PERSONEEL #1 Locatiemanager PZC GEMEENTE MIDDELBURG afdelingshoofd ingenieursbureau v/m DIRECTEUR (m/v) in wtf. 1 Buys Ballot College Is dit jouw baan? iP zaterdag 15 juni 2002 i Middelburg, ondernemende stad met hart voor traditie De gemeente Middelburg heeft verstrekkende toe komstplannen. Deze zijn verwoord in de "Kwaliteitsatlas Middelburg 2030". De uit die atlas voortvloeiende plannen geven een krachtige impuls aan de leefbaarheid van Middelburg! Door die plannen groeit Middelburg uil tot een stad met nog meer dynamiek en met veel ruimte voor vernieuwing. Een moderne stad, waar mensen zich thuis moeten voelen en waar het uitste kend werken, wonen en leven moet zijn. Bestuur en medewerkers werken hard aan de realisering van de ambitieuze plan nen. Er wordt een beroep gedaan op de inzet en creativiteit van de medewerkers om de toekomstplannen te verwezenlijken. Middelburg is een dynamische provinciehoofdstad, met een historische traditie, gelegen tussen duinen, zee en strand, met een volwassen voorzieningenpakket, een eigentijdse cultuur en een aantrekkelijk vestigingsklimaat. De stad is goed bereikbaar, heeft een grote woningkeus en ruime werkgelegenheid. Middelburg heeft oog voor de specifieke wensen en behoeften van haar inwoners. Middelburg heeft een ambitieus meerjarenprogramma ontwikkeld, neergelegd in de kwaliteitsatlas en het stedelijk sociaal beleid. Daarnaast is een organisatie ontwikkelingstraject van start gegaan met als kernthema's: een flexibele, klant gerichte organisatie, verplatting van de organisatie, projectmatig werken, werken in regie, employability en scheiding beleid en uitvoering. Inmiddels is gestart met de bouw van een nieuw stadskantoor, waarin de krachten geconcentreerd worden. Tegen deze achtergrond zijn wij op zoek naar een Functie: Als afdelingshoofd bent u alert op ontwikkelingen in de samenleving en laat u deze in nauwe samenwerking met burgers en instellingen vertalen naar uitvoe ringsplannen voor de eigen afdeling. U kunt zich uitstekend bewegen op verschillende niveaus en in een politiek-gevoelige omgeving. U bent in staat een goed netwerk op te bouwen en te onderhouden. U creëert draagvlak voor en levert een actieve bijdrage aan de organisatieontwikkeling. Aan de medewerkers geeft u op overtuigende wijze leiding en u zorgt dat ze optimaal functioneren. U stuurt de medewerkers op output, legt verantwoorde lijkheden en bevoegdheden zo laag mogelijk in de afdeling, coacht, begeleidt, enthousiasmeert en motiveert hen. Voorts levert u een actieve bijdrage aan de ontwikkeling van de medewerkers. Deze functie is ondergebracht bij de dienst Stadsbeheer. Het ingenieursbureau draagt zorg voor de uitvoering van projecten waartoe is besloten c.q. waarvoor budgetten beschikbaar zijn gesteld en de doelstellingen bepaald zijn. Dat houdt in dat ofwel in eigen beheer dan wel in regie gezorgd wordt voor de vertaling van het schetsontwerp naar een voorlopig ontwerp, vervolgens naar een definitief ontwerp hetgeen uitmondt in het besteksgereed (laten) maken, (laten) aanbesteden en (laten) uitvoeren van bouwkundige werken (scholen bouw, groot onderhoud aan gemeentelijke gebouwen, restauratieprojecten e.d.) en van civieltechnische werken (bouw- en woonrijp maken van nieuwe wijken en bedrijventerreinen, wegaanleg en -reconstructie, rioleringswerken e.d.). Daarnaast zal vanuit de beleidsvoorbereiding regelmatig een collegiaal beroep worden gedaan op de knowhow van het ingenieursbureau. Kortom, een veelzijdige, deskundige en boeiende afdeling. Profiel: Als afdelingshoofd beschikt u over een academisch werk- en denkniveau, een afgeronde hbo- of universitaire opleiding en aantoonbare managementcapaciteiten. Herkent u zich in deze beschrijving en beschikt u bovendien over bestuurlijke sensitiviteit, strategisch inzicht, kunt u processen managen en de regiefunctie vervullen, dan dagen wij u uit om te reageren. Aanbod: Wij bieden een uitdagende baan in een veranderende en kwalitatief hoogwaardige werkomgeving