pzc Ovaa is een klasse apart in Axel 1 Wim de Waal slimste in Schoondijke OPRUIMING 1 E Dubbel succes voor Obrie in Open Axeltennistoernooi Ruiterclub Hulst oppermachtig bij concours in Axel Peemen verrast sprintelite in Goes 19 IKES-competitie trekt steeds meer deelnemers ennissers (Game'78 kansloos uitslagen Handbalster Vlietstra naar Denemarken maandag 24 juni 2002 Hoor Rinus Verberkmoes kXEL - Prima weer, een mooi barcours en een goed deelne mersveld leidden er zaterdag (oe dat er veel strijd was bij de lijfde RES-cross in Axel. Grote inan was Casper Ovaa uit Oost- fSouburg, die bij de licentie houders beide manches won en Haarmee tevens de leiding in het algemeen klassement stevig in handen nam. jjiet alleen Ovaa was tevreden, pok wedstrijdleider Jack de Feijter was voldaan.Naast het grote deelnemersveld (143 ren tiers) ben ik ook blij met de toenemende deelname van mo orcrossers uit met name Wal cheren. Steeds meer renners uit (lie regio komen bij ons rijden. Dat is een goede ontwikkeling." Blijheid was er eveneens over het deelnemersveldbij de licen tiehouders. Waren er dat in de vorige ontmoeting maar negen, nu stelden 22 renners zich op bij het starthek. Bij de start hadden veel crossers last van zenuwen, waardoor er velen onderuit gin gen. Ovaa kende echter geen problemen. Hij reed superieur en werd door niemand bedreigd. Ook Peter Rottier, die weer eens zijn opwachting maakte, kon hem geen strobreed in de weg leggen. De Zuiddorpenaar werd in de eerste manche derde, maar liet de tweede manche vervol gens schieten. Hij speelde dus geen rol meer in het dagklasse ment. Henk Thijs (Adegem) werd tweede in het algemeen klassement, voor de sterk rij dende Ronny van Hove (Zele) en Anco Korteweg (Willemstad). In de categorie 125cc deed Maarten Goovaert (Wetteren) goede zaken. In deze groep, die vanwege een groot deelnemers veld in de voorronde in tweeën moest worden gesplitst, pakte hij de zege en nam daarmee te vens afstand van Maikel van de Goor (Vlissingen), die tot dan toe de leiding in de totaalstand in handen had. Van de Goor ein digde ietwat teleurstellend op de zesde plaats. Hij moest op de ze stek de verrassend sterk rij dende Sander de Braai (Zaamslag) net voor laten gaan en finishte pal voor Axelaar Kevin de Beer. Het zijn twee re gionale jonge crossers die mo menteel een goede progressie doormaken. Maike Voorwinden (Berkel) werd in deze serie tweede. Dat was een knap staaltje, omdat hij op een motor met een cilinderin houd van slechts 80 cc reed. Moest Goovaert in zijn klasse hard strijden om van een zesde plek bij de start terug te komen naar de eerste plaats, in de serie 250/500cc lag de slag al gauw in de plooi. Erik Peeters (Tielen) won gewoontegetrouw met overmacht voor Jos Kesters (Opglabbeek) en Herman van de Bos (Koewacht). Achter dit lei dende trio, zowel in dagklasse ment als in de algemene rang schikking, finishte Robin Ploegaert (Sluiskil) verrassend als vierde. Bij de veteranen spitst de strijd om de totaalzege zich toe tussen Jos Machiels (Diepenbeek) en Koen Verburgh (Assebroek). Zaterdag was Verburgh de sterkste voor Machiels en Rudy Walhout (Zandstraat). Laatst genoemde leek hoger te eindi gen, maar moest naarmate de tijd verstreek terrein prijsge ven. Hij bleef echter routinier Johan Schelleman (Axel) net voor. Zeker van de zege na tien duels lijkt Martin Stroo (Oost-Sou burg). In deze vijfde editie nam hij in de klasse 8 5 cc resoluut de leiding over van de niet aanwe zige Erik Koote (Sommelsdijk). Hij schreef