IJij bent graag de baas? O m lil I* Vluchtelingen ZOEKIf ambitieuze store managers assistent store managers met pit partime medewerkers Zeeland Brabant Zuid Holland VEE II UI IX reizen altijd last minute ZOAP J M ïÊrfj-fJ Jlji_!jJlIj II/IJJIJjJTJ V WEBMASTER/GRAFISCH VORMGEVER V M MEDEWERKER BUREAU TEKSTSERVICE VM Dit is ons profiel: RITEL is een keten van 10 winkels in Zeeland, Brabant en Zuid-Holland voor telefoons, computers en klein huishoudelijk appara tuur. Daarnaast verkopen wij alle denkbare accessoi res die met deze produkt- groepen te maken hebben. RITEL is een organisatie waarin volop kansen geboden worden aan medewerkers die willen groeien in hun functie en binnen de organisatie. RITEL is een ambitieus bedrijf. Dat verwachten wij ook van onze mede werkers. zaterdag 15 juni 2002 Voor onze winkels in Zeeland en Brabant zoeken wij: Is dit jouw profiel? Je bent een uitstekende organisator, en hebt een commerciële opleiding op mbo niveau gedaan. Je kunt de verantwoordelijk heid prima aan om je team verkopers aan te sturen. De verkooptargets te halen of te overschrij den. je bent rechtstreeks verantwoordelijk voor "jouw" RITEL vestiging. Leeftijdsindicatie: 23-30 jaar. Dit hebben wij voor jou in petto Een prima salaris en secundaire arbeidsvoor waarden. Een auto van de zaak. Werk in prima sfeer. Is dit jouw profiel? Net als de store manager kun je uitstekend organiseren en sta je administratief ook je man netje. Vanzelfsprekend werk je zowel in de winkel als achter de schermen. voor 18/24 uur per week voor de verkoop. In onze winkels waar de nieuwste mobieltjes meestal als eerste in Nederland te koop zijn. Waar computers met ongekende power en snel heid heel gewoon zijn. Leeftijdsindicatie: 18-25 jaar. Je weet van aanpakken en maakt je zo onmisbaar voor je directe baas en organisatie. Leeftijdsindicatie: 20-30 jaar. Dit hebben wij voor jou in petto Een prima salaris en werk in prima sfeer. Die goeie sfeer creëer je natuurlijk ook zelf door je collegiale opstelling. Dit hebben, wij voor jou in petto Een prima salaris en secundaire arbeidsvoor waarden. Werk in prima sfeer. Begint het al te kriebelen? Schrijf ons dan snel je sollicitatiebrief met c.v. of mail ons in elk geval vóór 25 juni a.s. Richt die aan: Wil je meer weten? Bel even en vraag naar Danielle zij kan je alles vertellen wat je wilt weten over je mogelijk nieuwe job. RITEL stores t.a.v. personeels zaken Postbus 64 4460 AB Goes 0113 24 07 04 E-mail: pers.z@ritel.nl Op DV1 januari 2003 opent Eleos Ambulante Zorg (afdeling Jeugdzorg) een nevenlocatie te Goes. Dit is een uitbouw van het huidige spreekuurpunt. Voor deze nevenlocatie wordt nu alvast één functie ingevuld. De werkplek is voorlopig in Dordrecht. Gezocht wordt naar een SPV'er of MW'er met V.O. Beide disciplines zijn in het nieuw op te richten team gewenst. De functie kan ingevuld worden door meerdere personen. De functie bevat onder meer de volgende taken: voor SPV'er: begeleiden van jeugdigen met psychiatrische problematiek (zowel individuen als systemen); voor maatschappelijk werkende: het verrichten van relatie-en gezins behandelingen; voor beiden: het verrichten van intakes kan een onderdeel zijn van de werkzaamheden; outreachend werken binnen kantoortijden; participeren als voorwacht in de crisisdienst. voor SPV'er: HBO-V/B- verpleegkundige; vervolgopleiding SPV, ervaring in de sector is een pré; voor maatschappelijk werkende: opleiding HBO-MW met V.O. (bij voorkeur gezinsbehandeling). voor beiden: u kunt binnen een multidisciplinair team werken onder leiding van het afdelingshoofd; u kunt werken met een gemeenschappelijk behandelplan; u bent in staat om zelfstandig in een multidisciplinair team te werken. Het betreft een afwisselende baan waarin ruimte is voor eigen inbreng. We bieden u een plezierig en dynamisch werkklimaat, waarin het vormgeven van identiteitsgebonden zorg binnen een professionele werkkring een uitdaging is. Arbeidsvoorwaarden zijn conform Cao-ggz. Daarnaast heeft Eleos een aantrekkelijk pakket aanvullende arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie en een uitgebreidere functiebeschrijving kunt u contact opnemen met mevr. C.J. van Veenendaal (Hoofd Jeugdzorg) of