Jos Krijger laat zijn kunsten zien Desastreus begin gelijk fataal Arno Slabbekoorn behoudt leiding Dubbel Bergs/Lij bers bereikt halve finale Mentink kent goed begin in Souburg For tuna krijgt morgen uitsluitsel Piet Raymakers zesde Borsels elftal speelt tegen MVV Spee niet in enkelspel in Domburg 27e editie Ronde van Westkapelle Nederland verliest van Taiwan Leicester ontdoet zich van Wise Autocoureur uit Wolphaartsdijk boekt eerste Belgische rallycrosszege uitslagen agenda VLISSINGEN - Het Borsels elftal speelt vrijdagavond een oe fenwedstrijd tegen profclub MVV. dat op trainingskamp is in Zeeland. Het duel begint om 19.30 uur en wordt gespeeld in Lewedorp. De selectie van de voetbalclub uit Maastricht ver zorgt vandaag een clinic voor jeugd uit de Gemeente Borsele. Zowel leden als niet-leden mogen meedoen. De sessie begint om 14.00 uur en vindt plaats op het voetbalveld van Lewe- dorpse Boys. Het Borsels elftal, dat zich voorbereidt op het toernooi om de Borsele Sloepoort Cup, voetbalt op vrijdag 2 augustus ook nog tegen de A-junioren van PSV. Zondag-vier deklasser Oostburg speelt zaterdag ter gelegenheid van het 75-jarige jubileum tegen eredivisieploeg RKC. De ploeg van Martin Jol belegt vanaf donderdag een trainingskamp in Zeeuws-Vlaanderen. Het duel start om 18.30 uur. DOMBURG - Het 51e Badgastentoernooi in Domburg krijgt dit jaar in het mannen-enkelspel een andere winnaar dan Ben Spee. De Haarlemmer die het toernooi tien jaar achtereen do mineerde, doet alleen mee in het dubbelspel. Spee vormt een koppel in het gemengd-dubbel met zijn echtgenote Tosca Spee. Voor het toernooi dat vanaf vandaag op het tennispark van LTC Domburg wordt gehouden en tot en met zaterdag duurt, hebben zich 114 tennissers ingeschreven. Bij de mannen vervult Daniel Schillings bij afwezigheid van Spee de favorietenrol. Nicola Schwarz is kanshebster bij de vrouwen. Ben Spee en Sijbrand Krans verdedigen hun titel in de dubbelklasse. Corry en Marjolein Meulenberg zijn favoriet bij de vrouwen. Nicola Schwarz en Daniel Schillings staan het hoogst genoteerd in de gemengde klasse. Er zullen in to taal 145 wedstrijden gespeeld worden. WESTKAPELLE - In Westkapelle wordt morgen de 27e wie lerronde verreden. Om 20.15 uur beginnen de cyclosportieven aan hun 35 ronden (61 kilometer) lange wedstrijd. Twee mi nuten later worden de veteranen (44 km) en de recreanten (35 km) weggeschoten. De ronde wordt dit jaar op een nieuw par koers verreden dat 1758 meter lang is. Het oude was 1130 meter lang. Op dat oude parcours wordt voorafgaand aan de wielerronde een stratenloop gehouden. De wedstrijdlopers beginnen om 19.15 uur aan hun vier ronden lange race. De trimmers kunnen kiezen tussen het lopen van twee of vijf ron den en zij starten om 18.30 uur. Wethouder J. Bostelaar schiet de coureurs en wedstrijdlopers weg. HAARLEM - Het Nederlands team heeft in de Haaiiemse Honkbalweek met 9-4 van Taiwan verloren. Beide landen speelden gisteren het restant van het duel, dat zaterdagavond werd afgebroken. De arbitrage legde de wedstrijd stil bij de stand 3-3 in de tiende innings, omdat in een meterkast onder een van de lichtmasten brand was ontstaan. ANP LONDEN - Leicester