Groot onderhoud aan de Sloeweg ROLT U VER LENGSNOEREN WEL ALTIJD HELEMAAL UIT? PZC Laatste kans voor theater Mondragon Dijk val vertelt van kracht en onmacht Foto-expositie getuigt van waanzin van geweld in Gaza 14 N254 na zomer gesloten voor verkeer Pontes Pieter Zeeman, Zierikzee Buys Ballot College, Goes Calvijn College, locatie Goes geslaagd Scheldemond, Vlissingen ROC Zeeland, Goes Instituut Cuppens-Geurs, Prinsenbeek ROC Westerschelde, Terneuzen Te Huur Terneuzen Willem Alexanderlaan 45 395 m2 kantoorruimte yv vermeulen www.brandgevaar.nl zaterdag 29 juni 2002 door Ben Jansen MIDDELBURG - De N254, die het Sloegebied in noordoostelij ke richting met de A58 verbindt, is na de zomervakantie geruime tijd voor het verkeer gesloten. Nu deze weg nog niet in gebruik is als schakel tussen de auto snelweg en de weg naar de Wes- terscheldetunnel, maakt de provincie gebruik van de gele genheid om groot onderhoud uit te voeren. Bij de lussen die de aansluiting vormen tussen de A58 en de Sloeweg komen bo vendien twee rotondes. De N254 krijgt een nieuwe as- faltlaag en de bermen worden ter verhoging van de verkeers veiligheid verhard. Het werk is in twee stukken gesplitst. Het gedeelte tussen de Bernhard- weg en de Stoofweg ter hoogte van 's-Heerenhoek wordt van 12 tot 26 augustus aangepakt. Dit wegvak is dan afgesloten voor het verkeer. Voor de verbetering van de Sloeweg verderop in de richting A58 is een veel langere afslui ting noodzakelijk. R. tenBroeke van de provincie Zeeland ver wacht dat het verkeer er tot be gin november geen gebruik van zal kunnen maken. Dit betekent dat vrachtverkeer van en naar het Sloegebied de route via de afslag ten zuiden van Middel burg zal moeten gebruiken. De ze omleiding was ook van toepassing toen enkele jaren ge leden het kruispunt N254- Stoofweg van verkeerslichten werd voorzien. Ten Broeke: „Dit jaar is de laat ste mogelijkheid om op deze manier aan de Sloeweg te wer ken. Vanaf volgend voorjaar gaat het verkeer van en naar de Westerscheldetunnel er gebruik van maken. Dan is zo'n strem ming uitgesloten. Dit is dus een mooie gelegenheid voor extra onderhoud." Om de aansluiting van de N254 op de A5 8 veiliger te makenko men bij de op- en afritten roton des. Alleen het vanaf het Sloe gebied komende verkeer dat de A58 in de richting Bergen op Zoom op wil, hoeft niet over zo'n rotonde te rijden. Voor deze verkeersstroom wordt een by pass gemaakt. Die bypass is ook bedoeld om het verkeer te stimuleren niet rechtdoor over de N254 (hij heet daar Nieuwe Rijksweg) richting Goes te rijden. Bewoners van "s- Heer Arendskerke en 's-Heer Hendriks kinderen zijn ervoor beducht dat zeker na de aanleg van de Westerschelde Contai- nerterminal vrachtverkeer langs deze dorpen de Midden- Zeelandroute via de Zeeland- brug zal willen bereiken. Daar om hebben ze gesuggereerd een knip in de Sloeweg aan te bren gen. Over verdere maatregelen die daarvoor nodig zijn, denkt de provincie nog na. TenBroeke: ,Het gaat erom een evenwicht te vinden tussen voldoende ont moediging voor doorgaand ver keer en voldoende bereikbaar heid voor verkeer van of naar de omgeving. Als we echt een knip in de N254 zouden maken, bete kent dit dat het verkeer uit de richting Heinkenszand de A58 niet meer op kan." Het is in elk geval de bedoeling dat deze maatregelen volgend jaar wor den uitgevoerd. In 2003 begint ook een onderzoek naar de vorm die de Sloeweg op de langere termijn moet krijgen. Berekend is dat de capaciteit van deze weg over tien