Hi PERSONEEL yaoHTservioe van swaay bv 3 jobs die elke dag weer een uitdaging zijn PZC baan 7 m&t uLttziohi zelfstandig werkende kok www.hotelarion.nl ©MANPOWER VERTEGENWOORDIGERS Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland Groepsleider (mv) ADMINISTRATIEVE DUIZENDPOOT MA/ Wil jij een op zee? Ben jij die jonge enthousiaste veelbelovende kok? Dan zijn er bij ons volop mogelijkheden. Wij zijn op zoek naar een topper om vanaf I juli ons keukenteam te versterken. Ervaring is een must. Wij bieden: een gevarieerde baan (38 uur) in een dynamisch bedrijf, een aantrekkelijk salaris (conform Horeca C.A.O. groep 5), vakantiegeld, zondagtoeslag, studiekosten, spaarloon en een goede werksfeer. Grand Hotel Arion is een uniek gelegen 4-sterren hotel met 68 kamers, 5 party- en vergaderzalen, een bar, terras en een restaurant. Grand Hotel Arion maakt onderdeel uit van deAmrath Hotels en Restaurants. Amrath is Nederlands snelst groeiende hotelgroep die kwaliteit en service hoog in het vaandel heeft staan. De schriftelijke sollicitatie met cv en pasfoto kun je sturen naar: Grand Hotel Arion t.a.v. René Colijn, chef kok Grand Hotel Arion Tel: 0118-410502 Boulevard Bankert 266 Fax: 01 18-416362 4382 AC Vlissingen info@hotelarion.nl scholengroep Pontes scholengroep is ontstaan op 1 augustus 1999 uit fusie van vier scholen in noord en midden Zeeland. De school groeit en omvat momenteel ruim 2750 leerlingen en onge veer 300 personeelsleden. Pontes scholengroep wil een actieve school zijn met open vensters naar de samenleving. De begeleiding richt zich op het individuele kind. Respect en verdraagzaamheid vormen kernbegrippen. Pontes streeft ernaar een aantrekkelijke school te zijn vooralle medewerkers en werkt actief aan een modern personeelsbeleid. Pontes scholengroep zoekt met ingang van het nieuwe schooljaar kandidaten voor de volgende functies: Locatie Pieter Zeeman Vmbo - Havo - Vwo - Vwo+ Hatfieldpark 1-2, Postbus 225, 4300 AE Zierikzee, tel. 0111 -415751fax 0111 -417852 info@oieterzeeman.nl: rectrix: mevrouw W. Haverkamp informatie bij mevr. E. H. A. Messing Nederlands Frans CKV 1, 2, 3 20-26 uur 1e/2e graads 31 uur 2e c 26 uur 1e/2 graads (LD functie bespreekbaar) Ook studerenden kunnen reageren. Pontes werkt aan een marktconforme reis kostenvergoeding. Ook naar een deel van de betrekking kan worden gesolliciteerd. Sollicitaties dienen z.s.m. in ons bezit te zijn. Pontes scholengroep op internet: www.pontes.nl zaterdag 15 juni 2002 Schrijf ie nu in voor vakantiewerk en maak kans op een dag werken als Personal Assistant van MTV VJ Seth of Kris. Meer into? Manpower Vlissingen, Oude Markt 15 (0118)44 06 90 Middelburg. Lange Noordstraat 26 (0118) 64 2910 Goes, Grote Markt 14 10113) 22 21 20 Terneuzeo, Markt 1 (0115) 61 62 64 Hulst 's, Gravenhofplein 4, (0114) 37 46 60 Kijk ook op www.manpower.nl. WÜRTH GEEFT RUIMTE AAN VERKOOPTALENTEN Onze opdrachtgever, Würth Nederland B.V. uit 's-Hertogenbosch, is marktleider op het gebied van de bevestigings- en montagetechniek. Würth levert haar producten aan hout- en metaalverwerkende bedrijven, Onderhoudsdiensten, de bouw- en installatiebranche, de automotive-branche, de transportsector en vele takken van nijverheid en industrie. Om haar vooraanstaande positie in de toe komst nog verder te versterken, is Würth flink in de toekomst aan het investeren: Het nieuwe logistieke centrum en hoofdkantoor op bet-industrieterrein de Brand in 's-Hertogenbosch is inmiddels betrokken. Würth Nederland is voor haar buitendienstorganisatie op zoek naar enthousiaste medewerk(st)ers. v'oor de divisie INSTALLATIE van Würth zien wij uit naar DE MONTAGESPECIALIST Je functie: Je onderhoudt contacten met bestaande relaties bij wie je verder werkt aan een uitbreiding van het Würth-assortiment. Door veel te pionieren werfje nieuwe klanten in je rayon. Tevens ben je alert op nieuwe ont wikkelingen in de installatiebranche. Je inbreng: Je hebt een opleiding op MTS-werktuig- bouwkunde niveau of op een andere wijze verkregen vergelijkbaar werk- en denkniveau. Je hebt mogelijk cursussen gevolgd op installatietechnisch en/of commercieel gebied. Het is duidelijk dat commercieel en technisch inzicht onmisbaar is voor deze functie, samen met goede communicatieve en representatieve eigenschappen