Tènce Tence SlëlÉ caligenv vwees"- a, kinderen] laten je niet los. Kinderen? PHILIPS PZC Hz^i' Docent Verpleegkunde AA/V Docent Bedrijfseconomie/ Bedrijfsadministratie (1 fte) Een ondernemende Opleidingsmanager m/v 3 Technisch MBO'ers uitzendbureau m LIPS WÊÊÊÊÊÊÊ Philips Lighting Roosendaal zoekt nieuwe collega's zaterdag 29 juni 2002 De Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Meer dan 300 collega's leveren direct of indirect een bijdrage aan het onderwijs dat door de ca. 4000 studenten wordt genoten. De kennis van de HZ wordt ook overgebracht in de vorm van bedrijfsopleidingen en consultancy. Hogeschool êrïï Zeeland De Hogeschool Zeeland is een innovatief en ondernemend kennisinstituut, dat zich richt op zowel de nationale als de internationale markt met kwalitatief hoogstaande producten. Naast de primaire rol in het HBO onderwijs kiest de organisatie ervoor om zich breder te profileren in de Zeeuwse samenleving en daarbuiten. Voor bedrijven en instellingen wil de Hogeschool Zeeland een partner zijn die op alle fronten voorziet in de innovatie- en kennisbehoeften. Als koploper in de internationalisering binnen het HBO-onderwijs kijken wij zelfbewust over landsgrenzen heen, in de wetenschap dat Europa en de rest van de wereld een belangrijk marktterrein is voor ons. Binnen de hogeschool wordt intensief gewerkt aan de verdere professionalisering en ontwikkeling van het onderwijs en het verbeteren van de interne processen, producten en diensten. Medewerkers en management van de hogeschool vervullen een hoofdrol in dit uitdagende proces. Hoewel de meeste studenten in Vlissingen worden opgeleid, strekt hun toekomstig werkterrein zich uit van Zeeland tot ver over de landsgrenzen. Daar hebben ze dan ook volop carrièrekansen. De HZ is een moderne en internationale organisatie. De sfeer is er heel persoonlijk. Wij blinken uit als het gaat om huisvesting en informatietechnologie. Wij bieden onze collega's, die hun verantwoordelijk heden kennen, alle ruimte en kansen om zich verder te ontplooien. De HBO-Verpleegkunde voert op dit moment een vernieuwingsslag uit. Onderdeel van deze vernieuwingsslag is het aanstellen van nieuwe teamleden. Voor dit nieuwe team zoeken wij nog een: (0,5 fte) Het profiel Uw instelling als professional kenmerkt zich door: aantoonbare klant gerichtheid, gericht op de zelfregie van de student m.b.t. het leerproces, zichtbare betrokkenheid op collega's, een procesmatige benadering van onderwijs en onderwijsorganisatie en een gerichtheid op een win-win relatie met studenten, samenwerkende opleidingen en zorginstellingen. U formuleert leerprocessen in: (deel)competenties van een verpleeg kundige op niveau 5, toetsbaar gedrag, vormings- en beroepsgerichte doelen en in leerroutes met competenties als tussen- en eindstations. De typering van uw docentenrol is: een zelflerende competente leer meester, een excellente kennis- en leerexpert, een ontwikkelaar en innovator, een scholer, trainer, consultant en een adviseur Wij vragen een HBO denk- en werkniveau k kennis van en ervaringen in de algemene gezondheidszorg; ~fcdie de uitgangspunten van curriculum kan vertalen naar het onderwijs programma en onderwijscultuur van HBO-V en van het beroepenveld; -k die onderwijsprogramma's inhoudelijk kan uitvoeren, sturen en leiden. Deze programma's zijn volgens het concept van probleemgestuurd- en project onderwijs opgebouwd j< recente praktijkervaring in de verpleegkundige beroepsuitoefening. Nadere informatie over bovenstaande functie kunt u verkrijgen bij dhr. J. Zwemer, Opleidingsmanager HBO-V, tel. 0118-489338 of 06-51326821 of mevrouw D.N. Zerbib-Jasperse, Personeelsadviseur, tel. 0118-489376. Binnen de opleiding Bedrijfseconomie is vanwege uitbreiding de volgende functie vacant: Het profiel U bent een kei