s i o PERSONEEL PZC leerkracht VSO voor 16 u/w (WTF 0,4340) v informatiemedewerker (m/v) www. rij ks waterstaat, n I Rijkswaterstaat rE|MERSWAAL applicatiebeheerder sociale zaken m/v (50%) parttimers, hulpkrachten en vakantiemedewerkers! zaterdag 22 juni 2002 Het bestuur van de Stichting SOVSO Zeeland, bevoegd gezag van de KORCZAKSCHOOL te Middelburg, heeft de volgende vacature: Binnen de daghulp aan niet-schoolgaande jeugd "Het Traject", is per 1 augustus 2002 wegens het vertrek van de huidige mede werker een vacature ontstaan voor de functie van: voor de locatie Terneuzen zo mogelijk met ingang van 1 augustus a.s. of zo spoedig mogelijk daarna 'Het Traject" is een samenwerkingsverband van de Stichting AZZ met de Korczak- school (ZMOK) en biedt een daghulpprogramma aan voor Zeeuwse jongeren tussen 14 en 17 jaar, die vanwege ernstige gedrags-, aanpassings- en leerproblemen definitief dreigen vast te lopen (of reeds zijn vastgelopen) in hun schoolcarrière. Het daghulp programma wordt vormgegeven op twee van elkaar verschillende locaties (één in Mid delburg en één in de Braakmanpolder bij Terneuzen). Vanuit een individueel begeleidingsplan richten het onderwijs en de hulpverlening zich op een intensieve persoonlijke begeleiding van de jongere, waarbij gebruik wordt ge maakt van het competentie- of taakvaardigheidsmodel. "Empowerment" is een sleutel begrip in de begeleiding. Doel is terugkeer in het onderwijs dan wel uitstroom naar be taalde arbeid. Het aantal deelnemers aan Het Traject is 10 per locatie. Taken: verzorgen van onderwijs aan deelnemers van het Traject, zowel theoretisch als praktisch onderwijs aanbieden, opzetten en uitvoeren van handelingsplannen in overleg met de collega's, verzorgen van rapportage, deelnemen aan besprekingen deelnemen aan scholing/training het leggen van contact met onderwijsinstellingen in de regio dan wel met voorzienin gen op het terrein van de arbeidsvoorziening. Functie-eisen: - volledige bevoegdheid - ervaring in het onderwijs bij voorkeur in het (S). V. O., goede communicatieve vaardigheid, - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, - bezit van een rijbewijs. Arbeidsvoorwaarden: - de aanstelling is bij de Stichting Samenwerkingsscholen voor SOVSO Zeeland, als leerkracht aan de Korczakschool, SOVSO ZMOK, - de CAO-PO en het Rechtspositiebesluit Onderwijspersoneel zijn van toepassing, - de functie wordt ingeschaald in schaal LB BBRA, minimaal 2108 en maximaal 3221 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie over deze functie is te verkrijgen bij de heren R. Janse, directeur Korczak school en M. Burger, adjunct-directeur Korczakschool. Beiden zijn op school te berei ken onder telefoonnummer 0118 633332 of privé respectievelijk onder tel.nr. 0118 461147 en 0113 622588. Schriftelijke sollicitaties dienen uiterlijk vrijdag 28 juni 2002 ontvangen te zijn door: Het Bestuur p/a Korczakstraat 14335 ER Middelburg. Visio ondersteunt nationaal en internationaal mensen met een visuele beperking en hun omge ving in hun wens naar zelfstandig leven en leren, wonen en werken. Onze medewerkers, werk zaam op verschillende locaties in het noorden, noordwesten en zuidwesten van het land, zetten zich in om dit in de praktijk waar te maken. Zij doen dit met betrokkenheid, creativiteit en onbetwist vakmanschap. Visio Loo Erf streeft naar een voortdurende kwaliteitsverbetering, waarbij innovaties in dienstverlening alle vrijheid krijgen. De vraag van de individuele cliënt vormt hierbij de rode draad in het geheel. Visio, de sector Onderzoek Revalidatie, vraagt in verband met de groei van de organisatie voor de locatie Goes per september 2002 een voor 24 uur per week voor de duur van een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband De kerntaken: De informatiemedewerker verstrekt informatie over het totale zorgpakket dat Visio te bieden heeft, en geeft voorlichting en advies aan slecht