Huizen Yerseke tegen de vlakte ROLT U VER LENGSNOEREN WEL ALTIJD HELEMAAL UIT? PZC "Reuma. Mijn werk was niet vol te houden, maar... "Loop ik een verhoogd risico op diabetes?" 0 0 Nog steeds asbest in tuinen Koudekerke sl4 Gemeente wil Hoek van Lieven verfraaien geslaagd ROC Zeeland, Goes Buys Ballot College, Goes Pontes Pieter Zeeman, Zierikzee Calvijn College, locatie Goes Scheldemond, Vlissingen Instituut Cuppens-Geurs Prinsenbeek Ringrijden Auto gestolen Te Huur Terneuzen TV VERM E LJ E E IN www.brandgevaar.nl zaterdag 29 juni 2002 door Ron Magnée door Rob Paardekam YERSEKE - De vijf woningen op de Kop van de Molenpolder die volgens de gemeente de dorpsentree van Yerseke ontsie ren, worden momenteel ge sloopt. Wat er voor in de plaats komt, is nog niet duidelijk. De Hoek van Lieven, zoals het gebiedje in de volksmond heet, mavo: A. Amastar. Vlissingen; L.L. Beije, Vlissingen; JDvan BelzenMiddel burg; M Bloks. Middelburg, T.M Bosch, Goes; L.M. van de Boven- kamp, Wilhelminadorp; M.H van den Brink, Vlissingen; H. ten Broe- ke, Vlissingen; W.J. de Bruine, Oos- terland, J.S. Butler, Vlissingen; S. Castelein, Kloetinge; S.M, Colijn, Driewegen; C.M. Coomans, Aagte- kerke; D. van Dijke, Kerkwerve; P den Engelsman, Middelburg; E.Fie- rens, Oosterland, J Francke, Melis kerke; C.L.E. van Gils, Goes; J Gor ter, Goes, H. Habib, Vlissingen. S. Habib, Vlissingen; N. Hajós, Vlis singen; N. Heerkens, Goes; D. Hof- wijks, Vlissingen; S. den Hollander, Oost-Souburg; S.A. Janse, Kapelle; H. Kanduman, Middelburg, M.A. Karelse, Koudekerke; M.K. Keer, Vlissingen; E. Kees, Middelburg; Y. Kepil, Krabbendijke; J W.P.M.J. Koeman, Goes; M.C. de Kok, Wol- phaartsdijk; D.S. de Koning, Vlis singen; F. Korman, Middelburg; A.S. Labrujère, Ritthem; J.M.J van Leeuwen, Zierikzee; T.T.L. van Loon, Vlissingen; O. Mir, Vlissin- gen;S.L.M. Moerings, Middelburg; M.A. van der Muil, Vlissingen; H. Oostdijk. Kapelle; J.N. Oostrum, Kapelle; S Oxener. Kerkwerve; N A T. van de Poel, Vlissingen; A.B. Poppe. Serooskerke; JJ. Sanderse, Westkapelle; T.W. Schaap, Vlissin gen, L.F. Schreij, Middelburg; S. Seighani, Vlissingen; A.Shanfi, Middelburg; C. Siemons, Middel burg; J. Spaeter, Vrouwenpolder; B R.M. Stroo, Koudekerke; H.T. Ta, Goes; G. Twigt, Kloetinge; P. van de Velde, Dreischor; H. de Vos, 's Heer Arendskerke; H.C. van der Wal, Heinkenszand: M.S. Weeland, Vlis- is één van de dorpsvemieu- wingsprojecten waar de ge meente Reimerswaal momen teel aan werkt. Het gaat om een rijtje van vijf matige tot slechte woningen op kleine percelen aan het doodlopende paadje bij de Molenpolderweg. 'Geen fraaie entree van Yerseke', vond de raadscommissie wonen en milieu en daarom krijgt het ge biedje een opknapbeurt. Het op- singen; E. Weezepoel, Goes; D.A Wiebrens.Bruinisse; YM. Wiebrens, Bruinisse; A.Wijsveld, Oost-Sou burg; H. Wondergem, Middelburg; K. Zantboer, Scherpenisse; K. Zarin, Oost-Souburg; C.A. Zeven bergen, Zierikzee; A. Zghoudi, Mid delburg; S.R. Zwartepoorte, Goes, havo: J. Alzafari, Oost-Souburg; W.P. Bimmel, Vlissingen; D. J. Blackman, Hoofdplaat; M. Claassens, Vlissin gen; S.E. Cornu, Middelburg; A.D. Dekker, Goes; I. Doorewaard Boek hout, Burgh-Haamstede; K. Geer- lings, Renesse; A.M.G.C. van der Hoeven, Zierikzee; E. Hooyer, Zie rikzee; E. Huibregtse, Biggekerke; PM. Karelse, Koudekerke; A. Kop- pejan, Middelburg; J.G. Lalkens, Middelburg; L. Laurentius, Middel