P PZC PERSONEEL WALCHEREN PZC Is dit jouw baan? CHAUFFEUR BINNENLAND UITWEGER /ORDERPICKER C /»o. ervaren motorfietstechnicus loodgieter/cv-servicemonteur vacatures Bleijenberg B.V. Middelburg en omstreken gemotiveerde medewerkers(sters) WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN (AUTOROUTE) Vacatures M/V Hovenier Vacaturenummer 51229-02 Werkzaamheden: vooreen hoveniersbedrijf in Oostkapelle zoeken wij een klantvriendelijke hovenier om alle voorkomende hovenierswerk zaamheden te verrichten in de regio Walcheren. Contract: tijdelijk, bij gebleken geschiktheid betreft dit een vast contract. Locatie: Walcheren. Gevraagd: bij voorkeur een afgeronde relevante opleiding. Klantvriendelijk. U kunt zelfstandig werken. In bezit van rijbewijs B. Bel voor informatie cwi Walcheren, telefoon (0118) 68 34 00. Vakantiemedewerkers Vacaturenummer 51179-02 Werkzaamheden: voor een supermarkt zoeken wij een aantal vakantiekrachten. Brood afbakken, kassawerkzaamheden en vakken vullen behoren tot je taken. Contract: tijdelijk, 36 uur per week. Zowel fulltime als parttime dienstverbanden. Je werk begint op 28 juni en eindigt op 30 augustus 2002. Locatie: Scharendijke. Opleiding: geen specifieke opleiding gevraagd. Je bent klantvriende lijk, enthousiast en houdt van aanpakken. Bel voor informatie cwi Goes, telefoon (0113) 24 05 00. Chauffeur/routebezorger Vacaturenummer 51187-02 Werkzaamheden: producten bezorgen bij klanten binnen de regio Zeeland. De nadruk ligt op het correct laden en lossen bij de afnemer. Werktijden vanaf 6.00 uur in de ochtend, verder flexibel. Contract: eerst een halfjaarcontract, 40 uur per week; daarna mogelijk vast dienstverband. Locatie: Goes. Opleiding: groot rijbewijs B en c en chauffeursdiploma vereist, ervaring in soortgelijk werk is gewenst. Bel voor informatie CWi Goes, telefoon (0113) 24 05 00. Administratieve kracht Vacaturenummer 51284-02 Werkzaamheden: postbehandeling; archiveren: telefoon bedienen; leerlingenadministratie verzorgen: o.a. leermiddelen en boeken bestellen; financiële zaken verzamelen en doorsturen (even tueel coderen); gasten ontvangen. Contract: tijde lijk, 16 uur per week verdeeld over 4 of 5 ochtenden in de week (in overleg). Locatie: vnl. Kappele, soms in Wemeldinge of Schore. Opleiding: admini stratieve opleiding. Kennis van Word, Excel, PowerPoint, internet en e-mail. Affiniteit met kinderen. Kunnen improviseren. Discreet kunnen omgaan met vertrouwelijke gegevens. In bezit van eigen vervoer. Bel voorinformatie cwi Goes, telefoon (0113) 24 05 00. Secretaresse Vacaturenummer 51195-02 Werkzaamheden: voor een advocatenkantoor zoeken wij een secretaresse. U heeft aantoonbare relevante kwaliteiten en affiniteit met de juridische sector. Nederlandse taal uitstekend beheersen in woord en geschrift. Accuraat, flexibel en represen tatief. Contract: tijdelijk, 24 uur per week, wegens ziektevervanging. Locatie: Goes. Opleiding: bij voorkeur Schoevers, MEAO-secretarieel. Ook kandidaten met vergelijkbare kwaliteiten en vwo-opleiding worden uitgenodigd te solliciteren. Goed kunnen wérken met Word 2000. Bel voor informatie cwi Goes, telefoon (0113) 24 05 00. Receptionist Vacaturenummer 51379-02 Werkzaamheden: alle voorkomende receptie- werkzaamheden verrichten bij een bungalowpark Contract: jaarcontract, 30 tot 40 uur per week. Werklocatie: Bruinisse. Gevraagd: meao of mtro is een pre. Ervaring in een soortgelijke functie Goede beheersing van de Duitse taal. Bel voor informatie cwi Zierikzee, telefoon (0111) 41 29 53. Calculator Vacaturenummer 51380-02 Werkzaamheden: calculaties maken bij een schil dersbedrijf. Contract: vast, 36 uur per week. Werklocatie: Zierikzee. Gevraagd: mts werk- en denkniveau. Ervaring met calculeren van schilder werken. Bel voor informatie cwi Zierikzee, telefoon (0111) 4129 53. Voorman schilder Vacaturenummer 50371-02 Werkzaamheden: als meewerkend