4 "Ik ben 37: ik ga niet achter de geraniums zitten!" Lozingsvergunning Poppe Herkentu symptomen van diabetes? PZC 16 Begrafenisverzorging Voor een zorgzame begeleiding 'orsele Bekendmaking woensdag 26 juni 2002 Bedankt voor de vele kaartjes en bloemen die wij bij ons 60-jarig huwelijk mochten ontvangen. Ook namens onze kinderen. P. C. Prince-Verhage Rogad a Dios por el esterno descanso del alma de NASSIN MIQUEL ORDEHI-DURAN Santo Domingo 28-04-1962 Rotterdam 22-6-2002 Luz Maria Duran Da Mari Nassim Willy Miquel Alex Ange Joyce y los hijos Marianne Mai kei Sobrino's y Sobrina's 'On Wings of Songs' (andante tranquillo) F. Mendelssohn-Bartholdy Voor mijn lieve zus en soulmate in de muziek ELS Ook al ben je heengegaan In mijn gedachten blijf je toch bestaan Samen blijven we één met de muziek Want muziek is oneindig Dag mijn lieve SIS (ter) Rina Ons bereikte het droevige bericht dat als gevolg van een ernstige ziekte op de leeftijd van 49 jaar is overleden mevrouw E. C. (Els) PAAUWE-BOER Mevrouw Paauwe-Boer was stiefmoeder van Leonie, die onlangs slaagde voor het eindexamen vbo 4 op onze scholengemeenschap. Ons meeleven gaat uit naar Leonie, haar vader en verdere familieleden. Wij bidden dat God hen de kracht zal geven om dit verlies te dragen. Namens bestuur, directie en personeel van het Buys Ballot College, A. M. Boon, voorzitter bestuur drs. P. Favier, voorzitter centrale directie Van de beloftes die je hebt verwoord hebben we er één onthouden "Nog zoveel jaar tot 80 hebben we vaak gehoord je hebt je woord gehouden. Zijn heengaan maakt ons verdrietig, maar zijn rust is voor ons een troost. Je was zo moe PIETER HOUG echtgenoot van Maria Jacoba Serrarens 12-5-1922 +24-6-2002 Zaamslag: M. J. Houg-Serrarens Terneuzen: Ankie Scheele-Houg Amsterdam: Paul Scheele Zaamslag: Ko en Marleen Houg-de Jonge Franca Eric Gerard van der Nissestraat 10 4543 AE Zaamslag De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 28 juni om 13.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid is er vanaf 15.00 uur gelegenheid om de familie te condoleren in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag. Woensdag 26 juni is er van 19.00-19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in het mortuarium van "De Molenhof', Molenstraat 3 te Zaamslag. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zwager en oom Familie J. Houtzager-Serrarens Familie G. Serrarens-Jansen Na een leven waar een dienende liefde en zorg centraal stonden, is zaterdag 22 juni 2002 overleden mijn vrouw JANNA VAN LIERE echtgenote van Jacob Braam in de leeftijd van 83 jaar. Mijn dank gaat uit naar de behandelende artsen en het personeel van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes voor de goede en liefdevolle verpleging. J. Braam 's-Gravenstraat 73, 4431 AB 's-Gravenpolder Op verzoek van mijn vrouw heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Moegestreden is van ons weggenomen onze lieve Oma BRAAM Maarten en Jannie Rottier Annet en Frans Carolien en Jacco Marjan en Rene Jacco en Sheila en kleinkinderen Nw.- en St. Joosland Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van WIL KOELEWIJN We gedenken in haar een talentvol toneelspeelster, een gedreven regisseuze en een betrokken lid van de Zeeuwse Komedie. We wensen haar naaste familie sterkte toe in deze droeve dagen. Namens het bestuur, leden en vrijwilligers van de Zeeuwse Komedie Na een leven vol zorg voor allen die haar lief en dierbaar waren, heb ik afscheid moeten nemen van mijn geliefde en zorgzame vrouw JOHANNA MARIA VERMUNT-VAN AKEN Zij overleed, na een liefdevolle verzorging in Verpleeghuis "Cornelia", in de leeftijd van 83 jaar. F. J. A. Vermunt 24 juni 2002. Verpleeghuis "Cornelia" E. Sandströmweg 2, Zierikzee Correspondentieadres: Steiltjesstraat 1 4301 HS Zierikzee De plechtige uitvaartmis zal gehouden worden donderdag 27 juni om 10.30 uur in de R.-K. St. Willibrorduskerk aan de Hogemolenstraat 86 te Zierikzee, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de R.-K. begraafplaats "St. Barbara" aan de Grachtweg te Zierikzee, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er in het Parochiecentrum aan de Mosselstraat gelegenheid tot condoleren. Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart voor ons geklopt Nu mag je gaan rusten Diepbedroefd delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa KORNELIS THEODORUS POST op de gezegende leeftijd van 93 jaar. W. Post-Kopmels A. Peeters Nel Notebaart-Post Nico Jansen Jaap Notebaart Bep Meedendorp-Post Tonnis Meedendorp Wouter Meedendorp Diana Meedendorp-Tammes Patric Meedendorp Vivian Alewijnse Yvonne Notebaart Darrell Meedendorp Sharon Meedendorp Koudekerkseweg 81, kamer 121 4382 EJ Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht Rust nu maar uit. Nel, Nico en Yvonne Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze vriendin JANNIE BAKKER Wij wensen Chris, kinderen, kleinkinderen veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Luit en Betsie van Kolk Kinderen en kleinkinderen Nog niet beseffend wat ons is overkomen, willen we langs deze weg iedereen bedanken voor de enorme war me belangstelling na het onverwacht overlijden van onze geweldige moeder, schoonmoeder, oma en overoma MARIA DEBORA VAN ES-OELE Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, juni 2002. Je heengaan doet ons allen pijn toch zul je altijd bij ons zijn. Langs deze weg bedanken wij iedereen die door hun aanwezigheid, brief of kaart, op welke wijze dan ook ons gesteund hebben na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en grote-opa MAURICE HEMELSOET echtgenoot van C. J. Snap Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van afdeling Al in streekziekenhuis 'De Honte'. C. J. Hemelsoet-Snap Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluiskil, juni 2002. Dankbetuiging Hartelijk dank voor zoveel meeleven - in welke vorm dan ook - voor en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa PIETER VAN DEN BERGE De bezoeken, vele kaarten en brieven met troostrijke woorden hebben ons goed gedaan. T. van den Berge-Verschelling Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Axel, juni 2002. Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven en belangstelling te ontvangen tijdens de ziekte eh na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa LEENDERT PIETER AMPERSE Bij alle verdriet en rouw was het ons tot steun dat zovelen met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. Koos Amperse-van Tiggele Kinderen en kleinkind Kruiningen, juni 2002. Voor uw grote belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa RINUS VAN BOVEN zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Bep van Boven-Joosse Kinderen en kleinkinderen De aan ons toevertrouwde begrafenis wordt met persoonlijke zorg uitgevoerd Wij verzorgen geen crematies. Tel: 0118 616012 Hugo de Grootlaan 53 - 4334 AT Middelburg -Cl* i I HOOFDKANTOOR: Gëldeloozepad 20,4463 A| Goes lel, 0113 227525- fa* 312978 ROUWCENTRA: Goldeloo?ep,id 20 Goes Kilskindeischeweg 1 Kapelle FACILITAIR BEDRIJF; Lanjpwegl 's-Gravenpolder BEGRAFENISVERZORGING J.C. HOEKMAN Vooreen volledige en waardige i f verzorging van uitvaarten ■m in geheel Midden-Zeeland Centraal telefoonnummer: 0113 311 444 gemeente - Toepassing artikel 19, lid I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening verplaatsing/nieuwvestiging grondgebonden agrarisch bedrijf Dierikweg te Oudelande Burgemeester en wethouders van Borsele hebben een verzoek ontvangen voor de verplaatsing/nieuwvestiging van een grond gebonden agrarisch bedrijf naar/aan de Dierikweg te Oudelan de. Verzoeker wil ter plaatse een loods en bedrijfswoning reali- Het in het geding zijnde bestemmingsplan 'Landelijk gebied' biedt de mogelijkheid tot het toekennen van een nieuw agrari sche bouwblok ten behoeve van de verplaatsing/nieuwvestiging van een grondgebonden agrarisch bedrijf. Echter, daar aan de door de gemeente gehanteerde verbale bouwblokmethode goedkeuring is onthouden, kan geen toepassing gegeven wor den aan de in het bestemmingsplan opgenomen wijzigingsbe voegdheid. Om de verplaatsing/nieuwvestiging mogelijk te maken heeft het college van burgemeester en wethouders het voornemen om toepassing te geven aan de vrijstellingsprocedure zoals om schreven in de artikelen 19, lid I en I9a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In het kader van bovengenoemde procedure ligt het verzoek met bijbehorende stukken alsmede het ontwerp van het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan 'Landelijk gebied', ge deelte Dierikweg met ingang van donderdag 27 juni 2002 tot en met woensdag 24 juli 2002 voor eenieder ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend van maandag tot en met vrijdag van 8,30 uur tot 12.30 uur en op donderdagavond van 17.00 uur tot 20,00 uur. Gedurende de termijn van terinzageligging kan eenieder zijn zienswijze schriftelijk