burg; J.M.J. van Leeuwen, Zierik zee; C.F.M van Liere, Borssele; J.M- .S.E. Nuyts, Lewedorp; Y. van Pelt, Goes; A.M. Rackwitsz, Middelburg; L. Ruissen, Goes; H.C. Sauer, Vlis singen; AL. van Sluijs, Middelburg; M.W. van Tilburg, Kapelle; L.A. Ver boom, Kortgene; A.I.L. Vlasblom. Oostkapelle; A.M. de Witte, Westka pelle; F. Woets, Goes; J.A.P Zwei stra, Oosterland. vwo: N. Basic, Middelburg; M. Bongert- man, Ritthem, M. Bongers, Zierik zee, Y.M. Deïst, Scharendijke; T.A.G. Elstgeest, Gapinge; M.P. Hohmann, Zierikzee; T.V. Hommel, Vlissingen: S. Hooijberg, Aarden burg; J.J van Keulen. Domburg; W.M. Kole. Kapelle; M R. van Kra lingen, Dreischor; E.P. Kranendonk, Vlissingen; A. Meeder, Middelburg; S. Plug, Goes; A.M. Rackwitsz, Mid delburg; F. Schermer, Brouwersha ven; R. Schmetz, Vlissingen; J. Schouten, Middelburg; A.T.D. Vaane, Scharendijke; D. van der Vos, Vlissingen. dhbo: Evelien Aarts, Bergen op Zoom; Do- werken van de vijf panden tot kwalitatief volwaardige wonin gen bleek niet haalbaar en daar om worden ze gesloopt. De gebeurtenissen volgen el kaar in rap tempo op. Pas afgelopen dinsdag ging de ge meenteraad van Reimerswaal akkoord met de aankoop van het vijfde en laatste pand en nu zijn de slopers al aan het werk. Het heeft bijna twee jaar ge- na Baaijens, Arnemuiden; Marijke Bardolf, Wissenkerke; Pepijn Bat- tes, Halsteren; Eline Bierens, 's-Heerenhoek; Dieuwertje Boer, Goes; Carmen de Bruine, Oost-Sou burg; Astrid Caljouw, Middelburg; Connne Crijnen, Vlissingen; Tjeerd Dellebeke, Oost-Souburg; Luc Du- tour Geerling, Roosendaal; Carin Everaars, Middelburg; Karin Fie- man, Kamperland, Frauke Fiévez, Halsteren; Arike Folmer, Wemel- dinge; Anne-Marijn Geeratz, Vlis singen; Anne de Haze, Colijnsplaat; Evi Heijmans, Tholen; Eefje Hoo- genstraaten, Bergen op Zoom; Mar leen van Hout, Vlissingen; Daphne Huiszoon, Middelburg; Miranda Jacquemijns, Vlissingen; Sara Jan sen, Breskens; Janneke Janssen, 's Heer Arendskerke; Anouk de Jonge, Goes; Lotte Kerremans, Roosen daal; Rose Knuist, Middelburg, Danny Kodde, Vlissingen; Marijke de Koning, Goes; Marije Kopmels, Nieuwdorp zld; Famke Kramer, Middelburg; Carien van de Laar, Oud Gastel; Jamie Lagaay, 's-Heer Hendrikskinderen; Miranda Lagen dijk, Krabbendijke; Lianne Leen- knecht, Hulst; Claudia Lobbezoo, Nieuwdorp; Karen Meulenberg, Goes; Anna Minderhoud, Oostka pelle; Joyce Mortier, Sint Jansteen, Noortje van Oers, Bergen op Zoom; Hatice Özdemir, Bergen op Zoom; Zühal Özdemir, Bergen op Zoom; Renske Priem, Goes; Joanne Re- mijn, 's-Heerenhoek; Marleen Re- mijn, 's-Heerenhoek; Marleen de Ridder. Heinkenszand; Chantal Rijk, Baarland; Natascha Rijken, Bergen op Zoom; Gwendy Rijk- schroeff, Kapelle; Merel de Rover, Halsteren; Sophie Simenel, Jose phine Sinke, Yerseke; Lamswaarde; Janine Slabbekoorn, Nisse; Kim Smal, Goes; Joshua Steenbeek, Oost-Souburg; Miranda Verduijn, Ouddorp zh; Sven Wagemakers, Oost-Souburg; Laura van Weert, duurd voordat de gemeente alle panden in haar bezit wist te krijgen. Dat kwam doordat het college ervoor koos de panden te verwerven op het moment dat ze te koop werden aangeboden. Onteigening Als de woningen zouden zijn onteigend, had de gemeente veel meer geld moeten neertellen en dat was ze niet van plan, omdat Oostburg; Hanneke WiDemen, Roo sendaal; Suzanne van Wouwen, Brouwersh a ven vbo-administratie: