Mosseltoernooi van uitersten Thijs Slagboom slaat zijn slag Raymond Nicodem wint toernooi Goes Weinig combinaties halen niveau op concours Oranjezon Peter Woestenberg is sprinters te slim af IJonkies en veteranen vallen op tennistoernooi Bruinisse in de prijzen uitslagen Souburg wil A-toernooi door Lucien Roelandt VROUWENPOLDER - Dres suur, mits goed uitgevoerd, kan bijzonder boeien. Maar in de uitvoering schoten, op de door jubilerende ruiter- club Oranjezon gehouden wedstrijd in Vrouwenpolder, nogal wat combinaties te kort. Daardoor was het ver schil tussen de koplopers en de achtervolgers soms op merkelijk groot. In de eerste proef van de klas se L2 ontbrandde een boei end gevecht om de hoogste eer tussen Sandra van der Hoofd met Pretty Woman en Florine Boogaard met Poema. Van der Hoofd open de de proef bijzonder sterk. De Gapingse amazone stuur de de zwarte merrie naar het uitstekend totaal van 175 punten. Naar later bleek, was dat voldoende voor de zege. De geroutineerde Florine Boogaard was ogenschijnlijk niet erg onder de indruk van de proef van Van der Hoofd. In een goed voorwaarts gere den proef bezorgde ze met de pas vijfjarige ruin leider Van der Hoofd zes spannende mi nuten. Uiteindelijk kwam Florine Boogaard twee punt jes tekort om Van der Hoofd de zege te ontnemen. Alleen Jan Noordhoek kon het ont ketende duo nog enigszins bijbenen. De ruiter uit Kort- gene stuurde de ruin nieuw- vliet met. 166 punten naar de derde stek. In de klasse Ml was er geen kruit gewassen tegen Martin de Kroo en Elze Sophie Wis- kerke. In de eerste proef reed De Kroo Nevaro K naar 171 punten, drie punten meer dan de met Westveer's L'Es- pri een prachtig koppel vor mende Elze Spophie Wisker- ke. In de tweede proef waren de rollen omgekeerd. De Krui- ningse amazone stuurde haar zwart-bruine merrie nu naar 171 punten. Voor de ruiter uit Nieuwland bleef ditmaal de teller op 168 punten steken. Voor Elze Sophie Wiskerke betekende het haar tweede dagzege. Na een derde plaats in de eerste proef van de klas se LI, stuurde de Kruiningse de lichtvoetig bewegende Wiskerke's Palfrey in de tweede proef met een straat lengte voorsprong naar de overwinning. Jan Ton toonde zich in de eerste proef opper machtig. De ruiter uit Vrou wenpolder reed de zwarte merrie Ophiet met 174 pun ten naar het oranje erelint. De voor het organiserende Oranjezon uitkomende Jan Ton bleef daarmee naaste concurrente Marjolein Puij- pe maar liefst 17 punten voor. Verbeten strijd Oranjezon had in Ton toch een uitstekende vertegen woordiger. Want ook in de ldasse M2 was hij met Lewis met een overwinning in de eerste omloop en een derde plaats in de tweede manche erg succesvol. In de tweede proef leverden Jolanda Ver ton met Karola en Agnes van de Velde met Fastri een ver beten strijd om het oran jelint. Toen de stof wolleen in de are na waren opgetrokken stond de teller voor beide kempha nen op 161 punten. In de klasse Z2 toonde Astrid van de Veer zich oppermach tig. In de eerste proef reed de amazone uit Veere Joli met 185 punten naar de eerste plaats. Met een score van 182 punten konden Mascha Bus- traan met de imponerende hengst Levingstone en Mary Korsman met de ruin Mario de achterstand nog aardig beperken. In de tweede proef bleek er echter tegen Astrid van de Veer en de schimmel