Van der Wekken heer en meester RKC op schot in Oostburg PZC Dubbel succes voor Chantal van As Duitse tennissers maken faam waar in Domburgs toernooi Marjon Snoek met winst aan de haal in Stoofweitoernooi Geslaagde vuurdoop zeiler Pim de Visser 19 Motorcrosser uit Zierikzee wint overtuigend in Wemeldinge Sokolov, Nijboer en Van Wely bij koplopers uitslagen Van Keulen wint zeezwemtocht Nederlaag softbalsters maandag 29 juli 2002 door Willy van Leeuwen OOST-SOUBURG - Chantal van As heeft uitstekend ge presteerd in het Karolingen- toernooi in Souburg. De als tweede geplaatste speelster won in de enkel 16 jaar de fina le tegen Rosalie den Hoedt met 7-5 6-3. Om deze zege nog meer glans te geven zorgde ze ook voor de hoofdprijs in de meisjes dubbel 16 jaar. Met Dewi Klap werd ze winnares door in de beslissen de poulewedstrijd Emma Blok en Linda Oranje het nakijken te geven met 6-4 6-3. Dit suc cesvolle jeugdtoernooi kreeg bij de meisjes 12 jaar Lesley Kerkhove als toernooiwinna- res. Die was in de finale te sterk voor Lisanne Burghardt, die bleef steken op 6-4 3-6 en 6-4. Femke Claessen was favoriet bij de 14-jarigen en die rol heeft ze volledig waarge maakt. In de finale moest ze te gen Rosalie den Hoedt flink de mouwen opstropen. Dat was niet alleen door de warmte, maar ze kreeg flink tegenstand van Den Hoedt. Die won de eerste set met 5-7, maar daar wist Claessens in de tweede set een andere draai aan te geven door de tweede set zelf met 7-5 te winnen. Hierdoor moest de derde set de beslissing brengen en dat resulteerde in een tita- nenstrij d. Beide speelsters pro beerden zo min mogelijk fou ten te maken en het was op den duur Femke Claessen die nipt met 7-5 de zege op zak kon ste ken. De zusjes Bernice en Fre- derique van de Velde kenden een goed toernooi in de meisjes dubbel 12 j aarmaar in de fina le ging het mis tegen Gabrielle Altenaen Lesley Kerkhove. Die wonnen met 6-3 en 7-5, waardoor de zusjes Van de Vel de met lege handen achterble ven. Robin Bloemberg en Mels Wal- der waren in de finale van de 14-jarigen erg aan elkaar ge waagd, maar Bloemberg hield op de beslissende momenten de deur dicht en won: 7-5 6-4. Michiel Ketting kon zijn sterke optreden afgelopen week niet belonen met een winst in de fi nale van de 16-jarigen. Ketting moest met tweemaal 6-3 de eer aan favoriet Christopher Dek ker laten. In de dubbel 16 jaar zorgden Kreukniet/Kuijl voor een verrassing door Maarten de Witte en Jos Wiggers een verlies te bezorgen met 6-3 7-5. door lep Triou WEMELDINGE - Een zinde rende hitte, veel stof en drie in plaats van twee manches zorg den er zaterdag voor dat de deel nemers aan de motorcross in Wemeldinge diep moesten gaan om in aanmerking te komen voor de bekers. Bij de 250cc+ was dat geen enkel probleem voor Erik van der Wekken die weer als vanouds over het circuit aan de Oude Polderweg stoof. Ook Nicky Huiszoon toonde bij de 125cc dat het met zijn conditie wel goed zat en won met driemaal met grote voorsprong. Bij de 85cc liet Mark Boot iedereen ver achter zichJeffrey van Kempen (65cc) en Björn Oreel (50cc) lie ten hun tegenstanders ook in het stof bijten. Bij de veteranen was Pieter Moelker de sterkste. In de koninginneklasse stond er zaterdag geen maat op Erik van der Wekken. In alle manches nam hij direct na de start de lei ding en kwam er niemand meer iin de buurt van zijn achterwiel. Op x-espectabele afstand verde digde Casper Ovaa met gemak zijn tweede plaats tegenover Marius Hoek die op zijn beurt ook weer een grote voorsprong