Specsavers Reuma en werk hp last minutes Open Your Eyes IUGKLACHTEN www.pzc.nl/kiosk PZC LAAGSTE PRIJSGARANTIE Bel nu voor een gratis 10-stapsoogonderzoek: 0118-64 22 60 Opticiens www.specsavers.nl Vliegenlampen Bel gratis: 0800-0112 ©nergis Executie verkoop woensdag 10 juli 2002 (Inclusief glazen, ongeacht de sterkte) KAN HET NOG VOORDELIGER? U wrijft uw ogen uit en kijkt nog eens: een complete bril voor €15,- inclusief glazen ongeacht de sterkte! Gewoon met alle extra's van Specsavers: gratis Specsavers standaard enkel voudige glazen van topfabrikanten, CE en ISO gecertificeerd. En uiteraard met onze Beste Koop Garantie (2 jaar kwaliteitsgarantie, laagste prijsgarantie en 100% tevredenheidsgarantie). Kom daar maar eens om bij een andere opticien. Maar wacht niet te lang. Dit fantastische aanbod geldt namelijk alleen bij Specsavers in Middelburg, voor een aantal geselecteerde monturen en zolang de voorraad strekt. En niet in combinatie met andere aanbiedingen. Middelburg, Lange Delft 17 (tegenover Hema) Bel Traas, ongediertebestrijding Bestrijding alle soorten ongedierte. Voor bedrijven kunnen wij 'op maat' ongedierte- bestrijdings- en weringplannen maken. Deze worden volgens de N.V.O. en HACCP-normen opgesteld en gerapporteerd. ONGEDIERTE BESTRIJDING Volledig gediplomeerd en gecertificeerd Bestel nu De Defi, tot 50 m', designvliegenlamp Nu voor 99,- De Deal, tot 130 m! voor 199,- Excl. BTW, montage en verzendkosten Florishoek 6,4435 AW Baarland Telefoon 0113 - 639 760 Internet: www.traasongediertebestrijding.nl Ongeveer één op de tien Nederlanders heeft een vorm van reuma, welgeteld zijn dat 1,6' miljoen mensen. Het be tekent vaak afstand moeten doen van een hobby, sport of zelfs van een baan of eigen bedrijf. Reuma is ook een be langrijke veroorzaker van het ziekte verzuim in Nederland. Velen raken door reuma arbeidsongeschikt. En zij die aan het werk blijven, moeten vaak heel wat hindernissen overwinnen. Veel onbegrip Veel patiënten hebben 't moeilijk met het onbegrip. Toch zijn zij nog vaak tot veel in staat. Begrip voor hun in dividuele (on)mogelijkheden kan juist bij het vinden van geschikt werk door slaggevend zijn. Steun het Nationaal Reumafonds Het Nationaal Reumafonds financiert zo'n 70% van het wetenschappelijk onderzoek in Nederland. Andere acti viteiten zijn: voorlichting, aangepas te vakanties, individuele hulp en fi nancieel steunen van de meer dan honderd reumapatiëntenverenigin gen. Helpt u ook? Giro 324, Amsterdam. Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 www.reumafonds.nl Delta Balans Gezondheidsbedden Het Delta Balans Slaapsysteem kan met aantoonbaar resultaat uitkomst bieden bij rug-, nek-of heuppijn. Stuur, voor vrijblijvende informatie, deze advertentie in een envelop zonder postzegel naar: Delta Balans, AntyrOordnr 620, 4330 WB Middelburg Dhr/mevr.:.- Adres: Wpönpl.: Tel-I Info: 0118-616999 Door fysiotherapeuten aanbevolen De laatste kaarten voor de finale van het Energis Open gratis. Alléén tot morgenavond 21.30 uur bij de volgende zakelijke printers: hp LaserJet 4100mfp 9 24 pagina's per minuut printen en kopiëren Digital Sending: JPEG-scan wordt geconverteerd naar hef gewenste verzendformaat, tekst/gemengd/grafisch, TIFF/M-TIFF/PDF/JPEG, kleur/zwarf-wit meer kopieën: 1-99 met automatisch sorteren ir het Energis Open op 21 juli a. ir hef Energis Open op 21 juli a Prijs: 3.999,-ex. BTW Tot morgenavond 21.30 uur met 2 gratis finalekaarten v hp LaserJet 2200dtn veelzijdige eft efficiënte laserprinter voor kleine werkgroepen nefwerkklaar automatisch dubbelzijdig printen 18 pagina's per minuut 0 850 vel invoercapaciteït Prijs: 1.399,- ex. BTW Tof morgenavond 21.30 uur met 2 gratis finalekaarten V hp business inkjet 2230 15 pagina's per minuut afdrukken in kleur snel zware documenten printen met 1 Mb geheugen en 96 