2^ HOOFDVERKOOP PERSONEEL boekhouder m/v Zeeuwse Bibliotheek PZC SEMINARIUM VOOR ORTHOPEDAGOGIEK OOMS INSTALLATIES en TIELEMAN VERWARMING MONTEUR INSTALLATIETECHNIEK administratief medewerker (m/v) Autobedrijf Joosse BV groepsleerkracht (m/v) - wtf 1,0 voor de midden- en bovenbouw groepsleerkracht (m/v) - wtf 0,5 voor de middenbouw zaterdag 22 juni 2002 Onderwijs is nooit 'af', de school is nooit 'klaar'. Altijd ligt er voor het onderwijs de opga ve een passende bijdrage te leveren aan nieuwe maatschappelijke ontwikkelingen en daarmee voor onderwijsgevenden de uitdaging nieuwe competenties te verwerven. Post-HBO-opleidingen De opleidingen van het Seminarium voor Orthopedagogiek zijn vernieuwd. Elk studie jaar vormt een samenhangend geheel, een gespecialiseerde opleiding op zich (1-jarige leerroute). In het jaar 2002-2003 organiseert het Seminarium voor Orthopedagogiek in Zeeland/westelijk Noord-Brabant opleidingen voor het in de wet verankerde post-HBO getuigschrift speciaal onderwijs, met als specialisaties o.a.: Orthopedagogiek - orthopedagogiek Jonge Kind - jonge (risico) kinderen - vroeg- en voorschoolse educatie Gedragsproblemen - gedragsproblemen Leerproblemen - leerproblemen - dyslexie - remedial teaching; aanvankelijk leren - remedial teaching; voortgezet leren - handelingsgericht werken Begeleiding - interne begeleiding - zorg en ICT Management - onderwijskundig management in de le rende school ("Kweekvijver") - beleidsontwikkeling in de lerende school Vervolgstudies hiervoor dient men al in het be zit te zijn van het HBO-getuigschrift speciaal onder wijs - gedragsspecialist - school video interactie begeleiding (2-jarig) - zelfkonfrontatiemethode (ZKM) - Master's degree special educational needs Voltijdopleiding gespecialiseerd leraar Primair Onderwijs Remedial Teaching Voortgezet Onderwijs Hoger Kaderopleiding Pedagogiek (i.s.m. Hogeschool SOMA) - U kunt zich nu nog aanmelden voor de bovenstaande leerroutes. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de regiomanager Zeeland/westelijk Noord-Brabant, dhr. drs. J. E. L. de Deckere, tel./fax: 0118-611060 of 06-53938291 E-mail: deckere@seminarium.nl of seminarium@zeelandnet.nl Onze brochures zenden wij u graag toe. U kunt deze aanvragen bij: Seminarium voor Orthopedagogiek, regiokantoor, Nieuwe Kleverskerkseweg 25, 4338 PP Middelburg, tel. 0118-643306 of bij de centrale administratie in Utrecht tel. 030-2547378. Zie ook onze homepage: www.seminarium.nl. Zijn gespecialiseerd op het gebied van Installatietechniek en sfeerverwarming. Ons werkgebied in Schouwen-Duiveland, Goeree-Overflakkee en omstreken. Wij zijn op zoek naar: Onze wensen zijn: zelfstandig kunnen werken klantvriendelijke instelling In bezit van rijbewijs DE Inventief Leidinggevende capaciteiten Wij bieden: goed salaris prettige werksfeer bedrijfsauto spaarloonregeling Bij gebleken geschiktheid is het mogelijk om door te groeien naar de functie van chef-monteur. Indien u interesse heeft in bovengenoemde functie, verzoeken wij u binnen 14 dagen te reageren. OOMS INSTALLATIES TIELEMAN VERWARMING Oudestraat 14 4311 AW Bruinisse Tel. 0111-481227 info ooms-tieleman.nl J.G.Timmerman Groenvoederdrogerij b.v. J.G. Timmerman Groenvoederdrogerij B.V, in Kortgene is een bedrijf met circa 20 me dewerkers waar luceme-klavers, gras en voor de suikerunie bietenpulp gedroogd en verwerkt worden tot brokjes, bestemd voor de mengvoederindustrie. De oogst van de luceme-klavers en het gras ge schiedt in eigen beheer. De productie vindt plaats gedurende de periode mei - november. In