P E R S O N E E L Persoonlijke zorg bij een moderne werkgever Programmeur E-PLAZA ZOEKT. Schiebaan PZC sjOrh Waar wil jij werken? GEVELELEMENTEN vraagt MONTEURS Laat ze niet vallen Giro 222111 Ier Schorre VERZORGENDE (niveau 2 en 3) nebus loyalty Enthousiaste verkopers en verkoopsters (full time) Arrondissementsparket Middelburg Administratief Medewerkers zaterdag 3 augustus 2002 STAR Engineering B.V. is een dynamisch bedri/waar jaren lange ervaring rit en de top aanvoert in de engineering van de procesindustrie, zowel in de on- ols offshore. STAR Engineering doet zaken met de top 10 bedrijven van de wereld in industrie takken als oSe, cheme, tabak, gas en engineering proces industrie engineering Wij bieden je functies aan op de meest interessante projecten, zowel on- als off shore. Daarnaast zorgen wij voor zekerheid, een goede begeleiding, een gedegen salaris en prima secundaire arbeidvoor- waarden. Ben jij MTS-er/HTS-er en wil jij je eigen Carrière uitstippelen? Informeer nu bij ons naar de mogelijkheden! Direct mogelijkheden voor o.a: E&l tekenaar Auto Cad E&l designer Piping tekenaar Auto Cad Piping designer Project Engineer Document Controller STAR engineering bv Hoofdkantoor Vestiging Zeeland infotftstarengineering.nl tel: +31 (0)168 38 50 38 De no 1 in Projectsupport voor onmiddelijke indiensttreding voor het plaatsen van kunststof kozijnen. goede voorwaarden prettige werksfeer Dr. A.F. Philipsstraat 13, 4462 EW Goes, tel.: 0113-613377, fax 0113-613455 vragen naar de heer of mevrouw Daem In ons land wordt 1 op de 150 mensen getroffen door epilepsie Wij staan voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting via een infolijn, folders en brochures, begeleide vakanticactiviteiten, individuele hulp en cpilepsie- projecten in ontwikkelingslanden. Word donateur. Er is nog zoveel te doen. Vragen over epilepsie? Bel de Epilepsie Infolijn: 0900-8212411 (€0,10 per minuut) Verpleeghuis Ter Schorre in Terneuzen, onderdeel van de SVRZ, luistert naar zowel bewoners als medewerkers. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel aanvullend arbeidsvoorwaarden pakket met mogelijkheden tot bijvoorbeeld de aanschaf van een computer of het sparen van verlof. Logisch eigenlijk, want dat mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. Wil je hard werken en goed verdienen, wil je wat minder uren draaien om meer bij de kinderen te zijn of wil je investeren in je carrière door een studie te volgen? Bij ons kies je voor jezelf. Je moet wel de instelling hebben om, met ons, te pionieren in de zorg, om telkens weer nieuwe manieren te vinden om de oudere mensen binnen Ter Schorre plezier in het leven te laten behouden. Ben je geïnteresseerd om in het zorgconcept van Ter Schorre te stoppen? Stuur je brief met CV aan Ter Schorre, P&O, Churchilllaan 1200, 4532 JK Terneuzen, dan nemen wij contact met je op. Je kunt ook mailen naar terschorre@svrz.nl. Bel als je nog vragen hebt naar 0115 678910. Solliciteren binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd waar de mens iemand is b'sette Koopman, 23 jaar, verzorgende bij Ter Schorre'Juist de ruimte voor persoonlijke benadering maakt het hier zo prettig. En op korte termijn wordt het nóg persoonlijker met het kleinschalig wonen idee.samen met mevrouw koken, de krant lezen, genoeg tijd om echte zorg te verlenen aan een klein groepje bewoners, het ouderwetse ziekenhuismodel wordt echt verleden tijd We zijn nu op zoek naar nieuwe collega's om de veranderingen lekker snel door te zettenvoel jij je aangesproken?' Ter Schorre wordt het eerste verpleeghuis in Zeeuws-Vlaanderen waar sprake is van kleinschalig wonen. In de toekomst zullen alle verpleeghuizen die zorgvorm gaan toepassen Deze