CHAUFFEUR PERSONEEL 1\1\ Xn»lp0f groepsleerkracht (m/v) (M/V) van Loon LEERUNG-KOELMONTEUR KOEL/SERVICEMONTEUR vakantiemedewerker/ schoolverlater PZC ADRI EN ZOON till Vanwege uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op korte termijn een enthousiaste in bezit van rijbewijs C/E en chauffeursdiploma. Bent u geïnteresseerd in deze functie, dan kunt u contact opnemen met Adri Bruijnooge op telefoonnummer 0113-572087. U mag natuuurlijk ook direct een brief sturen aan: Adri en Zoon Schaal- en Schelpdierenhan del b.v., t.a.v. A. Bruijnooge, Azalealaan 2, 4401 GT YERSEKE VACATURE (3ROEPSLEIDSTER5 M/V zaterdag 29 juni 2002 Zuidelijke Land- en Tuinbouworganisatie ZLTO Belangenbehartiging wil voor haar leden optimale randvoorwaarden realiseren voor een economisch, sociaal en ecologisch duurzame bedrijfsvoering. Vroegtijdig signaleren van trends en ontwikkelingen, gevolgen analyseren en met een resultaatgerichte aanpak er op in spelen, biedt ontwikkelingsmogelijkheden in markt en maatschappij. Binnen de bedrijfseenheid Belangenbehartiging zijn vacatures voor: De Zuidelijke Land- en Tuinbouworganisatie is een belangenorganisatie van 23.500 boeren en tuinders in Zeeland, Noord-Brabant en Zuid-Gelderland. De ZLTO heeft 250 mede werkers in dienst die werken vanuit kantoren in Tilburg, Goes, Mill, Etten-Leur en Veldhoven. Specialist pluimveehouderij/markt- en ketenont wikkeling dierlijke sectoren (m/v) standplaats Tilburg Het team markt richt zich op de sectorale vraagstukken binnen de land- en tuinbouw. Onderwerpen welke daarbij aan de orde komen zijn marktconcepten, certificering, dierwelzijn, etc. Functie-inhoud U bent vanuit uw contactrol voor de pluimveehouderijsector het aanspreekpunt voor het bestuurlijk kader van de vakgroep pluimveehouderij maar tevens ook voor toekomstge richte initiatieven van ledengroepen. U geeft, samen met de bestuurlijk portefeuillehouder, inhoud en richting aan een eigen tijdse belangenbehartiging voor de pluimveesector. U bent vanuit de ZLTO-visie in staat om bewustwordingsprocessen en innovaties inzake markt en ketenontwikkeling binnen de dierlijke sectoren te stimuleren en te structureren. U begeleidt leden-initiatieven in eerste aanzet waarna u met de collega's binnen de ZLTO- werkorganisatie deze initiatieven om weet te zetten tot concrete projectideeën. U onderhoudt actief contacten met voor de dierlijke sector relevante marktpartijen en bouwt aan samenwerkingsverbanden met deze partners. Als specialist functioneert u met collega's binnen het team "markt" en legt u verantwoor ding af aan de teammanager. Specialist markt- en ketenaanpak plantaardige teelten (m/v) standplaats Tilburg Het team markt richt zich op de sectorale vraagstukken binnen de land- en tuinbouw. Onderwerpen welke daarbij aan de orde komen zijn marktconcepten, certificering, dierwelzijn, etc. Functie-inhoud U geeft vanuit uw contactrol met de bestuurlijk portefeuillehouder op basis van de ZLTO- visie inhoud en richting aan een eigentijdse belangenbehartiging voor de plantaardige teelten. Binnen de activiteiten van belangenbehartiging bent u met name gericht op versterking van de marktpositie van ondernemers in de plantaardige teelten. U heeft daarbij een visie op de kritische factoren om tot successen te komen. Als specialist met een visie inzake de markt- en ketenaanpak in de plantaardige sectoren stimuleert u bewustwordingsprocessen bij groepen ondernemers om te komen tot markt gerichte concepten. U weet initiatieven van zowel bestuurders als groepen ondernemers te structureren en samen met collega's binnen de ZLTO om te zetten in concrete projectideeën. U onderhoudt actief contacten met marktpartijen in de plantaardige sectoren en bouwt aan samenwerkingsverbanden met deze partners. Als specialist markt- en ketenaanpak functioneert u met collega-specialisten binnen het team "markt" en legt u verantwoording af aan de teammanager. Specialist Gebiedsontwikkeling (m/v) standplaats Veldhoven Dit betreft een tijdelijke aanstelling voor 1,5 jaar. Functie-inhoud Reconstructie als integraal proces voor de inrichting van het buitengebied in Midden- Brabant. komt na planvorming in een uitvoeringsfase. Het concreet ontwikkelen en invul ling geven aan de reconstructieplannen op lokaal niveau, vraagt veel inzet en initiatief van de