Oostburg heeft niets in te brengen Dubbele zege Dylan Blackman Ronald van Remortel houdt het hoofd koel Erik van der Wekken heerst in motorcross De Jonge en Guiljam rijden sterk in autocross Biervliet z 19 RKC scoort er lustig op los tegen zondag-vierdeklasser: 16-0 Sokolov, Nijboer en Van Wely bij koplopers Van Keulen wint zeezwemtocht Lammens boekt zijn zesde zege uitslagen mgL; i maandag 29 juli 2002 door Fred Rabout OOSTBURG - Ondanks de 16- 0-winst van RKC op de kersver se zondag-vierdeklasser Oost burg, sprak Martin Jol van een nuttige oefenpartij. Een kleine vierhonderd toeschouwers za gen hoe de jonge formatie van de Haagse trainer over het uitste kende veld dartelde. De thuis ploeg van speler/trainer John Alleman kwam er niet aan te pas. Dat was ook niet verwacht en daarvoor waren de toeschou wers ook niet gekomen. Oostburg moest zich beperken tot verdedigen. Slechts één keer was er een kansje toen de 'zwar te parel' van de thuisploeg, Abubakar Koureman. alleen op RKC-doelman Khalid Sinouh af mocht gaan. Koureman kon AMSTERDAM - Na drie van de negen ronden in het Lost Boys schaaktoernooi zijn er nog vijf schakers met een score van 100 procent. De Nederlanders So kolov, Van Wely en Nijboer ma ken deel uit van deze kopgroep, die wordt gecompleteerd met de Belg Gurevich en de Kazach Sadvakasov. In de achtervolgende groep be vinden zich de Nederlanders Bezemer en Hendriks. Jan Tim man speelt vooralsnog geen rol van betekenis. Timman heeft tweepunten. Van de drie leidende Nederlan ders maakt het spel van Nijboer de meeste indruk. Driemaal won hij, driemaal ook legde de Amsterdamse grootmeester zijn tegenstanders zijn wil op. Ook Sokolov won zijn partijen regel matig, maar hij moest er wel hard voor werken. Dat had on getwijfeld te maken met de te genstand, want Sokolov trof in L'Ami en vooral De Vreugt twee sterke Nederlandse jeugdspe lers. ANP zijn zenuwen niet in bedwang houden en zag de bal net naast de verkeerde kant van de paal hobbelen. Wie wel voor Oost burg scoox-de was 'stofzuiger' Johan Duininck. De Zuidzan- denaar, zoals altijd spelend met tweehonderd procent inzet, ver sloeg in de eerste helft echter zijn eigen doelman Geert Schoors, die is overgekomen van het Belgische Middelburg. Schoors liet tegen RKC overi gens een aantal uitstekende re flexen zien. Na de pauze nam Eddy van Landegem in het doel van Oostburg plaats. Hij hield de zaak keurig in evenwicht, want evenals Schoors werd ook hij acht keer gepasseerd. Oostburg hield een kwartier aardig stand. Daarna opende Rick Hoogendorp de score en binnen tien minuten tilde de jonge Eddy Putter de score met twee treffers naar 3-0. Johan Duininck, zwaar in de proble men gebracht, maakte er via een eigen doelpunt 4-0 van. RKC liep nog voor de rust weg naar 8- 0. In de eerste helft werd door de goed leidende scheidsrechter Peter Maas uit Hoofdplaat te recht een drinkpauze ingelast, want het was knap warm op het Velterspark. Onbesuisd In de tweede helft kwamen er nog een keer acht ti'effers bij. Toch sprak Martin Jol van een nuttige oefenwedstrijd tegen een sportieve tegenstander. Jol: „Vaak zie je dat die jongens er wat onbesuisd invliegen, om zich te laten zien. Dat was van daag niet het geval." Theo Tazelaar was er voor de derde keer in geslaagd RKC naar Zeeuws-Vlaanderen te ha len. Donderdagmiddag ai'ri- veerden de Waalwijkers in hotel Nieuwvliet-Bad. Getraind werd er op de accommodatie van Oostburg. „Ik heb mijn hait een beetje verpand aan dit stukje Nederland", erkende Martin Jol. „We kunnen