Pechiney Nederland NV moderniseert! PZC lil Tekenaar m/v, 37 uur per week Projectleider GWW m/v, 37 uur per week PECHIN NEDERLAND Dit betekent: Vernieuwing van de installaties Hogere productie en betere kwaliteit aluminium Betere arbeidsomstandigheden en meer arbeidsplaatsen Wij zoeken Belangrijkste taken Wij vragen Wij bieden Heeft u interesse in één van de genoemde functies? zaterdag 20 juli 2002 Waterschap Zeeuwse Eilanden Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhon derd medewerkers voor dege lijke waterkeringen, voor aan leg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, voor een goed waterpeil, voor een goede kwaliteit van het opper vlaktewater en voor zuivering van het afvalwater. Het water schap voert deze taken uit in de provincie Zeeland boven de Westerschelde. Het hoofd kantoor is tot medio 2004 gevestigd in Goes en daarna in Middelburg. De organisa tie is onderverdeeld in de sectoren (Waterkeringen, Waterbeheer, Wegen en Middelen) en een Staf. Zeeuwse Eilanden streeft een cultuur na waarin voor alle medewerkers sprake is van een duidelijke taak, een eigen verantwoorde lijkheid en differentiatie in beloning. Meer informatie over waterschap Zeeuwse Eilanden kunt u vinden op www.wze.nl De afdeling Centraal Ontwerp is een dienstverlenende afdeling en treedt op als intern ontwerp- en bouwbureau voor de uitvoering van alle taken van het waterschap. Dit krijgt met name gestalte door het maken van ontwerpen en berekeningen inclusief een (RAW) bestek met raming en toelichting en het voeren van de directie en projectleiding tijdens de uitvoering. Het afdelingshoofd Centraal Ontwerp geeft momenteel leiding aan 11 medewerkers die uitvoering geven aan de taken van deze afdeling. De afdeling Centraal Ontwerp is gevestigd in het hoofdkantoor. Tekenaar m/v bij «Ie afeHelmg Centraal Ontwerp van die sector Waterkeringen, vac.nr. 02-13 Functie-informatie Tekenaar De Tekenaar heeft o.m. de volgende taken: hanteren van een digitaal tekenpakket met symbolenbibliotheek; vervaardigen van kaarten ter ondersteuning van variantenstudies van derden; visualiseren van oplossingsrichtingen door het maken van plante keningen, op instructie en onder begeleiding van derden; maken van ontwerp- en bestektekeningen op aangeven van de projectleider(s); uitdenken en uitwerken van eenvoudige constructies; maken van werktekeningen op basis van een bestek, ter onder steuning van de uitvoering; verwerken van wijzigingen in werktekeningen op basis van eigen metingen of die van de landmeters. Functie-eisen afgeronde MBO-opleiding ii Weg- en Waterbouw; de technische richting, bij voorkeur kennis van digitale tekenpakketten, bij voorkeur Microstatiqn; ervaring met bovengenoemde werkzaamheden is een pré maar schoolverlaters worden tevens verzocht te solliciteren; woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 2.395,00 bruto pér maand en wordt onder meer bepaald aan de hand van oplei ding, leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantietoelage (8%) en eindejaarsuitkering (2,7%). Projectleider GWW m/v bi] de afdeling Centraal Ontwerp van de sector Waterkeringen, vac.nr. 02-12 Functie-informatie Projectleider De Projectleider GWW heeft o.m. de volgende taken: Optreden als projectleider/coördinator tijdens de voorbereiding van GWW projecten. De projectleider is verantwoordelijk voor het: - opstellen van begrotingsramingen; - maken van schetsontwerpen en definitieve ontwerpen (inclusief raming en toelichting); - opstellen van RAW-bestekken (inclusief tekeningen en raming); - verzórgen van aanbestedings- en gunningsprocedures; - voorbereiden en uitbesteden van ingenieursdiensten; - bewaken van het beschikbaar gestelde projectbudget; - rapportage betreffende de voortgang; - voeren van overleg met alle belanghebbenden; - naleven en bewaken van de geldende wet- en regelgeving. Optreden als projectleider/directielid tijdens de uitvoering van GWW projecten. De projectleider is verantwoordëlijk voor het: - bewaken van de uitvoerings- en bijkomende kosten; - verzorgen van de besteksadministratie (declaraties, termijnen, meer- en minderwerk etc.); - rapportage betreffende de voortgang; - voeren van overleg met alle belanghebbenden. Verzorgen van interne advisering betreffende het vakgebied. Functie-eisen afgeronde HBO-opleiding Weg- en Waterbouw; goede kennis van RAW en UAV; ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; in bezit van rijbewijs B; woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het beheersgebied van waterschap Zeeuwse Eilanden. Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 3.366,00 bruto per maand en wordt onder meer bepaald aan de hand van oplei ding, leeftijd em ervaring. Het salaris is exclusief vakantietoelage (8%) en eindejaarsuitkering (2,7%). Voor beide functies geldt: Arbeidsvoorwaarden Het waterschap heeft een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder het pensioenreglement van het ABP en de ziektekostenregeling IZR. Door het kopen of verkopen van verlof is hét mogelijk om gemiddeld 36 c.q. 38 uur per week te werken. Zeeuwse Eilanden hanteert een beoordelings- en belonings beleid waarbij aandacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit leidt onder meer tot het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Een medewerker komt in aanmerking voor een prestatiebeloning wanneer aan bepaalde voorwaarden is voldaan. Informatie Voor informatie óver de functie kunt u tijdens kantooruren bellen met het hoofd van de afdeling Centraal Ontwerp van de sector Waterkeringen, de heer ing. K.J. Minderhoud (telefoon 0113-241319). Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 31 juli 2002 richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 114, 4460 AC Goes. Per e-mail kan ook: personeel@wze.nl (brief en c.V. als bijlage in Word). Vermeld het vacaturenummer in de linker bovenhoek van de brief en de envelop of de e-mail. Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in het kader van de Wet Samen het aandeel allochtonen in het personeelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen voldoen, worden uitdrukkelijk verzocht te reageren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet worden gehonoreerd. Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl ^4^AA'^'VrW a k aa x k ï&Jm X X.. Pechiney Nederland NV (PNL) is een Nederlandse vestiging van de internationale Groep Pechiney. Net bedrijf is gevestigd fjmissingen-Oost en heeft circa 700 medewerkers in vaste dienst. Pechiney Nederland is één van de grootste ondernemingen op het gebied van de productie van primair aluminium in Europa. Het bedrijf produceert jaarlijks 220.000 ton aluminium in de vorm von met de meest moderne aluminiumsmelters ter wereld. De productie zal exfrusiepalen en walsplakken in ruim 100 verschillende legeringen en 50 verschillende formaten. Momenteel wordt in de fabriek een ingrijpend moderniseringsproject Pechiney Nederland NV, Postbus 49, 4380 Al Vlissingen uitgevoerd. Na de voltooiing van dit project kan het bedrijf zich melen www.pechineynederland.com Per medio september 2002: 12 operators smelten (vijf-ploegendienst} 6 toekomstig leidinggevenden smelten (vijf-ploegendienst) Per medio december 2002: 10 operators gieten ilÊÉS Per medio januari 2003: 1 mechanische monteur 1 elektrische monteur 1 monteur gietmaterialen De monteur gietmaterialen is een e de taken zijn onder andere: - verrichten van constructiewerk voor het onderhoud van de gietvormen - onderhoud van het gietmateriaal - verrichten van preventief onderhoud aan de waterkamers - oplossen van storingen De smelter is verantwoordelijk voor het proces van het bereiden van het aluminium. De taken zijn onder andere: - wisselen van anodes door middel van kraanwerkzaamheden - nemen van monsters voor de analyse van het aluminium en het peilen van de hoeveelheid te leveren aluminium aan de gieterij - tappen van aluminium uit elekfrolyse-ovens en het verzorgen van de ovens De assistent ploegbaas elektrolyse is verantwoordelijk voor de voortgang van het productieproces van 256 elektroiyse-ovens. De taken zijn onder andere: - coördineren en organiseren van de werkzaamheden - leiding geven aan circa 12 medewerkers - leiden van het werkoverleg met circa 12 medewerkers - verzorgen van opleidingen voor nieuw personeel - uitvoeren van job-observations en de kwaliteitsregistratie vervolgen - uitvoeren