en ruime mogelijkheden voor groei en persoonlijke ontwikkeling. Voorts bieden wij een salaris dat afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 4.736,-- bruto per maand bedraagt (functieschaal XIII). Tevens zijn er doorgroei mogelijkheden, afhankelijk van de personeelsbeoordeling tot 5.208,- bruto per maand. Definitieve waardering van deze functie dient nog plaats te vinden. Informatie en sollicitatie: Specifieke informatie over deze functie en over de gemeente Middelburg vindt u op www.middelburg.nl Desgewenst kunt u contact opnemen met de heer ir. L. Vos, directeur (a.i.) dienst Stadsbeheer, telefoonnummer (0118) 67 53 06/53 99 of (06) 543 41 376. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wij verzoeken u vriendelijk uw reactie, voorzien van een CV, uiterlijk zaterdag 29 juni 2002 te zenden aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. L. De Klerk, personeelsconsulent, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg (o.v.v. vacaturenummer 2002/24) of middels e-mail: personeelszaken@middelburg.nl Advertentie-acquisitie wordt niet gehonoreerd. SAMENWERKINGSSCHOOL Samen werkingsschool 'De Iris' Deze samenwerkingsschool is er op gericht dat asielzoekersleer lingen in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar, afkomstig uit het buitenland, die de Nederlandse taal onvoldoende beheersen, centraal worden opgevangen in 'De Iris'. De samenwerkende besturen beogen met deze opzet: - het gezamenlijk oprichten en instandhouden van een cen trale opvang voor asielzoe kersleerlingen in de basis schoolleeftijd; - het realiseren van een goede kwaliteit van het onderwijs in deze voorziening door opti maal gebruik te maken van de mogelijkheden van gezamen lijk personeelsbeleid; - het mogelijk op termijn realise ren van een goede relatie tus sen de centrale opvang en het reguliere basisonderwijs, on der meer uitgewerkt in een programma voor opvang van neveninstromers - de leerlingen zo voor te berei den op een instroom in het re guliere onderwijs. De school is nu nog gevestigd in de wijk Dauwendaele, als dislo catie van een reguliere basis school. In het schooljaar 2002- 2003 zal de school gehuisvest zijn in de wijk 't Zand. Deze taal school heeft dan ongeveer 90 leerlingen, verdeeld over 6 groe pen. Het team bestaat uit 7 leerkrach ten (inclusief parttimers). Formele eindverantwoordelijk heid over 'De Iris' ligt in handen van de directeur van de school waaraan 'De Iris' is aangehan gen. De dagelijkse leiding en verantwoordelijkheid is opgedra gen aan de directeur, die daar voor gedeeltelijk is vrijgesteld van lestaken. De samenwerkende besturen Archipel, Prisma, Vereniging Christelijk On derwijs Middelburg en Vrije School zoeken per 1 augustus 2002,een voor de samenwerkingsbasisschool voor asielzoekersleerlingen 'De Iris' te Middelburg, Functie-informatie: Het zwaartepunt van de functie ligt in het vormgeven van het onderwijs kundig beleid. Hij/Zij bewaakt de kwaliteit van het onderwijs en ontwikkelt samen met het team het beleid binnen de school. Daarnaast omvat de functie de verantwoordelijkheid voor de uitvoering van materieel en perso neelsbeleid, waarvoor verantwoording wordt afgelegd aan de beheers commissie van de samenwerkende besturen. Profiel: De directeur is een enthousiaste persoonlijkheid die mede invulling en sturing gaat geven aan de onderwijskundige veranderingen. Hij/Zij is een ondernemer, die op de hoogte is van relevante wet- en regelgeving en van die mogelijkheden gebruik weet te maken. De aansturing en onder steuning van teamleden en leerlingen zijn bij deze leidinggevende in ver trouwde handen. Stressbestendigheid en een coöperatieve werkhouding zijn typerend. Functie-eisen: Van de aan te stellen directeur wordt verwacht dat deze; - volledig bevoegd is voor het basisonderwijs - groeps- en managementtaken weet te combineren - sturing geeft aan schoolontwikkeling en teamvorming - affiniteit, kennis en ervaring heeft met onderwijs in het kader van 2e taaiven/verving - leiding