 03 Oosterhout: Arendstraat (0162) 45 42 52, Zuiderhout (0162) 42 66 Roosendaal: Dr. Brabersstraat (0165) 56 90 88 Rijen: Wilhelminaplein (0161) 22 32 20 Steenbergen: Kaaistraat (0167) 56 37 68 www.vevschurenfotovideo.nl Een uiterst besmettell|k virus heeft ons waddengebied bereikt. Het veroorzaakt onder zeehonden een levensbedreigende ziekte. De Zeehondencrèche Pieterburen verwacht de komende maanden dan ook vele zieke en (helaas) nog veel meer dode zeehonden. Uitgeteld? Nee. de Zeehondencrèche is als klinisch opvangcentrum op het meest dramatische scenario voorbereid. Er zi|n - in betere tijden - medicijnen ontwikkeld waarmee nog niet besmette en besmette dieren kunnen worden behandeld, om ze straks weer gezond uit te zetten. zeehondencrèche p ieterb u ren Geef geld, ieder zeehondenleven telt. i Met vri|willigcrs alleen redden wc het niet. We hebben uw financiële bijdrage i hard nodig. Geef alstublieft eenmalig iets extra's, ook als u al donateur bent. Naam j Adres- Postcode j Woonplaats i Stuur mij een acceptgiro voor een eenmalige (extra) bijdrage aan de i i Zeehondencrèche Pieterburen U kunt ook direct een bijdrage leveren door I i een bedrag over te maken op het speciale actierekeningnummer Giro 8028. Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar. i Stichting Zeehondencrèche. Antwoordnummer 959. 99S0 WL Pieterburen Vakantie in Nederland: Wanneer u uw vakantie in Nederland doorbrengt, kunnen wij er voor zor gen dat de PZC op uw vakantieadres wordt bezorgd. De bezorging bij u thuis wordt dan tijdelijk stopgezet. Ook kunt u de PZC tijdelijk bij iemand anders laten bezorgen. Geef ons naam en adres op en wij bezorgen daar gedurende uw vakantie de PZC. Vakantie in het buitenland: Als u met vakantie naar het buiten land gaat, bieden wij u de volgende mogelijkheden: if U doet tijdens uw vakantie een an der een plezier met de PZC. Geef ons naam en adres op en wij bezor gen daar gedurende uw vakantie de PZC. if U laat de PZC opsturen naar uw va kantieadres in het buitenland. Geef ons uw vakantiebestemming en wij sturen geheel voor uw risico de PZC dagelijks aan u op. Kosten volgens PTT tarief. U onderbreekt tijdelijk uw abonne ment (minimaal voor een week). Het teveel betaalde abonnements geld wordt dan verrekend. Vul de gegevens hiernaast in, knip de ze bon uit en stuur 'm minstens twee weken voor het begin van uw vakan tie naar ons op. Ter voorkoming van onjuiste adressering kunnen opdrachten per telefoon NIET in behandeling worden genomen. GEGEVENS ABONNEE: naam: adres: postcode: woonplaats: telefoonnummer: eerste verzenddag: eerste dag weer thuis bezorgen: J bezorg de krant op onderstaand va kantieadres: naam: adres: postcode: woonplaats: geef mijn abonnement gedurende mijn vakantie aan: naam: adres: postcode: woonplaats: _J onderbreek mijn abonnement en ver reken het abonnementsgeld. eerste dag geen krant: eerste dag weer thuis bezorgen: Stuur deze bon naar: Provinciale Zeeuwse Courant Afdeling Lezersservice Antwoordnummer 123 4380 VB Vlissingen (postzegel niet nodig) e-mail: abo@pzc.nl KRANT VOOR ZEELAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28