City laat de middenvelder Dennis Wise transfervrij vertrekken. De voormalig Engels international werd onlangs weggestuurd uit een trainingskamp van de club in Finland. De 35-jarige Wise bezorgde teamgenoot Callum Davidson een gebroken jukbeen. In zijn zeventienjarige car rière had de speler vaker disciplinaire problemen. Leicester degradeerde afgelopen seizoen uit de Premier League. RTR dinsdag 23 juli 2002 jrfnfir Henk de Winter j UAASMECHELEN - Het lijkt erop dat autocoureur Jos Krij- I «er de juiste drive te pakken I heeft. Op het Belgische racecir- I euit De Duivelsberg in Maasme- I fhelen pakte de uit Wolphaarts- f dijk afkomstige Krijger zijn eerste Belgische overwinning in een rallycrosswedstrijd. Nieuwdorper Ko Kasse en Dick Krijger uit Wolphaartsdijk wa ren ook goed op dreef. Kasse reed naar een derde plaats in de Groep N klasse. Krijger haakte af na een lekke band en eindigde ais zevende. Tineke de Poorter deed goede zaken in de zwaarste en snelste klasse van de Rallyra- cing, de Divisie 1 (Supercars). DeuitTerneuzen afkomstige De Poorter kreeg de winst in de B- finale toe geschreven en reed daarna met haar vierwiel aan gedreven Fiat naar een zesde plaats. De dag begon slecht voor Ko Kasse. Een afgebroken olielei ding in de tijdtraining zorgde voor een somber kijkende Kas se. „Als de motor maar niet be schadigd is", mompelde de Nieuwdorper. Dat bleek niet het geval te zijn. Tegenslag De Nieuwdorpse autocoureur heeft schijnbaar wat tegenslag nodig om zich op te laden voor een wedstrijd. Met de snelste tijd op de klokken in de Divisie 2 (Groep N klasse) in heat 1, keer de de Nieuwdorper met zijn Opel Astra OPC terug in het ren nerspark. De concurrenten had den weer wat om over na te den ken. „Het ontbreekt me nog steeds aan een goede versnel lingsbak. Mijn start is dan ook ronduit slecht te noemen," gaf Kasse als uitleg. „Door hier en daar wat risico te nemen en met niemand voor je is er af en toe wel een scherpe tij d uit halen De tweede heat ging bij Kasse, na een slippertje van 180 gra den, volledig de mist in. Het werd voor de Nieuwdorper na drie heats, plaats vijf op de startgrid van de A-finale in Groep N. Dick Krijger, net als Kasse in een Opel Astra OPC rijdend, deed het net als verleden week in Valkenswaard iets beter dan Kasse in de heats. Op de start grid was voor de racende slager uit Wolphaartsdijk plaats vier weggelegd. Buitenom Leider in het Europees Groep N kampioenschap, de uit Budel afkomstige Marc-Jan Vlassak (Opel Astra OPC), nam de lei ding in de finalerace. Kasse kwam buitenom en dook zij aan zij met Dick Krijger het 'Helle gat' in. Kasse kwam daar als overwinnaar uit en ging daarna in de aanval voor plaats twee. Krijger zette na een paar ronden zijn Astra aan de kant met een lekke band en Kasse bleef der de. In het Belgisch kampioenschap is de Nieuwdorper van een vijf de naar een vierde plaats opge schoven. Met nog drie races te gaan, ligt de strijd om de titel in de Groep N klasse nog helemaal open en doet de Nieuwdorpse autocoureur nog volledig mee voor de titel. Dick Krijger is op een tiende plaats blijven han gen. De zoon van Dick Krijger, Jos, doet het de laatste races uitste kend. Hij is