Werken laan de Zeeuwse kust! ui Dactylo. Giro 860 PZC W9 WEESKINDEREN LATEN JE NIET LOS. Docent Onderwijskunde m/v Administratief Medewerker m/v Medewerker Internationalisering m/v Medewerker Servicebalie Internationale Betrekkingen m/v Hersenstichting Nederland M. P. VAN 'T HOFF B.V. gemotiveerde medewerker Tel. 06 51 35 6640 zaterdag 22 juni 2002 Na de zomer aan de slag, Roompot Vakanties is de grootste verhuur- organisatie van Zeeland. Binnenkort ook een schitterend park in Limburg. Camping Dishoek in Koudekerke zoekt voor na het hoogseizoen een enthousiaste collega die geïnteresseerd is in een afwisselende combinatiefunctie. Receptionist(e) camping Dishoek m/v (april t/m oktober) Medewerker Callcenter Roompot Vakanties m/v (november t/m maart) - 38 uur - Ook zoeken zue voor ons groeiende callcenter Parttime medewerkers callcenter m/v - 16 uur - Wat wordt er van je verwacht Medewerker Callcenter Dagelijks komen op ons callcenter telefonisch, per e-mail of per fax heel wat reserveringen en vragen binnen. Je beantwoordt, informeert, adviseert, verkoopt, boekt en zet de gegevens in ons computersysteem. Receptionist(e) Als receptioniste draag je zorg voor het in-en uitchecken van de gasten, het maken van boekingen, het verstrekken van informatie, het verrichten van administratieve handelingen en natuurlijk onze gasten een zorgeloos verblijf bezorgen. Interesse voor één van deze afwisselende banen Bel dan van maandag tot vrijdag tussen 15.00 uur en 16.30 uur-naar Anita Maas tel.: 0113 - 374211. GIRO 596890 WEREIJ^uders Achterom 152,1211 PD Hilversum Tel: 035 626 4578 E-mail: info@wereldouders.nl www.wereldouders.nl CHAUFFEUR M/V Voor een groenteverwerkend bedrijf in Baarland zoeken wij een enthousiaste, zelfstandig werkende vroege vogel. Je bent verantwoordelijk voor het vervoeren van onze flexkrachten van en naar de klant. Het is een fulltime functie Voor bepaalde tijd. Ben je flexibel en wil je overdag vrije tijd? Reageer dan snel! PRODUCTIEMEDEWERKERS M/V Voor hetzelfde bedrijf in Baarland zoeken wij gemoti veerde productiekrachten De werkzaamheden zijn zilveruitjes sorteren, vaten klaarzetten, deksels wassen, en overige voorkomende werkzaamheden Zowel man nen als vrouwen kunnen bij dit bedrijf gaan werken1 Het vervoer wordt geregeld door Dactylo! PRODUCTIE- EN MAGAZIJN MEDEWERKERS M/V Voor een grote bakkerij in Westkapelle zoeken wij gemotiveerde productie- en magazijnmedewerkers. Ben jij hittebestendig, flexibel, in het bezit van eigen vervoer en voor langere tijd beschikbaar? Dan is dit iets voor jou! ORDERPICKER EN PRODUCTIEKRACHTEN M/V Een bedrijf in Vlissingen zoekt een serieuze orderpicker en productiekrachten. De werkzaamheden zijn het snijden en voorbereiden van groente en fruit, of je maakt bestellingen klaar voor de klant. Ben jij een vroege vogel en zoek je een baan voor langere tijd? Reageer dan snel! HORECAMEDEWERKERS M/V Voor diverse bedrijven op Walcheren zoeken wij nog afwashulpen, kelners/serveersters, keukenhulpen etc. Informeer naar de mogelijkheden! SCHOONMAKERS M/V Voor het schoonmaken van vakantiehuisjes zoeken wij voor de wisseldagen op vrijdag gemotiveerde kandi daten, Het vervoer wordt door Dactylo Middelburg SCHOONMAAKMEDEWERKERS M/V Tevens zoeken wij voor diverse objecten in Goes, Middelburg en Vlissingen schoonmaakmedewerkers. Wil jij enkele uurtjes per dag werken? Dan is dit iets voor jou. Informeer ook naar de overige vacatures op de vesti gingen! Bel meteen voor meer informatie of kom langs bij Dactylo Uitzendburo in Goes, Piet Heinstraat 10, 0113-230019. www.dactylo.nl JL> actylo De Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Meer dan 300 collega's leveren direct of indirect een bijdrage aan het onderwijs dat door de ca. 4000 studenten wordt genoten. De kennis van de HZ wordt ook overgebracht in de vorm van bedrijfsopleidingen en consultancy. De Hogeschool Zeeland is een innovatief en ondernemend kennisinstituut, dat zich richt op zowel de nationale als de internationale markt met kwalitatief hoogstaande producten. Naast de primaire rol in het HBO onderwijs kiest de organisatie ervoor