Als ik me ergens thuisvoel, is het wel hier. Je hoort er namelijk bij. ZeeJandia PERSONEEL STARTPROB PZC Medewerker personeels- en salarisadministratie m/v Maintenance Engineer Electro(m/v) Districtsopzichter m/v Hersenstichting Nederland Voor je het weet ben je weg Hef Dienstencentrum SVRZ biedt ondersteuning aan een aantal instellingen voor ouderenzorg in Zeeland en maakt deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening. Deze stichting is een moderne, efficiënte en innovatieve organisatie. Onze kerntaak is het verlenen van 24-uurs zorg die beantwoordt aan de behoeften van onze cliënten. SVRZ ziet het als haar verantwoordelijkheid daar waar mogelijk aan te sluiten op de (wijzigende) behoeften en wensen van de ouder wordende Als werkgever biedt de SVRZ kaders waarbinnen medewerkers hun keuzes maken. Daarbij hoort een modern en zeer flexibel arbeidsvoorwaarden pakket, waarbij medewerkers zelf hun pakket kunnen samen stellen en veranderen. Logisch eigenlijk, want dat mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. Bent u geïnteresseerd in deze boon bij de SVRZ? Stuur don vóór 22 juli oanstaonde uw schriftelijke soflidtatie, met CV, naar SVRZ Dienstencentrum, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 100, 4330 AC Middelburg. U kunt ook mailen naar dienstencentrum@svrz.nl. Als u nog vragen hebt, kunt u bellen naor 0118 - 670 758 (dhr. H. Wöhler, personeelsadviscur). De sollicitatie gesprekken zijn, rekening houdend met de vakantieperiode, gepland op dinsdag 20 augustus tussen 9.30 en 12.00 uur. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SVRZ WAAR DC MENS IEMAND IS 36 uur per week Het SVRZ Dienstencentrum zoekt een enthousiaste salarisadministrateur die samen met een collega de salarisadministratie voor de gehele SVRZ voert (een werknemersbestand van circa 2200 personen). Dit doet u door bewerking en verwerking van persoons- en loongegevens via het geauto matiseerde salarispakket Gemal, gekoppeld aan het personeels informatiesysteem Beaufort. Voor deze functie is een ruime praktische ervaring in de diverse aandachts velden van de salarisadministratie een uitdrukkelijke voorwaarde. U beschikt over een relevante beroepsopleiding op minimaal MBO-niveau, waarbij u kennis heeft verworven en inzicht heeft in sociale verzekerings wetgeving, het fiscale stelsel en arbeidsrechtelijke regelingen, zoals opgenomen in de CAO. Daarnaast heeft u ruime vaardigheid in het werken met een geautomatiseerde personeels- en salarisadministratie, bij voorkeur met Beaufort/Gemal. Sociale en communicatieve vaardigheden zijn noodzakelijk voor een goede samenwerking binnen de afdeling (6 personen), maar ook met de diverse locaties van de SVRZ-organisatie. Een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid is een absolute noodzaak. Bovendien dient u te beschikken over een hoge mate van stressbestendigheid. U krijgt een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd voor 36 uur per week. De functie is ingedeeld in FWG 55, wat een salaris oplevert van maximaal 3.051,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring (genoemd bedrag is exclusief de te verwachten salarisverhoging van 4 per 1 juli 2002). SVRZ volgt de CAO verpleging en verzorging, welke een goed arbeidsvoorwaardenpakket kent, waaronder een Meerkeuzesysteem Arbeidsvoorwaarden en een eindejaarsuitkering. zaterdag 22 juni 2002 u draait bij... dan kunnen wij wel gaan ingrediënten voor brood en banket Zeelandia is een bedrijf in beweging. Wereldwijd. Naast betrouwbaar en dienstverlenend wordt Zeelandia gezien als inspi rerend en innovatief. De koninklijke Zeelandia Groep is leverancier en pro ducent van hoogwaardige bakkerij-ingrediënten voor brood en banket. Er werken 1150 medewerkers waarvan 480 in Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. Binnen de afdeling Technische Dienst zijn wij op zoek naar een: Samen met 12 andere collega's maakt u deel uit van de afdeling Technische Dienst. U levert een belangrijke bijdrage aan het waarborgen van de beschikbaarheid van de bedrijfsmiddelen en het optimaliseren van het planmatig onderhoud. U bent verantwoordelijk voor het opzetten van onderhoudsconcepten en het doen van verbetervoorstellen bij technische problemen. U behartigt de belangen van de onderhoudsdienst bij nieuw bouwprojecten. Tevens beheert u specifieke technische documentatie waar onder PID's, grondschema's, hook-ups, specificatie meetmiddelen, etc. U heeft een opleiding op minimaal HBO-niveau en minstens 3 jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende functie met een marktconform salaris aangevuld met uitstekende secundai re arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Als u zichzelf herkent in dit profiel richt dan uw brief met c.v. binnen 14 dagen aan onderstaand adres, ter attentie van M. Bremmers, P&O, of per e-mail aan sollicitatie@zeelandia.nl. Wilt u meer informatie dan kunt u bel len met dhr. H.Teeuwen: 0111-419284. Algemene informatie vindt u op onze website www.zeelandia.com. Postbus 9 4300 AA Zierikzee Telefoon 0111-419000 Fax 0111-416951 www.zeelandia.com Waterschap Zeeuwse Eilanden Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, voor aanleg, onderhoud en veiligheid van plattelandswegen, voor