twee manches op zijn naam. Marlon Merison (Biggekerke) werd in deze groep knap tweede voor respectieve lijk Christoff Neckebroek (Wet teren), Ramon Koole (Middel burg) en Boy Stockman (Temeuzen). De volgende editie van de RES- -competitie is zaterdag 6 juli. poorWim de Vos pOES - Johan Peemen behoort bij de trimmers al jarenlang tot 0e toppers in de sportklasse A. De Brabantse wielrenner slaagt £r altijd wel in één of meerdere Itvedstrijden op zijn naam te Jchrijven. Vrijdagavond in Goes yoegde hij er weer aan zijn to taal toe. Peemen klopte in een inassaspurt rappe jongens als 01atti de Baat en John Akker- mans. pe eerste ontsnappingspogin gen waren er al vrij snel en Pee- Inen was er vaak bij. Ook Wil fred Geijs liet zijn gezicht ver schillende malen zien. Daar- feaast reed ook Ruud Rentmees ter voor eigen publiek een aan vallende wedstrijd. Normaliter rijdt de jeugdige boesenaar bij de junioren van fie Wielren Unie, maar deze ca tegorie heeft toestemming om ^p dagen als er voor hen geen Wedstrijd is van start te mogen gaan in een TMZ-wedstrijd. In de straten van Goes was Rent- meester vaak vooraan te vinden maar ook hij kon er niet voor zorgen dat het peloton uit el kaar werd getrokken. Alle pogingen mislukten dus en er moest een massaspurt aan te pas komen om de winnaar aan te wijzen. Johan Peemen bleek verrassend de sterkste, voor Matti de Baat en John Akkermans. Rentmees ter en Geijs reikten niet verder dan respectievelijk de zevende en achtste plaats. Ook bij de veteranen was er sprake van een verrassing. De surprise was niet zozeer dat Pe ter Heeren de wedstrijd op zijn naam schreef. De ex-beroeps- renner uit Sprundel is nu één maal één van de beteren in deze categorie, maar de wijze waar op hij de overwinning naar zich toe haalde, was bijzonder. Hee ren is vooral sterk in de spurt, maar in Goes koos hij voor een solo in de slotkilometers. Zes ronden voor het einde reed Hee ren uit de groep weg om uitein delijk met een halve minuut voorsprong te winnen. Het ging er soms spectaculair aan toe bij de RES-cross in Axel. foto Wim Kooyman IpLINGE - Dash'35 uit Dor drecht was in de tweede ronde Van het Nederlands kampioen schap voor districtsteams met 5-1 de baas over Game'78. De fclingenaren speelden een goede Svedstrijd, maar waren niét op gewassen tegen de sterke tegen- Standers, die dan ook als derde- /vierde geplaatst zijn voor het r ipascal van Poecke kreeg een ge routineerde Bert Gerritsma van pash'35 tegenover zich. Ger ritsma maakte vrijwel geen fou ten en daardoor kwam Van poecke niet verder dan één kame: 1-6 0-6. Onno van Que- kelberghe kreeg er flink van langs van Peter Paul Passchier: jO-6 en 0-6. Robin de Witte be- Eorgde Game'78 het enige punt. (Hij won de eerste set van Mi- fchael Hop met 6-3, maar kwam in de tweede set net te kort: 3-6. In de derde set gaf De Witte zijn tegenstander geen kansen meer ien won dankzij een goede servi ce en snel spel verdiend met 6-2. Niek de Koster kwam moei zaam op dreef tegen Cock van (As. Van As won hierdoor de eer- fete set gemakkelijk met 1-6. De Koster speelde in de tweede set beter, maar kon helaas te weinig (punten maken: 1-6. In de dub- pelpartijen bleef Game'78 ook zonder punten. Van Poecke/De Witte verloor met 2-6 4-6 van perritsma/Passchier en De Koster/Van Quekelberghe jkwam te kort tegen Hop/Van priethuysen met 0-6 2-6. Wiesner winnaar Knokke-Cadzand CADZAND-BAD - Uwe Wies- ner uit Duisburg heeft de 23e «ditie van de twaalf kilometer ilange zeezwemwedstrijd Knok- ike-Cadzand-Bad op