Jacco de Looff gaat op herhaling Zeperd van Bruse Boys Angela Maas is voor even terug Jeugdig Goes is al vroeg op dreef Mark Boot heerst in Wemeldingse cross Mark Passchier maakt belofte waar in Nieuwerkerk uitslagen agenda Zierikzee naar Sloepoort Cup door Ron de Waal KOUDEKERKE - Er viel het afgelopen weekeinde genoeg te vieren op de banen van tennisvereniging De Stoof in Koudekerke. Het Zeeland Open Rolstoeltennistoernooi was toe aan de vijfde editie en kreeg diverse Zeeuwse toernooiwinnaars. De opval lendste zege werd behaald in het vrouwenenkelspel door de Koudekerkse Angela Maas. Ze was een jaar uit de compe titie, en zeven maanden had ze helemaal niets gedaan op tennisgebied. Maar afgelo pen week besloot ze weer in haar eigen woonplaats in wedstrijdverband uit te ko men. De 21-jarige Angela Maas had na haar zege op Monique de Beer in de eind strijd in Koudekerke een te vreden gevoel. „Nu ik er een maal weer bij ben, is het toch wel weer leuk", zei Maas na afloop. Of de rentree van An gela Maas van tijdelijke duur is, wilde de Zeeuwse nog in het midden laten. „Ik wilde een jaar gaan doen waar ik echt zin in had, en heb nooit gezegd dat ik gestopt was. Ik heb ook totaal geen idee hoe het nu verder gaat. Ik wil echt helemaal tot mezelf komen, en als dat gelukt is, zie ik vanzelf wel of ik weer op ni veau terug wil keren. Be langrijkste is nu om weer goed in mijn vel te zitten." Dat de Koudekerkse het ten nissen nog niet verleerd is, liet ze in de finale tegen Mo nique de Beer wel zien. Met de alleszeggende cijfers 6-3 en 6-1 werd de als vijfde op de nationale ranglijst ge klasseerde speelster uit Riel door Angela Maas van de baan geveegd. „Ik heb na tuurlijk totaal geen ritme, maar het viel zeker niet te gen", aldus Maas. Wanneer Maas in de komen de maanden alsnog besluit om het tennissen weer seri euzer aan te gaan pakken, dan kan ook weer een beroep worden gedaan op sponsoren die de speelster ook voorheen terzijde stonden. „Die staan gelukkig nog achter me, maar echte plannen zijn er zeker nog niet. Het enige wat zeker is, is dat ik in december rond de tafel ga zitten met de Bond om te praten hoe het verder gaat." Dan zal ook blijken of er sprake zal zijn van een her nieuwde samenwerking met trainer Fred Hendrikse. „Laat Angela eerst het ple zier maar weer terugkrijgen, dan zien we wel verder", hield Hendrikse zich op de vlakte. „Maar uitsluiten doe ik niks", voegde hij er snel aan toe. Tafeltennis Naast het succes van Angela Maas in de main-klasse, ves tigde ook de Vlissinger Wal ter de Leeuw de aandacht op zich in het enkelspel in de B- klasse. De Leeuw, die nog maar een jaar geleden de overstap van het tafeltennis naar het rolstoeltennis maakte, lijkt in een moor dend tempo op weg naar een A-licentie. Met 6-2 en 6-0 werd Koen Meerwijk uit Zoeterwoude, die vijf plaat sen hoger op de nationale ranglijst staat dan De Leeuw, verslagen. „Waar schijnlijk kom ik nu in de top-25, zei een tevreden De Leeuw. „Ik ga de komende periode kijken wat erin zit, en misschien ga ik dan vol gend seizoen wel internatio naal spelen. Bijkomend pro bleem wordt dan wel het vinden van een sponsor die me