kan geven aan de schoolontwikkeling in het kader van NT2 - leidinggevende kwaliteiten bezit, gericht op onderwijs en organisatie, blijkend uit ervaring en nascholing - beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardighe den. Arbeidsvoorwaarden: De nieuwe directeur wordt aangesteld in een fulltime betrekking met een salaris van directeur schaal DA. Procedure: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur de heer E. Es- huis, tel. 0118-636525. Schriftelijke sollicitaties dienen voor 22 juni 2002 gezonden te worden aan Prisma, t.a.v. de heer M. C. M. Houtepen, Postbus 2100, 4460 MC Goes. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdag 26 juni 2002. Het be- noemingsgesprek in het bestuur vindt zo spoedig mogelijk daarna plaats. Een assessment kan onderdeel vormen van de procedure. Een delegatie van besturen en personeel neemt deel aan de sollicitatiegesprekken. De sollicitatiecode volgens de CAO PO is van toepassing. Aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het Buys Ballot College is een christelijke school. Daarom geeft de Bijbel de richting aan voor de omgang met elkaar. Dagelijks bezoeken 1300 leerlingen uit de regio Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen-Duiveland hel Buys Ballot College. Naast het opleiden voor het diploma begeleidt de school de leerlingen bij de voorbe reiding op de maatschappij en bij hun persoonlijke ontwikkeling. Het Buys Ballot College stelt zich ten doel zo dicht mogelijk bij de leerling te staan. Typerend hier voor is de intensieve begeleiding. Lesassistent en docenten (m/v)gevraagd Lesassistent Wij zoeken met ingang van het nieuwe cursusjaar een lesassistent voor de sector Zorg Welzijn die graag met jongelui omgaat. Wij denken daarbij aan de volgende taken: - surveilleren in lokalen en gemeenschappelijke ruimten; - invoeren van cijfers, regelen van toetsen, op de computer bijhouden van de procesvorderingen van de leerlingen; - assisteren tijdens de praktijklessen waar technische hulp en veiligheid noodzakelijk zijn; - bijkomende werkzaamheden. De exacte taakomvang en werktijden worden in overleg vastgesteld, het betreft in ieder geval een deeltijdbaan. Het salaris is afhankelijk van ervaring, bevoegdheid en diploma's. Gedacht wordt aan iemand op mbo-niveau, bijvoorbeeld facilitaire dienstverlening of verzorging, met voldoende ervaring op het terrein van zorg voor woning, voeding, kleding, gezondheidszorg en affiniteit met computers. Docenten Tevens vragen wij m.i.v. het nieuwe cursusjaar docenten voor 15 lesuren maatschappijleer en 7 lesuren Engels. Voor bovenstaande functies is een tweedegraads bevoegdheid vereist. Solliciteren naar een combinatie van de functies of een deel daarvan is mogelijk. Reeds ingezonden open sollicitaties blijven van kracht. Salariëring: maximaal schaal LB. Van alle sollicitanten wordt verwacht dat zij actief meewerken aan de vormgeving van het christelijk onderwijs. Schrijf, fax of mail uw schriftelijke sollicitatie voorzien van referenties uiterlijk zaterdag 22 juni 2002 naar het Buys Ballot College T.a.v. ir. S.J. bij de Vaate lid Centrale Directie Postbus 219, 4460 AE Goes. Nadere informatie kunt u bij hem inwinnen via tel. 0113-213010 E (school) of 0113-562026 (privé) of e-mail: bijdevaate@buysballot.nl. a Christelijke Scholengemeenschap voor S VMBO MAVO HAVO ATHENEUM GYMNASIUM Bergweg 4 Postbus 219 4460 AE Gons Telluoon 0113-213010 Fax 0113-250360 f E-mail: info@buysballot.nl Homepage: http://www.buysballot.nl/ 1 De Blide Alberdingk Thijmstraat 1 4532 CZ Terneuzen Telefoon (0115)61 33 56 Fax (0115) 69 56 11 Bankrek.nr. 392440008 't Verlaet Bernhardstraat 22 4554 BE Westdorpe Telefoon (0115) 45 4011 Fax (0115) 45 4011 Bankrek.nr. 157 600130 KATHOLIEKE STICHTING VOOR OUDERENZORG m DE KANAALZONE De Katholieke Stichting voor Ouderenzorg Kanaalzone (Kasoka)biedt een compleet pakket aan wonen, zorg en ondersteu nende en aanvullende diensten aan ouderen. Onze zorg-en dienstverlening is ondersteunend en