VERKOOPSTER PERSONEEL VIACOM Je bent toch oud en wijs genoeg om aan te geven wat je wil WEEKENDAFSLUITINGEN A13 Hoe je VAKman/vrouw wordt en gelijk lekker gaat verdienen! PZC INKE OUTDOOR Ter Mantelinge Medewerkers servicepunt 20 uur per week GILLES DE LA e 28 juni t/m 1 juli en 5 juli t/m 8 juli zelfstandige servicemedewerkers J Werken en Leren: in ie toekomst investeren zaterdag 22 juni 2002 Ter Mantelinge is een zorgcentrum in Oomburg. Onze cliënten zijn voornamelijk ouderen die ondersteuning nodig hebben op het gebied van zorg en dienstverle ning. Op dit moment bieden we plaats aan 66 cliënten. Op een nieuwe locatie bouwen we op dit moment een modern Ter Mantelinge, dat SIMNIA zal gaan heten. Dof is de naam van een bijzondere schelp die symbool staat voor een hais dat bescherming biedt, gevonden op de scheiding van zee en land. Zoals iedere schelp uniek is, zo zijn de bewoners, medewerkers en vrijwilligers van SIMNIA uniek. Privacy, zelfstandigheid, keuze vrijheid en eigen verantwoordelijkheid krijgen er betekenis. Zorgcentrum SIMNIA opent begin septem ber 2002 haar deuren. Een deel van het huidige verpleeghuis De Poort en het gehele zorgcentrum Ter Mantelinge gaan hier in op. In totaal wonen er straks 90 bewoners. Niet alleen mensen met een verzorgingshuisindicatie, maar ook men sen met een verpleeghuiszorgindicatie. Verhuizen uit de vertrouwde omgeving van Domburg is voor hen dus niet meer nodig. Iedere bewoner heeft een eigen appartement. Voor 24 dementerende ouderen worden groepswoningen gereali seerd waar zes bewoners, ieder met een eigen slaapkamer, samenleven. Zorgcentrum SIMNIA beheert tevens een groepswoaing in Westkapelle, waar zes dementerende ouderen wonen. Ter Mantelinge/SIMNIA maakt samen met acht andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening. Bij de SVRZ zijn zowel bewoners als medewerkers mensen met individuele wensen en behoeften. Daar houden wij graag rekening mee. Met ons meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden kunt u als medewerker zelf kiezen. In overleg kon bijvoorbeeld extra vakantie of kinderopvang worden afgesproken. Daarvoor ruilt u dan andere arbeidsvoor waarden in, bijvoorbeeld een stuk van het bruto loon. U bepaalt zelf boe u het wilt. Volgens ons logisch, want dat mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. WAAR DE MENS IEMAND IS We zoeken meerdere enthousiaste collega's met gevoel voor ordelijkheid en representativiteit die willen zorgen voor een optimaal functioneren van de keuken, de winkel, de receptie en het restaurant. Elke medewerker servicepunt werkt in alle genoemde werkgebieden; het gaat om een zogeheten gecombineerde functie. Werkt u graag in de serviceverlening? Heeft u ervaring in de ouderenzorg? Bent u enthousiast en heeft u een LBO-diploma? Solliciteer dan. U komt te werken in een leuke werkkring waar collegialiteit en zelfstandigheid belangrijk zijn. Het salaris bedraagt overeenkomstig FWG 20, maximaal 1774 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Voor meer informatie over de functies kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw L.B. Contant, teamleider facilitaire ondersteuning (tel. 06-53850841of de heer H. de Koning, P&O consulent (tel. 0118-554363). Solliciteren binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Stuur uw brief en CV naar Zorgcentrum Ter Mantelinge, Domburgseweg 49, 4357 NG Domburg of mail termantelinge@svrz.nl. Acquisitie n.o.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zijn per direct op zoek naar een voor onze schoenenafdeling voor 20 uur Wij vragen: - leeftijd vanaf 17 jaar; - representatief; - houdt van aanpakken; - klantvriendelijk; - affiniteit met schoenen; - flexibel. Wij bieden: - vaste aanstelling; - gezellige werksfeer. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 7 dagen richten aan: Sinke Schoenmode en Ruitersport t.a.v. dhr. P. Pleune Postbus 2 4353 ZG Serooskerke Constant aan een woora ot d|l(r hMtiaJmg tot w gek van wotOt Sander, een puber van 12. heeft het syndroom van GNtes de la Tourette. Oat betekent onder dwangmatige tics. Een tourstier beste? Geet daarom gul -Ti. m, Giro 860 Reserveweekend: 12 t/m 15 juli Rijksweg A13 richting Rotterdam wordt tussen Delft en knooppunt Kleinpolderplein gedurende een aantal weekenden volledig afgesloten. Tot 12 juli is op de A13 richting Rotterdam van maandag t/m donderdag van 22.00 uur tot 05.00 uur slechts één rijstrook beschikbaar. TRAJECTEN 0 7e weekend vrijdag 28 juni 22.00 uur tot maandag 1 juli 05.00 uur: Delft - Delft-Zuid Q) 2e weekend vrijdag 5 juli 22.00 uur tot maandag 8 juli 05.00 uur: Rotterdam Airport - Kleinpolderplein Reserveweekend 12 t/m 15 juli Omleidingsroutes A13 Verkeer vanuit Amsterdam via de N11 (Leiden) en de A12/A20 richting Gouda en Rotterdam. Volg route llll Verkeer vanuit Den Haag/Leiden via de A12 richting Gouda. Afrit 11 Gouda naar de A20 richting Rotterdam. Volg route DO Verkeer vanuit Rijswijk via de A4 richting Delft. Daarna via de N470 richting de A13. Volg route llll (uitsluitend 1e en 2e weekendafsluiting) Rijkswaterstaat zorgt voor de aanleg en het onderhoud van het rijkswegennet en vaarwegen. Als onderdeel Ministerie van Verkeer en Waterstaat van het ministerie van Verkeer en Waterstaat draagt zij bij aan een leefbaar, bereikbaar en veilig Nederland. O KNOOPPUNT BENELUX Rijkswaterstaat Directie Zuid-Holland afgesloten route omleidingsroute einde omleidingsroute se nachtelijke werkzaamheden weekendafsluitingen INFORMATIE Telefoon 0800-WEGINFO (0800-9344636) Teletekst Pagina's 730, 731 en 732 Internet www.fileplan.info.nl Radio Landelijke en regionale zenders Openbaar vervoer 0900-9292 0,50 €/min www.9292ov.nl Basisschool do Zandplaat telt momenteel ongeveer 120 leerlingen die inge deeld zijn in 5 groepen. Het team bestaat uit 9 leerkrachten. Ovezande behoort tot de middelgrote kernen van de gemeente Borsele en wordt met recht "de pa rel van de zak van Zuid- Beveland" genoemd. Stichting Katholiek Onderwijs Borsele Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Borsele heeft een vacature voor groepsleerkracht voor basisschool de Zandplaat te Ovezande O De benoemingsomvang bedraagt ongeveer 16.30 uur lestijd (wft. 0,7021). Een combinatie met een vacature op de Mgr. Heyligersschool te Kwadendamme is ge wenst. Hier is een vacature voor 5.30 uur lestijd (wft. 0,2340). De benoemingsomvang, rooster en te werken dagen zijn bespreekbaar. De benoeming kan indien ge wenst een volledige benoeming bedragen, o Taakomschrijving: groepsleerkracht bovenbouw. De functie-eisen voor deze vacature zijn: Volledige bevoegdheid, Katholieke identiteit onderschrijven en/of respecteren. We zoeken een energiek, flexibel en enthousiast per soon die binnen ons team past. Bent u de persoon die een uitdaging binnen het onder wijs zoekt, en binnen een flexibele, dynamische organi satie wil werken? Reageer dan snel! Deze aanbieding is eenmalig. De sollicitatiegesprekken zullen zo spoedig mogelijk na het verstrijken van de sollicitatietermijn plaats vinden. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de directeur, dhr. A. J. brechts, tel. 0113-655835 (privé) of 0113-653008 (school. Huy- Interesse? Schrijf voor maandag 1 juli een sollicitatiebrief met c.v. aan De Zandplaat t.a.v. dhr. A. J. Huybrechts, Burg Andriessenstraat 1, 4441 AN Ovezande. Viacom Outdoor B.V. is een aanbieder van het breedste productenpakket op het gebied van buitenreclame en heeft circa 50% marktaandeel in Ne derland. Het aanbod bestaat onder andere uit abri's en billboards, bus- en tram reclame en reclamevlakken op NS stations. De organisatie is verkoop- en resultaatgericht. De werksfeer is informeel en dynamisch. In totaal heeft Viacom Outdoor in Nederland ruim 300 medewerkers. De divisie Operations is verantwoordelijk