RGZ www.thartwemeldinge.nl Wèrkf Tèncef PERSONEEL «eefi AaRKE -gêné een goed begin DE MULTI-MERKEN SPECIALIST AUTOBEDRIJF 'T HART OBOVAG Act medewerker planning m/v PZC voor later docenten mlv WIJ ZIJN MET SPOED OP ZOEK NAAR: 2 ENTHOUSIASTE ALL-ROUND AUTOMONTEURS LOONTJENS Management Assistent Technische Dienst m/v uitzendbureau U neemt uw werk zeer serieus Secretaresse P&O zaterdag 3 augustus 2002 SCHELDE COLLEG is de slogan van onze school en daarom zijn wij op zoek naar docenten, die naast plezier in het lesgeven ook zin hebben in het begeleiden en ondersteunen van leerlingen in hun proces naar volwassenheid. Het Schelde College is de school voor Vmbo in westelijk Noord-Brabant. Wij bieden de leerwegen basisberoepsgericht, kaderberoepsgericht, gemengd en theoretisch in de sectoren techniek, zorg en welzijn en economie. Daarnaast bieden wij leerweg ondersteunend onderwijs aan. Het Schelde College heeft locaties in Bergen op Zoom, Hoogerheide en Sint Maartensdijk. Voor het schooljaar 2002-2003 zoeken wij voor de locatie Bergen op Zoom nog Elektrotechniek 10 lesuren per week, op maandag, dinsdag en woensdag Bedrijfsadministratie 5 lesuren per week, op woensdag, donderdag en vrijdag Kandidaten Heeft u belangstelling en beschikt u over een bevoegdheid tot lesgeven in bovengenoemd(e) vak(ken), dan nodigen wij u uit te solliciteren. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met volledige bevoegdheid, maar ook als u (nog) niet over een bevoegdheid beschikt, wel interesse en/of ervaring heeft én bereid bent de bevoegdheid te behalen kunt u solliciteren. Functiewaardering De functie van docent is gewaardeerd op schaalniveau LB, uitgaande van de CAO voor het Voortgezet Onderwijs. Ook voor de overige arbeidsvoorwaarden geldt deze CAO. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u, na 12 augustus 2002, contact opnemen met Els Brouwers, adviseur PO&O, telefoon (0164) 21 64 60. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan het Schelde College, t.a.v. Els Brouwers, Postbus 938, 4600 AX Bergen op Zoom. E-mail: e.brouwers@scheldecollege.nl De sollicitatiecode van de gemeente Bergen op Zoom is van toepassing. Bezoek ook onze website: www.scheldecollege.nl ir aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BROUWERIJWEG 1 4424 CG WEMELDINGE TEL.: 0113-622283 E-MAIL: THART.WEMELDrNGE@12MOVE.NL Ben jij iemand die van aanpakken weet, aan alle automerken kan werken en "waar de smeerolie door de aderen stroomt?" Spreekt het jou aan om in een goede werksfeer met fijne collega's en een prima salaris te komen werken? Bel dan nu 0113-622283 Ulèl zo goed\(-\ in Mie auto's w\ LOONTJENS Automaten B.V. te Middelburg, een toonaangevend bedrijf in de recreatieve sector, brengt o.a. kwaliteitsmerken biljarts, voetbalspelen, audioapparatuur, behendigheid- en kansspelautomaten op de markt. Binnen de technische dienst van Loontjens Automaten werken ca. 25 medewerkers. Zij dragen zorg voor het onderhoud, de revisie en modificatie van de apparatuur en zorgen voor een optimale bedrijfszekerheid van de speelautomaten. De technische dienst werkt service gericht zowel voor derden, als ook voor de eigen zusterorganisatie Recreatieprojecten Zeeland. Loontjens Automaten vraagt voor de versterking van het management van de technische dienst in een fulltime dienstverband een Functie-inhoud De taken van de Management Assistent Technische Dienst bestaan o.a. uit: het assisteren bij de uitvoering van de managementtaken binnen de technische dienst; het vervangen van de manager technische dienst bij diens afwezigheid; het