zijn naam geschreven. tEr deden gisteren zo'n dertig «deelnemers mee aan de wed- fetrijd. Het gezelschap bestond (voornamelijk uit Belgen. Er wa ken ook twee Zeeuws-Vlamin gen. Huib Dellaert, lid van de Organiserende club de North jSea Swimming Association, (deed voor de twintigste keer (mee. Hij werd vijfentwintigste jen laatste op de 12 kilometer. Hij (deed er bijna veertig minuten jlanger over dan winnaar Wies- jner. Mare Wieme werd 22e, ze pen minuten voor Dellaert. door Willy van Leeuwen AXEL - Het Open Axeltennis toernooi heeft Björn Obrie dubbel succes opgeleverd. De tennisser uit Sas van Gent won in de enkel 6 overtuigend de fi nale van zijn clubgenoot Phi lippe de Baets. Hij was ook eindwinnaar in de dubbel 5, samen met Koen van den Berg. Het Open Axeltoemooi kende gisteren veel aantrekkelijke fi nales. In de mannen enkel stonden Kirsten Dey en Jan Maarten van de Vrie tegenover elkaar. Dey kwam in de eerste set als een raket uit de start blokken en won deze set over tuigend: 6-1. Jan Maarten van de Vrie knokte in de tweede set wel terug, maar was niet in staat alsnog een driesetter af te dwingen. Dey hield het hoofd koel in de tiebreak en ging met de toernooizege aan de haal. Bjom Obrie kreeg in de enkel 6 zijn clubgenoot Philippe de Baets als tegenstander. De ge slepen spelende De Baets kreeg weinig kansen van Björn Obrie: 6-3, 6-1. Manuel Dhondt werd zoals verwacht eindwinnaar in de enkel 7. Hij versloeg de talentvolle Bressi- aander Joeri Flikweert moei zaam met tweemaal 7-5. Obrie sloeg ook samen met Koen van den Berg toe in de dubbel 5. Kees van Tiel en Huib van de Akker werden kansloos naar een 6-2 6-2-ne- derlaag gespeeld. Harald Na varro en Erwin van Regenmor tel stopten in de finale van de dubbel 6 Frank van Drongelen en Jan Donze door ze met 6-3 6-4 terug te wijzen. Ronald de Milliano en Carlos Puylaert speelden gistermor gen al vroeg de finale in de dubbel 7 tegen Marc Maes en Wessel Donze. Het laatste duo zegevierde gemakkelijk met 6-1 6-2. Gering Bij de vrouwen enkel 6 verraste Muriel Boddaert in de finale de als eerste geplaatste Jacqueli ne de Bokx. De eerste set was nog voor De Bokx, maar het verschil was erg gering. Ook in de tweede en derde set gaven de beide speelsters weinig toe, maar Boddaert ging er wel tweemaal met de setwinst van door: 7-6 7-5. Plaatselijk favo riet Mart Flikweert heeft in het Vechtkuikentennistoernooi in Breskens tweemaal de eerste plaats binnengehaald. Hij ver sloeg Michiel Ketting uit Kou- dekerke twee keer. Flikweert werd winnaar bij zowel de 14- als de 16-jarigen. In de finale tegen Michiel Ketting won Mart Flikweert de eerste set met 6-3. Ketting kwam in de tweede set terug met een 5-7 setwinst. Uiteindelijk werd Flikweert toch winnaar door de derde set met 6-2 naar zich toe te trekken. Flikweert kwam Ketting nogmaals tegen in de finale van de 16-jarigen. Deze maal had de Bressiaan- der minder problemen met zij n tegenstander: 6-3, 6-2. Rowin Tazelaar stond zoals verwacht in de finale van de 10-jarigen. Hierin kwam hij echter de Belgische deelnemer Kevin Flement tegen en dat was een te zware dobber voor hem: 6-1, 6-1. Kenny de Rooy kwam bij de 12-jarigen uit de bus als win naar. Hij versloeg Vincent Bol in de finale met 6-2 6-4. In het jongens dubbel tot en met 12 jaar werden zoals verwacht Ri chard Arens en Bas Hubregsen eindwinnaar. Ze wonnen met 6-1 7-5 van de plaatselijke ve detten John de Waele en Rowin Tazelaar. Bij de 16-jarigen ging de finale tussen de broer tjes Van Broekhoven uit