VINTERSPORT PZC fa Administratief medewerker/ster PZC Bouwt u mee aan professionele zorg? Kom werken bij Emergis. Emergis Wil ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN TERNEUZEN HULST BIJKERK B.V. ALLROUND TIMMERLIEDEN E7 Dyade, de dienstverlener voor onderwijsorganisaties! Administratief medewerker (m/v) zaterdag 29 juni 2002 De sector Ouderenpsychiatrie binnen Emergis is volop in ontwik keling. Vanuit de Ferleman te Terneuzen wordt invulling gegeven aan het dagbestedingsproject "pluszorg", en aan Beschermd Wonen voor ouderen binnen het verzorgingshuis. De Ferleman is een afdeling voor geronto-psychiatrie en maakt onderdeel uit van de basisvoorziening Zeeuws-Vlaanderen Ouderenpsychiatrie. Zij biedt een woonfunctie aan 16 ouderen met psychiatrische problematiek. De nadruk ligt minder op behande len. Het aanbieden van een prettig woon- en leefklimaat staat cen traal. Oproepkrachten voor de functie van verzorgende (m/v) kwalificatieniveaus Verzorgenden (m/v) kwalificatieniveaus De omvang van de dienstverbanden is bespreekbaar. De functie Met de oproepkracht wordt een zogenaamde voorovereenkomst aangegaan. Dit is een principe-afspraak dat op afroep werkzaamheden zullen worden verricht. De oproepkracht mag maximaal 20 uur per maand worden ingezet. Als (oproepkracht) verzorgende maakt u deel uit van het verpleeg kundig kernteam, waarbinnen het verpleegplan van de aan het kernteam toegewezen patiënten wordt vastgesteld. Samen met de verpleegkundigen levert u een bijdrage aan de uitvoering van het totale behandelplan. Het profiel Voor de functie van (oproepkracht) verzorgende kwalificatieniveau 3 bent u in het bezit van het diploma verzor gende kwalificatieniveau 3, het diploma A/Z-verpleegkundige, het ZV-diploma, het diploma MDGO-vz/vp. Verpleegkundigen (m/v) kwalificatieniveau 4 De omvang van de dienstverbanden is bespreekbaar. De functie U bent als verpleegkundige bezig met het zelfstandig vormgeven van het verpleegkundig proces, in teamverband. Daarnaast is het werk van alle dag gericht op het begeleiden en verzorgen van oudere mensen die langdurig zijn opgenomen. U bent bereid in projecten te participeren. Het profiel Wilt u als verpleegkundige aan de slag dan verwach ten wij dat u in het bezit bent van het diploma B-verpleegkundige of verpleegkundige kwalificatieniveau 4. Voor beide functies zijn wij vooral op zoek naar ervaren medewer kers die zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken en die affiniteit hebben met het werken met ouderen. Het aanbod Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO GGZ horen bij deze functies. Uw reactie Wilt u meer informatie over de functies, dan kunt u contact opnemen met Menno Bult, teamleider van De Ferleman. Het telefoonnummer is 0115 62 10 00, e-mailen kan natuurlijk ook m.h.bult@emergis.nl. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 2002.71 linksboven op de envelop, kunt u vóór 9 juli 2002 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Jacqueline Haver, personeelsadviseur, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor onze vernieuwde, grotere vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een: fulltime verkoopmedewerker m/v Taken: - ondersteunen in de verkoop; - signaleren en verzamelen van klantenwensen; - klanten adviseren en informeren; - verrichten van alle overige voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - beschikken over commerciële kennis en vaardigheden; - nauwgezet en resultaatgericht kunnen werken; - communicatief ingesteld zijn en kunnen werken in teamverband; - zelfstandig kunnen werken en representatief zijn; - minimaal 18 jaar oud zijn; - indien nodig flexibel zijn in werktijden. Geboden wordt: - een dynamische en prettige werkomgeving, waarin eigen initiatief en inzet worden beloond. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. en pasfoto kunt u binnen 3 weken na het verschijnen van deze advertentie sturen aan: Intersport Goes t.a.v. de heer H. Barends en/of J. W. de Kok Adres: Klokstraat 5, 4461 JK Goes, 0113-270860 Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. AAN AANNEMINGS- EN INSTALLATIEBEDRIJF Bijkerk B.V. is een aannemings- en installatiebedrijf welke overwegend werkzaam is in de utiliteitsbouw, luxe woningbouw en renovaties. Het bedrijf bestaat momenteel uit 30 vaste medewerkers. Voor diverse projecten hebben wij op korte termijn plaats voor: Wij zoeken kandidaten die: vakbekwaam en gemotiveerd zijn goed in een team kunnen functioneren zelfstandig kunnen werken Wij bieden de juiste kandidaat: een afwisselende en zelfstandige functie goede salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met B. Bijkerk, tel. 0111-651246. Wij verzoeken u uw sollicitatie met c.v. binnen twee weken te richten aan: Bijkerk B.V., t.a.v. B. Bijkerk, Postbus 62, 4328 ZH Burgh- Haamstede. Verbreed je horizon! Kies voor Rotterdam! Wij zoeken voor het schooljaar 2002-2003: groepsleerkrachten basisonderwijs m/v r.t.