Silvan Besuijen, Goes; Gertjan Meeuwse, Wolphaartsdijk; Tamara Wisse, Goes, vbo-mode/commercie: Andrea Dekker, 's-Heer Hendriks kinderen; Judith van Liere, Goes, vbo-theoretische richting: Robert Krajenbrink, Goes, vbo-verkoop: Mathijs van Damme, Hoedekens- kerke; Menno Jansens, Goes; Marc van der Linden, Kapelle. vbo-verzorging: Leontien van Ertvelde, Hansweert; Bianca Hoogstrate, Goes; Sarah Miermans, Kapelle; Renate Sinke, Yerseke. mavo: Vijatha Ramnarain, Goes; José War hout, Wemeldinge. havo: Albert Budding, Wissenkerke; Mar- tijn Heijboer, Goes; Wilbert Poppe, Yerseke; Dja Smits, Heinkenszand; Karin Swets, Hansweert. Melanie de Jonge, Brumisse; Karin Marijs, Sirjansland; Amber Meijer, Zierikzee; Debbie Wondergem, Kerkwerve. havo: Dave Deege, Scharendijke; Oliver Loudon. Dreischor; Ivo Munter, het dorpsvernieuwingsproject voor de Achterstraat en de Lan- geviele in Kruiningen al genoeg financiële inspanningen vraagt. Voor het laatste woninkje, Mo lenpolderweg 1, heeft de ge meente 55.000 euro betaald. Overigens was het niet altijd zo goedkoop. Zo kostte de aankoop van de vo rige woning de gemeente ruim 80.000 euro. Bruinisse; Matthieu de Ronde, Brouwershaven; Christian Schou- wenaar, Zierikzee; Yvette Schreurs, Zierikzee; Geert Stenger, Burgh- -Haamstede; Leo Verbeek, Zierik zee. vwo: Sacha Stokla, Zierikzee. havo: Christianne Adriaanse, Goes; Anita van der Heijden, Vlissingen; Wouter Hoogstrate, Yerseke; Helen de Looff, Middelburg; Benny Melse, Meliskerke; Manjn van Moolen- broek. Middelburg: Mariëlle Speel ziek, Wemeldinge; Arolien Staal, Westkapelle; Anne Wil de Waal, Middelburg. Gerdien Boogaard, Meliskerke locatie Krabbendijke bouwtechniek: Marien Bal, Goes; William Wester- beke, Borssele. metaaltechniek: Wilco van Belzen, Nieuw en St. Joosland; Wilbert van den Berge, Stavenisse; Willem Bevelander, St. Maartensdijk; Bart Burger, Tholen; Wim Koppejan, Meliskerke; Marco van Poortvliet, Oud-Vossemeer. verzorging: Elda Elenbaas, Scherpenisse. handel/verkoop: Lennert Geluk, St. Philipsland; Niek Walhout, Borssele. mavo: Karin van Beek, Krabbendijke; Gertjan van Herwijnen, Krabben dijke. locatie Middelburg mavo: Wiesje Wüllschleger, Vlissingen locatie Tholen mavo: Wat er na de sloop met het ge bied gaat gebeuren, is voorals nog onduidelijk. De grond kan wellicht van pas komen bij de herontwikkeling van het noor delijke gedeelte van de Molen polder, bijvoorbeeld als ruimte voor een ontsluitingsweg. Maar ook de bouw van een hotel of ap partementencomplex en gewo ne woningbouw behoren tot de mogelijkheden. CorilineDuijzer, St. Annaland; Lin da de Groen, Tholen. vbo-bouwtechniek: Jordi Vasseur. Vlissingen. mavo/vbo: Vivian Roelse, Vlissingen. mavo: Sharon Witvliet, Vlissingen. havo: Nathalie Dooms, Vlissingen; Lau ra Gravemaker, Vlissingen; Pau- lien Rottier, Vlissingen; Armando Hennes, Vlissingen; Lonneke Lu- dolphy, Vlissingen; Sylvia Nie- mantsverdriet, Vlissingen; Richan Verwei j, Vlissingen; Justin van Dnel, Vlissingen; Koen van Spaan donk, Vlissingen. vwo: Sunanda Koning, Vlissingen; Karin van Steenis, Vlissingen; Christy van Schijndel, Wissingen. begincursus: Pieternella de Keijzer, Wemeldinge; Sophia Bos, Middelburg; Pieternel la Dekker, Middelburg: Kirsten La gers, Middelburg, costumière: Antoinette Donk, Grijpskerke; Wil- helmina de Groot, Wemeldinge; Mary Anderson, Middelburg; Jan