plotseling iemand geworden met wie rekening ge houden moet worden. Vanaf plaats twee op de startgrid nam Krijger brutaal de leiding in de A-finalerace. Hij zette kersvers Nederlands kampioen Ron Snoeck in de Seat Ibiza in de eerste meters op achterstand. Hij wist regerend kampioen in deze klasse, de Belg Jan van Broekhoven in de Volvo S40, in de eerste bocht aan de buiten kant van de baan te houden. Daarbij dwong hij Van Broek hoven in de fout, waardoor de Volvo-coureur zeker zes plaat sen terugviel. Krijger was door nummer twee Snoeck niet bij te benen en won. Het was voor Krijger zijn eerste Belgische overwinning. In de tussenstand van het kampioen schap schiet de Wolphaartsdij- kenaar naar boven van een achtste naar een vierde plaats. Jos Krijger (midden) dwingt regerend kampioen Jan vanBroekhoven (rechts) naar de buitenkant. foto Henk de Winter door Henk de Winter ASSEN - Motorcoureur Arno Slabbekoorn heeft de leiding vastgehouden in het Neder lands kampioenschap in de Su perstock-klasse. De uit 's-Heer Abtskerke afkomstige Slabbe koorn finishte op het circuit van Assen als vierde. Zijn directe concurrent Richard Fluttert werd achtste. Zijn eerste prijs heeft Slabbe koorn, met nog drie races te gaan voor het NK, al binnen. Leider in het tussenklassement bij de Superstock na Assen mag op kosten van Suzuki deelne men aan een race in het voorpro gramma van de fameuze Bol d'Or op het circuit van Magny- Cours in Frankrijk. Die eer komt Slabbekoorn toe. In deze World-Wide Suzuki GSXR-750 Final is tienduizend dollar on der de deelnemers te verdelen. „Het zou leuk zijn als daar wat van mee naar huis kan nemen", zegt Slabbekoorn. De snelste motorrijders uit de nationale competities komen in Frankrijk aan de start. Er wordt geracet wordt op dezelfde mo toren, een Suzuki GSXR 750, die bij loting wordt toegewezen. Slabbekoorn vertrok in Assen van een achtste plaats. Na een redelijke start was de eerste doorkomst op een elfde plek. Slabbekoorn wist zich lang zaam naar voren te werken en ging nog even in de clinch met John Bakker uit Terneuzen. Bakker finishte op plaats vijf. De nummer twee in het tussen klassement, Richard Fluttert eindigde op een achtste plaats. Slabbekoorn staat in de Super stock eerste met 112 punten. Tweede is Fluttert met 98 pun ten en derde staat Robert van der Molen met 83 punten. John Bakker staat negende en heeft 49 punten. Tij dens het WK Superbike kam pioenschap op 8 september zal de Superstock-klasse ook van start gaan. „Dat lijkt me gewel dig", geeft Slabbekoorn aan. „Hoewel de race niet meetelt voor het NK, lijkt het me prach tig om te racen met tienduizen den mensen op de tribunes. Ik zou eventueel ook in aanmer king komen voor een wildcard bij het WK Superbike. Dat zou betekenen dat ik met de grote jongens mag starten. Dat zou helemaal wat zijn." Johan Fredriks uit 's-ITeeren- hoek is in de 125cc klasse op een prima zevende plaats geëin digd. Fredriks staat in de tus senstand op een zestiende plaats. Honkbal Haarlem. Honkbalweek. Nederland - Taiwan 4-9 (13 innings). Taiwan: 0200010000006 9 Nederland: 0020000010001=4 Nederland kwam er tegen Engeland niet aan te pas. Links batsman van VOC, Klaas Jan van