zorg nieuwe stijl biedt ouderen de huiselijkheid en de persoonlijke zorg waar ze behoefte aan hebben. Maak kennis met de nieuwe ouderen zorg...waar je meer verantwoordelijkheid krijgt, waar je meer met de bewoners samen doet, waar je echte persoonlijke zorg verleent. We zoeken op dit moment meerdere medewerkers voor de functie van Uren kunnen in onderling overleg afgesproken worden Afhankelijk van leeftijd en ervaring bedraagt het salaris voor een verzorgende niveau 3 maximaal 2.024 euro (verzorgende niveau 2 max. 1 872 euro) bruto per maand, bij éen fulltime dienstverband van 36 uur per week. In het nieuwe zorgconcept ontstaat bovendien de mogelijkheid om u verder te specialiseren, waarna uiteraard een hogere schaal geldt Nationaal Epilepsie Fonds Postbus 270 3990 GB Houten www.epilepsie.nl U kent het wel: punten sparen voor cadeaus, als u tankt of winkelt in de supermarkt. NeBus Loyalty BV ontwikkelt en voert deze spaarsystemen uit. NeBus is onderdeel van het Neckermann-concern en de Karstadt-Quelle groep. Deze organisatie telt zo'n 112.500 medewerkers en behoort tot de grootste handelsondernemingen in Europa. NeBus verleent haar dien sten aan de zakelijke markt. Denk hierbij aan spaarprogramma's en databasebeheer voor grote ondernemingen, zoals benzine maatschappijen, supermarkten en financiële instellingen, in met name Nederland, België, Duitsland en Zwitserland. Bij NeBus Loyalty BV werken meer dan 150 medewerkers. Het hoofdkantoor zit in Hulst. NeBus Loyalty BV verwerkt en beheert database-gegevens voor verschillende klanten. Hiervoor bouwt en beheert de divisie I.C.T. de automatiseringssystemen. Deze programma's zijn zeer divers en worden steeds aangepast aan de wensen van de klant. Binnen I.C.T op de afdeling Systeemontwikkeling in Hulst is wegens uitbreiding plaats voor een m/v fulltime Als programmeur analyseer jij ontwerpen, werk je gebruikersaan- vragen uit tot een ontwerp en schrijf of wijzig je programma's. Hierbij maak je gebruik van meerdere programmeertalen (JCL, COBOL, ADS, SAS). De nieuwe of gewijzigde systemen breng je in productie. Ook ontwerp jij bestanden waarbij je rekening houdt met standaards en procedures. Verder zet je systeem-, programma- en gebruikersdocu menten op en voer je tests uit. NeBus Loyalty BV gaat zich actief profileren als dienstverlener op het gebied van E-Business, met name gericht op het invullen van de backoffice voor derden. In deze interessante ontwikkeling is tevens een actieve rol voor jou weggelegd. Voor de informatievoorziening gebruiken wij een IBM 7060-H50 mainframe, onder besturing van OS/390, met als primair database managementsysteem CA/IDMS. Wie zoeken we? Heb je een MBO- of HBO-opleiding richting Informatica afgerond of dit niveau behaald door ervaring? Dan ben jij wellicht de program meur die wij zoeken. Naast een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden biedt NeBus Loyalty BV een prettige werkomge ving met enthousiaste collega's. We kennen een jonge cultuur met een "hands-on" mentaliteit. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Marien Meijer, telefoon: 0114 - 381 641 of Maarten van der Zwan, telefoon: 0114 - 381 642 van de divisie I.C.T. Interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief met C.V. voor 20 augustus 2002 naar NeBus Loyalty BV, postbus 700, 4560 AS Hulst, t.a.v. Ilona Ekkebus, Personeelszaken. Een psychologische test kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. -e- E-Plaza heeft het nogal druk. Dat is logisch, want E-Plaza is het adres voor PC CD-Roms, games en video. Super Mario, Lara Croft, E-Plaza is er vol van. E-Plaza krijgt dus ook steeds meer klanten. En die moeten allemaal vriendelijk en zorgvuldig worden