Dubbelslag van Thijs Slagboom Huiszoon wint spannende strijd om ZK motorcross PZC Zeeuwse ligfietsers slaan toe op het EK Koers Sint-Jansteen trekt veel renners Titelhouders naar huis in driebandentoernooi van Kwadendamme 18 Tennisser wint twee finales in Goes uitslagen agenda wb maandag 1 juli 2002 door Willy van Leeuwen GOES - Thijs Slagboom heeft in het tennistoernooi van TV Goes een dubbelslag geslagen door zowel in het enkel- als in het dubbelspel 3-4 te winnen. In de finale van het enkel 3-4 speelde hij een driesetter tegen zijn dubbelpartner Dimitri van Hoof. De eerste set sleepte Slag boom gemakkelijk binnen dankzij een goede opslag en be keken aanvalsspel: 6-0. Van Hoof liet zich echter niet zo maar afslachten en kwam in de tweede set goed terug met 4- 6-winst. Toch bleef Slagboom het beste van het spel heb ben. Bij 3-2 was de weerstand van Van Hoof gebroken en stoomde Slagboom door naar 6-2. In de dubbelfinale stonden de finalisten samen tegenover de favorieten Michel de Vlieger en Jacco de Looff. In beide sets moesten Thijs Slagboom en Di mitri van Hoof flink aan de bak, maar op de beslissende momen ten maakten ze geen fouten en bleven ze aan de goede kant van de score, waardoor ze met 7-6 en 6-4 de toernooizege naar zich toe konden trekken. Grote overmacht Dit toernooi was ook het toer nooi van Martijn Hendriksen. Hij won de enkel 5-finale van Max de Rave met grote over macht (6-1 6-0) en werd ook winnaar in het dubbel 5 samen met Remco Paauwe. Ze klopten Ruurt en Rikkert van de Wel met 6-2 6-3. Rens de Klerk was de gevaarlijke outsider in het enkel 6. In de finale verraste hij San- der van As in de eerste set met 6-1 en had in de tweede set aan de winst in de tiebreak genoeg om zich tot toernooiwinnaar te laten huldigen. Arjan Pijnen en G Lef an Nonnekes werden de verrassende winnaars van het dubbel 6. Ze versloegen in de fi nale de als eerste geplaatsten Bas Smits en Koen Bins met 6-1 6-4. Bij de vrouwen had favoriete Marjolein Meulenberg in het en kel 3-4 weinig in te brengen. Ze had de halve finale tegen Esther Vendrik wel gewonnen, maar vond haar Waterloo in de finale tegen Jean tien van den Dries. Die gaf Meulenberg geen schijn van kans en bezorgde haar een 6-2 6-0 verlies in de finale. Mirte de Bakker zorgde voor een verrassing door in de finale favoriete Ingeborg Roks met 6-0 6-4 de baas te blijven, ter wijl Maaike van de Poel, als eerste geplaatst, volledig aan de verwachtingen voldeed door de finale tegen Marjan van den Ende te winnen met 6-4 2-6 en 6-2. Arnemuiden Kitty Knegt en Marjon Snoek zijn toernooiwinnaars gewor den in het dubbel 5 van het Ar- netennistoernooi in Arnemui den. Het als tweede geplaatste koppel was in de finale veel te sterk voor het koppel Verstrae- ten/Wisse: 6-2 6-2. Van Gulik- /Kleinepier was eveneens goed op dreef en won de finale tegen Bekenkamp/Masius overtui gendmet 6-2 6-0. In het vrouwendubbel 7 werd in een poule gespeeld. Tonni Bish en Els van den Heuvel werden poulewinnaars, nadat ze een spannende