adviserend. De cliënt geeft zelf richting aan het zorgproces en maakt hierin eigen keuzes. Kasoka omvat twee locatie: de Blide in Terneuzen en 't Verlaet in Westdorpe. De Blide verleent op dit moment verzor gingshuiszorg aan 61 cliënten en verpleeghuiszorg aan 24 cliënten. Extramurale zorg wordt verleend aan cliënten wonen de in de 88 aanleunappartementen, 't Verlaet verleent zorg aan 54 cliënten voornamelijk intramuraal. In totaal werken er +/- 160 medewerkers bij Kasoka waarvan 110 bij de Blide en 50 bij 't Verlaet. De organisatie bevindt zich in een veranderingsproces gericht op het realiseren van een efficiëntere en effectievere interne organisatie. Daarnaast is onze zorg- en dienstverlening in ontwikkeling. Kasoka streeft naar een vraaggerichte professione le organisatie met een breed aanbod aan zorg- en dienstverlening voor ouderen in de Kanaalzone. Voor beide locaties zijn we op zoek naar kandidaten voor de functie van: Een inspirerende en koersvaste people manager Uw taken Als locatiemanager bent u integraal verantwoordelijk voor de gang van zaken binnen de locatie. LI bent lid van het MT en heeft een sterke invloed op het totale beleid. De uitgangspunten daarvoor worden vastgesteld door de eenhoofdige Raad van Bestuur. Belangrijk is dat u voor de gewenste veranderingen een breed draagvlak creëert, onder meer door goed te luisteren naar en te overleggen met medewerkers. U bent verantwoordelijk voor de vertaling van de missie, het beleid, de doelstellingen en de strategie voor langere termijn naar jaarlijkse actieplannen. U voert het personeelsbeleid uit en draagt Ideeën aan voor innovatie van de zorg en voor de introductie van nieuwe zorgproducten. U beheert de organisatie, zowel qua gebouw, inventaris als exploitatie. De locatiemanager rapporteert aan de eenhoofdige Raad van Bestuur en geeft hiërarchisch leiding aan teamleider(s) van verschillende disciplines. Uw inbreng De voorkeur gaat uit naar een kandidaat met een stevige, vasthoudende naar tegelijkertijd toch flexibele en persoonsge richte persoonlijkheid die in staat is op vele niveaus gemakkelijk te communiceren met betrokken partijen en belangheb benden. Deze functie vraagt om een stimulerende, coachende leiderschapsstijl maar ook doortastendheid en analytisch inzicht is een absolute must. U staat bekend als een people manager met oog voor individuele kenmerken en behoeften van medewerkers. Uiteraard heeft u een klantgerichte instelling en heeft u affiniteit met ouderen. U beschikt over een relevante HBO-opleiding. Een academische opleiding is een pre. U bent bekend met moderne managementtechnieken en het personeelsmanagement. Inzicht is vereist in ontwikkelingen in de (ouderen)zorg en zorginhoudelijke processen. Daarnaast bent u een teamspeler die binnen het MT ook over de grenzen van het eigen vakgebied kan kijken en bijdragen. Wij bieden u Locatiemanager de Blide Het betreft een zeer zelfstandige functie voor 36 uur per week. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleging en Verzorging. De functie wordt ingeschaald in FWG 65, mini maal 2608 en maximaal 4093 bruto per maand op full-time basis. Locatiemanager 't Verlaet Het betreft een zeer zelfstandige functie voor 28 uur per week. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleging en Verzorging. De functie wordt ingeschaald in FWG 55, minimaal 1922 en maximaal 3051 bruto per maand op full-time basis. Teamgeest, een goede werksfeer en scholingsmogelijkheden staan hoog in ons vaandel. Aanvullende informatie Inlichtingen omtrent deze functie kunt u tijdens kantooruren verkrijgen bij de heer Saman (interim directeur) of bij mevrouw van der Vliet (zorgmanager). Het telefoonnummer is: 0115-613356. De eerste selectiegesprekken vinden plaats op vrijdag 12 juli 2002. De advertentie wordt intern en extern tegelijkertijd geplaatst. Bij gelijkwaardige geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Een assesment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Solliciaties Uw solliciatatie