jaar onvoldoende zal zijn. Wellicht zijn rijbaanver dubbeling en ongelijkvloerse kruisingen noodzakelijk. Omleiding De afgelopen maanden is het verkeer in de omgeving van het Sloegebied al geconfronteerd geweest met een langdurige om leiding in verband met de aan leg van de aansluiting tussen de Bernhardweg en de weg naar de Westerscheldetunnel ter hoogte van de Borsselsedijk. Deze om leiding is komend weekeinde voorbij. Op deze plaats komt een tijdelijke lus, zodat het ver keer uit oostelijke richting van af de Bernhardweg op de Europaweg-Oost aan de binnenzijde van de dijk om het Sloegebied terecht kan ko men. De provincie houdt 9 juli in 's- Heerenhoek een informatiebij eenkomst over de maatregelen aan de Sloeweg. Bewoners van 's-Heer Arendskerke en 's-Heer Hendrikskinderen vrezen dat, zeker na de aanleg van de Westerschelde Containerterminal, vrachtverkeer langs hun dorpen de Midden- Zeelandroute via de Zeelandbrug zal willen bereiken. Daarom willen door Marcel Modde ZIERIKZEE - Wethouder A. van der Wouden (cultuur, PvdA) komt na de zomerva kantie met een 'marsplan' waaruit moet blijken of en op welke termijn Schouwen-Dui- veland een nieuw theater krijgt. De resultaten van een particulier haalbaarheidson derzoek naar een doorstart voor Mondragon worden in die opzet meegenomen. Een landelijk actief ontwikke lingsbureau heeft belangstel ling getoond voor Mondragon. De in België woonachtige eige naar kwam onlangs naar Zie- rikzee voor een gesprek met Van der Wouden. Op basis van die besprekingen heeft het col lege de man een maand de tijd gegeven om een haalbaar heidsonderzoek te verrichten naar de mogelijkheden voor een nieuw theater annex con grescentrum en horecafacili- teit op de hoek van de Oude Haven en de Paardenstraat. Volgens de wethouder is het ontwikkelingsbedrijf - waar van hij de naam nog niet mag prijsgeven - in den lande be trokken geweest bij de bouw van diverse kleinere theaters. Voor het haalbaarheidsonder zoek heeft de gemeente alle re levante rapporten en cijfers rond Mondragon en mogelijke alternatieve locaties in Zierik- zee beschikbaar gesteld aan de ontwikkelaar. Als enige voor waarde heeft het college voor alsnog bepaald dat hij zich dient te richten op een zaal met 300 tot 350 zitplaatsen. Alles wat kleiner is, valt volgens Van der Wouden buiten het uit gangspunt dat B en W hante ren. Toetsing „Natuurlijk staat het hem als ondernemer vrij een plan voor een klein zaaltje in te dienen en ter toetsing aan de gemeente voor te leggen. Maar dat lijkt me eerlijk gezegd geen reële optie. Vast staat dat Mondra gon voor welke nieuwe opzet dan ook helemaal moet wor den verbouwd. Dat vergt flin ke investeringen. Wil je die er een beetje snel uit hebben, dan begin je met een klein theater weinig. Het eerste écht com merciële theater moet nog worden geboren. Vooralsnog moet daar altijd overheidssub sidie bij. De gemeente houdt bovendien vast aan de realisa tie van een voorziening voor minimaal driehonderd plaat sen, dus zou je in dat geval fei telijk eikaars concurrenten worden. Dat lijkt me verre van ideaal." Van der Wouden verwacht dat de ontwikkelaar nog voor de vakantieperiode aangeeft of hij er een gat in ziet. Blijkt het tegendeel, dan is de locatie ook voor het huidige college defi nitief passé. „Dan hoeven er wat mij betreft voor die plek ook geen andere ondernemers meer met schouwburgplannen te komen. Onze energie zal zich dan volledig geen richten op een alternatieve locatie, waar van de plek van het