opbouwde op de rest van het veld. Verrast Toch moest Ovaa in de derde manche nog even voluit gaan toen Hoek hem verraste bij de start en de tweede plaats pakte. Maar Ovaa stelde al na twee ronden orde op zaken en nam de tweede positie terug in om die niet meer af te staan. Meer spanning om de ereplaat sen was er zaterdag bij de 125cc waar Henk Buijs en Gregory de Nooijer felle duels uitvochten om de beste positie achter de op permachtige Nicky Huiszoon die drie keer met voorsprong naar de overwinning reed. In de eerste manche nam De Nooijer direct de tweede positie in maar moest met name tegen het einde alles op alles zetten om zich Henk Buijs, die aanval op aan val plaatste van het lijf te hou den. De volgende manches brachten spanning doordat zo wel Buijs als De Nooijer een paar foutjes maakten en daarna weer vol met elkaar in de slag gingen. Omgekeerd door Willy van Leeuwen KOUDEKERKE - Marjon Snoek is na een walkover van Lili Jasperse en een overwin ning op Lydia Wisse toernooi- winnares geworden in de enkel 5 van het Stoofweitennistoernooi in Koudekerke. De elfde editiie van het toernooi was vooral tijdens de finaledag wellicht een van de warmste, want enkele spelers en speel sters moesten noodgedwongen door de hitte opgeven. Snoek speelde dus slechts een wed strijd tegen Lydia Wisse en die won ze in de eerste set overtui gend met 6-0. In de tweede set duurde het tot de tiebreak voor dat de beslissing viel, maar op nieuw was het Marjon Snoek die als sterkste uit de bus kwam. In de mannen enkel 5 werd San- der van Buren tot winnaar ge kroond. Hij verloor zijn eerste set tegen Paul Eversdijk met 5-7maar won met dezell f de ci j - AMSTERDAM - Na drie van de negen ronden in het Lost Boys schaaktoernooi zijn er nog vijf schakers met een score van 100 procent. De Nederlanders So kolov, Van Wely en Nijboer ma ken deel uit van deze kopgroep, i die wordt gecompleteerd met de Belg Gurevich en de Kazach Sadvakasov. In de achtervolgende groep be- vinden zich de Nederlanders Bezemer en Hendriks. Jan Tim- man speelt vooralsnog geen rol van betekenis. Timman heeft I twee punten. I Van de drie leidende Nederlan ders maakt het spel van Nijboer I de meeste indruk. Driemaal won hij, driemaal ook legde de Amsterdamse grootmeester zijn tegenstanders zijn wil op. Ook I Sokolov won zijn partijen regel- I matig, maar hij moest er wel I hard voor werken. Dat had on- I getwijfeld te maken met de te genstand, want Sokolov trof in L'Ami en vooral De Vreugt twee j sterke Nederlandse jeugdspe lers. ANP zichte van Buys. Voor laatstge noemde zat er in deze manche dan ook niet meer in dan de vier de plaats wel nog net genoeg voor de laatste podiumplaats in de eindstand. Jacco Sonke toonde zaterdag weer dat er in de toekomst nog rekening met hem gehouden moet worden. Hij vocht in alle manches felle duels uit met on der anderen Dave de Jonge en Chris Vogelaar en mag met twee vijfde en een zesde plaats terug kijken op een geslaagde wed strijd. In de tweede manche was het Buys die kon profiteren van een foutje van De Nooijer al vroeg in de wedstrijd in de derde manche waren de rollen omgekeerd en ging Buijs al in de eerste ronde in de fout en belandde ergens midden in het veld. Ondanks de hitte en stof wist de Souburgse veteraan zich terug te knokken naar de kop van het veld. Dave de Jonge had zich op de vierde plaats genesteld en Buijs moest nog rondenlang duelleren met een verrassende Patrick Sonke die zich pas tegen het einde gewonnen gaf ten op- Erik van der