Ook in uw vakantie dagelijks de PZC 0 Louwerse INTERNATIONAAL OFFICEMANAGER INTERBULK Bouw mee aan een nieuwe verpleeghuiscultuur! PZC ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Coach Stichting Ter Weel Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! Verzorgende voor Bijzondere zorg Activiteitenbegeleider Verzorgenden en Helpenden zaterdag 3 augustus 2002 GOES (36.000 inwoners) is een levendige stad in hartje Zeeland, waar veel gebeurt. De gemeente werkt aan ambitieuze plannen voor de historische binnenstad. Concrete projecten "zijn de bouw van een nieuw theater en een nieuw stadskantoor. Goes is een fijne stad om te wonen. U vindt er betaalbare huizen in een prachtige om- geving en uitstekende voorzieningen als het gaat om sport, gezondheidszorg en onderwijs. Meer informatie vindt u op www.goes.nl Bij afdeling sociale zaken bij het bureau bijzondere voorzieningen is in verband met de toename van werkzaamheden en het vertrek van éen van de medewerkers plaats voor een enthousiaste en resultaatgerichte voor 32 uur per week. Het bureau bijzondere voorzieningen is tot stand gekomen na de herstructurering van de afdeling sociale zaken. Bij het bureau werken momenteel 16 medewerkers aan de producten voorzieningen gehandicapten, bijzondere bijstand, schuldhulpver lening en zorgloket. De ambitie van het bureau is om in teamverband klantvriende lijk en doelmatig de regelingen en het beleid uit te voeren. Van jou als administratief medewerk(st)er wordt verwacht dat je de aanvragen voor gehandicaptenvoorzieningen gereed maakt voor behandeling door de con sulenten en zorgdraagt voor de realisatie van de toegekende voorziening.Voor de uitvoering van deze werkzaamheden maak je gebruik van de programma's Unix/GSA, GBA en Word. Ook verwacht het team van de nieuwe collega, dat hij/zij meedenkt en meewerkt aan de verdere ontwikkeling van de kwaliteit van de dienstverlening en de doel matigheid van de uitvoeringsorganisatie. Opleiding minimaal op VMBO-niveau. bijvoorbeeld richting administratie, affiniteit met het werkterrein, ervaring met geautomatiseerde verwerking van gegevens, een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, zelfstandig, accuraat, klantvriendelijk en flexibel kunnen werken. Wij bieden jou een bruto maandsalaris dat afhankelijk van je leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 1.319,00 (aanloopschaal 4) en maximaal 2.094,00 (functie- schaal 5) bedraagt. Daarnaast hebben wij een goede studiefaciliteitenregeling, flexibele arbeidstijdenregeling, kinderopvangregeling, betaald ouderschapsverlof, een pc- en fietsprivéregeling, mogelijkheid tot het kopen of verkopen van verlof uren en een gunstige hypotheekregeling. I i 'l'" Informatie Voor informatie over de functie kun je contact opnemen met Ronald van Goeije, hoofd van het bureau bijzondere voorzieningen, telefoon nummer (0113) 249638. Informatie over de procedure kun je inwinnen bij Els Vis, personeelsconsulent, telefoonnummer (0113) 249633. Sollicitatie Spreekt deze functie je aan, stuur dan binnen tien dagen je brief en cv naar burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118,4460 MC Goes onder vermelding van vacaturenummer 2214.04. Je kunt ook je brief en cv per e-mail sturen naar: vacatures@goes.nl. Wij streven naar een organisatie die een afspiegeling vormt van de samenleving. Arbeidsgehandicapten, vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen die voldoen aan de functie-eisen verzoeken wij daarom nadrukkelijk te solliciteren. Geen acquisitie InlerBulk is een jong en dynamisch internationaal handelsbedrijf tn buik-verpakkingsmaterialen. InlerBulk levert exclusief voor een producerend partner in Oost-Europa aan grote industriële bedrijven wereldwijd. InterBulk is naarstig op zoek naar een Iemand tussen de 25 en 35 jaar met gezonde commerciële vaardigheden die zelfstandig kan werken. Intcrbulk werkt internationaal, dus beheersing van de Engelse, Duitse, Spaanse en Franse taal is een pré. Daarnaast is kennis van Microsoft Office belangrijk. Je behandelt de binnenkomende op drachten, ordering, transport, planning, in- en verkoop. Bij deze functie hoort natuurlijk een goede salariëring en prima secundaire voorwaarden. Graag zien we je schriftelijke reactie -gericht aan de heer P. Kuijpers- binnen twee weken tegemoet. Intcrbulk bv Nieuwe Haven 125 4301 DL Zierikzee Tel. (3D Hl 451100 Fax (31) 111 451010 Verpleeghuis Ter Schorre in Terneuzen, Nederland, biedt als werkgever kaders waarbinnen medewerkers hun keuzes hebben. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel aanvullend arbeidsvoor waardenpakket met mogelijkheden tot aanschaf van een computer of een fiets of het sparen van verlof. Logisch eigenlijk, want dat mensen heizelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. Je behoeftes liggen per fase in je leven immers anders...Wil je hard werken en goed verdienen, wil je waf minder uren draaien om meer bij de kinderen te zijn of wil je investeren in je carrière door een studie te volgen? Bij ons kies je voor jezelf. Je moei wel de inslelling hebben om te pionieren in de zorg, om telkens weer nieuwe manieren te vinden om de mensen binnen Ter Schorre plezier in het leven te laten behouden. Je weel wat jouw drijfveren in het leven zijn en je bent oprecht geïnteresseerd in de zoken die ouderen bezighouden. Doorom spreekt hel volgens ons voor zich dat je bij jezelf een warm hort voelt voor mensen en dat je enthousiasme en respect goed kunl combineren. Ben je geïnteresseerd in een boan bij Ter Schorre? Je kunt brieven met CV richten aon Ter Schorre, P&O, (hurchilllaan 1200, 4S32 JK Terneuzen, Nederland. Je kunl ook mailen naor terschorre@svrz.nl. Als je nog vragen hebt, kun je bellen naar 0115 678910 (Poler Tollenoar of Rcné Ruissen). Solliciteren binnen 14 dogen na verschijning van deze advertentie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd. 22-24 uur per week Eind 2002 zal aan de Alvarezlaan in Terneuzen, Nederland, de eerste paal voor het nieuwe Ter Schorre de grond in gaan. Er wordt een verpleeghuis nieuwe stijl gebouwd. Half 2004, als het gebouw klaar is, zal Ter Schorre het eerste verpleeghuis in Zeeuws-Vlaanderen zijn waar sprake is van klein schalig wonen Deze zorgvorm nieuwe stijl biedt ouderen de huiselijkheid en de persoonlijke zorg waar ze behoefte aan hebben. In de toekomst zullen alle verpleeghuizen die zorgvorm gaan toepassen. Ter Schorre is echter nu al bezig om het kleinschalig wonen en zorgen in het werkproces te integreren. De komende tijd worden nieuwe samenwerkingsvormen beproefd en wordt gewerkt aan een nieuwe verpleeghuisculfuur. We zoeken een enthousiaste vaandeldrager van de cultuur- en organisatie verandering in de SVRZ, een ervaren coach die de prestaties en het leervermogen van alle collega-medewerkers kan stimuleren en verbeteren U verzorgt daartoe lessen en trainingen, onder andere over communicatieve en reflectieve vaardigheden U beschikt over kennis op HBO-niveau, bij voorkeur aangevuld met een sociaal-pedagogische opleiding of een docentenopleiding. Om medewerkers en teamleiders inhoudelijk te kunnen coachen is praktijkervaring in de ouderenzorg uiteraard noodzakelijk, maar ook kennis op tactisch niveau binnen de gezondheidszorg, welzijn en wonen is nodig. In relatie tot het huidige veranderingsproces is visie op en actuele kennis van de ouderenzorg uitermate belangrijk. De functie is voorlopig, in afwachting van een nadere bepaling, ingedeeld in FWG 55 met een maximumsalaris van 3.051 bruto per maand, bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week. Ter Schorre waar de mens iemand is Stichting Ter Weel omvat twee zorgcentra, één in Krabbendijke en één in Goes. Beide zorgcentra bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. In Goes is boven dien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd. Wij bieden zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld waarbij de cliënt centraal staat. Vandaar dat wij werken in kleine multidisciplinaire teams, waarin elke medewerker een eigen inbreng heeft. Voor het verpleeghuis te Goes zoeken wij per zo spoedig mogelijk 24 uur per week De functie Je verleent lichamelijke en psychosociale begeleiding, verzorging en verpleging aan cliënten met psychiatrische gedragsproblematiek. Dit doe je overeenkomstig de opgestelde individuele zorg- en behandel plannen. De beleving en de wensen van de cliënt staan hierbij centraal. Verder houd je het zorgdossier bij en informeer je jouw teamleider en contactpersonen. Jouw bagage: diploma (zieken-)verzorgende; affiniteit met, en bij voorkeur ook kennis van en/of ervaring met het omgaan met ouderen met een psychiatrisch ziektebeeld; belevingsgerichte instelling; zelfstandig kunnen werken en prioriteiten kunnen stellen; goede sociale vaardigheden, in het bijzonder inlevingsvermogen, tact en geduld; bereid zijn diensten volgens rooster te werken (in principe 3 dagen per week). Ter Weel biedt: uitdagende functie met ruimte voor eigen inbreng en creativiteit; dienstverband voor onbepaalde tijd; salaris conform de CAO V&V; aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden (meerkeuzesys- teem), waaronder een eindejaarsuitkering en een spaarloonregeling; gedegen inwerkperiode; prettige werksfeer in een informele organisatie. Herken je jezelf? Stuur dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 17 augustus a.s. naar Zorgcentrum Ter Weel, afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV te Goes. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opne men met Klazien de Pundert, teamleider, tel. 0113 - 216878. Algemene informatie over Ter Weel kun je vinden op www.terweel.nl. Voor het verzorgingshuis St. Maarten in de Groe zoekt het team activiteitenbegeleiding een: 18 uur per week De functie voorbereiden van activiteiten; begeleiden van cliënten bij activiteiten; observeren, rapporteren en overdragen van informatie aan/over de cliënten; mede zorgdragen voor het beheren van materialen en middelen; bereidheid 5 dagen gemiddeld per week te werken (verdeeld over 7 dagen). Jouw bagage: diploma activiteitenbegeleiding MBO/SPW; affiniteit met ouderenzorg; inspirerende, creatieve en representatieve persoonlijkheid; zowel zelfstandig als in een team kunnen werken; flexibele, warme, belevingsgerichte instelling en goede communica tieve vaardigheden; muziekinstrument kunnen bespelen is een pre. Ter Weel biedt: een uitdagende functie met ruimte voor eigen inbreng en creativiteit; dienstverband voor bepaalde tijd tot 1 augustus 2003; salaris conform de CAO V&V; aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering en een spaarloonregeling; gedegen inwerkperiode; prettige werksfeer in een informele organisatie. Herken je jezelf? Neem dan wanneer je meer informatie wenst, contact op met Guusta Verschueren, vervangend teamleider, tel. 0113 - 216878. Een sollicitatie brief met CV (bij voorkeur getypt) kun je vóór 17 augustus a.s. sturen naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV te Goes. Algemene informatie over Ter Weel vind je op www.terweel.nl. Voor beide locaties zoeken wij zowel voor het verpleeghuis als voor het verzorgingshuis ter versterking van de teams: op 0-urenbasis De functies Je verleent lichamelijke en psychosociale begeleiding, verzorging en verpleging aan de cliënten. Dit doe je overeenkomstig de opgestelde individuele zorg- en behandelplannen. De beleving en de wensen van de cliënt staan hierbij centraal. Jouw bagage: diploma (zieken)verzorgende of verzorgende C/D voor de verpleeg huizen, (bejaarden)verzorgende of een diploma verzorgende C/D voor de verzorgingshuizen c.q. een diploma (bejaarden)helpende; kennis van en ervaring met het omgaan met ouderen met een somatisch, psychogeriatrische en/of psychiatrisch ziektebeeld; zelfstandig kunnen werken en prioriteiten kunnen stellen; goede sociale vaardigheden, in het bijzonder inlevingsvermogen, tact en geduld; bereidheid diensten op basis van afroep te werken. Ter Weel biedt: dienstverband voor onbepaalde tijd; salaris conform de CAO V&V; gedegen inwerkperiode; prettige werksfeer in een informele organisatie. Herken je jezelf? Voor meer informatie over de vacatures kun je contact opnemen met een van de teamleiders, tel. 0113 - 216878. Een sollicitatiebrief met CV (bij voorkeur getypt) kun je tot 17 augustus a.s. richten aan Zorgcentrum Ter Weel, afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV te Goes. Voor algemene informatie over Ter Weel kun je ook terecht op onze website www.terweel.nl TYPE A 140 A 140 A 140 A 160 A 160 MERCEDES A-KLASSE UITVOERING Elegance, maanzilver, airco, LM-velgen, radio/CD Avantgarde meteoorgrijs, leder/stof, airco, CD, 3500 km Avantgarde, automaat, atolblauw, 17.000 km, airco Automaat, junglegroen, radio/CD Classic, pacificblauw, airco, radio/CD