driesetter tegen Kristel van Kemena en Liesbeth de Vires wisten te winnen met 6-4 4-6 6-0. In het enkel 7 werd Claudine Nitze poulewinnares na drie overwinningen op rij. In het mannenenkelspel 7 werd Jean Paul van Kimmenade verras send winnaar van het toernooi. Hij versloeg Wim Engels, die het met 6-4 7-5 net niet kon bol werken. Cor Schroevers bewees dat zijn plaatsing terecht was en werd winnaar in de enkel 8. In het mannendubbel 5 werd het duo Meerman/Willebroordse op het nippertje eerste door in de finale tweemaal de tiebreak te winnen tegen De Lange/Nij- holt. De plaatselijke favorieten Smit/Crucq en Kas/Kramer troffen elkaar in de finale. Het werd 6-4 6-0 voor eerstgenoem- den. Eric van Broekhoven en In geborg de Jonge werden gehul digd als poulewinnaars in het gemengddubbel 5. Sint Philipsland Christof Dekker werd de ver rassende winnaar in het enkel 5 van het Open Ruucstoppelen- tennistoernooi in Sint Philips land. Dekker verraste in de fi nale Noud Hoogendoorn: 3-6 6-3 6-1. Edwin Braat maakte zijn plaatsing waar in de enkel 6. Braat, als tweede geplaatst, versloeg Adriaan Heemes met 7-5 en 6-1. Robin Pasmans kwam uit een verloren positie terug in de finale van het enkel 7. Hij ver loor de eerste set van Adrie van Dijke met 4-6, maar knal de er daarna met 6-1 6-0 over heen. Zwaar In het enkel 6 werd Marjet Bakx poulewinnares na een zege op Maddy Filius. In het dubbel 5 kwam de eindzege terecht bij Arja Iriks en Carien Ligtenberg. Zij wonnen de finale van Marja Knop en Marjet Bakx met 5-7 6-3 7-6. Katty Filius enMarloes Reijngoudt gingen met de eind zege aan de haal in het dubbel 6. Dennis van den Ouden en Betsie Huysmans hadden het zwaar in de finale van het gemengddub bel 5 tegen Patrick Willegrs en Irma van de Weegen, maar won nen tweemaal net op het nipper tje met 7-5 6-4. Jeantien van den Dries was su perieur in de finale van het ten nistoernooi in Goes. foto DirkJan Gjeltema van onze sportredactie LELYSTAD - Bij het EK voor ligfietsen dat het afgelopen weekeinde in Lelystad werd ge houden hebben de Zeeuwse deelnemers uitstekend gepres teerd. Vooral de 39-jarige Leo de Nooijer uit Middelburg be wees met zijn overwinningen in de drie- en één-uurs race dat hij klaar is voor een aanval op het werelduurrecord. „Het liefst doe ik nog deze zomer een aan val", zegt hij vastberaden. Op de enige twee onderdelen waaraan De Nooijer deelnam, en waar hij bovendien nog tot favoriet was gebombardeerd, bewees hij meteen zijn grote klasse. Van het gepriegel in een criterium moet Leo de Nooijer van het M5-raceteam niet al te veel hebben, maar als hij in een race tegen de klok de ruimte heeft, staat er nauwelijks maat op de dadendrang van de Mid delburger. In de drie-uurs race die zaterdagmiddag op de baan van de Rijksdienst voor het Wegverkeer op het programma stond, ging gelijk een grote wens in vervulling. „Die wedstrijd wilde ik per se winnen, zeker omdat het voor mij ook de eerste keer was", zei een gelukkige De Nooijer na zijn triomftocht. Ontketend Teamgenoot Seppe