PERSONEEL Öïmarsakidï Uw welzijn onze zorg... ABAI3 Manager Accountancy MKB Consultatiebureau-arts Jongeren-/straathoekwerker m/v /ilL\ II W I mWi-A to yi# Wij zoeken voor de vestigingen Goes en Vlissingen: .Omdat Mensen voor oris belangrijk zijn. zaterdag 15 juni 2002 ACCOUNTANTS - BELASTINGADVISEURS - JURISTEN ABAB behoort tot de top tien van grootste accountantskantoren in Nederland. Vanuit een dertigtal kantoren bieden ca. 1000 medewerkers een breed scala aan diensten op het gebied van administratie, accountancy, juridische en fiscale zaken en consultancy. ABAB is onbetwist markt leider in de agrarische sector en bouwt gestaag verder aan de uitbreiding van haar dienstverlening ten behoeve van het midden- en kleinbe drijf. Voor de komende jaren heeft ABAB voor dit MKB segment een groeistrategie geformuleerd. De interne organisatie is hier op aangepast. Voor de verdere ontwikkeling en uitvoering van deze groeistrategie in de regio Roosendaal - Bergen op Zoom - Goes willen we in contact komen met kandidaten voor de functie van ondernemende professional die zich richt op 'business development' DE FUNCTIE U wordt resultaatverantwoordelijk voor alle MKB gerelateerde activiteiten binnen genoemde regio, zowel kwalitatief als kwantita tief. Extern bent u primair de accountmanager en speelt u persoonlijk een belangrijke commercië le rol. U formuleert het regionale marketingplan, participeert in netwerken en onderhoudt de belangrijkste klantrelaties. U zet ABAB verder op de kaart. Intern bent u vooral de procesmanager die toeziet op efficiënte en effectieve werk processen en samenwerkingsverbanden met andere vakdisciplines (juridisch, fiscaal etc.) U rapporteert rechtstreeks aan de Directeur Accountancy van ABAB. GEVRAAGD Een afgeronde opleiding accoun tancy op HBO/academisch niveau. Tekenings bevoegd. Aantoonbaar succesvolle ervaring als MKB accountant, niet alleen in uitvoering van opdrachten, maar ook in het zelfstandig managen en commercieel ontwikkelen van een klanten platform. U benteen ondernemende persoonlijk heid. Sterk en overtuigend in presentatie en com municatie. Helder in besluitvorming, doortastend in uitvoering. Resultaat- èn mensgericht in den ken en handelen. Leeftijdsindicatie 30 - 45 jaar. GEBODEN Deze zeer zelfstandige functie omvat vele verantwoordelijkheden, zowel op beleids matig als operationeel niveau, en zowel extern als intern. Dit is geen 'gespreid bed', maar een www.mercuriurval.com opdracht die ondernemerschap vraagt, met alle 'ups' en 'downs' die daar bij horen. Afhankelijk van uw resultaten en ambities zijn doorgroeimo gelijkheden aanwezig. Uiteraard passen bij deze opdracht aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, zowel primair als secundair UW INTERESSE in een oriënterend kennis makingsgesprek maakt u kenbaar door een korte brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 73.21209-P te sturen naar Mercuri Urval B.V., Claudius Prinsenlaan 126,4818 CP Breda. E-mailen kan ook: sol-bre.nl@mercuriurval.com Discretie verzekerd. Tel.info: 076-513 67 00 (de heer F. Maessen of H. van Heesch) Zie ook www.abab.nl r.o.m. gevraagd: bouwkundig medewerker ons bedrijf: ROM Marsaki bv is vanaf 1 mei de nieuwe regionale ontwikkelingsmaat schappij voor woningcorporaties die in de hele regio Midden- en Noord-Zee land huur- en koopwoningen ontwikkelt. Wij werken met een klein, hecht team. Toezicht tijdens de bouw en begeleiding van de kopers en huurders is onze garantie voor een uitstekend woonproduct. de functie: U houdt toezicht op de uitvoering van nieuwbouwprojecten en renovaties en u voert de directie over de projecten. U bent betrokken bij de voorbereiding hiervan. U woont bouwvergaderingen bij en neemt deel aan projectteams bij de bouwbegeleiding