bij kan staan. Helaas is dat zowel voor mijn privé als voor de toernooisituatie nog steeds een moeilijk verhaal", legt De Leeuw uit. Een categorie lager dan Wal ter de Leeuw deed de 49-jari- ge Johan Kooman uit 's Heer Arendskerke van zich spre ken. In de gecombineerde C/D-klasse wist de Bevelan der met 6-4 en 6-1 Richard Engels uit Katwijk aan Zee te verslaan. doorlepTriou WEMELDINGE - Motorcrosser Mark Boot toonde zich zaterdag van zijn beste kant in Wemel- dinge. De jeugdige coureur uit Burgh-Haamstede won alledrie manches met voorsprong. Mari- us Hoek werd de grote winnaar in de gelegenheidsklasse 125cc en zwaarder. Bij de 65cc stond er geen maat op Jeffrey van Kem pen die oppermachtig was. Bij de 85cc was niemand be stand tegen de kleine Mark Boot die met grote voorsprong alle drie manches op zijn naam schreef. Achter hem nestelde Rinie van Linden zich op de tweede plaats, maar moest con stant op zijn hoede zijn voor een fel jagende Gilbert de Visser die steeds in het spoor bleef van Van Linden. Opvallend in deze klas se was het optreden van Jeffrey van Kempen. Hij won alledrie manches van de 65cc met over macht en startte ook tweemaal mee metde85cc. Er was zaterdag weer heel wat vindingrijkheid voor nodig om de motorcross van de MC de Sproeier ondanks de wisselende weersomstandigheden en een mindere opkomst toch tot een succes te maken. Maar het be stuur van De Sproeier draaide daar de hand niet voor om. Bij de 125cc en hoger was Mari- us Hoek de absolute topper. Hij won met zijn 250cc machine alle drie de manches met overmacht. Achter hem werd er fel gestre den door Johnny Gijssel en Joeri van Liere, beiden 125cc rijders en ook beiden nog maar net te rug van een langdurige blessure. Maar ook Van Liere is weer te rug en beiden zorgden voor drie spannende manches. In de eer ste manche was Gijssel de beste achter Hoek vooral ook omdat Van Liere na een slechte start eerste in duel moest met Ger Huisman die Van Liere tot half weg de wedstrijd achter zich wist te houden. Daarna kon Van Liere opstomen naar het wiel van Gijssel maar was niet bij machte hem van de tweede plaats te verdringen. In de twee de manche kwam Gijssel slecht uit de startblokken en wist Van Liere na een kort duel met Huis man de tweede plaats te pakken achter de oppermachtige Hoek. Gijssel had nu de pech dat de wedstrijd werd afgevlagd door de plotselinge regen en kon Van Liere niet meer bedreigen. In de derde manche vochten ze van start tot finish voor de tweede plek en was Gijssel de beste ach ter Marius Hoek. maandag 5 augustus 2002 door Willy van Leeuwen NIEUWERKERK - Jacco de Looff sloeg een dubbelslag in het zeer geslaagde SNS/Grut- tepikkerstoernooi II van Nieu werkerk, dat vooral tijdens de finaledag veel publiek zag op dagen. Daarmee herhaalde de tennisser het huzarenstukje van vorig jaar, toen hij eveneens twee disciplines op zijn naam schreef. De Looff won in de enkel 3 de fi nale tegen Johan van Urk in drie sets. De eerste set was nog voor Johan van Urk met 3-6, maar die voorsprong kon de verras send sterk spelende Van Urk niet vasthouden. In de tweede set kwam Jacco de Looff beter in zijn ritme en won