Ter- neuzen, Bernd van Broekho ven en Björn Neve speelden de finale tegen Hans van Broek hoven en Ruben Haverbeke. Het duo Van Broekhoven/Ha- verbeke won met: 6-3, 6-3. Axelse renner zegeviert na demarrage in finale door Fred Rabout SCHOONDIJKE - Wim de Waal is het winnen nog niet verleerd. De Axelaar bewees het in de Maoneblusserskoers, een wed strijd voor vrije liefhebbers in Schoondijke. De Waal was de slimste en liet zes medevluch ters kansloos. Vijftig jaar is hij ondertussen. Zijn eerste koers reed de Axe laar toen hij zeventien was. Een paar jaar reed hij als prof, eerst bij Raleigh en later bij een Fran se ploeg. ,.Dat laatste had ik nooit moeten doen", verklaarde hij na afloop van de race in Schoondijke. Wim de Waal was in Schoondij ke weer eens de slimste van de zeven vluchters geweest, al ont kende hij dat. „Och, wat is leep, je moet gewoon goed uit je dop pen kijken en als ik dat nu na 33 jaar koersen nog niet geleerd had, dan zat het toch niet hele maal goed van boven.Vijf kilo meter voor het einde ging De Waal aan de haal. De rest keek even naar elkaar en voordat de organisatie op poten was gezet, was de vogel gevlogen. Profpeloton In Schoondijke, waar de ATB- -categorie voor de opening van het driedaagse wielergala zorg de, kwamen 29 renners aan de start. Onder hen waren heel wat mannen die in het verleden in het profpeloton meedraaiden, zoals Willy de Bosscher. De be- drijvigste was Stanny Martens. De renner uit Adegem pakte veel premies mee en lag ook aan de basis van de beslissende vlucht. Hij kreeg zijn landgeno ten Lucien van Goethem, Nico de Weirdt en Rudy Saelens mee. Peter Mol (Kapelle), rijdend in de leiderstrui van het 'Hans An ders-klassement', Wim de Waal (Axel) en Michel de Koning (Terhole) waren er ook bij. Gat De zeven begrepen elkaar uit stekend en in een mum van tijd was er een gaatje van een halve minuut geslagen en het was even na halfkoers al duidelijk dat de winnaar bij de zeven ge zocht moest worden. Hoewel De Waal in de sprint niet kansloos was, durfde hij daar niet op te wachten. Bij het ingaan van de laatste ronde was een enkele de marrage voldoende om zijn ge zelschap voorgoed vaarwel te zeggen. Achter De Waal won Peter Mol de spurt voor de tweede plaats. Rudy Saelens uit Stekene zorg de voor de Belgische inbreng op het podium. Vandaag is het de beurt aan de veteranen en CD~categorie, aanvang 17.30 uur. - - door Lucien Roelandt AXEL - De ruiters van de rui terclub Hulst waren zaterdag tijdens het concours hippique van de Biervlietse Haringrui- ters oppermachtig bij het sprin gen. Ilyo de Loos schreef de klasse ZZ op zijn naam. Colinda Cornelissens won met over macht de klasse Z, Kelly D'Hert heerste in de klasse L. In de klas se B eiste Angelique de Beu Ie de zege op. Alleen in de klasse M slaagde Stefan Meijers uit IJ- zendijke er in de Hulster supre matie te doorbreken. In de klasse ZZ bleek voor Ilyo de Loos en zijn paard Nadir weer eens geen hindernis te hoog. Ook de verradelijke lijn tjes, die parcoursbouwer Bram Wattel als extra handicap in zijn fraaie parcoursen had inge bouwd, bleken geen enkel pro bleem. Hij rekende af met con current Luc Cornelissens. Als eerste starter in de barrage haalde Luc Cornelissens met Prins Forever een paal naar het gras. Voor Ilyo de Loos was dit echter geen reden om op safe te gaan rijden. De 29-jarige ruiter stuurde Nadir kort wendend in maar liefst vijf tellen sneller dan zijn clubgenoot uit Nieuw-Na- men naar de finish. Ook de barrage van de klasse L werd een