Wekken was in de 250cc+-klasse in Wemeldinge veel te sterk voor de foto Willem Mieras van onze sportredactie DOMBURG - Het Badgasten tennistoernooi dat jaarlijks in Domburg gehouden wordt, ken de zaterdag zijn finaledag. Het koningsnummer van het evene ment, de mannen-enkelfinale, werd een prooi voor de Duitser Daniel Schillings. De uit Neuss afkomstige favoriet klopte in een drie sets durende finale Ger hard Westerbeek uit Haarlem, die derde stond op de lijst met geplaatste spelers: 6-4 6-7 6-0. Bij de vrouwen was het Nicola Schwarz die met de eindzege naar huis ging. In een veel min der boeiende finale als bij de mannen, walste de eveneens uit Neuss afkomstige Schwarz met 6-0 en 6-3 over Ria van der Meij- den heen. Gerhard Westerbeek won de toss voor aanvang van zijn fina le tegen Daniel Schillings en koos om te serveren. Het voor deel dat spelers daar vaak door hebben verpestte Westerbeek zelf door te beginnen met twee dubbele fouten. Schillings brak en won de eerste set door vervol gens al zijn servicegames te be houden. In de tweede set bleef Westerbeek wel bij en wist hij bij een stand van 6-6 de tie break met 7-4 naar zich toe te trekken. De toeschouwers die nog eens lekker gingen zitten voor een spannende derde set, kwamen bedrogen uit. Wester beek was moe gespeeld en won geen enkele game meer. De Middelburgse Ria van der Meijden trof in de finale van het vrouwen-enkelspel de met af stand beste vrouw van het ge zelschap Nicola Schwarz. Bij een 6-0 en 5-1-stand kreeg Van der Meijden nog een kleine ople ving, maar langer dan twee games duurde die niet. In het ge- mengddubbelspel bereikten Schillings en Schwarz eveneens de finale. Het echtpaar Ben en Tosca Spee waren daarin hun tegenstanders. Schwax'z, in het enkelspel nog zo onaantast baar, bleek in de finale de zwak ste schakel. Ben Spee, die de afgelopen tien jaar zowel het enkel- als het dubbelspel won, fers nog wel de tweede set: 5-7. Daarna moest Paul Eversdijk opgeven. In het vrouwen enkel 6 ging de toernooizege in de poule naar Jantien Delfsma. Die versloeg achtereenvolgens Nicole le Due na een driesetter met 4-6 7-6 en 6-3 en ook Jan tine Joosse moest er een geloven. Die verloor met 6-1 6-3 van Delfsma. Renee Smit Roeters, die wel tot de eer ste plaats kwam in de gemengd dubbel, moest in haar finale te gen de als tweede geplaatste Karin Keukelaar opgeven bij een 6-1 achterstand na de eerste set. Verrassing In het vrouwendubbel 5 schema kwam de toernooizege terecht bij het duo Verstraeten/Wisse, die wisten in de finale de favo rieten Lazonder/Snoek te ver rassen met 6-2 6-7 en 7-5. Bak ker/de Jong zorgden ook voor een verrassing in de vrouwen dubbel 6. Ze waren in de finale met 7-5 2-6 en 6-2 de baas over Delfsma/Delfsma. John Pagie zag een beresterk toernooi in de enkel 6 beloond worden met de eerste plaats. Hij kwam in de fi nale tegen Joris in t Hout geen enkel moment in de problemen en won verdiend met 6-1 6-2. Ook de dubbel 6 finale was ener verend om naar te kijken. Crucq/ Davidse troefde in de zware finale met een spannende driesetter onder deze tempera turen de favorieten Kas/Meyjes af met 6-4 3-6 en 6-4. Ook in de categorie gemengd dubbel werd de hitte getrotseerd. Driesetter De favorieten Franke/Rempt lieten de toernooizege niet uit hun handen glippen, al hadden ze wel een driesetter nodig om Bergs/Lijbers van zich af te houden. Franke/Rempt won met 6-4 de eerste set, maar viel volledig weg in de tweede set: 0-6. De derde set ging gelijk op, maar opnieuw was het de