er heerlijk trai nen en we zaten deze keer vlak bij het strand. In Oostburg ligt een mooie accommodatie en we spelen een paar nuttige oefen- wedstrijden." Vrijdag speelde RKC in het Maurice de Waele-stadion in Maldegem tegen derde-natio- naler SK Maldegem. De Bra banders boekten een moeizame 3-1-overwinning. Jol sprak van onderschatting. „Bovendien hebben we nog een jonge, vrij onervaren ploeg. Er zijn alleen maar jonge gasten bijgekomen, terwijl er routine, onder meer Nacimento, is vertrokken. Maar er lopen talentjes tussen. Mijn taak is om het evenwicht in de ploeg te brengen, al had ik er graag nog een paar routiniers bij gekregen." De ox-ganisatoren waren tevre den. Het aantal toeschouwers was in vergelij king met het vori ge jaar verdubbeld. Tazelaar: „Je moet tegenwoordig heel wat doen om de mensen naar het voetbalveld te krijgen en ik ben zeker niet ontevreden. Als we Hoek of Terneuzen tegenover RKC plaatsen is de belangstel ling misschien nog groter. Maar die ploegen zitten pas in de pril le fase van hun voorbereiding en hebben wellicht wat meer angst om af te gaan. Bovendien blijft het voor de jongens van Oost burg een belevenis om tegen een ploeg als RKC te mogen spelen." Oostburg-RKC 0-16 (0-8). Rick Hoogendorp 0-1, Eddy Putter 0-2, Eddy Putter 0-3Johan Duinick 0-4 (eigen doelpunt), Eddy Putter 0-5, John van Loenhout 0-6. Serginho Greene 0-7Jochen Jansen 0-8, Iwan Redan 0-9, Patrick van Diemen 0- 10, Jason Oost 0-11, Patrick van Diemen 0-12, Jochen Jansen 0-13, Jochen Jansen 0-14, Jason Oost 0- 15, Iwan Redan 0-16. Scheidsrech ter: P. Maas (Hoofdplaat). Aantal toeschouwers400. door Willy van Leeuwen SAS VAN GENT - De tennissers die gisteren de finales speelden op het toernooi in Sas van Gent deden er alles aan om even te ge nieten van een schaduwplekje op de baan. De vele liters vocht die werden ingenomen gutsten in ijltempo weer van de licha men af. Enkele spelers en speel sters moesten daardoor zelfs op geven, anderen hielden het hoofd koel. Eén van die spelers was Ronald van Remortel, want hij won niet alleen zijn enkelpartij in het 3- 4-schema van Alexander Bau- wens, ook in de dubbel ging Van Remortel er samen met Patrick Vervaet met een hoofdprijs van- dooi-. Patrick Baumgarte deed ook goede zaken, want hij won zowel de enkel als de dubbel 6. „Het was geen finale met veel spanning, daar maakten we al lebei teveel fouten voor", zei Ro nald van Remortel, toernooi- winnaar in de enkel 3-4 in Sas van Gent. „Het spel ging over en weer. Ik had een goede opslag en dat gaf me veel zekerheid." Van Remortel kwam tijdens de fina le niet echt in de problemen en bezorgde Alexander Bauwens vooral door een sterke opslag een 6-3 6-2-verlies. Bauwens speelde zaterdag avond eigenlijk al 'zijn' finale. Hij speelde in de halve finale te gen Kim Langeraert en dat werd een echte slijtageslag. Bauwens had in de eerste set bij een 5-3- voorsprong zes setpoints, maar verloor nog met 5-7. Ook in de tweede en derde set maakten beide spelers het elkaar zo moeilijk mogelijk en bleef het DOMBURG - Maartje van Keu len heeft een zeezwemtocht ge wonnen tussen Oostkapelle en Domburg. Van Keulen legde de ruim vier kilometer lange prestatietocht af in een tijd van 46.20 minuten. Na de Vlissingse zwemster kwam Floris-Jan Koole aan. Zijn tijd was 46.23 minuten. De Vlissinger F. Vermeulen werd derde in 50.26 minuten. spannend. Het leverde een drie uur durende thriller op met een aanvallende Bauwens en een vanaf de baseline sterke Lange raert. Gisteren kreeg Bauwens wel licht