in uw vakgebied en vindt het een uitdaging om met jonge mensen te werken aan hun toekomst. U heeft een prettige en open stijl van communiceren en bent in staat om studenten te inspireren en te motiveren, onder andere door uw enthousiasme voor het eigen vakgebied. U heeft een brede ervaring binnen het betreffende beroepenveld en heeft de ambitie om dit te combineren met een functie als docent. U houdt van uitdagingen en bent bereid én in staat om, naast het reguliere onderwijs, onderwijsproducten te ontwikkelen en uit te voeren voor het bedrijfsleven. U spreekt één of meer vreemde talen en voelt u thuis in een onderneming die internationalisering hoog in het vaandel heeft. U ziet het als een uitdaging om onderwijs (deels) in het Engels te verzorgen. De kern van de functie betreft het lesgeven en het begeleiden van projecten in de propedeuse en de hoofdfase, het begeleiden van stages en afstudeerprojecten, het verzorgen van cursussen en het uitvoeren van projecten voor bedrijven. Tenslotte verwachten wij dat u participeert in de onderwijs- en leerplanontwikkeling en dat u hier op een creatieve manier vorm aan geeft. Wij vragen -K academisch werk- en denkniveau op het gebied van Bedrijfskunde of Bedrijfseconomie; enige jaren ervaring in een marktgerichte organisatie, met aandacht voor het vertalen van de financiële informatiebehoeften naar concrete input voor integrale bedrijfsbèsturingssystemen; - kennis en ervaring met geautomatiseerde boëkhoudpakketten en SAP/ERP is een pré. Voor SAP/ERP zijn uitgebreide scholingsmogelijkheden aanwezig. Nadere informatie over deze functies kunt u verkrijgen bij dhr. ir. W.F. Ausems, Opleidingsmanager, tel. 0118-489318 of mevrouw D.N. Zerbib-Jasperse, Personeelsadviseur, tel. 0118-489376. De arbeidsvoorwaarden: Voor alle functies geldt een tijdelijke aanstelling van éen jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inschaling vindt plaats conform de CAO-HBO: - aanloopschaal 10 (max. 3260,-) - functionele schaal 11 (max. 3805,-); Onder bepaalde condities kunnen docenten doorgroeien naar schaal 12, (max. 4327,-) Voor de functie van Opleidingsmanager is het jaarsalaris gebaseerd op functieschaal 13 en bedraagt max. 62.208,- Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, dient u binnen 10 dagen te zenden aan de Dienst P&OO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. In verband met het vertrek van de huidige leidinggevende zoeken wij voor het opleidingscluster Aquatische Ecotechnologie, Chemie, Bouwkunde en Civiele Techniek (1 fte) Het profiel Als Opleidingsmanager bent u verantwoordelijk voor de professionals binnen uw opleidingscluster. Als ondernemend en stimulerend manager weet u professionals te enthousiasmeren en te motiveren. Onder uw leiding komen concrete actieplannen tot stand en vindt een goede afstemming plaats tussen de gefor muleerde doelstellingen en de inzet van mensen en middelen. Binnen het opleidingscluster houdt u zich bezig met een diversiteit aan kerntaken. Deze liggen op het gebied van onderwijsuitvoering, onderwijsontwikkeling en innovatie, kwaliteitsbewaking, personeelsbeleid, interne en externe networking, financieel beleid, PR, marketing en werving. Daarnaast is het aan u om het opleidingscluster binnen de regio neer te zetten als kenniscentrum en ontwikkelt u, samen met uw team, nieuwe onderwijsproducten voor een steeds grotere diversiteit aan doelgroepen. Met uw uitgesproken visie op eigentijds beroepsonderwijs heeft u tevens een scherp oog voor maatschappelijke ontwikkelingen en weet hier ook op een goede manier op in te spelen. U voelt zich thuis in een organisatie die internationalisering hoog in het vaandel heeft en u ziet het als een uitdaging om hier een bijdrage aan te leveren. Resultaatgerichtheid is voor u niet onbekend, zowel