merrie geen kruit gewassen. Met haar score van 200 pun ten bleef ze Martin Harinck met Midnight liefst vijtien punten voor. maandag 8 juli 2002 Dennis Stevense was in zijn woonplaats Bruinisse tweemaal succesvol op het Mosseltoernooi. |HnnrBen Hameeteman BRUINISSE - Het 22e Mossel toernooi van de Bruse tennis vereniging Bru Ten werd een editie van verrassingen en ui- I tersten. Zowel jong als oud liet l de tegenstanders van gemiddel de leeftijd het nakijken. Bij het gemengd dubbel 7 kregen Les ley Kerkhove en Robin Meer- lens, samen amper 25 jaar, de zilveren mossel in handen. De beide zestigers Kees Rijnberg en Val Pijl, bij elkaar 128 jaar oud, deden dit kunstje bij het heren dubbel 7 Het gelegenheidsduo Dennis Stevense/Marcel Verwei verras te vriend en vijand door zater dag als besten uit de heren dubbel 3 strijd tevoorschijn te komen. Tijdens de halve finale werden reeds de als tweede ge plaatsten Peter Godrie/Johny Otte met 6-0 en 6-2 uit het toer- I nooi geknikkerd. Binnen krap een uurtje werden zaterdag ver volgens de als eerste geplaats ten Michel de Vlieger en Wim Dettingmeier met 6-2 en 6-3 verslagen. „Het was niet veel bijzonder", degradeerde Dennis Stevense beide partijen. „Nor- maal gesproken spelen Peter en j Johny veel beter en Michel en Wim ook. Maar nu liep hun ser- vice niet, konden wij telkens de druk zetten en het met de juiste return afmaken", aldus de 19- jarige Bruenaardie ook nog het lieren enkel 4 op de naam zette. De 28-jarige Marcel Verwei, uit Kortgene, was met name heel tevreden over de samenwerking met clubgenoot (LTC Zierikzee) Stevense. ,,We doen dit nu voor de eerste keer samen en hebben drie heerlijke wedstrijden ge- speeld. Omdat je samen ook competitie speelt, ken je eikaars spel en kun je daar op anticipe ren. Zo heeft Dennis een heel goede forehand en liep bij mij de return-backhand geweldig, In totaal hebben we geloof ik maar tien games verloren. Leien dakje Over het verloop van de compe titie in de tweede klasse waren beide 'mosselwiimaars' minder tevreden. Stevense: „We hebben ons gelukkig kunnen handha ven, maar het ging allemaal niet van een leien dakje." Assistent bedrijfsleider Verwei vulde aan: „Het ging uiteindelijk om des keizers baard. Heel jammer. Volgens ons lag het met name aan de teamsamenstelling. Ik kan nog geen details geven, maar volgend jaar zullen we waarschijnlijk dan ook in een andere samenstelling spelen. Het is nu eenmaal belangrijk voor Zierikzee om in die tweede ldasse te blijven." Smikkelend aan een portie Zeeuwse mosselen liet de 66-ja rige Kees Rijnberg zich de over winning dubbel goed smaken. Samen met vaste toernooipart- ner Val Pijl (62) was zojuist in de eindstrijd bij heren dubbel 7 het duo Piet Slootmaker/Hans Struijk (49) uitgeschakeld: 6-4, 6-4. „We hebben al een paar keer eerder in de halve finale ge staan, maar nog nooit een zilve ren mossel gewonnen", toonde Rijnberg zich tevreden. Hoewel de finale uiteindelijk de zege bracht, betekende de gewonnen halve finale voor beide Haam- stedenaars („Ik kom van Burgh hé", detailleerde een 'chauvi nistische' Rijnberg) meer een overwinning. We hebben ruim twee uur op de baan gestaan tegen twee jongen gasten Pieter Boot en Daan Rui tenbeek, 13 en 15 jaar. En dat hebben we op mentaliteit ge wonnen. We hebben hun spel ontregeld