MHz-processor lage kosten per pagina door geseheiden cartridges en printkoppen Prijs: 469,- ex. BTW Tot morgenavond 21.30 uur met 2 gratis finalekaarten voor hot Energis Open op 21 juli a.s. Adievoorwaarden: deze adie is geldig lol morgenavond 21.30 uur en zolong de voorraad strekt. Max. 4 kaarlen per bedrijf. Leveringen lopen via het HP MKB Solutions Center. Vraag ook naar andere modellen waarop deze adie belrekking heeft. MKB Solutions Center P.J.M. DE KEYSER, HUISARTS, is afwezig van 12 juli t/m 2 augustus. Dokter Fraanje neemt waar. Op donderdag 11 juli 2002 te 14.00 uur zullen ten laste van I. A. Cornelisse enige roerende zaken worden ver kocht, waaronde: bureau, stoel, kachel, ko pieerapparaat, hoekkast, wand kasten, computer, radio/cd-spe- ler en overige kantoorbenodigd heden, alsmede een personen auto merk Opel, type Omega kenteken JS-XJ-32. Plaats van verkoop: Paul Krugerstraat 243a te Vlissingen. De verkoop wordt gehou den bij opbod en de toewijzing zal geschieden aan de meest biedende tegen contante be taling, zonder opgeld en zonder btw. Bezichtiging van de zaken 15 minuten vóór aanvang van de verkoop. Gerechtsdeurwaarders kantoor Zeeland Dam 2 Middelburg Tel. 0118-633008 Belastingdienst Ben jij man of vrouw genoeg om mee te bouwen aan de beste drogisterij van Nederland? Wij zoeken voor onze DA D'Attance parfumerie drogisterij in een enthousiaste filiaalleider die ons na de Gouden Gaper in 2000 de 2e titel als beste "Drogisterij van het Jaar" gaat bezorgen! filiaalleider m/v Je bent een gemotiveerde, representatieve, klantvriendelijke, flexibele teamspeler met een commerciële instelling, Je hebt een opleiding op minimaal Havo-niveau afgerond, Je hebt een aantal jaren ervaring in de parfumerie-drogisterij branche, ziet leidinggeven als een uitdaging en bent in het bezit van het vakdiploma Drogist. In onze D'Attance parfumerie-drogisterij werk je met een team van 12 collega's aan het behalen van het gewenste commerciële resultaat. Bij Van den Goorbergh is de filiaalleider een zelfstandige ondernemer. Je wordt gecoached en begeleid vanuit het hoofdkantoor met maar één doel. De Beste zijn in jouw lokale markt. Dat we dat kunnen hebben we bewezen in 2000 met het behalen van de Gouden Gaper. Om de beste te worden, wordt een flinke dosis eigen inbreng, eigen wijsheid en eigen creativiteit van je verwacht. De beloning is aantrekkelijk en afhankelijk van het behaalde resuilaat. De functie is voor 37 uur per week in het filiaal Vlissingen, Voldoe je aan de eisen en spreekt de functie je aan? Stuur dan je sollicitatiebrief inclusief uitgebreid CV naar: Van den Goorbergh Vlissingen bv t a.v. de directie Postbus 56 4740 AB Hoeven vermeldt de functie waarop je solliciteert op de envelop. Indien je niet voldoet aan alle genoemde eisen is het onnodig te reflecteren en kunnen wij niet reageren op je eventuele brief De schriftelijke sollicitatietermijn sluit uiterlijk op 22 juli 2002. Zij die vof een eerste gesprek worden uitgenodigd kunnen uiterlijk op 23 juli 2002 bencht verwachten. Van den Goorbergh bv drogisterijen en parfumerieën is een klein filiaalbedrijf gericht op groei, continuïteit, kwaliteit en rendement. In 2000 is de winkel in Etten-Leur gekozen tot beste drogistetij van Nederland, onze ambitie is de 2e titel! De winkels zijn aangesloten bij de DA of DA D'Attance formule De winkels van Van den Goorbergh onderscheiden zich door kwaliteit en persoonlijke aandacht voor de klant. Daarnaast zijn er, afhankelijk van het resultaat, leuke bonussen te verdienen, Van den Goorbergh biedt je de mogelijkheid om te studeren op de eigen DynAcademy met een aantrekkelijke sludiekostenregeling, en geeft je de ke® om jezelf optimaal te ontplooien. van den Goorbergh bv ül D 'Attance De vriendelijke specialist

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 6