Hoogzaad uit Amsterdam moest maar liefst zes kilometer toegeven op de ontketende Zeeuw. De Duit ser Thomas Shott verstoorde ternauwernood een compleet M5-podium, door Bram Moens naar een vierde plaats te verwij zen. De 46-jarige Moens had 's morgens al voor een goede op steker gezorgd door de tweede plaats te bemachtigen in de tweehonderd meter sprint met vliegende start. Hoogzaad ver gezelde Moens op het erescha- vot door derde te worden. De zware weersomstandighe den, er stond een kleine kracht vijf in Lelystad, verhinderde de deelnemers om op een ge stroomlijnde fiets aan de start te verschijnen. Het verhinderde De Nooijer echter niet om zijn concurrenten in de loodzware drie-uurs beproeving duidelijk te maken wie er de meeste aan spraak mocht maken op de titel. „Het ging waanzinnig goed. Als je onder deze omstandigheden nog bijna vijftig kilometer ge middeld per uur weet te halen, kun je alleen maar tevreden zijn", verklaarde hij. Dat de loodzware race van za terdagmiddag sporen had ach tergelatenbij de diverse deelne mers, was bij de één-uurs race van gistermorgen duidelijk te merken. „Het was nog" zwaarder dan gisteren", hijgde De Nooijer nog na. „Daarom heb ik mezelf gewoon niet op een tijd gericht, maar alleen op de overwin ning." Dat het de Middelburger uiteindelijk ook lukte was aan het ijzersterke eindschot te dan ken waarmee hij de Duiter Shott naar plaats twee verwees. Bram Moens behaalde evenals bij de drie-uurs race een knappe vierde plaats, gevolgd door teamgenoot Seppe Hoogzaad op een vijfde plaats. De 200 meter sprint met staande start was het enige onderdeel waarbij de Zeeuwen niet door de kwalifi caties heenkwamen en zodoen de geen plaats bij cle eerste tien wisten te behalen. Bij het afslui tende criterium had liet er lange tijd alle schijn van dat Bram Moens een derde plaats zou be halen, maar een lekke band gooide roet in het eten voor Moens, die tegelijkertij deen ho ge klassering in het eindklasse ment kon vergeten. Pleister op de wonde voor Moens was wel dat het door M5 ontworpen ma teriaal voor de meeste successen zorgde in Lelystad. „En dat geeft toch ook veel voldoening", aldus Bram Moens. De hoop om binnen afzienbare tijd een aanval te doen op het werelduurrecord op de Opel- -baan in Franfurt is dit week einde niet veel groter geworden. Van de aanwezige Duitse dele gatie werd niet al teveel mede werking verkregen, waardoor de kans groot is dat de baan in Lommei verkozen zal worden. Bovendien wil De Nooijer niet al te lang wachten om een po ging te wagen. „Ten eerste moet ik gezien mijn leeftijd niet zo lang m eer wachten, en ten twee de neemt de concurrentie alleen maar toe. Ook de Engelsen zijn met een zeer snelle fiets op de proppen gekomen." door Wim de Vos SINT-JANSTEEN - Sint-Jan steen heeft al een hele wielerhis- torie achter de rug. Een actief, maar bescheiden comité zorgt er reeds tientallen jaren achter een voor dat de jaarlijkse kermis afgesloten wordt met een wie lerkoers. Komende dinsdag is het weer zo ver, dan