om zich breder te profileren in de Zeeuwse samenleving en daarbuiten. Voor bedrijven en instellingen wil de Hogeschool Zeeland een partner zijn die op alle fronten voorziet in de innovatie- en kennisbehoeften. Als koploper in de internationalisering binnen het HBO-onderwijs kijken wij zelfbewust over landsgrenzen heen, in de wetenschap dat Europa en de rest van de wereld een belangrijk marktterrein is voor ons. Binnen de hogeschool wordt intensief gewerkt aan de verdere professionalisering en ontwikkeling van het onderwijs en het verbeteren van de interne processen, producten en diensten. Medewerkers en management van de hogeschool vervullen een hoofdrol in dit uitdagende proces. Hogeschool jfT Zeeland De Pabo van de Hogeschool Zeeland is een snelgroeiende dynamische opleiding waar studenten opgeleid worden voor het Protestants-Christelijk, Rooms-Katholiek, Openbaar en/of Bijzonder neutraal basisonderwijs. Momenteel wordt een modern en flexibel opleidingsprogramma ontwikkeld en ingevoerd. Binnen de PABO komt onderstaande functies vacant: (0,7 fte.) Het profiel U heeft de capaciteit om zowel in de rol van ontwikkelaar, begeleider als docent te functioneren. Naast het leveren van een actieve bijdrage aan de onderwijskundige vernieuwingen van de Pabo, voelt u zich tevens betrokken bij de ontwikkeling van de pedagogische taak van het onderwijs. U heeft affiniteit met het onderwijs aan (jong) volwassenen en de mogelijkheden die ICT biedt bij de vernieuwing van het opleidingsonderwijs zijn voor u bekend. Wij vragen: -je Academische opleiding en/of eerstegraads onderwijsbevoegdheid op het gebied van onderwijskunde; X" affiniteit voor zorgverbreding een specialist heeft met het onderwijs voor het jonge kind beschikt over organisatorische en coördinerende kwaliteiten. Als docent onderwijskunde geeft u vorm aan de christelijke identiteit binnen de opleiding. In uw schriftelijke sollicitatie dient gerefereerd te worden aan uw levensbeschouwelijke signatuur. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij dhr. drs. M. Anthonise, Opleidingsmanager, telefoon 0118-489125 In verband met de sterk toenemende internationale'actiyiteitën^jjh.&Ü dé Dienst Internationale betrekkingen de volgende 3.functies vacant: r'7 - - s rfsfk. Hoewel de meeste studenten in Vlissingen worden opgeleid, strekt hun toekomstig werkterrein zich uit van Zeeland tot ver over de landsgrenzen. Daar hebben ze dan ook volop carrièrekansen. De HZ is een moderne en internationale organisatie. De sfeer is er heel persoonlijk. Wij blinken uit als het gaat om huisvesting en informatietechnologie. Wij bieden onze collega's, die hun verantwoordelijk heden kennen, alle ruimte en kansen om zich verder te ontplooien (aandachtsgebied Internationale inschrijvingen) Profiel oja&g J De administratief medewerker levert adminisfratieve-ondersteuning ten behoeve van de Dienst Internationale Betrekkingén. Hi-j/zij verwerkt en beheert de inschrijvingen van buitenlandse studenten in samenwerking met de centrale studentenadministratie. Daarnaast voert èe medewerker algemene administratief-organisatorische werkzaamheden uit ten betiöevé van de Dienst Internationale Betrekkingen. Wij vragen: "jr. een relevante MBO opleiding; -jr een uitstekende beheersing van de Engelse taal en kennis van tenminste twee andere vreemde talen (Frans, Spaans of Duits) gevoel voor werken in een internationale omgeving met cultuurverschillen; ~jr een grote mate van accuratesse; 'jr kennis van en ervaring met geautomatiseerde systemen; •jc een dienstverlenende instelling. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij mw. H.A.M.C. Teeuwsen, Officemanager, telefoon 0118-489142 of dhr. J. Beekman, Personeelsadviseur, telefoon 0118-489221 (aandachtsgebied administratieve processen) Het profiel De medewerker Internationalisering met het aandachtsgebied administratieve processen levert secretarieel-administratieve ondersteuning ten behoeve van de Officemanager. Hij/zij onderhoudt contacten met diverse interne- en externe relaties. De medewerker denkt continu mee over mogelijke verbeteringen in de administratieve organisatie en bewaakt de kwaliteit van de administratieve processen. De medewerker helpt mee met de invoering van nieuwe administratieve procedures en faciliteert de naleving van de administratieve processen binnen de verschillende taalgebieden. Daarnaast voert de medewerker algemene administratief-organisatorische werkzaamheden uit ten behoeve van de Dienst Internationale Betrekkingen. W/7 vragen: -je een relevante internationale MBO+/HBO opleiding; ~jr erkende secretaresseopleiding (Bijv. Schoevers); grote mate van zelfstandigheid; "K een probleemoplossend vermogen; ~jr bekendheid met het werken in een internationale omgeving met vele cultuurverschillen; -jc inzicht en ervaring in administratieve processen; j< een uitstekende beheersing van de Engelse taal en een tweede moderne vreemde taal; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; 'K een dienstverlenende instelling; X~ kennis en ervaring met geautomatiseerde processen. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij mw. H.A.M.C. Teeuwsen, Office manager, telefoon 0118-489142 of dhr. J. Beekman, Personeelsadviseur, telefoon 0118-489221 Profiel Dg..medewerker is verantwoordelijk voor de balie-, telefoon- en receptie- werkzaamheden van de Dienst Internationale Betrekkingen. De medewerker functioneert als gastvrouw/heer, verstrekt algemene informatie en draagt Zorg voor een Optimale gastenbegeleiding. Hij/zij registreert en verwerkt informatiestromen en poststukken. De medewerker registreert eveneens aan- en afwezigheid van de medewerkers en heeft inzicht in de agenda's van alle medewerkers van de dienst. Hij/zij is inzetbaar voor logistieke- en administratieve werkzaamheden. Wij vragen: j< MBO-opleiding met aanvullende cursussen; f een uitstekende beheersing van de Engelse taal; hoge eisen t.a.v. representativiteit en het zich houden aan de gestelde gedragscodes; -jc gastvrije en dienstverlenende instelling; tact en flexibiliteit. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij mw. H.A.M.C. Teeuwsen, Officemanager, telefoon 0118-489142 of dhr. J. Beekman, Personeelsadviseur, telefoon 0118-489221 De arbeidsvoorwaarden: Voor de functie van docent onderwijskunde geldt een tijdelijke aanstelling van één jaar, met vooruitzicht op een vast dienstverband. Voor de overige functies geldt een tijdelijke aanstelling van één jaar. Afhankelijk van de ontwikkeling van de medewerker en van de organisatie behoren verlengen van de arbeidsovereenkomst dan wel benoeming in vaste dienst tot de mogelijkheden. Er bestaat de mogelijkheid tot het parttime vervullen van de functies. Inschaling vindt plaats conform de CAO-HBOi - Docent Onderwijskunde - Administratief medewerker inschrijvingen - Medewerker servicebalie - Medewerker Internationalisering (aandachtsgebied administratieve processen) aanloopschaal 10 (min. 2238) - functionele schaal 11 (max. 3805) aanloopschaal 4 (min. 1341) - functionele schaal 5 (max. 1992) aanloopschaal 3 (min. 1312) - functionele schaal 4 (max. 1894) aanloopschaal 6 (min. 1493) - functionele schaal 7 (max. 2302) Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, dient u voor 1 juli 2002 te zenden aan de Dienst P&OO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.HZ.nl Constant aan een woord of cijfer moeten denken. Herhaling na herhaling tot je er gek van wordt. Sander, een puber van 12, heeft het syndroom van Gilles de laTourette. Dat betekent onder andere dat hij last heeft van dwangmatige tics. Een touretter wordt nogal eens gepest, omdat men niet snapt wat er aan de hand is. De Hersenstichting Nederland wil investeren in snellere diagnostiek en betere behandeling voor deze en andere /^^m\ aangeboren hersenaandoeningen bij kinderen. Daarom financieren we wetenschappelijk onderzoek en geven we voorlichting, leder kind verdient toch het beste? Geef daarom gul. Korte Houtstraat 10, 2511 CD 's-Gravenhage - 070-360.48.16 - www.hersenstichting.nl HANDEL IN UIEN - SORTEER- EN PAKSTATION MEELDIJK 20- 4328 NG BURGH-HAAMSTEDE Wij zoeken een voor alle voorkomende werkzaamheden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 37