com binatie Franke/Rempt die tot een 6-4 zege kwam. Renee Smit Roeters en Rene Broers, als eerste geplaatst, wa ren in de gemengd dubbel 6 een van de weinige favorieten die hun plaatsing waar maakten in dit toernooi. Ze hadden geen kind aan Braam/Verstraete in de finale, die ze simpel met 6-2 6-1 wonnen. Een speler van Oostburg (midden) raakt de bal kwijt in het duel met RKC. foto Charles Strijd Zondag-vierdeklasser heeft niets in te brengen: 0-16 door Fred Rabout OOSTBURG - Ondanks de 16-0-winst van RKC op de kersverse zondag-vierdeklas ser Oostburg, sprak Martin Jol van een nuttige oefenpartij. Een kleine vierhonderd toe schouwers zagen hoe de jonge formatie van de Haagse trai ner over het uitstekende veld dartelde. De thuisploeg van speler/trainer John Alleman kwam er niet aan te pas. Dat was ook niet verwacht en daarvoor waren de toeschou wers ook niet gekomen. Oostburg moest zich beperken tot verdedigen. Slechts één keer was er een kansje toen de 'zwarte parel' van de thuis ploeg, Abubakar Koureman, alleen op RKC-doelman Kha- lid Sinouh af mocht gaan. Koureman kon zijn zenuwen niet in bedwang houden en zag de bal net naast de verkeerde kant van de paal hobbelen. Wie wel voor Oostburg scoor de was 'stofzuiger' Johan Dui- ninck. De Zuidzandenaar, zoals altijd spelend met twee honderd procent inzet, ver sloeg in de eerste helft echter zijn eigen doelman Geert Schoors, die is overgekomen van het Belgische Middelburg. Schoors liet tegen RKC overi gens een aantal uitstekende reflexen zien. Na de pauze nam Eddy van Landegem in het doel van Oostburg plaats. Hij hield de zaak keurig in evenwicht, want evenals Schoors werd ook hij acht keer gepasseerd. Oostburg hield een kwartier aardig stand. Daarna opende Rick Hoogendorp de score en binnen tien minuten tilde de jonge Eddy Putter de score met twee treffers naar 3-0. Johan Duininck, zwaar in de proble men gebracht, maakte er via een eigen doelpunt 4-0 van. RKC liep nog voor de rust weg naar 8-0. In de eerste helft werd door de goed leidende scheidsrechter Peter Maas uit Hoofdplaat terecht een drink- pauze ingelast, want het was knap warm op het Velterspark. Onbesuisd In de tweede helft kwamen er nog een keer acht treffers bij. Toch sprak Martin Jol van een nuttige oefenwedstrijd tegen een sportieve tegenstander. Jol: „Vaak zie je dat die jon gens er wat onbesuisd invlie gen, om zich te laten zien. Dat was vandaag niet het geval." Theo Tazelaar was er voor de derde keer in geslaagd RKC naar Zeeuws-Vlaanderen te halen. Donderdagmiddag ar riveerden de Waalwijkers in hotel Nieuwvliet-Bad. Ge traind werd er op de accom modatievan Oostburg. „Ikheb mijn hart een beetje verpand aan dit stukje Nederland", er kende Martin Jol. ,,We kunnen er heerlijk trainen en we zaten deze keer vlakbij het strand. In Oostburg ligt een mooie ac commodatie en we spelen een paar nuttige oefenwedstrij den." Vrijdag speelde RKC in het Maurice de Waele-stadion in Maldegem tegen derde-natio- naler SK Maldegem. De Bra banders boekten een moeiza me 3-1-overwinning. Jol sprak van onderschatting. „Boven dien hebben we nog een jonge, vrij onervaren ploeg. Er zijn alleen maar jonge gasten bij gekomen, terwijl er routine, onder meer Nacimento, is ver trokken. Maar er lopen talent jes tussen. Mijn taak is om het evenwicht in de ploeg te bren gen, al had ik er graag nog een paar routiniers bij gekregen." De organisatoren waren tevre den. Het aantal toeschouwers was in vergelijking met het vo rige jaar verdubbeld. Taze laar: „Je moet