van de projecten. Het intern en extern coördineren van de procesgang tijdens de voorbereiding en realisatie van projecten is onder deel van de functie. Daarnaast begeleidt u kopers en huurders bij de keuze van meer- en minderwerk. het profiel: U beschikt over een diploma MTS-bouwkunde, bij voorkeur aangevuld met de opleiding opzichter BNA en u heeft ervaring opgedaan in vergelijkbare werkzaamheden. U heeft goede contactuele eigenschappen en heeft een klantgerichte instelling, u bent sociaal vaardig, u kunt goed onderhandelen en werkt graag in een team. Ook schriftelijk kunt u zich goed uitdrukken; de administratieve afwikkeling van de werkzaamheden ziet u als een logisch vervolg op de praktische zaken. het salaris: ROM Marsaki volgt de CAO voor woondiensten. Inschaling is afhankelijk van uw opleidingsniveau en ervaring. inlichtingen: Bij Evert Audenaerd, technisch projectleider, telefoon 0118-442893. solliciteren: U kunt voor 1 juli a.s. schriftelijk solliciteren; sollicitaties richten aan ROM Marsaki bv, de heer A. Raas, bestuurder, Postbus 5057, 4380 KB Vlissingen. 7,org mei respect, waar u ook woont Zeeuws-Vlaanderen OOSTERSCHELDE THUISZORG Binnen drie zorgorganisaties in Zeeland, Zorgstroom, Zorgsaam en Oosterschelde Thuiszorg, wordt binnen de Ouder- en Kindzorg gewerkt aan een optimale dienstverlening. De consulta tiebureaus vormen hiervan een essentieel onderdeel. Wij zoeken gezamenlijk een Contracturen in overleg vast te stellen Op het consultatiebureau wordt door het consultatiebureau-team de lichamelijke, geestelijke en sociale ontwikkeling van kinderen gevolgd. Tevens wordt het Rijksvaccinatie-programma uitgevoerd en kunnen ouders terecht met vragen over voeding, opvoeding en ontwikkeling. Voor een goede uitoefening van deze functie is het belangrijk dat u: In het bezit bent van het diploma basisarts en de applicatiecursus consultatie bureau-arts heeft gevolgd of bereid om deze te volgen. Beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Bij voorkeur enige ervaring heeft met betrekking tot de uitvoering van consultatie bureaus voor 0-4-jarigen. Wij bieden: Een afwisselende functie in een prettige werkomgeving. Een gedegen inwerkprogramma. Ondersteuning van de staf OKZ. Salariëring volgens de CAO Thuiszorg, schaal 13 (minimaal 20,90 bruto per uur en maximaal 27,48 bruto per uur). Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals opname in het pensioenfonds. De werktijden zijn in overleg vast te stellen. Indien u aan bovengenoemde voorwaarden voldoet en belangstelling heeft voor de functie, kunt u uw sollicitatiebrief tot 29 juni 2002 richten aan de heer L. Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, Postbus 323, 4330 AH Middelburg. Voor meer informatie kunt u contact op nemen met Els Cok, divisiemanager OKZ of Thea Reerink, coördinerend CB-arts, beiden be reikbaar onder telefoonnummer: (0118)-597300. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. r. TRAVERSE is een organisatie voor maat schappelijk welzijn in Westelijk Noord-Brabant en werkzaam in vijf gemeenten in de regio West-Brabant. Het hoofdkantoor bevindt zich in Bergen op Zoom. Er werken in totaal 85 medewerkers en ongeveer 60 vrijwilligers. Binnen onze organisatie wordt het Agogisch Werk uitgevoerd voor de gemeente Bergen op Zoom. Deze werksoort richt zich op Samen levingsopbouw en IntegratieJeugd- en Jongerenwerk, Maatschappelijke Activering en Opvoedingsondersteuning. De agogisch medewerkers zijn, vanuit een viertal werk gebieden, werkzaam in multidisciplinaire teams. Meer info: www.traversegroep.nl. i. ra verse Een nieuwe naam, een nieuw gezicht is ons credo. Spreekt dit u aan, dan zijn we op zoek naar u! Voor het team Zuidwest te Bergen op Zoom zien we met belangstelling uit naar een voor