GROOT RUSSISCH STAATSCIRCUS €4,- korting p.p VLISSINGEN 24 t/m 28 juli GLAZEN MEUBELEN fïdverteren doet verkopen spherion PZC W12 Recreatiegebied Westduin a/d Burg. Van Woeiderenlaan Info reserveringen 0900 - 11.22.333 X5 of www.ruscircus.com commercieel binnendienstmedewerker (fulltime) Provincie Zeeland Afdelingssecretaresse economie Mm) Dank u wel voor uw steun! zaterdag 29 juni 2002 Normale toegangsprijzen Volw. Kind/65+/CJP categorie 1 32,- 27,- categorie 2 27,- 22,- categorie 3 24,- 19,- categorie4 17,- 14,- categorie 5 12,- 9,- korting geldt niet voor categorie 5. Tegen inlevering van deze bon bij één van de voor verkoopadressen of bij de circuskassa's krijgt u 4,- korting per persoon op de normale toegangsprijzen. Aanvang voorstellingen: woensdag t/m zaterdag zondag Voorverkoopadressen: VW's in: Vlissingen, Middelburg, Goes, Domburg, Oostkapelle, Zoutelande, Westkapelle, Veere, Vrouwenpolder; Sigarenmagazijn Seyner, Scheldestraat 24; Boekenhandel De Vrijbuiter, Paspoortstraat 26; Touristshop, Markt 65c; Touristshop, Singel 14a. Vlissingen: Oost-Souburg: Middelburg: Domburg: Bei 0228 - 54.52.00 voor groepskortingen (vanaf 25 personen) Circuskassa's dagelijks van 10.00 tot 20.00 uur geopend Deze bon is niet geldig in combinatie met andere acties. Maximaal 5 personen per kortingsbon. C. QQSTROM'S CONSERVENFABgpkEN B V. FRUIT- EN GROENTECONSERVEN/CANNED FRUITS AND VEGETABLES C. Oostrom's Conservenfabrieken B. V. is een organisatie gericht op het produceren en ontwik kelen van groente- en fruitconserven welke zijn verpakt in blik en glas. Onder de merknaam Coroos of als private label leveren wij onze producten aan een groot aantal Europese grootwin kelbedrijven. De kwaliteitseisen worden geborgd via de gecertificeerde HACCP- en BRC syste men. Het bedrijf behoort tot de belangrijkste producenten van Europa. Door vernieuwing is de organisatie permanent in ontwikkeling. Er wordt voornamelijk geïnves teerd in hoogwaardige moderne bedrijfsapparatuur. De structuur van het bedrijf kenmerkt zich door korte lijnen en openheid. Momenteel zijn circa 160 mensen bij de onderneming in dienst. Tijdens een gedeelte van het jaar wordt er gewerkt in ploegendienst. In deze periode wordt het personeelsbestand uitgebreid met meer dan 200 medewerkers. Wij zijn op zoek naar een: Onder verantwoordelijkheid van de Sales Manager onderhoudt u telefonische en schriftelijke contacten met de opdrachtgevers in de Benelux, waarbij binnenkomende orders verwerkt moeten worden tot vrachtbrieven en facturen. U maakt afspraken met klanten over tijdstippen van aanlevering. U controleert op tijdige en correcte uitlevering van goederen. Indien nodig treedt u handelend op om stagnatie te voorko men. U verzorgt de contractadministratie, beheert de debiteurenadministratie, verwerkt betalingen, onderzoekt en zorgt voor afhandeling van afwijkingen. Tevens biedt u administratieve onder steuning aan de Sales Manager. Functievereisten: MBO-opleiding Gedegen kennis van Duits, Frans en Engels is een pre; Goede beheersing van de softwarepakketten Word/Excel; Bij voorkeur ervaring in een commerciële organisatie. Salaris en arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor Groenten- en Fruitverwer- kende industrie. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u binnen 2 weken zenden aan: C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V., t.a.v. de heer K. J. Wieringa, Postbus 614420 AC Kapelle. Productiemedewerker m/v Voor een relatie in Goes zijn wij op korte termijn op zoek naar een gemotiveerde productiemedewerker. Ben jij 's ochtends op je sterkst, vrolijk en heb je zin om voor een langere tijd aan de slag te gaan? Ben je daarnaast in het bezit van een diploma op LBO-niveau? Bel Spherion Goes om jouw mogelijkheden te bespreken. Medewerker beveiliging m/v Voor een relatie in de omgeving van Middelburg zijn wij met spoed op zoek naar een kandidaat die de camping stilte wil behouden. De werktijden zijn van 22.00 uur t/m 03.00 uur. Ben jij minimaal vier weken beschikbaar, neem dan zo spoedig mogelijk contact op met de vestiging Goes. Studenten m/v Heb je vakantie en wil je wel eens een extra zakcentje in de horeca verdienen? Voor diverse relaties in Zeeland zijn wij op zoek naar kandidaten voor o.a. bediening, afwassen en het werken in een snackbar. Interesse? Aarzel dan niet en kom snel langs op onze vestigingen ir Goes en/of Zierikzee. Medewerkers supermarkt m/v Voor een grote supermarkt op Schouwen-Duiveland zijn wij op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandida ten. Gezocht worden: vakkenvullers, medewerkers versaf delingen en caissières. Ervaring is niet vereist, maar altijd handig. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met onze vestiging in Zierikzee. Groenverzorgers m/v Voor diverse relaties op Schouwen-Duiveland zijn wij op zoek naar kandidaten met "groene vingers". Hou je van werken in de buitenlucht, weet je van aanpakken en ben je op zoek naar een fulltime baan? Neem dan contact op met Spherion Zierikzee om jouw mogelijkheden te bespreken. Voor meer informatie kun je contact opnemen met: Spherion Goes, Voorstad 23, telefoon: 0113 - 22 22 68 email: goes@eu.spherion.com Spherion Zierikzee. Fonteine 1 telefoon: 0111 - 41 33 10 email: zierikzee@eu.spherion.com www.spherion.nl recruitment Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. De afdeling Economie verricht taken op het gebied van onder meer economie, landbouw, recreatie en toerisme, onder wijs, ontwikkelingssamenwerking, haven schappen. Je verricht je werkzaamheden onder de directe verantwoordelijkheid van het hoofd van de afdeling Economie. Op de afdeling zijn 21 functionarissen werkzaam. Hiërarchisch maak je onderdeel uit van de cluster secretariaat van de afdeling Bedrijfsvoering WEB (BV1). Bij de cluster secretariaat is een zevental medewerk sters werkzaam. Je kunt jouw belangstelling voor deze functie schriftelijk, onder vermelding van vacaturenummer 2002/04 kenbaar maken bij de directeur Welzijn, Economie en Bestuur, de heer dr. S. Knigge, post bus 153, 4330 AD MIDDELBURG. De sollicitatietermijn sluit op 10 juli 2002 om 12.00 uur. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Bij de afdeling Bedrijfsvoering van directie Welzijn, Economie en Bestuur (WEB) is een vacature voor een (70% deeltijdbetrekking) De bestanddelen van de functie 1Je verricht voor het afdelingshoofd en medewerk(st)ers van de afdeling Economie secretariële werkzaamheden, zoals: het beheren en bewaken van de agenda, het zelfstandig notuleren van vergaderingen, het behandelen van inkomende telefoongesprekken, het regelen van bijeenkomsten, vergaderin gen (data, locaties, vergaderdossiers gereed maken en verzenden). 2. Je verricht in voorkomende gevallen (beleids)ondersteunende werkzaamhe den, incl. werkzaamheden voor diverse commissies en je verricht onder steuning bij ontvangsten, symposia e.d. 3. Je verricht administratieve en beheersmatige werkzaamheden zoals: de uitgifte van vervoersbewijzen, verlof/ziekteadministratie, beheer van brochures, formulieren en kantoorartikelen. 4. Je vervangt in voorkomende gevallen de directiesecretaresse WEB. Wij zoeken Een enthousiaste collega die beschikt over opleiding op HAVO-niveau of een daarmee vergelijkbare opleiding, aangevuld met een secretaresse-opleiding, bij voorkeur Schoevers. Wij vinden ervaring met pc-gebruik w.o. het werken met Windows, Outlook en Word 2000 een must; ervaring en affiniteit met het notu leren van vergaderingen is een pré. Verder verwachten wij dat je een teamplayer bent met een flexibele werkinstelling, die ook in staat is zelfstandig te werken. Ook verwachten wij van je dat je beschikt over een servicegerichte instelling, goede contactuele eigenschappen, een goede beheersing van de Nederlandse taal en accuratesse. Tot slot moetje bestand zijn tegen piekbelasting. Ons aanbod Een afwisselende functie in een plezierige en informele werkomgeving. Een salaris dat afhankelijk van uw opleiding, capaciteiten en ervaring maximaal 1.455,— bedraagt (70% van het maximum van salarisschaal 6, norm 1-1- 2002). De werktijden worden in overleg met je vastgesteld. Ook bieden wij goede se cundaire arbeidsvoorwaarden zoals het ziektekostenverzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR), studiefaciliteiten, gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof, een kinderopvangregeling, een pc-privé-, een fietsprivé- en een bedrijfsfitnessregeling, het pensioenpakket van het ABP, 8% vakantie uitkering en een structurele eindejaarsuitkering van 4% van het jaarsalaris. Nadere informatie Als je nadere informatie wenst over deze functie dan kunt je nadere inlichtingen inwinnen bij het hoofd van de afdeling Bedrijfsvoering, de heer M.J. Krombeen telefoon (0118) - 631307 of bij het hoofd van de afdeling Economie, dhr. Drs. R. Blacquière (0118) - 631419. si' Mensen in Nood De mensen.de inzet.de kracht Giro 667 Den Haag Tel.070 313 62 00» www.menseninnood.nl Mensen in Nood maakt deel uit van Cordaid

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40