tijdelijke gemeentehuis in dat geval nog altijd de voorkeur heeft." Het vorige college had die streep al gezet. Na de zomer komt de wethouder met een 'marsplan' voor de ontwikke ling van een nieuw cultuurpo dium. Binnen dat kader wordt ook gekeken naar een structu rele oplossing voor de gebrek kige accommodatie van het muziekpodium Brogum. door Ali Pankow ZONNEMAIRE - Aan de oever van de haven spoelen vissers vrouwen hun wasgoed in het water. Maaiers zwaaien hun zeis zwierig door het hoge gras. Boe rinnen dorsen het koren. De avondzon, weerkaatsend tegen opbollende wolken, zorgt voor de mooist denkbare natuurlijke belichting. Meeuwen scheren over de dijk. Ultieme schoon heid heeft soms wat toeval no dig. Dijkval!, de nieuwe productie van de Stichting Historische Spelen Zierikzee beleefde gis teravond zijn officiële première tijdens een koude, winderige zomeravond in de haven van Bommenede bij Zonnemaire. Het stuk symboliseert op talrij ke manieren de combinatie van kracht en onmacht. Binnen de historische context gebeurt dat door middel van het verhaal over dijkenbouwer Andries Vierlingh en zijn strijd tegen het onbenul van hoogwaardig heidsbekleders. Windvlagen Maar ook het hier en nu getuigt van die krachtmeting. Enerzijds is er de geweldige macht van het collectief aan amateurtheater makers, maar ook zij moeten opboksen tegen de elementen die inherent zijn aan een open luchtvoorstelling. Windvla gen beïnvloeden gevoelige ge luidsapparatuur. maar wind stilte aan de kust komt zelden voor. Leven aan de rand van de zee biedt rijkdom en vergt offers. Niemand weet dat beter dan de Zeeuwen. De makers van Dijk val! laten het zien, horen en er varen. „Mijn zee, mijn land, mijn Zeeland", klinkt het aan het slot uit volle borst en op de drukbezette tribune zingt vrij wel iedereen mee. Voorafgaand aan de première gisteravond was er de try-out voor zevenhonderd leerlingen van de basisscholen op Schou- wen-Duiveland. Zij troffen het met weersomstandigheden iets beter. Vooral de ondergaande zon bood een extra dimensie. Na Het Oproer en De Ridderslag wint Dijkval! het overtuigend in vormgeving. De natuurlijke omgeving bevat geen enkele dissonant om het publiek naar 1528 te kunnen terugvoeren, of het moet het vliegtuig zijn dat rond elf uur overkomt. In de ha ven van Bommenede is de toren van Zuidkerke herrezen, even als de boerderijen en de water put. De bevolking heeft het re delijk goed, al moet er keihard worden gewerkt om de hoge be lastingen te kunnen opbrengen. Er wordt plezier beleefd aan het stichtelijk optreden van de re derijkers. Stropers worden heldhaftig in de kraag gevat door knechten van de baljuw. Er ontspruiten jonge liefdes en tijdens de bruiloft van de dochter van de ambachtsheer wordt er veel gedanst en feest gevierd. Maar altijd is er ook de angst voor de zee. De dijk blijkt niet almachtig. Zonder aanwijsbare reden, zomaar op een rustige dag kan er een deel van die be scherming door het water wor den verzwolgen. „Een straf van God", menen velen, om er toch maar een verklaring voor te ge ven. Andries Vierlingh komt daar tegen in het geweer en ont vouwt zijn plan voor dijkver sterking. Pelgrim Leendert van Zuidkerke beli chaamt de tegenstand tegen al die moderne ideeën. Mede door zijn toedoen gaat het dorp uit eindelijk ten onder. Dertig jaar later komt Leendert terug als oude pelgrim en vertelt hij het publiek zijn levensver haal. Scriptschrijver en regisseur Cees Möhlmann legde samen met componist Mar van der Veer i de