27/0 PERSONEEL POELWIJCK k. BOZ GROUP es T activiteitenbegeleider STARTPROBJ Giro 860 PZC Stichting Ter Weel Word jij onze nieuwe enthousiaste collega VERZORGENDE M/V VERZORGING HUISHOUDING KEUKEN SALESMANAGER RECLASSERINGSWERKER m/v E5 Verzorgende Kok (dokters) assistenten huisartsenpost Hersenstichting Nederland zaterdag 22 juni 2002 Kijk op www.zz.nl voor meer vacatures in de zora in Zeeland A Stichting Ter Weel omvat twee zorgcentra, één in Krabbendijke en één in Goes. Beide zorgcentra bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd. Wij bieden zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld (bijzondere zorg). In onze zorgvisie staat de cliënt centraal. Vandaar dat wij werken in kleine multidisciplinaire teams, waarin elke medewerker een eigen inbreng heeft. Voor het verpleeghuis zoekt het team activiteitenbegeleiding voor unit 5 en 6 (PG) een: (23 uur per week) De functie voorbereiden van activiteiten; begeleiden van cliënten bij activiteiten; observeren, rapporteren en overdragen van informatie aan/over de cliënten; mede zorg dragen voor het beheren van materialen en middelen; bereidheid 5 dagen gemiddeld per week te werken, verdeeld over alle dagen van de week (dus incl. weekenden). Jouw bagage diploma activiteitenbegeleiding MBO/SPW of gelijkwaardig; affiniteit met ouderenzorg; inspirerende, creatieve en representatieve persoonlijkheid; zowel zelfstandig als in een team kunnen werken; flexibele, warme, belevingsgerichte instelling en goede communicatieve vaardigheden; muziekinstrument kunnen bespelen is een pré. Ter Weel biedt uitdagende functie met ruimte voor eigen inbreng en creativiteit; dienstverband voor onbepaalde tijd m.i.v. z.s.m.; salaris conform de CAO V&V; aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering en een spaarloonregeling; gedegen inwerkperiode; prettige werksfeer in een informele organisatie. Herken je jezelf? Stuur dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 6 juli a.s. naar Zorgcentrum Ter Weel, afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV te Goes. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Ineke de Man, coördinator activiteitenbegeleiding, tel. 0113 - 216878. Algemene informatie over Ter Weel kun je vinden op www.terweel.nl. ZORGCENTRUM VOOR DE REGIO De Stichting beheert het verzorgingshuis Poelwijck te 's-Heer Arendskerke, gemeente Goes. Het verzorgingshuis biedt plaats aan 105 bewoners, waarvan 20 plaatsen binnen een verpleegunit. In de aanleunwoningen wordt thuiszorg gebo den aan verzorgingshuisgeïndiceerden. Daarnaast vindt zorg- en dienstverlening plaats aan ouderen in het totale verzorgingsgebied van de Stichting. Als zorgcen trum is de Stichting verantwoordelijk voor de coördinatie van de zorg en het beheer van de gemeenschappelijke voorzieningen van het woonzorgcentrum Vorsvliet te 's-Gravenpolder en het woonzorgcentrum Meuleweie te Wolphaarts- dijk. Bij het verzorgingshuis staan 41 aanleunwoningen. Tevens beheert de Stich ting binnen de gemeente Borsele, in vijf woonkernen, 107 bejaardenwoningen met centrale voorzieningen en alarmering. De Stichting Poelwijck heeft een pro testants-christelijke grondslag. Binnen zorgcentrum Poelwijck ontstaan op korte termijn vacatures voor: met een dienstverband van 20-28 uur per week binnen de verpleegunit het verzorgingshuis Functie-inhoud: verricht eerst verantwoordelijke diensten, eventueel als Eerst Verantwoordelijk Verzorgende (EW) begeleidt bewoners op lichamelijk, geestelijk en sociaal gebied verricht verzorgende en verpleegkundige werkzaamheden coördineert en stuurt de dagelijkse zorg- en dienstverlening aan onderhoudt contacten met de bewoner en diens relaties werkt in teamverband en/of zelfstandig en in onregelmatige dienst draagt mede zorg voor een goede werk-, woon- en leefsfeer Functie-eisen diploma ziekenverzorgende of diploma verzorgende niveau 3-IG kennis van zorg aan ouderen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden sociale vaardigheid voor een respectvolle omgang met ouderen en hun relaties bij voorkeur ervaring binnen de ouderenzorg zelfstandig kunnen uitvoeren van werkzaamheden en crisisbestendig bereidheid tot het volgen van een opleiding Arbeidsvoorwaarden: salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Ver zorgingshuizen Informatie en sollicitatie: Wilt u nadere informatie over bovenstaande functie dan kunt u contact opnemen met mevrouw T.P. van Dijke-Verkerke, afdelingshoofd, of de heer F. Ivens, hoofd zorgverlening, telefoon: 0113-561820. Op werkdagen te bereiken tussen 09:00 uur en 16:00 uur. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie vóór 6 juli 2002 te richten aan de afdeling Personeelszaken van Stichting Poelwijck, Slotstraat 15, 4458 BK te 's-Heer Arendskerke of via e-mail: jcdekoeijer@poelwijck.nl. Wij zouden het op prijs stellen indien u uw vakantieperiode in de sollicitatiebrief vermeldt i.v.m. de eventuele uitnodiging voor een sollicitatiegesprek. De interne en externe procedure verloopt gelijktijdig. Werken in de zorg in zeeland? w Stichting Werkt voor Ouderen Zoekt u een uitdaging in de zorg???????? Bezoek dan op vrijdag 28 juni a.s. tussen 09.00 uur en 16.30 uur onze wervingsstand op de hoek van de Lange Zelke/Walstraat in de binnenstad van Vlissingen. Hier staan onze medewerkers klaar om uw vragen te beantwoorden. Voor de zorgcentra Ter Reede en Scheldehof te Vlissingen, De Zoute Viever te Oost-Souburg en Sint Willibrord te Middelburg zijn wij regelmatigop zoek naar nieuwe collega's in de: Ook voor verpleeghuis De Poort en voor ons in aanbouw zijnde verpleeghuis op het terrein van Ter Reede zijn wij op zoek naar nieuwe collega's in de verzorging. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Vivian van Luijk, afdeling personeelszaken Stichting Werkt voor Ouderen, telefoon 0118-448 448. De BOZ Group bestaat uit vier business units met de volgende activiteiten: O&E Bergen op Zoom b.v. voor ontwerp en engineering; Metaalwerken Bergen op Zoom b.v. maakt plaatwerkproducten; Coating Bergen op Zoom b.v. is gespecialiseerd in oppervlaktebehandeling en Assemblage Bergen op Zoom b.v. assembleert complete machines en apparaten voor supermarkten, robots voor textielmachines, diverse automaten voor de voedingsindustrie, elektronica en computerbehuizingen. De opdrachtgevers komen uit binnen- en buitenland. Binnen de BOZ Group zijn 100 mensen werkzaam. Door groei van de activiteiten is de BOZ Group op zoek naar een m/v Als Salesmanager bent u verantwoordelijk voor: - het uitbrengen van offertes en opvolging hiervan; - het administratief afhandelen van orders; - het correct uitvoeren van tussentijdse orderwijzigingen; - het afgeven en bewaken van de levertijden; - het toetsen van de nacalculaties; - het mede opstellen van het verkoopplan. In de uitvoering van deze functie onderhoudt u contacten met onze klanten en werkt u nauw samen met de Logistiek Manager. Verder ondersteunt u Verkoop Buitendienst. Profiel: - HBO-Bedrijfskunde of gelijkwaardig; - goede uitdrukkingsvaardigheid in Duits en Engels; - sterke, servicegerichte persoonlijkheid; - goede communicatieve vaardigheden. De BOZ Group heeft te bieden: - Salaris overeenkomstig de zwaarte van de functie; - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Als u belangstelling heeft voor bovengenoemde functie, dan kunt u uw sollicitatiebrief, voorzien van een curriculum vitae, uiterlijk tot 14 dagen na verschijnen van deze advertentie zenden aan: Adviesbureau Aanwas, Aanwas 34A, 4641JJ Ossendrecht, t.a.v. de heer F. van der Linden. Tel: 0164 672790. Fax: 0164 672582. E-mail: aanwas@hetnet.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ZEEUWS CONSULTATIEBUREAU VOOR ALCOHOL EN DRUGS Het Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD) houdt zich al veertig jaar bezig met verslavingsproblematiek en heeft zichzelf vier hoofdtaken gesteld: hulpverlening, reclassering, pre ventie en consultatie. De bezetting bestaat uit ongeveer 50 medewerkers, verdeeld over zes vestigin gen in Zeeland. Ook vanuit onze vestiging in de Brakstraat in Middelburg worden reclasserings- werkzaamheden verricht voor personen die door hun verslaving in aanraking zijn gekomen met po litie en justitie. Wegens het vertrek van de huidige medewerker vragen wij per direct een (1,00 fte, 36 uur per week) De functie: De reclasseringswerker die wij zoeken verricht extramurale