ziende en blinde mensen en hun omgeving over het gebruik en de toepassing van hulpmiddelen. U onderhoudt contacten met instanties op het gebied van hulpmiddelen en voorzieningen. De informatieruimte en het uitleendepot worden door u beheerd, waarbij u tevens uiteenlopende documentatie bijhoudt. Binnen de locatie neemt u zo nodig deel aan het interdisciplinair overleg. a Wij vragen: Een enthousiaste, creatieve persoonlijkheid met een klant- en resultaatgerichte instelling en MBO-werk- en -denkniveau. Uiteraard heeft u affiniteit met de doelgroep en beschikt u over organisatorische en communicatieve vaardig heden. U heeft ervaring op het gebied van informatieverstrekking en advisering aan zowel individuen als aan groepen. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar iemand die tot de doelgroep behoort. Wij bieden: Een interessante en gevarieerde functie in een stimulerende werkomgeving, met veel ruimte voor eigen initiatieven. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Gehandicaptenzorg. Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 2.207,- op basis van 36 uur (FWG 40). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 4 juli a.s. richten aan: Visio ta.v. de heer C.J. Kuyper, Lijnbaan 34 4461 HK Goes Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer J. Dingemanse, informatiemedewerker, of met de heer C.J. Kuyper, regiomanager O&R, beiden via (01 13) 21 I47I. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. s Je hoeft ons niet te vertellen hoe je water buiten de deur houdt. We zijn experts in het handhaven van onze kusten en het beschermen van land tegen overstromingen. En die kennis delen we met landen uit de hele wereld. Maar het klimaat verandert, de zeespiegel stijgt en de bodem daalt. De strijd tegen water blijft dus actueel. En daarbij geven we de natuur soms de ruimte. Op plaatsen waar de duinen breed genoeg zijn, mag de zee bijvoorbeeld best een stukje landinwaarts komen. Zo combineren we veiligheid met natuurbehoud, en krijgt leven met water een nieuwe dimensie. Werken aan maatschappelijk relevante zaken die in het brandpunt staan van de belangstelling. Dat doet het ministerie van Verkeer en Waterstaat. Nederland duurzaam beschermen tegen het water en zorgen voor veilige verbindingen vraagt om nieuwsgierige medewerkers die oog hebben voor de samenleving. Die verder kijken dan hun eigen vakgebied en niet bang zijn om af te wijken van gebaande paden. Verkeer en Waterstaat zoekt daarom originele denkers en resultaatgerichte doeners uit vele studierichtingen: economen, juristen, bestuurskundigen, accountants, ICT'ers en technici. Academici en HBO'ers; specialisten en generalisten. Hoofd Dienstverlening v/rn Facilitair Bedrijf, Middelburg Maximaal 56.269,- bruto per jaar, schaal 12 De directie Zeeland is verantwoordelijk voor planning en beheer van de droge en natte infrastructuur in de regio, met oog voor veiligheid, milieu en economie. Binnen het Facilitair Bedrijf is de onderafdeling Dienstverlening belast met het beheer, de exploitatie en het onderhoud van de voorzieningen op het gebied van huisvesting en services, documentaire informatievoorziening alsmede informatie- en communicatietechnologie. Functie Leidinggeven aan de onderafdeling en verantwoordelijk 'voor de kwaliteit en voortgang van de, in belangrijke mate uitbestede, taakuitvoering. Participeren in de staf van het Facilitair Bednjf en bijdragen aan de beleidsontwikkeling. Ontwikkelen en stimuleren van de medewerkers en optreden ais coach voor de procesverant woordelijken binnen de onderafdeling. Onderhouden van externe contacten. Deelnemen aan dan wel leiden van landelijke werkgroepen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Profiel WO-werk- en -denkniveau, bijvoorbeeld richting Bedrijfskunde. In staat op adequate wijze om te gaan met management- en beheertechnieken. Aantoonbare leidinggevende ervaring alsmede affiniteit