hij nipt met 7- 5. Ook in de derde set van deze zinderende finale moesten bei de spelers flink de mouwen op stropen om tot winst te kunnen komen. Het was toch Jacco de Looff die met de toernooizege aan de haal ging, want hij zege vierde in de derde set met 6-4. Vorig jaar won hij in drie sets van Johnny Otte. Succesvol In de dubbel 3 greep De Looff vorig jaar de winst aan de zijde van Michel de Vlieger, nu speel de hij samen met Bart van de Ploeg en dat was eveneens een succesvolle combinatie. In de fi nale van deze dubbelpartij kre gen de tegenstanders Peter Go- drie en Marcel Verwei geen schijn van kans. Het tweetal Godrie/Verwei werd naar een 6-1 6-3 nederlaag ge speeld. In de enkel 5 maakte Mark Pas schier zijn belofte waar. Eerder deze week liet hij al weten in de finale te zullen winnen en deze stoere woorden heeft hij nu in daden omgezet. In de eerste set wist zijn tegenstander Daan Hofman toch nog met 5-7 te winnen, maar dat wist Pas schier te evenaren in de tweede set: 5-7. In de beslissende derde set kon het lange tijd alle kanten op. Passchier bleef knokken en kreeg tegenstander Hofman op de knieën met 6-4. Het duo Joziasse/Visser deed het voortreffelijk in de finale van het mannen-dubbel 5. Ze versloegen Hakkenbrak/Mijn- ders eenvoudig en overtuigend met tweemaal 6-1. Bij de vrou wen was in het enkelspel 6 de hoofdprijs weggelegd voor plaatselijk favoriete Esther Goud. Ze won de finale tegen Jacky Steehouwer gemakkelijk met 6-3 6-0. In het vrouwendubbel 4 was er een poule, die werd gewonnen door Hoogmoed/Van Dongen. Zij presteerden het om ongesla gen te blijven tegen Van de Doel/Oranje, want die werden met 6-4 6-1 verslagen en ook Westerweel/Verschuure konden hen niet van de overwinning af houden. Hoogmoed/Van Don gen won met 6-1 7-6 en werd daardoor poulewinnai-es. Mark Passchier won gisteren het enkel 5 in Nieuwerkerk. foto Pieter Honhoff Bruse Boys (witte broek) werd in de eerste helft overklast door Strijen. foto Pieter Honhoff door Rudy Boogert HEINKENSZAND - Hoe word je kampioen in de hoofdklasse A? Met een goed gemixte groep voetballers, die voor elkaar door het vuur gaat. Dat zegt 'er varingsdeskundige' Leo van der Weijden. nu trainer van Goes maar eind jaren tachtig de lon gen van Heerjansdam, kampi oen in de bollenstreek-hoofd klasse. Van der Weijden beleefde zater dagbij het Maximaaltoernooi in Heinkenszand een hernieuwde kennismaking met de hoofd klasse. Met zijn nieuwe club Goes trof de oefenmeester uit Roosendaal hoofdklasser Kloe- tinge. Zijn ultra-jonge ploeg stuntte met een 1-0-oveiwin- ning (sublieme stiftbal van rou tinier Johan Tuin) en legde zo de basis voor de uiteindelijke toer nooizege in het nog prille voet balseizoen. Van der Weijden keek met ple zier naar de hoofdklasseploeg. Hij kreeg geen heimwee, maar dacht toch even terug aan zijn eigen carrière op het hoogste za terdagniveau. In het bijzonder het seizoen 1988/1989 met Heerjansdam. Een fantastisch jaar, vindt hij zelf. Heerjans dam werd met vijf punten voor sprong op Rijnsburgse Boys kampioen (een overwinning le verde toen nog twee punten op) en Van der Weijden werd top scorer met 26 voltreffers. Het