van diverse administratieve werkzaamheden - vervangen van de ploegbaas bij diens afwezigheid De gieter is verantwoordelijk voor het gedeeltelijk geautomatiseerde proces van het gieten van aluminium palen en plakken. De taken zijn onder andere: - toevoegen van legeringen aan het aluminium als voorbereiding op het gieten - gereedmaken van de gietopstelling dat wil zeggen prepareren van het hef bewaken van het deels geautomatiseerde gietproces en homogenisatieproces het verzendklaar maken van de aluminium palen en plakken ten behoeve van de De taken van de mechanische en elektrische monteur bestaan onder andere uit: - preventief onderhoud van de installaties - visuele controle en conditiemetingen op de algehele staaf van de installaties - uitvoeren van kleine storingen ter plaatse - het doen van aanbevelingen voor het verbeteren van de installaties Voor de functie van smelter kandidaten met technisch inzicht die: - een basis beroepsopleiding, VAPRO-A of MBO niveau 2 hebben afgerond of door werkervaring hetzelfde niveau hebben bereikt - bereid zijn tot het volgen van cursussen - flexibel en zelfstandig kunnen werken - doorzettingsvermogen hebben - in het bezit zijn van VCA Voor de functie van assistent ploegbaas elektrolyse kandidaten die: - een vakopleiding, VAPRO-B of MBO niveau 3 hebben afgerond of door werkervaring hetzelfde niveau hebben bereikt - leidinggevende capaciteiten bezitten - flexibel en zelfstandig kunnen werken - beschikken over goede communicatieve en sociale vaardigheden - bereid zijn tot het volgen van cursussen - doorzettingsvermogen hebben - in hef bezit zijn van VCA Voor de functie van gieter kandidaten met technisch inzicht die: - een basis beroepsopleiding, VAPRO-A of MBO niveau 2 hebben afgerond of door werkervaring hetzelfde niveau hebben bereikt - bereid zijn tot het volgen van cursussen - flexibel en zelfstandig kunnen werken - doorzettingsvermogen hebben - in het bezit zijn van VCA Voor de functie mechanische en elektrische monteur, kandidaten die: - een opleiding op MBO niveau 4 hebben afgerond met studierichting werktuigbouw of elektro - aanvullende cursussen hebben gevolgd in hydrauliek, pneumatiek, storingen zoeken, trillingsmeten en PLC - beschikken over goede communicatieve vaardigheden, zelfstandig kunnen werken en innovatief zijn - ervaring hebben in een soortgelijke functie hebben - in het bezit zijn van VCA Voor de functie van monteur gietmaterialen, een kandidaat die: - een vakopleiding of MBO niveau 3 heeft afgerond met studierichting metaal - aanvullende cursussen heeft gevolgd in hydrauliek en pneumatiek - accuraat is - flexibel met veranderingen kan omgaan en bereid is om over te werken - in het bezit zijn van VCA Voor alle functies: - een uitdagende en afwisselende baan in een team - de mogelijkheid tot het volgen van opleidingen - uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie over de functie smelter en/of assistent ploegbaas elektrolyse kunt u contact opnemen met de heer E. Abbink, hoofdopzichter elektrolyse, telefoonnummer 0113-615038. Voor meer informatie over de functie gieter kunt u contact opnemen met de heer J. de Ridder, hoofdopzichter gieterij, telefoonnummer 0113-615427. Voor meer informatie over de functie mechanische en elektrische monteur kunt u contact opnemen met de heer M. Wolbers, afdelingshoofd technische dienst, telefoonnummer 0113-615231 Voor meer informatie over de functie van monteur gietmaterialen kunt u contact opnemen met mevrouw A. Desmarest, adjunct afdelingshoofd, telefoonnummer 0113-615482. Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 12 augustus 2002 aan Pechiney Nederland NVter attentie van afdeling P&O onder vermelding van advertentie zaterdag 20 juli, Postbus 49,4380 AA Vlissingen, of via e-mail aan de personeelsmanagers Martje.Cremers@Pechiney.com of Petra.Nauta@Pechiney.com. Een aanstellingskeuring maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Aanvullend kan een psychologische test plaatsvinden. Wilt u meer informatie dan kunt u bellen met Martje Cremers (0113 615281) of Petra Nauta (0113 615447) of kijk op onze internetsite: www.pechineynederland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 38