circa 30 uur per week De taken omvatten fungeren als aanspreekpunt voor jongeren in de wijk; organiseren en uitvoeren van jongerenactiviteiten; onderhouden van (netwerk) contacten met diverse organisaties; inspelen op wijkontwikkelingen m.b.t. de positie van jongeren; specifieke aandacht voor randgroepjongeren. Wij vragen een relevante opleiding op HBO-niveau; ervaring met het aansturen van groepen jongeren; initiatief, doorzettingsvermogen en enthousiasme; collegialiteit en betrokkenheid bij de organisatie; de bereidheid om drie avonden te werken. Wij bieden rechtspositie conform de CAO Welzijn volgens de salarisschaal SCW 2; vaste woon/werk vergoeding; opname in PGGM pensioenfonds; mogelijkheden voor bedrijfsfitness; uitdagende zelfstandige baan met een leuke werksfeer in een dynamische organisatie. Inlichtingen en sollicitatie Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bij de afdeling Personeel en Organisatie, tel. (0164) 237 056. Uw schriftelijke reactie zien wij graag vóór 1 juli tegemoet. U kunt deze richten aan Traverse, ter attentie van afdeling Personeel en Organisatie, Wassenaarstraat 61, 4611 BT Bergen op Zoom. E-mailen kan ook naar: p.en.o@amwwnb.nl. werk! De Gezonde Zaak verzorgt diverse bewegings programma's voor zowel bedrijven als particulie ren, in Middelburg, Goes en Terneuzen. De gehele ledenadministratie en financiële administratie vindt in de vestiging Middelburg plaats. Voor deze vesti ging zoeken wij i.v.m. zwangerschapsverlof op korte termijn, voor de periode van medio augustus a.s. tot 1 maart 2003, een: Secretaresse/Administratief Medewerk(st)er 36 uur per week met daarna de mogelijkheid tot een vast dienstverband voor 20 uur De belangrijkste taken en verantwoordelijkheden zijn: Agendabeheer Het verzorgen van correspondentie Financiële administratie Receptiewerkzaamheden Archiefbeheer Wij zoeken iemand met het volgende profiel: MEAO of vergelijkbare opleiding Affiniteit met administratieve/financiële/ secretariële werkzaamheden Goede contactuele eigenschappen en een representatieve uitstraling Flexibel, enthousiast en initiatiefrijk Zelfstandig kunnen werken Uw brief met CV kunt u voor vrijdag 21 juni a.s. opsturen naar: De Gezonde Zaak Zeeland t.a.v. de heer P. Th. Koetje, Schenge 4, 4335 XS Middelburg. Telefoon: 0113-88 66 99. INDUSTRIE Operator m/v voor een groot bedrijf in Bergen op Zoom. Je gaat in vijf ploegen werken.Taken: afwegen van grond stoffen, aan- en afvoer van materialen, schoonhouden van de werkomgeving, varpakkingsmachine bedienen en kwaliteits controle. Vereisten: veiligheidscertificaat, heftruckcertificaat of ervaring en bij voorkeur in het bezit zijn van een vapro diploma. Heb je interesse, bel dan snel! Informatie: (0164) 29 31 94, EJIy de Putter, Koevoetstraat 47, Bergen op Zoom www.tempo-team.nl tempo-team Melridge Uteemttmreau Melridge Uitzendbureau is een snel groeiende organisatie, die voor verschillende marktsegmenten oplossingen voor flexibele arbeid aanbiedt. Melridge Uitzendbureau heeft een landelijke dekking. Melridge Uitzendbureau is een onderdeel van de Melridge Groep. Melridge Uitzendbureau heeft vestigingen in: Alkmaar, Amsterdam, Bergen op Zoom, Breda, Delft. Den Haag, Dordrecht, Drachten, Eindhoven, Emmen, Geleen, Goes, Groningen, Maastricht, Rotterdam Centrum, Rotterdam Spaanse Polder. Schiphol, Utrecht en Vlissingen. Kijk op onze website voor meer informatie over vacatures en de adressen van onze vestigingen: www.melridge.nl ADMINISTRATIEF/COMMERCIEEL m/v Accountmanager m/v Voor een groot onafhankelijk financieel adviesbureau zoeken wij voor de regio Zeeland Accountmanagers. Op basis van door het callcenter gemaakte afspraken bezoek je de klanten thuis. Ben je commercieel, ambitieus, flexibel, beschik je over