PERSONEEL takaMiZ 6P Iwaarden Schilders jeugdartsassistent (m/v) Teamleader industrial engineer production instruments m/v O 1e Auto-elektriciën 1e Autotechnieker 4 V VARIAN Voor de ander is het passie ZWARTEPOORTE ZOEKT PROFESSIONALS Voor de een is het werk voor 36 uur per week (1,0 fte) Wat houdt deze functie in? U ondersteunt de jeugdarts bij het preventief gezond heidsonderzoek (PGO) van 5-jarige kinderen op de servicepunten van de GGD in de kernen Sint Maartensdijk en Kruiningen. Het PGO is een beoordeling van de ge zondheidstoestand, de groei en de lichamelijke ontwikkeling en rijping. Verder doet u zelfstandig (maar onder verantwoordelijkheid van de jeugdarts) de screening van 9-jarige kinderen. Deze is bedoeld voor het opsporen van afwijkingen in de gezondheidstoestand en het verzamelen van groepsgegevens. De screening wordt uitgevoerd op de school en omvat het meten van lengte, ge wicht en het testen van visus, kleur zien en gehoor. Deze functie kent ook een aantal administratieve taken. Zo verricht u alle administratieve handelingen voortkomend uit screening en PGO, houdt u onder andere de agenda van de arts bij, maakt u de weekplanning en verzorgt u de jaarplanning van het team. Wat verwachten wij van u? Het spreekt voor zich dat u houdt van kinderen en dat u beschikt over de juiste communicatieve vaardigheden om zowel met kinderen als ouders een plezierig contact te onderhouden. Verder bent u een echte teamwerker die echter ook in staat is om zelfstandig te werken. U beschikt over een HAVO-diploma en het diploma doktersassistent en u heeft minimaal 1 jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Het is een pre als u een cursus audiometrie heeft ge daan. Verder beheerst u het tekstverwerkingsprogramma Word en kunt u omgaan met Excel. Rijbewijs B en bezit van een auto is noodzakelijk. Wat kunt u van ons verwachten? Wij bieden u een uitdagende vaste baan met veel afwisseling, bij een team met fijne collega's. Afhankelijk van uw ervaring bedraagt uw salaris minimaal 1.319,- (schaal 4) en maximaal 2.094,- bruto (schaal 5) per maand bij een fulltime dienstverband. De functie wordt op termijn opnieuw gewaar deerd. De gemeentelijke rechtspositie is van toepassing. Daarnaast bieden wij goe de secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder mogelijkheden voor kinderopvang, pc-privé regeling en spaarloonregeling. (Interesse? Stuur uw sollicitatiebrief met CV vóór 9 augustus 2002 aan de directeur van de GGD Zeeland, de heer V. A. J. Slenter, Postbus 345, 4460 AS Goes. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mw.T. Snijders, telefoon 0113 - 24 94 06. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 34. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Samen werken aan een gezond en veilig bestaan en een sluitende zorg voor burgers in Zeeland! De G--&P Z-seiaee dë: Gemeéfv ,a;aa;.a G©zöndhek'<5©';sesv voor burgers van en organisaties in de provincie Zeeland, We zijn een onderdeel van de gemeenten. We houden ons bezig met het be vorderen en beschermen van de ge zondheid van de Zeeuwse bevol king. Preventie staat bij ons voorop. We stemmen hierbij onze producten en diensten zoveel mogelijk af op de veranderende behoeften van de Zeeuwse bevolking Dit doen wij samen met partners als de gemeen ten, de provincie,- het dik ©p' hulp verleners, zoals politie, brandweer en ziekenhuizen. De GGD Zeeland heeft haar hoofd kantoor in Goes. De provincie Zee land kent een prettige woon-, werk en recreatieve omgeving tussen gro te steden als Rotterdam en Antwer pen; veel ruimte en geen files.: GcmccnsChappe www.ggdzeeland.nl De GGD Zeeland is meer dan de schooldoktér en een prik De GGD Zeeland zoekt een $SÉfe&'. zaterdag 20 juli 2002 VARIAN Inc., een beursgenoteerde multinational, is een wereldspeler op het. vlak van ontwikkeling, productie en verkoop van analvseapparatuun Onze medewerkers werken wereldwijd aan het succes van VARIAN dat stoelt op kwaliteit, gebruiksvriendelijkheid, innovatie en service. Grenzen verleggen, nieuwe produeten ontwik kelen, de concurrent altijd een stap voor zijn. Zo zijn we gegroeid tot wereldwijd markt leider op het gebied van chromatografische instrumenten, supplies, en accessoires. Vanuit onze fabriek in Middelburg vindt o.a. de ontwikkeling en productie van een omvangrijk productassortinient plaats voor o.m. de Life Science Market. De continue stroom van technologische ontwikkelingen, introducties van hoogwaardige nieuwe produeten en het ontginnen van nieuwe marktsegmenten vraagt om extra mede werkers die aangesproken worden door termen als Designed for Manufacturing, Customer Focus en Fast time to Market. In verhand met aanzienlijke uitbreiding van onze productie activiteiten zijn wij op zoek naai- een: Je kunt voor CZ kiezen omdat we doorzoeken tot er ergens ruimte is. Bij CZ krijg je de ruimte om door ie gaan tot je een oplossing vindt. Dat is ook goed voor onze klanten. Want CZ ziet het als een plicht om de klan ten in goede handen te brengen. CZ is een zorgverzekeraar die de ruimte neemt, ook al denken anderen dat die er misschien niet is. De mensen van CZ zijn actief in gezondheid. Wij zien patiënten