de nasleep van deze thriller te verwerken, waardoor Ronald van Remortel de toernooizege kon binnen halen. Van Remortel speelde bovendien nog een tweede finale in de dubbel 3-4 samen met Patrick Vervaet. Op nieuw was Kim Langeraert van de partij, maar samen met zijn maat Paul Coi*tvriendt kon hij het opnieuw niet redden en ver- loormet 1-6 6-1 7-5. Hoofdprijs In de enkel 5 ging Cor de Jonge met de eindzege aan de haal door in de finale Reggie Bun, die toch een sterk toernooi heeft ge speeld, met 6-2 6-4 te verslaan Een ander succesnummer was Patrick Baumgarte, die twee maal een hoofdprijs pakte. Hij won in de enkel 6 zijn finale te gen Hemd Zegei*s met 6-3 6-4 en in de dubbel was hij samen met Jordy Versprille heer en meester tegen Paul van Graefschepe en Frank Broeders: 6-2 6-1. Bert Dutree en Pascal Pieters waren goed op weg in de ge- mengddubbel 5-6 door 6-3- winst in de eerste set. Maar bij de stand 4-2 in het voordeel van De Heus/Boddaex*t moest Drive-speelster Pieters niet meer geheel fit opgeven. In het vrouwendubbel 7-sche ma kwam de eindzege terecht bij Ferket en Martens, die niet alleen de favorieten Van Driel- /Pattijn uitschakelde, maar ook Pieters/De Vries en Lacunes/De Baets de baas waren in de finale. Na een leuke driesetter wisten ze te winnen met 3-6 6-3 7-6. ERTVELDE - Rudy Lammens uit Oostburg heeft in het Belgi sche Eiivelde zijn zesde zege van dit seizoen geboekt bij de veteranen. In de spurt klopte hij ex-prof Roger de Breucker. Op 11 augustus verdedigt Lam mens zijn Nederlandse titel bij de vrije liefhebbers in het Bra bantse Hoeven. Een speler van Oostburg (midden) raakt de bal kwijt in het duel met RKC. foto Charles Strijd door lepTriou Trilogie voor Remco Dhont op Eenhoorntoernooi in Oostburg door Rinus Verberkmoes BIERVLIET - De derde auto crosswedstrijd in een competi tie van acht ontmoetingen werd onder ideale omstandigheden verreden. Smaakmaker op het terrein in de polders tussen Biervliet en Hoofdplaat was Jom Petrusson uit Melsele, die zijn sprinter met hoge snelheid over het parcours joeg. Ab de Jonge uit Hoek en Sarie Guiljam uit Zaamslag kwamen eveneens goed voor de dag. Beide cou reurs zegevierden in hun klasse met dezelfde wagen. Dat de ox-ganisatie uit moest wijken naar een parcours in de polders van Biei-vliet, bleek geen tegenvaller. Het terrein bij boer Thomas leende zich uitste kend voor een magnifiek cross- terrein met een lengte van 750 meter Daarin was een recht stuk van 325 meter opgenomen en dat hield in dat de wagens met het meeste vermogen nu eens voluit konden gaan. De on derlinge verschillen liepen, naarmate de wedstrijd vorder de, dan ook behoorlijk op. Pluspunt in het geheel was ook, ondanks dat het terrein 'verbor gen' tussen dijken lag, dat er meer dan vijftigpiloten inschre ven. Dit tot genoegen van Maar ten de Putter, stuwende kracht achter het i-egionale autocros sen. „De stijgende lijn wat deel nemers betreft, zit er nog steeds in. Zelfs nu diverse renners met vakantie zijn", aldus de gedre ven Sluiskillenaar. Hij doelde daarmee onder meer op de ab sentie van vaste deelnemers als Sjakko en Simon de Visser. On danks het missen van deze smaakmakers uit Sluiskil, werd er hai'd geknokt voor de dag prijzen. Superieur In de lichtste klasse, tot 1550 cc, was Ab de Jonge superieur. Met groots machtsvertoon joeg de leider in de competitie zijn Hon da CRX over de baan alsof hij op een vierbaans autoweg reed. Vier keer werd hij als eerste af- gevlagd en daarmee verstevigde hij zijn greep op de koppositie. Arvicl