dhr. J. Bloemendaal (manager Ambulante Zorg Zuid-West), beiden onder telefoonnummer: (078) 631 69 60, Sollicitatiegesprekken zullen in week 26 plaatsvinden. stichting gereformeerde geestelijke gezondheidszorg GEMEENTE Veere is een aantrekkelijke gemeente op het Zeeuwse schiereiland Walche ren. Als woongemeente aantrekkelijk voor de ruim 22.000 inwoners, verspreid over 13 kernen en enkele buurtschappen. Als toeristische, recreatieve en groene gemeente aantrekkelijk voor de vele toeristen door 34 km lange kust met bossen, duinen en strand, het Veerse Meer en het agrarisch middengebied. Ten slotte aantrekkelijk door het aanwezige culturele erfgoed zoals het historische stadje Veere, diverse monumenten, klederdracht en folklore. De ambtelijke organisatie, met circa 210 medewerkers, bestaat uit een Managementteam en 12 afdelingen. De ambitie van Veere is het bereiken van een flexibele, klantgerichte en open organisatie. Vanaf 2000 is de organisatie gehuisvest in een modern gemeentehuis in de kern Domburg. De afdeling Beheer en Onderhoud kent een binnendienst en een buitendienst. De buitendienst bestaat uit 2 regio's en een centrale faciliterende eenheid. De afdeling B&O heeft momenteel een vacature voor de functie van MEDEWERKER AFDELING BEHEER EN ONDERHOUD m v (36 uur per week) De gemeente wil graag in contact komen met gemotiveerde en enthousiaste kandidaten voor deze functie. De functie: Als medewerker B&O houd je je voornamelijk bezig met de aanleg en het onderhoud van plantsoenen en andere groenvoorzieningen, waaronder het planten van bomen, heesters en vaste planten, het verrichten van grondwerk en onkruidbestrijding. Ook verricht je onderhoud aan bv wegen, bermen en waterlopen, rioleringen en drukrioolpompen. Je bent eveneens belast met de plaatsing van straatmeubilair en borden en je helpt met het vervoer van materialen ten behoeve van de buitendienst en inzameling en afvoer van afvalstoffen. Ten slotte onderhoud |e gereedschappen en overig materieel, Het profiel: Voor deze functie is een relevante (groen-/civieltechnische) vbo-opleiding noodzakelijk, bijvoorbeeld Hovenier of Beginnend beroepsbeoefenaar in de Groene Ruimte. Vereist is eveneens het certificaat VCA I en rijbewijs. Daarnaast heb je kennis van en ervaring met cultuurtechniek, je bent collegiaal, flexibel, contactvaardig en prestatiegericht en hebt bij voorkeur ervaring met genoemde werkzaamheden. De arbeidsvoorwaarden: Het bruto maandsalaris (excl. vakantietoelage) bedraagt maximaal 1.930,-- (functieschaal 4). Bovendien heb je recht op een inconveniëntentoelage van 59,-- bruto per maand. De gemeente kent een systeem van uitloopschalen. Voor deze functie betekent dit dat op termijn uitloop naar schaal 5 (max. 2.033,- bruto per maand) tot de mogelijkheden behoort. Aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden zijn o.a. (ver)koop vakantie-uren, opbouw compensatieverlof (ADV), kinderopvang, betaald ouderschapsverlof, pc-privè- en fietsplan. Wij hebben tevens goede opleidingsmogelijkheden. Overige informatie: Meer informatie nodig? Bel met Harry Davidse (opzichter) of met jan Kole (personeels- adviseur), telefoon (0118) 55 54 44. Gesprekken staan gepland op maandag I juli a.s. Heb je belangstelling! Stuur je sollicitatiebrief met CV naar gemeente Veere, t.a.v. afdeling POI, Postbus I000, 4357 ZV Domburg, onder vermelding van vacaturenummer 10/02 in de linkerbovenhoek van de envelop of mail naar jm.kole@veere.nl Je brief of mail verwachten wij uiterlijk op 25 juni 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 7320 AC Apeldoorn VLUCHTELINGENM Informeer eens bij de Golff Supermarkt in Oostkapelle. Een hypermoderne supermarkt waar het leuk werken is in een gemotiveerd team. Wij vragen met spoed een Medewerk(st)er kaas/vleeswarenafdeling Part-time of full-time behoort tot de mogelijkheden. Heb je belangstelling en ben je niet jonger dan 16 jaar? Bel of schrijf dan naar onderstaand adres. Verrukkelijk GOLFF DE VISSER, DORPSSTR. 