Wèrkf Tence PERSONEEL GOBS Je bent toch oud en wijs genoeg n te geven wat je wil expert PEUL' Techniek van derzn PZC 26 Ziekenverzorgende m/v Allround magazijnmedewerker 1 Schikker Internationale chauffeurs BTLUitvoerin*1 Gezocht/ uitzendbureau Provincie Zeeland Junior technische mede werker Gebouwen (v/m) ADMINISTRATIEF MEDEWERKER K- iy ht zaterdag 13 juli 2002 Verpleeghuis 't Gasthuis in Middelburg maakt samen met acht andere Zeeuwse zorg instellingen deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening, Kerntaak is het verlenen van 24-uurs zorg die beantwoordt aan de behoeften van onze cliënten. SVRZ ziet het als haar verantwoordelijk heid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen; van de ouder wordende mens. Als werkgever biedt de SVRZ kaders waarbinnen medewerkers hun keuzes maken. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel arbeids voorwaardenpakket; waarbij medewerkers zelf hun pakket kunnen samenstellen en veranderen. Logisch eigenlijk, want dat mensen hetzelfde werk doen; wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. U moet wel de instelling hebben om te pionieren in de zorg, om telkens weer nieuwe manieren te vinden om de oudcre: mensen binnen 'i Gasthuis plezier in hel leven te laten behouden. U weet daarom wat uw drijfveren in het leven zijn en u bent oprecht geïnteresseerd in de zaken die ouderen bezighouden. Daarom spreekt het volgens ons voor zich dot u-bij uzelf een warm hort voelt voor oudere mensen en dat u enthousiasme en respect goed kunt combineren. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd. 't Gasthuis waar de mens iemand is Per 1 augustus ontstaat er op de résidence Molenwater een vacature voor een gediplomeerd ziekenverzorgende van 16,5 uur per week (0,45 püf) U bent werkzaam op een unieke werkplek waar u veel ruimte krijgt om talenten te ontplooien. Ruimte die wordt begrensd door de bewoners. Ruimte waarin u uw eigen werkomstandigheden, eigen roostering bijvoorbeeld, zelf vorm kunt geven. Er is volop ruimte voor een zelfsturend team. Om de juiste man of vrouw op de juiste plek te zijn, is het nodig dat u beschikt over een grote mate van zelfreflectie en dus kritisch naar uzelf toe kunt zijn. U weet dat u feedback nodig hebt voor een goed functioneren. U beseft terdege dat u uw werk doet bij mensen thuis en in uw attitude komt dit duidelijk tot uiting. U zorgt als zelfstandig werkend lid van een team voor continuïteit in het werk en u vindt goede communicatie belangrijk. Als u meer informatie wilt over het werken in de résidence, dan kunt u bellen met 0118 626867. U krijgt dan een verzorgende van het team aan de lijn. We verwachten uw schriftelijke reactie -voorzien van een duidelijke motivatie- vóór 5 augustus aanstaande. Gesprekken zullen plaatsvinden op 14 augustus. U kunt brieven met CV richten aan 't Gasthuis, t.a.v. mevrouw L. den Hartog (afdeling P&O), Noordpoorfplein 2, 4331 RN Middelburg. U kunt ook e-mailen naar gasthuis@svrz.nl. Expert 's-Heerenhoek is een prachtige en moderne winkel waar het leuk werken is. De winkel maakt deel uit van de Nederlandse Expert Groep. Dat zijn ruim 200 zelfstan- Bëzorger/ ^ige en zeer succesvolle experts. Magazijnmedewerker In 's-Heerenhoek verkopen we appara tuur voor beeld, geluid, wassen, koelen, drogen, koken en persoonlijke verzorging. Onze klanten en misschien ook jouw klanten krijgen bij Expert een deskundige, objectieve en persoonlijke service, waar Expert bekend om is. Daarom hebben we veel vaste klanten die wij bij naam kennen. De klandizie neemt toe, daarom zoeken wij een bezorger/magazijnmedewerker die ons Expert team komt versterken. Je bent een enthousiaste, representatieve en servicegerichte bezorger/ magazijnmedewerker. Je werkzaamheden zijn het bezorgen, plaatsen en aansluiten van diverse apparatuur, zoals audio, video en witgoed. Je kunt zowel in teamverband als zelfstandig werken en beschikt over een gede gen technische kennis. Commercieel inzicht is een pre. Je bent in het bezit van een rijbewijs B. Je krijgt een prima salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Je