basis voor een indrukwek kende productie. Individuele spelprestaties en zangsolo's bie- den diverse hoogtepunten, maar de grootste kracht ont- j leent Dijkval! aan het collectief j van 120 amateurspelers, zan gers en dansers in combinatie met creatieve kostuum maak- i sters en decorbouwers. Dijkval! wordt verder nog van- 1 avond opgevoerd en op donder- dag 4, vrij dag 5 en zaterdag 6 ju- door Ali Pankow RENESSE - De krantenknip sels, kindertekeningen, foto's en verslagen van eigen waarne mingen vormen de tastbare ge tuigen van de waanzin van ge weld in het Midden-Oosten. Ze zijn samengevat in de tentoon stelling 'Drie maanden in Gaza', die gistermiddag in galerie ruimte 't Opstapje aan de ach terzijde van het dorpshuis in Renesse werd geopend. Het echtpaar Date en Elly Mul der uit Renesse brengt met deze presentatie zijn ervaringen van een verblijf van drie maanden in Gaza-stad begin dit jaar onder de aandacht. Met de neus op de feiten zitten in de door Israël be zette gebieden en rapport uit brengen over hun ervaringen, was de belangrijkste opdracht voor de Mulders als vrijwilligers voor de organisatie United Civi lians for Peace (UCP). Zij ver toefden er juist toen het geweld tijdens de tweede intifada steeds vaker escaleerde. Daar mee bleek meteen dat de aanwe zigheid van internationale waarnemers geen enkele rem mende werking had op geweld dadigheden, zoals aanvankelijk werd gehoopt. Voorzitter B. Kling van Kerkin- actie, één van de deelnemende groeperingen aan UCP, ver richtte de officiële opening van de tentoonstelling. Hij prees de Mulders voor de wijze waarop zij hun ervaringen uitdragen. Volgens hem geven vooral de fo to's een schrijnend helder beeld van de ellende van geweld aan beide zijden. Daarnaast is er de onderstroom die nauwelijks in beeld of tekst te vangen is. Kling doelde daarmee op de dagelijk se vernederingen van Palestijn se bewoners in de bezette gebie den bij de checkpoints, op de willekeurige wachttijden daar en op het worden aangesproken met voortdurend wantrouwen. De expositie is tot en met 6 juli te zien op zondag van 12 tot 17 uur, overige dagen 11 tot 19 uur. mavo: Melanie de Jonge, Bruinisse; Karin Marijs, Sirjansland; Amber Meijer, Zierikzee; Debbie Wondergem, Kerkwerve. havo: Dave Deege, Scharendijke; Oliver Loudon, Dreischor; Ivo Munter, Bruinisse; Matthieu de Ronde, Brouwershaven; Christian Schou- wenaar, Zierikzee; Yvette Schreurs, Zierikzee; Geert Stenger, Burgh- -Haamstede; Leo Verbeek, Zierik zee. vwo: Sacha Stokla, Zierikzee. vbo-administratie: Silvan Besuijen, Goes; Gertjan Meeuwse, Wolphaartsdijk; Tamara Wisse, Goes, vbo-mode/commercie: Andrea Dekker, 's-Heer Hendriks- kinderen; Judith van Liere, Goes, vbo-theoretische richting: Robert Krajenbrink, Goes, vbo-verkoop: Mathijs van Damme, Hoedekens- kerke; Menno Jansens, Goes; Marc van der Linden, Kapelle. vbo-verzorging: Leontien van Ertvelde, Hansweert; Bianca Hoogstrate, Goes; Sarah Miermans, Kapelle; Renate Sinke, Yerseke. mavo: Vijatha Ramnarain, Goes; José Warbout, Wemeldinge. havo: Albert Budding, Wissenkerke; Mar- tijn Heijboer, Goes; Wilbert Poppe, Yerseke; llja Smits, Heinkenszand; Karin Swets, Hansweert. havo: Christianne Adriaanse, Goes; Anita van der Heijden, Vlissingen; Wou- ter Hoogstrate, Yerseke; Helen de Looff, Middelburg; Benny Melse, Meliskerke; Marijn van Moolen- broek, Middelburg; Mariëlle Speel ziek, Wemeldinge; Arolien Staal, Westkapelle; Anne Wil de Waal, Middelburg, vwo: Gerdien Boogaard, Meliskerke. locatie