verschij nen de nieuwelingen, de elite- en neo-amateurs aan het ver trek voor één van de zwaar ste criteriums op Zeeuwse bodem. Een massale aankomst behoort tot de uitzonderingen in het dorp dat ooit de dernyspecialist Theo Verschueren heeft voort gebracht. Tegenwoordig geen Verschueren meer maar wel zal Eric Vereecken er voor eigen pu bliek laten zien dat hij het fiet sen nog niet is verleerd. Aan het begin van dit seizoen kondigde veteraan Vereecken aan nog steeds strijdvaardig te zijn, „Ik ga zeker nog een wed strijd winnen", voorspelde de tegenwoordig in Hulst woon achtige coureur. Dinsdag is de Zeeuws-Vlaming er weer bij en zal hij zijn voorspelling willen waarmaken. Vast staat dat Ver eecken immer voor strijd zorgt. In Sint-Jansteen mag hij het op gaan nemen tegen een veld dat zal bestaan uit meer dan dertig renners, onder wie de plaatselij ke Martin Totté, die als neo-amateur zijn debuut maakt voor eigen publiek, en van onder meer ex-winnaars Wilfried Bastiaanse en Martijn Simons. D e tegenstand komt ook van Er ic de Crom, Frangois Franse, Rob Koole, Martijn Oors, Peter Metske en uiteraard streekren- ner Michel de Koning. Bij de nieuwelingen zijn de ogen in de straten van Sint-Jansteen ongetwijfeld gericht op thuis- rijder Jimmy deBruijn en de de buterende Jeroen van Hauten. door Joop van den Oudenhoven KWADENDAMME - De titel verdedigers van het driebanden koppeltoernooi in Kwaden damme, Rudy Koens en Ronnie Rijkse, zijn uitgeschakeld. In de derde ronde gingen zij onderuit tegen Jan de Jonge uit 's-Hee- renhoek en Wim Zandee uit Kloetinge. Na het optrekken van de kruit dampen bleken de titelverdedi gers niet de enige slachtoffers te zijn van de dadendrang van de concurrentie. Ook koppels met-kansen als Sam de Kok en Jan Blok uit Krabbendijke, Sjaak de Jager (Rilland) en Ru dy de Leeuw (Krabbendijke) en Jan Brandenburg en Nico de Leeuw uit Goes konden him bie zen pakken. In de vierde ronde ontspon zich een strijd op leven en dood voor een plaats in de finale. Opmerkelijk was dat de organi satoren van het toernooi Peter de Visser (spelend met Kees Verbeek) en Wim de Jonge (met Sjaak Overbeeke) zich Motorcross door lepTriou RILLAND-BATH - Maar liefst 115 rijders meldden zich zater dag achter het starthek bij de motorcros van de MC Rilland die telden voor het Zeeuws kampioenschap. De 125cc spande de kroon met 39 in schrijvingen. Nicky Huiszoon wist na een spannende finale in deze klasse te winnen. Bij de 2 5 0cc+ was weer niemand opgewassen tegen het geweld van Souburger Casper Ovaa die met grote overmacht beide manches op zijn naam schreef. Ook Stefan Hage (65cc), Ramon Koole (8 5 cc) en Erik Peeters wonnen met grote voorsprong. Spanning was er zaterdagmid dag vooral in de 125cc. Door het grote aantal deelnemers besloot de organisatie om series te ver rijden met op het eind van de middag een finale. In de eerste serie gaf de Belg Stijn Huys di rect zijn visitekaartje af. In de tweede serie deed Nicky Huis zoon dat. De finale werd zoals verwacht een duel