voorman geeft u leiding aan een ploeg. Contract: tijdelijk, 38 uur per week; bij gebleken geschiktheid volgt een vast contract. Werklocatie: Rotterdam/Zuidwest- Nederland. Gevraagd: opleiding tot gezelschilderen en werkervaring. Goede communicatieve vaardig heden. Ervaring met leidinggeven. Reiskosten vergoeding. Bel voor informatie cwi Zierikzee, telefoon (om) 4129 53. Magazijnmedewerker Vacaturenummer 51108-02 Werkzaamheden: bij een producent van specialistische elektronica draagt u samen met een collega zorg voor een optimaal voorraadbeheer van de artikelen en componenten ten behoeve van de productie. De werkzaamheden worden verricht met behulp van een geautomatiseerd systeem. Gevraagd: functio neren op middelbaar niveau. Technische kennis en inzicht, verantwoordelijkheid en zelfstandigheid zijn belangrijk voor deze functie. Werklocatie Terneuzen. Bel voor informatie Team Industrie van cwi Terneuzen, telefoon (0115) 679 679. zaterdag 29 juni 2002 ZEEUWSE VLEESHANDEL De Zeeuwse Vleeshandel B.V is een groothandel in vlees- en vleesproducten, gevestigd in Middelburg In een modern bedrijf verwerken wij varkens-en rundvlees voor supermarkten en slagerijen Met onmiddelijke ingang hebben wij in verband met uitbreiding van de werkzaamheden vacatures in de functies van M/V In deze functie is het chauffeursdiploma en het rijbewijs BCE vereist Zelfstandigheid en accuratesse is in deze functie vereist. UN In deze functie ben je samen met je collega's verantwoordelijk voor het wegen en klaarzetten van de bestellingen van onze afnemers Tevens worden de inkomende en uitgaande producten gecontroleerd en worden deze geregistreerd via een geautomatiseerd computersysteem. Stressbestendigheid, nauwkeurigheid, zelfstandigheid, geen bezwaar hebben tegen vroege aanvangstijden (vanaf 5.00 uur) en het snel kunnen reageren op onverwachte situaties en grote drukte zijn sleutelbegrippen in deze functie. Voor alle functies geldt: een 36 urige werkweek als basis honorering volgens de CAO vleesgroothandel vroege aanvangstijden normale werkweek van maandag t/m vrijdag (chauffeur om toerbeurt op zaterdag) goede secundaire arbeidsvoorwaarden Interesse in één van deze functies? Neem dan snel contact op met Zeeuwse Vleeshandel t.a.v. Annemarie Bijl Elektraweg 15, 4338 PK Middelburg E-mail: zvhvlees@planet.nl Tel: 0118-637336 of 0181-395451 ^espeaafiseerrfmge6rui fee (BjWW'motorfietsen en OTuferdeiên De Knalpot is een dynamisch bedrijf dat zich gespecialiseerd heeft in de han del in gebruikte BMW motorfietsen en BMW motorfietsonderdelen. De handel betreft alle BMW modellen van 1935 tot heden. In verband met de sterk toenemende werkzaamheden en de vakantieperiode zijn we op zoek naar een Wij vragen: diploma motorfietstechnicus ervaring met BMW motorfietsen flexibele werkgeest goede communicatieve eigenschappen Wij bieden: gevarieerde werkzaamheden informele werksfeer gezellig team goed salaris Voor inlichtingen kunt u terecht bij Jack Boone, telefoon 0113-552298. U kunt binnen 3 weken reageren door een brief te sturen aan De Knalpot t.a.v. D. Boone, Haltestraat 55, 4411 NE Rilland. WARMTE LOODGIETERSWERKEN is een jong bedrijf dat hoofdzakelijk bij particulieren werkzaamheden verricht op het gebied van verwarming, gas, water, sanitair en dakbe dekking. Onze klantenkring wordt binnenkort fors uitgebreid, en om ie dereen toch optimaal van dienst te kunnen zijn is er binnen ons bedrijf plaats voor een Wij zoeken iemand met: - oog voor service en de wensen van onze klanten - kennis op het gebied van onderhoud en aanleg van cv-installaties - kennis op het gebied van loodgieterswerk, of de bereidheid om daar binnen ons bedrijf voor te worden opgeleid -rijbewijs Wij bieden: - afwisselend werk - goede werksfeer - goede secundaire arbeidvoorwaarden - mogelijkheid tot volgen van cursussen Uw sollicitatie kunt u tot 6 juli telefonisch of schriftelijk richten