Noortwijk. foto Joep va i Nederlands cricketteam kan Europese titel vergeten door Willy van Leeuwen KOUDEKERKE - De combina tie Bergs/Lijbers heeft de halve finales bereikt in de categorie gemengd dubbel 5 van het Stoofweitoernooi in Koudeker- ke. De geplaatste combinatie won met 6-4 6-2 van Van Kem pen/Schenkel. Braam/Verstraete speelde een driesetter in de gemengd dubbel 6 tegen Van Opbergen/Visser en won die met 6-1 5-7 en 6-4. Kleinepier/Goossens, als twee de geplaatst, werd al direct uit het toernooi gespeeld door met 1-6 6-2 6-0 te verliezen van Provoost/Pagie. Bij de vrouwen enkel 7 deed Cindy Erentreich zoals verwacht goede zaken door Monique Kreikamp te ver- door Willy van Leeuwen SOUBURG - Lidwien Mentink is goed gestart in de categorie meisjes tot en met twaalf jaar van het Karolingentoernooi in Souburg. Lidwien won eerst met 6-4 6-0 van Sowie Klap om daarna ook nog Nicky van Staveren te ver slaan met de cijfers 6-4 7-5, Ook Lisanne Burghart kwam tweemaal tot een overwinning. Ze gaf Alicki Bosman geen schijn van kans en won gemak kelijk met 6-1 6-0. En ook Mi- chele l'Annee de Betrancourt had weinig in te brengen, want zij verloor met tweemaal 6-1. Jacky Steehouwer en haar te- van onze sportredactie SAN PATRIGANO - Piet Hay makers is in de Grote Prijs van San Patrignano zesde gewor den. De Nederlandse springrui ter maakte met zijn paard Van Schijndel's Kris in beide omlo pen een springfout maar ver diende niettemin nog 3000 euro. De hoofdprijs van 30.000 euro was voor de Colombiaan Juan slaan. Kreikamp had wel al ge wonnen van Arianne Vreke met 7-6 6-2, maar moest nu tegen de als eerste geplaatste Erentreich het onderspit delven met 7-5 6-4. Jarrny Hemmes en Mientje van Opbergen plaatsten zich voor de kwai-tfinales door te winnen van Iris de Rijke met 6-3 4-6 en 6-3 en met 6-2 6-2 van Anita van der Klooster. In de en kel 6 viel er een grote verrassing te noteren. John Pagie verraste niet alleen de geplaatste Eduard Erentreich met 6-1 6-4. maar ging ook al door naar de kwart finale door met 6-4 6-2 te win nen van routinier Pierre Ver- straete. Ook Marcel Bakjeu was succesvol en werd kwartfinalist na een overtuigende 6-4 6-2 en 6-0 6-0 overwinning op Bert Meerman en Klaas van Belzen. genstandster Claessen hadden drie sets nodig om uit te maken wie de winnares zou worden. De eerste set werd gewonnen door Claessen met 3-6, maar door veel inzet wist Jacky Steehou wer de wedstrijd toch nog in haar voordeel te beslissen door nog tweemaal met 6-4 te win nen. Femke Claessen had wei nig problemen met Leonie Ag- ten die een 6-2 6-0-verlies aan haar broek kreeg. Bij de jongens tot en met tien jaar deed Job Joris Erentreich het erg goed. Hij won tweemaal in zijn poule. Hij klopte Keje Snel met 6-16-2 en ook Alexan der van de Vrie, die zelf al had gewonnen van Keje Snel met tweemaal 6-0, kreeg er van langs: 6-0 1-6 6-2. Carlos Garcia met Albin III. Dat was de enige combinatie die foutloos bleef. Eric van der Vleuten eindigde in het belangrijkste onderdeel als veertiende. Hij gooide met Au di's Jikke in de eerste manche een balk af en was niet snel ge noeg om terug te mogen komen. Emile Hendrix, met Audi's Finesse een kandidaat