Krabbendijke bouwtechniek: Marien Bal, Goes; William Wester- beke, Borssele. metaaltechniek: Wilco van Belzen, Nieuw en St. Joosland; Wilbert van den Berge, Stavenisse; Willem Bevelander, St. Maartensdijk; Bart Burger, Tholen; Wim Koppejan, Meliskerke; Marco van Poortvliet, Oud-Vossemeer. verzorging: Elda Elenbaas, Scherpenisse. handel/verkoop: Lennert Geluk, St. Philipsland; Niek Walhout, Borssele. mavo: Karin van Beek, Krabbendijke; Gert jan van Herwijnen, Krabbendijke. locatie Middelburg mavo: Wiesje Wüllschleger, Vlissingen locatie Tholen mavo: Coriline Duijzer, St. Annaland; Lin da de Groen, Tholen. vbo-bouwtechniek: Jordi Vasseur, Vlissingen. mavo/vbo: Vivian Roelse, Vlissingen. mavo: Sharon Witvliet, Vlissingen. havo: Nathalie Dooms, Vlissingen; Laura Gravemaker, Vlissingen; Paulien Rottier, Vlissingen; Armando Hermes, Vlissingen; Lonneke Lu- dolphy, Vlissingen; Sylvia Nie- mantsverdriet, Vlissingen; Richan Verweij, Vlissingen; Justin van Driel, Vlissingen; Koen van Spaan donk, Vlissingen. vwo: Sunanda Koning, Vlissingen; Karin van Steenis, Vlissingen; Christy van Schijndel, Vlissingen. mavo: A. Amastar, Vlissingen; L.L. Beije, Vlissingen; J.D. van Belzen, Middel burg; M. Bloks, Middelburg; T.M. Bosch, Goes; L.M. van de Boven- kamp, Wilhelminadorp; M.H. van den Brink, Vlissingen; H. ten Broe ke, Vlissingen; W.J. de Bruine, Oos- terland; J.S. Butler, Vlissingen; S. Castelein, Kloetinge; S.M. Colijn, Driewegen; C.M. Coomans, Aagte- kerke; D. van Dijke, Kerkwerve; P. den Engelsman, Middelburg; E. Fie- rens, Oosterland; J. Francke, Melis kerke; C.L.E. van Gils, Goes; J. Gor ter, Goes; H. Habib, Vlissingen; S. Habib, Vlissingen; N. Hajós, Vlissin gen; N. Heerkens, Goes; D. Hof- wijks, Vlissingen; S. den Hollander, Oost-Souburg; S.A. Janse, Kapelle; H. Kanduman, Middelburg; M.A. Karelse, Koudekerke; M.K. Keer, Vlissingen; E. Kees, Middelburg; Y. Kepil, Krabbendijke; J.W.P.M.J. Koeman, Goes; M.C. de Kok, Wol phaartsdijk; D.S. de Koning, Vlissin gen; F. Korman, Middelburg; A.S. Labrujère, Ritthem; J.M.J. van Leeuwen, Zierikzee; T.T.L. van Loon, Vlissingen; O. Mir, Vlissin- gen;S.L.M. Moerings, Middelburg; M.A. van der Muil, Vlissingen; H. Oostdijk, Kapelle; J.N. Oostrum, Kapelle; S. Oxener, Kerkwerve; N.A.T. van de Poel, Vlissingen; A.B. Poppe, Serooskerke; J.J. Sanderse, Westkapelle; T.W. Schaap, Vlissin gen; L.F. Schreij, Middelburg; S. Seighani, Vlissingen; A.Sharifi, Middelburg; C. Siemons, Middel burg; J. Spaeter, Vrouwenpolder; B.R.M. Stroo, Koudekerke; H.T. Ta, Goes; G. Twigt, Kloetinge; P. van de Velde, Dreischor; H. de Vos, 's Heer Arendskerke; H.C. van der Wal, Heinkenszand; M.S. Weeland, Vlis singen, E. Weezepoel, Goes; D.A. Wiebrens, Bruinisse; Y.M. Wie- brens, Bruinisse; A.Wijsveld, Oost- -Souburg; H. Wondergem, Middel burg; K. Zantboer, Scherpenisse; K. Zarin, Oost-Souburg; C.A. Zeven bergen, Zierikzee; A. Zghoudi, Mid delburg; S.R. Zwartepoorte, Goes, havo: J. Alzafari, Oost-Souburg; W.P. Bimmel, Vlissingen; D. J. Black- man, Hoofdplaat; M. Claassens, Vlissingen; S.E. Cornu, Middelburg; A.D. Dekker, Goes; I. Doorewaard Boekhout, Burgh-Haamstede; K. Geerlings, Renesse; A.M.G.C. van der Hoeven, Zierikzee; E. Hooyer, Zierikzee; E. Huibregtse, Biggeker- ke; P.M. Karelse, Koudekerke; A. Koppejan, Middelburg; J.G. Lal- kens, Middelburg; L. Laurentius, Middelburg; J.M.J. van Leeuwen, Zierikzee; C.F.M. van Liere, Borsse le; J.M.S.E. Nuyts, Lewedorp; Y. van Pelt, Goes; A.M. Rackwitsz, Middelburg; L. Ruissen, Goes; H.C. Sauer, Vlissingen; A.L. van