met de vakdisciplines. Een zelfstandig, klant- en resultaatgericht teamworker die anderen weet te inspireren. Reactie Inhoudelijke informatie bij de heer M. van Houtert, hoofd Facilitair Bedrijf, telefoon (0118) 68 64 29. Vacaturenummer DZL RWF1/PZC. Hooftl Consultancy v/m Facilitair Bedrijf, Middelburg Maximaal 56.269,- bruto per jaar, schaal 12 De directie Zeeland is verantwoordelijk voor planning en beheer van de droge en natte infrastructuur in de regio, met oog voor veiligheid, milieu en economie. Binnen het Facilitair Bedrijf is de onderafdeling Consultancy belast met advisering en projectuit voering gerelateerd aan huisvesting en services, documentaire informatievoorziening alsmede informatie- en communicatietechnologie. Consultancy vervult haar rol nagenoeg altijd in samenwerking met derden. Functie Leidinggeven aan de onderafdeling en verantwoordelijk voor de kwaliteit en voortgang van de, in belangrijke mate uitbestede, taakuitvoering. Participeren in de staf van het Facilitair Bedrijf en bijdragen aan de beleidsontwikkeling. Ontwikkelen en stimuleren van de medewerkers en optreden als coach voor de procesverantwoordelijken binnen de onderafdeling. Onderhouden van externe contacten. Deelnemen aan dan wel leiden van landelijke werkgroepen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Profiel WO-werk- en -denkniveau, bijvoorbeeld richting Bedrijfskunde of Informatica. In staat op adequate wijze om te gaan met management- en beheertechnieken. Aantoonbare leidinggevende ervaring alsmede affiniteit met de vakdisciplines. Een zelfstandig, klant- en resultaatgericht teamworker die anderen weet te inspireren. Reactie Inhoudelijke informatie bij de heer M. van Houtert, hoofd Facilitair Bedrijf, telefoon (0118) 68 64 29. Vacaturenummer DZL RWF2/PZC. Rijkswaterstaat houdt zich, als uitvoeringsorganisatie van het ministerie van Verkeer en Waterstaat, bezig met het plannen, (laten) uitvoeren en beheren van het grootste pakket civiel-tech- nlsche werken in Nederland. Rijkswaterstaat opereert In een complex maatschappelijk krachtenveld. Het gaat bij ons dus niet alleen om het bedenken en realiseren van innovatieve technische hoogstandjes, maar ook om het vinden en implementeren van oplossingen die breed gedragen worden in de samenleving. Stuur een bondige brief met c.v,, graag binnen veertien dagen en o.v.v. het vacaturenummer, naar RWS-helpdesk, postbus 9016, 1180 MA Amstelveen. Of per e-mail aan werving@rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wórdt niet op prijs gesteld. GEMEENTE De gemeente Reimerswaal is een aantrekkelijke plattelandsgemeente, gelegen tussen Ooster- en Westerschelde. De gemeente heeft ruim 20.000 inwoners, verdeeld over zeven woonkernen. Daarvan is Yerseke zowel nationaal als internationaal bekend vanwege haar oester- en mosselcultuur De gemeentelijke organisatie is en blijft sterk in ontwikkeling, waarbij beheersing van processen en klant vriendelijkheid hoog in het vaandel staan. De organisatie telt nu nog vier sectoren, waaronder Welzijn. De sector telt drie afdelingen, te weten Sociale Zaken, Burgerzaken en Onderwijs en Welzijn. De organisatie is bezig met een veranderingsproces, dat in de loop van 2002 verder gestalte moet krijgen. Een van de interne ontwikkelingen, integratie van de afdeling Sociale Zaken en Burgerzaken, zal in de loop van dit jaar gerealiseerd worden. De gemeente Reimerswaal heeft ca 150 medewerkers in dienst. Bij de afdeling Sociale Zaken is na interne doorstroming van een collega een vacature ontstaan. Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de functie De afdeling Sociale Zaken is verantwoordelijk voor de uitvoering van de Algemene Bijstandswet, Schuld hulpverlening, Wet Voorzieningen Gehandicapten, de Wet Integratie Werkzoekenden en diverse andere wettelijke regelingen voor het verstrekken van inkomen en het toeleiden naar werk. Op de afdeling Sociale Zaken werken nu 20 medewerkers. De afdeling kenmerkt zich door korte lijnen en een plezierige werksfeer. Functie-informatie: Als applicatiebeheerder op de sector Welzijn ben je vooral bezig met: het goed laten functioneren van software en applicatieprogrammatuur van de sector; het ter beschikking en veilig stellen van gegevens; optimaliseren van de software; testen en onderhouden van de applicaties van de sector; geven van instructies aan medewerkers op de werkplek; afstemmen met de centrale automatisering. Verder wordt van je gevraagd om een bijdrage te leveren aan: het ontwikkelen van werkprocedures; het onderhouden van werkprocedures en deze te implementeren in automatiseringsprogramma's; het geven van autorisatievoorstellen op het terrein van de sector; nieuwe implementatieplannen; periodieke rapportages bestemd voor leiding en bestuur. Functie-eisen: Wij verwachten dat onze nieuwe applicatiebeheerder beschikt over een hbo werk- en denkniveau. Dit blijkt uit je opleiding en ervaring die aansluiten op de functie. Enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie is een pre. Werkzaam zijn in een politiek-bestuurlijke omgeving zie je als een uitdaging, je legt makkelijk contacten en bent in staat hoofdlijnen van bijzaken te onderscheiden. Je vindt het aangenaam zelfstandig te functioneren in een klein team. Bovendien weetje bovenstaande goed te combineren met een flinke dosis creativiteit, flexibiliteit en humor. Salaris: De functie is ingeschaald op niveau 9 (salaris 2.088,- tot maximaal 3.087,-- bruto per maand bij een fulltime dienstverband, salaristabel per 1 februari 2002). De formatieomvang van deze functie is momenteel vastgesteld op 18 uur per week. De functie zal eind 2002 opnieuw worden beschreven en gewaardeerd. Oude Plein 1 4416 AK Kruiningen Postbus 70 4416 ZH Kruiningen Tel.: (0113) 395 000 Fax: (0113) 395 333 Internet: www.reimerswaal.nl E-mail: gemeente@reimerswaal.nl V&D Middelburg zoekt V8tD is het enige echte warenhuis van Nederland. Voor iedereen, maar voor iedereen anders. Voor Nederland op z'n breedst. Een inspirerende winkel met veel verschillende producten voor elk moment in je leven. Kom jij ons medewerkersteam versterken? We zoeken parttimers (13-30 uur per week), hulpkrachten (12 uur per week) en vakantiekrachten (voor juni tot september). Wil je werken in de verkoop, achter de kassa of in de logistiek? We houden rekening met je voorkeur voor een afdeling. Mode, CD's, Boeken, Cosmetica of Sport? Aan jou de keus. Je gaat graag en gemakkelijk met mensen om. Denkt en handelt klantgericht. Je stelt hoge eisen aan jezelf en bent niet snel tevreden. Je hebt oog voor trends, durft snel beslissingen te nemen en geniet van drukte, veel klanten en grote bedrijvigheid. Bij V8tD heb je goede doorgroeimogelijkheden, een modern pakket aan arbeidsvoorwaarden, personeelskorting, een uitdagende werkomgeving en veel gezellige collega's. Je bent van harte welkom in ons warenhuis! Solliciteren of meer informatie over de functie? Bel 0118-613947 of kijk op www.vroomendreesmann.nl. NEDERLAND OP Z'N BREEDST Informatie: Wil je meer weten over de functie en de functie-inhoud, dan kun je terecht bij jan de Pooter. hoofd afdeling Sociale Zaken, telefoonnummer (0113) 395 276. We nodigen je uit om te reageren. We ontvangen graag een sollicitatiebrief. Ook vragen we om een sollicitatieformulier in te vullen. Dit formulier kan worden aangevraagd bij het secretariaat van de sector Welzijn, te bereiken via telefoonnummer (0113) 395 282 of 395 288. Sollicitaties kunnen tot 2 juli 2002 worden gericht aan burgemeester en wethouders van Reimerswaal, Postbus 70, 4416 ZH Kruiningen. Vermeld op de enveloppe sollicitatie Sociale Zaken, functiecode 3.2.43. Informatie over de gemeente Reimerswaal en over de vacature kun je vinden op onze website. De sollicitatiegesprekken worden gepland in week 31 Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 57