voor het WK, liep acht strafpunten op. ANP van onze sportredactie BELFAST - De Nederlandse cricketers zullen hun Europese titel niet prolongeren. Na de tweede nederlaag in drie duels tegen het nog ongeslagen Enge land is de formatie van bonds coach Emerson Trotman uit geschakeld voor de hoofd prijs. Oranje begon in Belfast de wed strijd tegen de sterke Engelsen wederom desastreus. Op de Noord-Ierse graswickets ver dwenen Feiko Kloppenburg (Rood Wit), Daan van Bunge (VCC), Henk Mol (Quick) en Klaas-Jan van Noortwijk (VOC) voor 32 runs. Tim de Leede (VCC, 53) en de toch fitte Luuk van Troost (Ex- celsior'20, 26) bouwden een sterk partnership van 54. Meer echte dubbele cijfers bleven aan Nederlandse zijde uit. Ook het sterke bowlen van de Engelsen Sharp (3 wickets voor 11 runs in 4 overs) en Akhtar (3 voor 34 in 9.1) was daar debet aan. „De Engelsen bowlden goed, maar diverse mensen zijn on verantwoord uitgegaan." oor deelde aanvoerder Roland Le- fèbvre (VOC) over het totaal van 160 all out. „Dat is een trend die we in de eerdere wedstrijden al hadden gezien. Het is een kwes tie van discipline. We geven de jeugd een kans, maar die moet zich wel aanpassen. Het is hard werken en met de verantwoor delijkheid gaat men iets te ge makkelijk om. We hebben ook deze keer geschoven met de op stelling, in de hoop dat er meer uitkwam. Helaas is dat niet ge lukt." Lefèbvre was wel vol lof over Luuk van Troost, de Schiedam mer die ondanks een enkelbles sure speelde. „Luuk is keihard, die verbijt de pijn. Hij heeft zelfs tien overs gebowld." Ondanks de aanwezigheid van Van Troost kreeg Nederland moeilijk grip op de Engelse batsmen. Foster hield het met 54 runs lang vol en ook Chapman (35, not out) leverde zijn bijdra ge. Lefèbvre: „Ook in het veld hadden we meer kunnen pak ken. Het was allemaal te slor dig." Ereplaats Alle Nederlandse bowlers ble ven op een wicket steken, waar bij alleen De Leede en Raja mid dels een vang steun kregen van de andere veldspelers. Op zeven ballen van de finish pikten de Engelsen run 161 en de derde overwinning op rij Nederland kan tegen Ierland en Schotland slechts strijden voor een ereplaats. Met het oog op de belangrijke toernooien die nog volgen (ICC Trophy in septem ber. WK in februari) blijkt het EK wel een goede gelegenheid om als voorselectie te dienen. „Straks is Bas Zuiderent (prof Sussex) er weer bijmaar de rest wijst zich op dit moment van zelf," sprak Roland Lefèbvre duidelijke taal. GPD Schietingen Soranus, Heinkenszand. Wip 1: Ie Hoofdvogel M. de Jonge, Sora nus II; 2e Hoofdvogel J. Vermeule, Edele Handboog; Ie Zijvogel R. Grandsard, Doel naar Hoger; 2e Zijvogel S. Raas, Vic toria, 3e Zijvogel Loting; 4e Zijvogel Lo ting; Ie Kal J. Vermeule, Edele Hand boog; 2e Kal R. Klippel, Doel naar Hoger; 3e Kal C. de Jonge, Soranus II; 4e Kal Lo ting. Wip 2: 1e Hoofdvogel Loting; 2e Hoofdvogel Loting; 1e Zijvogel H. v. Leeuwen, Ravenstein; 2e Zijvogel M. v. Liere, Soranus, 3e Zijvogel C. de Jonge, Soranus II; 4e Zijvogel Loting. Ie Kal P. Raas, Victoria; 2e Kal J. Repkes, Victoria; 3e Kal J. de Jonge, Soranus, 4e Kal Lo ting. Spes Nostra, Ovezande. 