door kort, lang, kort, lang te spelen. En dan gaan ze fouten maken en scoren wij", legde Pijl uit. Rijnberg: „De jeugd wil altijd alleen maar hard slaan en snel scoren. Wij spelen echter graag een rally, pielen veel zoals dat heet en kunnen het geduld opbrengen. Dat is het verschil." Na jaren als onafscheidelijk koppel te hebben opgetreden is het de vraag of de TV Wester- schouwen-tennissers volgend jaar hun titel komen verdedigen op het Mosseltoernooi. „Ik ver huis binnenkort naar 's-Gra- venpolder. Het ergste is dat ik daardoor mijn maatjes kwijt raak", zei Pijl die acht jaar in Burgh-Haamstede heeft ge woond. „Nou, je moet maar gewoon blijven komen hoor", reageerde Rijnberg. Daar waar beide zestigers jaren hebben moeten wachten op een toernooizege, maakte de Zierik- zeese Lesley Kerhove zaterdag op tienjarige leeftijd reeds furo re. De leerlinge van Binnen de Veste kwam samen met dubbel- pairtner Robin Meertens (14) in het gemengd dubbel 7 in het be- foto Marijke Folkertsma zit van een felbegeerde zilveren mossel. „Eigenlijk vond ik het niet echt moeilijk. Ik doe aan meer toernooien mee en speel ook in de landelijke competitie- Ik wil gewoon graag tennissen", aldus de amper drie turven grote Kerhove. In de finale werd het als eerste geplaatste dubbel Lia en Ricar- do de Winter met 6-4 en 6-3 ver slagen. Op de vraag wat ze later wilde worden, antwoordde Les ley Kerhove resoluut. „Ik wil graag toptennisser worden en ook op TV komen. Wie ik goed vind? Nou Anna Kournikova vind ik heel leuk", vertelde Les ley Kerkhove. door Wim de Vos HEINKENSZAND - De spurters lieten zich verrassen in de Ronde van Heinkens- zand voor vrije renners. Om dat er in de slotfase na een le vendige wedstrijd met veel ontsnappingspogingen nog steeds een groep met achttien coureurs bij elkaar reed, mocht dus worden ingezet op een sprinter. Peter Woesten berg uit Sint Willebrord troefde de bekende snel heidsduivels echter slim af. Ex-beroepsrenner Rudy van Vlimmeren won bij de vete ranen en Corné Lepoeter uit Wemeldinge greep de zege bij de recreanten. Voor de organisatoren was het even wennen. Voor de eerste keer in 22 uitgaves van de Ronde van Heinkenszand regende het. Toch leverde het mindere weer zeker geen te genvallende wedstrijd op. Integendeel, want zoals bij na een. traditie geworden is, zijn de renners actief zodra het startschot heeft geklon ken. In Heinkenszand waren het opnieuw 'kopstukken' als Johnny van der Klooster en Matti de Baat die leven in de brouwerij brachten. Toen halverwege een kwartet - on der wie ook Van der Klooster en De Baat - wegreed, leek de wedstrijd in een vroeg stadi um beslist. Het peloton zag dat echter anders. Dat zorg de voor een mooie aanloop naar een fraaie finale. Een slotfase waarin uiteindelijk dus achttien renners betrok ken waren. De spanning liep op toen Martin de Kok samen met Martin. Schouten uit Vlaardingen een kleine bres sloeg en vrijwel niemand meer kansen gaf voor de ove rige zestien renners. Maarin op minder dan een kilometer voor de aankomst werden De Kok en Schouten toch nog achterhaald. De spurt werd vervolgens gewonnen door Peter Woestenberg. Thijs Slagboom won het toernooi in Oost-Souburg door in de finale Tom Felius terug te wijzen. foto Lex de Meester van onze sportredactie GOES - De titel in het