le verde hem een transfer naar profclub DS'79 op. „Met Heerjansdam speelden we de thuiswedstrijden voor 600, 700 man publiek, maar als je in de duinen tegen Quick Boys speelde, zat daar 1800 man. Dan kun je gewoonweg niet slecht spelen." En in die klasse gaan Hoek en Kloetinge dit seizoen de degens kruisen. Gericht Maar wat is er voor nodig om hoge ogen te gooien in 'A'? Van der Weijden: „We hoeven niet onder stoelen of banken te ste ken, dat elke club de beste voet ballers haalt. Hetzij met geld, hetzij met goederen. Maar dat moet wel gericht gebeuren. En de ideale mix vinden, dat vergt wel een paar jaar. Bij Heerjans dam hadden we individuele klasse die een wedstrijd kon be slissen en achterin hadden we spelers die stabiliteit garan deerden." Kloetinge lijkt op het eerste oog aan die voorwaarden te vol doen. Individuele klasse toonde de ploeg al met zijn drie aanval lers Erik de Groene, Wilco de Valk en Ronald Zuijdwegt. Dit seizoen is Pieter de Graaffover gekomen van NTW uit Nieu- we-Tonge, daar bijgekomen. Zaterdag speelde hij in Hein kenszand alledrie duels in de spits en daarin toonde hij zich een aanwinst. Snel en behendig, maar hij mist het killer instinct van De Groene nog. Maar de individuele klasse van afzonderlijke spelers vormen, volgens Van der Weijden, slechts de snippers van succes. Die moeten nog aan elkaar ge lijmd worden door een diepge worteld saamhorigheidsgevoel. Heerjansdam weer als voor beeld. „Het klikte onderling tussen de spelers. Je had natuurlijk de druk van het presteren. Logisch, want je neemt wat centjes aan. Maar daarnaast moet er ook ruimte zijn voor het sociale ge beuren. Na het kampioenschap ging ik naar DS'79 en daar merkte ik dat het profvoetbal dat niet heeft. In mijn ervaring heerst daar een ik-mentaliteit. Nooit 's een lekker biertje drin ken na afloop en lekker over voetbal lullen." Nee, dan het Maximaaltoernooi in Heinkenszand. De kantine was te klein om de voetballers en liefhebbers te herbergen voor de nababbel. De stunt van Goes tegen Kloetinge was het gesprek van de dag. Het 0-0-gelijkspel tegen Arnemuiden en de 3-2- winst op Heinkenszand waren vervolgens voldoende voor de toernooiwinst. Maar Van der Weijden was niet zo gelukkig met het toernooi. „Veel te vroeg", vond hij. „Op de trai nerscursus van Diederik Hiensch (trainer Kloetinge) heb ik geleerd in zes weken naar de competitie toe te werken. Mijn spelers hebben zich nu volledig in het zuur gelopen, zichzelf af gebrand, maar dat hoort pas in week 5 te gebeuren." Het probleem voor Van der Weijden was zijn magere selec tie (slechts dertien spelers), waardoor de spelers elk duel aan de bak moesten. Kloetinge- trainer Hiensch experimenteer de er met zijn brede selectie- groep daarentegen flink op los. Alleen de verdedigers Leka- wael. Melaard en spits De Graaff hielden hun plek; als een schaakgrootmeester schoof Hiensch de rest door het elftal. door Eddy van der Hooft VLISSINGEN - Bruse Boys is het voetbalseizoen met een flin ke zeperd begonnen. Op eigen veld ging de ploeg van nieuwe trainer Olaf Filius zaterdag met 0-8 over de knie bij zaterdag- tweedklasser Strijen. Zierikzee deed