tegenwoordig heel wat doen om de mensen naar het voetbalveld te krijgen en ik ben zeker niet ontevre den. Als we Hoek of Terneuzen tegenover RKC plaatsen is de belangstelling misschien nog groter. Maar die ploegen zitten pas in de prille fase van hun voorbereiding en hebben wel licht wat meer angst om af te gaan. Bovendien blijft het voor de jongens van Oostburg toch een belevenis om tegen een ploeg als RKC te mogen spelen." Oostburg-RKC 0-16 (0-8). Rick Hoogendorp 0-1, Eddy Putter 0-2, Eddy Putter 0-3, Johan Duinick 0- 4 (eigen doelpunt), Eddy Putter 0- 5, John van Loenhout 0-6, Sergin- ho Greene 0-7, Jochen Jansen 0-8, Iwan Redan 0-9, Patrick van Die- men 0-10, Jason Oost 0-11, Patrick van Diemen 0-12, Jochen Jansen 0-13, Jochen Jansen 0-14, Jason Oost 0-15, Iwan Redan 0-16. Scheidsrechter: P. Maas (Hoofd plaat). Aantal toeschouwers: 400. Golf Goes. Clubkampioenschap Goese Golf Club. Strokeplay Senioren. Mannen: 1. Kees van Ruiten 171 strokes, 2. Marius Gunning 179, 3. Dirk Lucas 180, 4. Jan- Enno Haan 194,5. JanZwartepoorte 195. Vrouwen: 1. Anneke Lucas 174 strokes, 2. Annie Versantvoort 208, 3. Annelies Peerdeman 208, 4. Marianne van Dam me 212,5. Sanny Gruijters 214. Motorsport Wemeldinge. Cross MC De Sproeier. 250cc. 1e, 2e en 3e manche: 1. Erik van der Wekken, 2. Casper Ovaa, 3. Marius Hoek. 125cc. 1e manche: 1. Nicky Huis zoon, 2. Gregory de Nooijer, 3. Henk Buys; 2e manche: 1. Huiszoon, 2. De Nooijer, 3. Dave de Jonge; 3e manche: 1 Huiszoon, 2. Buys, 3. De Nooijer 85cc. 1e en 2e manche: 1Mark Boot, 2. Gilbert de Visser, 3. Justin van Aert; 3e manche: 1. Boot, 2. Steven Ovaa, 3. De Visser. 65cc. 1e, 2e en 3e manche: 1. Jeffrey van Kem pen, 2. Johnny van Eekelen, 3. Luuk Dy- bala. Eindstand bekercross. 250cc+: 1. Erik van de Wekken, 2. Casper Ovaa, 3. Marius Hoek. 125cc: 1. Nicky Huiszoon, 2. Gregory de Nooijer, 3. Henk Buys. 85cc: 1. Mark Boot, 2. Gilbert de Visser, 3. Ste ven Ovaa. 65cc: 1Jeffrey van Kempen, 2. Johnny van Eekelen, 3. Luuk Dybala. 50cc: 1. Björn Oreel, 2. Keivin Smit, 3- Ar thur van Stel. Veteranen: 1 Pieter Moel ker, 2. Peter Roelofs, 3. Jaap Kempe. Tennis Koudekerke. Stoofweitoernooi. Finales: VE5: poule: 1M. Snoek, VE 6: poule: 1J. Delfsma, VE 7: K. Keukelaar-R. Smit Roe ters 6-1 opgave, VD 5: Verstraeten/Wis- se-Lazonder/Snoek 6-2 6-7 7-5, VD 6: Bakker/de Jong-Delfsma/Delfsma 7-5 2-6 6-2, VD 7: Keukelaar/de Leng-Mole- graaf/Verkade 6-0 6-4, ME 5: S. van Bu- ren-P. Eversdijk 5-7 7-5 opgave, ME 6: J. Pagie-J. in 't Hout 6-1 6-2, ME 7: J. in t Hout-S- Bonarius 6-2 6-1, MD 5: Evers- dijk/Kostér-Griep/Hendrikse 7-5 3-6 6-3, MD 6: Crucq/Davidse-Kas/Meyjes 6-4 3-6 6-4, MD 7: Denesse/Dieleman- Vogel/Vogel 6-4 6-3, GD 5: Franke/ Rempt-Bergs/Lijbers 6-4 0-6 6-4, GD 6: Smit Roeters/Broerse-Braam/Verstrae- te 6-2 6-1, GD 7: Balthazar/Kok-Crucq/ De Vries 6-4 6-4, Oost-Souburg. Karolingentoernooi. Fi nales. ME 10 jaar: S. Bouwhuis-S. Klap 6-47-5, ME 12 jaar: L. Kerkhove-L. Burg- hardt 6-4 3-6 6-4, ME 14 jaar: F. Claesse- n-R. den Hoed 5-77-57-5, ME 16 jaar: C. van As-R. den Hoedt 7-5 6-3, MD 12 jaar: verkoos dit jaar het gemengd- dubbel boven de enkel en be haalde zo zijn eerste eindzege op dat onderdeel: 6-3 6-4. Ook het dubbelspel werd weer een prooi voor Spee. Net als vorig jaar leg de hij beslag op de eindzege met Sijbrand Krans. Tegen hun Haarlemse vrienden Gerhard Westerbeek en Desmond Kwee werd het 6-4 6-0. Het vrouwendubbel werd ge wonnen door Ria van der Meij den en Marije van Belzen die moeder en dochter Corry en