netje Nieuwenhuize-Nieuwenhuij- se, Kruiningen. modevaktekenen: Johanna Hubregts-Smits, Kapelle. hoedenmodiste Liliane Gysbrechts. Middelburg. KOUDEKERKE - In Koude- kerkse achtertuinen liggen nog steeds stukjes asbest. Zondag kwamen die vrij tijdens een brand bij de keuken- en sani- tairfirma Van Boven in de Tramstraat. De buurtbewoners zijn woedend en hebben de ge meente Veere een brief op poten gestuurd. In zijn achtertuin laat buurtbe woner J. Vlot uit de Kerkhof laan het zien: snippers van de asbesthoudende golfplaten die tijdens de brand zijn vrijgeko men. Al meer dan een week lig gen ze daar zonder dat er ie mand is gekomen om ze op te ruimen. En dat terwijl de hele buurt door experts is vrijgege ven. Blote handen Het is alweer bijna een week ge leden dat op de vroege zondag ochtend brand woedde in een loods van keuken- en sanitair- firma Van Boven. Hierbij kwam asbest vrij dat in de golfplaten op het dak was verwerkt. ,,Die zondagochtend liepen er hier brandweerlieden rond", vertelt Vlot. „Ze kwamen ook bij mij langs en pakten een stuk asbest op. Met de blote handenBoven dien vertelden de brandweer mensen dat er de volgende dag experts zouden langskomen om de rommel op te ruimen." Ook Kerkhof laanbewoner G. van Garsel, de buurman van Vlot, kreeg die ochtend een dergelijk verhaal te horen. De dag daarna, maandag, zorg den beide Kerkhoflaanbewo- ners dat er iemand thuis was om de schoonmakers binnen te la ten. Vlot regelde zijn ouders, Van Garsel nam een dag vrij. De experts kwamen echter niet. Wel bezorgde een bode een brief van de gemeente waarin werd gemeld dat deskundigen de boel nog kwamen opruimen. Daarna hoorden beide bewoners niets meer tot donderdag toen ze an dermaal een brief van de ge meente Veere ontvingen. Hierin stond dat de rommel was opge ruimd door het sloopbedrijf Sturm en Dekker uit Oostkapel le. Bij de brief zat een inspectie rapport van de firma SGS Laboratory Services uit Ter- neuzen, een bedrijf dat gespeci aliseerd is in de controle op ge vaarlijke stoffen. In dit rapport staat dat de loods, het binnen- pleintje van firma Van Boven en de aangrenzende tuinen aan de Tramstraat waren gereinigd. Over de tuinen aan de Kerkhof laan wordt in het rapport niet gesproken. Vlot en Van Garsel houden er dan ook rekening mee dat hun tuinen niet geïnspecteerd zijn. Dat zou ook moeilijk gaan. Bei de tuinen zijn volledig om muurd en afgesloten. Boven dien is het bewijs met het blote oog zichtbaar; stukjes asbest houdende golfplaten in de ach tertuin van Vlot. Volgens bedrijfsleider R. Mara- nus van sloopbedrijf Sturm en Dekker klopt het verhaal. „Wij hebben alleen het gebied dat was afgezet door de brandweer, ook daadwerkelijk opgeruimd. Wat niet was afgezet, is ook niet opgeruimd." Bij de brandweer en de gemeente Veere was vrij dagmiddag niemand bereik baar voor commentaar. Brief Inmiddels hebben de bewoners van vier woningen aan de Kerk hoflaan gezamenlijk een brief op poten aan de gemeente Veere gestuurd. Hierin geven ze aan dat er nog meer gevaarlijke plekken zijn. Het speeltuin tje en de begraafplaats direct achter de firma Van Boven zijn bij voorbeeld nooit afgezet, terwijl er op beide terreinen kinderen spelen. WEMELDINGE - Ringrijver- eniging Ons Genoegen houdt zaterdag 6 juli haar jaarlijkse wedstrijd in de Dorpstraat te Wemeldinge. Het evenement begint om 10.00 uur. VLISSINGEN - In het Vlissing- se Westerzicht is in de nacht van donderdag op vrijdag een rode Ford Escort gestolen. Het ken teken van de auto is YS-66-NG. De waarde van de auto bedraagt ruim duizend euro. Voorkom complicaties met uw ogen, nieren, ledematen, Kart- en bloedvaten Diabetes Mellitus is een nieuwe volksziekte. Meer dan een half miljoen Ne- delanders heeft diabetes (suikerziekte). De helft van hen weet niet dat zij dia betes hebben. De klachten zijn vaak vaag, men zal dus niet zo snel het advies van een arts inwinnen. Ook ontstaat diabetes heel geleidelijk, soms gaat er 7 tot 10 jaar overheen. Hieronder geven wij u wat meer informatie, ga eens na of u een verhoogd risi co op diabetes hebt. Een tijdige behandeling ver kleint de kans op ernstige complicaties. WAT IS DIABETES? Diabetes is een stofwisse lingsziekte die draait om het hormoon insuline. In suline is van vitaal belang bij de energievoorziening van het lichaam. Dit hor moon helpt glucose (sui kers) in het bloed om te zetten in energie voor de spieren en organen. De al vleesklier maakt insuline. Zonder insuline of met een tekort eraan komt de glucose in het bloed niet meer in de lichaamscellen terecht en raakt de motor van het lichaam (de stof wisseling) ontregeld. Type 2 diabetes wordt ge kenmerkt door insuline- ongevoeligheid, wat in houdt dat het lichaam, door bijvoorbeeld overge wicht, insuline minder goed kan opnemen. Op termijn maakt het lichaam te weinig insuline aan. Type 2 diabetes wordt be handeld met levensstijlad viezen (voeding en bewe ging) en tabletten die de stofwisseling reguleren. Ongeveer 30% van deze diabeten heeft op termijn aanvullende insuline-injec- ties nodig. Type 2 diabetes komt het meeste voor. Naast type 2 diabetes be staat ook type 1 diabetes, waarbij helemaal geen in suline meer wordt aange maakt in het lichaam. DIABETES EN COMPLICATIES Diabetes kan (ernstige) complicaties tot gevolg hebben. Op termijn kun nen bloedvaten, zenuwen en organen beschadigen. Dit leidt tot aandoeningen aan met name ogen, nie ren, ledematen, hart- en bloedvaten. Tijdig ont dekken van diabetes is belangrijk. Hoe beter en sneller de behandeling, hoe minder kans op com plicaties. HEEFT U EEN VERHOOGDE KANS OM DIABETES TE KRIJGEN? Er zijn bepaalde risico groepen, waarin een aan tal factoren de kans op diabetes vergroot: Mensen, met name na hun 40e, met overge wicht, vooral rond de buikstreek. Mensen met een gestoor de vetstofwisseling Mensen met familiele den die diabetes hebben (de aanleg voor type 2 diabetes is erfelijk) Mensen met een (lang durig) hoge bloeddruk Vrouwen die zwanger schapsdiabetes hebben gehad. Behoort u tot een risico groep (en bent u ouder dan 40)? Laat u zich dan eens, als u toch bij de huisarts moet zijn, testen op diabetes. Met een sim pele bloedtest (met 1 druppeltje bloed) kan uw huisarts vaststellen of u diabetes heeft. Een tijdige behandeling kan de kans op ernstige complicaties aanzienlijk verkleinen. MEER INFORMATIE? Vraag informatie aan via info@diabetesfonds.nl of via 033-46 22 055 en u ontvangt zo spoedig mo gelijk een uitgebreide gra tis brochure met meer in formatie over diabetes, de behandeling en de gevol gen. De brochure is be stemd voor iedereen die iemand kent met diabe tes, het zelf (misschien) heeft en voor iedereen die meer wil weten over deze "nieuwe" volksziekte. Het Diabetes Fonds streeft