Hulster onderonsje. Alleen Angelique de Beule en Kelly D'Hert bleven in het ba- sisparcours foutloos. Kelly D 'Dhert lukte dat zelfs met twee paarden. Als eerste starter stuurde de amazone uit Nieuw Namen Godilia foutloos naar de finish. Angelique deBeule bleek er echter niet van onder de in- druk. De amazone uit Kapelle- brug bleef met de super voor zichtig springende Pacouche eveneens foutloos en toonde zich met 43.10 aanzienlijk snel ler. Het was echter niet voldoen de voor de zege. Kelly D'Hert ging met de donkere vos Spring steen als een raket over het par cours en liet de klok op 36.20 stilstaan. In de klasse B verwees Angeli- Motorsport Vijfde RES-cross Axel. 85 cc: 1 M. Stroo (Oost-Souburg), 2. M. Merison (Bigge kerke), 3. C. Neckebroek (Wetteren), 4. R. Koole (Middelburg),5. B. Stockman, 6. K van Houdt (beiden Terneuzen), 10. J. de Vos (Hoek), 13. T. Benjamins (Clinge), 14. Dekker (Zandstraat). 125cc: 1. M. Goo vaert (Wetteren), 2. M. Voowinden (Ber kel), 3. R. van de Bergen (Rilland), 4. R. Vrijelinck (Oostende), 5. S. de Braai (Zamslag), 7. K. den Beer (Axel), 12. W. Vaal (Kloosterzande). 19. D. Vaal (Axel). 250/500cc: 1. E. Peeters (Tielen), 2. J. Kesters (Opglabbeek), 3. H. van de Bos (Koewacht), 4. R. Ploegaert (Sluiskil), 5. W. Anthonisse (Wuustwezel), 8. P. de Booy (Walsoorden), 15. P. Verplanke (Koewacht), 19. R. Doens (Biervliet), 21. J. Fassaert (Graauw). Veteranen: 1. K. Verburgh (Assebroek), 2. J. Machiels (Diepenbeek), 3. R. Walhout (Zandstraat 4. J. Schelleman (Axel), 5. J. Leijsen (Lille), 7. P. van de Ree (Zaamslag), 11B. van Hoeve (Axel), 12. F. Willemsen (Hoofdplaat), 21P Vaal (Axel), 23. H. Ko- lijn (Terneuzen). Licentiehouders: 1. C. Ovaa (Oost-Souburg), 2. H. Thijs (Ade gem), 3. R. van Hove (Zeele), 4. A. Korte weg (Willemstad), 5. J. van Ham (St- -Niklaas), 6. A. Vandamme(Zuiddorpe), 9. D Schelleman (Magrette). Standen. 85cc: 1. M. Stroo, 2. C. Neckebroek, 3. B. Stockman, 4. E. Koote (Sommelsdijk), 5. J. de Vos. 125cc 1. M. Goovaert2. M. van de Goor (Vlissingen), 3. R. Vrijelinck, 4. S. de Braai, 5. K. den Beer. 250/50cc: 1 E. Peeters, 2. J. Kesters, 3. H. van de Bos, 4. J. de Wilde, 5. S. Put. Veteranen: 1. J. Machiels, 2. K. Verburgh, 3. R. Peeters, 4. J. Schelleman, 5. H. Schouteden. Licen tiehouders: 1. D. Schelleman, 2. A. Po chet (Beauraïng), 3. C. Ovaa, 4. A. Ruttin- ger (Goes), 5. A. Vandamme. Tennis Open Axeltoernooi in Axel. Finales: VE 6: M. Boddaert-J. de Bokx 4-6 7-6 7-5, VE 7: B. Speleman-S. Lambert 3-6 7-6 6-2. VE 8-9; S. Hanel-M. van der Schelling 5-7 6-3 1-2 opgave. VD 7: Houg/Hame- link-De Braai/van der Schelling 6-1 6-4. VD 8-9: Dingemans/Veraart- Fieret- /Meeuse 6-1 6-1. ME 5: K. Dey-J. van de Vrie 6-1 7-6. ME 6: B. Obrie-P. de Baets 6-3 6-1, ME 7; M. Dhondt-J. Flikweert 7-5 7-5. ME 8-9: A. Rouw-W. Sinke 6-1 6-2, MD 5: Van den berg/Obrie-Van Tiel- /van de Akker 6-2 6-2. MD 6: Navarro- /van Regemortel-Van Drongelen/Donze 6-3 6-4. MD 7: Maes-Donze-De Millia- no/Puylaert 6-1 6-2, MD 8-9: Heede- -Pauw-Hamelink/Bakker 6-3 6-2. GD 6: Dierick/Van Drongelen-Daelman/de Meijer 6-2 7-6. GD 7: Heede/Pauw-Van Espen/Rouw 7-5 6-2, GD 8-9: Kuhlman- que de Beule met Loes de Koe^ wachtenaar Martijn Cerpentier met Delta Mossel Princes naar de tweede stek. In de barrage hielden beiden het strafblad blank, maar qua stijl toonde Angelique de Beule zich de bes te. In de klasse Z toonde Colinda Cornelissens zich superieur. Als enige bleef de amazone uit Vo gelwaarde met Nobelle fout loos. Ook in de klasse M had de rui