drieban- dentoernooi Baarends-Baar- ends op de grote tafel ging naar Raymond Nicodem uit Goes. In de finale versloeg hij plaatsge noot Jan Goense en Piet Raas uit Lewedorp met overmacht. Op de kleine tafel ging de winst naar Arjo Hollestelle uit Hein kenszand, die in de slotronde Sam de Kok uit Krabbendijke naar de tweede plaats verwees. De finale op de grote tafel kende weinig spanning. Al in de kwartfinales had Raymond Ni codem aangetoond veruit de sterkste te zijn. In de slotronde demonstreerde hij nog eens zijn overmacht. Vooral Piet Raas moest het ontgelden. Nicodem opende met een serie van acht, die hij liet volgen door een serie van negen. Na twee beurten moest Nicodem nog drie punten verzamelen voor de winst. Dat hij nog twaalf beurten nodig had voor de partijwas meer aan concentratieverlies te wijten dan aan de tegenstand van Raas: 20-5. Jan Goense, die inmiddels met miniem verschil van Raas had gewonnen (20-19), bleek even min opgewassen tegen het ge weld van Nicodem en moest na 16 beurten het hoofd buigen: 12-20. Het toernooigemiddelde bedroeg: 0.544. De kleine finale leverde een spannende eindronde op. Sam de Kok bezat voor aanvang de beste papieren en had in zijn partij tegen Arjo Hollestelle aan een gelijkspel genoeg voor de toernooiwinst. De praktijk was echter anders dan. cle theorie. De Kok liep de hele partij achter zijn tegenstander aan en moest de winst in de partij en het toer nooi aan Hollestelle laten. Kees Westdorp uit Goes werd een goede derde en Joop van den Oudenhoven uit Wissenkerke legde beslag op de vierde plaats. Tevens schreef hij het hoogste partijgemiddelde op zijn naam (1.562) en de hoogste serie (8). door Ron de Waal OOST-SOUBURG - Het Terra Reizen-tennistoernooi in Oost- Souburg heeft zowel bij de vrouwen als bij de mannen een uitermate spannende slotdag beleefd. Bij de vrouwen pro longeerde Luciënne van de Broek haar titel door in drie sets Annemiek van Beest te rug te wijzen, terwijl Thijs Slag boom bij de mannen eveneens in drie sets te sterk was voor Tom Felius. Ondanks de wisselende weers omstandigheden waarmee het toernooi de hele week te kam pen had, wist het organisatieco mité de weergoden veelal aan haar zijde. Slechts enkele uren op maandag en de gehele woensdag moest er uitgeweken worden naar een binnenaccom- modatie, hetgeen wedstrijdlei der Sven Vermeulen zeer tot te vredenheid stemde. „We hebben zeker niet te klagen gehad. Het had met ruim vierhonderd in schrijvingen heel anders kun nen lopen", zei Vermeulen op de slotdag. Ook op het sportieve vlak werd de wedstrijdorganisatie op de wenken bediend. Bij de vrou wen 3-4 plaatste thuisspeelster Luciënne van de Broek zich zonder al te veel moeite voor de finale. Van de Broek was in de halve eindstrijd met 6-1 en 6-0 vele maten te groot voor Mirte de Bakker, maar kreeg in de eindstrijd beduidend meer te genstand van Annemiek van Beest uit Dordrecht. Voortvarend Van Beest, die in de halve finale Nadine Hillebrand in drie sets had teruggewezen, begon voortvarend aan de finale door direct de service van Van De Broek te breken, en een 3-0- voorsprong te nemen. Luciënne van de Broek leek even terug te komen door de service van haar OOST-SOUBURG - Het tennis toernooi van Oost-Souburg wil volgend jaar ruimte maken voor A-spelers. Hoewel het huidige