van Platteeuw (Bi-eskens) werd vier keer tweede. De derde plaats was voor Marvin Over- beeke (Hoek), die drie keer der de en één keer vierde werd. In dezelfde wagen als De Jonge reed Sarie Guiljam bij de vrou wen. Een klasse waarin Marion van Aart (Oud-Gastel) het haar meer dan moeilijk maakte. Want na winst in de eerste man che, moest Guiljam in de tweede en derde reeks de voluit rijdende Marion van Aart voor laten gaan. Inde vierde en beslissende ontmoeting leek dat opnieuw te gebeuren tot de Brabantse een foutje bij het schakelen maakte. Guiljam maakte daar dankbaar gebruik van en won. Aangezien ze daarmee de afsluitende man che op haar naam schreef, werd ze tevens winnares. De derde stek in deze klasse ging naar Daphne Soethaert uit Sluiskil. In de serie tot 1950 cc was de deelname dermate groot dat er voorx-ondes afgewerkt moesten worden om tot de beste zes plaatsen in de finale te komen. Een eindstrijd waarin de wa gens in de eerste ronden als een compact geheel door de finish stoven. Na enige rondjes kwam daar een kentering in en spitste de strijd zich toe op een slag tus sen Jan Gx-oot-Bleumink uit Roosendaal en Puttenaar Paul van de Poel. Groot-Bleumink won en verstevigde daarmee zijn kansen op de titel. Achter dit duo werd Dermis Poppe (Vlissingen) derde na een fel ge vecht met Mario Quist (IJzen- dijke). Kemphanen Bij de zwaargewichten, wagens met een motor met een cilinder inhoud van meer dan 2000 cc, moest na enkele manches een drietal piloten door pech afha ken. Uiteindelijk bleven er twee kemphanen over: Ben de Ridder uit Vlissingen en Henk Burgers uit Putte. De Ridder won de slag en kreeg daarom de grootste be ker in deze serie. Hendrik Ment- zy (Hulst) werd derde. Genieten was het bij het spekta kel dat de sprinters de bezoe kers voorschotelden. Na een tweede plaats achter de Belg Patrick Claeys in de eerste man che, schreef Jom Petrusson uit Kemzeke de volgende drie reek sen met groots vertoon op zijn conto. Grootste pechvogel in die eindstrijd was Dennis Poppe, die het presteerde als eerste in deze klasse een dubbele koprol te maken. De tweede prijs kreeg hij er niet voor. Die ging naar zuiderbuur Mark van Goethem voor zijn landgenoot Patrick van Leeuwen uit St.-Gillis- Waas), door Willy van Leeuwen OOSTBURG - Dylan Blackman boekte een dubbele toernooize ge op het Eenhoorntoernooi in Oostbuxg. Hij won in de zinde rende hitte de enkel 3-4 tegen Ruben Verheul met tweemaal 6- 3 en in de dubbel 3-4 pakte hij de hoofdprijs samen met Patrick Marteyn. Het duo was met 6-12- 6 6-4 de baas over Stefan Stey- aert en Ruben Verheul. Remco Dhont pakte zelfs drie toei'nooizeges. Hij won in de enkel 5 in een spannende fina le van Steve van Hulle met tweemaal 7-5, kreeg een walk over in de enkel 6 van de gebles seerde Frank IJzerman en won samen met Eric Hensen de dub bel 6 van het koppel Jimmink/- Jimmink. „Het ging wel lekker", zeiden de hevig transpirerende winnaars Patrick Marteyn en Dylan Blackman na hun gewonnen fi nale in de dubbel 3-4. In de eer ste set tegen Stefan Steyaert en Ruben Verheul was het duo Blackman/Marteyn een maat te groot en won gemakkelijk met 6-1In de tweede set was de con centratie even weg en maakten Steyaert en Verheul van de gele genheid gebruik om met 6-2 te winnen. In de dei'de set moesten Marteyn en Blackman toch nog even de puntjes op de i zetten om de toernooizege binnen te halen Ze pakten de hoofdprijs nipt met 6-4. Enige tijd later stonden Dylan Blackman en Ruben Verheul op nieuw tegenover elkaar, maar dan in