een goed waterpeil, voor een goede kwaliteit van het opper vlaktewater en voor zuivering van het afvalwater. Het water schap voert deze taken uit in de provincie Zeeland boven de Westerschelde. Het hoofdkan toor is tot medio 2004 geves tigd in Goes en daarna in Middelburg. De organisatie is onderverdeeld in de sectoren (Waterkeringen, Waterbe heer, Wegen en Middelen) en een Staf. Zeeuwse Eilanden streeft een cultuur na waarin voor alle medewerkers spra ke is van een duidelijke taak, een eigen verantwoorde lijkheid en differentiatie in beloning. Meer informatie over waterschap Zeeuwse Eilanden kunt u vinden op www.wze.nl Bij de afdeling Beheer Onderhoud Oppervlaktewater, district Walcheren Noord-Beveland, van de sector water beheer is een vacature voor een districtsopzichter. De afdeling B&O Oppervlaktewater houdt zich voornamelijk bezig met het verzorgen van het beheer en onderhoud van het waterlopenstelsel. De activiteiten betreffen onder meer het inspecteren en controleren van de onderhoudstoestand van waterlopen en kunstwerken, het inventarise ren, begroten en uitvoeren van de kleinere reguliere onderhoudswerken, schadeherstelling, aanleveren van techni sche en plaatselijke aspecten voor vergunningen en ontheffingen, houden van toezicht op de waterlopen. Bij de afde ling B&O Oppervlaktewaterwerken 31 medewerkers onder leiding van een afdelingshoofd. bij de afdeling Beheer Onderhoud Oppervlaktewater van de sector Waterbeheer: 37 uur p/w, vac.nr. 02-11 Functieinformatie De districtsopzichter heeft o.m. de volgende taken: assisteren van het districtshoofd bij diens werkzaamheden; inspecteren, controleren en inventariseren van de onderhoud stoestand van waterlopen en de daartoe behorende kunstwer ken; inventariseren, begroten en verzorgen van de uitvoering van onderhoudswerken en schadeherstellingen; een bijdrage leveren aan het initiëren van nieuwe werken; formuleren van voorstellen voor aanpassingswerken buiten het reguliere onderhoud; opstellen van vergunningen en ontheffingen; handelend optreden in geval van calamiteiten en zonodig inschakelen van derden; adviseren inzake het verlenen van vergunnings- en onthef fingsvoorwaarden; houden van toezicht op de uitvoering van onderhoudsbestek- ken; mede verzorgen van besteksadministratie; verzorgen van het beheer van de waterpeilen (incl. bediening van de stuwen, inlaatwerken en gpvoergemalen)^ een bijdrage leveren a^i^opstëirén"van~meerjarenplanning" en -raming en zorgdragen voor het opstellen van de week planning en matèriaalplanning. De dist?ïctsopzichter heeft de beschikking over een dienstauto en is in voorkomende gevallen ook buiten de normale werkuren werkzaam. De standplaats voor deze functie is het districtskan toor te Grijpskerke. Functie-eisen diploma MTS Weg- en Waterbouw of gelijkwaardig; bekend met Directie UAV; in bézit van rijbewijs B; kennis van Word en Excèi; woonachtig of bereid zijn te gaan wonen in het werkgebied Walcheren. Salaris Het salaris voor deze functie bedraagt maximaal 2.616,50 bruto per maand en wordt onder meer bepaald aan de hand van opleiding, leeftijd en ervaring. Het salaris is exclusief vakantie toelage (8%) en eindejaarsuitkering (1,5%). Arbeidsvoorwaarden Het waterschap heeft een uitstekend pakket primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden, waaronder het pensioenregfement van het ABP en de ziektekostenregeling IZR. Door het kopen of verkopen van verlof is het mogelijk om gemiddeld 36 c.q. 38 uur per week te werken. Zeeuwse Eilanden hanteert een beoorde- lings- en beloningsbeleid waarbij aandacht gericht uitgaat naar het functioneren van de medewerker. Dit leidt onder meer tot het toekennen van periodieke salarisverhogingen. Een mede werker komt in aanmerking voor een prestatiebeloning wan neer aan bepaalde voorwaarden is voldaan. Informatie Voor informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren bel len met het hoofd van de afdeling Beheer Onderhoud "^D^jfervlaktewater van^dèTec^'VVStefbëhëéb tfe hèefj,-' Schipper (telefoon 0113-241263) Sollicitaties Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 6 juli 2002 richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 114,4460 AC Goes. Per e-mail kan ook: personeel@wze.nl (brief en c.v. als bijlage in Word). Vermeld het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de envélop of de e-mail; ÉÊC to} Waterschap Zeeuwse Eilanden wil in kader van de Wei Samen het aandeel allochtonen in het personeelsbestand vergroten. Sollicitanten uit deze doelgroep, die aan de gestelde eisen vol doen, worden uitdrukkelijk verzócht te reageren. e/d en zal dok-niet worden gehonoreerd. Sommige kinderen hebben een minder gelukkige start in hun leven. Bijvoorbeeld omdat ze te vroeg geboren zijn. Dat kan leiden tot hersenaandoeningen. Ook in de loop van hun kinderleven. Voorbeelden zijn: autisme, ADHD, dyslexie, Gilles de laTourette. De Hersenstichting Nederland financiert wetenschappelijk onderzoek om hersenaandoe- ningen bij kinderen te voorkomen of te genezen. Ook voorlichting V? krijgt veel aandacht. Uw steun is daarbij nodig. Geef daarom gul. Korte Houtstraat 10, 2511 CD 's-Gravenhage - 070 - 360.48.16 Trek in andere kof f i e

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 50