20, 4356 AJ OOSTKAPELLE, TEL. 0118 581654 Verrassend Voordelig! GOES (36.000 inwoners) is een levendige stad in hartje Zeeland, waar veel gebeurt. De gemeente is bezig met ambitieuze plannen om de kwaliteit van de historische binnenstad verder te verhogen. Concrete projecten zijn de bouw van een nieuw theater en een nieuw stads kantoor. Goes is een fijne stad om te wonen. U vindt er betaalbare huizen in een prachtige omgeving en uitstekende voorzieningen als het gaat om sport, gezondheidszorg en onderwijs. Meer informatie vindt u op www.goes.nl De gemeente Goes zoekt voor het bureau tekstservice twee nieuwe enthousiaste medewerkers Grafische visualisering van teksten wordt in de communicatie met de burger steeds belangrijker. Het bureau tekstservice verleent ondersteuning aan de hele organisatie en heeft klantgerichte dienstverlening hoog in het vaandel staan. Een nieuwe taak is het technisch onderhoud van het gemeentelijk intranet en de website www.goes.nl. Een enthousiast team van vijf medewerkers zoekt nu twee nieuwe collega's. zmH&k i DE WEBMASTER/ GRAFISCH VORMGEVER Je bent verantwoordelijk voor het func tioneel beheer en de technische uitbouw van de website. Je vertaalt eisen en wensen van de afdeling communicatie naar de mogelijkheden van de website. Hierbij houd je rekening met zaken als navigatie, design en trends. Het ontwer pen van formulieren, maar ook het maken van lay-outs voor drukwerk gaat je goed af. De functie wordt nog beschreven en gewaardeerd. WIE ZOEKEN Wl Je bent nauwkeurig, flexibel, resultaatge richt. Creatief en vaardig in het onder houden van contacten. Je kunt je goed inleven in de belevingswereld van de gebruikers van de website, je staat open voor nieuwe ontwikkelingen en je bent een echte teamspeler. Verder voldoe je aan de volgende eisen: •Voltooide MBO-opleiding Multimedia of Grafische Vormgeving Grafisch Lyceum of Grafisch Media Instituut) Gedegen kennis en ervaring met soft ware voor webpublicaties- en animaties, zoals FrontPage 2000, Photoshop 6/7, HTML, FTP en basiskennis van diverse scripts zoals Java kennis van webdesign en content- managementsystemen ervaring op de vakgebieden multimedia en internet. DE MEDEWERKER Naast het uitvoeren van een helpdesk functie in het Microsoft Office pakket met VBA, het opmaken van teksten en formulieren met behulp van DTP en het uitvoeren van mailings, draag jij tevens zorg voor een verdere verwerking van output met geavanceerde kopieer- en printapparatuur. i li II I Je bent nauwkeurig, flexibel en resultaat gericht en je bent een echte teamspeler. Verder voldoe je aan de volgende eisen: een op de functie gerichte opleiding op VBO-niveau een europees computerrijbewijs of expliciet WORD, Acces, Powerpoint en Excel kennis van geautomatiseerde tekst verwerking, grafische vormgeving en DTP-toepassing een klantgerichte opstelling. voor 28 uur per week. Hill II I lH Wij bieden je een bruto maandsalaris dat afhanke lijk is van leeftijd, opleiding en ervaring. Voor de webmaster/grafisch vormgever: minimaal €1.409,00 (schaal 6) en maximaal €2.342,00 (schaal 7).Voor de medewerker bureau tekstservi ce: minimaal €1.244,00 (schaal 3) en maximaal 1.930,00 (schaal 4), dit op basis van 36 uur per week. Daarnaast hebben wij een goede studiefaciliteiten regeling, flexibele arbeidstijdenregeling, kinder opvangregeling, betaald ouderschapsverlof, een pc en fiets privé-regeling, mogelijkheid tot het kopen of verkopen van verlofuren en een gunstige hypotheekregeling. DE PROCEDURE Informatie. Voor informatie over de functies kun je contact opnemen met Leo Gillesse, hoofd bureau tekstservice, telefoon (01 13) 249621Infor matie over de procedure kun je inwinnen bij Els Vis, personeelsconsulent, telefoon (0113) 249633, Sollicitatie. Spreekt één van deze functies je aan, stuur dan je brief en cv binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad naar burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118, 4460 MC Goes onder vermelding van vacaturenummer 2133.04 voor de webmaster/grafisch vormgever en vacaturenummer 2133.03 voor de medewerker bureau tekstservice, je kunt ook je brief en cv per e-mail sturen naar: vacatures@goes.nl. Wij streven naar een organisatie die een afspiege ling vormt van de samenleving. Arbeidsgehandi capten, vrouwen en leden van etnische minder heidsgroepen verzoeken wij daarom nadrukkelijk te solliciteren. Geen acquisitie!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40