de finale van de enkel 3-4 Verheul ging goed mee tot 4-3, maar maakte teveel dubbele fouten. Daarnaast speelde Dy lan Blackman in een hoog tem po met veel backhandslice, waardoor Verheul te vaak moest coirigeren. Uiteindelijk won Blackman de eerste set met 6-3. In de tweede set waren beide spelers vooral in de beginfase aan elkaar gewaagd. Blackman, die enorm snel en beweeglijk is, sloeg opnieuw op het beslissen de moment toe en won opnieuw met 6-3. „Dylan speelde goed en ik maakte teveel dubbele fou ten. Ik wilde te snel scoren", al dus verliezend finalist Ruben Verheul na de finale. Onder druk Zoals gezegd was het Een hoorntoernooi een succestory voor Remco Dhont. Hij speelde een aantx-ekkelijke finale tegen Steve van Hulle, die in de eerste set op een 4-1-voorsprong kwam, maar hij kon die niet vasthouden. Dhont heeft een uitstekende back- en fox-ehand en hield Van Hulle voortdurend onder druk. De eerste set won hij nipt met 7-5 en ook in de tweede set bood Steve van Hulle uitstekend tegenstand. Toch werd zijn inzet niet beloond. Dhont bleef kalm op de beslis sende momenten en dat was vol doende voor opnieuw een 7-5- setwinst in de tweede set. Helaas sneuvelden de plaatse lijke favorieten Frank IJzerman (blessure) en Lennart Verheul al voor de finaledag. De andere fi nalisten maakten er echter mooie finales van. Tristan de Sutter vierde zijn comeback in de toernooien met een mooie toernooizege in de enkel 7 tegen de dertienjarige Beau Jimmink uit Almere: 6-4 7-6. Bij de vrouwen wei'd Anneke Riemens poulewinnares in de enkel 3-4 vlak voor Tanja van den Dikkenberg. Van den Dik- kenberg won wel samen met Pa trick Marteyn de poule in het ge- mengddubbel 3-4 door zowel Van Overloop/Verheul als Wil- lems/Willems te verslaan. Imre van Overloop ging aan de haal met de hoofdprijs in de enkel 5, nadat ze zowel vanHelene Krij ger, Marjolijn de Meijer als van José de Wit Ixad gewonnen. WEMELDINGE - Een zinde rende hitte, veel stof en drie in plaats van twee manches zorg den er zaterdag voor dat de deel nemers aan de motorcross in Wemeldinge diep moesten gaan om in aanmerking te komen voor de bekers. Bij de250cc+wasdatgeen enkel probleem voor Erik van der Wekken die weer als vanouds over het circuit aan de Oude Polderweg stoof. Ook Nicky Huiszoon toonde bij de 125cc dat het met zijn conditie wel goed zat en won met driemaal met grote voorsprong. Bij de 85cc liet Mark Boot iedereen ver achter zich. Jeffrey van Kempen (65cc) en Bjron Oreel (50cc) lie ten hun tegenstanders ook in het stof bijten. Bij de veteranen was Pieter Moelker de sterkste. In de koninginneklasse stond er zaterdag geen maat op Erik van der Wekken. In alle manches nam hij direct na de stai-t de lei ding en kwam er niemand meer in de buurt van zijn achterwiel. Op respectabele afstand verde- Autosport Badrit Cadzand-Dorp. Wedstrijdklasse: 1. MartineAbbeel/Yvan Vonck (Gent- brugge) 90 strafpunten; 2. Nico de Kok (Krabbendijke) 120; 3. Jan Vergouwe (Zuidzande) 120; 4. Kees Fraanje (Kapelle 300; 5. Jaap Brugman (Zwijndrecht) 330. Toerklasse: 1. Erik Verploeg (Groe- de) 360; 2. Jan van Limburg (Dedems- vaart) 390; 3. Jaap Leendertse ('s-Gra- venpolder) 420; 4. Luc van de Voorde (Hoek) 450; 5. Erik Corijn (Aardenburg) 450. Biervliet. Autocross. Boven 2000 cc: 1B. de Ridder (Vlissingen), 2. H. Burgers (Put te), 3. H. Mentzy (Hulst). Tot 1950 cc: 1. J. Groot-Bleumink (Roosendaal), 2. P. van der Poel (Putte), 3. D. Poppe (Vlissingen). Tot 1550 cc: 1 A. de Jonge (Hoek), 2. A. van Platteeuw (Breskens), 