als mondige consumenten. We zoeken naar een oplossing" op maat; nee zeggen vinden we het ergste dat er is. We proberen een andere route, als het langs traditionele paden niet lukt. Kies voor de ruimte om door te groeien en draag bij aan nieuwe dimensies in de zorg. Je krijgt volop ruimte om je carrière te verbeteren en een prettige balans te vinden tussen werk en privé. Kijk op www.CZJobs.nl voor meer informatie over al onze vacatures. Ofbel 013 - 593 87 87. Zorg kan altijd beter. Je carrière ook. De kandidaat geeft leiding aan het optimaliseren van bestaande productie-processen en aan de Industrial Engineers. Hiervoor zoeken wij een kandidaat met: Een opleiding op HBO niveau (bij voorkeur Analytische Chemie) en ervaring met Project Management, Productieprocessen en SPC. Ervaring met SAP is een pré. Een uitstekende kennis van de Engelse taal zowel in woord als geschrift. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de procedure. Wij bieden een uitdagende functie in een groeiend internationaal bedrijf met goede arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerden nodigen wij graag uit, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, een sollicitatiebrief te sturen naar de afdeling Human Resources: Varian B.V., Postbus 8033, 4330 EA Middelburg of per e-mail naar: nl.hrbenelux@varianinc.com Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevrouw Lidia Filius (Human Resources), tel.no. 0118-671225. ie wordt «iet op prijs gesteld, Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een vakbekwame pu.ct Iwaarden Schilders is een schil dersbedrijf met een uitstekende reputatie. Ons bedrijf voert schilderwerken uit in heel Zeeland en omringende regio's. Met een groep enthousias te vakmensen zetten wij ons in voor kwaliteitswerk. I Onze opdrachtgevers zijn woning bouwverenigingen, instellingen, overheid, bedrijven, aannemers en particulieren. Wij houden ons bezig met schilde ren, glaszetten, wandafwerking, filmwerk, pleisterwerk en betonre- novatie. Wij streven ernaar om binnen onze organisatie een nieuwe afbouwplöeg te vormen die zelfstandig kan stukadoren, filmen, spackspuiten, sierpiejstèr Als eerste stap in die richting proberen wij een stukadoor te vinden die naast stukadoren ook ambitie heeft om: Verantwoordelijkheid te nemen over projecten Een team afbouwers te vormen en hieraan leiding te geven Zelfstandig contacten te onderhouden met opdrachtgevers Deze baan biedt veel vrijheid en groeimogelijkheden, maar vraagt o doorzettingsvermogen, stressbestendigheid en een groot verantwoordelijkheidsgevoel Wij vragen: Grondige kennis van afbouwwerkzaamheden Relevante kennis van apparatuur en materialen Verantwoordelijkheidsgevoel en goede contactuele eigenschappen Dienstverlenende en collegiale instelling Eigen initiatief, motivatie en flexibiliteit Wij bieden: Interessante werkzaamheden bij uiteenlopende projecten Een prettige werksfeer in een gezonde onderneming Goede beloning en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Opleidingsmogelijkheden Ruimte voor ontplooiing van eigen initiatieven Spreekt dit je aan, stuur dan een sollicitatiebrief met CV naar: Dorpsstraat 33, Postbus 53, 4413 ZH Krabbendijke E-mail info@iwaardenschilders.nl Fax 0113-502978 Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Gerard van Iwaarden op telefoonnummer Zwartepoorte Goes bv is een werkmaatschappij van Zwarte poorte Holding bv. Binnen deze holding zijn 5 bedrijven met dealerschappen voor de mer ken Landrover, BMW-motorfiet- sen en BMW-automobielen ac tief, alsmede een compleet schadeherstelbedrijf. Vanuit twee schitterende bedrijfspan den in Goes en Roosendaal wordt aan onze (toekomstige) klanten de aandacht en service gegeven die bij de merken pas sen. Door sterk de nadruk te leggen op de kwaliteit van zo wel de producten, de dienst verlening als medewerkers is het bedrijf in de wijde omge ving een begrip geworden. Heb jij de passie, ambitie en de wil om te winnen dan kun je deel uitmaken van ons team. Wij zoeken een allround auto-elektriciën autotechnieker die nog wel eens verder wil kijken, in het bezit is van de nodige diploma's en natuurlijk APK Keurmeester is. Je bent bereid om BMW trainingen te volgen en je weet je weg in moderne auto-elektronica. Voor vragen over deze functie kun je contact opnemen met Erna Bakker, telefoon 0113-245 298. Loop eens binnen, kijk rond en proef de sfeer. Als het je bevalt, vul dan een sollicitatieformulier in of schrijf een sollicitatiebrief en vertel ons wat jou aantrekt in het werken in onze organisatie. Stuur je sollicitatie voor 1 augustus naar: Zwartepoorte Goes bv t.a.v. Erna Bakker Postbus 215 4460 AE Goes E-mail: ebakker@zwartepoorte.bmw-net.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De grootste motor voor succes bij het BMW Williams F1 team is Team spirit; in de pits, in de paddock en op de tribunes. Bij Zwartepoorte werkt het precies zo. Het samenspel met de klant en collega's om de auto in topconditie te houden, alles is afhankelijk van details. Ons team kan in de pits best wat versterking gebruiken. Daarom zijn wij op zoek naar een

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 10