voor de verwisseling van reclame uitingen, schoonmaak en technisch onderhoud van de buitenreclame-objecten. Vanuit verschillende depots in Nederland worden deze werkzaamheden uitgevoerd. Het depot in Moerdijk wordt uitgebreid en wij zijn op zoek naar: met gevoel voor kwaliteit en woonachtig in de regio Zeeland. Klinkt dit interessant? Je dagelijkse werkzaamheden bestaan uit het volgens vaste route wisselen van reclameposters, schoonmaken en onderhouden van straatmeubilair, uitvoeren van eenvoudige technische werkzaamheden en aanbrengen van promotiemateriaal op verschillende locaties. Je bent bepalend voor onze kwaliteitsuitstraling op straat. Ben je interessant voor ons? Je bent enthousiast en je voelt je verantwoordelijk voor het afgeleverde werk. Verder ben je een bepaalde mate van vrijheid en zelfstandigheid gewend. Je hebt minimaal een LBO werk- en denkniveau en je bent in het bezit van een rijbewijs. Wat kunnen wij je bieden? Een zelfstandige verantwoordelijke functie en een marktconform arbeidsvoor waardenpakket. Na een inwerkperiode word je verantwoordelijk voor je eigen regio en krijg je een bedrijfswagen ter beschikking, Je bent overtuigd? Voor het aanvragen van een sollicitatieformulier kun je bellen naar Claudia de Bruin van Viacom Outdoor, tel. 030-6592852. - Wij zijn een internationaal opererende uitgeverij van exclusieve handgemaakte wenskaarten. Door het alert reageren op marktontwikkelingen, trends en vooral de wensen van klanten, streven wij naar een verdere uitbreiding van onze positie van marktleider van handgemaakte wenskaarten. Voor het rayon West België zoeken wij een representatieve Vertegenwoordig(st)er M/V De persoon die wij zoeken: heeft een flinke portie doorzettingsvermogen, is woonachtig in de regio en bezit uitstekende contactuele eigenschappen. Wij bieden o.a.: grote mate van zelfstandigheid, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en een auto van de zaak. Uitsluitend schriftelijke reacties voorzien van een C.V. en pasfoto sturen naar: De Groot Design, Postbus 441, 1740 AK Schagen.^ Ie wilt lasser, constructie bankwerker, draaier, onder houdsmonteur ofelektro- monteur worden of je hebt wel zin in een vak waar je met je handen aan de slag kunt. Meld je dan aan bij "VAKwerk" en wij zoeken samen met jou een passend bedrijf. Samen met dat bedrijf en het ROC Zeeland verzorgen wij dan je opleiding. Leren en werken Heb je minimaal een diploma VBO-B niveau of MAVO diploma met wis- en natuurkunde in het pakket, meld je dan aan bij "VAKwerk". Als je kiest voor "VAKwerk" sluit je een Leer- Arbeidsovereenkomst met een bedrijf in je eigen regio. Dit bedrijf besteedt de opleiding uit aan "VAKwerk". Je kunt kiezen voor een 1 - of 2-jarige opleiding en je tijdsbesteding ziet er als volgt uit: 40% van de opleiding werk je op je bedrijf. 40 van de opleiding krijg je praktijkscholing op het leerbedrijf "VAKwerk". 20 van de opleiding krijg je theoriescholing op het ROC Zeeland. Samen zorgen we voor een prima opleiding, en je verdient ook nog een uitstekend salaris. Als je meer wilt weten of je direct wilt aanmelden, stuur deze bon dan in een envelop zonder postzegel aan: "VAKwerk", Koninklijke Schelde Groep, afdeling Bedrijfsschool, Antwoordnummer 20, 4380 WB Viissingen. Informatie kun je ook vragen via de telefoon (0118) 482393 of per fax (0118) 482975. ^—7(fó Per 1 september 2002 worden de activiteiten van de Bedrijfsschool van de Koninklijke Schelde Groep overgenomen door het Regionaal Leerbedrijf "VAKwerk". "VAKwerk" biedt vanaf 1 september opleidingen in de volgende beroepengroepen: Lassen, Plaat en Constructie, Verspaning, Montage en Onderhoud en Elektro. Naam: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Geb. datum: Ik wil me aanmelden voor de volgende beroepengroep: Stuur mij meer informatie en een aanmeldingsformulier m v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 38