geholpen. Daarom wil E-Plaza zo snel mogelijk kennismaken met Werken bij E-Plaza is prettig, gevarieerd en je verdient goed. Belangrijk is dat je gevoel hebt voor entertainment. Want dat is waar het om draait. Interesse in zo'n baan???? Bel met onderstaand filiaal en vraag naar de bedrijfsleider: Filiaal Goes: 0113-217845 Dhr. K. de Miranda v/m 36 uur Taken U levert een wezenlijk aandeel in de administratieve werkzaamheden van het parket, U registreert aan de hand van vastgestelde procedures inkomende processen-verbaal en daarmee verband houdende correspondentie. U bent verantwoordelijk voor het samenstellen en completeren van strafdossiers U voert registraties met betrekking tot inkomende strafzaken en bewaakt gestelde termijnen U beantwoordt telefonische vragen en verzoeken met betrekking tot strafzaken U geeft telefonisch vragen en opdrachten door aan externe instanties FlinCtie-eisen MEAO of gelijkwaardig werk- en denkniveau, goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; accuratesse, stressbestendigheid, resultaatgerichtheid, zelfstandig en planmatig kunnen werken, ervaring in hel werken met geautomatiseerde systemen S<tl<U*iS Het salaris bedraagt minimaal 1 409,64 en maximaal t .957,36 bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. StcindplcicltS Middelburg. Voorkeursgroepen Justitie wil de samenstelling van haar personeelsbestand in overeenstemming brengen met die van de samenleving. Bent u vrouw, allochtoon of arbeidsgehandicapt, dan wordt u nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Met het oog op het samenwerkingsverband "Zuidwest" tussen de arrondissementsparketten Middelburg en Breda dient u bereid te zijn om voor bepaalde tijd werkzaamheden te verrichten op het parket Breda. De tijdelijke aanstelling in betreffende functie is voor twee jaar. In verband met werkzaamheden in de strafrechtketen is een antecedentenonderzoek onderdeel van de selectieprocedure. Inlichtingen Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer mr F van Es. Unithoofd KVI, telefoonnummer [0118] 67 73 55. inlichtingen over de selectieprocedure kunnen worden ingewonnen bij mevrouw P.M A E. Martens. Medewerker Rechtspositie, telefoonnummer [0118] 67 74 32. SollicitatiewijzC De vacature wordt intern en extern opengesteld. De eerste sollicitatiegesprekken zullen in week 37 plaatsvinden Bent u iemand die trots wil zijn op zijn werk. daarbij kritisch op zichzelf en zijn omgeving blijft en mee wil groeien met het Openbaar Ministerie in beweging, dan kunt u een schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer MID2002/05. vóór 17 augustus a.s. richten aan: Arrondissementsparket Breda, ter attentie van Cluster Personeel. Postbus 90112. 4800 RA Breda. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld www.rechtspraak.rrl Het Openbaar Ministerie is belast met de strafrechtelijke handhaving van de rechtsorde door de opsporingen vervolging van strafbare feiten en de tenuitvoerlegging van rechterlijke beslissingen. Het parket Middelburg vervult deze taken in een arrondissement dat samenvalt met de provincie Zeeland. Het parket richt zich daarbij met name op de lokale veiligheidszorg en werkt nauw samen met de regiopolitie Zeeland, de gemeenten en andere belangrijke partners op het gebied van veiligheid. Het parket is volop in beweging: kwaliteitsverbetering staat hoog in het vaandel; dat heeft inmiddels geleid tot het behalen van het ISO-9001 certificaat vooralle primaire processen. Het parket werkt nauw samen met het arrondissementsparket te Breda. De administratieve verwerking van deze sollicitatieprocedure vindt dan ook plaats in Breda. Werken bij het Als je verder denkt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 38