tussen de Vlissinger en de Belg, maar nog" vijf anderen mengden zich al direct na de start in de strijd om de eerste plaatsen. Huys nam de leiding maar was niet in staat om weg te lopen van de concurrentie. Dave de Jong, Nicky Huiszoon, Twan van Liere, Dennis Schelleman en Gregory de Nooyer vochten in de eerste wedstrijdhelft mee om de ereplaatsen. Huys wist zich na de eerste wedstrijdhelft iets los te rij den maar Huiszoon, die vanuit een zevende positie was opgerukt naar de derde plaats achter Dave de Jonge, stootte door naar de tweede plaats en opende de jacht op de koploper. Op enkele ronden van het einde opende hij de aanvallen op de leider en ontstond er een prach tig duel waarbij Huys alles op alles zette om Huiszoon van zich af te houden. Huys pareerde in eerste instantie goed maar in de laatste ronde moest hij net iets teveel geven om Huiszoon ach ter zich te houden en maakte hij een foutje waardoor hij ten val kwam. Voor Huiszoon was er nu geen vuiltje meer aan de lucht, en hij finishte als eerste. De 250cc+ had in Casper Ovaa weer een sterke winnaar. Jam mer is dat hij (zoals velen) niet alle wedstrijden voor het ZK rijdt, want het is duidelijk dat hij momenteel de sterkste rijder in de provincie is. Ook zaterdag had hij weer geen moeite met zijn tegenstanders en werden de duels ver achter hem uitgevoch ten om de overige ereplaatsen. Anco Korteweg werd de beste van de rest, door de felle duels met klassementsleider Erik van der Wekken en René Weterings te winnen. Meteen vijfde en der de plaats pakte Van der Wekken net genoeg punten om aan de leiding van het klassement te blijven terwijl Weterings zijn tweede plaats behield. Freddie Blaas moet zijn derde plaats af staan aan Ovaa. Ook de 65cc kende een prima winnaar in Stefan Hage. Hage, vorige maand nog maar tien jaar geworden en een van de de ldeinste deelnemers van het veld, reed als een wereldkampi oen. Jeffrey van Kempen pro beerde nog wel om Hage van cle overwinning te houden maar kon niet meer doen dan op af stand volgen. Ook Hage heeft (net als vele rij ders die zaterdag voorin eindig den) niet aan alle wedstrijden voor het Zeeuws kampioen schap kunnen deelnemen en komt daarom niet in de top voor. De 85cc werd gewonnen door Ramon Koole die bij afwezig heid van Rinus van de Ven de sterkste is in deze klasse. Erik Peeters won beide manches bij de veteranen met overmacht. ook nu wisten te handhaven en aldus een finaleplaats opeis ten. Dat lukte ook Jan de Jonge en Wim Zandee, Gerrit van Garsel ('s-LIeerenhoek) en Bram van den Does (Heinkenszand) en als beste verliezers Cor Jeremiasse (Ellewoutsdijk) en Anton Rijk (Kwadendamme). Gedoodverf de favorieten als Sjaan van Kuyk en Bram de Waard (We- meldinge) en Martin Steketee (Yerseke)en Willem van Leeu wen (Kapelle) strandden in het zicht van de haven. De vijf over levende koppels strijden woens dag vanaf 19.30 uur en zondag vanaf 13.00 uur om de hoofd prijs. Tweede plaats voor karttteam VELDHOVEN - Het Mulnnaar Karting Team uit Vlissingen is ineen wedstrijd in Veldhoven op de tweede plaats geëindigd. Het op dit niveau debuterende team bestond uit Arjen van Oord en Ruud Holswilder. Rïlland-Bath. 250cc+ 1e manche: 1 Cas per Ovaa, 2 Anco Korteweg, 3 René We terings, 4 Erik van der Wekken, 5 Stef Goetheer; 2e manche: 1 Ovaa, 2 Korte weg, 3 v.d. Wekken, 4 Weterings, 5 Fred die Blaas. 