deze pe riode wordt de lucerne geoogst. In de overige maanden wordt de fabriek gereviseerd en bedrijfsklaar gemaakt voor de volgende campagne. Een groot deel van de productie wordt geëxporteerd. In verband met de pensionering van de huidige functionaris zijn wij op zoek naar een (voor 40 uur per week) beschikkend over een stevige persoonlijkheid. Functie: In deze veelzijdige functie bent u mede verantwoordelijk voor: - het verzorgen van de financiële en de personeelsadministratie - het opstellen en de registratie van in- en verkoopcontracten - de registratie van de productie - de registratie en facturering van uitgaande vrachten - het opstellen van HPA-overzichten voor het Produktschap van de Landbouw - en alle andere voorkomende werkzaamheden op administratief gebied. Functie-eisen: - MBO-opleiding in de administratieve richting - ervaring met Exact (financiële administratie), Word en Excel - een flexibele, accurate en zelfstandige werkhouding - kennis van de Engelse en Franse taal strekt tot aanbeveling. Geboden wordt: - een afwisselende functie in een prettige werkomgeving - een arbeidsovereenkomst voor de duur van een jaar, die bij goed functione ren wordt omgezet in een vast dienstverband - een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling voor deze functie: Stuur dan uw sollicitatiebrief en C.V. naar PricewaterhouseCoop- ers N.V., Postbus 1042,4801 BA Breda, ter attentie van de heer G.J.M. van Engelen of e-mail naar: cerry.vanengelen@nlpwcplobal.com Pilaar Bouwmaterialen B. V. te Goes is een dyna misch bedrijf dat al ruim een eeuw actiefis als toe leverancier van ruwbouw- en afbouwmaterialen voor zowel de zakelijke als de consumentenmarkt. Wij kunnen onze klanten perfect van dienst zijn in ons profcenter en onze eigentijdse showroom, waar wij sanitair, tegels, haarden en keukens pre senteren. Door ons complete assortiment en de klantgerich te inzet van onze vakkundige medewerkers is Pi laar uitgegroeid tot een solide partner in de bouw. Voor onze afdeling administratie zoeken wij met spoed een Tot Uw taken behoren: Het administreren van het inkoop- en verkooptraject; Het beheren van de projectadministratie; Het aanleveren van gegevens voor de ver slaglegging. Wij vragen: M.B.O., M.BA denk- en werknivo; Kennis van Word en Excel; Ruime, relevante ervaring. Beschikt U over doorzettingsvermogen en wilt U graag actief meewerken in een dynamische en groeiende onderneming, stuur dan Uw sollicitatie brief, voorzien van c.v. aan Pilaar Bouwmaterialen B.V., postbus 82, 4460 AB te Goes. Voor nadere inlichtingen kunt U contact opnemen met Peter de Looff, telefoon 0118 - 69 00 02. Van de Gruiter WONEN DIEZIJN Langeviele 29 •4331 LR Middelburg TeL/fax: <0118) 61 50 40 AANKOMEND BEDRIJFSLEIDER M/V Van de Gruiter WONEN DIEZIJN is een trendy woonwin kel die zich bezighoudt met interieuradvies, de verkoop van (totaal)inrichtingen en meubelen aan particulieren en be drijven in binnen- en buitenland. Wij zijn per direct op zoek naar een collega met: - een afgeronde opleiding MBO Hout en Meubilerings college (of een vergelijkbare opleiding) - rijbewijs BE - goede sociale en communicatieve vaardigheden - een commerciële instelling - een zelfstandige en initiatiefrijke instelling - een representatief voorkomen - branche gerelateerde ervaring Je takenpakket is divers en bestaat onder meer uit: - het geven van (interieur)adviezen - het maken van interieurontwerpen - de begeleiding van aan- en verkooptrajecten - het maken van offertes - het initiëren en onderhouden van (cliënten)contacten