die nodig zijn voor een goed relatiebeheer. Daarnaast ben je goed op de hoogte van wat er zich binnen de installatie wereld afspeelt. Ons aanbod: Je moet woonachtig zijn in voorgenoemd gebied of directe omgeving. Wij kunnen je verzekeren, dat Würth Nederland je een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden kan bieden alsook goede interne bedrijfsopleidingen en voldoende doorgroei- Voor het rayon E mogelijkheden binnen de Würth-organisatie. Tevens staat er een enthousiast team binnendienstmedewerkers voor je klaar om je de nodige ondersteuning te geven. Uiteraard krijg je ook de beschikking over een representatieve auto van de zaak. Je reactie: Indien je (m/v) geïnteresseerd bent geraakt in bovenstaande functie en je voldoet grotendeels aan de gestelde eisen, stuur dan snel je sollicitatiebrief met recente curriculum vitae naar: Caspers Personeelsdiensten, Postbus 35, 5250 AA Vlijmen. Personeelsvoorziening voor de groothandel Voor nadere inlichtingen kun je bellen met: (073) 511 72 81 of (06) 533 363 19. ®W16 ORGANISATIE VOOR PROFESSIONELE ZORGVERLENING De Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland is een provinciaal werkzame organisatie voor jeugdhulp verlening, gehandicaptenzorg, maatschappelijke opvang en vluchtelingenwerk. Binnen AZZ zetten zo'n 600 professionals zich in om jongeren en volwassenen die een beroep doen op onze dienstverlening, zo goed mogelijk te helpen. Respect voor onze cliënten en een voortdurende bezinning op de vraag hoe wij hen nog beter van dienst kunnen zijn, staan centraal in ons hulpaanbod. ■si Binnen leefgroep 'Leeghwaterstraat' te Hulst, (Zeeuws Vlaanderen) is een vacature ontstaan voor de functie van voor 30 uur per week. Jou wacht een uitdagende functie in 'Leeghwaterstraat', een leefgroep in Hulst. Samen met zes andere, betrokken, collega's, een orthopedagoog en de coördinator draag je, als professional, verantwoordelijkheid voor de opvoeding en verzorging van een achttal jongeren in de leeftijd van ca. 7 tot 17 jaar, in goed samenspel uiteraard met hun ouders. Wij zoeken een enthousiaste vakman ot -vrouw die over een afgeronde SPW oplei ding beschikt en zich tot onze doelgroep voelt aangetrokken. Je bent in staat in team verband te werken en wil met je collega's verantwoordelijkheid dragen voor de aan jullie zorgen toevertrouwde jongeren. Je kunt omgaan met stressvolle situaties, weet het juiste evenwicht te vinden tussen persoonlijke betrokkenheid en professionele distantie en bent in staat je bevindingen aan het papier toe te vertrouwen. Wij bieden een salaris op basis van de CAO Jeugdhulp- verlening. Inschaling vindt plaats op basis van opleiding en ervaring. Meer weten? Bel voor nadere informatie naar Renée van der Schoot, unitcoördinator, 0118 - 63 55 10. Solliciteren? Schrijf vóór woensdag 26 juni a.s. naar Stichting AZZ, afdeling personeelszaken. Postbus 140, 4330 AC Middelburg, onder vermelding van vacature nummer 020545. De sollicitatiegesprekken zullen plaats vinden op woensdag(middag) 3 juli a.s. ZOEKT: Yachtservice van Swaay BV is een jachtwerf met 12 medewerkers gevestigd op de jachthaven van Bruinisse aan het Grevelingenmeer. Yachtservice van Swaay is gespecialiseerd in het onderhoud en repareren van zeiljachten. Als administratieve duizendpoot ben je verantwoordelijk voor de in- en verkoopadministratie, je verzorgt de correspondentie zowel in het Nederlands als in het Duits en vormt de spil tussen receptie, werkplaats en directie. Functie eisen: MEAO administratief en/of ervaring in een soortgelijke functie. Goede beheersing van de Duitse taal, bekend met MS-Windows/Office applicaties. Interesse? Ben jij die enthousiaste collega die wij zoeken? Stuur of mail dan je sollicitatie voorzien van cv binnen 14 dagen naar: Yachtservice van Swaay BV T.a.v.: dhr. L. van Swaay Postbus 34 4310 AA BRUINISSE E-mail: vanswaay@xs4all.nl P i e t e r p i k z o n e n b.v. Pleterplkzonen BV te Heerenveen vermeerdert en verhandelt wereldwijd groente-, bloem- en hrvidenzaden Behalve de levering van buikzaden aan afnemers in binnen- en buitenland is Pieterplkzonen gespecialiseerd in het verpakken van zaden in een breed scala consumentenverpakkingen voor retaitverkoop. In nauwe samenwerking met erkende producenten en leveranciers wordt tevens