prestaties zijn van invloed op je beloning. Er is volop ruimte om bij te leren en jezelf te ontwikkelen. Maar nu komt het, je vindt bij Expert 's-Heerenhoek een erg goede werksfeer waar je je snel thuis zult voelen en een expert kan worden op je vakgebied. Geïnteresseerd? Stuur dan een brief met je motivatie en je cv naar Expert 's-Heerenhoek, t.a.v dhr. B. van den Dries, Molendijk 10, 4453 AE 's-Heerenhoek of mail naar molendijkl 0@zeelandnet.nl. Meer informatie over Expert vind je op www.expert.nl Graag tot ziensl RADIO ZEELAND DMP B.V. De Radio Zeeland Group is producent en wereldwijd leverancier van scheepselektronica voor zowel de Beroepsvaart als de Mega Yachting. Yoor ons magazijn zijn wij op zoek naar een Verantwoordelijk voor: Een correcte en optimale ontvangst van inkomende goederen Efficiënte indeling en traceerbaarheid van de voorraad Correcte uitlevering van materialen naar de diverse in- en externe afdelingen Snelle en èorgvuldige uitlevering naar onze afnemers Correcte administratieve verwerking van de magazijnhandelingên via het logistieke systeem Ode, netheid en veiligheid in hel magazijn Wij bieden u: zeer afwisselend' werk Prettige werksfeer Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Wij vragen: MB O-denkniveau Affiniteit met de computer Gemotiveerde en flexibele instelling Indien je interesse hebt in deze functie, je voldoet aan ons profiel, bereid om aan te pakken met een positieve collegiale instelling en liefst op korte termijn beschikbaar bent, dan kun je je sollicitatie binnen 14 dagen na plaatsing, richten aan: Mevr. A.M. van Rijswijk, Postbus 1070, 4530 GB Terneuzen of: E-mail adres:a.van.rijswijkradio@zeeland.com O G I S T I C S Gevraagd op korte termijn: Op oproepbasis en vast dienstverband Vereist: rijbewijs C-E, Eerdere werkervaring en ADR diploma zijn een pre. Arbeidsvoorwaarden volgens CAO beroepsgoederen- Informatie: C. Coppens, 0655 761088. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen naar: Schikker Logistics, Quistenburg 1 4454 PZ Borssele. ^Groenvoorzieningen BTL Uitvoering B.V. opereert als landelijk bedrijf vanuit regionale vestigingen. BTL levert complete omgevingsverzorging in stedelijk en landelijk gebied, waaronder aanleg en onderhoud van groenvoor zieningen, cultuurtechnische werken en verhardingen. Ruim 480 enthousiaste en vakkundige medewerkers houden zich actief bezig met de realisatie van kwalitatief hoogwaardige projecten. Overheids organisaties, bedrijven, instellingen en particulieren behoren tot onze opdrachtgevers. Kwaliteit, verantwoordelijkheid en bewustzijn heb ben geleid tot het ISO 9001 en VCA"-certificaat. Voor ons nieuwe steunpunt in Zeeuws-Vlaanderen zoeken wij een voorman en aankomende/vakbekwame groenvoorzieners (m/v): Voorman (m/v) Functieomschrijving: U bent een meewerkend leidinggevende. U organiseert en coördineert de werkzaamheden van de aan u toegewezen projecten. U bent mede verantwoordelijk voor handhaving van orde en discipline op dit steunpunt. Tevens verricht u kwaliteitskeuringen volgens de procedures van het kwali- teitssyteem EN-ISO-9001. Functie-eisen: - middelbaar werk- en denkniveau; - minimaal vakbekwaam hovenier met ruime werkervaring; - organisatorische en leidinggevende capaciteiten; - verantwoordelijkheids- en kwaliteitsgevoel; - rijbewijs BE. Aankomende/vakbekwame groenvoorzieners (m/v) Functieomschrijving: Zelfstandig en in teamverband kunnen uitvoeren van alle voorkomende groenvoorzieningswerkzaamheden in zowel de aanleg als het onderhoud en zo mogelijk bestratings- werkzaamheden. Functie-eisen: - minimaal LBO/MBO opleiding met gerichte applicatie cursussen; - organisatorisch en werktechnisch inzicht; - rijbewijs B(E). BTL Uitvoering B.V. biedt u: - gunstige arbeidsvoorwaarden en beloning die in overeen stemming zijn met de aan de functie gestelde eisen; - een enthousiast team van medewerkers; - een afwisselend programma. Schijf of mail, binnen 14 dagen na plaatsingsdatum, een korte brief met een uitgebreid curriculum vitae naar: BTL Uitvoering B.V. Vestiging Bruinisse, de heer M. Otte, Postbus 83, 4310 AB Bruinisse, telefoon 0111 48 21 87, fax 0111 48 29 83, bruinisse@btl.nl www.btl.nl Industrieel Cleaner ESS! Ben je i.b.v. VCA-1 en wil je snel aan de slag in de dagdienst? Dat kan bij een bedrijf in Vlissingen-Oost, de werkzaamheden dragen bij tot de veiligheid en onderhoud van bedrijfsterreinen. Productiemedewerkers Wij zijn alvast op zoek naar productiemedewerkers voor verschillende opdrachtgevers in Vlissingen-Oost. Ben jij 18 jaar en i.b.v. VCA-1 of ben je bereid dit te halen? Re ageer dan snel voor meer informatie. (0118) 62 96 58. Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf M/V Voor een relatie in Middelburg zijn wij op zoek naar een enthousiaste, verantwoordelijke, zorgzame en sociale pedagogisch medewerker voor een kinderdagverblijf. Heb je minimaal een algeronde kindgerichte MBO-opleiding, beschikbaar voor langere tijd en komt het profiel met jou overeen? Dan zijn we op zoek naar jou! Veiligheidscertificaat 1^51 Wist je dat het tegenwoordig op de technische be drijven verplichte veiligheidscertificaat; het VCA-certifï- caat snel viaTènce! te behalen is? Werk jij of zoek je werk in de techniek en heb je dit diploma nog niet, kom dan voor vrijblijvende informatie langs op onze vestiging. mm 9 www.tence.nl Middelhuis tence. nl Lange Gee re 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. Service, Inkoop en Gebouwen Huisvesting bestuur en ambtenaren, be drijfshulpverlening, beheer, onderhoud en schoonhouden provinciale gebouwen, in stallaties en terreinen, telefooncentrale, in koop meubilair en kantoorbenodigdheden, koffie- en theevoorziening, receptie- en portiersdiensten. De provincie streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, als mede indiensttreding van gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden gegadigden uit deze prioriteitsgroepen, die voldoen aan de ge stelde functie-eisen, uitdrukkelijk uitgeno digd te solliciteren. Jouw sollicitatiebrief kun je tot en met 23 augustus 2002 sturen naar de perso neelsfunctionaris van de stafafdelingen, mevrouw A.C.M. Jansen. Postbus 6001, 4330 LA Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 544005. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ge steld. Wij zoeken voor de stafafdeling Service Inkoop en Gebouwen een enthousiaste "Schoolverlater", die ais wil komen werken. (Vacaturenummer 544005) Als junior technisch medewerker gebouwen krijg je hoofdzakelijk te maken met de volgende taken: de zorg voor beheer en voorbereiding van bouwkundige en installatietechni- sche werken t.b.v. alle provinciale gebouwen; het opstellen van technische werkomschrijving, het aanbesteden en het opdra gen van deze werkzaamheden; het uitwerken van plannen en meewerken aan de realisering van grote project matige bouwkundige werken; het begeleiden en toezicht houden bij de uitvoering van de werken, het bij houden van meer- en minderwerk, alsmede het controleren van de betalings termijnen; het dagelijks beheer van technische installaties en telefooncentrale; het beheer van plattegronden gebouwen in AUTOCAD-systeem. Daarnaast ben je lid van de BHV BedrijfsHulpVereninging)-organisatie. Wij vragen van je: een afgeronde hogere beroepsopleiding Bouwkunde; interesse voor of kennis van installatietechniek; een flexibele instelling en een grote mate van zelfstandigheid; goede communicatieve vaardigheden en een klantgerichte instelling. Aanstelling/Salaris: Je wordt aangesteld in algemene dienst met een proeftijd van een jaar. Na ge bleken geschiktheid volgt na afloop van de'proeftijd een aanstelling voor on bepaalde tijd. Bij deze aanstelling word jê verplicht je te laten inschrijven bi] het Bureau Wissels Zeeland (een vacaturebank/banenpool voor diverse (semi)over- heidsmstellingen m Zeeland). Het is de bedoeling datje in de functie junior tech nisch medewerker gebouwen ervaring opdoet zodat je na drie tot vijf jaar kunt doorstromen naar een andere functie (binnen of buiten onze organisatie). Het jaarsalaris dat 'wij bieaen bedraagt maximaal ruim 34.94 - brutd (schaal 8, inclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering). Het bruto: maandsalaris