onderhouden, ontstoren en reviseren van speelautomaten; het mede ontwikkelen van modificaties en verbeteringen aan de automaten; het onderhouden van contacten met klanten inzake de technische dienstverlening; het mede met andere verrichten van storingsdiensten. Functie-eisen een afgeronde vakopleiding op MBO/HBO niveau Elektronica, eventueel aangevuld met specialistische cursussen; ruime ervaring in het vakgebied, dan wel de bereidheid de specifieke technieken van speelautomaten zich eigen te maken; leidinggevende capaciteit; opleiding in managementvaardigheden, of de bereidheid deze te volgen; goede handvaardigheid en creativiteit; collegiale en flexibele werkhouding; bereidheid tot werken in avond en weekenden; woonachtig in Zeeland, of bereid tot verhuizen; beschikken over rijbewijs B Loontjens Automaten biedt goede ontplooiingsmogelijkheden en uitstekende arbeidsvoorwaarden voor de medewerkers met kwaliteiten, met gevoel voor elektronica en met een goede klantgerichte instelling. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Bij de selectie laten wij ons adviseren dor den Hartog-PersoneelsAdviesDienst te Goes. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met deze dienst, tel. 0113/271270 Spreekt de functie u aan en voldoet u aan de functie-eisen, stuur dan binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief met CV naar Loontjens Automaten B.V, Postbus 456, 4330 AL Middelburg, t.a.v. afdeling personeelszaken. mm 9 Gezocht!: Productiemedewerkers Voor verschillende opdrachtgevers in Vlissingen- Oost zijn wij op zoek naar gemotiveerde productiemede werkers. Ben jij 18 jaar en i.b.v. VCA-1 of ben je bereid dit te halen? Bel dan snel onze vestiging in Middelburg! Administratief medewerker/ster IH Voor diverse relaties in omgeving Middelburg/Vlis- singen zijn wij per direct op zoek naar representatieve administratieve krachten. Heb jij MBO werk- en denk niveau, kennis van Word en Excel en heb je zin om snel aan de slag te gaan Kom dan met je cv langs bij een van de on derstaande vestigingen. Matrozen Voor de Provinciale Stoomboot Diensten in Zeeland zijn wij op zoek naar enthousiaste matrozen voor langere tijd. Je dient ervaring in de binnenvaart, kustvaart of in de visserij te hebben en/of in het bezit te zijn van de opleiding S4 of S.M.B.W. Verder moetje bereid zijn tot het werken in ploegendienst en het heeft de voorkeur dat je in het bezit bent van eigen vervoer. Meer info? Bel met onze vestiging in Middelburg. Assistent Accountant Voor een opdrachtgever in Middelburg zijn wij op zoek naar een Assistent Accountant. Onze gedachten gaan uit naar een persoon op minimaal MBO werk- en denkni veau. Ervaring m.b.t. het opstellen van jaarrekeningen is een pre. Geïnteresseerd? Bel naarTènce! In Middelburg! www.tence.nl Middelburg tence.nl Lange Geere 12. 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Oude Markt 12, 4381 ES Vlissingen Telefoon 0118-415059 R 5|FS B U R O Arke Reisburo René is een groeiend reisburo gevestigd in Yerseke. Als franchisenemer van Travel Unie verkopen wij voorna melijk reizen aan de toeristische klant. Dit houdt in: pak ketreizen van alle gerenommeerde reisorganisaties maar ook losse vluchten, autohuur en hotels. Daarnaast hebben we een groeiend bestand zakenklanten. Ons team heeft spoedig versterking nodig van een representatieve en communicatief vaardige collega m/v die in het bezit is van het SEPR 1-diploma en bij voorkeur ervaring heeft in de reisbranche. Naast kennis van zaken is inlevingsvermogen in de klant, collegialiteit en gevoel voor humor