1e Hoofdvogel M.C. Verdonk, Concordia; 2e Hoofdvogel B. de Jonge, Spes Nostra; 3e Hoofdvogel Loting; 1e Zijvogel J. Ver- bart, Willem Teil; 2e Zijvogel H. Koens, Zeelandia; 3e Zijvogel H. Koens, Zeelan- dia; 4e Zijvogel P. de Putter, Concordia, 5e Zijvogel Loting; 6e Zijvogel Loting; 1e Kal A. Meeuwse, Spes Nostra; 2e Kal J. Verbart, Willem Teil; 3e Kal D. Roozen, Spes Nostra; 4e Kal H. Koens, Zeelandia; 5e Kal A. Rijk, A.D.L.M.; 6e Kal M. Ver- beem, Zeelandia. Sportprijsvragen Uitslagen Lucky Day d.d. 22-07-2002. 02-03-05-07-09-13-16-17-21 -27-33-39- 45-49-55-59-73-75-79-80 (Onder voorbehoud) Tennis Kitzbuhel. Mannen, 855.000 euro. Eerste ronde: Verkerk (Ned) - Blanco (Spa) 7-5 6-7 6-4, Coria (Arg) - Ramirez Hi dalgo (Spa) 3-6 7-5 6-1, Gaudenzi (Ita) - Coutelot (Fra) 6-0 6-2, Marin (CRi) - Saret- ta (Bra) 7-5 3-6 6-3, Kohlmann (Dui) - Ar thurs (Aus) 6-3 3-6 6-3, Schiessling (Oos) - Ulihrach (Tsj) 6-2 3-6 7-5, Voinea (Roe) - Dupuis (Fra) 6-7 7-6 6-1, Furlan (Ita)-Wilt- schnig (Oos) 6-16-1, Massu (Chl) - Kucera (Slw) 6-3 6-3, Davidenko (Rus) - Sargsian (Arm) 7-6 6-3, Martin (Spa) - Marach (Oos) 7-5 3-6 6-3. Eenhoorntoernooi Oostburg: VE 3: A. Riemens-J de Wit 6-4 6-2,1. van Over- loop-T. van den Dikkenberg 3-6 6-3 6-4, VE5: J. de Wit-H. Krijger 6-0 6-2, VE 9: Y. Paridaen-I. Collin 6-0 6-1, VD 5: Flik- weert/Meijaard-Blackman/de Bruyckere 6-2 6-3, VD 7: Galle/Verhage-Smits/de Wilde 6-3 5-7 6-1, ME 8: D. Maes-P.van Strien 6-0 6-3, ME 6: R. Dhont-S. Heising 6-1 6-2. F IJzerman-E. Her mans 6-3 6-3, V. verheul-B. Jimmink 6-3 6-1, ME 6 35+: H. Jimmink-A. Ben- tley 6-2 7-5, ME 7: B. Neve-D. Maes 2-6 7-5 6-2, G. de Rijk-D. Hoogesteger 6-0 3-6 6-1, ME 7 35+: J. Leenknecht-A. Holtslag 6-3 6-2, ME 8: J. Quaars-A. van Waesberghe 6-1 6-3, GD 7: Jimmink/ Jimmink-Collin/Maes 6-4 6-0, GD 8: Van Strien/Van Strien-Benne/Van Waes berghe 6-2 6-4.Karolingentoernooi Souburg: ME 14 jaar: J. Steehouwer-K. Claessen 3-66-4 6-4, F. C!aessen-L. Ag- ten 6-2 6-0, ME 12 jaar: A. Bosman-M. I Annee de Betrancourt 4-6 6-3 7-6, S. Klap-N. van Staveren 6-2 6-3, L. Burg- hart-A. Bosman 6-1 6-0, L. Mentink-S. Klap 6-4 6-0, L. Burghart-M. I Annee de Betrancourt 6-1 6-1, L. mentink-N. van Staveren 6-4 7-5, JE 16 jaar: M. de Wit- te-T. Smits 6-3 6-3, J. Dooghe-P. Jo- ziasse 6-1 6-2, R. Bloemberg-H. Rolff 6-0 6-1, K. Visser-R. Bloemberg 6-2 7-6, R. Bloemberg-M. Goeseije 5-7 6-4 6-4, JE 10 jaar: A. van de Vrie-K. Snel 6-0 6-0, J. Erentreich-K. Snel 6-1 6-2, J. Erentreich-A. van de Vrie 6-01 -6 6-2, JE 14 jaar: L. Huis in 't Veld-R. Masius 6-1 6-1, E. Westerbaan-R. Bloemberg 6-1 6-1, K. van Zoelen-B. Felius 6-2 6-0, L, Hakselmans-R. Anbeek 6-4 6-4, R. Ha- verbeke-D. van Halewijn 6-2 6-1, R. Bloemberg-S. Wirth 6-3 6-2, JE 12 jaar: K. Evérs-V. Bol 6-4 3-6 7-6, B. de Nooij- er-V. Bloemberg 6-2 6-3, T. Willemse- n-R. Meerman 6-0 6-0, K. Evers-E. van den Hof 6-0 6-0, L. Huying Veringa-M. van de Woestijne 6-0 6-0, N. Luyckx-V. Bloemberg 6-1 6-1, L. Hof-R. Meerman 6-0 6-0, V. Bol-E. van den Hof 6-2 6-1, J. Noorda-M. van de Woestijne 6-1 6-1, T. de Wit-H. Westerweel 5-5 opgave, N. Luyckx-B. de Nooijer 6-2 7-5, L. Hof-T. Willemsen 6-2 6-3, L. Huying Veringa-J. Noorda 6-3 6-3. Stoofweitoernooi Koudekerke: VE 7: M. Kreikamp-A. Vreke 