het eerder beduidend be ter. De zondagclub gaf eerste klasser Halsteren goed partij, maar verloor met 0-2. Zaterdag-eersteklasser Oost- kapelle begon de voorbereiding met een thuiswedsti-ijd tegen hoofdklasser Zwart Wit'28. On danks vijf afwezigen viel het re sultaat niet tegen: 3-4. RCS ver morzelde Hontenisse met 11-1. Bruse Boys - Strijen 0-8: Bruse Boys had tegen tweedeklasser Strijen veel minder in te bren gen dan vooraf verwacht werd. De Brusenaren kregen vooral voor de rust alle hoeken van het veld te zien en moesten halver wege het duel al genoegen ne men met een 0-6-achterstand. Daarna beperkte Strijen de marteling tot 0-8. Voor de be zoekers was Ivo Rodrigez met drie doelpunten topscorer. Zierikzee - Halsteren 0-2: Zie rikzee hield de schade beperkt in zijn eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen Dat was een knappe prestatie tegen de Bra bantse zondag-eersteklasser, die aan het eind van vorig sei zoen nog met 6-0 over de Schou- wen-Duivelandse selectie heen walste. De oude club van Zie- rikzee-trainer John de Frel scoorde zowel in de eerste als tweede helft één keer. Zierikzee kreeg enkele kansen, maar wist deze niet te benutten. Oostkapelle - Zwart Wit'28 3-4: Met de jongelingen Giacomo Wattel en Arjen Pattenier in de ploeg had Oostkapelle één helft nodig om aan het niveau van Zwart Wit'28 te wennen. De Rotterdammers domineerden de eerste helft en namen een 2- 0-voorsprong via Rick Bergen. Gijs Zwaan maakte na rust 3-0, maar daarna kwam Oostkapelle terug. Giacomo Wattel, Arjen Pattenier en Harro Hazelaar trokken de stand in evenwicht. In de slotminuut ging Zwart Wit'28 alsnog met de winst aan de haal via Louis Olofsen. Veere - Walcheren 3-0: Veere was tegen Walcheren van meet af aan sterker. Het overwicht re sulteerde in de eerste helft in een treffer van René-Michel Gerrit sen. Na de rust scoorden Randy de Dreu en Guide Lord. WC'68 - Zeeland Sport 5-1: Zeeland Sport was slechts 45 minuten gelijk aan de derde klasser. Na een 1-1-stand werd het 5-1. De openingsgoal van Zeeland Sport werd gemaakt door Remon van Geersdaele RCS - Hontenisse 11-1:RCShad geen kind aan Hontenisse. Voor de rust al trof de thuisclub ze venmaal doel. Voor RCS scoor den Wessel Vermeulen (4x), Martin Janse (3x), Harold Ver meulen (2.x), Machiel Marckel- bach en Chris van Heuven van Staereling. Vijf minuten voor tijd werd het duel gestaakt van wege het slechte weer. Harold Ferket scoorde tegen. Bridge Burgh-Haamstede. Bridgekring'68, vijf de zomeravonddrive. Groep rood: 1. Hr Lansdorp - Schutte 62.50%, 2. Hr. Bon tenbal - Meinster 57.50%, 3. Hr. Coppool- se - Schubert 55.42%, 4 Ds. Slager - v. Wingerden (A) 53.75%, 4. Ep. Schotpoort 53.75%, 6. Hr. Boot - Mv. v. Geesbergen 52.92%, 7. Mv. Landsdorp - Hr. Zuidmeer 47.92%, 8. Hr. Hr Hegge - v. Wanrooy 47.50%, 9. Ds. v. Duijn - Henderson 44.58%, 10. Ds. Oosters - Glimmerveen 42.08%, 11. Hr. Eigner - Maaten 41.67%, 12. Ds. Duiker - Staneke 40.42%. Groep blauw: 1. Hr. Blonk - Valk 66.25%, 2 Ds Bogmans - Fokker 63.75%, 3. Ep. v. Drie 61.25%, 4. Ep. Stokla 60.83%, 5. Ep. v. Tilburg 51.67%, 6. Ep. v. Dijk47.92%, 7. Ep. Stouten 46.25%, 8. Ds. Kromhout