kenbaar maken ten aanzien van het ver zoek. Deze zienswijze moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Borsele, Postbus 1,4450 AA Heinkenszand. Heinkenszand, 26 juni 2002. Meer dan een half miljoen Nederlanders heeft diabetes (suikerziekte). De helft van deze mensen weet niet dat er bij hen sprake is van diabetes. De klachten zijn vaak vaag, waardoor niet snel advies bij een arts wordt ingewonnen. Dit terwijl tijdige behandeling klachten en complicaties aanzienlijk kan ver mindeen. wat is diabetes? Diabetes is een stofwisselingsziekte die draait om het hormoon insuline. Insuline is van vitaal belang bij de energievoorziening van ons lichaam. hoe herkent u diabetes? Kenmerkende symptomen zijn: Veel dorst, veel plassen. Aanhoudende vermoeidheid en/of pijn in de benen. Oogklachten (slecht zien, rode ogen). Pijn in de benen, kortade migheid. wilt u meer informatie? Vraag informatie aan via info@diabetes- fonds.nl of via 033-46 22 055 en u ontvangt zo spoedig mogelijk een uitgebreide gratis brochure. De brochure is bestemd voor ieder een die iemand kent met diabetes, het zelf (misschien) heeft en voor iedereen die meer wil weten over deze "nieuwe" volksziekte. Giro 5766, Diabetes Fonds in Amersfoort. Diabetes Fonds 0 Tel. 033-46 22 055 Regentesselaan 39, 3818 HH Amersfoort info@diabetesfonds.nl re1merswaal Ontwerpbestemmingsplan "parapluherziening bestemmings plannen in verband met opheffing bordeelverbod" Burgemeester en wethouders van Reimerswaal maken bekend dat het ontwerpbestemmingsplan "parapluherziening bestemmingsplannen in verband met opheffing bordeelverbod" van donderdag 27 juni tot en met woensdag 24 juli 2002 van 09.00 tot 12.00 uur (en verder op afspraak) voor iedereen ter inzage ligt op de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling van het gemeentehuis aan het Oude Plein 1 in Kruiningen (kamer 3.10). Het ontwerp kan gedurende die periode van terinzagelegging tevens desgevraagd ten minste gedurende 3 aaneengesloten uren per week buiten de werkuren worden ingezien. Dit "paraplubestemmingsplan" wordt ontwikkeld omdat door de zogenaamde "opheffing van het algemeen bordeelverbod" door de Rijksoverheid de exploitatie van prostitutie niet langer strafbaar is gesteld. Dit heeft tot gevolg dat gemeenten zelf regulerend moeten gaan optreden. De gemeenteraad van Reimerswaal heeft inmiddels de Algemene Plaatselijke Verordening Reimerswaal (APV) daartoe aangepast en een lokaal prostitutiebeleid vastgesteld. Naast het aanpassen van de APV dient echter tevens het instrument van de ruimtelijke ordening te worden toegepast om het gebruik van gron den en gebouwen voor seksinrichtingen in bestemmingsplannen te reguleren. Het "paraplubestemmingsplan" bevat een tweetal artikelen welke gelden voor alle bestemmingsplannen die niet binnen afzien bare tijd worden herzien en waarin het noodzakelijk is om het gebruik ten behoeve van een seksinrichting te regelen. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan iedereen schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp kenbaar maken bij de gemeente raad, Postbus 70, 4416 ZH Kruiningen, De gemeenteraad stelt dege nen die hun zienswijze kenbaar hebben gemaakt in de gelegenheid van een nadere mondelinge toelichting te geven. Voor nadere informatie en voor inzage van het plan buiten kantoor uren kunt u contact opnemen met de behandelend ambtenaar, jn Rooijen. onder doorkiesnummer (0133) 395 227. S Kruiningen, 26 juni 2002. namens burgemeester en wethouders van Reimerswaal, drs. H. van Waveren wnd. hoofd afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling. Oude Plein 1 4416 AK Kruiningen Postbus 70 4416 ZH Kruiningen Tel.: 0113 - 39 SO 00 Fax: 0113 - 39 53 33 Internet: www.reimerswaal.nl E-mail: gemeente@reimerswaal.nl Plaats uw familieberichten ia de PZC aandacht gevraagd voor reuma en werk Ongeveer één op de tien Nederlanders heeft een vorm van reuma, dat zijn 1.6 miljoen mensen. Het betekent vaak afstand moeten doen van een hobby, sport of zelfs van een baan of eigen bedrijf. Reuma is ook een belang rijke veroorzaker van het ziekteverzuim in Nederland. Velen raken door reuma arbeidsongeschikt. En zij die aan het werk willen blijven, ondervinden vaak heel wat onbe grip. Ook Theo Hollestelle weet dat inmiddels. Dit is zijn verhaal. Theo Hollestelle heeft on danks zijn reuma een eigen transportbedrijf. Hij was nog maar een halfjaar bezig met dit eenmansbedrijf toen de diagnose (inmiddels twee jaar geleden) werd gesteld: reuma! "Je staat dan voor de keuze: het bijltje erbij neer gooien of doorvechten. Nog altijd ben ik niet van plan op te geven wat ik heb opge bouwd. Ik ben 37. Ik ga niet zomaar achter de geraniums zitten." Theo maakt lange dagen: 's ochtends om zes uur stapt hij op zijn truck om 's avonds rond acht uur weer thuis te komen. "Als je een maal in het ritme zit, gaat het prima. Maar 's avonds ben ik echt op. En eerlijk ge zegd, vrijdagavond kunnen ze me opvegen. Gelukkig heb ik veel steun aan mijn vrouw en kinderen. De zaterdag en zondag zijn voor hen." Pijn in handen en voeten Theo Hollestelle heeft aller lei aanpassingen laten aan brengen om zijn werk te kunnen doen. Dat was nog een heel gedoe, want ook hij kreeg te maken met de bu reaucratie van de uitvoeren de instanties. Theo moest bijvoorbeeld "hemelen aarde bewegen" om een automa tische versnellingsbak in zijn truck vergoed te krijgen. Met een voortdurende pijn in zijn handen en voeten is aldoor koppelen en schakelen veel te zwaar. Bij het laden en lossen heeft hij uiteraard ook de nodige pijn. Echter, zijn aanvraag voor een elektri sche pompkar voor het laden en lossen is afgewezen. Hij laat het er niet bij zitten. "Ik heb hiertegen bezwaar aan getekend, want een pompkar bij laden en lossen betekent voor mij dat ik wellicht nog jaren vooruit kan in mijn werk... dat is namelijk mijn bedoeling. Die bureaucratie en dat onbegrip, onvoorstel baar!" Onbegrip maakt veel kapot Met het onbegrip van de bui tenwereld kan een reumapa tiënt jarenlang worstelen. Dat komt door het grillige karakter van de ziekte. De ene dag kun je klussen in de tuin, de volgende dag moet je dat bezuren en uitrusten. Niemand die dat ziet, men sen kunnen dan al snel den ken: wat een aansteller. Ge lukkig bewijzen patiënten als Theo, en hij is beslist niet alleen, dat ze nog tot veel in staat zijn. Meer be grip voor de individuele mo gelijkheden bij het zoeken en vinden van geschikt werk is uiterst belangrijk. Steun het Nationaal Reumafonds Het Nationaal Reumafonds financiert zo'n 70% van het wetenschappelijk onderzoek in Nederland. Andere activiteiten zijn: voorlichting, aangepaste va kanties, individuele hulp en financieel steunen van de meer dan honderd reumapa tiëntenverenigingen. Helpt u ook? {cbfc Giro 324, Amsterdam, Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 www.reumafonds.nl N'. Op 24 november 2000 hebben wij een vergunning ver leend aan HTC De Poort bv te Rilland. Het gaat om een vergunning op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren voor het lozen van afvalwater op de gemeentelijke riolering, dat afkomstig is van het reinigen van tankauto's. Tegen deze vergunning is beroep ingesteld. De afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State heeft een onderdeel van de vergun ning vernietigd en het waterschap verplicht een nieuw besluit te nemen met betrekking tot dit onderdeel. Wij hebben besloten een nieuw artikel 3, vierde lid vast te stellen. Ter inzage De aanvraag, het besluit en andere bijbehorende stuk ken liggen vanaf 27 juni 2002 tot en met 8 augustus 2002 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak, tel. (0113)241241, buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur. Een mondelin ge toelichting op de stukken is mogelijk (met uitzon dering van de avonduren); bij het bureau Voorlichting van de gemeente Reimerswaal, Oude Plein 1 te Kruiningen, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur, op afspraak van 13.00 tot 16.00 uur. Beroep/voorlopige voorziening Ingevolge artikel 20.1, eerste lid Wet milieubeheer in samenhang met artikel 20.6 Wet milieubeheer staat tot het einde van bovenvermelde termijn beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het besluit wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn afloopt tenzij gedurende de beroepstermijn, met toepassing van artikel 20.3 Wet milieubeheer en artikel 36 Wet op de Raad van State in samenhang met titel 8.3 Algemene wet bestuursrecht, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een ver zoek om een voorlopige voorziening is gedaan. Goes, 26 juni 2002 Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden W.A. Gosselaar, dijkgraaf mr.drs. J.A. de Visser, secretaris-directeur ~e Poort te Ril la Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon (0113)241000 Fax (0113)227528 info@wze.nl www.wze.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16