125ccfinale: 1 Nicky Huiszoon, 2 Dave de Jonge, 3 Twan van Liere, 4 Dennis Schelleman, 5 Gregory de Nooij er. 85cc 1e manche: 1 Ramon Koole, 2 Martin Stroo, 3 Dennis van Aalst, 4 Mark Boot, 5 Rinie van de Linden; 2e manche: 1 Koole, 2 Boot, 3 Stroo, 4 Van Aalst, 5 v.d. Linden; 65cc Ie manche: Stevan Hage, 2 Jeffrey van Kempen, 3 Luuk Dybala, 4 Perry Nagelkerken, 5 Johnny van Eeke- len; 2e manche: 1 Hage, 2 v. Kempen, 3 Mike van Ham, 4 Nagelkerken, 5 van Ee- kelen. Miniklasse 1e en 2e manche: 1 BenjaminTorbijn, 2 Gian Carlo Buys. Ve teranen: 1e manche: 1 Eric Peeters, 2 Jos Machiels, 3 Paul Steenwinkel, 4 Freddie Renders, 5 Ad Geldof; 2e manche: 1 Pee ters, 2 Machiels, 3 Geldof, 4 Steenwinkel, 5 Freddie Renders. Bekers: 250cc+: 1 Casper Ovaa, 2 Anco Korteweg, 3 Erik v.d. Wekken; 125cc: 1 Nicky Huiszoon, 2 Dave de Jonge, 3 Twan van Liere; 85cc: 1 Ramon Koole, 2 Martin Stroo, 3 Mark Boot; 65cc: 1 Stefan Hage, 2 Jeffrey van Kempen, 3 Perry Na- gelkerke. Mini: 1 Benjamin Torbijn, 2 Gi an Carlo Buys. Veteranen: 1 Eric Peeters, 2 Jos Machiels, 3 Paul Steenwinkel. Schietingen Zeelandia Ovezande. Wip 1:1e Hoofdvo- gel J. de Jonge (ADLM), 2e Hoofdvogel B. Vermeuie (Zorgvlied), 1e Zijvogel W. de Jonge (Spes Nostra), 2e Zïjvogel P. Rentmeester (Willem Teil), 3e Zijvogel Loting, 4e Zijvogel Loting, Ie Kal A. Rijk (A.D.L.M.), 2e Kal J. Buysrogge (Zeelan dia), 3e Kal H. Schipper (Victoria), 4e Kal Loting. Meeste kleine vogels: J. Buysrog ge (Zeelandia). Wip 2: Ie Hoofdvogel J. Rentmeester (Willem Teil), 2e Hoofdvo gel G. v.d. Valcke (Aardenburg), leZijvo- gel P. Repkes (Victoria), 2e Zijvogel B. de Jonge (Spes Nostra), 3e Zijvogel J. Plat- schorre (Zorgvlied), 4e Zijvogel J. Plat- Stefan Hage won de wedstrijd in de 65cc-klasse. foto Willem Mieras Driemaal goud voor Dijkstra AMSTERDAM - Anne- marie Dijkstra heeft tij dens de slotwedstrijden in Amsterdam drie eerste plaatsen behaald. De van oorsprong uit Mid delburg afkomstige roei- ster won in de ongestuurd boord 4 de sprint over 500 meter en was op de Bos baan twee keer de beste over twee kilometer. Michiel van der Horst van Skadi uit Rotterdam, eveneens een Middelbur ger die studeert in den lande, kroonde zich in Amsterdam tot nationaal studentenkampioen bij de mannen tot 72,5 kilo gram. Honte-roeier Philip Witsiers behaalde in de skiff zowel tijdens de voor- als finalewedstrij den de derde plaats. Over de afstand die twee kilo meter bedroeg, deed hij in de finale 7,35. schorre (Zorgvlied), 1e Kal P. de Jonge (Zeelandia), 2e Kal M. C. Verdonk (Con cordia), 3e Kal J. Vermeuie (Edele Hand boog), 4e Kal Loting. Meeste kleine vo gels: R. Buysrogge (Zeelandia). Kampi oen Koningen en Keizers: H. Franse (Wil lem Teil). Tussenstand puntenschietin- gen: 1M. de Jonge (Soranus II) 19-9,2. J. de Jonge (ADLM) 14-12, 3. C. v. 