budget opgeschroefd zal moe ten worden, is het organisatie comité bij monde van wed strijdleider Sven Vermeulen hoopvol gestemd. Vermeulen, die een geslaagd toernooi gisteren met een kaal geschoren hoofd moest beko- tegenstandster te breken, maar daarna deed de speelster uit Dordrecht hetzelfde bij de veer tigjarige Souburgse: 4-2. Het le verde beide speelsters veel moeite op om de eigen service te behouden, maar toch bleef An nemiek van Beest aan de posi tieve kant van de score in de eer ste set: 6-4. „Ondanks dat de winst voor An nemiek verdiend was in die eer pen, keek alvast vooruit naar de volgende editie. „De plannen liggen er om er Al-spelers bij te betrekken. Aan het eind van de zomer willen we zekerheid heb ben voor het toernooi, waarin we vooral de Zeeuwse jeugd een kans willen geven. Van de zes wildcards die we dan te verge ven hebben, gaat er sowieso één naar de winnaar van vandaag: Thijs Slagboom", verklapte Vermeulen. ste set, moest ik duidelijk een beetje warmdraaien", zou Van De Broek later verklaren. Een ijzersterke Van de Broek leek in die tweede set inderdaad warm- gedraaid en denderde in een hoog tempo over haar tegen standster heen: 6-0. De Zuid- Hollandse Van Beest bood in de laatste set meer tegenstand, maar kon niet voorkomen dat Luciënne van de Broek zich naar titelprolongatie speelde: 6-3. „Het was een taaie pot", pufte Van de Broek na haar winstpar tij. „Ik heb driemaal tegen haar gespeeld en steeds een driesetter moeten afwerken, Het had even iets weg van een schaakspel, maar door goed geconcentreerd te blijven spelen, maakte ik ge woon de minste fouten", zei de speelster die zich gaat voorbe reiden op het NK voor vetera nen dat in augustus in Amster dam gespeeld wordt. Bij de mannen 3waar in de aan loop naar de finale verschillen de hooggeplaatste spelers wa ren gesneuveld, kwamen Tom Felius en Thijs Slagboom tegen elkaar uit. Felius, die in een eer der stadium zijn als eerste ge plaatste broer Marc had uitge schakeld, had het in de eerste set zichtbaar moeilijk met de vele stopvolley's die Thijs Slagboom van zijn racket liet komen. Met 6-3 ging de eerste set dan ook naar de zeventienjarige Middel burger. Bewuste keuze „Dat was een bewuste keuze", zei Thijs Slagboom na afloop. „Die volley's liepen eigenlijk meteen goed." Toch herstelde Tom Felius zich uitstekend en trok de tweede set verdiend met 6-4 naar zich toe. In de beslis sende derde set wisselden de servicebreaks elkaar in een hoog tempo af, en gaven de bei de spelers elkaar geen duim breed toe. Uiteindelijk was het Thijs Slagboom die met 6-4 aan het langste eind trok en zich tot toernooiwinnaar mocht laten kronen. Biljarten Goes. Eindstand driebanden toernooi Baarends - Baarends. Grote tafel: 1Ray mond Nicodem, Goes. alg. gem. 1.0526, hoogste serie 9; 2. Jan Goense. Goes 0.554,4; 3. Piet Raas, Lewedorp. 0.513,3; 4. Joop Nicodem, Goes. 0,697, 5; 5. Kim- mo Pankow, 's Heerenhoek- 0.461, 5; 6. Ries Rijn, Wilhelminadorp 0.422; 7. Piet Koek, Goes. 0.492, 5; 8. Martin Steketee, Yerseke. 0.359. Kleine tafel: 1Arjo Holle stelle, Heinkenszand. 11 punten, alg. gem. 0.667, hoogste partij 1.250, hoog ste serie 5; 2. Sam de Kok, Krabbendijke. 10, 0.644, 0.926, 7; 3. Kees Westdorp, Goes. 8, 0.724, 0.893, 4; 4. Joop van den Oudenhoven, Wissenkerke. 