Sluijs, Middelburg; M.W. van Tilburg, Ka pelle; L.A. Verboom, Kortgene; A.I.L. Vlasblom, Oostkapelle; A.M. de Witte, Westkapelle; F. Woets, Goes; J.A.P. Zweistra, Oosterland. N. Basic, Middelburg; M. Bongert- man, Ritthem; M. Bongers, Zierik zee; Y.M. Deïst, Scharendijke; T.A.G. Elstgeest, Gapinge; M.P. Hohmann, Zierikzee; T.V. Hommel, Vlissingen; S. Hooijberg, Aarden burg; J.J. van Keulen, Domburg; W.M. Kole, Kapelle; M.R. van Kralingen, Dreischor; E.P. Kranen donk, Vlissingen; A. Meeder, Mid delburg; S. Plug, Goes; A.M. Rack witsz, Middelburg; F. Schermer, Brouwershaven; R. Schmetz, Vlis singen; J. Schouten, Middelburg; A.T.D. Vaane, Scharendijke; D. van der Vos, Vlissingen. dhbo: Evelien Aarts, Bergen op Zoom; No na Baaijens, Arnemuiden; Marijke Bardolf, Wissenkerke; Pepijn Bat- tes, Halsteren, Eline Bierens, 's-Heerenhoek; Dieuwertje Boer, Goes; Carmen de Bruine, Oost-Souburg; Astrid Caljouw, Middelburg; Corinne Crijnen, Vlis singen; Tjeerd Dellebeke, Oost-Souburg; Luc Dutour Geer- ling, Roosendaal; Carin Everaars, Middelburg; Karin Fieman, Kam perland; Frauke Fiévez, Halsteren; Arike Folmer, Wemeldinge; Anne- -Marijn Geeratz, Vlissingen; Anne de Haze, Colijnsplaat; Evi Heijmans, Tholen; Eefje Hoogenstraaten, Ber gen op Zoom; Marleen van Hout, Vlissingen; Daphne Huiszoon, Mid delburg; Miranda Jacquemijns, Vlissingen; Sara Jansen, Breskens; Janneke Janssen, 's Heer Arends kerke; Anouk de Jonge, Goes; Lotte Kerremans, Roosendaal; Rose Knuist, Middelburg; Danny Kodde, Vlissingen; Marijke de Koning, Goes; Marije Kopmels, Nieuwdorp zld; Famke Kramer, Middelburg; Carien van de Laar, Oud Gastel; Jamie Lagaay, 's-Heer Hendriks kinderen; Miranda Lagendijk, Krab bendijke; Lianne Leenknecht, Hulst; Claudia Lobbezoo, Nieuwdorp; Ka ren Meulenberg, Goes; Anna Min- derhoud, Oostkapelle; Joyce Mor tier, Sint Jansteen; Noortje van Oers, Bergen op Zoom; Hatice Öz- demir, Bergen op Zoom; Zühal Öz- demir. Bergen op Zoom; Renske Priem, Goes; Joanne Remijn, 's-Heerenhoek; Marleen Remijn, 's-Heerenhoek; Marleen de Ridder, Heinkenszand; Chantal Rijk, Baar land; Natascha Rijken, Bergen op Zoom; Gwendy Rijkschroeff, Kapel le; Merel de Rover, Halsteren; Sop hie Simenel, Josephine Sinke, Yerseke; Lamswaarde; Janine Slabbekoorn, Nisse; Kim Smal, Goes; Joshua Steenbeek, Oost-Souburg; Miranda Verduijn, Ouddorp zh; Sven Wagemakers, Oost-Souburg; Laura van Weert, Oostburg; Hanneke Willemen, Roo sendaal; Suzanne van Wouwen, Brouwershaven. begincursus: Pieternella de Keijzer, Wemeldinge; Sophia Bos, Middelburg; Pieternel la Dekker, Middelburg; Kirsten La gers, Middelburg, costumière: Antoinette Donk, Grijpskerke; Wil- helmina de Groot, Wemeldinge; Mary Anderson, Middelburg; Jan netje Nieuwenhuize-Nieuwenhuij- se, Kruiningen. modevaktekenen: Johanna Hubregts-Smits, Kapelle. hoedenmodiste Liliane Gysbrechts, Middelburg. havo: Thyrsa Belaert, Vlissingen. Op A-1 locatie gelegen kantoorpand met voldoende parkeerruimte. Zeer goede bereikbaarheid ook met openbaar vervoer. De op de derde verdieping gelegen ruimte is bereikbaar via zowel trap als lift en bevat de navolgende ruimte: entree/receptie (4-6 werkpl.), 6 ruirne werkkamers, archiefruimte, 2 separate toiletten en keuken/kantine. Huurprijs 114,00 pmj. Aanvaarding: 01 september 2002 Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Vermeulen Makelaardij, Terneuzen. Tel.: 0115-694090 www.vermeulen-makelaardij.nl MAKE L AARD!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 14