3. M, Over- beeke (Hoek). Kevers: 1. P. Eeckhout (Sluiskil). Sprinters: 1. J. Petrusson (Kemzeke), 2. M. van Goethem (B), 3. P. van Leeuwen (St. Gillis-Waas). Vrou wen: 1. S. Guiljam (Zaamslag), 2. M. van Aart (Oud-Gastel), 3. D. Soethaert (Sluiskil). Balkenklasse: 1. R. Soer (Dor drecht), 2. R. van Overmeeren (Zaamslag 3. P. van de Wiele (Dordrecht). Tennis Oostburg. Eenhoorntoernooi. Finales. VE3-4. Poule: 1. A. Riemens. VE5. Poule: 11. van Overloop. VE 6. Poule: 1A. van der Vlist. VE 8: E. Vervaet-M. Leenknecht 4-6 6-4 6-4. VE 9. Poule: 1. Y, Paridaen. VD 7-8: Van de Vlist/Van de Vlist—Galle- j /Verhage 6-2 6-4. ME 3-4: D. Black- man-R. Verheul 6-3 6-3. ME 5: R. Dhont-S. van Hulle 7-5 7-5. ME 6: R. Dhont-F. IJzerman wo. ME 6 35+. Poule: digde Casper Ovaa met gemak zijn tweede plaats tegenover Marius Hoek die op zijn beurt ook weer een grote voorsprong opbouwde op de rest van het veld. Toch moest Ovaa in de derde manche nog even voluit gaan toen Hoek hem verraste bij de start en de tweede plaats pakte. Maar Ovaa stelde al na twee ronden orde op zaken en nam de tweede positie terug in om die niet meer af te staan. Meer spanning om de ereplaat sen was er zaterdag bij de 125cc waar Henk Buijs en Gregoxy de Nooijer felle duels uitvochten om de beste positie achter de op permachtige Nicky Huiszoon die drie keer met voorsprong naar de ovei*winning' reed. De jeugdklassen waren zaterdag maar minimaal bezet en kenden allen winnaars die met grote voorsprong de winst pakten Mark Boot was niet te kloppen bij de 85cc, Jeffrey van Kempen was de sterkste bij de 85cc en Björn Oreel won driemaal bij de mini's. De veteranen die samen startten met de 250cc+ hadden een winnaar in Pieter Moelker. 1. H. Jimmink. ME7:T. de Sutter-B. Jim mink 6-4 7-6. ME 7 35+: A. Hooger- brug-N. Hermenet 3-6 6-2, opgave. ME 8: A. Maas-D. Maes 6-0 3-6 6-2. ME 8 35 R. Korver-J.de Waele6-1 6-1. MD 3-4. Poule: 1. Blackman/Marteyn. MD 5: Wil- lems/Willems-Flikweert/Riemens 6-3 6-4. MD 6: Dhont/Hensen-Jimmink/Jim- mink 6-3 6-0. MD 6 35+: 1. Hermenet /Hoogerbrug. MD 7: Flikweert/Maas- -Maes/Tanghe 6-0 6-0. MD 7 35+. Poule: 1. Korver/Vervloed. MD 8: Maas/Corijn -Korver/Smael 4-6 6-3 6-3. GD 3-4. Pou le: 1. Van den Dikkenberg/Marteyn.GD5. Poule: 1. Willems/Willems. GD 6 35+. Poule: 1. Jimmink/Jimmink. GD 7 35+: Steyaert/De Waele-Reijnierse/Reijnier- se 4-6 6-3 6-3. GD 8: Hinneman/Hinne- man-Smits/de Jaeger 7-5 6-4. Ssa van Gent. Drive-toernooi. Finales. VE 8-9: N. Stofferis-M. Lacunes 0-2, op gave. VD 7: Ferket/Martens-Lacunes/De Baets 3-6 6-3 7-6. VD 5-6: Daelman- /Dees-Simonse/Hamelink 6-1 6-4. VD 8- 9: Stoelinga/Stofferis-Beeke/Van Lare 6-3 6-4. ME 3-4: R. van Remortel-A. Bau wens 6-3 6-2. ME 5: C. de Jonge-R. Bun 6-2 6-4. ME 6: P. Baumgarte-H. Zegers 6-3 6-4. ME 7: M. Dhondt-M. de Bakker 6-2 6-2. ME 8-9: W. Tazelaar-R. Lauwe- reijssen 5-7 6-3 6-2 MD 3-4: Vervaet /Van Remortel-Langeraert/Cortvriendt 1-6 6-1 7-5. MD 5: De Baets/Dutree-Ha- melink/Hiensch 5-7 7-6 6-3. MD 6: Baumgarte/Versprille-Van Graefsche pe/Broeders 6-4 6-2. MD 7: De Zeeuw /Van Boven-Dhondt/Dhondt 5-7 6-3 6-2. MD 8-9: Pijpelink/Bakker-Rouw/Plas- schaert 7-6 6-2. GD 5-6: De Heus/Bod- daert-Dutree/Pieters 3-6 4-2, opgave. GD 7: De Vries/Van Limmen-Neels/De Buck 6-3 6-4. GD 8-9: Stoelinga/Tazelaar- -Kilman/Kilman 7-6 6-2. De finalisten in het nxannendubbel B van het Eenhoorntoernooi in Oostburg. Vlnr: Stefan Steyaert, Ruben Verheul, Patrick Marteijn en Dylan Blackman. foto Wim Kooyman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 33