8, 0.644, 1.562,8; 5. Jan de Jonge, 's Heerenhoek. 7, 0.502, 0.781, 6; 6. Ellen Westdorp, Goes. 6, 0.478, 0.568, 5; 7. Marien Ver- mue, Lewedorp. 4,0.369,0.532,48. Ca- mille Weering, Goes. 2,0.472,0.862, 5. Bridge Burgh-Haamstede. Zomeravonddrive van Bridgekring '68. Groep rood: 1. echtpaar Van Drie 67.36; 2. dames Flohïl-Kort 62.50; 3. heren Oos- ters-Van Went 55.21,-4. heren Krowinkel- Verheul en echtpaar Stokla 51.04; 6. da mes Van Eekelen-Glimmerveen 49.65;7. dames Van Wanrooy-Hegge 49,34; 8. echtpaar Heyboer en heren Coppoolse- Schubert 46,33; 10. dames Geschiere- Prins 45.83; 11. dames Van As-Boom en heren Muthert-Van Wezel 45.14; 13. echt paar Argelo 43.06; 14. heren Van de Dool- Exoo 41.67. Groep groen: 1. heren Bon- tenbal-Killan 62.92; 2. mevrouw Lans- dorp-heerZuidmeer 60.42; 3. heer Blonk- mevrouw Slager 59.58; 4. echtpaar Veenema 58.75; 5. heren Hegge-Van Wanrooy 52.08; 6. echtpaar Van Alphen 50.00; 7. heren De Ouden-Van de Werken (R) 48.33; 8. dames Van de Duijn-Hender- son 46. 25; 9. echtparen Van de Werf en Lubbers 45.00; 11. echtpaar Van Duyn 43.75; 12. heren Hogerheijde-Eekman 33.50. Groep blauw: 1. heren Lansdorp- Schutter 71.48; 2. dames Kleyn-Reydon 59.72; 3. dames Kruit-Van de Pol 57.99; 4. echtpaar De Jong 56.94; 5. dames Hoger- heijde-Van de Wekken 51.39; 6. heer Du- Buf-mevrouw Udo 49.31; 7. echtpaar Harbeck 48,96; 8. echtpaar Hoogeveen 48.26; 9. echtpaar Van de Sluis 46.18; 10. echtpaar Leeflang 45,49; 11. dames Goedvolk-Viergever 44,44; 12. heer Boor-mevrouw Van Geesbergen 42.36; 13. heer Van Eek-mevrouw De Feyfer 39.68; 14. dames De Both-Hofstede 38.19. Motorcross Zesde wedstrijd om RES-trofee in Axel. Licentiehouders: 1. B. Verhoeven (Best), 2. HenkThys (Adegem), 3, C. Ovaa (Oost- -Souburg), 7. D. Schelleman (Axel), 9. A. Vandamme (Zuiddorpe). Stand: 1. D. Schelleman, 2. A. Pochet (Beauraing), 3, C. Ovaa 4. A. Vandamme, 5. T. Govaert (Wetteren). 250/500 cc: 1E. Peeters ("He len), 2. H. van de Bos (Koewacht), 3. J. Kesters (Opglabeek), 6. P. de Booy (Wals oorden), 7. C. van Hoeve (Zaamslag), 8. P. Verplanke (Koewacht), 10. R. Melse (Meliskerke), 11J. Cornelisse (Yerseke), 12. J. Fassaert (Graauw), 12. R. Doens (Biervliet), 15. C. Zegers (Biezelinge). Stand: 1. E. Peeters, 2. J. Kesters, 3, H. van de Bos, 4. J. de Wilde (Wetteren), 5. P. de Booy. 125 cc: 1M. Govaert (Wette ren), 2. M. van de Goor (Vlïssingen), 3. R. van de Bergen (s-Gravenpolder), 6. K. den Beer (Axel), 9. A. de Visser (Westka pel Ie), 11. J. den Engelsman (Middelburg 14. W. Vaal (Kloosterzande). Stand: 1. M. Govaert, 2. M. van de Goor, 3. R. Vrije- linck (Oostende), 4. K. den Beer, 5. S. de Braai (Zaamslag). Veteranen: 1. J. Ma- chiels (Diepenbeek), 2. K. Verburgh (As- sebroek), 3. R. Peeters (Stevoort), 4. R. Walhout (Zandstraat), 7. J. Schelleman (Axel), 9. R. Dekker (Zandstraat), 14. R. Doppegieter (Hoofdplaat). Stand: 1. J. Machiels, 2. K. Verburgh, 3. R. Peeters, 4. J. Schelleman, 5. H. Schouteden (Bras-, schaat). 