terclub uit Hulst met Jeroen Burm en Anthony van der Ven in de barrage twee ijzers in het vuur. Stefan Meijers liet zich er echter niet door intimideren. Ook niet door Jan Noordhoek die met de ruin Nieuwvliet met een foutloze ronde en een tijd 37.16 meteen de druk op de ketel zette. Stefan Meijers toonde zich met Odarco in een tijd 34.38 duidelijk de beste. Dressuur Bij de dressuur zorgden Anne- mieke Tieleman en Marjolein van Kerckhoven eveneens voor Hulster succes. Annemieke Tieleman (Helasco) schreef met 190 punten de eerste proef van de klasse Z1 op haar naam. In de tweede proef eiste Marjolein van Kerckhoven met Kingston met 182 punten deze eer voor zich op. Herma Heikoop zorgde met Kick voor succes van de organi serende Haringruiters. De ama zone uit Philippine schreef met respectievelijk 161 en 158 pun ten beiden proeven van de klas se M2 op haar naam. In de klasse L2 bleek Mireille Cappendijk in de eerste proef een maatje te groot voor de con currentie. Met 175 punten stuurde de Terneuzense amazo ne Power met overmacht naar het oranje erelint en de hoogste dagscore bij de paarden. Met de overwinning in de tweede proef en twee winstpunten trok Petra Tollenaar uit Hoek met Peppe- rone Z de goede lijn door. In de klasse LI eiste de Koewachtse Carmen van Veen met de veel souplesse tonende Olivia in bei de proeven de overwinning op. /Risseeuw-De Rijke/Speleman 6-4 4-6 6-2.Vechtkuikentoernooi in Breskens. Finales: ME 10 jaar: A. Dieleman-S. Klap 6-2 6-1 Derde/vierde plaats: L. Roelan- d-E de Rooij 6-1 6-1, ME 12 |aar: K. Hey- dens-l. van broekhoven 6-4 6-1. ME 14 jaar: M. Wolfert-E. Arens 7-6 5-7 6-1. Derde/vierde plaats: C. Schuitema-K. Heydens 6-3 6-3, ME 16 jaar: B. de Waele-M. Meijaard 6-3 6-3. Derde plaats: T. Flikweert. MD 12 jaar: Di- eleman/Klap-Ekkebus/van Broekhoven 7-6 7-5. MD 16 jaar: Wolfert/Martens-Agten/Rikken 6-3 7-5. JE 10 jaar: K. Flement-R. Tazelaar 6-1 6-1. Derde/vierde plaats: J. de Waele-M. van der Eijk 6-2 6-0. JE 12 jaar: K. de Rooy-V. Bol 6-2 6-4. Derde- /vierde plaats: B. Hubregsen-M. Rikken 6-3 5-7 6-2, JE 14 jaar; M. Flikweert-M. Ketting 6-3 5-7 6-2. Derde plaats: R. Ha verbeke, JE 16 jaar: M. Flikweert-M. Ket ting 6-3 6-2. Derde/vierde plaats: N. Strijdonk-B. van Broekhoven 6-1 7-5. JD 12 jaar: Arens/Hubregsen-Tazelaar- /de Waele 6-1 7-5, JD 16 jaar: Van Broek- hoven/Haverbeke-Van Broekhoven/Ne- ve 6-3 6-3. Zwemmen North Sea Challenge, Knokke-Cadzand- -Bad: 12 km- Mannen: 1. Uwe Wiesner 1.05.50,2. Jens Muller (beiden Duitsland 1.07.29,3. Jelle Bertels 1.09.16,4. Geor ge Duerinckx 1.14.56,5. Rik Meeuwissen (allen België) 1.16.47. 22. Mare Wieme 1.37.25, 25. Huub Dellaert (beiden Cad- zand) 1.44.37. Vrouwen: 1. Annemie Lantin 1.27.27, 2. Merel Schols (beiden Belgie) 1.40.48. 6 km: Mannen: 1. Pierre Wilket 30.13. Vrouwen: 1. Anniek Gielen 33.36. RIDDERKERK - Ingeborg Vlietstra speelt volgend seizoen voor de Deense club Team Tvis Holstebro. De 20-jarige doelvrouw van het Nederlands handbalteam sig neert deze week een contract dat haar voor een jaar bindt aan de onlangs naar het hoogste Deense niveau gepromoveerde club. Vlietstra speelde het afge lopen seizoen voor Hellas. GPD Advertentie MARKT U - TERNEUZEN - TEL 0115-614845 OPEN; ZONDAG 30 JUNI (VAN 13U30 TOT 17U) Wim de Waal liet het niet op een sprint aankomen in Schoondijke. Hij ontvluchtte kort voor het einde de kopgroep en soleerde naar de zege. foto Peter Nicolai HAVENSTRAAT 10 - TERNEUZEN - TEL 0115-610204

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 35