't West einde (Gilze Rijen) 14-10, 4. B. Glerum (Diana) 13-10, 5. P. Repkes (Victoria) 13- 9,6. M. Joosse (Edele Handboog) 13-7,7. P. Oosthoek (Vrije Schutters) 13-5, 8. H. Hoogstrate (ADLM) 12-11,9. J. v.d. Guch- te (Zorgvlied) 12-7. Tennis TV Goestoernooi in Goes. Finales. VE 3-4: J. van den Dries-M. Meulenberg 6-2 6-0, VE 5: M. de Bakker-I. Roks 6-0 6-4, VE 6: M. van de Poel-M. van den En- de 6-4 2-6 6-2, VE 7: T. Uitterhoeve-I. van Ombergen 6-3 6-1, VD 5: poule: 1. MeulenbergA/endrik, VD 6: Kersse- boom/Van den Ende-Van Eijkeren/Kats- man 6-1 6-1, VD 7: Uitterhoeve/Geus- -Rombouts/Everaard 6-2 6-0, VD 8: poule: 1. Kwaak/Karelse, ME3-4: T. Slag- boom-D. van Hoof6-04-66-2,ME5: M. Hendriksen-M. de Rave 6-1 6-0, ME 6: R. de Klerk-S. van As 6-1 7-6, ME 7: P. de Block-J. van de Berge wo, ME 8: poule: H. van den Bent, MD 3-4: Slagboom/van Hoof-De Vlieger/de Looff 7-6 6-4, MD 5: Paauwe/Hendriksen-Van de Wel/Van de Wel 6-2 6-3, MD 6: Pijnen/Nonne- kes-Smits/Bins 6-1 6-4, MD 7: Wij- nands/Ravestein-Dagevos/van Stel 6-1 6-2, MD 8: poule: 1. Hage/Hage, GD 3-4: De Looff/Oranje-Ruissaard/Davidse 6-2 6-7 6-1, GD 6: Clausing/de Booij-Bish- /Van As 6-4 6-1GD 7: De Bondt/de Haze- -Van de Merwe/Houtepen 7-6 6-3. Arnetoernooi in Arnemuiden. Finales. VE 7, poule: 1. C. Nitze, VD 5: Knegt- /Snoek-Verstraeten/Wisse 6-2 6-2, VD 6: Van Gulik/Kleinepier-Bekenkamp/Masius 6-2 6-0, VD 7: poule: 1. BishA/an den Heuvel, VD 8: poule: 1. Goudt/Vreke, ME 7: J.P. van Kimmenade-W. Engels 6-4 7-5, ME 8: C. Schroevers-H. Crucq 4-6 6-4 6-0, MD 5: Meerman/Willebroordse- -De Lange/Nijholt 7-6 7-6, MD 6: Kas- /Kramer-Smit/Crucq 6-4 6-0, MD 8: pou le: 1. Masius/Schroevers, MD 7: Van den heuvel/Roelse-MattemanA/an Wezel 6-3 6-3, GD5: poule: 1Van Broekhoven- /de Jonge, GD 6: Sohier/Boomsluiter- -Wondergem/Masius 6-3 6-1, GD 7: Kok/Keukelaar-Vanden Heuvel/Verkade 6-3 6-4, GD 8:1SchroeversA/reke. Open Ruucstoppelen in St. Philipsland. Finales. VE6:poule: 1.M. Bakx, VD5: Irik- s/Ligenteberg-Knop/Bakx 5-7 6-3 7-6, VD 6: poule: 1. Filius/Reyngoudt, VD 7: Polak/Klein-Van Dijke/Jansen 6-2 6—1, VD8: Huising/Keuker-Van de EstA/erker- ke 6-2 6-7 6-2, ME 5: C. Dekker-N. Hoo gendoorn 3-6 6-3 6-1, ME 6: E. Braat-A. I Heemes 7-5 6-1, ME 7: R. Pasmans-A. I van Dijke 4-6 6-1 6-0, ME 8: R. den Brab- der-T. Buys 7-5 7-5, MD 5: Oosdijk- /Steenpoorte-Heemes/Luijendijk 3-6 6-4 6-4, MD 7: Van de Est/Steijn-Bolders/Krijnen 6-1 6-3, MD 6: Geluk/Zwagemaker-Van de Graaf- /Schrauwen 7-5 7-6, MD 8: KristA/er- woerd-Fonteijne/van Westen 6-3 6-2, GD 5: Van den Ouden/Huijsmans-Den EngelsmanA/erwijs7-56-4, GD 6: Ligen- tenberg/Ligtenberg-Van der Doel/Tijl 6-3 6-1, GD 7: Krijnen/Theuns-Verwijs- /Verwijs 6-2 7-5, GD 8: KrisWan den Berg-Baas/Delhez 3-6 6-3 7-6. maandag— Biljarten Driebanden toernooi Baarends-Baar- ends. Finales. Locatie: Café Baarends, Goes. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 18