v.d. Meer - v.d. Stolpe 45.00%, 9. Ep. v.d. Sluis 42.50%, 10. Hr. Oosters - v.d. Went 41.67%, II.Ep. Verhagen39.17%, 12.Ep. Maaskant 33.75%. Groep groen: 1. Ep. v. Schie 64.58%, 2. Hr. Killan - Mv. Hegge 57.92%, 3. Ds. Deïst - v. Oeveren 57.50%, 3. Ds. Flohil - Kort 57.50%, 5. Hr. Du-Buf - Mv. Udo 54.17%, 6. Ds. Heijboer - Leeflang 51.25%, 7 Ep. Kuipers 48.33%, 7 Ep v Duin 48.33%, 9 Ds. d Lange - Raichert 41.25%, 10. Ds. v. Beveren - Jansen 40.00%, 11Hr. Krowin- kel - Verheul 39.58%, 11. Ds. Prins - Ge- schiere 39.58% Groep wit: 1 Ep. Dijkstra 64.17%, 2. Ds. Kleyn - Reydon 59.17%, 3. Hr. Leeflang - Heijboer 57.92%, 4. Ds. d. Both - Hofstede 54.58%, 5. Mv. Brinckman - Hr. Berggren 51.25%, 6. Ds. Brouwer - Quik 48.33%, 7 Ep. Hogerheijde 46.6%, 7. Ep. v.d. Werf 46.67%, 9. Ep. d. Rooy 45.83%, 10. Hr. v Eek - Mv. d, Feyter 44.58%, 11. Ds. v. As - Boom 40.42%. 11 Ep Hart 40.42%. Golf Goes. Matchplay. Mannen. 1Tomas Po- ggio, 2. Marnix Bochardt, 3. Oscar Meije- rink, 4. Sascha Vrebalov Vrouwen. 1 An neke Lucas, 2. Karin Steunenberg, 3 Jannie van Dommelen, 4. Henni van Doorn. Motorsport Wemeldinge. Cross MC De Sproeier. 125cc+, eerste manche: 1 Marius Hoek (250cc), 2 Johnny Gijssel, 3 Joeri van Lie re (beiden 125cc), 4 Gert Huisman (250cc), 5 Pieter Moelker (250cc); tweede manche: 1 Marius Hoek, 2 Joeri van Lie re, 3 Johnny Gijssel, 4 Ger Huisman, 5 Stefan Bruinooge 250cc, manche: 1 Marius Hoek, 2 Johnny Gijssel, 3 Joeri van Liere, 4 Ger Huisman, 5 Stefan Bruinooge. 85cc eerste manche. 1 Mark Boot, 2 Rinie van Linden, 3 Gilbert de Visser, 4 Emiel van Gils, 5 Justin van Aert; tweede man che: 1 Mark Boot, 2 Rinie van Linden, 3 Gilbert de Visser, 4 Emiel van Gils, 5 Jef frey van Kempen; derde manche: 1 Mark Boot, 2 Rinie van Linden, 3 Jeffrey van Kempen, 4 Gilbert de Visser, 5 Emiel van Gilst. 65cc+, eerste manche: 1 Jeffrey van Kempen, 2 Johnny van Eekelen, 3 Maikel Bazen, 4 Ricky Joosse, 5 Arthur van Stel (mini), 6 Ralph Kerkhoven. Mini, tweede manche: 1 Jeffrey van Kempen, 2 Johnny van Eekelen, 3 Maikel Bazen, 4 Ricky Joosse, 5 Arthur van Stel, 6 Ralph Kerkhoven, derde manche: 1 Jef frey van Kempen, 2 Johnny van Eeklen, 3 Ricky Joosse, 4 Maikel Bazen, 5 Arthur van Stel, 6 Ralph Kerkhoven. Aagtekerke Supercross. 65 cc 1e man che: 1 Stefan Hage, 2. Jeffrey van Kern pen, 3. Johnny van Eekelen. 2e manche: 1 Stefan Hage, 2. Jeffrey van Kempen. 3. Johnny van Eekelen. Eindstand: 1 Ste fan Hage 1 1,2. Jeffrey van Kempen 2 2, 3, Johnny van Eekelen 3 3, 4 Mike van Ham 5 4,5. Maikel Bazen 9 5. 85 cc 1e manche: 1. Rinus van de Ven, 2. Ramon Koole. 3 Martin Stroo. 2e man che: 1 Rinus van de Ven, 2. Ramon Koole, 3. Jeffrey Meurs Eindstand: 1Ri nus van de Ven 1 1,2. Ramon Koole 2 2, 3. Jeffrey Meurs 5 3, 4. Laurent Che valier 4 5, 5. Martin Stroo 3 8. Vetera nen 1e manche: 1. Erik Peeters, 2. Roger Loos, 3. Leo Stroo. 2e manche: 1. Erik Peeters. 2. Roger Loos, Jos Machiels 3 Eindstand: 1. Erik Peeters 1 1,2. Roger Loos 2 2, 3. Leo Stroo 3 4, 4. Jos Ma chiels 6 3, 5 Ad Geldof 4 5. Local Heroes Ie manche- 1. Jacky Dekker. 