be draagt maximaal €2.597,84. De Provincie Zeeland keni goede secundaire, arbeidsvoorwaarden zoals het pensioenpakket ABP, het ziektenkostenverzekeringspakket van de interprovinciale Ziektekosten- regeling (IZR), gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof, een kinderopvangregeling, flexibele werktijden, studiefaciliteiten. Overige informatie: Wil je meer weten over deze instroomfunctie, dan kun je contact op nemen mef de heer A J Lourense, waarnemend hoofd vari de'staf afdeling SIG, telefoon-: nummer 0118-631535. PEIJLKTechniek is onderdeel van de Van der Peijl Groep, een technische groot handelsketen met in totaal 18 vestigingen in Zuidwest Nederland en België. De Van der Peijl Groep biedt werk aan ruim 350 personeelsleden. Er wordt een totaalpakket van ruim 225.000 kwaliteits artikelen aangeboden op het gebied van aandrijf- techniek, gereedschappen (werkplaats-equipment) en automaterialen/truckdelen, lastechniek, persoonlijke beschermingsmiddelen en reinigingstechniek www.techniek.nl Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u binnen 14 dagen richten aan: van der PEIIL^Groep Voor onze vestiging te Goes zijn wij op zoek naar een: Wij vragen: - opleiding HAVO/MBO niveau; - relevante boekhoudkundige en/of administratieve ervaring; - leeftijd tot 35 jaar; - woonachtig in de omgeving Goes. Wij bieden: - afwisselend werk binnen jong team; - goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor de Technische Groothandel. Van der Peijl Groep, T.a.v. de heer M.H. Reidsma, Personeelsmanager Postbus 22, 4460 AA Goes e-mail: mr@techniek.nl Voor meer informatie kunt U contact opnemen met de heer John van Anrooy telefoonnr. 0113-279279 acquisitie n.a.v. deze advertentie wordl niet op prijs gesteld C H T l N G Stichting het GORS wil een stimulerende dienstverlener.zijn voor mensen met een verstandelijke beperking en gaat daarbij uit van zelfbeschikking en respect. Wij bieden een hoogwaardige begeleiding en verzorging die is afgestemd op de unieke mogelijkheden en wensen van onze cliënten in een klimaat waar groei en integratie mogelijk is. Het werk van de stichting richt zich op de begeleiding bij wonen, leren, werken en recreëren. Wij doen dit op verschillende locaties verspreid ovefjMidden- en Noord-Zeeland. Je sollicitatie, voorzien van je functievoor keur. kun ie binnen 10 dagen sturen, naar: Stichting het GORS, afdeling P&O, dhr. R. M. Anthonisse, Postbus 2160, 4460 MD GOES. Uiteraard staan ai onze vacatures open voor zowel vrouwen als mannen Het salaris en overige arbeidsvoorwaar den zijn conform de CAO Gehandicap tenzorg. Vacaturenummer 02-47 Steeds meer cliënten vragen onder steuning en zorg bij het GORS! Om die reden blijven we voor onze woonvormen op Walche ren, Schouwen, de Bevelanden en Tholen op zoek naar OPROEPMEDEWERKERS ASSISTENT BEGELEIDERS voor 0 tot 32 uur per week Met de komst van nieuwe cliënten behoort een vaste overeen komst tot de mogelijkheden. Tevens zijn we voor de Olmenstraat te Goes op zoek naar een slaapwacht assistent begeleider voor 10-15 uur per week (27,78-41,67% dienstverband) Je dienst vangt aan om 20.00 uur en indien cliënten dat vra gen begeleid je hen nog bij activiteiten of helpt hen naar bed. 's Morgens begeleid je hen bij het opstaan. Tussen 08.00 en 09.00 uur neemt een collega de dienst over. Beide functies vereisen theoretische kennis, aangevuld met al gemene praktische ervaring t.a.v. het begeleiden van mensen met een verstandelijke handicap. Voor de functie wordt een op leiding op minimaal LBO-niveau noodzakelijk geacht. De func ties brengen met zich mee dat er gewerkt wordt op onregelma tige tijden (m.n. avonden en weekenden). Wooneenheid de Bevelanden/Tholen begeleidt ook cliënten die hun reguliere zorgvraag graag ingevuld zien in een christe lijke woonomgeving. Om die reden vragen wij dan ook van on ze medewerkers een christelijke levensovertuiging. Voor meer informatie kun je, tijdens kantooruren, contact op nemen met één van de teamleiders wonen, telefonisch bereik baar onder nummer 0113-242680.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 26