een assortiment bloembollen, gewasbeschermingsmiddelen, graszaden, meststoffen en decoratieartikelen verkocht. Voor het rayon Zuid-West Nederland komen wij graag in contact met een VERTEGENWOORDIGER (m/v) Functieomschrijving Het onderhouden en beheren van bestaande relaties en het werven van nieuwe accounts In de doelgroep retail. Het adviseren van klanten ten aanzien van assortimenten, winkelpresentatie en schapinrichting. Uw profiel Middelbare beroepsopleiding in tuinbouw of commerciële richting. Ervaring als buitendienstmedewerker in eonsumentengoederen of marketing is een pré. Communicatieve vaardigheden en gevoel voor commercie alsmede een flexibele en servicegerichte instelling zijn gewenst. Beheersing van de moderne talen, waarbij kennis van de franse taal tot aanbeveling strekt. Gezien de opbouw van het verkoopteam zoeken wij een kandidaat in de leeftijdscategorie van circa 25-35 jaar. Verder dient u woonachtig te zijn in het aangewezen marktgebied. Ons aanbod Wij bieden een u een zelfstandige functie binnen een gezonde, zich ontwikkelende, organisatie met ruime mogelijkheden om te scoren. Het arbeidsvoorwaardenpakket is eigentijds en concurrerend. Uw sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen, richten aan Pieterpikzonen b.v. t.a.v, de heer J. Wisman Postbus 95 8440 AB Heerenveen. Doelstelling De Stichting Oosterscheldeziëkénhuizi^iis een dynamische organisatie die er naar streeft om.voortdurend de kwaliteit yan de zorg voor haar patiënten op het hoogst - mogelijke niveau te brengen en te houden. Structuur De Stichting Oosterscheldeziékehhuizen met 1300 medewerkers e« een capaci teit van 364 bedden verdeeld over de locaties Gges en Zierikzee biëdt vrijwel alle medische specialismen. Een fusie met Ziekenhuis Walcheren wordt voorbereid. Goede werkplek Om gezamenlijk het gestelde doel te bereiken schept de Stichting Oosterschelde- ziekenhuizen voorwaarden waar door de medewerkers met plezier kunnen werden en goede .móge lijkheden krijgen zich te ont plooien. De werkplek Operatiekamers maakt deel uit van het Zorgcluster Snijdeed en bestaat uit de operatie kamers, anesthesie en de pijnpoli te Goes en Zierikzee. De werkplek Automatisering maakt deel uit van de Dienst Informatie en Administratie en bestaat uit een team van 10 medewerkers die o.a. zorg dragen voor het Ziekenhuis Informatie Systeem, het PC- LAN en de telefooncentrale op de locatie Goes en Zierikzee. Het informatiebeleid is er op gericht om naast onder steunende processen de directe patiëntenzorg zo optimaal mogelijk te onder steunen met informatie- en communicatie technologie. Voor de werkplek Automatisering zoeken wij zo spoedig mogelijk een ICT-beheerder {mif voor de werkplek Operatiekamers zoeken wij op korte termijn fm/f voor de werkplek Operatiekamers zoeken wij per 1 september 2002 een Leerling Operatie-assistenten Leerling Anesthesie-assistent voor een contract van 36 uur per week voor onbepaalde tijd. Vacaturenummer 02.90 in een fulltime contract voor onbepaalde tijd. Vacaturenummer 02.82 in een fulltime contract voor onbepaalde tijd. Vacaturenummer: 02.86 Functie-informatie: De ICT-beheerder is samen met zijn collega's verantwoordelijk voor het centraal beheer, de inzet en het gebruik van de automati seringsmiddelen, toegespitst op de aanwezige netwerk infrastruc tuur. Wij zoeken een kandidaat die: een automatiserings opleiding op HBO niveau heeft of een MBO opleiding met ruime relevante werkervaring; aantoonbare ervaring heeft met Novell 4+ en Microsoft Windows server producten; kennis van en ervaring met Microsoft backoffice en Office 2000 heeft, hetgeen een pré is; beschikt over goede communi catieve en sociale vaardighe den; analytisch, accuraat en ordelijk kan werken; op correcte wijze om kan gaan met vertrouwelijke gegevens; zowel zelfstandig als in team verband kan werken; bereid is aanvullende opleidin gen te volgen. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaar den van de CAO Ziekenhuizen. Salaris volgens FWG functiegroep 50 (minimaal 1.682,- en maximaal 2.738,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer H. den Hollander, werkplek manager automatisering, tele foonnummer 0113-23 44 04, Sollicitaties kunt u richten onder vermelding van het vacature nummer, aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de Dienst Personeel en Managementondersteuning, bestemmingsnummer: 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via e-mail: solliciteren@soz.nl. Sluitingsdatum: 28 juni 2002. Functie-informatie: De opleiding tot operatie-assis tent heeft als doel je op te leiden tot een zelfstandig functione rende beroepsbeoefenaar met eigen deskundigheid. Deze des kundigheid houdt in datje ervoor zorgt dat de operatiekamer met alle apparatuur en instrumenta rium altijd bedrijfsklaar is. Tevens heb je als taak om bij alle voor komende specialismen in een operatieteam te assisteren en te instrumenteren. Met de aan te stellen kandidaten wordt een leer-/arbeidsovereenkomst afge sloten om opgeleid te worden tot operatieassistent. Het theoreti sche gedeelte van de opleiding zal worden gevolgd bij AZR/Dijkzigt te Rotterdam. Wij zoeken kandidaten die: bij voorkeur in het bezit zijn van het diploma verpleegkun dige of HBO-V of HAVOA/HBO met exacte vakken Scheikunde, Natuurkunde en Biologie); stressbestendig en accuraat zijn; goede teamworkers zijn en in staat zijn om onder grote span ning te werken; bereid zijn om bereikbaarheids diensten te draaien; bij voorkeur in de directe omgeving van het ziekenhuis in Goes willen gaan wonen. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaar den van de CAO Ziekenhuizen. Gedurende de opleiding ontvang je salaris conform aanloopschaal 49 (minimaal 1.682,- en maximaal €2.142,-). Na diplomering vindt salariëring plaats volgens FWG schaal 50 (minimaal 2.093,- en maximaal €2.738,-). Ben je niet in het bezit van het diploma verpleegkundige/HBO-V dan vindt inschaling plaats con form leerlingensalaris CAO Ziekenhuizen. Verder kent de CAO een aantrekkelijke verhuis kostenregeling. Deze geldt bij aanvang leer-/arbeidsovereen- komst. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer A.F.M. Lossie, werkplekma nager Operatiekamers, telefoonnummer 0113 - 23 47 60. Sollicitaties kun je, onder vermelding van het vacature nummer, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. Dienst Personeel en Managementondersteuning, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via e-mail: solliciteren@soz.nl. Sluitingsdatum: 29 juni 2002 Functie-informatie: De opleiding tot anesthesie-assis tent heeft als doel je op te leiden tot een zelfstandig functionerende beroeps beoefenaar met eigen deskundig heid. Deze deskundigheid houdt in dat je ervoor zorgt dat alle anesthesiologie-apparatuur (waaronder bewakingsappara tuur) altijd bedrijfsklaar is. Je assi steert de anesthesioloog bij de toepassing van de verschillende anesthesiologische technieken. Met de aan te stellen kandidaat wordt een leer-/arbeidsovereen- komst afgesloten om opgeleid te worden tot anesthesie-assistent. Het theoretische gedeelte van de opleiding zal worden gevolgd bij AZR/Dijkzigt te Rotterdam. Wij zoeken een kandidaat die: bij voorkeur in het bezit is van het diploma verpleegkundige of HBO-V of HAVO/VHBO met exacte vakken (Scheikunde, Natuurkunde en Biologie; stressbestendig en accuraat is; een goede teamworker is en in staat is om onder grote span ning te werken; bereid is om bereikbaarheids diensten te draaien; in de directe omgeving van het ziekenhuis in Goes wil gaan wonen. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaar den van de CAO Ziekenhuizen. Gedurende de opleiding ontvang je salaris conform aanloopschaal 49 (minimaal 1.682,- en maxi maal 2.142,-). Na diplomering vindt salariëring plaats volgens FWG schaal 50 (minimaal €2.093,- en maximaal 2.738-). Ben je niet in het bezit van het diploma verpleegkun dige/HBO-V dan vindt inschaling plaats conform leerlingensalaris CAO Ziekenhuizen. Verder kent de CAO een aantrekkelijke ver huiskostenregeling. Deze geldt bij aanvang leer-/arbeidsovereen- komst. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer A.F.M. Lossie, werkplekma nager Operatiekamers, telefoon nummer 0113-234760. Sollicitaties kun je, onder vermelding van het vacature nummer, richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. Dienst Personeel en Managementondersteuning, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via e-mail: solliciteren@soz.nl. Sluitingsdatum: 29 juni 2002 acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 48