MERCEDES C-KLASSE TYPE C 220 CDI C 200 CDI C 200 CDI UITVOERING Sportcoupé, smaragdzwart, evolution, navigatie, airco Elegance, aiexandriet groen, alarm, airco, radio Combi, classic selection, briljantzilver, grijs stof, airco, LM-velgen, radio Elegance selections, lavazwart, airco, pts, alrm, etc. Classic, robijnrood, armsteun, trekhaak Classic onyxgrijs, LM-velgen, alarm Elegance, alexandrietgroen, airco, alarm, radio Zwart, Schuifdak, centr. vergr., spoiler Combi Esprit, lavazwart, airco, alarm, LM-velgen Classic, briljantzilver, radio, alarm, armsteun voor Classic, Smaragdzwart, LM-velgen, elektr. ramen alarm Sport smaragdzwart, airco, alarm, LM-velgen 01-1999 UITVOERING B.JAAR Turbodiesel, automaat, alexandrietgroen, Elegance leder, navigatie B.JAAR 04-2001 01-2002 07-2001 03-1999 03-2001 B.JAAR 06-2002 06-1999 01-2000 01-2000 08-1996 03-1997 01-1998 07-1992 03-1999 03-1999 08-1997 E 200 D E 260 E 200 schuifdak Blauwmet., kanteldak, trekhaak Automaat, blauwmet., tempomaat, LM-velgen, radio-CD-wisselaar Combi Avantgarde, automaat, LM-velgen, zirkongroen, schuifdak Malagitgroen, schuifdak, trekhaak, div. acc. MERCEDES S-KLASSE TYPE UITVOERING SL 320 automaat, turmalijngroen, LM-velgen, hardtop, airco S 600 lang, automaat, smaragdzwart, vele opties S 320 CDI automaat, tv, command, leder, etc. CL 500 Automaat, briljantzilver, leren stoelen, memory radio CD, alarm 07-1998 09-1992 08-1992 04-1999 08-1991 B.JAAR 03-1994 09-1997 06-2002 05-1996 BEDRIJFSWAGENS DEMO'S TYPE UITVOERING B.JAAR Sprinter 408 CDipoolwit, lang/hoog, houten zijwanden, houten vloer, dichte achterdeur 06-2001 Sprinter 210 KA, dubbelcabine, poolwit, 355 WB, trekhaak 06-1999 Sprinter 312 D kort/laag, poolwit, bumpers in kleur, elektr. spiegels 10-1999 ramen, tweezitsbank Sprinter 311 CDi, CC, meubeibak, opbouw 2001 Vito 110 D, calcitgeel, automaat, radio 03-1997 Vito 108 D, poolwit, trekhaak, div. acc. 04-1998 Mercedes Ster Occasion met Eurogarantie. Ser\'ice 24h: hulpgaranlie, EurogarantieNationale Autopas: kilometergarantie, kilometerkostprijsgarantie, mobiliteitsgarantie, geld-terug-garantie. Safety First-garantie, gegarandeerd goed. Automobielbedrijf P. Louwerse BV, mnhiln-lifo cTrvk J De Roterij 7, 4328 BB Burgh-Haamstede ©OOO STEK^T Geopend ma l/m vr. 8.00-18.00 uur. zaterdag 10.00-16.00 uur Tel.: (011165 42 92 E-mail: vcrkoop@Iouwcrsc-carquick.nl Officieel Mercedes-Benz dealer voor Schouwen-Duivcland Bezoek onze site www.Iouwerse-carquick.nl Vakantie in Nederland: Wanneer u uw vakantie in Nederland doorbrengt, kunnen wij er voor zor gen dat de PZC op uw vakantieadres wordt bezorgd. De bezorging bij u thuis wordt dan tijdelijk stopgezet. Ook kunt u de PZC tijdelijk bij iemand anders laten bezorgen. Geef ons naam en adres op en wij bezorgen daar gedurende uw vakantie de PZC. Vakantie in het buitenland: Als u met vakantie naar het buiten land gaat, bieden wij u de volgende mogelijkheden: ie U doet tijdens uw vakantie een an der een plezier met de PZC. Geef ons naam en adres op en wij bezor gen daar gedurende uw vakantie de PZC. ic U laat de PZC opsturen naar uw va kantieadres in het buitenland. Geef ons uw vakantiebestemming en wij sturen geheel voor uw risico de PZC dagelijks aan u op. Kosten volgens PTT tarief. ir U onderbreekt tijdelijk uw abonne ment (minimaal voor een week). Het teveel betaalde abonnements geld wordt dan verrekend. Vul de gegevens hiernaast in, knip de ze bon uit en stuur 'm minstens twee weken voor het begin van uw vakan tie naar ons op. Ter voorkoming van onjuiste adressering kunnen opdrachten per telefoon NIET in behandeling worden genomen. GEGEVENS ABONNEE: naam: adres: postcode: woonplaats: telefoonnummer: eerste verzenddag: eerste dag weer thuis bezorgen: bezorg de krant op onderstaand va kantieadres: naam: adres postcode: woonplaats: geef mijn abonnement gedurende mijn vakantie aan: naam: adres: postcode: woonplaats: y jl j onderbreek mijn abonnement en vet--^ reken het abonnementsgeld. eerste dag geen krant: eerste dag weer thuis bezorgen: Stuur deze bon naar: Provinciale Zeeuwse Courant Afdeling Lezersservice Antwoordnummer 123 4380 VB Vlissingen (postzegel niet nodig) e-mail: abo@pzc.nl KRANT VO OR ZEE LAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 24