Marjolein Meulenberg met 6-3 6-4 klopten. Troostronde Ook de verliezersronde kende vijf finales op de slotdag van het toernooi. Deze zogenaamde troostronde, waarin tennissers die hun eerste ronde om wat voor reden dan ook verloren hebben een tweede kans krij gen, werd bij de mannen in een zinderende finale gewonnen door Ralph Münzel. Met 4-6 6-3 en 7-6 was hij te sterk voor Domburger Jan-Jaap Corré. Bij de vrouwen wist de Oost- kappelse Marije Wisse in drie sets Leonore Briët te verslaan met 6-2 6-7 6-2. Het mannen- dubbel werd gewonnen door Alfred Kremer en Michael Stracke. Bij de dames ging de dubbel- titel naar Margo Bernard en MarjaMaranus.Demixed-dub- beltitel in het troosttoernooi ging naar Aurélie Arné en Ernest Dutilh. DOMBURG - Maartje van Keu len heeft een zeezwemtocht ge wonnen tussen Oostkapelle en Domburg. Van Keulen legde de ruim vier kilometer lange prestatietocht af in een tijd van 46.20 minuten. Na de Vlissingse zwemster kwam Floris-Jan Koole aan. Zijn tijd was 46.23 minuten. De Vlissinger F. Vermeulen werd derde in 50.26 minuten. Altena/Kerkhove-Van de Velde/Van de Velde 6-3 7-5, MD 16: poule: 1. Van As/ Klap, JE 10 jaar: A. Meuffels-H. Bouwer 6-4 6-2, JE 12 jaar: S. Hermus-M, Kot 6-31-66-1, JE 14jaar: R. Bloemberg-M. Walder7-5 6-4, JE 16 jaar: C. Dekker-M. Ketting 6-3 6-3, JD10 jaar: poule: 1Bou wer/Van Mierlo, JD 12 jaar: Meuffels- /Meuffels-Anbeek/Kramer 6-2 6-2, JD 14 jaar: Kester/Van de Berg-Wirth/Smits 6-3 6-1, JD 16 jaar: Kreukniet/Kuijl-De Witte/Wiggers 6-3 7-5. Zwemmen Oostkapelle-Domburg. Zeezwemtocht 1. M. van Keulen 46.20, 2. F.J. Koole 46.23, 3. F. Vermeulen 50.26, 4. R. Ko- nings 52.00, 5. J. van Mechelen 54.12, 6. K. Schrijvershof 55.30, 7. J. Goossens 55.30,8. M. Smeding 55.30,9. P. Verhage 55.39,10. C. Zorgdrager 57.08. SASKATOON - De Nederland se softbalsters hebben op het wereldkampioenschap in Sas katoon Canada, ook hun tweede duel verloren. De vrouwen waren kansloos te gen Nieuw-Zeeland: 13-6. Oranje was een dag eerder niet opgewassen tegen Venezuela Het veldspel was opnieuw niet goed. Nieuw-Zeeland had maar vijf innings nodig om de klus te klaren. In de eerste inning moesten eerste pitcher Sandra Baart en haar opvolgster Judith van Kampen al vijf runs toe staan. Nederland liep daarna achter de feiten aan. In de vierde slag- beurt kwam de ploeg dankzij vier hits nog terug tot 9-5. De homerun van Char Pouaka in de vijfde inning zorgde echter voor een voortijdig einde van de wed strijd (zeven runs verschil na vijf innings). ANP van onze sportredactie ATHENE - Zeiler Pim de Visser uit Goes heeft gisteren in Athe ne een geslaagd wereldkampi oenschap Finn afgesloten. De zeventienjarige zeiler eindigde in zijn eerste grote titelstrijd op de 79e plaats. Als hoogst geplaatste Neder lands junior werd Pim de Visser uitgenodigd door de water sportbond om deel te nemen aan het WK Finn, dat duurde van 20 juli tot en met 28 juli. In de Griekse hoofdstad Athene was hij in het negentigkoppige deelnemersveld de jongste zei ler. Na acht races finishte De Visser uiteindelijk op de 79e plaats, als zesde van de zeven Nederlandse deelnemers. Als één van de weinigen zeilde de jeudigde Goesenaar, geboren te Kamperland, alle acht races van begin tot eind uit. Zijn hoogste klassering behaal de hij in de tweede race, waarin hij als 67e over de eindstreep kwam. Voor zeilers onder 23 jaar werd een apart klassement opge maakt. In die ranglijst eindigde hij op de dertiende plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 27