kunt u richten voor 28 juni 2002 aan: De Katholieke Stichting voor Ouderenzorg Kanaalzone t.a.v. dhr. A.J. Saman (interim directeur) Alberdingk Thijmstraat 1, 4532 CZ Terneuzen Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Vacatures M/V Administratieve duizendpoot Vacaturenummer 51123-02 Werkzaamheden: in- en verkoopadministratie verzorgen. Correspondentie zowel in het Nederlands als in het Duits. U bent de spil tussen receptie, werkplaats en directie. Contract: eerst tijdelijk, 38 uur per week, eventueel 32 uur is bespreekbaar, b.g.g. een vast contract. Werklocatie: Bruinisse. Gevraagd: meao en/of ervaring in een soortgelijke functie. Duitse taal goed beheersen. Bekend met Windows en ms Office. Bel voor informatie cwi Zierikzee, telefoon (0111) 41 29 53. Chauffeur internationaal Vacaturenummer 51011-02 Werkzaamheden: met trekker-oplegger verzorgt u koelvervoer. Contract; 40 uur per week. Werklocatie: Duitsland en Frankrijk. Gevraagd, chauffeursdiploma en rijbewijs bce. Bel voor informatie cwi Zierikzee, telefoon (0111) 41 29 53. Medewerker bediening Vacaturenummer 51093-02 Werkzaamheden: serveren in een restaurant. Contract: vast, 38 uur per week. Werklocatie: Westerschouwen. Gevraagd: een opleiding is een voordeel, maar heb je werkervaring dan kun je zeker solliciteren. Eigen vervoer is belangrijk Bel voor informatie cwi Zierikzee, telefoon (0111) 41 29 53. Schoolverlatersweek Ben je schoolverlater en zoek je een leuke baan? Kijk dan naar onderstaande vacatures van deze actieweek. Betontekenaar Vacaturenummer 51117-02 Werkzaamheden: hoofdzakelijk beton- en staal constructies tekenen m.b.v. AutoCAD. Bij gebleken geschiktheid zijn er doorgroeimogelijk heden. Contract: vast, 36 uur per week, Werklocatie: Heinkenszand. Gevraagd: schoolverlaters met afgeronde mbo- of hbo-opleiding. Bel voor informatie cwi Goes, telefoon (0113) 24 05 00. Bouwkundig tekenaar Vacaturenummer 51119-02 Werkzaamheden: hoofdzakelijk beton- en staal constructies tekenen m.b.v. AutoCAD. Enige kennis van het computerprogramma is wel vereist, werk ervaring niet. Doorgroeimogelijkheden. Contract: vast, 38 uur per week. Werklocatie: Heinkenszand. Gevraagd: mts-/hts-school- verlaters. Bij voorkeur heb je al enige werkervaring met computertekenen. Bel voorinformatie cwi Goes, telefoon (0113) 240500. Winkelverkoopster Vacaturenummer 51125-02 Werkzaamheden, boeken, tijdschriften, tabakswaren en etenswaren verkopen. Werkdagen: maandag i/m vrijdag. Contract: halfjaarcontract, 36 uur per week; daarna mogelijk vast. Werklocatie: Goes. Gevraagd: minimaal mavo-opleiding. Bel voor informatie cwi Goes, telefoon (0113) 24 05 00. Fietshersteller Vacaturenummer 51158-02 Werkzaamheden: voornamelijk fietsen en scooters onderhouden en repareren, Contract- dienstverband in overleg, 36 uur per week. Werklocatie: Kapellu Biezelinge. Gevraagd: gemotiveerde houding. Technisch inzicht, Bel voor informatie cwi Goes, telefoon (0113) 24 05 00. Kraamverzorgende Vacaturenummer 51161-02 Werkzaamheden: moeder en kind tijdens en na de bevalling verzorgen. Contract; eersi tijdelijk, 15 uur per week. Werklocatie: Zeeland Gevraagd: mdgo verzorgende of verpleegkundige of gelijkwaardige opleiding. Bel voor informatie cwi Goes, telefoon (0113) 24 05 00. Gastvrouw/-heer Vacaturenummer 51162-02 Werkzaamheden; gasten ontvangen en gerechten serveren. Contract: eerst tijdelijk, 30 uur per week. Werklocatie: Goes. Gevraagd; opleiding en/of ervaring in de horecaBel voor informatie cw' Goes, telefoon (0113) 24 05 00. Medewerker financiële administratie Vacaturenummer 51154-02 Werkzaamheden: boekhoudkundige data ver werken. Crediteuren- en debiteurenadministratie verzorgen. Contract: jaarcontract, bij gebleken geschiktheid vast. Locatie: Kruiningen Opleiding: mbo administratief. Bel voor informatie cwi Goés, telefoon (0113) 24 05 00, Sla nu je slag, vakantie is leuker met een baan op zak! Dasblaten vergelijken Bent u leraar0 •CZjM&ïf ÏC.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 38