en penitentiaire rcclasseringswerk- zaamheden in PI de Torentijd. U kunt werken met drang. Drang betekent dat de cliënt kan kiezen tussen het volgen van een zorgaanbod dan wel het vervolgen van het strafrechtelijk proces. U houdt zich bezig met het geven van informatie en advies, consulten, vroeghulpinterventie. motive ren, het opstellen van plannen van aanpak, het uitbrengen van advies- en voorlichtingsrapporten, het houden van intakegesprekken met reclassenten die van het verslavingszorgaanbod gebruik willen maken en met de uitvoering van diverse reïntegratieprogramma's en werkstraffen. Uw profiel: U bent in het bezit van het diploma HBO maatschappelijk werk of gelijkwaardig. Kennis en erva ring in het omgaan met het Cliënt Volg Systeem is gewenst. Kennis van Windows software (onder andere Word, Excel) is een pre. Dat geldt ook indien u kennis heeft van de sociale kaart van Zee land, van de verslavingsreclassering en/of van het penitentiaire systeem. U kunt zowel in teamver band als zelfstandig goed functioneren. Het werken met verslaafden spreekt u aan. Belangstelling voor de vakinhoudelijke ontwikkeling van het werk spreekt voor zich. U heeft de beschikking over eigen vervoer. Ons aanbod: U krijgt een jaarcontract met uitzicht op een vast dienstverband. Wij bieden een salariëring conform de CAO-ggz. U kunt rekenen op een enthousiaste, betrokken creatieve werkomgeving. U krijgt alle ruimte voor deskundigheidsbevordering. U kunt gebruik maken van de bestaande spaarloonrege ling. Interesse? Telefonische informatie kunt u verkrijgen bij de heer R. J. S. De Wan, operationeel verantwoordelij ke Walcheren, telefoon 0118 - 63 73 20, of mevrouw C. Y. Davidse, stafmedewerker financiën en personeelszaken, telefoon 0118 - 63 76 40. Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt u bin nen tien dagen sturen naar drs. J. T. van den Broek, directeur van hel ZCAD, Postbus 85, 4330 AB Middelburg. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op vrijdag 5 juli a.s. op het Centraal Bureau van het ZCAD, Vlissingsesingel 16-18 te Middelburg. z o r g s t r o o m Zorg nret respect, waar o ook woont Zorgstroom is een jonge organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Zorgcentrum Rustenburg, Zorgcentrum Roggeveenhuis, Zorgcentrum Buitenrust en Thuiszorg. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werksfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorgstroom staat voor zorgverlening op maat, dag en nacht en ook in de weekenden. Om optimaal te kunnen voldoen aan de zorgvraag, zijn wij zowel voor de afdeling thuiszorg als voor onze zorgcentra op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van voor nachtdiensten, het aantal uren in overleg (maximaal 72 uur per 4 weken) Als verzorgende in de thuiszorg verricht u zelfstandig, bij de zorgvrager thuis, taken op het gebied van persoonsge richte lichamelijke verzorging. Indien er onvoldoende nacht- aanvragen zijn bent u (na overleg) ook overdag inzetbaar. Als verzorgende in onze zorgcentra vervult u een waak- en eerste hulpfunctie voor in- en extern wonende cliënten. Overige taken zijn het verrichten van verzorgende, verplegende en lichte huishoudelijke werkzaamheden. Heeft u een verzorgende opleiding afgerond, bijvoorbeeld MDGO-VZA/P, verzorgende niveau 3 of de opleiding verzorgende C (OVDB), dan bent u wellicht de persoon die wij zoeken. Voor onze afdeling thuiszorg bent u bij voorkeur in het bezit van een rijbewijs en heeft u de beschikking over een auto. Wij bieden u een uitdagende functie in een prettige werk omgeving en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Salariëring voor de afdeling thuiszorg volgens de CAO Thuiszorg, schaal 4 maximaal 1.860,09 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Salariëring voor de zorgcentra volgens de CAO V&V, FWG 35 maximaal 2.024,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Boeije, mevrouw I. Muizelaar, mevrouw B. Frieling of mevrouw J. Geijsen, personeelsadviseurs, tel. 0118-684000. Heeft u belangstelling voor de functie en voldoet u aan bovengenoemde voorwaarden, richt dan uw sollicitatiebrief voor 2 juli 2002 aan de heer L.Q Phernambucq, voorzitter van de Raad van Bestuur, Postbus 323, 4330 AH Middelburg. zorgstrooi Zorg met respect, waar a ook woont Zorgstroom is een jonge organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Zorgcentrum Rustenburg, Zorgcentrum Roggeveenhuis, Zorgcentrum Buitenrust en Thuiszorg. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werksfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Zorgstroom staat voor zorgverlening op maat. In onze zorgcentra worden de maaltijden voor de bewoners bereid in eigen instellingskeukens. Voor ons team in de keukens zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 25 uur per week vacaturenummer 02.027 De kok bereidt en portioneert warme maaltijden, brood maaltijden en draagt zorg voor cateringsaciviteiten. De kok ontvangt leiding van het hoofd keuken en werkt nauw samen met de keukenassistenten. Wij vragen voor deze functie kennis van maaltijdbereiding en keukenorganisatie op het niveau van de voortgezette opleiding instellingskok en kennis van dieettechnieken. Bij voorkeur heeft u ervaring in een instellingskeuken. Wij bieden u een uitdagende zelfstandige functie in een prettige werkomgeving, salariëring volgens de CAO V&V FWG 30 maximaal 1.973,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J. Geijsen, personeelsadviseur, tel. 0118-684000. Heeft u belangstelling voor de functie en voldoet u aan bovengenoemde voorwaarden, richt dan uw sollicitatiebrief met vacaturenummer voor 2 juli 2002 aan de heer L.Q Phernambucq, voorzitter van de Raad van Bestuur, Postbus 323, 4330 AH Middelburg. ^Huisartsenpost 'De Honte Binnen de huisartsenpost De Honte zijn nog enkele plaatsingsmogelijkheden voor arbeidspercentage 40%-60% De Coöperatieve Huisartsenpost De Honte ondersteunt en faciliteert de diensten in weekend en avond/nacht van alie huisartsen uit Midden en Oost Zeeuws-Vlaanderen. Functie inhoud: Ten behoeve van de huisartsen worden op hoofdlijnen de volgende taken verricht: Het begeleiden van de patiënt voor, tijdens en na het spreekuur/behandeling Het assisteren van de huisarts tijdens de diensten Het verrichten van administratieve en meer algemene werkzaamheden zoals het bedrijfsklaar maken van de huis artsenpost Het behandelen, verwerken en afhandelen van binnenkomende telefonische hulpvragen middels een geautomatiseerd systeem. Functie-eisen: Doktersassistente, verpleegkundige of een vergelijkbaar diploma Ervaring in het vakgebied, bijvoorbeeld als doktersassistente Goede contactuele en communicatieve vaardigheden Klantgerichte instelling Met grote mate van zelfstandigheid kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: Het betreft een dienstverband voor de duur van één jaar, met als uitgangspunt om bij gebleken geschiktheid het dienstverband om te zetten in een dienstverband voor onbepaalde tijd De werkzaamheden worden in diensten verricht van maandag t/m vrijdag tussen 16.45 uur en 08.00 uur en in het weekend 24 uur per dag De werkzaamheden worden hoofd zakelijk verricht op de huisartsenpost die gevestigd is in het ziekenhuis te Terneuzen. Tevens kan de functionaris ingezet worden voor spreekuren op de locatie in Hulst die gevestigd is in de polikliniek Liduina De functie is ingedeeld conform de CAO huisartsenzorg. Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden verstrekt door mw. L.Vosters, manager huisartsenpost (tel.nr. 0115 688640). Sollicitaties: Uw sollicitatie dient uiterlijk op 10 juli 2002 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan: De Coöperatieve Huisartsenpost De Honte t.a.v. mw. L. Vosters manager huisartsenpost Wielingenlaan 2 4535 PA Terneuzen Sommige kinderen hebben een minder gelukkige start in hun leven. Bijvoorbeeld omdat ze te vroeg geboren zijn. Dat kan leiden tot hersenaandoeningen. Ook in de loop van hun kinderleven. Voorbeelden zijn: autisme, ADHD, dyslexie. Gilles de la Tourette. De Hersenstichting Nederland financiert wetenschappelijk onderzoek om hersenaandoe ningen bij kinderen te voorkomen of te genezen. Ook voorlichting krijgt veel aandacht. Uw steun is daarbij nodig. Geef daarom gul. Korte Houtstraat 10.2511 CD 's-Gravenhage - 070-360.48.16 - «.hersenstichting .nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 48