plaatselijke ZLTO-bestuurders. Ter ondersteuning van dit vernieuwingsproces is extra inzet van een specialist gebiedsontwikkeling noodzakelijk. Hij zal daarbij nauw samenwer ken met de specialist omgevingsbeleid in de regio. Taken Ondersteuning van de portefeuillehouders vanuit de ingezette beleidslijnen in de recon structieplannen; Initiatieven begeleiden en ontwikkelen tot gedragen en realistische plannen, zoals - realise ren inplaatsingsgebieden intensieve veehouderij - initiëren projecten extensivering melk veehouderij Ondersteunen van communicatietrajecten met leden, gericht op het activeren van groe pen agrarische ondernemers; U legt verantwoording af aan de teammanager Maatschappij. ZLTO Projecten wil meerwaarde realiseren voor de leden van de ZLTO door het initiëren van activiteiten en het professioneel begeleiden en faciliteren van groepen ondernemers die zelf aan de slag gaan met verbeteringen in het bedrijfsmanagement en het onderne merschap in relatie tot marlet en maatschappij. Binnen de bedrijfseenheid Projecten, team Maatschappij, is een vacature voor een: Consultant herinrichtingsprojecten (m/v) standplaats Tilburg Functie-inhoud De consultant is de procesbegeleider die initiatieven of projectideeën van groepen onderne mers weet om te zetten in een resultaatgerichte aanpak. Hij is in staat om partijen bij elkaar te brengen, draagvlak te ontwikkelen en haalbare plannen te maken en te begelei den. De beleidsontwikkelingen in het landelijk gebied (reconstructie) leiden in toenemen de mate tot verplaatsingsvraagstukken van agrarische ondernemers en herinrichtings vraagstukken in een gebied. Gebiedsgerichte vernieuwing is een speerpunt van de ZLTO, waaraan de consultant herinrichtingsprojecten een belangrijke bijdrage levert. Taken: Projectontwikkeling van initiatieven van agrarische ondernemers om te komen tot her vestiging en concentratie van bedrijven, dan wel herverdeling van gronden in relatie tot verschillende gebiedsfuncties. Projectleiding van innovatieve herinrichtingsprojecten die een voorbeeldwerking hebben voor andere gebieden. Van belang is een goede samenwerking met de ontwikkelings maatschappijen die door Provincie en de ZLTO zijn opgezet om de verplaatsing en con centratie van bedrijven te faciliteren. De consultant legt verantwoording af aan de teammanager over de overeengekomen kwan titatieve en kwalitatieve doelstellingen. Voor alle functies gelden de onderstaande functie-eisen U heeft een relevante opleiding op hbo of academisch niveau; U heeft aantoonbare ervaring in een vergelijkbare functie; U heeft aantoonbare ervaring met procesbegeleiding en projectmatig werken; U heeft een ondernemende instelling en kunt resultaatgericht en planmatig werken; U beschikt over uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden. Voor nadere informatie omtrent de functie Specialist Gehiedsimtwikkeling kunt u zich wenden tot de heer ir. BFeijtel, teammanager Maatschappij, belangenbehartiging, telefoon (0113) 24 77 00, voor de Juncties Specialist markt - en ketenaanpak plantaardige teel ten en Specialist pluimveehouderij markt- en ketenontwikkeling dierlijke sectoren kunt u zich wenden tot de heer drs. K. van Heesbeen, manager Belangenbehartiging, telefoim (013) 583 62 11; voor de Junctie consultant herinrichtingsprojec ten kunt u zich wenden tot mevrouw ir. G. Haenen, teammanager Maatschappij, projecten, telefoon (013) 583 62 01. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan de ZLTO, t.a.v. de heer C. Verhoeven, manager Persimeelszuken, Postbus 91, 5000 ma Tilburg. Nadere informatie over de ZLTO is te vinden op internet: www.zlto.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vereniging voor Protestants-Christelijk Onderwijs West-Zeeuws-Vlaanderen Christelijke basisschool Prinses Julianastraat 38 4511 BS Breskens tel. 0117-381906 fax 0117-386262 E-mail: admin@opdebres.breskens.kennisnet.nl Het bestuur van de Vereniging roept sollicitanten op voor de functie van voor de bovenbouwgroep (groep 6,7,8) van 'Op de bres' met ingang van 1 augustus a.s. voor een volledige week taak (wtf 1). 