wat betreft kwalitatieve- als financiële resultaten. Wij vragen Academische opleiding; >f Aantoonbare affiniteit met de betreffende opleidingen; yr Ruime ervaring in een leidinggevende functie; in een internationale en interculturele context Daadkrachtige teamspeler; k Duidelijke visie op de recente ontwikkelingen in het hoger beroepsonderwijs; k Ideeën weten om te zetten in tastbare resultaten; Ontwikkelings- en innovatiegerichtheid; k Ondernemingszin; Uitstekende kennis van de Engelse taal; Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Dhr. A. de Korte, Hoofd P&OO (tel.: 0118-489214) of de personeelsadviseurs Mw. D.N. Zerbib-Jasperse (tel.: 0118-489376) en Dhr. J. Beekman (tel.: 0118- 489221) van de Dienst P&OO. www.HZ.nl Caligen in Breda behoort, net als Radium Foam in Maastricht en Draka Interfoam in Hillegom, tot de British Vita Group. Deze aan de Londense beurs genoteerde onder neming telt wereldwijd zo'n 14,500 medewerkers. Caligen is een innovatieve produ cent van hoogwaardige polyurethaanschuimen, die als half- en eindfabrikaat ver werkt worden in producten waarbij hoge eisen worden gesteld aan comfort, veilig heid, duurzaamheid en geluidsisolatie. Wij zijn een exportgerichte organisatie en, ook dankzij de grote diversiteit aan verwerkings- en nabehandelingsmogelijkheden, een belangrijke speler in de markt. Als gevolg van een organisatiewijziging zoeken wij voor de functie van Wachtchef in 3 ploegendienst U geeft leiding aan 9 medewerkers op de productie- en snijafdeling, binnen een drie ploegensysteem. Uw chef is de Manager Operations. U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse inzet van uw ploeg en de machines op basis van de actuele orderplanning en daarmee voor de kwaliteit en kwantiteit van de productie. Ook draagt u zorg voor het uitvoeren van preventief onderhoud door uw eigen ploeg. U geeft instructies aan uw medewerkers en u draagt zorg voor de controles- Technische storingen lost u zoveel mogelijk zelf op. U levert een belangrijke bijdrage aan een goede sfeer in uw ploeg, indien nodig werkt u actief mee. U bent verant woordelijk voor de ontwikkeling van de individuele capaciteiten van uw medewer kers. Het doel is dat de leden van uw ploeg op alle werkplekken inzetbaar zijn. U bent de spil tussen uw ploeg en de rest van de organisatie door middel van goede ploegenoverdracht, werkoverleg, rapportages en storingsmeldingen Uw profiel U beschikt over een technisch MBO werk- en denkniveau. U heeft minimaal 2 jaar leidinggevende ervaring in ploegendienst. U bent gewend om zelfstandig beslissingen te nemen en bent in staat om problemen op te lossen, zowel structureel als ad-hoc. U bent communicatief sterk. U heeft een EHB0/BHV certificaat of bent bereid dat te halen. Caligen biedt u Een verantwoordelijke en veelomvattende functie Een informeel en professioneel werkklimaat Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden Solliciteren U kunt solliciteren naar deze uitdagende functie door uw brief met CV voor 19 juli a.s. (aansluitend drie weken bedrijfssluiting) te sturen naar Caligen, t.a.v. Ruud Casteleijn, Manager Operations, Postbus 2154, 4800 CD Breda. Voor nadere infor matie over deze functie kunt u telefonisch contact met hem opnemen, tel: 076- 5780300. Meer informatie vindt u op onze website www.caligen.com HMU i Procesoperator Wat heb je nodig voor de dynamische baan als pro cesoperator voor een van onze relalics in Vlissingen-Oost? Een VCA-1 certificaat en Vapro A of B. Daarnaast vind je het natuurlijk leuk om in ploegendienst te werken. Voel je je aangesproken? Kom snel eens om de koffie op onze ves tiging in Middelburg! Shift manager Voor een relatie in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar Shift managers. De functie-eisen zijn een afgeronde HBO opleiding