HBO of MBO+ werk- en denkniveau en ben je in bezit van een rijbewijs, dan is dit de ideale baan voor jou. Onze opdrachtgever biedt de mogelijkheid op een vast dienstverband, een uitstekend basissalaris, opleiding, carrièremogelijkheden en een auto van de zaak. Kom langs of bel ons voor meer informatie. Informatie bij: René Becht, telefoon (0118) 41 85 66, Vlissingen Adriaan Provoost, telefoon (0113) 21 23 24, Goes Administratief Medewerker Binnendienst M/V Voor een grote leverancier van ingrediënten voor brood en banket in Zierikzee zijn we op zoek naar een fulltime administratief medewerker voor de afdeling verkoop binnendienst. Je werkzaamheden bestaan uit het bedienen van de telefooncentrale, het verzorgen van alle voorkomende administratieve werkzaamheden op de afdeling, klanten nabellen eh het invoeren en verwerken van gegevens. We vragen van je een werk- en denkniveau op MBQ-niveau, goede communicatieve vaardigheden en relevante werkervaring. Wil je meer weten over deze functie, kom dan langs of bel. Informatie bij André van Heeswijk, telefoon (0113) 21 23 24, Goes TECHNISCH m/v Metaalbewerkers m/v Voor diverse constructiebedrijven in Zeeland zijn wij met spoed op zoek naar onder andere Pijpfitters, lassers, plaatwerkers, bankwerkers en ijzerwerkers. Relevante werkervaring in soortgelijke functie is gewenst. Verder is het bezit van het diploma basisveiligheid (VCA) een must en eigen vervoer is een pré. Kom langs of bel ons voor meer informatie. Informatie bij: René Becht, telefoon (0118) 41 85 66, Vlissingen Adriaan Provoost, telefoon (0113) 21 23 24, Goes ALGEMEEN m/v Algemeen Medewerker/Vrachtwagenchauffeur m/v Voor een metselspeciecentrale zoeken wij een enthousiaste en handige algemeen medewerker/chauffeur. Je functie bestaat uit het vervoeren van metselspecie en het verrichten van onderhoudswerkzaamheden. Ben je in het bezit van een groot rijbewijs en ben je geïnteresseerd, neem dan contact op voor meer informatie. Informatie bij: Patricia van Damme, telefoon (0118) 41 85 66, Vlissingen Stratenmaker m/v Voor een grote aannemer in Zeeland zoeken wij een ervaren stratenmaker. Heb je enige ervaring in het bestraten en ben je in het bezit van rijbewijs B, reageer dan en begin een carrière in een gerenommeerd bedrijf dat in zuid-west Nederland werkzaam is. Onze opdrachtgever biedt een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie bij: Adriaan Provoost, telefoon (0113) 21 23 24, Goes Schoonmakers Voor een groot schoonmaakbedrijf zoeken wij schoonmakers in de regio's Zeeland en Brabant. Het werk bestaat uit het schoonmaken van bijvoorbeeld kantoren, bedrijfsgebouwen, appartementen. De werktijden zijn in de ochtend, middag of avond op maandag tot en met vrijdag. Daarnaast zoeken we gemotiveerde mensen die in het hoogseizoen elke vrijdag vakantiebungalows willen schoonmaken. Ben je student, zoek je vakantiewerk of wil je gewoon aan de slag, kom dan snel langs om je in te laten schrijven. Informatie bij: Patricia van Damme, telefoon (0118) 41 85 66, Vlissingen André van Heeswijk, telefoon (0113) 21 23 24, Goes Vakantiewerkers Verder hebben wij diverse andere vakantiebanen. Onder andere frites bakken bij een cafetaria in Vlissingen. De werktijden van deze functie zijn in het voor- en naseizoen in het weekend en in het hoogseizoen fulltime. Informatie bij: Vlissingen, Patricia van Damme en René Becht, telefoon (0118) 41 85 66 Goes: André van Heeswijk en Adriaan Provoost, telefoon (0113) 21 23 24 Melridge Uitzendbureau B.V. Lombardstraat 8 4461 AG Goes Telefoon (0113)21 23 24 Fax (0113)21 23 43 e-mail goes@melridge.nl Badhuisstraat 23 4381 LN Vlissingen Telefoon (0118) 41 8566 Fax (0118) 41 85 61 e-mail vlissingen@melridge.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 6