belangrijk. U kunt uw sollicitatie met CV binnen twee weken richten aan: Arke Reisburo René t.a.v. de heer R. H. J. Jansen Paardenmarkt 14 4401 EE Yerseke Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met Sandra Jebbink: 0113-576020. Doelstelling *ït>e Stichting Ooster.cheWeziekenhuizen is een dynamische organi#tie die er naar streeft om voortdurend de kwaliteit van de zorg^yqgr hflat p,yiènten op het hoogst .mogelijke niveau te brengen en te houden. Structuur De Stichting Oosterscheldeziekenhuizen met 1200 medewerkers en een capaci- teitj/an 364 bedden verdeeld over drlocaties Goes en - ZierikzeVbiëBt vrijwel alle medische specialismen. Een fusie met Ziekenhuis Walcheren wordt voorbereid. Goede werkplek Om cjezctmelijk het gestelde doel te bereiken schept de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen voorwaarden waardoor de medewerkers met plezier kufmen werkeo«n goede mogelijkhécfen krijgenzich te ontplooien. De werkplek Procesgerichte zorg maakt deel uit van het zorgduster Beschouwend. De werkplek bestaat uit de klinische en poliklinische functies Longgeneeskunde en Tuberculose, Oncologie en Diabeteszorg. Voor de werkplek Procesgerichte zorg zoeken wij op korte termijn een enthousiaste en flexibele ONCOLOGIEVERPLE EG KUNDIGE voor een contract van 36 uur per week voor onbepaalde tijd. Een parttime functie is eventueel bespreekbaar, vacaturenummer 02.102 ^m/vj Functie-informatie: Het initiëren, mede ontwikkelen, uitvoeren en coördineren van verpleeg kundig zorgbeleid op oncologisch gebied, binnen de richtlijnen van de organisatie en in nauwe samenwerking met de medisch specialisten. Hierbij staat kwaliteitsbewaking en bevordering op de voorgrond. De verpleegkundige is werkzaam binnen de kliniek, poliklinieken en dag- verpleging en binnen het mamma-team van het Zorgduster Snijdend. Wij zoeken een kandidaat die: beschikt over een diploma A-verpleegkundige of HBO-V; in het bezit is van het diploma Specialistische vervolgopleiding Oncologieverpleegkundige; bij voorkeur in het bezit is van de mammaore aantekening, of bereid is deze aantekening te behalen; beschikt over minimaal 3 jaar verpleegkundige ervaring; beschikt over goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden; in staat is om zelfstandig te functioneren; flexibel en innovatief is; geregistreerd is in het kader van de BIG-wet. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring vol gens FWG schaal 50 (minimaal 1682 en maximaal 2738}. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij mevrouw P.M. Marinissen-van Dijk, oncologiever pleegkundige, de heer H. de Morree, chirurg, en/of mevrouw A. van Tuyl, werkplekmanager Procesgerichte zorg, telefoonnummer: 0113 - 23 40 00. Sollicitaties kunt u richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de Dienst Personeel en manage mentondersteuning, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mailadres solliciteren@soz.nl onder vermelding van het vacaturenummer. Sluitingsdatum; 17 augustus 2002. De sollicitatiegesprekken zijn gepland voor woensdag 28 augustus 2002 vanaf 16.30 uur. Deze vacature zal tegelijkertijd in- en extern geplaatst worden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN mensen aan het werk voor mensen STICHTING Stichting het GORS wil een stimulerende dienstverlener zijn voor mensen met een verstandelijke handicap en gaat daarbij uit van zelfbeschikking en respect. Wij bieden een hoogwaardige begeleiding en verzorging die is afgestemd op de unieke mogelijkheden en wensen van onze cliënten in een klimaat waar groei en integratie