-leerkrachten en een vakleerkracht gym Waar? Beatrixschool, directeur dhr. J. Verschoor, tel. 010-4802816 o.a. een vacature in groep 6 met 15 leerlingen en een vacature 2,5 dag in een kleutergroep Het Open Venster, directeur S. J. Vormeer, tel. 010-4198722 o.a. een vacature in midden- of bovenbouw Wilhelminaschool, directeur Dhr. A. Booy, tel. 010-4292138 o.a. een vacature voor een vakleerkracht gym en voor de midden- of bovenbouw Voor wie? Voor collega's die: hun eigen kwaliteiten hebben uitdaging zoeken op een kleurrijke school in Rotterdam-Zuid kiezen voor een christelijke identiteit sfeer, betrokkenheid en persoonlijk welzijn belangrijk vinden enthousiast van aanpakken weten met collega's de balans willen zoeken tussen wat moet en wat haalbaar is de kinderen een waardevolle basisschooltijd willen geven Vragen? Informeer bij de directeuren. Interesse? Stuur een sollicitatiebrief naar het secretariaat van de Stichting PCO Rotterdam-Charlois e.a., Postbus 55599, 3008 DB Rotterdam. HILLEBRAND B. KONS TRUKTIEBEDRIJF De bedrijfsactiviteiten van Hillebrand B. V. richten zich voorna melijk op de industriële sector, zoals wegen-, water-, beton-, utiliteitsbouw, petro-chemische en procesindustrie. Een voor beeld hiervan is het ontwerpen, toeleveren en repareren van waterbouwkundige werken, staalconstructies, bordessen, fun daties, kunstwerken, bruggen en bedrijfsgereedschappen. Het huidige personeelsbestand bestaat uit 60 medewerkers. Wij zoeken op korte termijn een: voor 24-32 uur per week Gevraagd wordt: Geboden wordt: - goede motivatie - afwisselend werk - minimaal MEAO-niveau (secretarieel) - goede werksfeer - ervaring in computergebruik (Word en Excel) - goede ontplooiingsmogelijkheden bij eigen inbreng - zelfstandig kunnen werken Sollicitaties binnen 8 dagen richten aan: Konstruktieberijf Hillebrand B.V., t.a.v. dhr. J. A. Korevaar, Postbus 8035, 4330 EA Middelburg. Telefoon 0118-612348 website: www.hillebrand-konstruktie.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DIENSTVERLENING ONDERWIJS Dyade Dienstverlening Onderwijs is een organisatie met negen vestigingen in Nederland, te weten: Aalsmeer, Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam, Ede, Den Haag, Middelburg, Nieuwegein en Rotterdam. Dyade verzorgt de financiële en de personeels- en salarisadministratie voor scholen in heel Nederland. Dyade biedt daarnaast besturen en schoolleiding (beleidsmatige) ondersteuning bij bestuurlijke- en managementtaken, onder andere op het terrein van financiën, materiële zaken, juridische zaken, personeel, conflicthantering, fusiebegeleiding, huisvesting en schoolautomatisering. Dyade is een grote, groeiende organisatie die zich onderscheidt in continuïteit, brede dienstverlening en innovatie. Dyade heeft ruim 475 mede werkers. Dyade is aangesloten bij het ABP-pensioenfonds. Klik ook op [^FlBanenland.nl HERHAALDE OPROEP Op onze vestiging in Middelburg zoeken wij op korte termijn wegens uitbreiding een jonge enthousiaste collega voor de functie van Functieprofiel De administratief medewerker verricht de werkzaamheden binnen de afdeling Administratieve Dienstverlening (FA/PSA), waarbij het accent ligt bij de Personeels- en Salarisadministratie. Functievereisten Wij denken voor deze functie aan een jonge man of vrouw met een opleiding op MEAO-niveau, bijvoorbeeld bedrijfsadministratie, die kan omgaan met programma's als Excel, Access en Word. Klantgericht- heid, accuratesse, verantwoordelijkheidsbesef en goed in teamverband kunnen functioneren zijn voor deze functie een must. Salarisindicatie Inschaling vindt plaats binnen het functie- en loongebouw van Dyade. Voor de betreffende functie is het minimum 1346 per maand. Beneden de 21 jaar vindt jeugdaftrek plaats. Overige informatie De functie betreft een volledige betrekking (36,5 uur). Nadere informatie over de functie is te verkrijgen bij het hoofd van de afdeling Administratieve Dienstverlening, de heer J. Melse, via e-mail (jaap.melse@dyade.nl) of telefoon 0118 - 611159 (tijdens kantooruren). Sollicitaties Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie (met curriculum vitae) onder vermelding van vacature op de enveloppe vóór 8 juli a.s. te zenden aan Dyade Dienstverlening Onderwijs, t.a.v. de directie, Dam 10, 4331 GJ Middelburg. Zij die reeds eerder hebben c hoeven niet opnieuw te solliciteren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 44