Het gaat om een betrekking op fulltime basis. Wij bieden een plezierige werksfeer en de arbeidsvoor waarden op basis van de CAO wonen. Stuur je CV met een korte motivatie naar: dhr. G. van de Gruiter, Langeviele 29, 4331 LR Middelburg. Autobedrijf Joosse is een op de toekomst gerichte official Ford dealer. Het hoofdbedrijf is ge vestigd te Vlissingen. Autobedrijf Joosse heeft een grote vaste klantenkring en biedt een to taalpakket aan diensten. Naast verkoop van nieuwe Ford personen- en bedrijfswagens, in- en verkoop van occasions en lease zijn deze, financiering, onderhoud, reparatie en snelservice, schadeherstel en verkoop motorbrandstoffen. In verband met het (bijna) bereiken van de VUT gerechtigde leeftijd van onze huidige Hoofd Verkoop zijn wij op zoek naar een Als Hoofd Verkoop bent u verantwoordelijk voor de gehele verkoopafdeling en rapporteert u rechtstreeks aan de algemeen directeur. In uw functie als Hoofd Verkoop geeft u leiding aan 3 verkopers waaronder een buitendienst medewerker. U bent verantwoordelijk voor het behalen van diverse verkoopincentives en per formance aantallen. U stelt budgetten en doelstellingen op en bewaakt deze. U kiest uw eigen lokale marketing en advertentie activiteiten. U neemt deel in de managementvergaderingen en u neemt actief deel aan het verkoopproces. Onder u verantwoording vallen o.a.: Verkoop nieuwe personen- en bedrijfswagens Afdeling gebruikte wagens Budgettering en resultaten verkoopafdeling Klantencontact Buitendienst Voorraadbewaking. Alleen indien u ervaring heeft in leidinggevende functies binnen de automobielbranche en toe bent aan nieuwe uitdagingen dan verzoeken wij u om te solliciteren naar deze interessante functie. De salariswaardering van deze functie is afgestemd op de zwaarte van de functie en kent uit stekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij verzoeken u schriftelijk te solliciteren en uw sollicitatiebrief met C.V. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te sturen naar: T.a.v. J. Joosse, Postbus 206 4380 AE Vlissingen B ESTUURS C OMMISSIE O PENBAAR O NDERWIJS K APELLE Het openbaar onderwijs in de gemeente Kapelle is per I juni 1997 ver zelfstandigd door de vorming van een bestuurscommissie. De BCOOK bestuurt 2 scholen 3 locaties. De scholen hanteren het leerstofjaarklassensysteem waarbinnen wordt getracht aan iedere leerling de grootst mogelijke zorg te geven. In de organisatiestructuur nemen "speerpuntleerkrachten een prominente plaats in. Deze leerkrachten hebben een stimulerende, organiserende en profilerende bovenschoolse taakstelling, waardoor het gehele openbaar onderwijs in de gemeente Kapelle kan profiteren van de expertise van een groot aantal mensen op het gebied van ICT, natuur en milieu, cultuur, sport en zorgverbreding. De keuze van de aandachtsgebieden laat zien dat het openbaar onderwijs Kapelle midden in de samenleving wil staan. TWEE LEERKRACHTEN GEVRAAGD!!!!! Op o.b.s.Wemeldinge/De l\innel' Locatie Wemeldinge komt per 19 augustus 2002 de functie vacant van: Op o.b.s. 