85 cc: 1. M. Stroo (Oost-Sou burg), 2. E. Koote (Sommelsdijk), 3. M. Merison (Biggekerke), 5. B. Stockman (Terneuzen), 6. J. van Kempen (Oost-Souburg), 8. J. de Vos (Hoek), 9. D. van Kempen (Zandstraat), 11. K. van Houdt (Terneuzen). Stand: 1. M. Stroo, 2. C. Neckebroek (Wetteren), 3. B. Stock man, 4. E. Koote (Sommelsdijk), 5. J. de Vos. Tennis Bruinisse. Mosseltoernooi. Finaledag. Categorie 3. HD: Dennis Stevense/Mar cel Verwei - Wim Dettingmeijer/Michel de Vlieger 6-2 6-3. Categorie 4. HE, poule: 1. Dennis Stevense, 2. Johan van Urk, 3. Mark Passchier. Categorie 5. HE: Robert Kort - Mark Passchier 6-3 6-4. HD, poule: Peter Heemes/Martijn Luyendijk, 2, Ri- nus Geense/Jan Cees jrvan derStigchel, 3. Ger Kort/Kees Stouten, 4. Frans van der Leer/Edwin Slotboom. DD: Chantal van Schelven/Martine Verschoore - An gela Kouwenberg/Bianca den Ouden 6-4 6-3, GD: Martine Verschoore/Leo Nou- wen - Mario Nelisse/Adrie de Looff 6-3 7- 6. Categorie 6. HE: Jan van de Berge - Ed win Braat6-3 6-3. DE, poule: 1. Aniek Ste vense, 2. Jacky Steehouwer, 3. Lesley Kerkhove. HD: Stefan Nonnekes/Arjan Pijnen - Ron Klein/Kees Stouten 6-2 3-6 6- 4 DD: Jacky Steehouwer/Aniek Steven se - Rian van der Velde/Hubrina de Vlie ger 6-7 6-3 6-4. GD, poule: 1. Schmitz- /Schmitz, 2. Jacky Steehouwer/Jurre Tjaarda, 3. Antonio Serra/Rina Schou- tens, Categorie 7. HE: Jan van de Berge - Peter van der Cingel 6-2 6-1DE: Bouwie- na Boer - Janine Lekkerkerk 6-0 6-2. HD: Val Pijl/Kees Rijnberg - Piet Slootmaker- /Hans Struijk 6-4 6-4. DD: Liesbeth Polak- /Lia de Winter- Nicolette Klein/Annemie- ke Schot 6-0 6-1. GD: Robin Meertens/Lesley Kerkhove - Ricardo de Winter/Lia de Winter 6-4 6-3, Categorie 8. DD: Marian Mol/Els de Zeeuw - Maria van den Berg/Esther Kieviet 6-4 6-2. GD: Es ther Kieviet/Martin Quak- Rien Overbee- ke/Lenie van der Cingel 6-2 6-4. Zeilen Zierikzee. Deltaweek, zaterdag. ORC1-klasse: 1. Anne Mazurka van E. van de Zande (Zierikzee). ORC2-klasse: 1. Spitfire van B van der Hoeven (Drim- melen). ORC3-klasse: 1. Ixcion van L. Rijk (Heinkenszand). ORC4-klasse: 'I Blixem van J. Veen (Gorïnchem), ORC5-klasse: 1. Wild at Heart part 2 van C, Buise (Heiligenlandstichting). ORC6-klasse: 1. Lazy Sunday van H. de Vos (Oost-Souburg). IMS1/2-klasse 2: 1. Blues van P. de Goede (Zwijndrecht). IMS3-klasse: 1. Easy Living van R. de Jonge ('s-Gravenpolder). IMS4-klasse: 1. Jan Rap van A. Hubregtse (Eikerzee). IMS5-klasse: 1. Ziek Zack van I. Hunger (Duitsland). IMS6-klasse: 1. Celestine van A. van Hout (Benthuizen). R&P A: 1, Anaconda van F. Dorren (Noordwijk), R &P B: 1. Waterdwinger van H. Koman (Moerdijk). R&P C: 1. Snoeshaen van J. Poelman (Haarlem). J-22: 1 US Basic van F. Moerman (Leiderdorp). J-24: 1. Jantje uut de kachel van J. Boen (Middel burg). Max Fun: 1. Happy Hours van R. Pessers (Waalwijk). Ongemeten: 1. Luchtvogel van A. den Dikken (Veere). Zondag. ORC 1-klasse: 1. Viva Zapata van T. Mast (Middelharnis). ORC2-klas- se: 1Kopje Kleiner van J. de Waal (Brui nisse). ORC3-klasse: 1Inexteriors van F. Haver (België). ORC4-klasse: 1. Splen did van G. Molenaar (Hellevoetsluis). ORC5-klasse: 1. Wild at Heart. ORC5-klasse: 1. Lazy Sunday. IMS1/2-klasse: 1. Checkmate 3 van P. de Ridder (Gorinchem). IMS3-klasse: 1. Easy Living. IMS4-klasse: Escape van E. Verbinnen (België). IMS5-klasse: 1, Pawky Goofy van J. Goovers (Oss). IMS- 6-klasse: 1. Celestine. R&P A: 1. Anacon da. R&P B: 1. Nieuwe Maen van E. van Dussen (Moergestel). R&PC: 1. Pieter Pa niek van P. van Ballegooyen (België). J-22: 1. US Basic. J-24: 1. Jip van J. Bruggeling (Goes) Ongemeten: Lucht vogel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 27