2 Robert-Jan Provoost, 3. Andre Coo- mans. 2e manche: 1. Jacky Dekker, 2. R.J. Provoost, 3. Andre Coomans. Eindstand: 1. Jacky Dekker 1 1,2. Ro bert Jan Provoost 2 2, 3. Andre Coo mans 33,4. Niels van Ham 44,5. Dan ny Minnaard5 5. Finale 125 cc: 1. Patrick Delmotte, 2. Owen Delaney, 3. Gertian Vorstenbosch, 4. Dave de Jonge, 5. Alain Bonnet Finale 250 cc: 1 Casper Ovaa. 2 Erik van der Wekken, 3. Richard Leeuwe steijn, 4 René Weterings, 5. Anco Korte weg Tennis Nieuwerkerk. SNS/Gruttepikkerstoer- nooi II. Finaledag. VE 6: E. Goud-J. Steehouwer 6-3 6-0. VE7: D. Dielessen-T. van Boven 7-66-4. VE 8: S Padmos-C Volmer 2-6 6-3 6-4 VD 4: poule: 1. Hoogmoed/ Van Don genVD 5: Den Ouden/ Verschoore-Den Engelsman/ Mellegers 6-2 6-1, VD 6. Mellegers/Schot-Burgs/vanTïlburg6-4 5-7 6-2, VD 7: Vleeshouwer Giljam- Plaizier/ Pronk 6-2 4-6 6-4, VD 8: Folmer/ Roodenburg-Lodder/ Stins 6-3 6-4, ME 3: J. de Looff-J. van Urk3-67-5 6-4, ME 5: M. Passchier - D. Hofman 5-7 7-5 6-4, ME 6: A. Pijnen - R. Hermus 6-2 6-0, ME 7: R. van Ek- S. Goossens 6-3 6-0, ME 8' I. Domic-A. van Zundert 6-06-1. MD 3: Van der Ploeg/ de Looff - Godrie/ Verwei 6-1 6-3, MD 5: Joziaase/ Visser Hakkebrak/ Mijnders 6-1 6-1, MD 6: Van Grusven/ Ruitenbeek Vermeer/ Van Vossen 6-2 6-3, MD 7: Janssens/Plaizier - Goossens/ Slootmaker 6-1 4-6 7-6, MD 8. Klink./ Roggeband Van Kluyven Pronk 6-4 6-1. GD 4. Oranje/ Lodewijk - Kouwenberg/ Van Herpen 6-3 1-6 6-3, GD 5: Ver schoore/Joziasse - Bos/Volmer6-02-67 5, GD 6: Visbeen/ de Pree - Van der Horst/ Kouwenberg 7-5 7-5, GD 7: Klein/ Jume- let - Duinhouwer/ Duinhouwer 6-3 3-6 6- 0, GD 8: Van Kluyven/ Van Kluyven - De Leeuw/ Hogendoorn 4-6 6-0 7-6. Voetbal Heinkenszand Maximaaltoernooi Eerste speelronde (18.00 uur -18.45 uur) Kloetinge-Goes 0-1. Johan Tuin 0-1 Heinkenszand-Arnemuiden 2-3. Richard Wiskerke 1-0, Marijn van Liere 2-0, Jacky de Smit 2-1, Jacky de Smit 2-2, Jacky de Smit 2-3. Tweede speelronde (19.00 uur - 19.45 uur): Heinkenszand-Kloetinge 0-4. Pieter de Graaff 0-1, Ronald Zuijdwegt 0-2, Wil co de Valk 0-3, John Bentschap Knook 0- 4. Goes-Arnemuiden 0-0. Derde speelronde (20 00 uur - 20.45 uur): KIoetinge-Arnemuiden 1-0. Pieter de Graaff 1-0 Heinkenszand-Goes 2-3. An ne Willeboordse 0-1, QwenTran 0-2, Ni- gel Holmes 1-2, Remco van der Does 2-2, Niels Paardekooper 2-3. Eindstand: 1. Goes 3-7 (4-2), 2. Kloetinge 3-6 (5-13. Arnemuiden 3-4 (3-3), 4. Hein kenszand 3-0 (4-10). maandag Schaken Hogeschool Zeeland Schaaktoernooi Tweede ronde, aanvang: 11 30 uur. Der de ronde, aanvang: 18 30 uur. Locatie: Hogeschool Zeeland, Edisonweg, Vlis singen. ZIERIKZEE - Zierikzee speelt morgen in poule A van de Bor- sele Sloepoort Cup. Daarin treft de zondag-derdeklasser SSV'65, Kapelle en Vlissingen. Zierikzee speelt zijn eerste wedstrijd om 18.45 uur tegen eer steklasser SSV'65, om 19.30 uur wacht Kapelle en om 20.15 sluit de Schouwse ploeg het toernooi af tegen Vlissingen. De wedstrijden duren 30 minuten, zonder pauze, en worden ge speeld op het veld van Nieuwdorp. Ongeacht de klassering speelt Zierikzee zaterdag op de fina ledag plaatsingswedstrij den. Alleen bij een eerste plaats in de poule kan Zierikzee meespelen om de hoofdprijs.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 23