'Wemeldinge/De Tünnel' Locatie De Tünnel te Schore komt per 19 augustus 2002 de functie vacant van: Weet je wat een miesmuizer is?? En een dreuzel Dat vinden we belangrijk, maar ook: Kun je differentiëren en communiceren Wil je werken in een dynamische school met o.a. combinatiegroepen Wil je nog iets leren en breng je ook iets mee Heb je zicht op leerlijnen en leerprocessen Ben je enthousiast en kun je improviseren Heb je humor en kun je relativeren Ben je muzikaal en creatief Ben je een voorstander van Openbaar Onderwijs en vind je het leuk om te werken in de bloesem van Zeeland Dan ontvangen we graag je schriftelijke reactie met uitgebreide mo tivatie, opleidingen en referenties. Nadere inlichtingen over beide functies bij Niek Flipse. directeur BCOOK, tel. 0113-342196 (school), 0113-215292 (privé - graag na 21.00 uur) of bij Matty Steendijk, OBS Wemeldinge, tel. 0113- 621626 (school), 0113-223367 (privé) of bij Cor de Jong, De Tun nel, tel. 0113-330304 (school), 0113-341022 (privé). De sollicitatiebrief kun je - tot uiterlijk 29 juni a.s. - richten aan: BCOOK, Postbus 58, 4420 AC KAPELLE. Brieven graag met ver melding 'vacature' op de enveloppe. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 27. De Zeeuwse Bibliotheek is de grootste culturele instel ling in de provincie Zeeland en één van de toonaan gevende bibliotheken in Nederland. Zij vervult de taak van openbare bibliotheek in Middelburg, is de weten schappelijke bibliotheek voor Zeeland en heeft tevens de functie van Provinciale Bibliotheekcentrale. De Zeeuwse Bibliotheek als ondernemer in kennis, cul tuur en ontmoeting biedt naast informatie, educatie en recreatie ruimte aan een diversiteit van culturele evenementen. De Zeeuwse Bibliotheek leent per jaar meer dan 1,2 miljoen publicaties uit en verleent speci fieke diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsle ven, bibliotheken, instellingen en particulieren. Bij de Zeeuwse Bibliotheek werken ca. 170 mensen De Zeeuwse Bibliotheek, afdeling Informatiediensten en Collecties, vraagt ten behoeve van de sectie Informatiediensten een: Informatiespecialist/ webredacteur (m/v) voor 32 uur per week in vast dienstverband met een tijdelijke urenuitbreiding van 4 uur per week tot 1 januari 2003. FUNCTIE-INFORMATIE: - coördinatie en eindredactie van de website van de Zeeuwse Bibliotheek; - projecten in het kader van het opzetten van nieuwe informatiediensten; - media-instructie; - inlichtingenwerk. FUNCTIEPROFIEL: - relevante opleiding HBO-niveau (b.v. IDM); - relevante werkervaring; - creatief, innovatief en flexibel; - organisatorische capaciteiten; - goede redactionele vaardigheden; - goede communicatieve vaardigheden; - klantgerichte instelling. SALARIS EN ARBEIDSVOORWAARDEN: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 1.677,68 respectievelijk 1.887,37 (schaal 7, aanloopniveau) tot maximaal 2.309,22 respectievelijk 2.597,84 (schaal 8, functieniveau) bruto per maand bij een 32-urige respectievelijk 36-urige werkweek (norm 01-02-2002). De arbeidsvoorwaarden van de Zeeuwse Bibliotheek worden afgeleid van de arbeidsvoorwaarden van de provincie Zeeland. De definitieve waardering van deze functie moet nog plaatsvinden. De Zeeuwse Bibliotheek wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom wordt aan leden uit deze prioriteits- groepen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De Zeeuwse Bibliotheek kent een (beperkte) mogelijkheid tot kinderopvang. SOLLICITATIEPROCEDURE: Een afvaardiging van het personeel wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw N.B Verdonk (webredactie), tel.: 0118 - 654264 of de heer A.Buteijn (overige taken), telefoon: 0118 - 654444 Schriftelijke sollicitaties kunnen tot dinsdag 2 juli 2002 worden gericht aan de heer W. Kempees, afdeling personeelszaken, onder vermelding van vacaturenummer ZB/2002/04/02. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kousteensedijk 7 4331 JE Middelburg postbus 8004 4330 EA Middelburg tel. 0118 65 40 00 fax 0118 65 40 01 www.zebi.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 46