aan: Gelok, Warmte en Loodgieterswerken, t.a.v. A. J. Davidse, 0118- 612093 of Postbus 8032, 4330 EA Middelburg. Het Regionaal Opleidingen Centrum Zeeland richt zich op middelbaar beroepsonderwijs, educatie (BVE) en contractactiviteiten. Met ruim 800 medewerkers is ROC Zeeland één van de grotere werkgevers in Zeeland. Het ROC Zeeland biedt haar medewerkers uitstekende arbeidsvoorwaarden alsmede moge lijkheden voor kinderopvang, pc-privé project, studiefaciliteiten e.d. ROC Zeeland kent een zeer breed en gevarieerd aanbod van opleidingen. De structuur van het ROC Zeeland Het ROC Zeeland bestaat uit vier vestigingen, enige diensten en een centraal bureau. Het Centraal Bureau is belast met de algemene beleids- en beheersondersteuning en bestaat uit de afdelingen Onderwijs, Financieel-Economische Zaken, Kwaliteitszorg/Audit Control, Personeel Organisatie en PR en Communicatie, I en de diensten Facilitaire Zaken en Informatie Communicatie Technologie. De vestigingen verzorgen het primaire onderwijsproces in de vorm van uiteenlopende opleidingen. Elke vestiging staat onder leiding van j een vestigingsdirecteur. Binnen de vestiging func tioneren twee ondersteunende afdelingen, Financieel-Economische Zaken en Beheer Ondersteuning. Het ROC Zeeland is een samenwerkingsschool, voortkomend uit openbaar, christelijk en algemeen bijzonder onderwijs. Van het personeel van de afdeling Ter Welle in Goes wordt verwacht dat zij meewerken om invulling te geven aan het christelijk karakter van de opleiding. Dit betreft de opleidingen Sport en Bewegen/CIOS, Assistenten in de Gezondheidszorg, Verzorging en Welzijn. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor de vestiging Economie in Middelburg Afdeling Toerisme Recreatie Docent Toerisme (0,5130 fte) met ervaring op het gebied van zakenreizen. De taken zullen o.a. bestaan uit het verzorgen van les sen binnen de opleiding Reizen, het begeleiden van groepen bij praktijkonderwijs en enkele afde- lingstaken. Onderwijservaring is vereist. Docent Informatica (0,225 fte) Voor het verzorgen van de lessen ECDL binnen de opleiding Toerisme Recreatie Nadere informatie docentenfuncties Hoofdtaken Zorgdragen voor het onderwijs; Een bijdrage leveren aan de ontwikkeling en vernieuwing van het onderwijs; Het leveren van een bijdrage aan de voor bereiding, ontwikkeling, uitvoering en evaluatie van contractactiviteiten, Bijdragen aan de activiteiten van de instelling en/of vestiging. Functie-eisen Kandidaten dienen te beschikken over: Een HBO- of universitaire opleiding en een bewijs van didactische bekwaamheid; of: 3 jaar ervaring in de praktijk van het beroep, een door combinatie van ervaring en opleiding met HBO vergelijkbaar kwalificatieniveau en een bewijs van didactische bekwaamheid. Het ROC Zeeland biedt u Een aanstelling volgens de CAO-BVE in schaal LB (maximaal 3.285,-) (1 fte is 36,87 klokuren) Nadere informatie kan worden verkregen bij de wnd. opleidingsma nager, dhr. drs. DJ. Hoogstrate (0118 - 55 84 00). Uw Sollicitatie Wij nodigen u uit uw sollicitatie inclusief CV voor 8 juli a.s. te zenden aan: ROC Zeeland t.a.v de heer W. Maaskant Hoofd centrale afdeling P&O Postbus 322 4380 AH Vlissingen De bnefselectie vindt plaats op 10 juli a.s.; de sollicitatiegesprekken zullen worden gepland in de week van 15 juli. Kwaliteit is bereikbaar voor iedereen SCHOONMAAKBEDRIJF Al meer dan 25 jaar glansrijk in schoonmaakwerk Wij vragen voor diverse objecten in voor het verrichten van schoonmaakwerkzaamhe- den. Tijdens de schoolvakantie heeft u verlof. Voor informatie en inschrijvingen kunt u van maan dag t/m vrijdag tussen 09.00 uur en 17.00 uur bellen naar ons kantoor op nummer 0118-417500. BEZOEK OOK ONZE SITE EN SCHRIJF U DIRECT IN www.bleijenbergbv.nl info bleijenbergbv.nl Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 18 jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 46