'Op de bres' is een kleine basisschool. Het onderwijs wordt gegeven in kleine combinatiegroepen. Speerpunten in onze onderwijskundige ontwikkeling zijn: - leerlingvolgsysteem; - iet in het onderwijs integreren; - zelfstandig werken bevorderen; - recent vernieuwde methodes; - ook aandacht voor sociaal-emotionele ontwikkeling. Wij zoeken iemand die: - op een Christelijke school wil werken; - goed kan omgaan met leerlingen, ouders en collega's; - ontwikkelingen in het onderwijs wil volgen en vormgeven in onze school; - zich voor schoolactiviteiten in wil zetten, ook buiten de schooltijden; - volledig bevoegd is. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de school, de heer L. Bosselaar, 0117-381906, privé 0118-476172, de voorzitter van de schoolcommissie, de heer J. Moll, 0117-382939. I.v.m. de zomervakantie worden sollicitatiegesprekken in overleg met de kan didaat gepland. Sollicitaties voor 6 juli aan: De Vereniging voor Protestants-Christelijk Onderwijs West-Zeeuws-Vlaande ren, Prinses Julianastraat 38, 4511 BS Breskens. SCHAAL en SCHELPDIERENHANDEL B.V. mosselen - oesters - kreukels - cockles - kreeften - krabben stichting kinderopvang I schouwen-duiveland De stichting kinderopvang Schouwen-Duiveland is een organisatie die volop in beweging is. De vraag naar kinderopvang blijft groeien. Ter uitbreiding van het team van de naschoolse opvang te Zierikzee zoeken wij, per direct, twee enthousiaste De functie van groepsleidster op de naschoolse opvang is een uitdagende en zelfstandige baan waarin je verantwoordelijk bent voor een groep kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar. Hierbij krijg je de ruimte om vanuit een zelfstandige positie jezelf te ontwikkelen. Deze functies zijn voor respectievelijk 15 en 21 uur, verdeeld over 4 of 5 dagen per week. In onderling overleg is een andere verdeling mogelijk. Tijdens de schoolvakanties kunnen de uren oplopen tot 40 uur per week. Wij zoeken kandidaten met een opleiding op MBO-niveau, het liefst gericht op de kinder opvang, jeugdwerk of in creatieve richting. Tevens verwachten wij dat de kandidaat erva ring heeft met het werken met groepen, flexibel en creatief is en affiniteit heeft met de leeftijdsgroep, Vooral onze medewerkers Is de CAO-Kinderopvang van toepassing. Het salaris wordt vastgesteld in overeenstemming met de CAO-Kinderopvang. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 12 juli 2002 richten aan Stichting Kinderopvang Schouwen-Duiveland, t.a.v. de sollicitatiecommissie, Postbus 260,4300 AG Zierikzee. Informatie over de vacature is verkrijgbaar bij Ellen Lous, telefoon 0111-416729. KOEL- EN ELEKTROTECHNISCH INSTALLATIEBEDRIJF V.O.F. KOELTECHNIEK AIRCONDITIONING ELEKTROTECHNIEK In verband met verdere groei van onze organisatie zoeken wij de functie Alle voorkomende werkzaamheden in werkplaats. de functie-eisen U heeft een afgeronde L.T.S. opleiding elektra. de functie Als koelmonteur installeert/repareert u koel- en vriessystemen en airco's. de functie-eisen U heeft een afgeronde L.T.S./MTS- opleiding aangevuld met vakgerichte opleidingen. Relevante werkervaring is vereist. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van C.V. zien wij graag te gemoet op onderstaand adres t.a.v. Dhr. A.M. v. Loon. Van LOON Koeltechniek, Pb. 252, 4330 AG MIDDELBURG. (fespeaa/iseerifinge6rufte (BMWmotorfietsen en orufenfelên De Knalpot is een dynamisch bedrijf dat zich gespecialiseerd heeft in de han del in gebruikte BMW motorfietsen en BMW motorfietsonderdelen. De handel betreft alle BMW modellen van 1935 tot heden. In verband met de sterk toenemende werkzaamheden en de vakantieperiode zijn we op zoek naar een voor diverse magazijnwerkzaamheden. Het betreft o.a. klaarmaken van ver zendingen naar klanten, invoeren van onderdelen in computersysteem en op zetten van onderdelencatalogus. Wij vragen: goede kennis van diverse computerprogramma's (Windows, Word, Excel) logisch denkvermogen flexibele werkgeest goede communicatieve eigenschappen enige kennis van motorfietstechniek Wij bieden: gevarieerde werkzaamheden informele werksfeer gezellig team In verband met toenemende werkzaamheden kan de periode verlengd worden tot na de vakantieperiode. In verband hiermee zijn ook ouderen welkom te sol liciteren. Voor inlichtingen kunt u tercht bij Dieneke Boone, telefoon 0113-552298. U kunt binnen 2 weken reageren door te bellen of een brief te sturen aan De Knalpot t.a.v. D. Boone, Haltestraat 55, 4411 NE Rilland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 39