7-6 6-2, J. hem- mes-l. de Rijke 6-3 4-6 6-3, M. van Op- bergen-A. van de Klooster 6-2 6-2, C. Erentreich-M. Kreikamp 7-5 6-4, VD 6: Bakker/de Jong-Dingemanse/Passenier 6-4 6-3, VD 7: Molgeraaf/Verkade-Van der Bel/Nonnekes 6-1 6-3, ME 6: D. van Belle-W. Civat 2-6 6-4 7-6, P. Krant-E. Goossen 6-0 6-1, B. Bout-R. Hemmes 6-36-2, E. Duit-A. Langstraat 6-2 6-4, J. Griep-A. Kooman 6-2 6-2, M. Roelse-R. Broerse 6-3 0-6 6-2, J. Pagie-E. Eren treich 6-1 6-4, P. Verstraete-D. van der Bel 6-3 6-2, K. van Belzen-J. Verhage 6-4 6-2, M. Baljeu-B. Meerman 6-0 6-1, V. Rijckborst-C. Sohier 6-0 6-4, J. Pag- ie-P. Verstraete 6-4 6-2, M. Baljeu-K. van Belzen 6-0 6-0, ME 7: Y. Vogel-E. Oppatia 6-3 6-2, S. Schipper-R. Arra- toon 6-1 7-5, M. de Nooijer-A. Lourens 6-2 6-4, H. Schelling—F. de Jonge 6-3 6-2, G. Bos-C. Consemulder 6-2 6-4, J. in 't Hout-M. van Opbergen 6-4 6-0, P. van Kempen-J. van de Heuvel 6-4 6-4, R. Jakobsen-J. Walsarie Wolf 6-47-6, S. Bonarius-R. Schipper 6-3 6-1, R. Jakob- sen-P. van kempen 6-1 6-2, S. de la Cousine-P. verhaegen 6-4 6-1R. Koen- ders-M. vermet 6-2 4-6 6-2, W. de Rui- ter-A. Kooman 6-3 6-4, P. Beenhou- wer-J. van Kimmenade 7-6 6-3, MD 5: Eversdijk/Koster-Van Sabben/Stracke 6-3 6-2, MD 6: Van Megen/de Putter- Mol/de Vries 2-6 6-4 7-5, Van de Linde- /Scheers-Telussa/Vinckoert 6-1 6-3, Crucq/Davidse-Kooman/Vos 7-6 2-6 6-1, MD 7: Lourens/de Ruiter-Geldof- /Matteman 6-1 6-3, Toorop/Jeitler-Van de Wal/Janssen 6-4 7-6, Kok/Morren- -Van Huizen/Reijke 6-1 6-3, Andriessen- /Verkaik-De Leng/Roelse 6-4 3-6 6-2, Giesbertz/Sommers-Becker/van de Broek 6-3 6-4, GD 5: Bergs/Lijbers-Van Kempen/Schenkel 6-4 6-2, GD 6: Braam- /Verstraete-Van Opbergen/Visser 6-1 5-7 6-4, Provoost/Pagie-Kleinepier- /Goossens 1-6 6-2 6-0, GD 7: Matteman- /Matteman-Van de Velde/Consemulder 4-6 6-3 6-4, Balthazar/Kok-Heygelaar- /Goedegebure 7-5 6-3, Vos/Matteman- -Streng/Andriessen 7-6 3-6 6-3, De Vries/Crucq-Denessen/Dieleman 6-2 6-4, De Jonge/de Jonge-Delfsma/Delfs- ma 6-4 6-2. Wielrennen Wereldranglijst. Vrouwen: 1. Melchers (Ned) 764 punten, 2. Arndt (Dui) 726,65, 3. Rossner (Dui) 500,65, 4. Brandli (Zwi) 487, 5. Pucinskaite (Lit) 452,35 (7), 16. Mansveld 199 (15), 28. Chantal Beltman 125 (23), 29. Grimberg 123 (31), 43. Zij laard-Van Moorsel 75 (33), 55. Brunen 61 (59), 61, Bosman 50 (68). dinsdag Wielrennen Jo Verstraeten-criterium Clinge. 16.00 uur: dikke banden-wedstrijden. 19.00 uur: elite- en neo-amateurs voor ronde van tachtig kilometer. van onze sportredactie ZEIST - Forttma Sittard krijgt woensdag te horen of de club een licentie krijgt voor komend voetbalseizoen. Het beroepscollege van de licen tiecommissie van de KNVB maakt dan haar uitspraak be kend. Fortuna heeft donder dag de financiële situatie toe gelicht in Zeist. De gedegradeerde Limburgse club was een van de vijf ver enigingen die in eerste instan tie geen licentie kregen, van wege financiële problemen. NAC en FC Den Bosch hebben deze inmiddels wel gekregen, TOP Oss, Sparta en Fortuna zijn nog in afwachting. Een delegatie van TOP Oss verscheen gisteravond in Zeist bij het beroepscollege, mogelijk horen de Brabanders dinsdag meer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 31