mogelijk is. Het werk van de stichting richt zich op het begeleiden bij wonen, leren, werken en recreëren. Wij doen dit op verschillende locaties verspreid over Midden- en Noord-Zeeland. Je sollicitatie kun ie. onder vermelding tus sloren naar: Stichting het GORS, afdeling P&O, dhr. R. M. Anthonisse, Postbus 2160, 4460 MD GOES. Uiteraard staan al onze vacatures open voor zowel vrouwen als mannen. Het salaris en overige arbeidsvoorwaar den zijn conform de CAO Gehandicap tenzorg. Vacaturenummer 02-43 In verband met het aankomende bevallingsverlof van onze col lega is de afdeling Personeel en Organisatie van het facilitair bureau te Goes per 1 september 2002 op zoek naar een voor 15 uur per week (41,67% dienstverband) Vooralsnog voor de duur van een half jaar. Functie-inhoud: - het verrichten van secretariële werkzaamheden m.b.t. per- soneelsmutaties; - doorgeven van personeelsmutaties aan de salarisadmini stratie; - opstellen van arbeidsovereenkomsten, de verzending er van, alsmede de bewaking op terugkomst; - afhandeling van vacatureprocedures; - behandeling van ingekomen post; - archivering van personeelsdossiers; - overige secretariële en adminstratieve werkzaamheden. Wij hebben voorkeur voor iemand die ervaring heeft in ge noemde werkzaamheden. Functie-eisen: Voor deze functie moet je: - een afgeronde opleiding tot (bureau)secretaresse hebben; - beschikken over goede mondelinge en schriftelijke vaardig heden; - uitgebreide kennis van Microsoft Word; - in staat zijn tot het nemen van initiatieven. Anne-Marie Zuidgeest geeft je graag meer informatie over deze functie. Zij is te bereiken van woensdag t/m vrijdag via telefoon nummer 0113-273325. stichting revalidatie-geneeskunde zeeland De Stichting Revalidatiegeneeskunde Zeeland (RGZ) heeft tot doel het bestaande netwerk van revalidatiegeneeskundige activiteiten in de provincie Zeeland te optimaliseren en uit te bouwen. Het netwerk bestaat op dit moment uit: De unit 'Lindenhof' (poliklinische en klinische vol- wassenenrevalidatie) te Goes. De unit 'De Wielingen' (poliklinische kinder- en volwassenenrevalidatie) te Terneuzen. De unit 'Reigerbos' (poliklinische kinderrevalidatie) te Goes. Revalidatiegeneeskundige consultatie en medebehandeling door revalidatieartsen in de Zeeuwse ziekenhuizen en verpleeghuizen. Momenteel werken ruim 160 medewerkers binnen de RGZ. Voor de locatie 'Lindenhof' zijn wij, met ingang van 1 oktober 2002, op zoek naar een: voor 8 uur per week met de bereidheid tot vervanging van collega's bij ziekte en vakantie (tot een maximum van 36 uur) Het betreft een dienstverband voor bepaalde tijd voor de duur van één jaar. Uw taken: - een tijdige en juiste planning van de in het behandelplan voor geschreven behandelingen/revalidatieactiviteiten; - het aanleveren van informatie en gegevens ten behoeve van de facturering en managementinformatie; - het verrichten van overige aan de planning verwante zaken. Wij verwachten van kandidaten: - een MBO werk- en denkniveau; - relevante ervaring in een vergelijkbare functie; - gedegen kennis van en ervaring met automatisering. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuizen, FWG 40. Inschaling is afhankelijk van ervaring. Nadere informatie omtrent de vacature kunt u verkrijgen bij me vrouw J. I. A. Boer, Hoofd Economische en Ondersteunende Dien sten -s 0113-236236. Uw schriftelijke reactie kunt u tot uiterlijk 20 augustus 2002 sturen aan RGZ, 's-Gravenpolderseweg 114a, 4462 RA te Goes, t.a.v. I. Fokkema, personeelsfunctionaris.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 34