naar een toekomst zonder diabetes. Via wetenschap pelijk onderzoek. Giro 5766. Diabetes Fonds in Amers foort. Diabetes Fonds Tel. 033-46 22 055 Regentesselaan 39, 3818 HH Amersfoort info@diabetesfonds.nl aandacht gevraagd voor reuma en werk Ongeveer één op de tien Nederlanders heeft een vorm van reuma, welgeteld zijn dat 1,6 miljoen mensen. Het betekent vaak afstand moeten doen van een hobby, sport of zelfs van een baan of eigen bedrijf. Reuma is ook een belangrijke veroorzaker van het ziekteverzuim in Nederland. Velen raken door reuma arbeidsonge schikt. En zij die aan het werk blijven, moeten vaak heel wat hindernissen nemen. Gerrie Nijhof kan erover meepraten. Dit is haar verhaal. Gerrie Nijhof (37) werkt nu als financieel administratief medewerker bij een groot bedrijf. Zij liet zich omscho len via het Arbeidsbureau, omdat ze haar vorige baan niet meer kon uitoefenen vanwege de reuma. "Ik werk te bij een ziekenhuis, waar ik de patiënten verzorgde. Toen ik reuma kreeg, was dit werk niet meer vol te hou den. Het was te veel "han den- en voetenwerk" en de reuma zit bij mij juist in mijn voeten, handen en pol sen." Zo makkelijk als ze het nu vertelt, zo moeilijk was het: "Je wil wel, maar je kan het niet meer. Dat is moeilijk te acceptren. In eerste in stantie probeer je het werk vol te houden en word je hierin ook gesteund door je werkgever. Totdat je naaste collega begint te klagen dat zij nu 125 procent moet werken en je werkgever je vertelt dat er binnen het bedrijf geen mogelijkheden zijn voor jou. Dat is keihard, ook al is het te begrijpen dat het zo loopt. Voor je het weet rol je de WAO in." Terug naar de arbeids markt Het kostte Gerrie veel door zettingsvermogen om een weg terug te vinden naar de arbeidsmarkt. "Je laat je omscholen en dan sta je er echt alleen voor. Ik heb heel wat sollicitaties ge daan voor ik deze baan vond. Overal probeer je eerlijk te zijn over je ziekte zonder jezelf onmiddellijk uit de markt te prijzen. Soms zag ik de gezichten betrekken zodra ik zei dat ik reuma heb. Ook bij mijn huidige baan had ik aan vankelijk sterk het gevoel dat ik mezelf dubbel zo hard moest waarmaken. Twee collega's kregen binnen drie maanden een jaarcontract, ik werkte het eerste jaar via een uitzendbureau. Mijn twijfels waren ongegrond, ik heb nu een vast contract, dat is echt een hele over winning voor mijzelf." Begrip betekent veel Gelukkig bewijzen patiën ten als Gerrie Nijhof, en zij is beslist niet alleen, dat ze nog tot veel in staat zijn. Begrip voor hun individuele (on)mogelijkheden kan bij het vinden van geschikt werk doorslaggevend zijn. Steun het Nationaal Reumafonds Giro 324, Amsterdam. Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 www.reumafonds.nl Willem Alexanderlaan 45 395 m2 kantoorruimte Op A-1 locatie gelegen kantoorpand met voldoende parkeerruimte. Zeer goede bereikbaarheid ook met openbaar vervoer. De op de derde verdieping gelegen ruimte is bereikbaar via zowel trap als lift en bevat de navolgende ruimte: entree/receptie (4-6 werkpl.), 6 ruime werkkamers, archiefruimte, 2 separate toiletten en keuken/kantine. Huurprijs 114,00 pmj. Aanvaarding: 01 september 2002 Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Vermeulen Makelaardij, Terneuzen. Tel.: 0115-694090 www.vermeulen-makelaardij.nl MAKELAAR Dl J

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 66