richting chemie. Er wordt hier in een 5- ploegendienst gewerkt. Zie jij deze baan zitten? bel dan (0118) 629658. Kwaliteitscontroleur Voor een bedrijf in Vlissingen-Oost zijn wij per di rect op zoek naar een kwaliteitscontroleur. Deze functie is per direct en voor langere tijd. Er zal eerst in dagdienst worden gewerkt en daarna zal er shift worden gelopen. Industrieel Cleaner IH Ben je i.b.v. VCA-1 en wil je snel aan de slag in de dagdienst? Dat kan bij een bedrijf in Vlissingen-Oost, de werkzaamheden dragen bij lot de veiligheid en onderhoud van bedrijfsterreinen. Productiemedewerkers Wij zijn alvast op zoek naar productiemedewerkers voor verschillende opdrachtgevers in Vlissingen-Oost. Ben jij 18 jaar en i.b.v. VCA-1 of ben je bereid dit te halen? Re ageer dan snel voor meer informatie (0118) 62 96 58. mm www.tence.nl Middelburg@tence.nl Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Ito je moeder et wil je neder werden? Slip dei net roken, let is sleclt «eer jezelf ei «nr je lingeboreij kiel. Meer lil llll INI |l I.H/f I II |.'l] IrflDE FACTO GIRO 596890 WerhlE£)UDERS Achterom 152,1211 PD Hilversum E-mail: info@ wereldouders.nl ww Textielservice Lips Zeetex te Goes zoekt enthousiaste: VAKANTIEKRACHTEN (vanaf 16 jaar) De werkzaamheden bestaan uit het sorteren, mangelen, vouwen en inpakken van textielgoederen. Onze gedachten gaan uit naar medewerkers die met plezier hun han den uit de mouwen willen steken in een plezierige werkomgeving. Belangstelling! Neem dan contact op met Daniëlle of Jolita! Tel: (0113) 23 31 50 Lips Zeetex B.V., Verrijn Stuartweg 30, 4462 GE Goes. Philips Lighting Roosendaal is marktleider op het gebied van TL-lampen. Steeds weer gaan we voor de allerbeste kwaliteit! Daarom zoeken we nieuwe mensen die ons bedrijf sterk houden en nog sterker maken. Mensen die echte teamworkers zijn. Als jij dat bent, dan zorgen wij ervoor dat je alle kans krijgt om het beste uit jezelf te halen. Jouw inspanningen worden beloond. Gegarandeerd! Voor de Product Unit TL zijn we op zoek naar een aantal Mechanisch Operators (Bedieningsvakmensen) Wat ga je doen? Als Mechanisch Operator ga je werken binnen een zogeheten zelfsturend team. Zo'n team is verantwoordelijk voor het hele proces van het produceren van lampen en/of glasbuizen. Samen met je collega's ben je verantwoordelijk voor het neerzetten van een goed resultaat door optimaal teamwerk. Je bewaakt het proces, je doet onderhoud, je lost problemen op en je denkt mee over verbeteringen. Als team ben je ook verantwoordelijk voor een aantal organisatorische taken zoals opleidingen en ziekteverzuim. Je gaat in 3- of 5-ploegen- dienst werken bij een toonaangevend bedrijf dat voorop loopt in de toepassing van nieuwe technologie en proces beheersing. Je krijgt alle ruimte om te laten zien wat je alle maal kunt en om je verder te ontwilckelen. Door gebruik te maken van vele opleidingsmogelijkheden kun je verder door groeien binnen ons bedrijf. Wat vragen we? Je hebt kennis en/of ervaring op MTS of LTS+ niveau inclusief VAPRO A of je bent bereid dit te halen. Een team- speler, een verantwoordelijke instelling, gevoel voor techniek, goed kunnen samenwerken en problemen kunnen oplossen zijn belangrijker dan werkervaring. Verder ben je iemand die niet snel tevreden is en probeer je je werk steeds beter te doen. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Rogier Sander (3 ploegen) (0165-577544) of Berry Rops (5 ploegen) (0165-577711). Wil je reageren? Stuur dan zo snel mogelijk een korte brief met CV naar Philips Lighting BV, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 1109, 4700 BC Roosendaal. E-mailen kan ook: roosendaal.personeelszaken@philips.com Ldk mh Hmgs betfeV 'ALS HOBBY?... NEE... ALS WERK!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 48